yanuss
05.01.10, 08:44
Ewoluowanie w kierunku politycznej hucpy w wybiorczej, TVN-ie, Polsacie mu nie przeszkadza. Kiedy czytam, ze Olejnik nie podoba sie cos w Trojce to nawet smiac mi sie nie chce. Ktos, kto jest synonimem absolutnie stronniczego dziennikarstwa, moze nawet to trudno dziennikarstwem nazywac, probuje oceniac innych. Nie zauwazylem zadnych politycznych przegiec w Trojce a slucham ich dosc regularnie. Nie rozumiem tez oceny "gustow PiS-u i SLD", czy gusta wedlug PO sa czyms szczegolnie roznym, i gdzie to Waglewski zauwazyl. Moze w wystapieniach Niesiolowskiego czy Palikota albo w "bezstronnej" komisji hazardowej...Troche umiaru i mniej hipokryzji...