kongreszydowski Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 17:33 Siostry i bracia, wybaczyc trzeba, zrozumienie wykazac. On przeciez myslal, ze to tylko na niby, ze to kolejny odcinek nagrywaja. Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol Jaja jakieś, czy co? 16.10.09, 17:34 Powinien dostać oskara od prokuratury. Taki jest polski wymiar sprawiedliwości. Więcej dostaje pijany kmiotek na rowerze jadący miedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
roland_x hahahahahaha 16.10.09, 17:35 dla mnie każdy kto wsiada za kółko po pijaku jest bandytą drogowym a jego tłumaczenie, że nigdy przedtem to mu sie nie zdarzyło jest smiechu warte niech zapłaci grzywnę - to super przykład dla pijaków za kółkiem pie...na sprawiedliwość polska w tym kraju prawa nie ma jest tylko bat dla biedaków i przeciwników politycznych 2,3 promila na kacu, to jest litr wódy poprzedniego wieczora pijacka wasza mać Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: hahahahahaha 16.10.09, 17:48 Wyrok skazujący nie będzie końcem kłopotów Tomasza Szt. Znacznie gorzej będzie, gdy przyjdzie zapłacić rachunek za leczenie ofiary. Obojętnie, czy jej samej czy szpitalowi czy firmie ubezpieczeniowej. Odpowiedz Link Zgłoś
skrzych Re: hahahahahaha 16.10.09, 18:38 > dla mnie każdy kto wsiada za kółko po pijaku jest bandytą drogowym > a jego tłumaczenie, że nigdy przedtem to mu sie nie zdarzyło jest > smiechu warte Nigdy przedtem to go nie złapali. Stawiam dolary przeciw orzechom że Tomasz S. nie raz jeździł "po kielichu", tyle że wtedy miał więcej szczęścia... Cóż - nosił koń po błoniach, ponieśli i konia... Odpowiedz Link Zgłoś
yogurt8 Jazda po pjaku to przestępstwo 17.10.09, 00:50 Jak dla mnie to jest śmiechu warte. 2,5 tyś. złotych grzywny? Przecież więcej to jego garnitur kosztuje. A co do propozycji obrońcy pana Tomasza Stockingera to powinien się wstydzić. Normalny człowiek zostałby zatrzymany i wnioskowano by o areszt do procesu. Tu można zobaczyć ile pan S. zarabia --> www.pudelek.pl/artykul/1125/biedny_jak_lubicz/ Koniec z równymi i równiejszymi. 2 lata za jazdę po pijaku. Tyle powinien dostać. Szkoda tylko, że w zarzutach nikt nie wziął pod uwagę, że kierowca drugiego samochodu odniósł obrażenia. Pewnie dostał w łapę, więc siedzi cicho i nie chce się procesować o odszkodowanie. CELEBRYTA Z BOŻEJ ŁASKI. Odpowiedz Link Zgłoś
skieaw Re: hahahahahaha 17.10.09, 04:05 "że nigdy przedtem to mu sie nie zdarzyło" nigdy mu sie nie zdazyło :)... przecież to możliwe... Tylko brakuje tu "żeby mnie złapali". Porazka :) Odpowiedz Link Zgłoś
skieaw Re: hahahahahaha 17.10.09, 04:07 Ewnentualnie do tej pory nie było rannych... Bo że pierwszy raz jechał na podwójnym gazie... w to nie uwierzę... Bo to zaczyna sie od małej ilości... po 1 piwie mnie nie złapią trzęxwy jestem... potem 2,3,4 i mamy 2 promile z czymś ;) Odpowiedz Link Zgłoś
szlachcic Re: Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Zapłaci tyl 16.10.09, 17:36 Czekam jak media obiegnie news ze pierd.... brac aktorka napisala list aby uniewinnic pijaka, ups wielkiego artyste a jak sie nie bedzie zgadzalo w ksiegach bilans popelnionych przestepstw do kar niech nasze sady dopierd.... inwalidzie bez nog nie 6 miesiecy wiezienia a 2 lata wszystko musi sie zgadzac a baby musza ogladac ten zasrany serial, a dzieki temu my mamy spokoj :) wszyscy beda zadowoleni, artycha moze chlac dalej i jezdzic, baby beda mialy co ogladac, my mamy spokoj, a zasrane srodowisko filmowe utwierdzi sie w przekonaniu ze sa gwiazdami Odpowiedz Link Zgłoś
turbo-liberal Luzak stwierdził, że jedną dniówką się wykręci. 16.10.09, 17:41 Luzak stwierdził, że jedną dniówką się wykręci. Odpowiedz Link Zgłoś
kazimierz111 Pijak za kierownicą to potencjalny morderca! 16.10.09, 17:41 Tomasz S. to sympatyczny pan, ale nie powinien uniknąć stosownej kary. Takiej jaką dostałby zwykły Kowalski. Jeśli będzie inaczej tzn. że sąd udowodni, że są u nas równiejsi. Chyba wystarczy że po drogach szaleją ludzie z różnymi immunitetami. Odpowiedz Link Zgłoś
phantomasa1 Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 17:42 Miałem znajomego ,który uciekał tylko Policji i wpadł do rowu (był pod wpływem),dostał trzy lata i odsiedział od deski do deski.Teraz to wrak człowieka,zniszczono go,mam nadzieję że T.SZ. też odsiedzi tyle samo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wkrwn Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 17:50 Kto pokryje koszty leczenia i naprawy uszkodzonych samochodów ? Mam wątpliwości czy zrobi to pan S. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 18:18 Zrobi to firma ubezpieczeniowa, w której Tomasz Szt. ma wykupione ubezpieczenie OC. Ale potem wystąpi do niego o zwrot. Tak mówi ustawa. Odpowiedz Link Zgłoś
warzaw_bike_killerz Re: Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 18:48 To tez moze mu sie oplacac, bo regres moze obejmowac mniejsza kwote niz faktyczna szkoda (ilez to ubezpieczalnie pieter robia aby mniej wyplacic niz wiecej) wtedy jeszcze sprawy cywilne o ile sil poszkodawanym starczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy.jonek Re: Tak z ciekawości pytam. 16.10.09, 20:53 wkrwn napisał: > Kto pokryje koszty leczenia i naprawy uszkodzonych samochodów ? > Mam wątpliwości czy zrobi to pan S. kogo chcesz leczyc? przeciez tam nikt nie ucierpial, a samochody naprawia z oc przeciez, po co sie placi to oc? Odpowiedz Link Zgłoś
sprzedawczyk_z_okraglego_stolu Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 17:51 Są równo i równiejsi. Odpowiedz Link Zgłoś
bezebubol [...] 16.10.09, 17:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
yosemitesam To skandal! 16.10.09, 18:05 Jak można było panu doktorowi taką dotkliwą karę nałożyć? Tożto on cały swój kunszt aktorski poświęca na planie Klanu, ku uciesze kilku milionów gospodyń domowych, a jak on śpiewa na lodzie! przystojny, lubiany, ceniony, powinien więc sąd wziąć to pod uwagę i dochodzenie całkowicie umorzyć! Pan doktor to nasze dobro narodowe! Odpowiedz Link Zgłoś
1359nes Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:09 mając tyle promili .tylko grzywna jaka to sprawiedliwość.a 2-latka do pudła.oburzające.to bez prawie...... Odpowiedz Link Zgłoś
twurcapunktu Re: Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie wię 16.10.09, 18:13 wykastrowac pedofila z "klanu" !!! Odpowiedz Link Zgłoś
magic3 Jakie zeznania?-chyba wyjaśnienia. 16.10.09, 18:13 Pan Tomasz S. chyba nie jest świadkiem we własnej sprawie, a zeznania składa właśnie świadek. Odpowiedz Link Zgłoś
minipolak Nastepnym razem zabije po pijaku 16.10.09, 18:16 i wtedy zaproponuje 20K Co to za sady, przeciez to wola o pomste do nieba. Bojktowac wszystko z czym jest zwiazany ten pijak wtedy go wywala i nie bedzie mial tych 10K Odpowiedz Link Zgłoś
yorgi62 Re: Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Zapłaci tyl 16.10.09, 18:22 Łola Boga! 10000 toż on biedak pół gaży za koncert jaki robił gdy go nie było, odda. W stosunku do jego dochodów to minimum 50000 i zakaz prowadzenia pojazdów na rok a i tak będzie łagodnie potraktowany Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Nie ma to jak byc miernym aktorem. 16.10.09, 18:22 Pewnie sie upiecze,jakies tam zawiasy i aktorzyna na wolnosci a pijany chlop jadacy rowerem z jarmarku do chalupy i przylapany pól roku wiezienia. Odpowiedz Link Zgłoś
warzaw_bike_killerz Niech zmieni adwokata!!!! 16.10.09, 18:24 Glupi pijany jechal i glupi teraz woli zaplacic grzywne. dostalby rok w zawieszeniu na 2 lata i przez dwa lata musialby jezdzic trzezwy, a w KRK bylby przez 2,5 roku, a tak zaplaci grzywne i przez 5,5 roku bedzie siedzial w KRK jako skazany. Adwokat wart swego klienta... Odpowiedz Link Zgłoś
magic3 Re: Niech zmieni adwokata!!!! 16.10.09, 18:37 warzaw_bike_killerz napisał: i przez dwa lata musialby jezdzic trzezwy, Przecież zabiorą mu PJ. > Odpowiedz Link Zgłoś
warzaw_bike_killerz Re: Niech zmieni adwokata!!!! 16.10.09, 18:47 Fakt, zabiora mu PJ, choc jezdzenie bez PJ byloby rozwiazane postepowaniem mandatowym, wiec nie mialoby znaczenia dla uchylenia zawieszenia kary, o ile jezdzilby trzezwy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
misieque69 Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:33 Na galery z nim ! W serialu zawsze się wymądrzał, a tu proszę bardzo. Cocksucker ! Odpowiedz Link Zgłoś
pokon Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:40 I kto tu jeszcze ma wątpliwości że są równi i równiejsi wobec prawa .Przykładem takie "święte krowy"jak: Kurski,Jędrzejczak, w/w i inni "sławni".Za jazde na rowerze w stanie "wskazującym" człek idzie do wiezienia a takie typy mogą bezkarnie jeździc z szybkością "ile fabryka dała"i nie zważając na to czy się piło gorzałe siadac za kółkiem.... Odpowiedz Link Zgłoś
audiosystem Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 18:40 lokalne ale ciekawe www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091006/REG11/299557708 Odpowiedz Link Zgłoś
tia666 haha, Polska Republika Bananowa 16.10.09, 18:50 masz banany to wymigasz sie, nie masz to na plantacje.... Odpowiedz Link Zgłoś
xyz876 W więzieniach siedzi około 2000 rowerzystów 16.10.09, 18:50 złapanych za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu. Dostają średnio po 11,5 miesiąca bezwzględnego więzienia. Nie spowodowali wypadku, nie uciekali przed policją, jechali rowerem przez wieś po wypiciu alkoholu. miasta.gazeta.pl/krakow/1,47375,6473505,Rowerzysci_na_gazie_czekaja_na_wyrok.html?as=2&ias=2&startsz=x Odpowiedz Link Zgłoś
kgsz Nie mieli kasy żeby się wykupić, proste 16.10.09, 19:55 Stara zasada - bogatych i sławnych nie zamykają, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
bespowrotnie 10kzł jakaś kpina o tyle to powinno mu AC wzrosnąć 16.10.09, 22:58 Co to jest? pół pensji?, pewnie dźbinka tego co ma koncie, zatrudni sobie kierowcę i za 2 miesiące zapomni o sprawie. A właściwe to TVP powinno po prostu zwolnić, bo jego życiowa postawa kompletnie rozmyła się z granym wizerunkiem postaci filmowej. Odpowiedz Link Zgłoś
bydgoszczyl Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 19:12 sugerował bym doktorowi Lubiczowi by skorzystał z pomocy Wuja Stefana... a poważnie mówiąc - ŻENADA tyle w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Aktor z "Klanu" usłyszał zarzuty. Uniknie więzi... 16.10.09, 19:14 Tylko 10 tys??? A 100 tys.za tak powazne naruszenie przepisów,to naprawdę niewiele. Odpowiedz Link Zgłoś