Dodaj do ulubionych

Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Zapłaci tylko...

    • ksmx Do pierdla!!!!! 16.10.09, 17:30
      Ja sobie wypraszam. To ma być wzór?
    • kongreszydowski Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 17:33
      Siostry i bracia, wybaczyc trzeba, zrozumienie wykazac. On przeciez
      myslal, ze to tylko na niby, ze to kolejny odcinek nagrywaja.

    • jonwol Jaja jakieś, czy co? 16.10.09, 17:34
      Powinien dostać oskara od prokuratury. Taki jest polski wymiar
      sprawiedliwości. Więcej dostaje pijany kmiotek na rowerze jadący miedzą.
    • roland_x hahahahahaha 16.10.09, 17:35
      dla mnie każdy kto wsiada za kółko po pijaku jest bandytą drogowym
      a jego tłumaczenie, że nigdy przedtem to mu sie nie zdarzyło jest
      smiechu warte
      niech zapłaci grzywnę - to super przykład dla pijaków za kółkiem
      pie...na sprawiedliwość polska
      w tym kraju prawa nie ma
      jest tylko bat dla biedaków i przeciwników politycznych
      2,3 promila na kacu, to jest litr wódy poprzedniego wieczora
      pijacka wasza mać
      • zigzaur Re: hahahahahaha 16.10.09, 17:48
        Wyrok skazujący nie będzie końcem kłopotów Tomasza Szt.
        Znacznie gorzej będzie, gdy przyjdzie zapłacić rachunek za leczenie ofiary.
        Obojętnie, czy jej samej czy szpitalowi czy firmie ubezpieczeniowej.
      • skrzych Re: hahahahahaha 16.10.09, 18:38
        > dla mnie każdy kto wsiada za kółko po pijaku jest bandytą drogowym
        > a jego tłumaczenie, że nigdy przedtem to mu sie nie zdarzyło jest
        > smiechu warte

        Nigdy przedtem to go nie złapali. Stawiam dolary przeciw orzechom że Tomasz S.
        nie raz jeździł "po kielichu", tyle że wtedy miał więcej szczęścia...

        Cóż - nosił koń po błoniach, ponieśli i konia...
      • yogurt8 Jazda po pjaku to przestępstwo 17.10.09, 00:50
        Jak dla mnie to jest śmiechu warte. 2,5 tyś. złotych grzywny? Przecież więcej to
        jego garnitur kosztuje.

        A co do propozycji obrońcy pana Tomasza Stockingera to powinien się wstydzić.
        Normalny człowiek zostałby zatrzymany i wnioskowano by o areszt do procesu.

        Tu można zobaczyć ile pan S. zarabia -->
        www.pudelek.pl/artykul/1125/biedny_jak_lubicz/
        Koniec z równymi i równiejszymi. 2 lata za jazdę po pijaku. Tyle powinien
        dostać. Szkoda tylko, że w zarzutach nikt nie wziął pod uwagę, że kierowca
        drugiego samochodu odniósł obrażenia. Pewnie dostał w łapę, więc siedzi cicho i
        nie chce się procesować o odszkodowanie.

        CELEBRYTA Z BOŻEJ ŁASKI.
      • skieaw Re: hahahahahaha 17.10.09, 04:05
        "że nigdy przedtem to mu sie nie zdarzyło" nigdy mu sie nie zdazyło :)...
        przecież to możliwe... Tylko brakuje tu "żeby mnie złapali".

        Porazka :)
        • skieaw Re: hahahahahaha 17.10.09, 04:07
          Ewnentualnie do tej pory nie było rannych... Bo że pierwszy raz jechał na
          podwójnym gazie... w to nie uwierzę... Bo to zaczyna sie od małej ilości... po 1
          piwie mnie nie złapią trzęxwy jestem... potem 2,3,4 i mamy 2 promile z czymś ;)
    • szlachcic Re: Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Zapłaci tyl 16.10.09, 17:36
      Czekam jak media obiegnie news ze pierd.... brac aktorka napisala
      list aby uniewinnic pijaka, ups wielkiego artyste
      a jak sie nie bedzie zgadzalo w ksiegach bilans popelnionych
      przestepstw do kar niech nasze sady dopierd.... inwalidzie bez nog
      nie 6 miesiecy wiezienia a 2 lata
      wszystko musi sie zgadzac a baby musza ogladac ten zasrany serial, a
      dzieki temu my mamy spokoj :)
      wszyscy beda zadowoleni, artycha moze chlac dalej i jezdzic, baby
      beda mialy co ogladac, my mamy spokoj, a zasrane srodowisko filmowe
      utwierdzi sie w przekonaniu ze sa gwiazdami
    • turbo-liberal Luzak stwierdził, że jedną dniówką się wykręci. 16.10.09, 17:41
      Luzak stwierdził, że jedną dniówką się wykręci.
    • kazimierz111 Pijak za kierownicą to potencjalny morderca! 16.10.09, 17:41
      Tomasz S. to sympatyczny pan, ale nie powinien uniknąć stosownej kary. Takiej
      jaką dostałby zwykły Kowalski. Jeśli będzie inaczej tzn. że sąd udowodni, że
      są u nas równiejsi. Chyba wystarczy że po drogach szaleją ludzie z różnymi
      immunitetami.
    • phantomasa1 Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 17:42
      Miałem znajomego ,który uciekał tylko Policji i wpadł do rowu (był pod
      wpływem),dostał trzy lata i odsiedział od deski do deski.Teraz to wrak
      człowieka,zniszczono go,mam nadzieję że T.SZ. też odsiedzi tyle samo!!!
    • wkrwn Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 17:50
      Kto pokryje koszty leczenia i naprawy uszkodzonych samochodów ?
      Mam wątpliwości czy zrobi to pan S.
      • zigzaur Re: Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 18:18
        Zrobi to firma ubezpieczeniowa, w której Tomasz Szt. ma wykupione ubezpieczenie
        OC. Ale potem wystąpi do niego o zwrot.
        Tak mówi ustawa.
        • warzaw_bike_killerz Re: Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 18:48
          To tez moze mu sie oplacac, bo regres moze obejmowac mniejsza kwote niz
          faktyczna szkoda (ilez to ubezpieczalnie pieter robia aby mniej wyplacic niz
          wiecej) wtedy jeszcze sprawy cywilne o ile sil poszkodawanym starczy :)
      • prawdziwy.jonek Re: Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 20:53
        wkrwn napisał:

        > Kto pokryje koszty leczenia i naprawy uszkodzonych samochodów ?
        > Mam wątpliwości czy zrobi to pan S.
        kogo chcesz leczyc? przeciez tam nikt nie ucierpial, a samochody naprawia z oc
        przeciez, po co sie placi to oc?
    • sprzedawczyk_z_okraglego_stolu Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 17:51


      Są równo i równiejsi.
    • bezebubol [...] 16.10.09, 17:58
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • yosemitesam To skandal! 16.10.09, 18:05
      Jak można było panu doktorowi taką dotkliwą karę nałożyć? Tożto on cały swój kunszt aktorski poświęca na planie Klanu, ku uciesze kilku milionów gospodyń domowych, a jak on śpiewa na lodzie! przystojny, lubiany, ceniony, powinien więc sąd wziąć to pod uwagę i dochodzenie całkowicie umorzyć! Pan doktor to nasze dobro narodowe!
    • 1359nes Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:09
      mając tyle promili .tylko grzywna jaka to sprawiedliwość.a 2-latka
      do pudła.oburzające.to bez prawie......
      • twurcapunktu Re: Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie wię 16.10.09, 18:13
        wykastrowac pedofila z "klanu" !!!
    • magic3 Jakie zeznania?-chyba wyjaśnienia. 16.10.09, 18:13
      Pan Tomasz S. chyba nie jest świadkiem we własnej sprawie, a zeznania składa
      właśnie świadek.
    • minipolak Nastepnym razem zabije po pijaku 16.10.09, 18:16
      i wtedy zaproponuje 20K
      Co to za sady, przeciez to wola o pomste do nieba.
      Bojktowac wszystko z czym jest zwiazany ten pijak
      wtedy go wywala i nie bedzie mial tych 10K
    • yorgi62 Re: Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Zapłaci tyl 16.10.09, 18:22
      Łola Boga! 10000 toż on biedak pół gaży za koncert jaki robił gdy go nie było,
      odda. W stosunku do jego dochodów to minimum 50000 i zakaz prowadzenia pojazdów
      na rok a i tak będzie łagodnie potraktowany
    • 12.12a1 Nie ma to jak byc miernym aktorem. 16.10.09, 18:22
      Pewnie sie upiecze,jakies tam zawiasy i aktorzyna na wolnosci a pijany chlop
      jadacy rowerem z jarmarku do chalupy i przylapany pól roku wiezienia.
    • warzaw_bike_killerz Niech zmieni adwokata!!!! 16.10.09, 18:24
      Glupi pijany jechal i glupi teraz woli zaplacic grzywne.

      dostalby rok w zawieszeniu na 2 lata i przez dwa lata musialby jezdzic trzezwy,
      a w KRK bylby przez 2,5 roku, a tak zaplaci grzywne i przez 5,5 roku bedzie
      siedzial w KRK jako skazany.

      Adwokat wart swego klienta...
      • magic3 Re: Niech zmieni adwokata!!!! 16.10.09, 18:37
        warzaw_bike_killerz napisał:

        i przez dwa lata musialby jezdzic trzezwy,

        Przecież zabiorą mu PJ.



        >
        • warzaw_bike_killerz Re: Niech zmieni adwokata!!!! 16.10.09, 18:47
          Fakt, zabiora mu PJ, choc jezdzenie bez PJ byloby rozwiazane postepowaniem
          mandatowym, wiec nie mialoby znaczenia dla uchylenia zawieszenia kary, o ile
          jezdzilby trzezwy ;)
    • misieque69 Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:33
      Na galery z nim ! W serialu zawsze się wymądrzał, a tu proszę bardzo. Cocksucker !
    • pokon Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:40
      I kto tu jeszcze ma wątpliwości że są równi i równiejsi wobec prawa .Przykładem takie "święte krowy"jak: Kurski,Jędrzejczak, w/w i inni "sławni".Za jazde na rowerze w stanie "wskazującym" człek idzie do wiezienia a takie typy mogą bezkarnie jeździc z szybkością "ile fabryka dała"i nie zważając na to czy się piło gorzałe siadac za kółkiem....
    • audiosystem Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:40
      lokalne ale ciekawe www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091006/REG11/299557708
    • tia666 haha, Polska Republika Bananowa 16.10.09, 18:50
      masz banany to wymigasz sie, nie masz to na plantacje....

    • xyz876 W więzieniach siedzi około 2000 rowerzystów 16.10.09, 18:50
      złapanych za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu. Dostają średnio po 11,5
      miesiąca bezwzględnego więzienia. Nie spowodowali wypadku, nie uciekali przed
      policją, jechali rowerem przez wieś po wypiciu alkoholu.
      miasta.gazeta.pl/krakow/1,47375,6473505,Rowerzysci_na_gazie_czekaja_na_wyrok.html?as=2&ias=2&startsz=x
      • kgsz Nie mieli kasy żeby się wykupić, proste 16.10.09, 19:55
        Stara zasada - bogatych i sławnych nie zamykają, prawda?
      • bespowrotnie 10kzł jakaś kpina o tyle to powinno mu AC wzrosnąć 16.10.09, 22:58
        Co to jest? pół pensji?, pewnie dźbinka tego co ma koncie, zatrudni sobie
        kierowcę i za 2 miesiące zapomni o sprawie.
        A właściwe to TVP powinno po prostu zwolnić, bo jego życiowa postawa kompletnie
        rozmyła się z granym wizerunkiem postaci filmowej.
    • bydgoszczyl Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 19:12
      sugerował bym doktorowi Lubiczowi by skorzystał z pomocy Wuja Stefana...
      a poważnie mówiąc - ŻENADA
      tyle w temacie
    • allspice Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 19:14
      Tylko 10 tys??? A 100 tys.za tak powazne naruszenie przepisów,to
      naprawdę niewiele.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka