Dodaj do ulubionych

PiS odzyskał radiową "Trójkę"

    • d.maskator PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:16
      Przyszłośc Trójki - nieważna (da se rade)
      Mina Kublikmowej - bezcenna
    • u8u8u8 Ach, jaki obiektywny i przesączony jadem tekst. 29.12.09, 23:20
      Ach, jaki obiektywny i przesączony jadem tekst. Wzruszyłem się:)
      Mistrz Urban by lepszego POstępowego tekstu nie napisał...

      PO straciła Trójkę (Szkło Kontaktowe Bis.)

      Płakałem po Skowrońskim, a jego zbrodnie jak Ziobry - żenada.... Prawo
      autorskie jest tak skonstruowane, że urzędnik decyduje co jest pracą twórczą,
      a co nie.... no i zdecydował - sąd pewnie uzna, że przepisy są do d... i
      uniewinni Skowrońskiego. Ale cel osiągniety - zniszczyć każdego, kto mysli
      inaczej.
      • simonh rozumiem, ze dla ciebie to normalka ze PIS razem 29.12.09, 23:36
        ze swymi kamratami od Napierały obstawili cała tv i radio ?
        Gratuluje więc wyczucia obiektywizmu ty wrazliwy troglodyto, tylko
        nie roń juz tych krokodylich łez na temat braku obiektywizmu w GW,
        bo to żałosne.
        • u8u8u8 Mam gdzieś PiS. 29.12.09, 23:56
          Mam gdzieś PiS.
          Skowrońskiego i Wildsteina cenię czego mi się odmawia opluwając ich w
          "obiektywnych" mediach bo myślą inaczej niż jest nakazane. Troglodyta tego nie
          widzi...
    • basir PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:23
      szkoda, pożyjemy zobaczymy ale optymizmem nie napawa mnie ten fakt, z nadania
      politycznego nic dobrego nie wyniknie, mam tylko nadzieję, że szybko przeminie
      i nie zniszczy mojego ulubionego radia
    • oldas How do You Feel!!? 29.12.09, 23:26
      Jak wyrzucicie tych i innych świetnych dziennikarzy muzycznych to
      słuchalność spadnie do 2 %! To dlatego my , ludzie interesujący się
      kulturą , a przede wszystkim muzyką, a stroniący od polityki,
      kochamy to radio, kochamy za GH+, za Listę Osobistą, za Myślwiecką
      3/5/7, za Kolonie Francuskie i inne audycje! Trzymajcie się Panowie
      i Panie: MANN, MEC, STELMACH ,HOFFMAN, OWCZARKOWIE,
      OLSZAŃSKI,KACZKOWSKA I INNI!
    • clooney_g Cwele z PiS. No comments. 29.12.09, 23:30

    • michalcyprian Kurwa mać i niech to ch... strzeli 29.12.09, 23:32
      przepraszam za słownictwo ale nie mogłem się powstrzymać
    • simonh Ta morda bardzo pasuje do PIS-u ! 29.12.09, 23:33
      W PIS-ie takich twarzowców jest mnóstwo ! Szkoda Trójki, bo z tą
      gnidą to juz nie bedzie to samo.
      • nieudonek Tak jak morda Palikuta i Niesioła do PO 30.12.09, 00:34
        simonh napisał:

        > W PIS-ie takich twarzowców jest mnóstwo ! Szkoda Trójki, bo z tą
        > gnidą to juz nie bedzie to samo.
      • yanfhowah Re: Ta morda bardzo pasuje do PIS-u ! 30.12.09, 01:42
        ZA sama morde 10 lat kamieniolomow,,,,;-)))
    • legrange PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:54
      Dzięki za pokazanie zdjęcia. Od teraz gościu nie musi się martwić o pracę.
      Każdy reżyser będzie zabiegał o angaż do roli Quasimodo.
    • rjukan187 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:58
      byle rzygać mi się chce jak czytam o dziwnych ludziach,którzy zostają
      szefami.niech szef robi co tam chce.ale WARA od muzyki!
    • fnoll pana SoBalę słuchacze na pewno pokochają 30.12.09, 00:05
      pan Sobala jest człowiekiem bardzo utalentowanym, łączącym w sobie w unikalny
      sposób doświadczenie menadżerskie (jest autorem sukcesów niejednej stacji
      radiowej) i wrażliwość na kulturę

      potrafi wiele, a Trójce zrobi na pewno jeszcze więcej

      sorry
    • gresiek akurat przejecie trojki piss-owi nic nie da... 30.12.09, 00:29
      akurat przejecie trojki przed wyborami 2010 piss-owi nic nie da, za
      duzo inteligentnych ludzi jej slucha :) no chyba ze je tak
      zrewolucjonizuja, ze zaczna jej sluchac moherowcy, czyli wyborcy
      piss-u...
      • nieudonek Jesteś wnuczkiem Niesiołowskigo? 30.12.09, 00:38
        gresiek napisał:

        > akurat przejecie trojki przed wyborami 2010 piss-owi nic nie da, za
        > duzo inteligentnych ludzi jej slucha :) no chyba ze je tak
        > zrewolucjonizuja, ze zaczna jej sluchac moherowcy, czyli wyborcy
        > piss-u...
    • darkraj To nie PiS odzyskał radiową "Trójkę", 30.12.09, 00:31
      =================== lecz pogrobowcy solidaruchów wspomagają siebie nawzajem. A
      ciemnogrodzkie bydełko wyje albo z oburzenia, albo z zachwytu, co politykierom
      jest tylko na rękę, skacząc sobie do gardeł jak wściekłe, zaślepione wzajemną
      nienawiścią szczury na tonącym okręcie.
      --------------------------------------------------------------
    • nieudonek Będzie wymówka przy przegranych wyborach PO 30.12.09, 00:32
      • yanfhowah Re: Będzie wymówka przy przegranych wyborach PO 30.12.09, 01:45
        tobie jak kaczynskim cos sie marzy,,,
        zaspiewaj sobie..."zapomnij o mnie ze to ja...hahahahahahah
    • gresiek a to 600tys zl pojdzie na kampanie pana prezyd'ęta 30.12.09, 00:32
      a to 600tys zl pojdzie na kampanie wyborcza pana obecnie i
      milosciwie nam panujacego prezyd'ę'ta?
    • nieudonek PO po wyborach zmieni nazwę na WILK-Wielcy Idioci 30.12.09, 00:37
      Lubiący Kamery
      • yanfhowah Re: PO po wyborach zmieni nazwę na WILK-Wielcy Id 30.12.09, 01:46
        po tej zmianie nazwy wstawia logo z twoim zdjecie,,,hahahahahhaha
    • redaktorpajacewicz PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 01:59
      Lepszy PiS niż SB - ze swoimi stacjami tv i "lojalnymi"
      dziennikarzami,jak np w TVN..

      "Zaangażowanie w pracę i organizowanie Służby Bezpieczeństwa i jej
      komórek partyjnych przynosiły Bolesławowi Sianeckiemu szybkie awanse,
      pochwały i nagrody. Sprawdził się już na samym początku - odnosząc
      sukcesy w rozpracowywaniu duszpasterzy diecezji płockiej. Bolesław
      Sianecki to ojciec znanego dziennikarza (...) Oficer SB czas wolny
      chętnie spędzał też z synem Tomaszem, córką i żoną u swej rodziny
      pracującej w instytucie jądrowym ZSRR w Dubnej koło Moskwy. Bolesław
      Sianecki nie był pod względem zawodowym wyjątkiem w rodzinie. Jego
      zięć - Włodzimierz Majewski - to także pracownik MSW ze stażem w
      Departamencie I, II i III. Ojciec tego ostatniego, a także siostra i
      szwagier, byli również zatrudnieni w MSW..."
      [Gazeta Polska nr 50 z 16 grudnia 2009, Nie będę się z tego
      spowiadać.
    • rychusa PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 02:37
      Kolejna polityczna porazka PiS.Wystarczy,ze jakas Kepa albo inny Bruzdzinski
      sie odezwie i znow PO...+3 %...Pis -3%.
    • keram.keram Radio BIS rozwalił profesjonalnie 30.12.09, 03:18
      Żegnaj Trojko.
    • koloratura1 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 06:26
      Byłam w kropce, gdy szło o likwidację abonamentu RTV, właśnie ze względu na szkody, jakie ten fakt mógłby przynieść Polskiemu Radiu, ze szczególnym uwzględnieniem Trójki.

      Obecnie - mam ten problem "z głowy": PiS go rozwiązał.

      Niech szlag trafi wszystko, czego ta banda się tknie: lepsze nawet zgliszcza.
    • 4dagome1 Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 07:20
      trójka będzie wreszcie polska nie żydowska .przykre że są tacy uzyteczni idioci
      • tw_kaczor kiedy ostatni raz myślałeś...??? 30.12.09, 08:09

      • koloratura1 Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 14:11
        4dagome1 napisał:

        > trójka będzie wreszcie polska nie żydowska .przykre że są tacy uzyteczni idioci

        Ano, przykre, że są "idioci", wygłaszający podobne opinie...
        Nie uznałabym ich, jednak, za "użytecznych".
    • nil739 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 09:05
      Znowu rozgrywki personalne bez uzasadnienia i powodu, no chyba że za taki
      uznamy władzę...
      Jak wiadomo władza szkodzi na głowę.

      Jestem pełen obaw, bo Trójki słucham od zawsze i mam ochoty przestać, bo jakoś
      inne stacje wydają się strasznie badziewne...
    • glos102 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 11:00
      i dlatego nie zapłacę w życiu abonamentu. nie zamierzam utrzymywać
      neonazistów, lenii i dyletantów którzy tylko dzięki legitymacji dostają
      posady. pamiętam czasu gdy Sobala rządził PR1 i serdecznie współczuje Trójce,
      pracującym tam ludziom i sobie - słuchaczowi.
    • bieczaa Zegnaj Trójko! 30.12.09, 11:15
      Czy oni naprawdę myślą, iż uda się przetrwać?
      Przecież grupy docelowe odejdą z tego radia.
      A o reklamach to trzeba zapomnieć.
      Słuchacze Trójki to ludzie o wyższym wykształceniu, mieszkańcy
      dużych miast, dobrze zarabiający. Ta GRUPA szybko odejdzie z tego
      radia.

      To czas żniwa dla innych stacji. Myśle, iż rozpocznie się walka o
      grupy, które odejdą z Trójki.

      Pis potrafi tylko niszczyć i to robi skutecznie.
    • fotodiagnoza PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 11:40
      o stylu "przejęcia" radiowej Trójki pisać nie warto. nie widać też szacunku
      dla wkładu pracy osób, które utrzymały program III w chwilach kryzysu na
      powierzchni.
      PiS dalej hołduje zasadom prymitywnym i niezrozumiałym dla przeciętnego człowieka.
      obawiam się, że w wyniku tego "aktu" radiowa Trójka straci swoich ostatnich
      najwierniejszych Słuchaczy. a zaczną jej słuchać idioci
    • emeryt1946 Młodzieżówka PIS- wynocha z forum ! 30.12.09, 14:00
      Brzydzicie się "Wyborczą" - to po Ch** tu spamujecie ?
      Spieprzajcie na nowy portal PiSu , bo tu nikt na wasze wypociny nie
      ma ochoty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka