Dodaj do ulubionych

PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami

05.01.10, 08:44
Ewoluowanie w kierunku politycznej hucpy w wybiorczej, TVN-ie, Polsacie mu nie przeszkadza. Kiedy czytam, ze Olejnik nie podoba sie cos w Trojce to nawet smiac mi sie nie chce. Ktos, kto jest synonimem absolutnie stronniczego dziennikarstwa, moze nawet to trudno dziennikarstwem nazywac, probuje oceniac innych. Nie zauwazylem zadnych politycznych przegiec w Trojce a slucham ich dosc regularnie. Nie rozumiem tez oceny "gustow PiS-u i SLD", czy gusta wedlug PO sa czyms szczegolnie roznym, i gdzie to Waglewski zauwazyl. Moze w wystapieniach Niesiolowskiego czy Palikota albo w "bezstronnej" komisji hazardowej...Troche umiaru i mniej hipokryzji...
Obserwuj wątek
    • vibhisana PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 08:49
      Panie Waglewski! Niech Pan nie przesadza! Polityka w Radiu i
      Telewizji jest uprawiana w programach informacyjnych i
      publicystycznych. Protest takich autorytetów medialnych jak
      Olejnik,Miecugow i Sianecki mnie śmieszy, bo to przecież zagorzali
      zwolennicy PO(podobnie jak Pan). Abonament od którego zależy również
      Pana obecność w Trójce, ortodoksyjnie zwalczacie żałosnymi
      argumentami("Upolitycznione media nie mają prawa do abonamentu").
      Natomiast płacenie prywatnej TVN tubie propagandowej PO jest OK? A
      ja sobie nie życzę być przekonywanym do PO w TVN! I co mam zrobić z
      moją opłatą? Jak oprotestować?
      • zdzicho_waciak Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 08:59
        Hmm, w jaki sposób płacisz na TVN? TVN jest prywatną stacją, utrzymywaną z
        prywatnych pieniędzy. Jeśli Ci się nie podoba - po prostu nie oglądaj, bo
        oglądając nabijasz jej wskaźniki i pozwalasz zarabiać na reklamach.

        Co do mediów publicznych - część środków na ich utrzymanie pochodzi z
        abonamentu, który jest swego rodzaju podatkiem... Czujesz różnicę między
        "prywatne" a "publiczne"?

        Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby sprywatyzowanie tzw. "mediów
        publicznych"...
        • sharn1 Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 09:21
          zdzicho_waciak napisał:

          > Hmm, w jaki sposób płacisz na TVN? TVN jest prywatną stacją,
          utrzymywaną z
          > prywatnych pieniędzy.

          Tyle, że nadaje na pasmach które im udostępnia państwo za pieniądze
          nie mające nic wspólnego z dochodami koncernu ITI. Niektóre z
          produkcji filmowych (prawie same gnioty) są też dotowane przez
          Instytut czyli za Pani/Pana pieniądze.
          • pe11 Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 09:53
            Czy ty myślisz, że licencja na nadawanie nic nie kosztuje? Państwo nie udziela
            jej bezpłatnie podmiotom komercyjnym - TVN płaci za licencję grube miliony.
            • miguell Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:12
              Nie wiem czy słuchacze pamiętają ale to Sobala zabił Biskę wywalając
              z niej niezależne osoby. Za jego czasów Biska zaczęła nadawać Psalmy
              i Gospel

              Obecnie Biski nie ma.

              Straszne jest, że ludzie którzy wykazali się już swoją nieudolnością
              niszczą następne rozgłośnie.
          • zdzicho_waciak Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:03
            Zdaje się, że za prawo do pasma też trzeba coś płacić... A co do filmów - to
            trochę inna para kaloszy. Dotuje się (też nie wiem po co) film, bez względu na
            to, czy ma być wyświetlany w jakiejś tv (nieważne jakiej, większość jest
            pokazywana w tv publicznej), czy w kinie...
        • autokrata.fetyszysta "3" : Kaczkowski - tak, Kaczyńscy - nie! ;-> 05.01.10, 23:53
          .
      • obserwator2222 Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 09:52
        Ludzie ale jesteście GŁUPI Polsat,TVN,RMF FM, ESKA to prywatne
        stacije zarabijające na reklamach więc jak mają małą oglądalności to
        terz nikt nie wykupi czasu reklamowego.A TVP Trójka to państwowe
        mające misje publiczną mające obowiązki w wzgledem odbiorców
        (ustawowe) bo żyją z abonamentu (którego niewielu płaci). Zacznijcie
        myśleć sami a nie powtarzać to co rydzol powie i ine kaczki!!!!
        _Prawda jest taka że wżuciliscie wszystkie stacije do jednego worka
        choć to nie sprawiedliwe bo TVN czy inni muszą się namęczyć by
        zarobić a TVP dostają nasze pieniądze dlatego są fajnym kąskiem dla
        polityków bo nie trzeba się martwić słupkami oglądalności . Tyle w
        tym temacie.
        • vibhisana Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 12:25
          "_Prawda jest taka że wżuciliscie wszystkie stacije do jednego worka
          choć to nie sprawiedliwe bo TVN czy inni muszą się namęczyć by
          zarobić a TVP dostają nasze pieniądze.."
          W praktyce polskie massmedia są w jednym worku.Wg ostatnich
          informacji tych naszych kroci dla TVP i Polskiego Radia uzbierało
          się 90 mln zł. Podziękować propagandzie Donalda za pzrekonanie, ze
          abonament jest zbędny dla upolitycznionych stacji. Tak naprawdę
          abonament jest testem na obywatelską postawę,a PO obecnie ją
          niszczy. Konsekwencje będą przykre dla wszystkich. PO niech nie
          liczy na wysoką frekwencję wyborczą.
      • deaarts upolitycznią 05.01.10, 09:57
        upolitycznią odtwarzacze CD będą z nakleja PiS .... zgroza


        • 300zl radio i tv przeniosa pod chałupę kaczki 05.01.10, 10:22
          żeby nie musiał tłustego kupra ruszać z domu, będzie przemawiał jak papież przez
          okno a kartkę będzie mu podtrzymywał napieralski
    • zdzicho_waciak I do kogo Pan to mówi? 05.01.10, 09:03
      "Podpisałem się pod protestem przeciwko odwołaniu Krzyśka i teraz pod listem
      w obronie "Trójki
      "."

      Mówi Pan to Agnieszce Kublik, która jako jeden z "cyngli" Michnika produkowała
      jeden po drugim artykuły obrzucające Skowrońskiego błotem...
      • na1 Re: I do kogo Pan to mówi? 05.01.10, 09:15
        gdyby nie odwołali partyjniacy Skowrońskiego którego przecież
        Waglewski, Wojciech Mann i inni chwalili, to by dziś nie odwolywali
        Jethon i nie powoływali Sobali!
    • b212121 PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 09:10
      Żałosny jest Waglewski. Protestuje przeciwko odwołaniu byłej pani
      dyrektor i kocha Skowrońskiego odwołanego przez byłą panią
      dyrektor. Chce dalej miec program w Trójce, zarabiac tam ale
      nawołuje do niepłacenia abonamentu. Niech nawołuje do nieplacenia za
      bilety na koncerty, niech nawołuje do bezpłatnego ściągania jego
      muzyki orzez internet. Facet nie rozumie, że bez mediow publicznych
      za 20 lat będzie w Polsce pustynia kulturalna, kolonia kulturalna i
      powszechna komercja, wtedy jego synopwi będą grac jedynie muzyczke
      do kolejnej wersji " Niani " lub innej " Brzyduli ".
      • 2_mirabelka40 Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:42
        Przecieram oczy ze zdumienia na ten tekst. 150 raz wyświetlany film w TVP to
        jest "ta kultura". Beznadziejny Wildstein w TVP to jest ta najwyższa
        wartość???????????
      • autokrata.fetyszysta Brednie (tną was w tym PiSie z metra czy jak?) 05.01.10, 23:55
        .
    • na1 nie liczą się 05.01.10, 09:13
      Ma rację, nie trzeba było zwalniać Skowrońskiego
      • ajr-on Wyborcza i jej ałtorytety 05.01.10, 09:30
        Gazeta Wyborcza i lansowane w niej poglądy zohydziały do granic
        możliwości. Smutne, że część ludzi kupuje te bzdety.
        Polityka jest wszędzie i nikogo to nie powinno oburzać, a w
        Wyborczej polityka to temat nr 1 oczywiście nie bezstronna, ale
        nachalnie jednostronna, obrażająca wszystko co związane jest z
        Kościołem i "prawicą", a wielbiąca kosmopolityzm i ateizm.
        • pe11 Re: Wyborcza i jej ałtorytety 05.01.10, 09:55
          GW to prywatna gazeta!!!!!

          Nie musisz jej czytać, nie musisz komentować. Nie musisz za nią płacić, a za
          PR musisz!
          • na1 Re: Wyborcza i jej ałtorytety 05.01.10, 10:00

            przecież nikt nikomu nie każe słuchać audycji politycznych, może
            słuchac audycji muzycznych Waglewskiego i innych:)
        • 2_mirabelka40 Re: Wyborcza i jej ałtorytety 05.01.10, 10:43
          Kupuj Rzeczpospolitą.
    • sharn1 Kublik powinna dostać premię! 05.01.10, 09:17
      Żaden Michnikoid tak zaciekle nie walczy z wrednymi Kaczyńskimi jak
      ten.

      Nawet depcząc etyke dziennikarską i podstawowe zasady zawodowe.
    • prawdziwy-mocher yanuss , ty tępy klocu..! 05.01.10, 09:25
      Polsat,TVN,itd to stacje prywatne !!! Mogą robić co chcą {w ramach ogólnych
      przepisów} My nie płacimy im abonamentu, ani też nie utrzymujemy ich z naszych
      podatków, tępy baranie!
    • psychiatranarodowy Farsa i kabaretowy "prostest" 05.01.10, 09:31
      Odezwały się kręgi snobistyczno-salonowe, w tym mi.in. "byli
      pracownicy" trójki. Ciekawe co daje im tytuł (prawny) do montowania
      tak absurdalnej akcji (poza przesadnie wysokim mniemaniu o sobie i
      znaczeniu własnego słowa). Mają zapewne do tego tytuł "moralny",
      który sami sobie przypisali i który zatwierdzili ich idole z PO.
      Olejnik, Kublik, Miecugow z Big Brothera (wstydzi się sewgo udziału
      w tym ambitnym programie pewnie do dziś,ale pecunia non olet a bosów
      w TVN trzeba słuchać na baczność, prostestować to można w
      państwowych mediach) i ten dyżurny pajac od wątpliwych dowcipasów
      Sianecki- to przykłady najgorszego
      skomercjalizowanego "dziennikarstwa" rodem z amerykańskich trash tv.
      Najpierw rozwalcie razem z PO media publiczne, a potem bedzie dzicz
      i pustynia kulturalna, jak w USA. A Waglewski, który miał (z synem -
      jakie to etyczne) program opłacany z abonamentu w radiu publicznym
      rządzonym prze Jethon ma być sędzią sprawiedliwym we własnej sprawie?
      • revelka Kuba to Ty ? 05.01.10, 10:04
        zastanawia mnie Twoja dogłębna znajomość tematu - kto jest z PO ...
        ciekawe kto jest Twoim mentorem - Kuba - ?

        "3" to ludzie - każda z tych osób wnosi coś wartościowego od siebie - tak by
        radio to było publiczne - i to się nazywa misja -
        nie odkryłeś tego bo nie słuchasz "3" -
        taki intelektualista zaawansowany powinien słuchać radia maryja - tam jest dla
        Ciebie prawda nad prawdami jedyna zrozumiała niepodważalna -
        - wiem co intelektualiści tobie podobni zrobili z jedynką - ...
        • psychiatranarodowy Re: Kuba to Ty ? 05.01.10, 10:49
          różnica między tobą a mną jest taka, że podczas gdy ja wypoiwiadam
          swoją opinię ty bełkoczesz i ponadto śmiesz mówić za mnie, bo ty -
          śmieciu - lepiej "wiesz" co ja myślę, kim jestem, gdzie jest moje
          miejsce i miejsce do mnie podobnych. Co do mojej politycznej
          orientacji i miejsca akurat trafiłeś jak kulą w płot, ale to nie
          dziwi, bo jak mając - taj jak ty - umysł oszołomiony - można
          powiedzieć cokolwiek zgodnego prawdą, chyba tylko przez przypadek.
          Przez takich śmieci jak ty ludzie opuszczają ten kraj bezpowrotnie.
          W cywilizowanym kraju cywilizownai ludzie w cywilizowanej dyskusji
          nie zarzucają innym niecnych intencji i nie posądzają o
          nieprawomyślne - ich zdaniem - poglądy polityczne, bucu - pojmij
          choć to. Nie imputuj innym najgorszych intencji i cech - to nie
          będziesz nazywany śmieciem. Póki co w pełni zasłużyłeś na epitet.
          • pm987 Re: Kuba to Ty ? 05.01.10, 11:49
            Ja wyjechałem przez takich jak ty, dla których inni są śmieciami.

            Twoja wcześniejsza wypowiedź nie była opinią ale zlepkiem epitetów, nienawiści i imputacji.

            Podobna do wypowiedzi pojawiających się w Radiu Maryja.
      • szczemirek Re: Farsa i kabaretowy "prostest" 05.01.10, 10:24
        Pan mi poda adres swojego lekarza ?!
      • 2_mirabelka40 Re: Farsa i kabaretowy "prostest" 05.01.10, 10:46
        Te media nigdy publiczne nie były i nie są. Po prostu nie wiesz jak powinny
        wyglądać. Pomijając sam program, sposób wyboru kierownictwa jest partyjny, to
        nie można oczekiwać niczego dobrego w programach.
    • revelka mało im radia maryja 05.01.10, 09:52
      precz z faszyzmem braci kaczyńskich
      małe kaczory znalazły nowa tubę by namawiać do strzelania do liberałów i komuchów -
      wspaniale -
      - wiemy co stało się z polskim radiem 1 - i kto do tego doprowadził - kto go
      teraz słucha - ?
      jak zbezczeszcześci moją 3 kochaną - zapisze się do PiSu i zwolnię gnoja -
    • rekmare Czytać już umiecie! Ale... 05.01.10, 09:52
      Większość postów dotychczas zamieszczonych (łącznie z internautą, który w
      przekonaniu, że ma coś ważnego i doniosłego do powiedzenia i jest to godne
      powtórzenia kilkakroć) jest żywym dowodem na to, że sama umiejętność czytania
      to zdecydowanie za mało. Najwyższa pora nauczyć się czytać ZE ZROZUMIENIEM. Ja
      widzę, że jedyna rzecz o której mówi Waglewski to odnoszenie się do SPOSOBU w
      jaki zarządza się mediami publicznymi w Polsce. Nie wypowiada się ani na temat
      swoich sympatii, ani antypatii politycznych, więc skąd to kwakanie fanów
      Jedynie Słusznej Opcji, że "ewoluowanie w kierunku politycznej hucpy w
      wybiorczej, TVN-ie, Polsacie mu nie przeszkadza", że Olejnik,Miecugow i
      Sianecki to "zagorzali zwolennicy PO(podobnie jak Pan), że "kocha
      Skowrońskiego"??? Czas iść do lekarza. Podobnie, jak Wielki Mały Wódz
      dostrzegacie wszędzie spisek, zdradę i podstęp. To są urojenia z elementami
      paranoidalnymi. Dobra wiadomość: współczesna psychiatria może wam pomóc!
      Dla jasności: g...o mają do powyższych kilku zdań moje preferencje polityczne,
      bo takich zresztą nie ma, a przy urnie kieruję się niestety, wyborem
      negatywnym jedynie . Bracia K., ramię w ramię z kolegami z SLD, po raz kolejny
      dają dowód na to, że nie są godni mojego głosu. Są nieprzewidywalni w
      najgorszym tego sformułowania znaczeniu. Wolę już krętaczy z PO.
    • rooboy taaak, to wszystko jest pisu wina... 05.01.10, 09:55
      nie nalezy jednak zapominac, ze po mialo szanse wprowadzenia ustawy
      medialnej wspolpracujac z sld, ale, pacany, w swojej bucie i
      arogancji mysleli, ze im sld do niczego nie potrzebne... wiec teraz
      piane tocza, ze to pis z sld rozdaje w mediach karty, a nie oni...

      ps. nie, zeby mi sie obecne zmiany podobaly, ale po samo sobie
      strzelilo w stope...
    • deaarts ja z synem 05.01.10, 09:56
      a mnie dziwi że różni obrońcy i zawsze tak jakoś z synem, córką , ciocią
      występują w instytucjach państwowych
      • gejowy.kaczucha Kim jest Waglewski i Fisz to wiem - a ty... 05.01.10, 15:52
        ...kim jesteś, wypierdku?
    • grogreg Co innego radio publiczne co innego prywatne. 05.01.10, 09:59
      TVN, Polsat czy Radio Maryja nie utrzymują się ze środków publicznych, czyli
      podatków, ale z pieniędzy prywatnych inwestorów. Takie stacje mogą sobie
      prowadzić audycje o dowolnym zabarwieniu politycznym.
      Co innego Polskie Radio, które ma ambicję być publicznym. Wprowadzanie do niego
      politruków temu nie służy.
    • jwojcie PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:05
      po pierwsze, to zdaje się, że Waglewski za bardzo się o pieniądze martwić nie
      musi, zawsze może zrobić koncert i zarobi więcej kasy niż większość obecnych
      na tym forum krzykaczy przez rok. Także nie dopatrywałbym się w jego swoją
      drogą ciekawej audycji sposobu na "zarabianie na życie", jest (był) to raczej
      sposób "na życie"
      po drugie, gdzie on powiedział coś o jednej czy drugiej partii? umiecie ludzie
      czytać? oburza się i słusznie, że się rozwala dobrą stację w podziale
      politycznych łupów!
    • na90procent Odpieprzcie się od generała! 05.01.10, 10:07
      pewien klasyk manipulacji powiedział "odpieprzcie się od generała",
      a ja apeluję: niech GW odpieprzy się raz na zawsze od publicznych
      mediów, rzygać się już chce od tych ciągłych ataków.
      Żałosne to już jest

      Gdyby mediami publicznymi rządzili ludzie wyznaczeni przez Adasia i
      hucpę, ataki zapewne by ustały. I zamiast Trójki mielibysmy drugie
      nadzwyczaj "obiektywne" Tok FM. Boże, chroń nas od wpływu Adama na
      kolejne media!

      w każdym razie te ataki "redaktorzyn" z GW są już żałosne (nudne
      przestały być już dawno). Myślaełm że po obniżeniu lotów GW gdzieś w
      końcu znajdzie granicę, ale nie, oni ciągle prą jeszcze niżej..
      • 2_mirabelka40 Re: Odpieprzcie się od generała! 05.01.10, 10:49
        To nie były i nie są media publiczne. Zawsze były i są partyjne. Niestety. I o
        to tutaj chodzi. Tobie się to podoba a innym nie.
    • adam_l27 Wojtuś robisz z siebie idiotę ;) 05.01.10, 10:11
      Jestem kompletnie zaszokowany formą, w jakiej ta firma rozstaje się z ludźmi -
      tak było ze Skowrońskim i teraz z Magdą. Podpisałem się pod protestem
      przeciwko odwołaniu Krzyśka i teraz pod listem w obronie "Trójki".

      Ta pani Krzyśka z typowym dla niej zaangażowaniem opluwała...
      • paczula_pl Re: Wojtuś robisz z siebie idiotę ;) 05.01.10, 10:47
        adam_l27 napisał:

        > Ta pani Krzyśka z typowym dla niej zaangażowaniem opluwała...

        Czy Waglewski o tym nie wie?
    • bojabedezlosliwynamaxa To PiSdusie dogadują się z ZOMOwcami??? 05.01.10, 10:12
      a ja myślałem, że oni nie stoją tam gdzie stało ZOMO. A jednak, jak trzeba,
      PiSdusie bez mydełka dadzą sobie wejść wszędzie.
    • twan48 PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:16
      A ja po 33 latach sluchania wykodowalem trojke ze wszystkich
      odbiornikow. I po temacie!
    • t.o.m.e.k Agora i SLD w radiu nie liczyły się z gustami 05.01.10, 10:20
      Gdy wspólnie próbowały rękoma Eugeniusza Smolara i
      jego 'przybocznego' W. Laskowskiego rozwalić Trójkę - czy tam się
      ktoś liczył z gustami trójkowej publiczności? Czy ktoś w GW
      wspomniał coś na ten temat? Czy pani Agnieszka 'Cyngiel' Kublik
      przeprowadzała pełne troski wywiady z 'autorytetami'? Czy Rafał
      Kalukin przeprowadzał dogłębne analizy postaci pana Laskowskiego,
      przerzuconego z Moskwy na odcinek radiowy?

      Dlatego wszystko to, co teraz GW pisze na temat Trójki jest G.Ó.,WN0
      WARTE. Szczyt obłudy i zakłamania, pani Agnisiu. Jesteście żałosnymi
      hipokrytami, rozgrywającymi kolejną partię, a prawdziwej troski o PR
      3 nie ma w was za grosz. Gdzie byliście, co robiliście i co
      pisaliście w 2002???
    • towarzysz7 PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:27
      Ten wywiad jak i protest niektórych zależnych dziennikarzy jak Olejnik czy
      Miecugow - świadczy tylko cynizmie i fałszu tych ludzi i też o tym że jak ich
      środowisko PO-PSL-UW decydowało o radiu i TV to wszystko było OK! A jak nie
      daj Boże opozycja PiS-SLD to wszytko jest upolitycznione i zmanipulowane! Nie
      przypominam sobie jak odwoływano K.Skowrońskiego który przywrócił Radiu w
      szczególności RT III bezstronność i profesjonalność aby to środowisko
      dziennikarskie szczególnie protestowało i pisało listy do Sejmu czy Senatu!
      Pani Olejnik i Mecugow to przykład dziennikarstwa służalczego i tendencyjnego
      a ich charyzma a to już dawna przeszłość zanim się sprzedali komercji i politykom!
      • kaaarooll Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:51
        Wildstein, Ziemkiewicz, Pospieszalski to natomiast ostoje obiektywizmu buahaha...
      • t.o.m.e.k Re: PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:51
        towarzysz7 napisał:

        > Ten wywiad jak i protest niektórych zależnych dziennikarzy jak
        > Olejnik czy Miecugow - świadczy tylko cynizmie i fałszu tych ludzi
        > i też o tym że jak ich środowisko PO-PSL-UW decydowało o radiu i
        > TV to wszystko było OK!

        Towarzyszu - o odrobinę obiektywizmu apeluję! Akurat Miecugow, były
        dziennikarz i dyrektor PR III jest tu najmniej winny, ponieważ za
        czasów "wielkiej smuty" Laskowskiego & Smolara był jednym z bardzo
        niewielu dziennikarzy, który otwarcie krytykował to, co się wówczas
        działo. W Polityce znalazł się jego duży i bardzo dobry artykuł na
        ten temat. Natomiast szeroko pojęta 'prawica' (cokolwiek by to
        znaczyło) wówczas na ten temat milczała, temat Trójki był jej po
        prostu obojętny. Więc zarówno na judaszowe żale GW, jak i
        publicystów 'prawicowych' należy obecnie patrzeć przez palce. Na
        pewno opinia Miecugowa byłaby tu dla mnie bardziej miarodajna niż
        wielu innych osób czy środowisk.
    • kenzoo3 Kanonizować Tuska i PO sprawie 05.01.10, 10:27
      wszystkiemu winni Kaczyńscy. żygać się chce od tego małpolenia w GW
      • samozwaniec1 Re: Kanonizować Tuska i PO sprawie 05.01.10, 10:42
        Kenzoo!Wroc do szkoly i naucz sie polskiego.Wtedy pisz swoje
        komentarze...
    • paczula_pl Panie Wojtku ... 05.01.10, 10:45

      lubię, kiedy Pan gra, nie lubię, kiedy grają Panem ... czy Pan nie
      wie, z kim Pan rozmawia?
    • hen.wlo PiS i SLD w radiu nie liczą się z gustami 05.01.10, 10:55
      Przesada.Prywatne rozgłośnie są szczególnie upolitycznione.Przykład:
      TOKFm.Dbają wyłącznie o polityczny kierunek swoich rozgłośni.
    • janostrzyca Kabotynskie wyczyny dziennikarzy Trójki 05.01.10, 10:56
      Kiedy PiS miał prawdziwą władzę i robił swoje porządki w Trójce to
      żadnych protestów nie było. Wtedy za protest w obrobie
      apolityczności stacji i zwalnianych kolegów można było stracić
      pracę. Wszelką pracę w Polsce. Teraz odwaga staniała, nic nikomu nie
      grozi, można pyskować...
    • ernest_treywasz VOO VOO 05.01.10, 10:57
      A ja jakoś nigdy (za wyjątkiem podstawówki we wczesnych 80-tych) na trójkę
      się nie załapałem, a na VooVoo i owszem. Pamiętam za to
      Kamana, "uzbeckiego szamana" z Wrocławia, który grał i spiewał kiedyś
      takie reggae z refrenem: "zapraszają nas do trójki - ...ujki"
      A'propos czasów dawno zamierzchłych, mam pytanie adresowane do W.
      Waglewskiego. Czy przeglądał Pan już zawartość swojej teczki w IPN z
      okresu Towarzystwa Przyjaciół Chińskich Ręczników? Musi być ciekawa...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka