ajakzupa 11.01.10, 09:55 Jak to dobrze, że Pan Kalisz nie widzi, iż komisja będzie sędzią we własnej sprawie. Partia PO osądzająca działania partii PO. Także PiS, PSL i SLD oceniające działania PiS, PSL, SLD. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
samozwaniec1 Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 09:57 Furda fundamentalne zasady prawa,gdy chodzi o walke na smierc i zycie.Przeciez to co sie dzieje,to juz nie polityka.To wylacznie walka na noze. Juz nie chodzi o jakiekolwiek wyjasnienia.Chodzi wylacznie kto kogo zalatwi,a dzialacze PiS krzycza w mediach z tryumfem:zadalismy cios PO.Teraz juz wszystko pojdzie z gorki i wrocimy do wladzy... Nie,panie i panowie z PiS.Nigdy nie wrocicie.Chocby w powodu hielogryfow Ziobry,ktory przeprosil byl zatrzymanego dr Garlickiego tak,aby nikt tego nie przeczytal.To jest po prostu wasza metoda.Klamac az do konca,nawet jak biale jest biale,to dla was - czarne. I dlatego nie dla was wladza. Odpowiedz Link Zgłoś
ajakzupa Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 10:31 PiS to mała sr...czka; Ziobro to sr...czka malutka. Natomiast wielką sr...czką jest to, że Pan Poseł Chlebowski spokojniutko sobie decyduje o losach Polski i Polaków. Większego draństwa nie dopuścił się nawet dygnitarz Kwaśniewskiego. I teraz sobie pomyśl, że to nie drań Chlebowski, ale Ziobro tak haniebnie postąpił wobec Polski. Co byś tu wypisywał? No, ale o Chlebowskim, największym od dwudziestu lat draństwie wobec demokracji ani słowa nie piśniesz. Odpowiedz Link Zgłoś
tentutaj Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 10:30 Od dawna powtarzam, że lewica opanowuje platformę. Już nawet standardami się wymieniają. Panie Kalisz w Pańskie formułki prawne można wszystko wtłoczyć oprócz, zdrowego rozsądku i zwykłej przyzwoitości. Odpowiedz Link Zgłoś
sstepniewski Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 10:48 Moje uznanie dla p. Kalisza - bzdety wypisywane tu na forum, jakie to PO jest straszne swiadcza tylko o mizernym poziomie intelektualnym pisarzy internetowych. Bo im sie wydaje ze cos jest sluszne lub nie - wiekszosc ma prawo uchwalic normy prawne ale jak juz je uchwalila to musi je przestrzegac. A ta tzw afera hazardowa to nic innego jak dowod nato , ze pranie mozgow przez prase moze byc skuteczne. Jak dotad w tej calej "aferze" nie pojawil sie zaden dowod potwierdzajacy jakiekolwiek przekroczenie prawa. Infantylizm Chlebowskiego jest moze i naganny ale to temat moralny a nie prawny. Odpowiedz Link Zgłoś
tentutaj Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 10:55 Sorry, twój tekst jest tylko dowodem, że brak ujawnienia dotychczas dowodów jest wynikiem aktywności takich atywistów jak TY. Odpowiedz Link Zgłoś
sstepniewski Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 11:10 Gdyba jakies dowody byly to juz dawno bylyby wszystkim znane. Nie takie tajemnice szybko sa ujawniane. Czyzby slynne powiedzenie Kurskiego ze "jak nie ma dowodow to oznacza tylko ze zostaly zniszczone" znalazlo nastepnego wyznawce? Odpowiedz Link Zgłoś
nemozyna Re: Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem 11.01.10, 10:55 Oczywiście, najlepiej gdyby w komisjach obsadzić specjalistów z LPR- u i Samoobrony (no, może znalazłoby się jakieś miejsce także dla frakcji pana Korwina-Mikke)- byłoby i neutralnie i sprawiedliwie... Takie absurdalne implikacje mogą przecież prowadzić do postulatów, żeby Ślązak nie sądził Ślązaka (wspólne dobro), szewc nie osądzał szewca (wspólny interes), a protestant nie oceniał protestanta (wspólna sprawa). Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 11:05 Niech pieprzy co chce to i tak niema znaczenia ale czy koniecznie musicie zamieszczać jego zdjęcie? Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy excuse my ignorance... 11.01.10, 11:32 jaka jest zasadnosc tych wszystkich komisji sejmowych??? sejm jest do klotni miedzy poslami, po co organizowac dodatkowe fora, aby powielac klotnie miedzy poslami wedlug linii partyjnych??? w krajach, gdzie demokracje konstytucyjne maja troche dluzsza tradycje niz polska (np. w systemach anglosaskich) w sprawach waznych spolecznie organizuje sie tzw. royal commissions, ktorym prezesuja osoby prawnie kompetetne, respektowane spolecznie i niezalezne (najczesciej emerytowani sedziowie) i ci wlasnie prezesi kieruja pracami komisji wg wlasnego uznania, aby dociec prawdy omawianych spraw i opracowac rekomdacje na przyszlosc... no ale w polskich warunkach "elyty" nie oddadza przeciez kontroli w rece jakies emerytowanego sedziego, ktory w dodatku moze okazac sie calkiem niedyspozycyjny... Odpowiedz Link Zgłoś
javall Kalisz: Nie mogłem głosować za przywróceniem Ke... 11.01.10, 11:46 Po co nam wogole komisje? Te kwestie powinien rozstrzygac osobiscie, wylacznie i jednoosobowo pan Kalisz. Opoka madrosci wszelakich. Moze na prezydenta, Rysiu? Odpowiedz Link Zgłoś
koala307 Kalisz w Poranku Radia TOK FM: Nie mogłem głoso... 11.01.10, 13:02 Przecież nawet jeśli parlamentarzyści są bandą nieuków prawnych, to zawsze ich decyzję można zaskarźyc, jako niezgodną z prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss zuzyty arbiter 11.01.10, 13:35 Ten post-komuch kreuje sie na arbitra. Tu skrytykuje PO, tam PiS, tu dolozy Ziobrze tam Palikotowi, on sam jest za to swieta krowa. A ja jeszcze pamietam, ze on byl nazwijmy to radca prawnym Kwasniewskiego gdy w Kancelarii dzialy sie dziwne rzeczy np. sprawa Ungera. Potem byl obronca "chorej goleni" na cmentarzu w Miednoje. Jesli chcecie kreowac kogos na arbitra to znajdzcie naprawde porzadnego polityka. Ten jest mocno zuzyty. Odpowiedz Link Zgłoś