Dodaj do ulubionych

Libański ajatollah zabrania normalizacji stosun...

13.09.09, 19:07
... i prawidłowo.
Obserwuj wątek
    • rzewuski1 Re: Libański ajatollah zabrania normalizacji stos 13.09.09, 19:35
      edykt religijny?
      • krasnov Re: Libański ajatollah zabrania 13.09.09, 22:40
        > Libański ajatollah zabrania stosunków z Izraelem

        Zbędne, Izrael i tak się nie da dupczyć Arabom.
      • rs_gazeta_forum Re: Libański ajatollah zabrania normalizacji stos 13.09.09, 23:07
        rzewuski1 napisał:
        > edykt religijny?

        Skąd to zdziwienie? Czyżby w religii chodziło o cokolwiek innego niż o władzę?
    • asmall4 Libański ajatollah zabrania normalizacji stosun... 13.09.09, 20:14
      To się nazywa dyplomacja ;)
    • mirmilek no to chyba normalne 14.09.09, 01:05
      Izrael zapowiada rozbudowe osiedli w Palestynie, a kraje arabskie wzywa sie do
      normalizacji stosunkow.

      Komedia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka