mama_lena
24.10.09, 23:30
Agata Biernat z nr 19 jest najpiękniejsza!!! To ona powinna
wygrać-miałaby szanse na miss world. Maria Nowakowska moim zdaniem nadaje się
jedynie do kabaretu-lub może do cyklu 'Humor z zeszytów'. Nie potrafię tego
pojąć, że wygrała kobieta, która się totalnie skompromitowała brakiem
podstawowej wiedzy z literatury polskiej!Oprócz Agaty to już każda inna byłaby
lepsza.