Dodaj do ulubionych

Wybrano Miss Polonię 2009

24.10.09, 23:30
Agata Biernat z nr 19 jest najpiękniejsza!!! To ona powinna
wygrać-miałaby szanse na miss world. Maria Nowakowska moim zdaniem nadaje się
jedynie do kabaretu-lub może do cyklu 'Humor z zeszytów'. Nie potrafię tego
pojąć, że wygrała kobieta, która się totalnie skompromitowała brakiem
podstawowej wiedzy z literatury polskiej!Oprócz Agaty to już każda inna byłaby
lepsza.
Obserwuj wątek
    • kol.3 Re: Wybrano Miss Polonię 2009 24.10.09, 23:37
      Nie jest naj naj ale prezentowała się lepiej niż Agata Biernat, która
      była mocno usztywniona i ruszała się ciężko, zwłaszcza w popisach
      tanecznych. Fredry nowa miss nie zna, ale umiała wybrnąć z własnej
      niewiedzy. Takie czasy, że w cenie są bystrzy ignoranci.
      • swiety_76 Re: Wybrano Miss Polonię 2009 25.10.09, 00:36
        > Fredry nowa miss nie zna, ale umiała wybrnąć z własnej
        > niewiedzy. Takie czasy, że w cenie są bystrzy ignoranci

        Gdyby zamiast serce odpowiedziała krokodyla to wyszłaby żenująco bo
        to już jej podpowiedział wcześniej Cezary Żak.
        • znajomy_jennifer_lopez Ładna dziewoja i w miarę "dupiasta" 25.10.09, 23:53
          przepraszam za wyrażenie ale tylko ono jest wystarczająco soczyste. Choć mogłoby być lepiej (czyt. szerzej). W każdym razie nie skończyło się wyborem Miss Naszej Szkapy choć kilka chabet atakowało...
    • 8neron Wybrano Miss Polonię 2009 24.10.09, 23:49
      Ale śliczna dziewczyna.
    • artwar99 Wybrano Miss Polonię 2009 24.10.09, 23:55
      Najpiękniejsza.

      Co nietypowe dla mnie zgadzam się całkowicie z wyborem tłumu jeżeli
      chodzi o całą finałową piątkę. Tylko Litwinka mi działała na nerwy.
    • xolaptop Bardzo ladna kobieta. 25.10.09, 00:06
      Bardzo ladna kobieta. Gratulacje dla zwyciezczyni. I pytanie do organizatorow.
      Jesli o wynikach decyduja widzowie poprzez SMSy, czesto kierujac sie przy tym
      nazwa regionu, z ktorego pochodzi kandydatka do tytulu, to czy Polki ze
      Szwecji, Litwy i Australii nie mialy juz na starcie gorszych szans?
      • wyksztalciuch.jeden Re: Bardzo ladna kobieta. 25.10.09, 14:34
        Naprawdę ładna, nie sądziłem, że takie urodziwe kobiety mogą mieszkać w Legnicy.
        Co do poziomu nie wypowiadam się, bo nie oglądałem.
    • karolinqua ładniejsze na ulicy można zobaczyć 25.10.09, 00:31
      zdanie mojego Faceta
    • empe42 Re: Wybrano Miss Polonię 2009 25.10.09, 01:04
      Nareszcie śliczna dziewczyna została miss.
      Mój syn mówi, że pierwszy raz w historii wyborów zgadza się z
      werdyktem.
      A dziewczyna inteligentna. Na pewno zna Fredrę. Gdyby powiedziała, że
      chce krokodyla wyszłaby na kapryśną pannę! :) To nie była przepytywanka
      z literatury.
      • kol.3 Re: Wybrano Miss Polonię 2009 25.10.09, 09:58
        Dziewczyna jest bystra, ale Fredry ewidentnie nie znała, poza tym
        studiuje w prywatnej uczelni, czyli intelektualnie niewysoko. Ale nie o
        intelekt tu chodzi.
    • kapitanahab Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 01:09
      Myślałem,że wygrał Tusk!!!
    • kefutde Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 01:17
      dluga tyczka bez piersi , wszystkie cycate wywalili od razu w 1 etapie
      • agnieszka_anna Re: Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 01:57
        To do poprzednika.
        Od kiedy miarą piękności jest wielkość piersi!?
        A jeśli już to zmysł obserwacyjny zawodzi oj zawodzi.
        Była jedna finalistka o całkiem bujnych kształtach.
        • kefutde Re: Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 02:31
          miara pieknosci u kobiet jest ksztalt i wielkosc piersi ale w polsce
          jest inaczej bo polska to kraj anty-estetow , zrezsta na swiecie panuje
          podobna moda bo te wszystkie konkursy zdominowali geje , w wiekszosci
          sa to osobuy o dziwacznym poczuciu estetyki
      • mkasiak Re: Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 17:51
        kefutde - niesłychanie chamski komentarz. Staraj się rozważniej
        dobierać słowa, pokaż klasę!
    • krzywelustro A kto mister polonia??? zgłaszajcie kandydatury!!! 25.10.09, 03:04
      Moje typy:
      1. Zyta Gilowska. Nie ma bardziej męskiego kandydata.
      2. Lech i Jarosław Kaczyńscy. Ale razem, jako jeden kandydat.
      • vulture7777 Re: A kto mister polonia??? zgłaszajcie kandydatu 25.10.09, 15:35
        Moj typ nr 1 to twoja stara smierdziacy POpaprancu...
    • martuskam Re: Wybrano Miss Polonię 2009 25.10.09, 08:58
      Ładna dziewczyna, ma delikatną i sybtelna urodę, a jak sie uśmiech
      to podobna jest do Joanny Koroniewskiej, na jednym z ujęć zaś do
      Vanessy Paradis, to pewnie przez te długie proste włosy i urocze
      dołeczki w policzkach.
    • geszefcik kompetencje czy uroda? 25.10.09, 09:27
      Najpiękniejsza Polka pracuje w firmie farmaceutycznej jako przedstawiciel
      handlowy i studiuje w PWSZ w Legnicy.


      Czasem przeglądam poniedziałkowy dodatek Praca w GW i oficjalnie czytam, że
      aby zostać PH w branży medycznej czy farmaceutycznej potrzebne jest kierunkowe
      wykształcenie, a jeśli już nie to minimum absolwenci biologii, od biedy po AWF.
      A tutaj mamy doczynienia z niewątpliwie śliczną ale 22 - letnią dziewoją,
      która studiuje na PWSZ w Legnicy!
      Jak to więc jest z tymi ogłoszeniami o pracę?
    • krzysi-ek111 Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 09:30
      Dolnoślązaczki najpiękniejsze a w tym legniczanki!
    • iamhier Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 09:46
      NIEZŁA,ALE MAM ŁADNIEJSZE KOLEŻANKI W OTOCZENIU.
      • iamhier Re: Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 09:47
        oczywiście brunetki...
    • welcometopoland Vivat wielkie biodra i przeciętna buźka ! :) 25.10.09, 10:06
      To już na naszej-klasie można znaleźć lepsze sztuki albo na innych fotkowych
      portalach no ale te lansują się w necie zamiast lizać ... jurorów
      • karolinadomanska Re: Vivat wielkie biodra i przeciętna buźka ! :) 25.10.09, 10:37
        Myślałam że wygra Agata Biernat ale nie to mnie zasmuciło. Myślę że
        organizatorzy niesprawiedliwie rozdzielili nagrody. 1 i 2 wicemiss
        też powinny dostać coś wartościowego a nie jakieś kosze z
        kosmetykami.
    • ludwigvanbeethoven I co z tej ladnej niby buzki... 25.10.09, 10:33
      Pojedzie toto na wybory Miss World i przy Wenezuelankach nawet nie
      wejdzie do finalowej 30-tki.Pokaze sie w jakis narodowych
      szmatkach,poskacze,cos pomiesza w odpowiedziach na pytania jurorow i
      3 min pozniej nikt nie bedzie o niej pamietal.W Polsce to moze ona i
      ladna ale to taka okregowa pieknosc...
    • president007 porazka kompletna 25.10.09, 10:44
      zero nie konkurs.panienki zrobione w solarium i wymalowane lalunie.. od kiedy
      tleniona lady Wierzbicka sie konkursem zajmuje to tylko takie badziewie
      pokazuja i produkuja.. czy ten konkurs nie powinien byc zlikwidowany jaka to
      Polonia 2-3 panienki z konkursow polonijnych w knajpach. liczy sie tylko miss
      parowozu..
    • marabout Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 11:23
      taka wybrali ???
      Ona wyglada nie na 22 a na 42 lata.
      I ta buzka jak z 19 wieku, typowo wsiowo-prowincjonalna dziewoja.
      U nas w remizie co sobote siedza o wiele lepsze !
      • rysiopysio Re: Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 12:13
        marabout napisał:

        > taka wybrali ???
        > Ona wyglada nie na 22 a na 42 lata.
        > I ta buzka jak z 19 wieku, typowo wsiowo-prowincjonalna dziewoja.
        > U nas w remizie co sobote siedza o wiele lepsze !

        I po co z tej remizy matołku wylazłes ?
    • brak.slow Re: Wybrano Miss Polonię 2009 25.10.09, 12:14
      co to ma być? ladna ale przeciętna dziewczyna, niczym się nie
      wyróżnia...zobaczcie sobie miss Ukrainy 2007 i 2008 to są piękne dziewczyny
      www.youtube.com/watch?v=b6rA5N5XojA
      oraz
      www.youtube.com/watch?v=6KXl9XJvO2A

      to są kuźwa miss....
    • videogag.pl Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 12:53
      miss polonia na casting sam zobacz
      • kiler123456 Re: Legniczanka została Miss Polonia 2009 25.10.09, 13:18
        videogag.pl napisał:....

        Czy spam w tym kraju nie jest zabroniony???
    • evil_badger Urocze żyjątko 25.10.09, 16:31
      j.w.
    • feurig59 Ale targ 26.10.09, 14:21
      Ciekawe kiedy kobiety zauważą, że wybory miss to telewizyjny table-
      dance i targi mięsem na potrzeby wątpliwego "businessu", męskiego
      voyeuryzmu i starszych panów ze ślinotokiem i przestaną stręczyć
      swoje córki do takich przedsięwzięć. Dziewczynom się nie dziwię.
      Młodość tłumaczy nie jedną głupotę, z tańczeniem na rurce dla zgrai
      pijanych facetów włącznie, że go innych "interesach" nie wspomnę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka