Dodaj do ulubionych

Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke...

11.01.10, 09:55
Jak to dobrze, że Pan Kalisz nie widzi, iż komisja będzie sędzią we własnej
sprawie. Partia PO osądzająca działania partii PO. Także PiS, PSL i SLD
oceniające działania PiS, PSL, SLD.
Obserwuj wątek
    • samozwaniec1 Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 09:57
      Furda fundamentalne zasady prawa,gdy chodzi o walke na smierc i
      zycie.Przeciez to co sie dzieje,to juz nie polityka.To wylacznie
      walka na noze.
      Juz nie chodzi o jakiekolwiek wyjasnienia.Chodzi wylacznie kto kogo
      zalatwi,a dzialacze PiS krzycza w mediach z tryumfem:zadalismy cios
      PO.Teraz juz wszystko pojdzie z gorki i wrocimy do wladzy...
      Nie,panie i panowie z PiS.Nigdy nie wrocicie.Chocby w powodu
      hielogryfow Ziobry,ktory przeprosil byl zatrzymanego dr Garlickiego
      tak,aby nikt tego nie przeczytal.To jest po prostu wasza
      metoda.Klamac az do konca,nawet jak biale jest biale,to dla was -
      czarne.
      I dlatego nie dla was wladza.
      • ajakzupa Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 10:31
        PiS to mała sr...czka; Ziobro to sr...czka malutka. Natomiast wielką sr...czką
        jest to, że Pan Poseł Chlebowski spokojniutko sobie decyduje o losach Polski i
        Polaków. Większego draństwa nie dopuścił się nawet dygnitarz Kwaśniewskiego.

        I teraz sobie pomyśl, że to nie drań Chlebowski, ale Ziobro tak haniebnie
        postąpił wobec Polski. Co byś tu wypisywał? No, ale o Chlebowskim, największym
        od dwudziestu lat draństwie wobec demokracji ani słowa nie piśniesz.
    • tentutaj Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 10:30
      Od dawna powtarzam, że lewica opanowuje platformę. Już nawet standardami się
      wymieniają. Panie Kalisz w Pańskie formułki prawne można wszystko wtłoczyć
      oprócz, zdrowego rozsądku i zwykłej przyzwoitości.
    • sstepniewski Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 10:48
      Moje uznanie dla p. Kalisza - bzdety wypisywane tu na forum, jakie to PO jest straszne swiadcza tylko o mizernym poziomie intelektualnym pisarzy internetowych. Bo im sie wydaje ze cos jest sluszne lub nie - wiekszosc ma prawo uchwalic normy prawne ale jak juz je uchwalila to musi je przestrzegac. A ta tzw afera hazardowa to nic innego jak dowod nato , ze pranie mozgow przez prase moze byc skuteczne. Jak dotad w tej calej "aferze" nie pojawil sie zaden dowod potwierdzajacy jakiekolwiek przekroczenie prawa. Infantylizm Chlebowskiego jest moze i naganny ale to temat moralny a nie prawny.
      • tentutaj Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 10:55
        Sorry, twój tekst jest tylko dowodem, że brak ujawnienia dotychczas dowodów jest
        wynikiem aktywności takich atywistów jak TY.
        • sstepniewski Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 11:10
          Gdyba jakies dowody byly to juz dawno bylyby wszystkim znane. Nie takie tajemnice szybko sa ujawniane. Czyzby slynne powiedzenie
          Kurskiego ze "jak nie ma dowodow to oznacza tylko ze zostaly zniszczone" znalazlo nastepnego wyznawce?
    • nemozyna Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 10:55
      Oczywiście, najlepiej gdyby w komisjach obsadzić specjalistów z LPR-
      u i Samoobrony (no, może znalazłoby się jakieś miejsce także dla
      frakcji pana Korwina-Mikke)- byłoby i neutralnie i sprawiedliwie...
      Takie absurdalne implikacje mogą przecież prowadzić do postulatów,
      żeby Ślązak nie sądził Ślązaka (wspólne dobro), szewc nie osądzał
      szewca (wspólny interes), a protestant nie oceniał protestanta
      (wspólna sprawa).
    • ambl Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 11:05
      Niech pieprzy co chce to i tak niema znaczenia ale czy koniecznie musicie
      zamieszczać jego zdjęcie?
    • rooboy excuse my ignorance... 11.01.10, 11:32
      jaka jest zasadnosc tych wszystkich komisji sejmowych??? sejm jest
      do klotni miedzy poslami, po co organizowac dodatkowe fora, aby
      powielac klotnie miedzy poslami wedlug linii partyjnych???

      w krajach, gdzie demokracje konstytucyjne maja troche dluzsza
      tradycje niz polska (np. w systemach anglosaskich) w sprawach
      waznych spolecznie organizuje sie tzw. royal commissions, ktorym
      prezesuja osoby prawnie kompetetne, respektowane spolecznie i
      niezalezne (najczesciej emerytowani sedziowie) i ci wlasnie prezesi
      kieruja pracami komisji wg wlasnego uznania, aby dociec prawdy
      omawianych spraw i opracowac rekomdacje na przyszlosc... no ale w
      polskich warunkach "elyty" nie oddadza przeciez kontroli w rece
      jakies emerytowanego sedziego, ktory w dodatku moze okazac sie
      calkiem niedyspozycyjny...
    • javall Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 11:46
      Po co nam wogole komisje?
      Te kwestie powinien rozstrzygac osobiscie,
      wylacznie i jednoosobowo pan Kalisz.
      Opoka madrosci wszelakich.
      Moze na prezydenta, Rysiu?
    • koala307 Kalisz w Poranku Radia TOK FM: Nie mogłem głoso... 11.01.10, 13:02
      Przecież nawet jeśli parlamentarzyści są bandą nieuków prawnych, to
      zawsze ich decyzję można zaskarźyc, jako niezgodną z prawem.
    • yanuss zuzyty arbiter 11.01.10, 13:35
      Ten post-komuch kreuje sie na arbitra. Tu skrytykuje PO, tam PiS, tu dolozy Ziobrze tam Palikotowi, on sam jest za to swieta krowa. A ja jeszcze pamietam, ze on byl nazwijmy to radca prawnym Kwasniewskiego gdy w Kancelarii dzialy sie dziwne rzeczy np. sprawa Ungera. Potem byl obronca "chorej goleni" na cmentarzu w Miednoje. Jesli chcecie kreowac kogos na arbitra to znajdzcie naprawde porzadnego polityka. Ten jest mocno zuzyty.
      • toberson Kalisz rozlicz sie z morderstwerm Olewnika!! 11.01.10, 14:20

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka