Dodaj do ulubionych

Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni

02.03.10, 08:41
"Nie ma mowy o rozstaniu z panem Wojciechem. Szanuję jego prawo do własnych
poglądów". Widocznie jednak Jerzy Sosnowski już prawa do własnych poglądów nie ma.
Obserwuj wątek
    • abstracto Sobala... 02.03.10, 08:46
      Moim zdaniem facet gra w typową gierkę: co innego widzisz, co innego słyszysz.
      Łapy precz człowieku od Trójki!
    • keram.keram Sobala "wypromował" radio BIS 02.03.10, 08:47
      Tak wypromował, że słuch po nim zaginął.
      • benek56 Re: Sobala "wypromował" radio BIS 02.03.10, 09:33
        >Jacek Sobala przekonuje, że z dziennikarzem już sobie wszystko
        >wyjaśnili - W każdej rodzinie zdarzają się nieporozumienia -
        >mówi "Rzeczpospolitej".

        Wcale bym się nie zdziwł, gdyby się jutro okazało, że żadnego
        spotkania Mann - Sobala nie było. Wyjątkowy krętacz z tego S.
      • tacx Re: Sobala "wypromował" radio BIS 02.03.10, 11:26
        przyznam że nie jestem fanem trójki i generalnie w radiu oprócz dwójki nie
        znajduję już niczego co mogłoby mnie zaciekawić. nawet dwójka ostAtnimi czasy
        mocno obniżyła loty. Mann mnie męczy, Kydryński podobnież, żarty Andrusa mocno
        średnie jak na mój gust ale czemu ludziom którzy to radio lubią zabierać
        ostatnią rozgłosnię która nie nadaje sieczki i politycznego mózgoklepia to tego
        nie rozumiem.
        Z tego co zdołałem wykałapućkać z całego zamieszania to rozumiem tyle że
        politycy chca zrobić z trójki klona PR1 w wersji light and modern.
        To panowie nie przejdzie raczej.
    • samozwaniec1 Sobala jednak wie,ze jest nikim przy Mannu 02.03.10, 08:48
      To PiSowski aparatczik,komisarz polityczny,jak Niunia Ziobry w
      telewizorni.Mann to cala epoka,to najlepszy glos radiowy w RP,to
      klasa.Jestem przekonany,ze Mann przetrwa mianowanca kaczora w Trojce
      i grabarza stacji,ktora "po kaczemu" prowadzil byl poprzednio.
      • tony.c Powiedz to Tusku a potem do gramatyki 02.03.10, 09:14





























        • portluis Boże, Trójko wróć!!!! 02.03.10, 18:31
          Dzisiaj w Trójce po 15.00 jakieś pseudo-historyczne dyrdymały snuł niejaki Sakiewicz Tomasz, potem puścił 'rockową' wersją pieśni Bij bolszewika. Myślałem że się zrzygam. Jeszcze jeden taki numer i nigdy więcej tego radia.

          Boże, Trójko wróć!!!!
          • marzena_lena_k Re: Boże, Trójko wróć!!!! 02.03.10, 21:32
            portluis napisał:

            > Dzisiaj w Trójce po 15.00 jakieś pseudo-historyczne dyrdymały snuł
            niejaki Saki
            > ewicz Tomasz, potem puścił 'rockową' wersją pieśni Bij bolszewika.
            Myślałem że
            > się zrzygam. Jeszcze jeden taki numer i nigdy więcej tego radia.
            >
            > Boże, Trójko wróć!!!!


            Gorąco popieram stanowisko przedmówcy. Skowroński może i był
            złodziejem ale jego prezesowanie zaowocowało naprawdę dobrymi
            programami. Za kadencji Pani Jethon było słabo ale jeszcze nie
            beznadziejnie. Teraz to jest po prostu brak słów. Jak zabraknie
            Manna, Sosnowskiego, nie daj Boże Bugalskiego czy Strzyczkowskiego ta
            stacja straci rację bytu. Zwolnić połowę dziennikarskiego zespołu. Co
            za bzdura. Niech się zajmą przestarzałą światopoglądowo i medialnie
            "Jedynką" a łapy precz od Trójki, która jeszcze coś dobrego na naszym
            słabym rynku medialnym prezentuje.
            • big.steve Re: Boże, Trójko wróć!!!! 02.03.10, 21:40
              marzena_lena_k napisała:

              > Skowroński może i był
              > złodziejem

              a co ukradł?
              • fanpanajurka Re: Boże, Trójko wróć!!!! 03.03.10, 00:15
                to nie on, to jemu ukradli "służbowy-samochód-do-celów-prywatnych" na Słowacji.:-D
                Zezwolenie na korzystanie z tego samochodu podczas urlopu załatwiał sobie po
                powrocie...
      • oryona zapraszaMy na trójkowe forum :) 03.03.10, 00:17
        forum.polskieradio.pl/trojka/threads.aspx?f=67
    • minasz gucio mnie man intersuje nie słucham polskiego 02.03.10, 08:50
      radia nie ogladam polskiej telewizji
      a mysle ze juz niedługo zrezygnuje z polskich portali
    • losoid Wcześniej rządzili różowi, trzeba to było zmienić 02.03.10, 08:51
      A czy nie było problemem, jak w Trójce rządzili Ci, zajmowali się
      głównie popieraniem postkomunistów? Aż się brzydzę komentować
      cokolwiek w "lewicowym radiu w twoim domu"....
      • mracek Re: Wcześniej rządzili różowi, trzeba to było zmi 02.03.10, 09:10
        losoid napisał:
        > A czy nie było problemem, jak w Trójce rządzili Ci, zajmowali się
        > głównie popieraniem postkomunistów?

        Kiedy Twoim zdaniem to było? Kiedy to Twoim zdaniem się skończyło?
      • jureek Re: Wcześniej rządzili różowi, trzeba to było zmi 02.03.10, 09:18
        losoid napisał:

        > A czy nie było problemem, jak w Trójce rządzili Ci, zajmowali się
        > głównie popieraniem postkomunistów?

        Jakich postkomunistów masz na myśli? Jeśli Laskowskiego, to był to owszem duży
        problem i protestowali wtedy ci sami słuchacze i dziennikarze, co teraz.
        Postkomunista Laskowski miał bardzo podobną do sobalowej koncepcję radia -
        Laskowski w Trójce likwidował muzyczne audycje autorskie, a Sobala robił wtedy
        to samo w Bisce.
        Mann za czasów postkomunisty Laskowskiego zniknął zupełnie z pasma dziennego,
        zostały mu tylko nocne audycje. Dopiero mianowanie Skowrońskiego zakończyło w
        Trójce czasy smuty, czyli okres dyrektorowania Laskowskiego. Teraz niestety wraz
        z mianowaniem Sobali zaczyna się nowy czas smuty.
        Jura
    • levy Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 08:52
      Trójka nadaje od ponad 30 lat, jej dziennikarze, w tym Wojciech
      Mann, przez te lata pracowali na swoją reputację i zaskarbiali sobie
      sympatię słuchaczy.
      A kim jest to coś pod nazwą Sobala? Przemknie jak meteor i wkrótce
      spłynie do szamba razem z całym PiS-em, tam ich miejsce.
      Tak więc trzeba mocniej zacisnąć zęby i jeszcze trochę przeczekać
      rządy pisowskich ścierw w mediach publicznych.
    • kitty888 Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 09:01
      Strata red.Manna to byłby duży cios dla "trójki",piątkowe audycje poranne mają dużą słuchalność, więc rozumiem dlaczego dyrekcja zacisnęła zęby i przełknęła wywiad w "Newsweeku".Pytanie brzmi jak długo red.Mann i reszta protestującego zespołu wytrzymają desant komandosów z "Rzepy","Gazety Polskiej"i"Wprost"? Przecież J.Sobala nie przyszedł robić radia,tylko kampanię wyborczą Pis-owi,położy "trójkę" jak radio BIS...
    • sharn1 Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:02
      więc uwag już nie ma.

      Jakie to polskie.
      • mracek Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:11
        Nie przypisuj innym swoje wzorce zachowań.
      • wojtek.08 Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:39
        > więc uwag już nie ma.
        >
        > Jakie to polskie.

        Jakiś czas temu, w jakiejś gazecie podsumowali Manna finansowo.
        Uwierz mi, że radio nie było tam wcale uwzględnione. Zarabia kasę
        gdzie indziej.
        • sharn1 Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 09:53
          Wszystko co ma ma dzięki mediom publicznym. kasa z reklam czy innych
          zajęć jest pokłosiem tej pracy.

          Mann bardzo kocha abnonamencik który na niego płacimy.
          • mracek Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 10:36
            Rozumiem, że wolisz płacić abonamencik na partyjnych propagandzistów Sobalę,
            Semkę, Ziemkiewicza itp.
            • sharn1 Re: Mannowi $$$ się zgodziła 02.03.10, 11:11
              Ależ ja nie mam nic do płacenia na Manna. Wart jest tych pieniędzy.

              Tylko niech nie udaje idioty. Tylko i aż tyle.
              • fanpanajurka Re: Mannowi $$$ się zgodziła 03.03.10, 00:20
                Wojtuś w akcie desperacji w pewnym momencie zaczął już robić za "ofiarę komuny"
                i kombatanta. To było w erze 3,14ździackiej.
                Wtedy duuuużo stracił w moich oczach.
    • pikkollo Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:10
      Jak odejdą stare dziadki, to zrobi się miejsce dla młodych
      dziennikarzy, z których niejeden talent rozkwitnie. Tym Mannom i
      podobnym wydaje się, że będą wieczni i że zawsze im sie należy
      miejsce w mediach
      • fpz Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:21
        Mówisz o dziennikarzynach, którzy nie potrafią poprawnie sklecić
        zdania. Takich "młodych" dziennikarzy jest sporo w innych
        rozgłośniach. Poziom tych audycji jest niekiedy żenujący. Moim zdaniem jak zabraknie takich ludzi jak Mann, Strzyczkowski, Miecugow,
        Olejnik, Sianecki itd, to juz nie będzie czego słuchać i oglądać.
        Gdzie zdobywali swoje szlify by stać się tymi mistrzami? Sami uczyli się od mistrzów. Większość z nich ma za sobą doświadczenie w
        "trójce".
        Jeżeli ich zabraknie to ci młodzi nie będą się mieli od kogo uczyć.
        • pikkollo Kolego szanowny , coś widzisz ale nie do końca 02.03.10, 11:15
          Z całym szacunkiem dla Manna , Miecugowa ,Olejnik itd ,ale na nich
          bynajmniej świat się nie kończy. Młodych inteligentnych ludzi nie
          brakuje, wbrew pozorom polskie uczelnie nie wypuszczają samych
          idiotów. W wielu korporacjach ludzie, którzy mogą stać się
          potencjalną konkurencją dla starych wyg, są pacyfikowani za wczasu.
          I tak oto w otoczeniu "mistrzów" zostają same miernoty lub
          dziennikarzyny o których piszesz. Zaiste na ich tle te gwiazdy mogą
          błyszczeć w sposób niezagrożony
          • jureek Re: Kolego szanowny , coś widzisz ale nie do końc 02.03.10, 11:37
            pikkollo napisał:

            > I tak oto w otoczeniu "mistrzów" zostają same miernoty lub
            > dziennikarzyny o których piszesz. Zaiste na ich tle te gwiazdy mogą
            > błyszczeć w sposób niezagrożony

            Problem w tym, że te dziennikarzyny, o których mowa, nie wyrosły w otoczeniu
            mistrzów. Te dziennikarzyny wzięły się znikąd (tak jak z nikąd jest niejaka
            Rutowicz). Młodzi dziennikarz trójkowi, prezentujący wysoki poziom, jak np.
            Łukawski, Hanke, Owczarek to właśnie uczniowie mistrzów. I to tym młodym Sobala
            zabiera czas antenowy wypełniając go takimi "młodzieniaszkami" jak Wildstein,
            Ziemkiewicz, którzy w dodatku o dziennikarstwie radiowym pojęcia nie mają.
            Jura
      • jureek Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:28
        pikkollo napisał:

        > Jak odejdą stare dziadki, to zrobi się miejsce dla młodych
        > dziennikarzy, z których niejeden talent rozkwitnie.

        Dokładnie taka była filozofia postkomunistycznego dyrektora Laskowskiego.
        Wywalił na godziny nocne najlepszych prezenterów jak Manna, Kaczkowskiego,
        Chojnackiego, a zamiast tego zatrudnił młodych typu Mariusza Rokosa. I jaki był
        efekt tego upodabniania się do stacji komercyjnych z bezsensownym ale
        "dynamicznym" bleblaniem młodych prezenterów o niczym w krótkich przerwach
        miedzy dżinglem, reklamą i piosenką wyplutą przez komputer z plejlisty? Trójka
        straciła wiernych słuchaczy, a nowych nie zyskała, bo po jaką cholerę zmieniać
        stację na kopię eremefu czy zetki, jeśli ma się oryginał. Dopiero Skowroński
        przywracając "starych" zatrzymał upadek Trójki. Nie znaczy to, że młody
        prezenter nie może być dobry. Owszem, są i młodzi dobrzy, byleby nie czerpali
        wzorów z durnowatych wstawek w radiach komercyjnych. Takich młodych dobrych
        prezenterów ściągnął też do Trójki Skowroński i byli to ci sami młodzi, których
        wtedy Sobala wywalił z Biski. To też swiadczy o tym, jak Sobala zna się na radiu.
        Jura
      • ponte_aronte ci młodzi dziennikarze to Wildstein, Sakiewicz 02.03.10, 09:32
        Janecki, Magierowski i Ziemkiewicz?
        Dziękuję, znam młodszych ;)
      • levy Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:41
        Taaa.... zwłaszcza ostatnio do Trójki przyszło sporo "młodych,
        zdolnych", np.: Wildstein, Sakowski, Janecki, Ziemkiewicz. Po prostu
        kwiat polskiego dziennikarstwa a tak naprawdę kundelki szczekające
        tak jak im Jaruś każe.
        A słuchałeś kiedyś porannej audycji "Zapraszamy do Trójki"? Był
        (jest?) tam świetny duet: Marcin Łukawski i Krystian Hanke, pierwszy
        prowadzi audycję, drugi robił (robi? - bo akurat w tym tygodniu
        jest) przeglądy prasy i często rozmowy z gośćmi w "Salonie
        Politycznym". Słuchając ich wydaje się, że rozumieją się bez słów i
        ich współpraca to istny samograj - idealne dla tych, którzy chcą
        rano posłuchać czegoś przyjemnego.
        I teraz w miejsce Hanke upchano Michała Karnowskiego, który nawet
        nie kryje swoich sympatii i nieudolnie próbuje naśladować pana
        Krystiana ale dużo, bardzo dużo mu do niego brakuje. Po prostu -
        bierna ale wierna miernota jak każdy pisowiec lub ich sympatyk.
        • levy Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 09:45
          Dodam tylko jeszcze, że właśnie wymienieni przeze mnie Łukawski i
          Hanke to przykład młodych stażem dziennikarze, którzy od jakiegoś
          czasu świetnie sobie radzą i doskonale wpasowali się w atmosferę
          jaką tworzy Trójka.
          • weather2 Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 10:24
            Smutne jest to,że wielu ludzi nie dopuszcza do siebie myśli ,że mogą
            istnieć niezależni, apolityczni dziennikarze. Jeśli mówi się ,że do
            Trójki przyszli tacy ludzie jak Karnowski,Sakowski,Wildsztajn, to od
            razu używają argumentu,ze ich adwersarz wolałby tam Żakowskiego i
            Paradowską. Wolałbym tam nie dziennikarz - działaczy partyjnych, ale
            ludzi niezależnych, takich właśnie jak Łukawski i Hanke.
            • obraza.uczuc.religijnych Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 10:28
              Dokładnie. Widać Sobala i tzw. "niezależni" nie potrafią tego pojąć.
              • jureek Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 10:43
                obraza.uczuc.religijnych napisał:

                > Dokładnie. Widać Sobala i tzw. "niezależni" nie potrafią tego pojąć.

                Bo to taka bolszewicka logika "kto nie z nami, ten przeciw nam"
                Jura
        • doroteja_z_brzozy niezwykły redachtor Ziemkiewicz 02.03.10, 11:11
          levy: "Taaa.... zwłaszcza ostatnio do Trójki przyszło
          sporo "młodych, zdolnych", np.: [...] Ziemkiewicz..."

          redachtor Ziemkiewicz to zupełnie niezwykły pan. Jest
          wszędzie (w gazecie jest, w radiu jest, w telewizji jest) oraz o
          każdej porze oraz zgłębia ochoczo wszelki temat (co jest niezwykłe
          )oraz robi to
          doprawdy w spsób niezwykle zaangażowany. Kiedy widzę
          niezwykłe
          emocjonalne napięcie redachtora, tę zmarszczkę
          sceptycyzmu ukazującą się na czole, której to zmarszczce towarzyszą
          kropelki potu, wiem, że to niezwykle uczciwe zaangażowanie
          jest!
          Doprawdy gdzież znajdziecie w czasach obecnych takiego pana? nawet
          narracyjna fikcja literacka nie oparła się jego talentowi
          (lub pan nie oparł się fikcji). ech, nie krytykujcież więc
          niezwykle niezwykłego
          pana. ;-)
      • filiana Re: Żadna strata i żadna to groźba 02.03.10, 19:11
        Słusznie. "TRÓJKI" nie ma już od dawna. I już nigdy nie będzie.
        Tych, co byli „TRÓJKA”, zapomniano. I bez przerwy słyszę tylko Mann,
        Mann. Też mi figura. Mann niech nosi herbatę w reklamie. Do tego
        tylko się nadaje.
    • andrzejo52 Brzydko - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 09:22
      To po co Pan w wywiadzie dla "Newsweeka" powiedział to, co powiedział.
      Aby pokazać, jaki Pan jest pryncypialny?
      Wczoraj trójka była " tubą propagandową " a dzisiaj już nie jest ?
      Wczoraj Pan się zastanawiał, a dzisiaj już nie ?
      Jest Pan fachowcem w tym co Pan robi - i za to szacunek - ale przegrał Pan tą
      rundę(niestety).
      • jureek Re: bardzo dobrze - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 09:32
        andrzejo52 napisał:

        > To po co Pan w wywiadzie dla "Newsweeka" powiedział to, co powiedział.
        > Aby pokazać, jaki Pan jest pryncypialny?
        > Wczoraj trójka była " tubą propagandową " a dzisiaj już nie jest ?
        > Wczoraj Pan się zastanawiał, a dzisiaj już nie ?
        > Jest Pan fachowcem w tym co Pan robi - i za to szacunek - ale przegrał Pan tą
        > rundę(niestety).

        Gdyby Mann odszedł, byłoby to typowe "na złość mamie odmrożę sobie uszy". Mann
        wykonuje swoją pracę dla słuchaczy, a nie dla Sobali, i gdyby odszedł, to
        słuchacze by stracili. Nie wstawałbym już np. w piatki godzinę wcześniej, żeby
        tylko posłuchać porannego zapraszamy do Trójki z Mannem.
        Jura
        • andrzejo52 Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 02.03.10, 10:45
          jureek napisał:

          > andrzejo52 napisał:
          >
          > > To po co Pan w wywiadzie dla "Newsweeka" powiedział to, co powiedział.
          > > Aby pokazać, jaki Pan jest pryncypialny?
          > > Wczoraj trójka była " tubą propagandową " a dzisiaj już nie jest ?
          > > Wczoraj Pan się zastanawiał, a dzisiaj już nie ?
          > > Jest Pan fachowcem w tym co Pan robi - i za to szacunek - ale przegrał Pa
          > n tą
          > > rundę(niestety).
          >
          > Gdyby Mann odszedł, byłoby to typowe "na złość mamie odmrożę sobie uszy". Mann
          > wykonuje swoją pracę dla słuchaczy, a nie dla Sobali, i gdyby odszedł, to
          > słuchacze by stracili. Nie wstawałbym już np. w piatki godzinę wcześniej, żeby
          > tylko posłuchać porannego zapraszamy do Trójki z Mannem.
          > Jura
          ---------------------------------------------------------------------
          Wyraziłem swój szacunek dla fachowości pana Wojtka .Mam 58 lat,więc
          już wiesz jak długo słucham trójki .
          Ale nie przekonuje mnie taki - hipotetyczny - przebieg wydarzeń ;
          - pan Wojtek mówi, że trójka to tuba propagandowa
          - przychodzi do niego Sobala i mówi, że to nieprawda
          - aaaa,skoro to nieprawda, to nie ma sprawy - zostaję
          Wierzysz w to ? Ja nie.
          • jureek Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 02.03.10, 10:49
            andrzejo52 napisał:

            > Wierzysz w to ? Ja nie.

            Nie wierzę w nic, co powie Sobala. Już wystarczająco wiele nakłamał.
            Jura
          • white.beet Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 02.03.10, 16:58
            andrzejo52 napisał:

            > Ale nie przekonuje mnie taki - hipotetyczny - przebieg wydarzeń ;
            > - pan Wojtek mówi, że trójka to tuba propagandowa
            > - przychodzi do niego Sobala i mówi, że to nieprawda
            > - aaaa,skoro to nieprawda, to nie ma sprawy - zostaję


            no chyba, że było tak:

            - pan Wojtek mówi, że trójka to tuba propagandowa
            - przychodzi do Sobali i mówi, że to co powiedział w wywiadzie to nieprawda
            - aaaa,skoro to nieprawda, to nie ma sprawy, zostajesz - mówi Sobala


            hehehehe

          • fanpanajurka Re: Nie bardzo dobrze - panoe Wojciechu. 03.03.10, 00:28
            Andrzejo,
            Zgadzam się z Tobą w 100% !
            PanMann jest dobrym fachowcem i takim sobie autorytetem moralnym/politycznym.
      • literka10 Re: Brzydko - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 10:29
        Rzeczywiście - fakt. Takiego pana Wojciecha Manna nie znamy. Może jednak p.
        Wojciech jeszcze nam to wyjaśni na antenie - nam czyli słuchaczom Trójki.Należy
        nam się porządne wyjaśnienie, a nie jakieś dziwne uniki.
        • jureek Re: Brzydko - panie Wojciechu !!!!! 02.03.10, 10:47
          literka10 napisał:

          > Rzeczywiście - fakt. Takiego pana Wojciecha Manna nie znamy. Może jednak p.
          > Wojciech jeszcze nam to wyjaśni na antenie - nam czyli słuchaczom Trójki.

          Co ma nam wyjaśniać? Dlaczego możemy go dalej słuchać? Z tego ma się tłumaczyć?
          Jako słuchacz oczekiwałbym raczej wyjaśnień, gdyby odszedł i zostawił słuchaczy
          bez możliwości słuchania jego audycji.
          Jura

    • baran1949 Mann zostaje w rozgłośni,kubeł zimniej wody działa 02.03.10, 09:41
      Porządna dyskusja na forach netowych chyba dała wiele bufonowi Mannowi,
      zobaczył się w lustrze inaczej, przez tubę...
      • jureek Re: Mann zostaje w rozgłośni,kubeł zimniej wody d 02.03.10, 09:54
        baran1949 napisała:

        > Porządna dyskusja na forach netowych chyba dała wiele bufonowi Mannowi,
        > zobaczył się w lustrze inaczej, przez tubę...

        Oj, gdyby Sobala wziął sobie do serca, co ludzie o nim piszą, to już dawno
        powinien wziąć nogi za pas i uciekać z Trójki, gdzie pieprz rośnie.
        Gdy w którymś z wywiadów obraził internautów mówiąc, że są anonimowi i
        zmanipulowani, zaraz na forum trójkowym wszyscy zaczęli podpisywać się imieniem
        i nazwiskiem. Sobala to kłamca i nieudacznik. Kłamał, bo mówił, że przychodzi do
        Trójki, żeby ciąć koszty, a zaczął urzędowanie od zapewnienia ciepłych posadek
        kolesiom, których nie chcą prywatne media, bo są takimi samymi nieudacznikami,
        jak on. Tak ma wyglądać cięcie kosztów?
        Jura
      • leeon1 Re: Mann zostaje w rozgłośni,kubeł zimniej wody d 02.03.10, 09:59
        :baran1949 ten nik to sobie sam wybrałeś czy ci ktoś podpowiedział, pasuje jak ulał
    • pllx3 Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 10:03
      Coś chyba totalna krytyka poczynań Sobali pomaga, bo dzisiaj rano
      Karnowski nie prowadził przeglądu prasy. Przypadek czy taktyka?
    • d.maskator Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 10:05
      Mann jest wzorem bezstronności światopoglądowo-politycznej. Szczególnie w piątek ok. 7.15 kiedy rozmawia z Zarembą i Węglarczykiem (zwykle).
    • ko_menta_tors Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 10:06
      Nic tak dobrze nie robi na poglądy jak kasa. Rozumiem, że po
      dyscyplinującej rozmowie pan Sobala nie zrobi z Trójki tuby PiS-u?

      Dziękuję, Panie Mann
    • tw_wielgus Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 10:10
      "Nie ma mowy o rozstaniu z panem Wojciechem. Szanuję jego prawo do
      własnych poglądów - mówi "Rzeczpospolitej" dyrektor Trójki Jacek
      Sobala."

      (?!) Pisowiec który szanuje prawo do własnych poglądów to tak jak
      katolik nie chodzacy do koscioła.
      • offoffmedia Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 10:17
        Niczego sobie nie wyjaśnili. "Jak w rodzinie" - kpina ! Sobala chciałby do tej
        rodziny należeć - ale nigdy do tego nie dojdzie
        • tw_wielgus Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 10:57
          Sobala jak każdy pisowiec należy do rodziny. To oczywiste i jest to
          wielka rodzina miłośników Jarosława Haczyńskiego. Wielką przykrosć
          sprawia mi obserwowanie jak z przyzwoitego programu radiowego
          politycy robią propagandowy magiel. A kiedyś była to taka fajna
          stacja.
    • kastor102 [...] 02.03.10, 10:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • macu3 Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 10:36
      Dobór trójki jako tuby propagandowej to dość marny pomysł, bo jednak gros
      słuchaczy tego radio ma swój rozum i umiejętność filtrowania i oceny informacji
      pod kontem jej rzetelności. Co by tu dużo nie mówić, gust muzyczny i wybór radia
      jest dość ściśle związany z poziomem intelektualnym. Wystarczy popatrzeć na tych
      co słuchają ZETki albo RMFu, nie mówiąc już o ESCE. To byłby dopiero podatny na
      propagandę grunt.

      Ps. Miłośników RMFów proszę o nie histeryzowanie. W swojej wypowiedzi użyłem
      dużego uogólnienia.
      • klinek64 Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 10:55
        Święte słowa, macu3, tylko że te matoły z PIS-u są za głupi, żeby na
        to wpaść:)
        Całe szczęście zresztą, bo im więcej jest ich w mediach, ym bardziej
        spada im poparcie:)
        Przetrzymamy PIS w naszej kochanej Trójeczce i potem będziemy się z
        nich tylko śmiali:)
        Mam tylko prośbę do Pana Niedźwiedzkiego - niech Pan nie wraca na
        razie do Trójki prowadzonej przez Sobalę - niech nie będzie Pan dla
        nich źródłem sukcesu i samozadowolenia...
      • sharn1 Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 11:14
        To są jeszcze jacyś miłośnicy RMFu? Ostatnio w samochodzie jakoś
        tylko łapało ta stację i miałem wrażenie że to niekończące sie
        audiotele przerywane czasami piosenkami i wiadomościami.

        "Wyślij sms, tylko 2,44 z vat. Możesz wygrać 20000,00 zlotych. Tak,
        tak kasa czeka na ciebie"...


        A głupki ślą te sms-y.
      • doroteja_z_brzozy Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 11:23
        macu: "...bo jednak gros słuchaczy tego radio ma swój rozum i
        umiejętność filtrowania i oceny informacji pod kontem jej
        rzetelności..."

        tak. pod tym kątem rozum każdego na jego konto! ;-)
        • macu3 Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 14:08
          Haha. No rzeczywiście śmieszny BŁOND. ;) Nie chce mi się tłumaczyć, ale często
          piszę pewne słowa fonetycznie, tak jak się je wymawia. Zwłaszcza po angielsku,
          np. yu zamiast you.
      • q-ku masz wprawdzie rację 02.03.10, 12:04
        z rozumami słuchaczy jakością radia, muzyki nawet w nim

        i w tym, ze mocodawcy autorów spaprania Trójki nie wyjdą na tym dobrze lecz
        wręcz odwrotnie - podobnie jak każda wypowiedz J Kaczyńskiego ujmuje zwolenników
        jego partii
        ====

        ale... szkoda trójki
        bo co napaprzą, nasmrodzą to ich
      • piszczadowscy Re: Szkoda, że RMF nie jest za publiczną kasę. 02.03.10, 23:07
        Krótko i na temat - ten numer z propagandą by w RMFie nie przeszedł.
        Pewnie również dlatego KRRiT zabrała RMFce koncesję na rozszczepienia lokalne -
        właśnie za nie branie udziału w Polityce i tym samym nie puszczanie spotów
        reklamowych jakichkolwiek ugrupowań politycznych. Ot takie zrobienie na złość i
        próbę wytłumaczenia "no to my wam jeszcze pokażemy"...
    • decha5 Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 11:20
      Szanowny Panie Redaktorze! Zostaje? Na razie! Ale jak to było w Serialu o
      Dyzmie... panie komisarzu, założyć teczkę? A komu??? Panu Dyzmie, mój drogi,
      Panu Dyzmie.. ????!!!!
      Panu Sobali przecież się nie spieszy! Pan Premier Tusk, na razie sprząta w
      Platformie i robi wszystko by jak zwykle przegrać wybory prezydenckie! Jak to
      mówią starożytni Rosjanie: pażywiom uwidim! Tym nie mniej pozdrawiam! Decha5.
    • jopor Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 11:57
      Szkoda bo będzie nadal szkodził estetyce.Jego poglądy jego sprawą.I na tyle.
    • amanasunta Lisy Manny Materny Paradowskie won !!!! 02.03.10, 12:06
      Warszawka won !
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Lisy Manny Materny Paradowskie won !!!! 02.03.10, 12:16
        A Paradowską czy Maternę gdzie widziałaś lub słyszałaś?
      • cleryka Re: Lisy Manny Materny Paradowskie won !!!! 02.03.10, 18:15
        I Ty własnie i podobni Tobie,jesteście dowodem na to,jak nisko spadł
        poziom 3-ki..."krawęzniki" słuchaja radia i osmielają sie pisac z
        błędami ortograficznymi i gramatycznymi.
    • fan-po Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 12:10
      Oszołom tw_wielgus wraz z innymi POpaprańcami ciągle szwankują na rozumie.Co z
      reformami? - Zostały wam tylko stringi! Co z gruszkami? - rosną wam na wierzbie!itd
      • vendettav Re: Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłoś 02.03.10, 18:04
        O widzę, że na temat, tylko forum się popieprzyło. Tu jest mowa o przyniesionych
        w teczkach przydupasach pisowskich i psuciu dobrego radia.
        Czy psychiatrzy już rozgryźli dlaczego niektórzy zbitek liter p oraz o piszą z
        dużej litery? Jakiś kompleks?
    • sq5vjg Pan Mann zaliczył juz nie jedną propagandę i...... 02.03.10, 12:14
      jakoś mu nie przeszkadzało to w wybiciu się w komunie,nie wiem czy
      nie był członkiem partii komunistycznej bo w tedy była to przepustka
      do kariery.
      • wojtek.08 Re: Pan Mann zaliczył juz nie jedną propagandę i. 02.03.10, 12:50
        > jakoś mu nie przeszkadzało to w wybiciu się w komunie,nie wiem czy
        > nie był członkiem partii komunistycznej bo w tedy była to
        przepustka
        > do kariery.

        Tak sobie tylko piszesz, czy masz na niego jakieś haki?
    • podkanclerzy Manniek już nie tubą PiSu ? w TVN byłbyś tubą PO.. 02.03.10, 12:28
      w stereo i colorze...he,he...zawsze mówiłem że pinionz nie śmierdzi
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Manniek już nie tubą PiSu ? w TVN byłbyś tubą 02.03.10, 12:33
        Piniondz nie śmierdzi dlatego Sakiewicz ssie państwowego cyca na
        każdej antenie publicznych mediów. A koledzy mu to zapewniają.
        • podkanclerzy młody adepcie pióra chciałbyś POciągnąć i ty ? 02.03.10, 12:38
          Tusk nie rzuca ci nic POd stół ?
          • obraza.uczuc.religijnych Re: młody adepcie pióra chciałbyś POciągnąć i ty 02.03.10, 12:44
            Cosik twoje wrzutki od Bielana niegramatyczne.
            • podkanclerzy kto to jest Bielan sieroto Pomyłki Obywatelskiej ? 02.03.10, 13:07
              powinienem go znać ?
              • obraza.uczuc.religijnych Re: kto to jest Bielan sieroto Pomyłki Obywatelsk 02.03.10, 13:56
                Oj już się tak nie wdzięcz. Będziesz mi tu udawała pisowska miernoto
                że szefa nie znasz?
    • 10robo10 Pomimo krytyki Trójki, Mann zostaje w rozgłośni 02.03.10, 12:45
      Sobala powiedział. Ciekawe co na to Wojciech Mann?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka