olszymow 13.03.10, 13:46 najlepiej PREZYDENT SWARZĘDZA! Tam jest zapotrzebowanie na wykształciuchów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
archie100 Re: Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 13:55 No i oczywiście lumpenliberałów. A opornych pośle w kamasze. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Ten to powiesiłby sobie żyrandol 13.03.10, 20:20 Gdyby jakimś cudem Dorn został prezydentem, to mielibyśmy szopkę nie mniejszą, niż obecnie. Z pewnością żyrandol byłby większy, obiady wystawniejsze, a Saba pewnie dostałaby order. Odpowiedz Link Zgłoś
pavle Saba 13.03.10, 23:49 Saba, to byłaby Pierwszą Damą. No bo kto inny? No kto? Odpowiedz Link Zgłoś
pavle Re: Saba 13.03.10, 23:55 A pardon, Saba odeszła w ubiegłym roku do krainy wiecznych łowów. Pokój jej psiej niedoli. No to będzie sam prezydentował. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Saba 14.03.10, 10:29 pavle napisał: > A pardon, Saba odeszła w ubiegłym roku do krainy wiecznych łowów. > Pokój jej psiej niedoli. ************************* Zawsze może zostać odznaczona pośmiertnie. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek-gdansk Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 14:21 Każdy kandydat na prezydenta, który w pierwszej turze znajdzie się poniżej piątego miejsca powinien na pięć lat udać się na banicję i otrzymać dożywotni zakaz kandydowania na prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
and-j1 Ludwiku Dorn i psie Sabo - pokręciło ich 15.03.10, 17:10 wojtek-gdansk napisał: > Każdy kandydat na prezydenta, który w pierwszej turze znajdzie się poniżej > piątego miejsca powinien na pięć lat udać się na banicję i otrzymać dożywotni > zakaz kandydowania na prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
darek4455 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 14:32 Już Kaczyński pokazał że byle szmaciasz może zostać prezydentem. Następni się pchają do żłoba. Niewarci kur szczać prowadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek4491 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 14:56 Brawo Ludwik, dobrze parę punktów urwać Kaczyńskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
skuba2 Dorn urwie trochę punktów... 14.03.10, 11:21 ... ale Platformie! Stary elektorat PiS zagłosuje albo na Jurka (ci na Dorna głosów nie oddadzą)albo na PO i ta część rzeczywiście może przerzucić w pierwszej turze głosy na Dorna. Ale to niewielka liczba. Obecny elektorat PiS (to wrażenie subiektywne nie poparte żadnymi badaniami)to z większości elektorat LPR i po trosze Samoobrony, bo PiS to partia roszczeniowa - narodowi socjaliści. Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Re: Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 14:04 Komu i co Dorn urwie, to się jeszcze zobaczy. Ja myślę, że najwyżej sobie guzik od marynarki. - - Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan. Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 16:44 Daj se siana, "Ludwiku" do rondla... Odpowiedz Link Zgłoś
ubiquitousghost88 Nowy zawód w RP: "Kandydat na Prezydenta"... 13.03.10, 17:54 ...wymagania 0, a jaka prasa! Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Dorn nie z mojej bajki ale, 13.03.10, 19:36 Lechu i Jarek juz licza ile moga glosow na tym stracic, Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Re: Dorn nie z mojej bajki ale, 13.03.10, 22:09 Le- chuja- rek- zawsze liczą na wygraną;D Odpowiedz Link Zgłoś
miroslaw-1 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 20:44 Ooooooooooooooo oooooo MAREK JUREK pamietam !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 22:07 Nie rżnij głupa Dornbaum!Mamy wizje pierwszej damy Apfelbaum.nie za duzo tego dobrego? Odpowiedz Link Zgłoś
asraz Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 07:46 Popieram kandydaturę Pana Dorna na Prezydenta RP. Odpowiedz Link Zgłoś
przemyslaw47 Tak kiedyś było 14.03.10, 11:51 szło się do wojska - badania lekarskie kierowca - badania też lekarskie łobuza jak sąd chciał skazać za poważne przestępstwo - badania nawet psychologiczne w kosmos, praca na wysokościach itp.itd. - badania!!!/kominy/ Ci co się pchają do polityki żadnych badań nie przechodzą! I co,..widzimy ich przydatność.. - małpa w czerwonym - w kamasze - meleksy - coś tam coś tam robię - filipińskie choroby - mordo ty nasza - ten co pinoczetowi pokłon oddawał /dwojga imion/ - plusy dodatnie i ujemne....wymieniać można by do końca życia kończąc na kotach alikach, sexaferzystach, przebierańcach sukienkowych wdychających co?....rumianek? I tak wyglądają nasze "elyty"!! Nie do śmiechu mi!!! TO SMUTNE!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
thobold Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 14:02 Dorn jest kandydatem CZEGO na prezydenta? Zbierze choć 100 tys. podpisów? Szczerze wątpię. Odpowiedz Link Zgłoś
da-re-k Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 19:05 Jak wygra to Saba zostanie Pierwszą Damą,a nasz Ludwiczek zkasuje nawet Kaligulę. Odpowiedz Link Zgłoś
edza4 Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 20:10 Polska Plus,co to jest pierwszy raz to słyszę,cały czas myślałem że partia Dorna to LiS(Ludwik i Saba).Ta partia jak widać mieści się w jednoosobowej windzie. Odpowiedz Link Zgłoś