kain_brat_abla 13.09.09, 19:07 ... i prawidłowo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzewuski1 Re: Libański ajatollah zabrania normalizacji stos 13.09.09, 19:35 edykt religijny? Odpowiedz Link Zgłoś
krasnov Re: Libański ajatollah zabrania 13.09.09, 22:40 > Libański ajatollah zabrania stosunków z Izraelem Zbędne, Izrael i tak się nie da dupczyć Arabom. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Libański ajatollah zabrania normalizacji stos 13.09.09, 23:07 rzewuski1 napisał: > edykt religijny? Skąd to zdziwienie? Czyżby w religii chodziło o cokolwiek innego niż o władzę? Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Libański ajatollah zabrania normalizacji stosun... 13.09.09, 20:14 To się nazywa dyplomacja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mirmilek no to chyba normalne 14.09.09, 01:05 Izrael zapowiada rozbudowe osiedli w Palestynie, a kraje arabskie wzywa sie do normalizacji stosunkow. Komedia. Odpowiedz Link Zgłoś