Dodaj do ulubionych

Abp Muszyński - erudyta, Europejczyk

21.12.09, 18:03
dla cyngli z GWna to każdy agent dobry choć nie każdy masi być zaraz Maleszką
Obserwuj wątek
    • koszerny51 Abp Muszyński - erudyta, Europejczyk 22.12.09, 01:57
      w zyciorysie abp zgrabnie pominieto fakt, ze jest zydowskiego pochodzenia,
      co pozwala lepiej zrozumiec jego pro-zydowskie nastawienie.Cieszy, ze
      jakis Niemiec chwali za dialog polsko-zydowski,czego oczywiscie nie
      komentuje zydowska gazeta
      • myszykiszek Re: Abp Muszyński - erudyta, Europejczyk 22.12.09, 02:40
        koszerny51 napisał:

        > w zyciorysie abp zgrabnie pominieto fakt, ze jest zydowskiego pochodzenia,

        O kurczę, Żyd?!? To zupełnie jak ten, no, Jezos czy Jezus, zawsze mi się mylą te
        imiona... W każdym razie ten co w każdym kościele wisi, i w co drugiej szkole...
        Wszędzie się wcisną, no co za naród.
    • myszykiszek Re: Abp Muszyński - e, E 22.12.09, 02:00
      "Abp Muszyński to jeden z nielicznych hierarchów, którzy otwarcie krytykują
      toruńską rozgłośnię. I - co może ważniejsze - mówi o odpowiedzialności
      Episkopatu za rozwiązanie problemów z radiem."

      Aaaa, i dlatego TW, tak? Nieprawdziwy taki Polak z niego...

      Rozumiem, że Wielgus z kolei nie był jednak TW, miał tylko fałszywą teczkę.
      Przypadkowo jak Jarosław. Muszyński natomiast nie ma fałszywej teczki, ponieważ
      nie jest ani Wielgusem, ani Kaczyńskim. Dobrze kombinuję?
    • opinia-pollpressagency Adasiowi Kurcypedrze z Gw cosik sie kociokwiczylo 22.12.09, 04:37
      Niech adasio kurcypedro z Gw cosik pyrnie o sowieckich komunistach
      jacy to oni nie byle jacy. Szczegolnie taki jeden co adasia lewym
      palcem zrobil. Po co sie indyczyc bazgrolom jak im otrebowego do
      garnuszka juz na tydzien nie wystarcza. Niech nabazgrza o czarnym
      rabaju w czarnym fraku i czarnym meloniku z pejsakowka 73% i
      seksowna zoneczka pod pacha a niech im krowa mordke wylize.
      BONAWENTURA.
      • mariuszelwood Re: Adasiowi Kurcypedrze z Gw cosik sie kociokwic 22.12.09, 10:17
        Jaka wspaniała rzeka nienawiści .BRAWO .
        Proponuję leczenie na oddziele zamkniętym .
        Można też nosić większy moherowy berecik.
        Ten który nosisz powoduje niedotlenienie móżdżku .
        WESOŁYCH ŚWIĄT
    • astygmatyk Ta czarna wrona co "broni krzyza"? 22.12.09, 10:00
      Czy ten erudyta i Europejczyk to ta sama czarna wrona
      co "broni krzyza" w eropejskiej przestrzeni publicznej?
      Te "komentujace" wiadomosci z podtekstem sa naprawde
      nie na miejscu. Kto chce sie czegos dowiedziec o KK
      niech sie zaloguje na strone prymasa lub poslucha
      radia co ma ryja. Mamy przeciez wolnosc slowa.
      Ale czy liberalna gazeta musi sie zajmowac takimi
      p***lami jak poprawnosc stylistyczna marginalnych
      nawiedzonych rozglosni i pogladami ich rownie
      nawiedzonych szefow, obojetnie jaki maja stosunek
      do tkz. zydow?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka