Dodaj do ulubionych

Dorn kandydatem na prezydenta

13.03.10, 13:46
najlepiej PREZYDENT SWARZĘDZA! Tam jest zapotrzebowanie na
wykształciuchów
Obserwuj wątek
    • archie100 Re: Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 13:55
      No i oczywiście lumpenliberałów. A opornych pośle w kamasze. Amen
      • maruda.r Ten to powiesiłby sobie żyrandol 13.03.10, 20:20

        Gdyby jakimś cudem Dorn został prezydentem, to mielibyśmy szopkę nie mniejszą,
        niż obecnie. Z pewnością żyrandol byłby większy, obiady wystawniejsze, a Saba
        pewnie dostałaby order.


        • pavle Saba 13.03.10, 23:49
          Saba, to byłaby Pierwszą Damą. No bo kto inny? No kto?
          • pavle Re: Saba 13.03.10, 23:55
            A pardon, Saba odeszła w ubiegłym roku do krainy wiecznych łowów.
            Pokój jej psiej niedoli.

            No to będzie sam prezydentował.
            • maruda.r Re: Saba 14.03.10, 10:29
              pavle napisał:

              > A pardon, Saba odeszła w ubiegłym roku do krainy wiecznych łowów.
              > Pokój jej psiej niedoli.

              *************************

              Zawsze może zostać odznaczona pośmiertnie.

    • wojtek-gdansk Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 14:21
      Każdy kandydat na prezydenta, który w pierwszej turze znajdzie się poniżej
      piątego miejsca powinien na pięć lat udać się na banicję i otrzymać dożywotni
      zakaz kandydowania na prezydenta.
      • and-j1 Ludwiku Dorn i psie Sabo - pokręciło ich 15.03.10, 17:10
        wojtek-gdansk napisał:

        > Każdy kandydat na prezydenta, który w pierwszej turze znajdzie się poniżej
        > piątego miejsca powinien na pięć lat udać się na banicję i otrzymać dożywotni
        > zakaz kandydowania na prezydenta.
    • darek4455 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 14:32
      Już Kaczyński pokazał że byle szmaciasz może zostać prezydentem.
      Następni się pchają do żłoba. Niewarci kur szczać prowadzać.
    • jurek4491 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 14:56
      Brawo Ludwik, dobrze parę punktów urwać Kaczyńskiemu.
      • skuba2 Dorn urwie trochę punktów... 14.03.10, 11:21
        ... ale Platformie! Stary elektorat PiS zagłosuje albo na Jurka (ci na
        Dorna głosów nie oddadzą)albo na PO i ta część rzeczywiście może
        przerzucić w pierwszej turze głosy na Dorna. Ale to niewielka liczba.
        Obecny elektorat PiS (to wrażenie subiektywne nie poparte żadnymi
        badaniami)to z większości elektorat LPR i po trosze Samoobrony, bo PiS
        to partia roszczeniowa - narodowi socjaliści.
      • thobold Re: Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 14:04
        Komu i co Dorn urwie, to się jeszcze zobaczy. Ja myślę, że najwyżej sobie guzik
        od marynarki.
        -
        -
        Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, koncerny
        energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu,
        sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.
    • antropoid Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 16:44
      Daj se siana, "Ludwiku" do rondla...
    • ubiquitousghost88 Nowy zawód w RP: "Kandydat na Prezydenta"... 13.03.10, 17:54
      ...wymagania 0, a jaka prasa!
    • yanfhowah Dorn nie z mojej bajki ale, 13.03.10, 19:36
      Lechu i Jarek juz licza ile moga glosow na tym stracic,
      • bogdan331 Re: Dorn nie z mojej bajki ale, 13.03.10, 22:09
        Le- chuja- rek- zawsze liczą na wygraną;D
    • miroslaw-1 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 20:44
      Ooooooooooooooo
      oooooo

      MAREK JUREK

      pamietam !!!
    • bogdan331 Dorn kandydatem na prezydenta 13.03.10, 22:07
      Nie rżnij głupa Dornbaum!Mamy wizje pierwszej damy Apfelbaum.nie za duzo tego dobrego?
    • asraz Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 07:46

      Popieram kandydaturę Pana Dorna na Prezydenta RP.
      • przemyslaw47 Tak kiedyś było 14.03.10, 11:51
        szło się do wojska - badania lekarskie
        kierowca - badania też lekarskie
        łobuza jak sąd chciał skazać za poważne przestępstwo - badania nawet psychologiczne
        w kosmos, praca na wysokościach itp.itd. - badania!!!/kominy/
        Ci co się pchają do polityki żadnych badań nie przechodzą!
        I co,..widzimy ich przydatność..
        - małpa w czerwonym
        - w kamasze
        - meleksy
        - coś tam coś tam robię
        - filipińskie choroby
        - mordo ty nasza
        - ten co pinoczetowi pokłon oddawał /dwojga imion/
        - plusy dodatnie i ujemne....wymieniać można by do końca życia
        kończąc na kotach alikach, sexaferzystach, przebierańcach
        sukienkowych wdychających co?....rumianek?

        I tak wyglądają nasze "elyty"!!
        Nie do śmiechu mi!!! TO SMUTNE!!!!!
    • thobold Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 14:02
      Dorn jest kandydatem CZEGO na prezydenta?

      Zbierze choć 100 tys. podpisów? Szczerze wątpię.
    • da-re-k Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 19:05
      Jak wygra to Saba zostanie Pierwszą Damą,a nasz Ludwiczek zkasuje nawet Kaligulę.
    • edza4 Dorn kandydatem na prezydenta 14.03.10, 20:10
      Polska Plus,co to jest pierwszy raz to słyszę,cały czas myślałem że
      partia Dorna to LiS(Ludwik i Saba).Ta partia jak widać mieści się w
      jednoosobowej windzie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka