d.maskator PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:16 Przyszłośc Trójki - nieważna (da se rade) Mina Kublikmowej - bezcenna Odpowiedz Link Zgłoś
u8u8u8 Ach, jaki obiektywny i przesączony jadem tekst. 29.12.09, 23:20 Ach, jaki obiektywny i przesączony jadem tekst. Wzruszyłem się:) Mistrz Urban by lepszego POstępowego tekstu nie napisał... PO straciła Trójkę (Szkło Kontaktowe Bis.) Płakałem po Skowrońskim, a jego zbrodnie jak Ziobry - żenada.... Prawo autorskie jest tak skonstruowane, że urzędnik decyduje co jest pracą twórczą, a co nie.... no i zdecydował - sąd pewnie uzna, że przepisy są do d... i uniewinni Skowrońskiego. Ale cel osiągniety - zniszczyć każdego, kto mysli inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
simonh rozumiem, ze dla ciebie to normalka ze PIS razem 29.12.09, 23:36 ze swymi kamratami od Napierały obstawili cała tv i radio ? Gratuluje więc wyczucia obiektywizmu ty wrazliwy troglodyto, tylko nie roń juz tych krokodylich łez na temat braku obiektywizmu w GW, bo to żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
u8u8u8 Mam gdzieś PiS. 29.12.09, 23:56 Mam gdzieś PiS. Skowrońskiego i Wildsteina cenię czego mi się odmawia opluwając ich w "obiektywnych" mediach bo myślą inaczej niż jest nakazane. Troglodyta tego nie widzi... Odpowiedz Link Zgłoś
basir PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:23 szkoda, pożyjemy zobaczymy ale optymizmem nie napawa mnie ten fakt, z nadania politycznego nic dobrego nie wyniknie, mam tylko nadzieję, że szybko przeminie i nie zniszczy mojego ulubionego radia Odpowiedz Link Zgłoś
oldas How do You Feel!!? 29.12.09, 23:26 Jak wyrzucicie tych i innych świetnych dziennikarzy muzycznych to słuchalność spadnie do 2 %! To dlatego my , ludzie interesujący się kulturą , a przede wszystkim muzyką, a stroniący od polityki, kochamy to radio, kochamy za GH+, za Listę Osobistą, za Myślwiecką 3/5/7, za Kolonie Francuskie i inne audycje! Trzymajcie się Panowie i Panie: MANN, MEC, STELMACH ,HOFFMAN, OWCZARKOWIE, OLSZAŃSKI,KACZKOWSKA I INNI! Odpowiedz Link Zgłoś
michalcyprian Kurwa mać i niech to ch... strzeli 29.12.09, 23:32 przepraszam za słownictwo ale nie mogłem się powstrzymać Odpowiedz Link Zgłoś
simonh Ta morda bardzo pasuje do PIS-u ! 29.12.09, 23:33 W PIS-ie takich twarzowców jest mnóstwo ! Szkoda Trójki, bo z tą gnidą to juz nie bedzie to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
nieudonek Tak jak morda Palikuta i Niesioła do PO 30.12.09, 00:34 simonh napisał: > W PIS-ie takich twarzowców jest mnóstwo ! Szkoda Trójki, bo z tą > gnidą to juz nie bedzie to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Ta morda bardzo pasuje do PIS-u ! 30.12.09, 01:42 ZA sama morde 10 lat kamieniolomow,,,,;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
legrange PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:54 Dzięki za pokazanie zdjęcia. Od teraz gościu nie musi się martwić o pracę. Każdy reżyser będzie zabiegał o angaż do roli Quasimodo. Odpowiedz Link Zgłoś
rjukan187 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 29.12.09, 23:58 byle rzygać mi się chce jak czytam o dziwnych ludziach,którzy zostają szefami.niech szef robi co tam chce.ale WARA od muzyki! Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll pana SoBalę słuchacze na pewno pokochają 30.12.09, 00:05 pan Sobala jest człowiekiem bardzo utalentowanym, łączącym w sobie w unikalny sposób doświadczenie menadżerskie (jest autorem sukcesów niejednej stacji radiowej) i wrażliwość na kulturę potrafi wiele, a Trójce zrobi na pewno jeszcze więcej sorry Odpowiedz Link Zgłoś
gresiek akurat przejecie trojki piss-owi nic nie da... 30.12.09, 00:29 akurat przejecie trojki przed wyborami 2010 piss-owi nic nie da, za duzo inteligentnych ludzi jej slucha :) no chyba ze je tak zrewolucjonizuja, ze zaczna jej sluchac moherowcy, czyli wyborcy piss-u... Odpowiedz Link Zgłoś
nieudonek Jesteś wnuczkiem Niesiołowskigo? 30.12.09, 00:38 gresiek napisał: > akurat przejecie trojki przed wyborami 2010 piss-owi nic nie da, za > duzo inteligentnych ludzi jej slucha :) no chyba ze je tak > zrewolucjonizuja, ze zaczna jej sluchac moherowcy, czyli wyborcy > piss-u... Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj To nie PiS odzyskał radiową "Trójkę", 30.12.09, 00:31 =================== lecz pogrobowcy solidaruchów wspomagają siebie nawzajem. A ciemnogrodzkie bydełko wyje albo z oburzenia, albo z zachwytu, co politykierom jest tylko na rękę, skacząc sobie do gardeł jak wściekłe, zaślepione wzajemną nienawiścią szczury na tonącym okręcie. -------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Będzie wymówka przy przegranych wyborach PO 30.12.09, 01:45 tobie jak kaczynskim cos sie marzy,,, zaspiewaj sobie..."zapomnij o mnie ze to ja...hahahahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
gresiek a to 600tys zl pojdzie na kampanie pana prezyd'ęta 30.12.09, 00:32 a to 600tys zl pojdzie na kampanie wyborcza pana obecnie i milosciwie nam panujacego prezyd'ę'ta? Odpowiedz Link Zgłoś
nieudonek PO po wyborach zmieni nazwę na WILK-Wielcy Idioci 30.12.09, 00:37 Lubiący Kamery Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: PO po wyborach zmieni nazwę na WILK-Wielcy Id 30.12.09, 01:46 po tej zmianie nazwy wstawia logo z twoim zdjecie,,,hahahahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
redaktorpajacewicz PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 01:59 Lepszy PiS niż SB - ze swoimi stacjami tv i "lojalnymi" dziennikarzami,jak np w TVN.. "Zaangażowanie w pracę i organizowanie Służby Bezpieczeństwa i jej komórek partyjnych przynosiły Bolesławowi Sianeckiemu szybkie awanse, pochwały i nagrody. Sprawdził się już na samym początku - odnosząc sukcesy w rozpracowywaniu duszpasterzy diecezji płockiej. Bolesław Sianecki to ojciec znanego dziennikarza (...) Oficer SB czas wolny chętnie spędzał też z synem Tomaszem, córką i żoną u swej rodziny pracującej w instytucie jądrowym ZSRR w Dubnej koło Moskwy. Bolesław Sianecki nie był pod względem zawodowym wyjątkiem w rodzinie. Jego zięć - Włodzimierz Majewski - to także pracownik MSW ze stażem w Departamencie I, II i III. Ojciec tego ostatniego, a także siostra i szwagier, byli również zatrudnieni w MSW..." [Gazeta Polska nr 50 z 16 grudnia 2009, Nie będę się z tego spowiadać. Odpowiedz Link Zgłoś
rychusa PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 02:37 Kolejna polityczna porazka PiS.Wystarczy,ze jakas Kepa albo inny Bruzdzinski sie odezwie i znow PO...+3 %...Pis -3%. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 06:26 Byłam w kropce, gdy szło o likwidację abonamentu RTV, właśnie ze względu na szkody, jakie ten fakt mógłby przynieść Polskiemu Radiu, ze szczególnym uwzględnieniem Trójki. Obecnie - mam ten problem "z głowy": PiS go rozwiązał. Niech szlag trafi wszystko, czego ta banda się tknie: lepsze nawet zgliszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
4dagome1 Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 07:20 trójka będzie wreszcie polska nie żydowska .przykre że są tacy uzyteczni idioci Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 14:11 4dagome1 napisał: > trójka będzie wreszcie polska nie żydowska .przykre że są tacy uzyteczni idioci Ano, przykre, że są "idioci", wygłaszający podobne opinie... Nie uznałabym ich, jednak, za "użytecznych". Odpowiedz Link Zgłoś
nil739 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 09:05 Znowu rozgrywki personalne bez uzasadnienia i powodu, no chyba że za taki uznamy władzę... Jak wiadomo władza szkodzi na głowę. Jestem pełen obaw, bo Trójki słucham od zawsze i mam ochoty przestać, bo jakoś inne stacje wydają się strasznie badziewne... Odpowiedz Link Zgłoś
glos102 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 11:00 i dlatego nie zapłacę w życiu abonamentu. nie zamierzam utrzymywać neonazistów, lenii i dyletantów którzy tylko dzięki legitymacji dostają posady. pamiętam czasu gdy Sobala rządził PR1 i serdecznie współczuje Trójce, pracującym tam ludziom i sobie - słuchaczowi. Odpowiedz Link Zgłoś
bieczaa Zegnaj Trójko! 30.12.09, 11:15 Czy oni naprawdę myślą, iż uda się przetrwać? Przecież grupy docelowe odejdą z tego radia. A o reklamach to trzeba zapomnieć. Słuchacze Trójki to ludzie o wyższym wykształceniu, mieszkańcy dużych miast, dobrze zarabiający. Ta GRUPA szybko odejdzie z tego radia. To czas żniwa dla innych stacji. Myśle, iż rozpocznie się walka o grupy, które odejdą z Trójki. Pis potrafi tylko niszczyć i to robi skutecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
fotodiagnoza PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 11:40 o stylu "przejęcia" radiowej Trójki pisać nie warto. nie widać też szacunku dla wkładu pracy osób, które utrzymały program III w chwilach kryzysu na powierzchni. PiS dalej hołduje zasadom prymitywnym i niezrozumiałym dla przeciętnego człowieka. obawiam się, że w wyniku tego "aktu" radiowa Trójka straci swoich ostatnich najwierniejszych Słuchaczy. a zaczną jej słuchać idioci Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt1946 Młodzieżówka PIS- wynocha z forum ! 30.12.09, 14:00 Brzydzicie się "Wyborczą" - to po Ch** tu spamujecie ? Spieprzajcie na nowy portal PiSu , bo tu nikt na wasze wypociny nie ma ochoty. Odpowiedz Link Zgłoś