muminos1975 24.01.10, 07:53 zaraz śniadanko, kościółek, sanki, obiadek jakis filmik Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
syn_wojtyly katole morduja muzulmanow i na odwrót... 24.01.10, 08:03 a politycznie poprawne media nic....to trwa juz od conajmniej dwoch tygodni, a w GW pierwsza wzmianka... Odpowiedz Link Zgłoś
muminos1975 Re: katole morduja muzulmanow i na odwrót... 24.01.10, 08:22 obchodzi cię to jakos? czy tylko tak piszesz, żeby pluć ? Odpowiedz Link Zgłoś
syn_wojtyly pogorszyło ci sie? czy oposciłeś poranna mszę? 24.01.10, 09:08 kazda krytyka extremistów katolickich czy muzulmanskich odbierana jest jako plucie :) bo tylko jedna jest racja...Wasza racja..psychole. Odpowiedz Link Zgłoś
zgr-edo jak się nie bać religijnych moherów 24.01.10, 08:08 jak im nie oddasz to cię zaszlachtują. Odpowiedz Link Zgłoś
ambl opijnhugyvgtdzwea 24.01.10, 08:36 zgr-edo napisał: > jak im nie oddasz to cię zaszlachtują.<Gdyby twój dziadek wiedział że będzie miał takiego wnuka mocno by się zastanowił czy warto zrobić twojego ojca/matkę Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: opijnhugyvgtdzwea 24.01.10, 08:45 Tak szczerze ambl, to gdyby ludzie wiedzieli jak to się skończy, że Kk będzie Polaków trzymał w zaścianku, to nie sądzę, żeby oni lubili sukienkowych! Odpowiedz Link Zgłoś
norton2 [...] 24.01.10, 08:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 08:29 > Dobry arab to martwy arab. za arab wstaw katol, i będziesz miał objawioną prawdę :) Albo wstaw wszystkich wyznawców religii ;) A jak zwykle zaczęło się od ziem! No, niech Kk zstanowi się co robi w Krakowie Bo będą inne tytuły. "Ateiści zamiatają sukienkowych złodziei do kanałów" Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Ilu Arabow mieszka w Nigerii ? 24.01.10, 08:42 Jestes tak glupi, ze nawet nie nadajesz sie na mohera. Odpowiedz Link Zgłoś
ha-d Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:07 norton2 napisał: > Dobry arab to martwy arab.Dlaczego mamy tolerować psychopatycznych > islamistów?? norton2 czytanie a zrozumienie treści to dwa różne zagadnienia, ale dużo mówią o czlowieku. Jeśli ma być po Twojemu to powinno być: "Dobry chrześcijanin to martwy chrześcijanin.Dlaczego mamy tolerować psychopatycznych chrześcijan??" A swoją drogą słowo chrześcijanie jakoś redaktorowi nie moglo przejść przez pióro. Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:12 Do norton2.Niczym się nie różnią od psychopatycznych katolików. Odpowiedz Link Zgłoś
300zl Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:14 niczym sie kretynie różnisz od araba Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:25 A Ty człowieku w "pełni władz umysłowych" widzisz jakąś różnicę między sobą a Arabem? Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 09:08 Jeszcze jeden powód,aby zabronić wyznawania jakiejkolwiek religii. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:26 > Jeszcze jeden powód,aby zabronić wyznawania jakiejkolwiek religii. eee, togo to sam bóg by nie umiałby zrobić, za dużo ludzi z tego żyje, choć żadnej pracy nie wykonują! Ale brak wsparcia ze strony rządu/ów, to już jak najbardziej uleczy te psychicznie chore owieczki! Odpowiedz Link Zgłoś
toja02 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 09:22 A gdzie Dekalog? Nie ZABIJAJ? - po owocach ich poznacie! Odpowiedz Link Zgłoś
jk1962 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 09:28 Chrześcijanie wyrzynają się z muzułmanami, chrześcijanie rżną się nawzajem, szyici rżną się z sunnitami a Żydzi z wszystkimi. Rżnijmy się nawzajem, Bogu na chwałę. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:32 > Rżnijmy się nawzajem, Bogu na chwałę. Amen. :)))))))) tylko o którym rżnięciu piszesz? hahahah! Odpowiedz Link Zgłoś
k_1_0 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:20 Nie wiem, czy jesteście tak głupi, czy ślepi.Ten konflit ma niewiele wspólnego z religią.Przecież tu chodzi o ziemię.To ze jedni są chrześcijanami, a drudzy muzułmanami, jest tylko pretekstem.Żaden wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka.Oni nie mają nic wspónego z Bogiem, tak samo jak większośc duchownych, którzy łamią Boskie przykazania.Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego dostrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:41 > chrześcijanami, a drudzy muzułmanami, he he, trafiłeś w sedno :))))) Jeśli wierzący przestrzega prawa, to nie zasłania się wiarą ;) idzie do sądu! jak przegra, to czuje tylko i wyłącznie niesmak! Potem się modli do swojego boga o karę dla wroga (znaczy sam jej nie wykonuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:43 k_1_0 napisał: > Nie wiem, czy jesteście tak głupi, czy ślepi.Ten konflit ma niewiele > wspólnego z religią.Przecież tu chodzi o ziemię.To ze jedni są > chrześcijanami, a drudzy muzułmanami, jest tylko pretekstem.Żaden > wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka.Oni nie mają nic > wspónego z Bogiem, tak samo jak większośc duchownych, którzy łamią > Boskie przykazania.Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego > dostrzeć. no tak, a fakt, że wyznawcy Allaha giną z rąk wyznawców Chrystusa to tylko taki zbieg okoliczności... Odpowiedz Link Zgłoś
baraqs Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 11:13 jamnnik napisał: > k_1_0 napisał: > > > Nie wiem, czy jesteście tak głupi, czy ślepi.Ten konflit ma niewiele > > wspólnego z religią.Przecież tu chodzi o ziemię.To ze jedni są > > chrześcijanami, a drudzy muzułmanami, jest tylko pretekstem.Żaden > > wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka.Oni nie mają nic > > wspónego z Bogiem, tak samo jak większośc duchownych, którzy łamią > > Boskie przykazania.Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego > > dostrzeć. > > no tak, a fakt, że wyznawcy Allaha giną z rąk wyznawców Chrystusa to tylko taki > zbieg okoliczności... A to, że wyznawcy Chrystusa giną z rąk wyznawców Allaha, to też przypadek? Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 11:36 baraqs napisał: > [b]A to, że wyznawcy Chrystusa giną z rąk wyznawców Allaha, to też przypadek?[/ > b] nie przypadek, jedni warci drugich ale jak już piszesz.. to możesz podać przykład? Odpowiedz Link Zgłoś
cynick1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 14:16 baraqs napisał: > [b]A to, że wyznawcy Chrystusa giną z rąk wyznawców Allaha, to też przypadek?[/ > b] czleku drogi nie widzisz ze artykul to pozywka dla gimazjalistow tysiace chrzescijan gine kazdego roku spojrz co sie dzieje w indiach i pakistanie a le czosnkowa gazeta milczy jak grob nie zauwazyles ze dziennikarz powstrzymal sie od nazwy chrzescijanie kiedy mowil o zamordowanych prosze odpusc nie gadaj z nastolatkami i tak cie zakrzycza:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
anarchoateo Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:43 skoro religia jest tylko pretekstem, to po co ma istnieć ? myślisz ze znaleźli by sobie inny ? hmm, rasowy ? wszyscy czarni. może plemienny ? plemiona już dawno w rozsypce. jakieś inne pomysły ? Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Gott mit uns 24.01.10, 10:44 k_1_0 napisał: > Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego dostrzeć. Ja ani nie chce ani nie potrafie. Bog jest bytem nadmiarowym dla Brzytwy Ockhama. Boga wymyslono aby mordowac w jego imieniu. Dla korzysci mordercow. Odpowiedz Link Zgłoś
4v Re: Gott mit uns 24.01.10, 10:53 > Boga wymyslono aby mordowac w jego imieniu. A tam, gdzie nie było bogów (np w państwach komunistycznych) to mordowano jeszcze bardziej. Równie dobrze mogłeś napisać, że piłkę nożną wymyślono po to, by byli pseudokibice i by mogli się bić na ustawkach. No ale mizeria umysłowa jest typowa zarówno dla uciemiężonych wyznawców religii, jak i uciemiężonych misjonarzy ateizmu, takich jak Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Gott mit uns 24.01.10, 11:01 4v napisał: > A tam, gdzie nie było bogów (np w państwach komunistycznych) to mordowano jeszcze bardziej. bo komuna to taka sama ideologia 1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. od razu na pierwszym miejscu podział, na Twojego boga i tych innych, oczywiście tych złych, dodatkowo, obowiązek misyjny nakazuje nawracanie, czyli zabijanie w innych tego złego boga (no i czasem ludzie biorą to dosłownie) Odpowiedz Link Zgłoś
baraqs Re: Gott mit uns 24.01.10, 12:04 Ale wy jesteście głupi. Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści wymordowali najwięcej ludzi? Mao Tse-tung (twórca i dyktator komunistycznych Chin, faktycznie największy zbrodniarz ludzkości - ok. 80.000.000 ludzi na sumieniu) Adolf Hitler Agresywna polityka zagraniczna, którą stosował, doprowadziła do rozpętania przez Niemcy II wojny światowej, w wyniku której zginęło ok. 50 milionów ludzi Józef Stalin (największy sowiecki dyktator i zbrodniarz - ok. 60.000.000 ludzi na sumieniu) To tylko największe "sławy" Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Gott mit uns 24.01.10, 12:39 baraqs napisał: > To tylko największe "sławy" bo nie ma żadnej różnicy w tym czy na ścianie wisi wizerunek pierwszego sekretarza czy pierwszego zbawiciela Odpowiedz Link Zgłoś
jk1962 Re: Gott mit uns 24.01.10, 12:57 baraqs napisał: > Ale wy jesteście głupi. > Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści wymordowali najwięcej > ludzi? ...................................... To chyba powód do radości. Przecież męczennicy poszli do nieba a tam życie wieczne w spokoju, bez trosk, chorób, w miłości. A muzułmanie jeszcze dostają dziewice na dokładkę. Nic tylko błagać Boga o męczeńską śmierć, i niektórzy to właśnie robią. A tak na poważnie to czym wymienieni przez Ciebie zbrodniarze różnią się od przywódców religijnych opisanych choćby w Starym Testamencie? Jedyną różnicą jest skala mordów. Odpowiedz Link Zgłoś
jk1962 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:50 k_1_0 napisał: Ten konflit ma niewiele wspólnego z religią. Tylko odrobinkę ma wspólnego z religią, bez kryterium wyznaniowego ci biedni ludzie nie wiedzieliby kogo wyrzynać. Żaden wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka. Być może to są chrześcijanie i muzułmanie niewierzący? Odpowiedz Link Zgłoś
lagosapapa Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 12:55 Akurat w Nigerii muzułmanie i chrześcijanie nie mordują się wzajemnie o ziemię. Najważniejszą przyczyną jest to, że w stanach, gdzie muzułmanie stanowią większość, chcą oni wprowadzać szariat (obowiązujący już w kilku północnych stanach Nigerii). No a chrześcijanie się temu sprzeciwiają. Walkę na maczety sporych grup chrześcijan i muzułmanów widziałem np. na własne oczy w ruchliwej dzielnicy Lagosu, kilkadziesiąt metrów od mojego mieszkania. Nie było tam zadnej ziemi, o którą mogliby walczyć - do wzajemnego mordowania sie doszło z powodu informacji o walkach na północy kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
kireta21 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 11:09 > Chrześcijanie wyrzynają się z muzułmanami, chrześcijanie rżną się > nawzajem, szyici rżną się z sunnitami a Żydzi z wszystkimi. Rżnijmy > się nawzajem, Bogu na chwałę. Amen. Deus le wolt! Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 10:33 Moze by tak napisac wreszcie jasno, ze to katolicy watykańscy mordują muzułmanów. Inni chrześcijanie nie maja z tym nic wspolnego. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:51 > Inni chrześcijanie nie maja z tym nic wspolnego. przesadzasz, bo niby skąd mają kasę na te morderstwa? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 10:41 a co w tym dziwnego? Prędzej czy później misjonarze muszą wyjść z koszar by wypróbować wiarę i oddanie swoich owieczek w praktyce. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Doktorowi oszustowi energetyka jądrowa się należy 24.01.10, 10:50 Geotermia nie wypaliła, ale pluton wypali niechybnie, tylko najpierw tych polskojęzycznych spali, a tych "durnych, zawistnych , nie mytych" wolaków przekształci w rycerzy zakonu! Leć, szybuj aniołem, religijnym matołem! Wiara przylgnięta do lotek. Pawlako-Kargula płotek. Wiara zweryfikuje. Kto lepiej ją czuje? Jak przyjdzie ochota, wystrzelić zza „płota”. Wzbogacanie uranu! Wiara prawem Iranu. Rozszczepia atomy. Cel to wasze domy. Wolski moce duże. Stanowi przedmurze. Tak jak ajatollachy. Forsa pod swe dachy. Gniew Bogurodzicy. Po Boga prawicy. Poruszy pospólstwo. Boga samobójstwo! www.youtube.com/watch?v=kMsZuT_nbfY Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Doktorowi oszustowi energetyka jądrowa się na 24.01.10, 11:14 Oszusta geotermia. Zagrożona Ziemia. Różne Al Kaidy. To nie są zwidy. Ojcu się należy. Tumanionej młodzieży. Energia jądrowa. Dziełem wesprze słowa. Zapisane, przepisane. Coś o bogu namamlane. Boży lud mojżeszowy. Za kler walczyć gotowy. Kamiennych tablic treść. Nasze znaki będzie nieść. Zostanie na nich Bóg. Zginiemy my i wróg! www.youtube.com/watch?v=pzY-qYsyYew&feature=related Robiła Malina wino z Malinem. Zalany anioł ich był blondynem. Tak z polecenia Wodzurodzicy. Nagana trzymał przy potylicy. Z WKPb instrukcja szatana. Nadzieja pańska tak rozstrzelana. Odpowiedz Link Zgłoś
miroo Religia=zło tego świata... 24.01.10, 10:55 najgorszy wymysł naszej cywilizacji... nawet wojna nie jest tak zła bo dzieje się krótko... tymczasem religia drąży ludzi od wewnątrz... zabija ich i dusze i ciała... Odpowiedz Link Zgłoś
k_1_0 Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 11:14 Do wszystkich przemądrzałych ateistów.Wskażcie mi proszę cytaty z Nowego Testamentu,które wzywają do przemocy.Jest wręcz odwrotnie Chrystus mówi nam, że mamy kochać swoich nieprzjaciół.A więc mówienie, że tam zabijaja chrześcijanie jest kłamstwem.To są ludzie, którzy myślą, że są chrześcjanami,a to jest kolosalna róznica.Widze, że jej nie dostrzegacie. Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 11:41 k_1_0 napisał: > To są ludzie, którzy myślą, że są chrześcjanami,a to jest kolosalna róznica. Widze, że jej nie dostrzegacie. czyli kościół do którego uczęszczają nie jest chrześcijański? ksiądz który ich naucza też nie jest? Odpowiedz Link Zgłoś
miroo stalinowska konstytucja była jak pismo święte... 24.01.10, 11:49 w obu pełno "dobra, troski, wolności..piewca demokracji" (każdy na swój sposób ją rozumiał - kościół też jest zwolennikiem demokracji - pod warunkiem, że zgodnej z jego nauką) a praktyka jaka jest? Stalinizm trzeba było obalić, religie także trzeba obalić! Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 11:52 > Chrystus mówi nam, że mamy kochać swoich nieprzjaciół. nie bądź zabawny:) Może i on, i mhomet i inne buddy tak mówili Ale człowiek to tak ubrał w chore słowa, że teraz nie dojdziesz! proponuję wsłuchać się w słowa: tego -- Psy służą, wilki są wolne! Odpowiedz Link Zgłoś
baraqs Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 12:00 Ale wy jesteście głupi. Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści wymordowali najwięcej ludzi? Mao Tse-tung (twórca i dyktator komunistycznych Chin, faktycznie największy zbrodniarz ludzkości - ok. 80.000.000 ludzi na sumieniu) Adolf Hitler Agresywna polityka zagraniczna, którą stosował, doprowadziła do rozpętania przez Niemcy II wojny światowej, w wyniku której zginęło ok. 50 milionów ludzi Józef Stalin (największy sowiecki dyktator i zbrodniarz - ok. 60.000.000 ludzi na sumieniu) To tylko największe "sławy" Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 12:10 baraqs napisał: > Ale wy jesteście głupi. > Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści wymordowali najwięcej ludzi? bo oni też stworzyli religie w dodatku z bogiem na ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 12:19 > wymordowali najwięcej ludzi? ale ty jesteś głupi, te ofiary, są przedstawiane jako wierni! Jednej czy drugiemu wyznaniu! To że umarli, to nie dlatego że stalin zabijał bo wierzą, ale że wierzą nie w niego, a w boga! Tak samo jak katolicy zabijają mahometan (i odwrotnie), bo wierzę nie w to co trzeba :D Odpowiedz Link Zgłoś
miroo policz liczbę ofiar walk religijnych 24.01.10, 12:52 od początku chrześcijaństwa... Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: policz liczbę ofiar walk religijnych 24.01.10, 13:56 nie trzeba aż tak daleko szukać, wszak to chrześcijanie spuścili pierwsze bomby atomowe na innowierców :D Odpowiedz Link Zgłoś
miroo jamnik to akurat goopi argument wskazałeś.. 24.01.10, 14:24 Generalnie jednak masz rację... jamnnik napisał: > nie trzeba aż tak daleko szukać, wszak to chrześcijanie spuścili pierwsze bomby > atomowe na innowierców :D Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 11:28 To nie byli katolicy! To byli chrzescijanie innej kategorii. Katolik nikogo nie zabije, bo jest zawsze zajety nastawianiem drugiego policzka. To byl odwet prewencyjny. Oni napadli na ta wies w odpowiedzi na oczekiwany atak. Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 religia to definicja smierci wymyslona dla plebsu 24.01.10, 11:35 aby ten zawsze byl gotowy na mieso armatnie dla interesu nawiedzonych... Odpowiedz Link Zgłoś
jk1962 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 12:34 Chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga. Będą więc (po męczęńskiej śmierci)w tym samym niebie. Tam też będą sie wyrzynać? Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 12:42 jk1962 napisał: > Chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga. Będą > więc (po męczęńskiej śmierci)w tym samym niebie. Tam też będą sie > wyrzynać? nie, pójdą do piekła, a tam nad nimi pastwić się będą ateiści :D Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 13:43 jk1962 napisał: > Chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga. Prosze nie mieszac nas do tego towarzystwa! Odpowiedz Link Zgłoś
guinevre Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 13:01 to są biedni i ciemni ludzie, przynależność do jednego czy drugiego obozu jest konieczna żeby ktoś- jakiś prowodyr mógł podsycić nienawiść i agresję. ja się tylko zastanawiam kto na tym zarobił. religia w wojnach religijnych jest zwykle pretekstem. ps. ciekawa ta idea piekła: ateiści będą się pastwić nad pseudo-wyznawcami ;P Odpowiedz Link Zgłoś
rambo_amadeus Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 13:07 Żródło wszelkiego zła - Ryczard Dokins Polecam ten dokument każdemu kto (jeszcze) nie myśli swoją głową. Odpowiedz Link Zgłoś
patman Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pytania 24.01.10, 13:43 ...odpowiedzi znajduje w jednej książce. Koran, Biblia, Mein Kampf... Odpowiedz Link Zgłoś
erg_samowzbudnik Re: Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pyta 24.01.10, 15:08 Religia jest źródłem wszelkiego zła na ziemi,tej ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
filopolityk Re: Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pyta 24.01.10, 17:54 erg_samowzbudnik napisał: > Religia jest źródłem wszelkiego zła na ziemi,tej ziemi. ...i właśnie tak twierdzi głupota która jest tym złem... Odpowiedz Link Zgłoś
filopolityk Re: Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pyta 24.01.10, 17:58 Z religią jest jak ze sztukami walki jeśli tylko liżesz z wierzchu to bijesz kogo popadnie bo myślisz że jesteś mocny..ale jeśli poznasz prawdziwy sens stajesz si mistrzem i za wszelką cenę unikasz konfrontacji bo wtedy naprawdę wygrywasz...trzeba dojrzeć nawet do wypowiadania się na publicznym formum... Odpowiedz Link Zgłoś
filopolityk A wybijcie sie idioci... 24.01.10, 17:47 Jak mawiał Św.P. Bruce Lee najlepsza jest "sztuka walki bez walki"..parafrazując .."sztuka wyznawania Boga bez wyznania" Odpowiedz Link Zgłoś
filopolityk Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 18:07 erg_samowzbudnik napisał >religia jest źródłem całego zła na tym świecie< ...a ja myślałem, że głupota...(ale ponoć ona..o tym..nie wie...:D ) Jeśli jest tak jak mówisz to znaczy ,że religia ma sens (tłumaczenie dla głupich: zło jest wśród nas nawet wśród wyznawców religijnych...) ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
bezportek Kropla w morzu potrzeb 24.01.10, 19:14 150 czy nawet 1500 ofiar w jednej wsi w Nigerii to male miki. Na tle zwyczajowego w tym kraju bandytyzmu, tradycyjnego mordowania sie nawzajem miedzy 154-ma wiekszymi i 102-ma mniejszymi narodami, taki ubytek populacji jest niezauwazalny. W skali kraju, przy co najmniej 150 milionach (a moze i wiecej, nikt nigdy dokladnie nie spisal) ludzi podrzynajacych sobie grdyki nawzajem, jak jeszcze dodac choroby skorne, AIDS i zwyczajne wypadki drogowe, smierc zbiera zniwo ze dwa, trzy razy szybciej niz niegdys w wojnie domowej. I tak, wbrew poboznym zyczeniom ekomaniactwa, zaludnienie wzrasta, konsumpcja brudnej wody i emisja CO2 takoz, nie widac zbawienia na horyzoncie. Btw, mowienie o "religijnym" podlozu animozji w Afryce, gdzie wyrzynaja sie z upodobaniem, bo lubia, ma tylez sensu, co zarzucanie kominiarzom, ze na ich widok ateistki zaciagaja sie glebiej dymem ze skreta, az przelatuje na wylot i rujnuje podpaske. Odpowiedz Link Zgłoś