Dodaj do ulubionych

Grad i chaos

23.09.09, 04:27
Ja zas nie bardzo rozumiem skad sie biora obroncy tego KORYTA dla
zsypowych politykow?
Co powienien zrobic Grad? Zamach na firme w stylu PiSu i kolesiow?
Dzialac tak jak mu pozwalaja przepisy prawa, czy wpakowac sie rympal
i zamknac te firme na klodke.
Czy placzki tvpubliczne tak naprade przejelyby sie gdyby tvp znikla
z ekranu?
Wyglada na to, ze najwiecej za tvp jecza ci zapraszani, bo moga
stracic, gdy nie zaprosza na pogaduchy i nie bedzie szmalu, oraz ci
ktorzy maja nadzieje, ze zaprosza i dadza zarobic:)))
I to JEST misja:)))
Ktos wyliczyl, ze tzw misji w ciagu doby w tvp zauwazyl 05 godz.
Obserwuj wątek
    • miroskom tvp to żadne dobro - niech zdycha - w końcu!!!! 23.09.09, 07:24
      Wszyscy oszaleli, podniecają się i dostają jobla na punkcie telewizji.
      Politycy, dziennikarze, artyści płaczą jaka to dzieje się tragedia narodowa.
      Jeszcze niedawno obrońcy TVP płakali, że w ustawie (którą prezydent zawetował)
      wpisano zbyt wielkie uprawnienia dla ministra skarbu. A teraz wszyscy obrońcy
      tego badziewia jaką jest TVP domagają się żeby minister coś zrobił. Dla mnie
      TVP to NIE JEST żadne dobro narodowe. Nie chce mi się płacić abonamentu na
      cyrk Kwiatkowskich, Farfałów, Urbańskich czy Szwedów.
      • sevho1 wreszccie nieczosnkowy prezes 24.09.09, 22:37
        widać każdy może w tej wyborczej pisac co mu sie podoba, nawet jak
        jest tosmieszne i lipne, chociazby to:
        "Choćby kiepski i polityczny prezes jest lepszy od anarchii, której
        TVP jest bliska

        można jedynie dodać, że pewnie w zamyśle było: Choćby kiepski i
        polityczny naszego czosnkowego pochodznia...:)
        nietety czasu czosnku, który tylko czekal aby coś z panstwowego
        wyrwać odchodzą

        a Farfał w odróżnieniu od innych ma strategie - chociazby platforma
        cyfrowa, która nie mogła wystartowac bo czosnkowym z TVN to bardzo
        nie po drodze, a farfał dba o państwowe.
        dla czosnkowego towarzystwa jest niemozliwe że sie nie chcial
        dogadac na boku i go nie lubią.

        pani redaktor po czosnku czas na mietę :)
    • aekielski Grad i chaos 23.09.09, 07:50
      Z dwojga złego wolę by politycy odstosunkowali się od mediów
      publicznych,KRRiTV została rozwiązana,media publiczne stały się komercyjnymi,a
      w ich miejsce powstały media rządowe.Jeden woli córkę inny teściową,tak to już
      jest na tym świecie.
    • wikonwi Grad i chaos 23.09.09, 08:49
      Pani Dominiko czemu od dłuższego czasu całą winę za bałagan w TVP oskarża Grada Przypominam o nocnej zmianie i to wszystko spowodowało obecną sytuację. Gdyby nie toczyły się postępowania sądowe to sytuacja byłaby klarowna w której minister może zadziałać ale sprawy są w sondach i one muszą uregulować te procedury.. To zawsze trwa długo.
      • basia12.1 Re: Grad i chaos 23.09.09, 14:02
        Ja bym chciała wiedzieć w czym lepszy jest Szwedo od Farfała?
    • 2_mirabelka40 Grad i chaos 23.09.09, 11:12
      Pani Dominiko, Grad niewiele może. Pani powinna wiedzieć jakie kompetencje ma
      minister. Np. w sądzie leży od dawna jego prośba
      o wprowadzenie do TVP komisarza, ale nie to jest ważne, bo zapomniała Pani, że
      degrengolada mediów publicznych zaczęła się wiele lat przed ministrem Gradem.
    • hk-47 Grad i chaos 23.09.09, 11:15
      Czy PO potrafi cokolwiek dobrego zrobić? Ich działania to czysta
      destrukcja!
      • paweldobrowolski Zrób to sam... 23.09.09, 11:30
        ... szkoda czasu na Farfała, Szwedo, Urbańskiego, Dworaka i całe to tałatajstwo.

        Przestań płacić abonament, bo i tak nie są go w stanie ściągnąć.

      • basia12.1 Re: Grad i chaos 23.09.09, 14:05
        hk-47 napisała:

        > Czy PO potrafi cokolwiek dobrego zrobić? Ich działania to czysta
        > destrukcja!
        Dlaczeg PO ma cokolwiek robić, przecież to pis nominował tych panów,
        teraz chce nominować nowych razem z sld nich działją
    • danka2007 Jeżeli GW walczy z Platformą, to zanczy, że Farfał 23.09.09, 16:26
      jezeli GW zaczyna atakować Platformę, to znaczy , że Farfał
      potrzebny. Media zostały zawłaszczone przez jedną opcję wasali.
      Dlaczego nie mają mieć prawa głosu wasale polscy, innej opcji.
      Zachłanność środowiska pani Holland i reżysera Krauzego jest
      niepokojąca.
      • hk-47 Re: Jeżeli GW walczy z Platformą, to zanczy, że F 23.09.09, 17:37
        Ale bzdury. Wybitnych twórców nie wolno tak traktować. Należy ich
        głosu słuchać! Czy słyszeliście kiedyś pojęcie "środowiska
        opiniotwórcze"?
    • marian391 PO i skandal 23.09.09, 17:43
      Wczorajsza wypowiedź premiera, sprowadzająca się do tego, że PO nie
      intersuje TVP - spółka skarbu państwa - usprawiedliwia nieróbstwo
      Grada. Po prostu realizuję on politykę swojej partii. Coraz
      mocniejsze jest przekonanie,że PO dąży do likwidacji TVP. Ma ona w
      swoim rękau narzędzia na zaprowadzenie porżadku w TVP tylko z nich
      nie korzysta, ba robi wszystko aby podtrzymać istniejący bałagan.
      Wyraźmie ogranicza sie tylko do zbiegania o względy mediów
      komercyjnych. Pora już chyba skończyć z okresm ochronnym dla rządów
      PO. Minęły dwa lata a dokonania są mizerne. Kreowana koalicja
      medialna PiS - SLD jest wynikiem perfidii PO. Dwukrotnie zrobiła
      wszystko, aby SLD nie mogła odrzucić veta do ustaw medialnych. A
      swoją drogą tak wyszydzana TVP z okresu rządów Kwiatkowskiego była
      chyba całkiem niezła i reprezentowała wysoki poziom.
    • hanishl a karawana jedzie dalej 28.09.09, 18:58

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka