mracek 02.03.10, 08:41 "Nie ma mowy o rozstaniu z panem Wojciechem. Szanuję jego prawo do własnych poglądów". Widocznie jednak Jerzy Sosnowski już prawa do własnych poglądów nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abstracto Sobala... 02.03.10, 08:46 Moim zdaniem facet gra w typową gierkę: co innego widzisz, co innego słyszysz. Łapy precz człowieku od Trójki! Odpowiedz Link Zgłoś
keram.keram Sobala "wypromował" radio BIS 02.03.10, 08:47 Tak wypromował, że słuch po nim zaginął. Odpowiedz Link Zgłoś
benek56 Re: Sobala "wypromował" radio BIS 02.03.10, 09:33 >Jacek Sobala przekonuje, że z dziennikarzem już sobie wszystko >wyjaśnili - W każdej rodzinie zdarzają się nieporozumienia - >mówi "Rzeczpospolitej". Wcale bym się nie zdziwł, gdyby się jutro okazało, że żadnego spotkania Mann - Sobala nie było. Wyjątkowy krętacz z tego S. Odpowiedz Link Zgłoś
tacx Re: Sobala "wypromował" radio BIS 02.03.10, 11:26 przyznam że nie jestem fanem trójki i generalnie w radiu oprócz dwójki nie znajduję już niczego co mogłoby mnie zaciekawić. nawet dwójka ostAtnimi czasy mocno obniżyła loty. Mann mnie męczy, Kydryński podobnież, żarty Andrusa mocno średnie jak na mój gust ale czemu ludziom którzy to radio lubią zabierać ostatnią rozgłosnię która nie nadaje sieczki i politycznego mózgoklepia to tego nie rozumiem. Z tego co zdołałem wykałapućkać z całego zamieszania to rozumiem tyle że politycy chca zrobić z trójki klona PR1 w wersji light and modern. To panowie nie przejdzie raczej. Odpowiedz Link Zgłoś
samozwaniec1 Sobala jednak wie,ze jest nikim przy Mannu 02.03.10, 08:48 To PiSowski aparatczik,komisarz polityczny,jak Niunia Ziobry w telewizorni.Mann to cala epoka,to najlepszy glos radiowy w RP,to klasa.Jestem przekonany,ze Mann przetrwa mianowanca kaczora w Trojce i grabarza stacji,ktora "po kaczemu" prowadzil byl poprzednio. Odpowiedz Link Zgłoś
portluis Boże, Trójko wróć!!!! 02.03.10, 18:31 Dzisiaj w Trójce po 15.00 jakieś pseudo-historyczne dyrdymały snuł niejaki Sakiewicz Tomasz, potem puścił 'rockową' wersją pieśni Bij bolszewika. Myślałem że się zrzygam. Jeszcze jeden taki numer i nigdy więcej tego radia. Boże, Trójko wróć!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marzena_lena_k Re: Boże, Trójko wróć!!!! 02.03.10, 21:32 portluis napisał: > Dzisiaj w Trójce po 15.00 jakieś pseudo-historyczne dyrdymały snuł niejaki Saki > ewicz Tomasz, potem puścił 'rockową' wersją pieśni Bij bolszewika. Myślałem że > się zrzygam. Jeszcze jeden taki numer i nigdy więcej tego radia. > > Boże, Trójko wróć!!!! Gorąco popieram stanowisko przedmówcy. Skowroński może i był złodziejem ale jego prezesowanie zaowocowało naprawdę dobrymi programami. Za kadencji Pani Jethon było słabo ale jeszcze nie beznadziejnie. Teraz to jest po prostu brak słów. Jak zabraknie Manna, Sosnowskiego, nie daj Boże Bugalskiego czy Strzyczkowskiego ta stacja straci rację bytu. Zwolnić połowę dziennikarskiego zespołu. Co za bzdura. Niech się zajmą przestarzałą światopoglądowo i medialnie "Jedynką" a łapy precz od Trójki, która jeszcze coś dobrego na naszym słabym rynku medialnym prezentuje. Odpowiedz Link Zgłoś
big.steve Re: Boże, Trójko wróć!!!! 02.03.10, 21:40 marzena_lena_k napisała: > Skowroński może i był > złodziejem a co ukradł? Odpowiedz Link Zgłoś
fanpanajurka Re: Boże, Trójko wróć!!!! 03.03.10, 00:15 to nie on, to jemu ukradli "służbowy-samochód-do-celów-prywatnych" na Słowacji.:-D Zezwolenie na korzystanie z tego samochodu podczas urlopu załatwiał sobie po powrocie... Odpowiedz Link Zgłoś
oryona zapraszaMy na trójkowe forum :) 03.03.10, 00:17 forum.polskieradio.pl/trojka/threads.aspx?f=67 Odpowiedz Link Zgłoś
minasz gucio mnie man intersuje nie słucham polskiego 02.03.10, 08:50 radia nie ogladam polskiej telewizji a mysle ze juz niedługo zrezygnuje z polskich portali Odpowiedz Link Zgłoś
losoid Wcześniej rządzili różowi, trzeba to było zmienić 02.03.10, 08:51 A czy nie było problemem, jak w Trójce rządzili Ci, zajmowali się głównie popieraniem postkomunistów? Aż się brzydzę komentować cokolwiek w "lewicowym radiu w twoim domu".... Odpowiedz Link Zgłoś
mracek Re: Wcześniej rządzili różowi, trzeba to było zmi 02.03.10, 09:10 losoid napisał: > A czy nie było problemem, jak w Trójce rządzili Ci, zajmowali się > głównie popieraniem postkomunistów? Kiedy Twoim zdaniem to było? Kiedy to Twoim zdaniem się skończyło? Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Wcześniej rządzili różowi, trzeba to było zmi 02.03.10, 09:18 losoid napisał: > A czy nie było problemem, jak w Trójce rządzili Ci, zajmowali się > głównie popieraniem postkomunistów? Jakich postkomunistów masz na myśli? Jeśli Laskowskiego, to był to owszem duży problem i protestowali wtedy ci sami słuchacze i dziennikarze, co teraz. Postkomunista Laskowski miał bardzo podobną do sobalowej koncepcję radia - Laskowski w Trójce likwidował muzyczne audycje autorskie, a Sobala robił wtedy to samo w Bisce. Mann za czasów postkomunisty Laskowskiego zniknął zupełnie z pasma dziennego, zostały mu tylko nocne audycje. Dopiero mianowanie Skowrońskiego zakończyło w Trójce czasy smuty, czyli okres dyrektorowania Laskowskiego. Teraz niestety wraz z mianowaniem Sobali zaczyna się nowy czas smuty. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
levy Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 08:52 Trójka nadaje od ponad 30 lat, jej dziennikarze, w tym Wojciech Mann, przez te lata pracowali na swoją reputację i zaskarbiali sobie sympatię słuchaczy. A kim jest to coś pod nazwą Sobala? Przemknie jak meteor i wkrótce spłynie do szamba razem z całym PiS-em, tam ich miejsce. Tak więc trzeba mocniej zacisnąć zęby i jeszcze trochę przeczekać rządy pisowskich ścierw w mediach publicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
kitty888 Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 09:01 Strata red.Manna to byłby duży cios dla "trójki",piątkowe audycje poranne mają dużą słuchalność, więc rozumiem dlaczego dyrekcja zacisnęła zęby i przełknęła wywiad w "Newsweeku".Pytanie brzmi jak długo red.Mann i reszta protestującego zespołu wytrzymają desant komandosów z "Rzepy","Gazety Polskiej"i"Wprost"? Przecież J.Sobala nie przyszedł robić radia,tylko kampanię wyborczą Pis-owi,położy "trójkę" jak radio BIS... Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:02 więc uwag już nie ma. Jakie to polskie. Odpowiedz Link Zgłoś
mracek Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:11 Nie przypisuj innym swoje wzorce zachowań. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek.08 Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:39 > więc uwag już nie ma. > > Jakie to polskie. Jakiś czas temu, w jakiejś gazecie podsumowali Manna finansowo. Uwierz mi, że radio nie było tam wcale uwzględnione. Zarabia kasę gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:53 Wszystko co ma ma dzięki mediom publicznym. kasa z reklam czy innych zajęć jest pokłosiem tej pracy. Mann bardzo kocha abnonamencik który na niego płacimy. Odpowiedz Link Zgłoś
mracek Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 10:36 Rozumiem, że wolisz płacić abonamencik na partyjnych propagandzistów Sobalę, Semkę, Ziemkiewicza itp. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 11:11 Ależ ja nie mam nic do płacenia na Manna. Wart jest tych pieniędzy. Tylko niech nie udaje idioty. Tylko i aż tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
fanpanajurka Re: Mannowi $$$ się zgodziła 03.03.10, 00:20 Wojtuś w akcie desperacji w pewnym momencie zaczął już robić za "ofiarę komuny" i kombatanta. To było w erze 3,14ździackiej. Wtedy duuuużo stracił w moich oczach. Odpowiedz Link Zgłoś
pikkollo Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:10 Jak odejdą stare dziadki, to zrobi się miejsce dla młodych dziennikarzy, z których niejeden talent rozkwitnie. Tym Mannom i podobnym wydaje się, że będą wieczni i że zawsze im sie należy miejsce w mediach Odpowiedz Link Zgłoś
fpz Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:21 Mówisz o dziennikarzynach, którzy nie potrafią poprawnie sklecić zdania. Takich "młodych" dziennikarzy jest sporo w innych rozgłośniach. Poziom tych audycji jest niekiedy żenujący. Moim zdaniem jak zabraknie takich ludzi jak Mann, Strzyczkowski, Miecugow, Olejnik, Sianecki itd, to juz nie będzie czego słuchać i oglądać. Gdzie zdobywali swoje szlify by stać się tymi mistrzami? Sami uczyli się od mistrzów. Większość z nich ma za sobą doświadczenie w "trójce". Jeżeli ich zabraknie to ci młodzi nie będą się mieli od kogo uczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
pikkollo Kolego szanowny , coś widzisz ale nie do końca 02.03.10, 11:15 Z całym szacunkiem dla Manna , Miecugowa ,Olejnik itd ,ale na nich bynajmniej świat się nie kończy. Młodych inteligentnych ludzi nie brakuje, wbrew pozorom polskie uczelnie nie wypuszczają samych idiotów. W wielu korporacjach ludzie, którzy mogą stać się potencjalną konkurencją dla starych wyg, są pacyfikowani za wczasu. I tak oto w otoczeniu "mistrzów" zostają same miernoty lub dziennikarzyny o których piszesz. Zaiste na ich tle te gwiazdy mogą błyszczeć w sposób niezagrożony Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Kolego szanowny , coś widzisz ale nie do końc 02.03.10, 11:37 pikkollo napisał: > I tak oto w otoczeniu "mistrzów" zostają same miernoty lub > dziennikarzyny o których piszesz. Zaiste na ich tle te gwiazdy mogą > błyszczeć w sposób niezagrożony Problem w tym, że te dziennikarzyny, o których mowa, nie wyrosły w otoczeniu mistrzów. Te dziennikarzyny wzięły się znikąd (tak jak z nikąd jest niejaka Rutowicz). Młodzi dziennikarz trójkowi, prezentujący wysoki poziom, jak np. Łukawski, Hanke, Owczarek to właśnie uczniowie mistrzów. I to tym młodym Sobala zabiera czas antenowy wypełniając go takimi "młodzieniaszkami" jak Wildstein, Ziemkiewicz, którzy w dodatku o dziennikarstwie radiowym pojęcia nie mają. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:28 pikkollo napisał: > Jak odejdą stare dziadki, to zrobi się miejsce dla młodych > dziennikarzy, z których niejeden talent rozkwitnie. Dokładnie taka była filozofia postkomunistycznego dyrektora Laskowskiego. Wywalił na godziny nocne najlepszych prezenterów jak Manna, Kaczkowskiego, Chojnackiego, a zamiast tego zatrudnił młodych typu Mariusza Rokosa. I jaki był efekt tego upodabniania się do stacji komercyjnych z bezsensownym ale "dynamicznym" bleblaniem młodych prezenterów o niczym w krótkich przerwach miedzy dżinglem, reklamą i piosenką wyplutą przez komputer z plejlisty? Trójka straciła wiernych słuchaczy, a nowych nie zyskała, bo po jaką cholerę zmieniać stację na kopię eremefu czy zetki, jeśli ma się oryginał. Dopiero Skowroński przywracając "starych" zatrzymał upadek Trójki. Nie znaczy to, że młody prezenter nie może być dobry. Owszem, są i młodzi dobrzy, byleby nie czerpali wzorów z durnowatych wstawek w radiach komercyjnych. Takich młodych dobrych prezenterów ściągnął też do Trójki Skowroński i byli to ci sami młodzi, których wtedy Sobala wywalił z Biski. To też swiadczy o tym, jak Sobala zna się na radiu. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte ci młodzi dziennikarze to Wildstein, Sakiewicz 02.03.10, 09:32 Janecki, Magierowski i Ziemkiewicz? Dziękuję, znam młodszych ;) Odpowiedz Link Zgłoś
levy Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:41 Taaa.... zwłaszcza ostatnio do Trójki przyszło sporo "młodych, zdolnych", np.: Wildstein, Sakowski, Janecki, Ziemkiewicz. Po prostu kwiat polskiego dziennikarstwa a tak naprawdę kundelki szczekające tak jak im Jaruś każe. A słuchałeś kiedyś porannej audycji "Zapraszamy do Trójki"? Był (jest?) tam świetny duet: Marcin Łukawski i Krystian Hanke, pierwszy prowadzi audycję, drugi robił (robi? - bo akurat w tym tygodniu jest) przeglądy prasy i często rozmowy z gośćmi w "Salonie Politycznym". Słuchając ich wydaje się, że rozumieją się bez słów i ich współpraca to istny samograj - idealne dla tych, którzy chcą rano posłuchać czegoś przyjemnego. I teraz w miejsce Hanke upchano Michała Karnowskiego, który nawet nie kryje swoich sympatii i nieudolnie próbuje naśladować pana Krystiana ale dużo, bardzo dużo mu do niego brakuje. Po prostu - bierna ale wierna miernota jak każdy pisowiec lub ich sympatyk. Odpowiedz Link Zgłoś
levy Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:45 Dodam tylko jeszcze, że właśnie wymienieni przeze mnie Łukawski i Hanke to przykład młodych stażem dziennikarze, którzy od jakiegoś czasu świetnie sobie radzą i doskonale wpasowali się w atmosferę jaką tworzy Trójka. Odpowiedz Link Zgłoś
weather2 Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 10:24 Smutne jest to,że wielu ludzi nie dopuszcza do siebie myśli ,że mogą istnieć niezależni, apolityczni dziennikarze. Jeśli mówi się ,że do Trójki przyszli tacy ludzie jak Karnowski,Sakowski,Wildsztajn, to od razu używają argumentu,ze ich adwersarz wolałby tam Żakowskiego i Paradowską. Wolałbym tam nie dziennikarz - działaczy partyjnych, ale ludzi niezależnych, takich właśnie jak Łukawski i Hanke. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 10:28 Dokładnie. Widać Sobala i tzw. "niezależni" nie potrafią tego pojąć. Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 10:43 obraza.uczuc.religijnych napisał: > Dokładnie. Widać Sobala i tzw. "niezależni" nie potrafią tego pojąć. Bo to taka bolszewicka logika "kto nie z nami, ten przeciw nam" Jura Odpowiedz Link Zgłoś
doroteja_z_brzozy niezwykły redachtor Ziemkiewicz 02.03.10, 11:11 levy: "Taaa.... zwłaszcza ostatnio do Trójki przyszło sporo "młodych, zdolnych", np.: [...] Ziemkiewicz..." redachtor Ziemkiewicz to zupełnie niezwykły pan. Jest wszędzie (w gazecie jest, w radiu jest, w telewizji jest) oraz o każdej porze oraz zgłębia ochoczo wszelki temat (co jest niezwykłe )oraz robi to doprawdy w spsób niezwykle zaangażowany. Kiedy widzę niezwykłe emocjonalne napięcie redachtora, tę zmarszczkę sceptycyzmu ukazującą się na czole, której to zmarszczce towarzyszą kropelki potu, wiem, że to niezwykle uczciwe zaangażowanie jest! Doprawdy gdzież znajdziecie w czasach obecnych takiego pana? nawet narracyjna fikcja literacka nie oparła się jego talentowi (lub pan nie oparł się fikcji). ech, nie krytykujcież więc niezwykle niezwykłego pana. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
filiana Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 19:11 Słusznie. "TRÓJKI" nie ma już od dawna. I już nigdy nie będzie. Tych, co byli „TRÓJKA”, zapomniano. I bez przerwy słyszę tylko Mann, Mann. Też mi figura. Mann niech nosi herbatę w reklamie. Do tego tylko się nadaje. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejo52 Brzydko - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 09:22 To po co Pan w wywiadzie dla "Newsweeka" powiedział to, co powiedział. Aby pokazać, jaki Pan jest pryncypialny? Wczoraj trójka była " tubą propagandową " a dzisiaj już nie jest ? Wczoraj Pan się zastanawiał, a dzisiaj już nie ? Jest Pan fachowcem w tym co Pan robi - i za to szacunek - ale przegrał Pan tą rundę(niestety). Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: bardzo dobrze - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 09:32 andrzejo52 napisał: > To po co Pan w wywiadzie dla "Newsweeka" powiedział to, co powiedział. > Aby pokazać, jaki Pan jest pryncypialny? > Wczoraj trójka była " tubą propagandową " a dzisiaj już nie jest ? > Wczoraj Pan się zastanawiał, a dzisiaj już nie ? > Jest Pan fachowcem w tym co Pan robi - i za to szacunek - ale przegrał Pan tą > rundę(niestety). Gdyby Mann odszedł, byłoby to typowe "na złość mamie odmrożę sobie uszy". Mann wykonuje swoją pracę dla słuchaczy, a nie dla Sobali, i gdyby odszedł, to słuchacze by stracili. Nie wstawałbym już np. w piatki godzinę wcześniej, żeby tylko posłuchać porannego zapraszamy do Trójki z Mannem. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejo52 Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 02.03.10, 10:45 jureek napisał: > andrzejo52 napisał: > > > To po co Pan w wywiadzie dla "Newsweeka" powiedział to, co powiedział. > > Aby pokazać, jaki Pan jest pryncypialny? > > Wczoraj trójka była " tubą propagandową " a dzisiaj już nie jest ? > > Wczoraj Pan się zastanawiał, a dzisiaj już nie ? > > Jest Pan fachowcem w tym co Pan robi - i za to szacunek - ale przegrał Pa > n tą > > rundę(niestety). > > Gdyby Mann odszedł, byłoby to typowe "na złość mamie odmrożę sobie uszy". Mann > wykonuje swoją pracę dla słuchaczy, a nie dla Sobali, i gdyby odszedł, to > słuchacze by stracili. Nie wstawałbym już np. w piatki godzinę wcześniej, żeby > tylko posłuchać porannego zapraszamy do Trójki z Mannem. > Jura --------------------------------------------------------------------- Wyraziłem swój szacunek dla fachowości pana Wojtka .Mam 58 lat,więc już wiesz jak długo słucham trójki . Ale nie przekonuje mnie taki - hipotetyczny - przebieg wydarzeń ; - pan Wojtek mówi, że trójka to tuba propagandowa - przychodzi do niego Sobala i mówi, że to nieprawda - aaaa,skoro to nieprawda, to nie ma sprawy - zostaję Wierzysz w to ? Ja nie. Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 02.03.10, 10:49 andrzejo52 napisał: > Wierzysz w to ? Ja nie. Nie wierzę w nic, co powie Sobala. Już wystarczająco wiele nakłamał. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
white.beet Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 02.03.10, 16:58 andrzejo52 napisał: > Ale nie przekonuje mnie taki - hipotetyczny - przebieg wydarzeń ; > - pan Wojtek mówi, że trójka to tuba propagandowa > - przychodzi do niego Sobala i mówi, że to nieprawda > - aaaa,skoro to nieprawda, to nie ma sprawy - zostaję no chyba, że było tak: - pan Wojtek mówi, że trójka to tuba propagandowa - przychodzi do Sobali i mówi, że to co powiedział w wywiadzie to nieprawda - aaaa,skoro to nieprawda, to nie ma sprawy, zostajesz - mówi Sobala hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
fanpanajurka Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 03.03.10, 00:28 Andrzejo, Zgadzam się z Tobą w 100% ! PanMann jest dobrym fachowcem i takim sobie autorytetem moralnym/politycznym. Odpowiedz Link Zgłoś
literka10 Re: Brzydko - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 10:29 Rzeczywiście - fakt. Takiego pana Wojciecha Manna nie znamy. Może jednak p. Wojciech jeszcze nam to wyjaśni na antenie - nam czyli słuchaczom Trójki.Należy nam się porządne wyjaśnienie, a nie jakieś dziwne uniki. Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Brzydko - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 10:47 literka10 napisał: > Rzeczywiście - fakt. Takiego pana Wojciecha Manna nie znamy. Może jednak p. > Wojciech jeszcze nam to wyjaśni na antenie - nam czyli słuchaczom Trójki. Co ma nam wyjaśniać? Dlaczego możemy go dalej słuchać? Z tego ma się tłumaczyć? Jako słuchacz oczekiwałbym raczej wyjaśnień, gdyby odszedł i zostawił słuchaczy bez możliwości słuchania jego audycji. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
baran1949 Mann zostaje w rozgłośni,kubeł zimniej wody działa 02.03.10, 09:41 Porządna dyskusja na forach netowych chyba dała wiele bufonowi Mannowi, zobaczył się w lustrze inaczej, przez tubę... Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Mann zostaje w rozgłośni,kubeł zimniej wody d 02.03.10, 09:54 baran1949 napisała: > Porządna dyskusja na forach netowych chyba dała wiele bufonowi Mannowi, > zobaczył się w lustrze inaczej, przez tubę... Oj, gdyby Sobala wziął sobie do serca, co ludzie o nim piszą, to już dawno powinien wziąć nogi za pas i uciekać z Trójki, gdzie pieprz rośnie. Gdy w którymś z wywiadów obraził internautów mówiąc, że są anonimowi i zmanipulowani, zaraz na forum trójkowym wszyscy zaczęli podpisywać się imieniem i nazwiskiem. Sobala to kłamca i nieudacznik. Kłamał, bo mówił, że przychodzi do Trójki, żeby ciąć koszty, a zaczął urzędowanie od zapewnienia ciepłych posadek kolesiom, których nie chcą prywatne media, bo są takimi samymi nieudacznikami, jak on. Tak ma wyglądać cięcie kosztów? Jura Odpowiedz Link Zgłoś
leeon1 Re: Mann zostaje w rozgłośni,kubeł zimniej wody d 02.03.10, 09:59 :baran1949 ten nik to sobie sam wybrałeś czy ci ktoś podpowiedział, pasuje jak ulał Odpowiedz Link Zgłoś
pllx3 Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 10:03 Coś chyba totalna krytyka poczynań Sobali pomaga, bo dzisiaj rano Karnowski nie prowadził przeglądu prasy. Przypadek czy taktyka? Odpowiedz Link Zgłoś
d.maskator Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 10:05 Mann jest wzorem bezstronności światopoglądowo-politycznej. Szczególnie w piątek ok. 7.15 kiedy rozmawia z Zarembą i Węglarczykiem (zwykle). Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 10:06 Nic tak dobrze nie robi na poglądy jak kasa. Rozumiem, że po dyscyplinującej rozmowie pan Sobala nie zrobi z Trójki tuby PiS-u? Dziękuję, Panie Mann Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 10:10 "Nie ma mowy o rozstaniu z panem Wojciechem. Szanuję jego prawo do własnych poglądów - mówi "Rzeczpospolitej" dyrektor Trójki Jacek Sobala." (?!) Pisowiec który szanuje prawo do własnych poglądów to tak jak katolik nie chodzacy do koscioła. Odpowiedz Link Zgłoś
offoffmedia Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 10:17 Niczego sobie nie wyjaśnili. "Jak w rodzinie" - kpina ! Sobala chciałby do tej rodziny należeć - ale nigdy do tego nie dojdzie Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 10:57 Sobala jak każdy pisowiec należy do rodziny. To oczywiste i jest to wielka rodzina miłośników Jarosława Haczyńskiego. Wielką przykrosć sprawia mi obserwowanie jak z przyzwoitego programu radiowego politycy robią propagandowy magiel. A kiedyś była to taka fajna stacja. Odpowiedz Link Zgłoś
kastor102 [...] 02.03.10, 10:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
macu3 Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 10:36 Dobór trójki jako tuby propagandowej to dość marny pomysł, bo jednak gros słuchaczy tego radio ma swój rozum i umiejętność filtrowania i oceny informacji pod kontem jej rzetelności. Co by tu dużo nie mówić, gust muzyczny i wybór radia jest dość ściśle związany z poziomem intelektualnym. Wystarczy popatrzeć na tych co słuchają ZETki albo RMFu, nie mówiąc już o ESCE. To byłby dopiero podatny na propagandę grunt. Ps. Miłośników RMFów proszę o nie histeryzowanie. W swojej wypowiedzi użyłem dużego uogólnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
klinek64 Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 10:55 Święte słowa, macu3, tylko że te matoły z PIS-u są za głupi, żeby na to wpaść:) Całe szczęście zresztą, bo im więcej jest ich w mediach, ym bardziej spada im poparcie:) Przetrzymamy PIS w naszej kochanej Trójeczce i potem będziemy się z nich tylko śmiali:) Mam tylko prośbę do Pana Niedźwiedzkiego - niech Pan nie wraca na razie do Trójki prowadzonej przez Sobalę - niech nie będzie Pan dla nich źródłem sukcesu i samozadowolenia... Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 11:14 To są jeszcze jacyś miłośnicy RMFu? Ostatnio w samochodzie jakoś tylko łapało ta stację i miałem wrażenie że to niekończące sie audiotele przerywane czasami piosenkami i wiadomościami. "Wyślij sms, tylko 2,44 z vat. Możesz wygrać 20000,00 zlotych. Tak, tak kasa czeka na ciebie"... A głupki ślą te sms-y. Odpowiedz Link Zgłoś
doroteja_z_brzozy Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 11:23 macu: "...bo jednak gros słuchaczy tego radio ma swój rozum i umiejętność filtrowania i oceny informacji pod kontem jej rzetelności..." tak. pod tym kątem rozum każdego na jego konto! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
macu3 Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 14:08 Haha. No rzeczywiście śmieszny BŁOND. ;) Nie chce mi się tłumaczyć, ale często piszę pewne słowa fonetycznie, tak jak się je wymawia. Zwłaszcza po angielsku, np. yu zamiast you. Odpowiedz Link Zgłoś
q-ku masz wprawdzie rację 02.03.10, 12:04 z rozumami słuchaczy jakością radia, muzyki nawet w nim i w tym, ze mocodawcy autorów spaprania Trójki nie wyjdą na tym dobrze lecz wręcz odwrotnie - podobnie jak każda wypowiedz J Kaczyńskiego ujmuje zwolenników jego partii ==== ale... szkoda trójki bo co napaprzą, nasmrodzą to ich Odpowiedz Link Zgłoś
piszczadowscy Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 23:07 Krótko i na temat - ten numer z propagandą by w RMFie nie przeszedł. Pewnie również dlatego KRRiT zabrała RMFce koncesję na rozszczepienia lokalne - właśnie za nie branie udziału w Polityce i tym samym nie puszczanie spotów reklamowych jakichkolwiek ugrupowań politycznych. Ot takie zrobienie na złość i próbę wytłumaczenia "no to my wam jeszcze pokażemy"... Odpowiedz Link Zgłoś
decha5 Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 11:20 Szanowny Panie Redaktorze! Zostaje? Na razie! Ale jak to było w Serialu o Dyzmie... panie komisarzu, założyć teczkę? A komu??? Panu Dyzmie, mój drogi, Panu Dyzmie.. ????!!!! Panu Sobali przecież się nie spieszy! Pan Premier Tusk, na razie sprząta w Platformie i robi wszystko by jak zwykle przegrać wybory prezydenckie! Jak to mówią starożytni Rosjanie: pażywiom uwidim! Tym nie mniej pozdrawiam! Decha5. Odpowiedz Link Zgłoś
jopor Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 11:57 Szkoda bo będzie nadal szkodził estetyce.Jego poglądy jego sprawą.I na tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Lisy Manny Materny Paradowskie won !!!! 02.03.10, 12:06 Warszawka won ! Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Lisy Manny Materny Paradowskie won !!!! 02.03.10, 12:16 A Paradowską czy Maternę gdzie widziałaś lub słyszałaś? Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: Lisy Manny Materny Paradowskie won !!!! 02.03.10, 18:15 I Ty własnie i podobni Tobie,jesteście dowodem na to,jak nisko spadł poziom 3-ki..."krawęzniki" słuchaja radia i osmielają sie pisac z błędami ortograficznymi i gramatycznymi. Odpowiedz Link Zgłoś
fan-po Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 12:10 Oszołom tw_wielgus wraz z innymi POpaprańcami ciągle szwankują na rozumie.Co z reformami? - Zostały wam tylko stringi! Co z gruszkami? - rosną wam na wierzbie!itd Odpowiedz Link Zgłoś
vendettav Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 18:04 O widzę, że na temat, tylko forum się popieprzyło. Tu jest mowa o przyniesionych w teczkach przydupasach pisowskich i psuciu dobrego radia. Czy psychiatrzy już rozgryźli dlaczego niektórzy zbitek liter p oraz o piszą z dużej litery? Jakiś kompleks? Odpowiedz Link Zgłoś
sq5vjg Pan Mann zaliczył juz nie jedną propagandę i...... 02.03.10, 12:14 jakoś mu nie przeszkadzało to w wybiciu się w komunie,nie wiem czy nie był członkiem partii komunistycznej bo w tedy była to przepustka do kariery. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek.08 Re: Pan Mann zaliczył juz nie jedną propagandę i. 02.03.10, 12:50 > jakoś mu nie przeszkadzało to w wybiciu się w komunie,nie wiem czy > nie był członkiem partii komunistycznej bo w tedy była to przepustka > do kariery. Tak sobie tylko piszesz, czy masz na niego jakieś haki? Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy Manniek już nie tubą PiSu ? w TVN byłbyś tubą PO.. 02.03.10, 12:28 w stereo i colorze...he,he...zawsze mówiłem że pinionz nie śmierdzi Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Manniek już nie tubą PiSu ? w TVN byłbyś tubą 02.03.10, 12:33 Piniondz nie śmierdzi dlatego Sakiewicz ssie państwowego cyca na każdej antenie publicznych mediów. A koledzy mu to zapewniają. Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy młody adepcie pióra chciałbyś POciągnąć i ty ? 02.03.10, 12:38 Tusk nie rzuca ci nic POd stół ? Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: młody adepcie pióra chciałbyś POciągnąć i ty 02.03.10, 12:44 Cosik twoje wrzutki od Bielana niegramatyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy kto to jest Bielan sieroto Pomyłki Obywatelskiej ? 02.03.10, 13:07 powinienem go znać ? Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: kto to jest Bielan sieroto Pomyłki Obywatelsk 02.03.10, 13:56 Oj już się tak nie wdzięcz. Będziesz mi tu udawała pisowska miernoto że szefa nie znasz? Odpowiedz Link Zgłoś
10robo10 Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 12:45 Sobala powiedział. Ciekawe co na to Wojciech Mann? Odpowiedz Link Zgłoś