Dodaj do ulubionych

Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w...

24.01.10, 07:53
zaraz śniadanko, kościółek, sanki, obiadek jakis filmik
Obserwuj wątek
    • syn_wojtyly katole morduja muzulmanow i na odwrót... 24.01.10, 08:03
      a politycznie poprawne media nic....to trwa juz od conajmniej
      dwoch tygodni, a w GW pierwsza wzmianka...
      • muminos1975 Re: katole morduja muzulmanow i na odwrót... 24.01.10, 08:22
        obchodzi cię to jakos? czy tylko tak piszesz, żeby pluć ?
        • syn_wojtyly pogorszyło ci sie? czy oposciłeś poranna mszę? 24.01.10, 09:08
          kazda krytyka extremistów katolickich czy muzulmanskich odbierana
          jest jako plucie :) bo tylko jedna jest racja...Wasza
          racja..psychole.
    • zgr-edo jak się nie bać religijnych moherów 24.01.10, 08:08
      jak im nie oddasz to cię zaszlachtują.
      • ambl opijnhugyvgtdzwea 24.01.10, 08:36
        zgr-edo napisał:

        > jak im nie oddasz to cię zaszlachtują.<Gdyby twój dziadek wiedział że będzie
        miał takiego wnuka mocno by się zastanowił czy warto zrobić twojego ojca/matkę
        • cillian1 Re: opijnhugyvgtdzwea 24.01.10, 08:45
          Tak szczerze ambl, to gdyby ludzie wiedzieli jak to się skończy, że Kk będzie
          Polaków trzymał w zaścianku, to nie sądzę, żeby oni lubili sukienkowych!
    • norton2 [...] 24.01.10, 08:13
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 08:29
        > Dobry arab to martwy arab.
        za arab wstaw katol, i będziesz miał objawioną prawdę :) Albo wstaw wszystkich
        wyznawców religii ;)

        A jak zwykle zaczęło się od ziem! No, niech Kk zstanowi się co robi w Krakowie
        Bo będą inne tytuły.
        "Ateiści zamiatają sukienkowych złodziei do kanałów"
      • arius5 Ilu Arabow mieszka w Nigerii ? 24.01.10, 08:42
        Jestes tak glupi, ze nawet nie nadajesz sie na mohera.
      • ha-d Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:07
        norton2 napisał:

        > Dobry arab to martwy arab.Dlaczego mamy tolerować psychopatycznych
        > islamistów??

        norton2 czytanie a zrozumienie treści to dwa różne zagadnienia, ale dużo mówią o czlowieku. Jeśli ma być po Twojemu to powinno być: "Dobry chrześcijanin to martwy chrześcijanin.Dlaczego mamy tolerować psychopatycznych chrześcijan??" A swoją drogą słowo chrześcijanie jakoś redaktorowi nie moglo przejść przez pióro.
      • mus-zek0 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:12
        Do norton2.Niczym się nie różnią od psychopatycznych katolików.
      • 300zl Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:14
        niczym sie kretynie różnisz od araba
        • mus-zek0 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:25
          A Ty człowieku w "pełni władz umysłowych" widzisz jakąś różnicę między sobą a
          Arabem?
          • wkkr Arab jest obrzezany 24.01.10, 10:23
            a on pewnie nie.
      • sonqo dlatego że tolerujemy naszych ? 24.01.10, 09:33
        j.w.
    • mus-zek0 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 09:08
      Jeszcze jeden powód,aby zabronić wyznawania jakiejkolwiek religii.
      • cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:26
        > Jeszcze jeden powód,aby zabronić wyznawania jakiejkolwiek religii.

        eee, togo to sam bóg by nie umiałby zrobić, za dużo ludzi z tego żyje, choć
        żadnej pracy nie wykonują!
        Ale brak wsparcia ze strony rządu/ów, to już jak najbardziej uleczy te
        psychicznie chore owieczki!
    • toja02 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 09:22
      A gdzie Dekalog? Nie ZABIJAJ? - po owocach ich poznacie!
    • jk1962 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 09:28
      Chrześcijanie wyrzynają się z muzułmanami, chrześcijanie rżną się
      nawzajem, szyici rżną się z sunnitami a Żydzi z wszystkimi. Rżnijmy
      się nawzajem, Bogu na chwałę. Amen.
      • cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 09:32
        > Rżnijmy się nawzajem, Bogu na chwałę. Amen.
        :))))))))

        tylko o którym rżnięciu piszesz?
        hahahah!
        • k_1_0 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:20
          Nie wiem, czy jesteście tak głupi, czy ślepi.Ten konflit ma niewiele
          wspólnego z religią.Przecież tu chodzi o ziemię.To ze jedni są
          chrześcijanami, a drudzy muzułmanami, jest tylko pretekstem.Żaden
          wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka.Oni nie mają nic
          wspónego z Bogiem, tak samo jak większośc duchownych, którzy łamią
          Boskie przykazania.Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego
          dostrzeć.
          • cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:41
            > chrześcijanami, a drudzy muzułmanami,

            he he, trafiłeś w sedno :)))))
            Jeśli wierzący przestrzega prawa, to nie zasłania się wiarą ;) idzie do sądu!
            jak przegra, to czuje tylko i wyłącznie niesmak! Potem się modli do swojego boga
            o karę dla wroga (znaczy sam jej nie wykonuje ;)
          • jamnnik Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:43
            k_1_0 napisał:

            > Nie wiem, czy jesteście tak głupi, czy ślepi.Ten konflit ma niewiele
            > wspólnego z religią.Przecież tu chodzi o ziemię.To ze jedni są
            > chrześcijanami, a drudzy muzułmanami, jest tylko pretekstem.Żaden
            > wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka.Oni nie mają nic
            > wspónego z Bogiem, tak samo jak większośc duchownych, którzy łamią
            > Boskie przykazania.Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego
            > dostrzeć.

            no tak, a fakt, że wyznawcy Allaha giną z rąk wyznawców Chrystusa to tylko taki
            zbieg okoliczności...
            • baraqs Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 11:13
              jamnnik napisał:

              > k_1_0 napisał:
              >
              > > Nie wiem, czy jesteście tak głupi, czy ślepi.Ten konflit ma niewiele
              > > wspólnego z religią.Przecież tu chodzi o ziemię.To ze jedni są
              > > chrześcijanami, a drudzy muzułmanami, jest tylko pretekstem.Żaden
              > > wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka.Oni nie mają nic
              > > wspónego z Bogiem, tak samo jak większośc duchownych, którzy łamią
              > > Boskie przykazania.Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego
              > > dostrzeć.
              >
              > no tak, a fakt, że wyznawcy Allaha giną z rąk wyznawców Chrystusa to tylko taki
              > zbieg okoliczności...

              A to, że wyznawcy Chrystusa giną z rąk wyznawców Allaha, to też przypadek?
              • jamnnik Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 11:36
                baraqs napisał:

                > [b]A to, że wyznawcy Chrystusa giną z rąk wyznawców Allaha, to też przypadek?[/
                > b]

                nie przypadek, jedni warci drugich
                ale jak już piszesz.. to możesz podać przykład?
              • cynick1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 14:16
                baraqs napisał:

                > [b]A to, że wyznawcy Chrystusa giną z rąk wyznawców Allaha, to też przypadek?[/
                > b]

                czleku drogi
                nie widzisz ze artykul to pozywka dla gimazjalistow
                tysiace chrzescijan gine kazdego roku
                spojrz co sie dzieje w indiach i pakistanie
                a le czosnkowa gazeta milczy jak grob
                nie zauwazyles ze dziennikarz powstrzymal sie od nazwy chrzescijanie
                kiedy mowil o zamordowanych
                prosze odpusc
                nie gadaj z nastolatkami
                i tak cie zakrzycza:)

                pzdr.
          • anarchoateo Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:43
            skoro religia jest tylko pretekstem, to po co ma istnieć ? myślisz ze znaleźli
            by sobie inny ? hmm, rasowy ? wszyscy czarni. może plemienny ? plemiona już
            dawno w rozsypce.
            jakieś inne pomysły ?
          • rycho7 Gott mit uns 24.01.10, 10:44
            k_1_0 napisał:

            > Ale ateiście nie chcą, lub niepotrafią tego dostrzeć.

            Ja ani nie chce ani nie potrafie.

            Bog jest bytem nadmiarowym dla Brzytwy Ockhama.

            Boga wymyslono aby mordowac w jego imieniu. Dla korzysci mordercow.
            • 4v Re: Gott mit uns 24.01.10, 10:53
              > Boga wymyslono aby mordowac w jego imieniu.

              A tam, gdzie nie było bogów (np w państwach komunistycznych) to mordowano
              jeszcze bardziej. Równie dobrze mogłeś napisać, że piłkę nożną wymyślono po to,
              by byli pseudokibice i by mogli się bić na ustawkach.

              No ale mizeria umysłowa jest typowa zarówno dla uciemiężonych wyznawców religii,
              jak i uciemiężonych misjonarzy ateizmu, takich jak Ty.



              • jamnnik Re: Gott mit uns 24.01.10, 11:01
                4v napisał:


                > A tam, gdzie nie było bogów (np w państwach komunistycznych) to mordowano
                jeszcze bardziej.

                bo komuna to taka sama ideologia

                1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.

                od razu na pierwszym miejscu podział, na Twojego boga i tych innych, oczywiście
                tych złych,
                dodatkowo, obowiązek misyjny nakazuje nawracanie, czyli zabijanie w innych tego
                złego boga (no i czasem ludzie biorą to dosłownie)

            • baraqs Re: Gott mit uns 24.01.10, 12:04
              Ale wy jesteście głupi.
              Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści wymordowali najwięcej
              ludzi?
              Mao Tse-tung (twórca i dyktator komunistycznych Chin, faktycznie
              największy zbrodniarz ludzkości - ok. 80.000.000 ludzi na sumieniu)
              Adolf Hitler Agresywna polityka zagraniczna, którą stosował, doprowadziła
              do rozpętania przez Niemcy II wojny światowej, w wyniku której zginęło ok. 50
              milionów ludzi
              Józef Stalin (największy sowiecki dyktator i zbrodniarz - ok. 60.000.000
              ludzi na sumieniu)

              To tylko największe "sławy"
              • jamnnik Re: Gott mit uns 24.01.10, 12:39
                baraqs napisał:

                > To tylko największe "sławy"

                bo nie ma żadnej różnicy w tym czy na ścianie wisi wizerunek pierwszego
                sekretarza czy pierwszego zbawiciela
              • jk1962 Re: Gott mit uns 24.01.10, 12:57
                baraqs napisał:

                > Ale wy jesteście głupi.
                > Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści
                wymordowali najwięcej
                > ludzi?
                ......................................
                To chyba powód do radości. Przecież męczennicy poszli do nieba a tam
                życie wieczne w spokoju, bez trosk, chorób, w miłości. A muzułmanie
                jeszcze dostają dziewice na dokładkę. Nic tylko błagać Boga o
                męczeńską śmierć, i niektórzy to właśnie robią.
                A tak na poważnie to czym wymienieni przez Ciebie zbrodniarze różnią
                się od przywódców religijnych opisanych choćby w Starym Testamencie?
                Jedyną różnicą jest skala mordów.
          • jk1962 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:50
            k_1_0 napisał:
            Ten konflit ma niewiele wspólnego z religią.

            Tylko odrobinkę ma wspólnego z religią, bez kryterium wyznaniowego
            ci biedni ludzie nie wiedzieliby kogo wyrzynać.

            Żaden wierzący człowiek nie zabije drugiego człowieka.

            Być może to są chrześcijanie i muzułmanie niewierzący?

          • lagosapapa Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 12:55
            Akurat w Nigerii muzułmanie i chrześcijanie nie mordują się
            wzajemnie o ziemię. Najważniejszą przyczyną jest to, że w stanach,
            gdzie muzułmanie stanowią większość, chcą oni wprowadzać szariat
            (obowiązujący już w kilku północnych stanach Nigerii). No a
            chrześcijanie się temu sprzeciwiają. Walkę na maczety sporych grup
            chrześcijan i muzułmanów widziałem np. na własne oczy w ruchliwej
            dzielnicy Lagosu, kilkadziesiąt metrów od mojego mieszkania. Nie
            było tam zadnej ziemi, o którą mogliby walczyć - do wzajemnego
            mordowania sie doszło z powodu informacji o walkach na północy kraju.
      • kireta21 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 11:09
        > Chrześcijanie wyrzynają się z muzułmanami, chrześcijanie rżną się
        > nawzajem, szyici rżną się z sunnitami a Żydzi z wszystkimi. Rżnijmy
        > się nawzajem, Bogu na chwałę. Amen.

        Deus le wolt!
    • wanda43 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 10:33
      Moze by tak napisac wreszcie jasno, ze to katolicy watykańscy mordują
      muzułmanów. Inni chrześcijanie nie maja z tym nic wspolnego.
      • cillian1 Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 10:51
        > Inni chrześcijanie nie maja z tym nic wspolnego.

        przesadzasz, bo niby skąd mają kasę na te morderstwa? ;)
    • jamnnik Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 10:41
      a co w tym dziwnego? Prędzej czy później misjonarze muszą wyjść z koszar by
      wypróbować wiarę i oddanie swoich owieczek w praktyce.
    • almagus Doktorowi oszustowi energetyka jądrowa się należy 24.01.10, 10:50
      Geotermia nie wypaliła, ale pluton wypali niechybnie, tylko najpierw tych
      polskojęzycznych spali, a tych "durnych, zawistnych , nie mytych" wolaków
      przekształci w rycerzy zakonu!

      Leć, szybuj aniołem, religijnym matołem!

      Wiara przylgnięta do lotek.
      Pawlako-Kargula płotek.
      Wiara zweryfikuje.
      Kto lepiej ją czuje?
      Jak przyjdzie ochota,
      wystrzelić zza „płota”.
      Wzbogacanie uranu!
      Wiara prawem Iranu.
      Rozszczepia atomy.
      Cel to wasze domy.
      Wolski moce duże.
      Stanowi przedmurze.
      Tak jak ajatollachy.
      Forsa pod swe dachy.
      Gniew Bogurodzicy.
      Po Boga prawicy.
      Poruszy pospólstwo.
      Boga samobójstwo!

      www.youtube.com/watch?v=kMsZuT_nbfY
      • almagus Re: Doktorowi oszustowi energetyka jądrowa się na 24.01.10, 11:14
        Oszusta geotermia.
        Zagrożona Ziemia.
        Różne Al Kaidy.
        To nie są zwidy.
        Ojcu się należy.
        Tumanionej młodzieży.
        Energia jądrowa.
        Dziełem wesprze słowa.
        Zapisane, przepisane.
        Coś o bogu namamlane.
        Boży lud mojżeszowy.
        Za kler walczyć gotowy.
        Kamiennych tablic treść.
        Nasze znaki będzie nieść.
        Zostanie na nich Bóg.
        Zginiemy my i wróg!

        www.youtube.com/watch?v=pzY-qYsyYew&feature=related
        Robiła Malina wino z Malinem.
        Zalany anioł ich był blondynem.
        Tak z polecenia Wodzurodzicy.
        Nagana trzymał przy potylicy.
        Z WKPb instrukcja szatana.
        Nadzieja pańska tak rozstrzelana.
    • miroo Religia=zło tego świata... 24.01.10, 10:55
      najgorszy wymysł naszej cywilizacji... nawet wojna nie jest tak zła bo dzieje
      się krótko... tymczasem religia drąży ludzi od wewnątrz... zabija ich i dusze
      i ciała...
      • k_1_0 Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 11:14
        Do wszystkich przemądrzałych ateistów.Wskażcie mi proszę cytaty z
        Nowego Testamentu,które wzywają do przemocy.Jest wręcz odwrotnie
        Chrystus mówi nam, że mamy kochać swoich nieprzjaciół.A więc
        mówienie, że tam zabijaja chrześcijanie jest kłamstwem.To są ludzie,
        którzy myślą, że są chrześcjanami,a to jest kolosalna róznica.Widze,
        że jej nie dostrzegacie.
        • jamnnik Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 11:41
          k_1_0 napisał:

          > To są ludzie, którzy myślą, że są chrześcjanami,a to jest kolosalna róznica.
          Widze, że jej nie dostrzegacie.

          czyli kościół do którego uczęszczają nie jest chrześcijański? ksiądz który ich
          naucza też nie jest?
        • miroo stalinowska konstytucja była jak pismo święte... 24.01.10, 11:49
          w obu pełno "dobra, troski, wolności..piewca demokracji" (każdy na swój sposób
          ją rozumiał - kościół też jest zwolennikiem demokracji - pod warunkiem, że
          zgodnej z jego nauką) a praktyka jaka jest?
          Stalinizm trzeba było obalić, religie także trzeba obalić!
        • cillian1 Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 11:52
          > Chrystus mówi nam, że mamy kochać swoich nieprzjaciół.

          nie bądź zabawny:) Może i on, i mhomet i inne buddy tak mówili
          Ale człowiek to tak ubrał w chore słowa, że teraz nie dojdziesz!

          proponuję wsłuchać się w słowa:
          tego
          --
          Psy służą, wilki są wolne!
      • baraqs Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 12:00
        Ale wy jesteście głupi.
        Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści wymordowali najwięcej
        ludzi?

        Mao Tse-tung (twórca i dyktator komunistycznych Chin, faktycznie
        największy zbrodniarz ludzkości - ok. 80.000.000 ludzi na sumieniu)

        Adolf Hitler Agresywna polityka zagraniczna, którą stosował, doprowadziła
        do rozpętania przez Niemcy II wojny światowej, w wyniku której zginęło ok. 50
        milionów ludzi

        Józef Stalin (największy sowiecki dyktator i zbrodniarz - ok. 60.000.000
        ludzi na sumieniu)

        To tylko największe "sławy"
        • jamnnik Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 12:10
          baraqs napisał:

          > Ale wy jesteście głupi.
          > Jeżeli religia to takie zło, to dlaczego właśnie ateiści wymordowali najwięcej
          ludzi?

          bo oni też stworzyli religie w dodatku z bogiem na ziemi.
        • cillian1 Re: Religia=zło tego świata... 24.01.10, 12:19
          > wymordowali najwięcej ludzi?

          ale ty jesteś głupi, te ofiary, są przedstawiane jako wierni! Jednej czy
          drugiemu wyznaniu!
          To że umarli, to nie dlatego że stalin zabijał bo wierzą, ale że wierzą nie w
          niego, a w boga!
          Tak samo jak katolicy zabijają mahometan (i odwrotnie), bo wierzę nie w to co
          trzeba :D
        • miroo policz liczbę ofiar walk religijnych 24.01.10, 12:52
          od początku chrześcijaństwa...
          • jamnnik Re: policz liczbę ofiar walk religijnych 24.01.10, 13:56
            nie trzeba aż tak daleko szukać, wszak to chrześcijanie spuścili pierwsze bomby
            atomowe na innowierców :D
            • miroo jamnik to akurat goopi argument wskazałeś.. 24.01.10, 14:24
              Generalnie jednak masz rację...
              jamnnik napisał:

              > nie trzeba aż tak daleko szukać, wszak to chrześcijanie spuścili pierwsze bomby
              > atomowe na innowierców :D
    • kongreszydowski Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 11:28
      To nie byli katolicy! To byli chrzescijanie innej kategorii. Katolik
      nikogo nie zabije, bo jest zawsze zajety nastawianiem drugiego
      policzka. To byl odwet prewencyjny. Oni napadli na ta wies w
      odpowiedzi na oczekiwany atak.

    • arahat1 religia to definicja smierci wymyslona dla plebsu 24.01.10, 11:35
      aby ten zawsze byl gotowy na mieso armatnie dla interesu nawiedzonych...
    • jk1962 Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 12:34
      Chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga. Będą
      więc (po męczęńskiej śmierci)w tym samym niebie. Tam też będą sie
      wyrzynać?
      • jamnnik Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 12:42
        jk1962 napisał:

        > Chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga. Będą
        > więc (po męczęńskiej śmierci)w tym samym niebie. Tam też będą sie
        > wyrzynać?

        nie, pójdą do piekła, a tam nad nimi pastwić się będą ateiści :D
      • kongreszydowski Re: Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym 24.01.10, 13:43
        jk1962 napisał:
        > Chrześcijanie, Żydzi i muzułmanie wierzą w tego samego Boga.

        Prosze nie mieszac nas do tego towarzystwa!

    • guinevre Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 13:01
      to są biedni i ciemni ludzie, przynależność do jednego czy drugiego obozu jest
      konieczna żeby ktoś- jakiś prowodyr mógł podsycić nienawiść i agresję. ja się
      tylko zastanawiam kto na tym zarobił. religia w wojnach religijnych jest
      zwykle pretekstem.

      ps. ciekawa ta idea piekła: ateiści będą się pastwić nad pseudo-wyznawcami ;P
    • rambo_amadeus Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 13:07

      Żródło wszelkiego zła - Ryczard Dokins

      Polecam ten dokument każdemu kto (jeszcze) nie myśli swoją głową.
    • patman Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pytania 24.01.10, 13:43
      ...odpowiedzi znajduje w jednej książce. Koran, Biblia, Mein Kampf...
      • erg_samowzbudnik Re: Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pyta 24.01.10, 15:08
        Religia jest źródłem wszelkiego zła na ziemi,tej ziemi.
        • filopolityk Re: Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pyta 24.01.10, 17:54
          erg_samowzbudnik napisał:

          > Religia jest źródłem wszelkiego zła na ziemi,tej ziemi.
          ...i właśnie tak twierdzi głupota która jest tym złem...
          • filopolityk Re: Tak to jest, kiedy człowiek na wszystkie pyta 24.01.10, 17:58
            Z religią jest jak ze sztukami walki jeśli tylko liżesz z wierzchu to bijesz
            kogo popadnie bo myślisz że jesteś mocny..ale jeśli poznasz prawdziwy sens
            stajesz si mistrzem i za wszelką cenę unikasz konfrontacji bo wtedy naprawdę
            wygrywasz...trzeba dojrzeć nawet do wypowiadania się na publicznym formum...
    • filopolityk A wybijcie sie idioci... 24.01.10, 17:47
      Jak mawiał Św.P. Bruce Lee najlepsza jest "sztuka walki bez
      walki"..parafrazując .."sztuka wyznawania Boga bez wyznania"
    • filopolityk Co najmniej 150 ofiar starć na tle religijnym w... 24.01.10, 18:07
      erg_samowzbudnik napisał
      >religia jest źródłem całego zła na tym świecie<
      ...a ja myślałem, że głupota...(ale ponoć ona..o tym..nie wie...:D )
      Jeśli jest tak jak mówisz to znaczy ,że religia ma sens (tłumaczenie dla
      głupich: zło jest wśród nas nawet wśród wyznawców religijnych...) ;)))
    • bezportek Kropla w morzu potrzeb 24.01.10, 19:14
      150 czy nawet 1500 ofiar w jednej wsi w Nigerii to male miki. Na tle
      zwyczajowego w tym kraju bandytyzmu, tradycyjnego mordowania sie
      nawzajem miedzy 154-ma wiekszymi i 102-ma mniejszymi narodami, taki
      ubytek populacji jest niezauwazalny. W skali kraju, przy co najmniej
      150 milionach (a moze i wiecej, nikt nigdy dokladnie nie spisal)
      ludzi podrzynajacych sobie grdyki nawzajem, jak jeszcze dodac
      choroby skorne, AIDS i zwyczajne wypadki drogowe, smierc zbiera
      zniwo ze dwa, trzy razy szybciej niz niegdys w wojnie domowej. I
      tak, wbrew poboznym zyczeniom ekomaniactwa, zaludnienie wzrasta,
      konsumpcja brudnej wody i emisja CO2 takoz, nie widac zbawienia na
      horyzoncie.
      Btw, mowienie o "religijnym" podlozu animozji w Afryce, gdzie
      wyrzynaja sie z upodobaniem, bo lubia, ma tylez sensu, co zarzucanie
      kominiarzom, ze na ich widok ateistki zaciagaja sie glebiej dymem ze
      skreta, az przelatuje na wylot i rujnuje podpaske.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka