Dodaj do ulubionych

Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV Rz...

    • jankowski1960 Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV Rz... 22.04.10, 10:37
      Precz z pisem, precz z IV rp
    • teraz_komentator Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV Rz... 22.04.10, 10:41
      Pan Profesor ma rację;
      Lech Kaczyński to było nieszczęście,
      ale
      Jarosław Kaczyński to może być tragedia.
    • tomiczek7 Re: Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV 22.04.10, 10:42
      Dzicko drogie, PZPR to własnie jarsłowa Kaczyński na stolcu
      prezydenckim. Akurat Nałećz wyciągnął wniski i nauki z historii.
      Oprzytomnija, azanim będziesz deklarować emigaracje polityczną-
      ekonomiczną z kraju!!!!!!!!
    • kibic_rudego Wraca widmo Nalecza, szkoda ze nie polecial 22.04.10, 10:42
      • guru133 Każdy uczciwy człowiek dla takiego padalca jak ty 22.04.10, 10:47
        będzie widmem straszącym go po nocach.
    • amanasunta Nałecz to bardziej to widmo z Marksa... 22.04.10, 10:44
      Nie mylić z Marsa,chodzi o tego z brodą obok Lenina i Stalina.
      Pisał o widmie krażącym nad Europą ,widmie komunizmu.
      A to młodość Pana(Tow.) Nałęcza -:))))
    • ma-xa Nałęcz agituje jak Nowotko po mordzie katyńskim 22.04.10, 10:52
      PPR obejmując władzę przy pomocy morderców z NKWD używał
      podobnych "argumentów" jak postkomunista Nałęcz, tyle że straszyła
      widmem II RP.
    • miejscowy2 Widmo krąży nad Polską 22.04.10, 10:53
      smutne jest to, że tacy kandydaci jak prof.Nałęcz w tym kraju nie mają
      najmniejszych szans w wyścigu prezydenckim. To tylko daje obraz tego,czy
      podejmując decyzję kierujemy się językiem mediów czy własnym rozumem.
    • evident A wy tu czego pisbolszewicka zarazo 22.04.10, 10:54
      idźcie pisać peany na cześć króla do repy poisbolszewickiej
      • praskicwajnos Re: A wy tu czego pisbolszewicka zarazo 22.04.10, 11:09
        fak ju men
    • tornson Spłycanie problemu tylko do PiSu i Kaczyńskiego 22.04.10, 10:56
      jest szkodliwą pomyłką! Problemem jest POPiS, a nie tylko PiS, PO rączka w
      rączkę z PiSem wprowadzała wszelkie fanaberie związane z IVRP.
    • wojciech6j Tomasz Nałęcz w PZPR 1979-1990 22.04.10, 11:00
      I ten osobnik poucza i moralizuje.
      • wojciech6j 1970-1990 n/t 22.04.10, 11:01
      • tornson Re: Tomasz Nałęcz w PZPR 1979-1990 22.04.10, 11:06
        wojciech6j napisał:

        > I ten osobnik poucza i moralizuje.
        Ma do tego większe prawo niż solidaruchy!!
    • swojak11 Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 11:02
      Śmieć zwykły spotkam cię w Wa-wie ty czerwona gnido to ci w ten
      ruski pysk napluje
      • mus-zek0 Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 11:28
        swojak11 napisał:

        > Śmieć zwykły spotkam cię w Wa-wie ty czerwona gnido to ci w ten
        > ruski pysk napluje
        Jarosław powinien był lecieć z Lechem.
      • 17summerfield Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 13:29
        Kultura godna prawdziwego patrioty ... albo prowokatora ...
        Pozdrawiam
        • mus-zek0 Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 13:59
          17summerfield napisał:

          > Kultura godna prawdziwego patrioty ... albo prowokatora ...
          > Pozdrawiam
          A to coś takiego jeszcze istnieje?,jeżeli tak,to nie w Polsce.
      • maria20 Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 15:56
        Bo to jeszcze gorsza kopia Lecha!!!
    • estestest Styl godny "Tredowatej". Pan N. 22.04.10, 11:03

      liczy,ze tym sposobem sam zostanie tym wspolnym kandydatem lewicy?
      Marne widoki.
    • gutek102 jak widze ta gnide i psi pomiot ! to .... 22.04.10, 11:05
      się pytam jak takie pospolite ścierwo jeszcze może istnieć w polityce ????
      • awatar_sm gebelsik, uważaj, faszyści giną marnie 22.04.10, 11:32
    • praskicwajnos Komorowski pachołkiem Rosji 22.04.10, 11:09
      Drugi Bierut?! WTF!?
    • tersta Jarosław Kaczyński powinien najpie rozliczyć sie.. 22.04.10, 11:15
      ze sprawy Blidy, afery gruntowej oraz wielu innych spraw, które namotał,
      próbując zastawić wnyki na przeciwników politycznych. Ten człowiek to szkodnik
      społeczny i polityczny, nigdy nie powinien piastować żadnej funkcji
      państwowej. Niech lepiej siedzi w domu, przy chorej matce. Przynajmniej zrobi
      coś pożytecznego.
    • kotloskot Wraca widmo ... 22.04.10, 11:15
      Owszem,wraca widmo...
      Vide: pogrzeb Szmajdzinskiego - niezla paczka sie zebrala
      ... widmo jaruzelskiego, obok Kwasniewskiego i tego cynika i
      renegata Niesiolowskiego
    • awatar_sm Znudziły się Nałęczowi pogrzeby 22.04.10, 11:18
      powrócił do tego co lubi, do plucia
      • cillian1 Re: Znudziły się Nałęczowi pogrzeby 22.04.10, 11:25
        Jeszcze tylko piątek, i koniec tej pogrzebowej składki na mszy! A co do pani
        Izabeli Jarugi-Nowackiej, ona była z tych co wierzą, czy co muszą? Kk nie pluje
        się?????
        • awatar_sm cillian1 ty jesteś niedouk 22.04.10, 11:30
          KK jest otwarty, nie wiesz co to znaczy, zapytaj się księdza, albo jak
          się wstydzisz, poczytaj "Gościa Niedzielnego". Ucz się, ucz, może
          zostaniesz woźnym
          • cillian1 Re: cillian1 ty jesteś niedouk 22.04.10, 11:41
            > KK jest otwarty, nie wiesz co to znaczy,
            jest tak otwarty, ile da się kasy :)))
            > poczytaj "Gościa Niedzielnego".
            już wolę Kajko i kokosza! Ciekawsze i zabawniejsze
            > zostaniesz woźnym
            nie odbieram awatarom :)
    • awatar_sm Czy Polscy piloci to idioci ? 22.04.10, 11:20
      Uwagi w mediach polskich i rosyjskich o pilotach :
      nie znają języków, nie znają liczb po rosyjsku - Rosjanin mówi piat'-
      to sr.ać, szest'- to sz.czać, diewiat'- to blać ?,
      nie znają terenu lądowiska, nie korzystają z systemów lotniska, nie
      korzystają s systemów pokładowych, podejmują lądowanie wbrew
      procedurom - w kakofonii dźwięków alarmowych - w lasach, setki metrów
      od pasa startowego,
      - zaraz po starcie wyłączają systemy bezpiecznego lądowania i
      systemy wczesnego ostrzegania,
      - w czasie lotu kierują się poleceniami Prezydenta, Premiera nie,
      który co chwilę wpada do kabiny pilotów po coś
      - przed lądowaniem pilot wychyla łeb z kokpitu żeby dojrzeć pasa
      Uwagi w mediach polskich i rosyjskich o Polakach :
      - Polacy idioci uwielbiają pogrzeby masowe i tragedie narodowe,
      - Polacy idioci uwielbiają katastrofy by tworzyć teorie spiskowe,
      Teraz kilka pytań wokół katastrofy :
      - jak zablokowano stery, drogą radiową, parametrycznie, EMP ?,
      - czy piloci rozpoczęli zrzut paliwa, wiedząc, że lądują awaryjnie?,
      - dlaczego FSB rekwirowała aparaty, kamery, kasety ?,
      - czemu wymieniano/naprawiano oświetlenie pasa startowego przed
      późniejszym lądowaniem samolotu z Putinem,
      - czemu z lotniska usunięto sprzęt nawigacyjny instalowany na
      przylot Putina i Tuska trzy dni temu,
      - dlaczego kontroler z wieży lotniska proponował lot prezydenckiego
      Tu-154 do Mińska lub Moskwy - Rosja i Białoruś mają kilka innych
      lotnisk, głównie wojskowych, położonych znacznie bliżej Smoleńska,
      jak Wiaźma lub Witebsk.
      - kto i jak kompletował listę pasażerów ?, - kto i dlaczego
      upublicznił listę pasażerów ?,
      - czy katastrofa umożliwiła przejęcie władzy dyktatorskiej i
      realizację wcześniejszych zapowiedzi ?: jeden z polityków groził
      dożynaniem watach PiS-u, inny polityk groził (styczeń 2006)
      Prezydentowi, że "doprowadzi do takiego kryzysu politycznego Polsce
      jakiego jeszcze Polska nie widziała", ten sam groził (styczeń 2008)
      Prezydentowi "że jego OBALI i zrobi taka “zadymę” w Polsce że
      Prezydent się nie połapie z rozumem"
      - czemu w niecałe 2 godziny po katastrofie rozpoczęło się
      rewidowanie i zajmowanie gabinetów, gdy śmierć żadnego uczestnika
      lotu nie była jeszcze rozstrzygnięta ?,
      - czemu marszałek objął urząd prezydenta przed potwierdzeniem
      śmierci urzędującego prezydenta czyli cóż takiego zmusiło marszałka
      do poświęcenia się dla Polski łamiąc konstytucję
      - czemu na czele rosyjskiego komitetu badawczego przyczyn katastrofy
      w której zginęli Lech Kaczyński i dowódcy wszystkich rodzajów wojsk
      wraz z szefem Sztabu Generalnego Franciszkiem Gągorem, Jarosław
      Kaczyński nie wszedł na pokład samolotu przez przypadek, uznawanych
      przez Kreml za wrogów Rosji, stanął Premier Putin - były KGB-ista
      jest specjalistą od katastrof lotniczych czy międzynarodowego
      terroryzmu ?
      - czy prawdą jest, że w bazie wojskowej w obrębie lotniska
      wojskowego pod Smoleńskiem jest zainstalowana elektromagnetyczna
      (EMP) broń wszech czasów o nazwie "Nika" (Nike) - z takiej broni
      można na jakiś czas wyłączyć wszystkie systemy na pokładzie samolotu
      bez śladu sabotażu - taką bronią Rosja dysponuje od 2008 roku.
      - czemu prokuratury Rosyjska i Polska nie przedstawiły listy wątków
      śledztwa ?
      - czemu Prokurator Generalny Rosji wykluczył awarię samolotu jako
      możliwą przyczynę katastrofy rozpoczynając śledztwo przeciwko polskim
      pilotom ?
      - czemu Prokurator Generalny Polski w konferencji prasowej ustanowił
      błąd pilotów jako wątek katastrofy wyłączając: możliwe awarie, atak
      terrorystyczny, zamach zewnętrzny na Prezydenta, dowództwo i elitę (
      lista pasażerów rejsu była upubliczniona - celowo? ), zamach
      wewnętrzny na Prezydenta, dowództwo i elitę, zamach celowy na innego
      z członków delegacji (pozostałe ofiary przy okazji) ?
      - czemu wojskowy prokurator wykluczył możliwość ujawniania postępu
      polskiego śledztwa zasłaniając się zakazem prokuratury rosyjskiej -
      czy polska prokuratura jest już zależna ?, od kogo ?
      - czemu rząd polski godzi się by Rosjanie byli "gospodarzami"
      śledztwa i nie dąży do przejęcia śledztwa lub ustanowienia
      międzynarodowej komisji śledczej z uwagi na katastrofę lotniczą na
      terenie obcego państwa ?
      - czemu Rosjanie zajęli wszystkie dowody rzeczowe, materialne będące
      własnością państwa Polskiego lub jego obywateli ?
      - czemu polska komisja godzi się by Rosjanie przekazywali dowody wg
      własnego widzimisię?, to bardzo ułatwia manipulowanie dowodami:
      usuwanie, podmienianie, fałszowanie oraz wykorzystywanie do innych
      celów np. wywiadowczych - pamięci telefonów komórkowych, kamer,
      laptopów, dokumentów osobistych ?
      - czemu do kluczowych dowodów, czarnych skrzynek, dopuszczony został
      najpierw tylko jeden prokurator, czemu ten prokurator - płk Zbigniew
      Rzepa - zgodził się na taką procedurę ?
      - co spowodowało taką deformację, rozczłonkowanie, bardzo wielu
      ofiar katastrofy, w tym wszystkich członków załogi, że identyfikacja
      możliwa była (22.04.10) tylko śladami DNA
      - to było awaryjne lądowanie z prędkością 200 km/h z lotu
      ślizgowego, z upadkiem z wysokości kilku metrów, pasażerowie byli
      przypięci pasami do foteli,
      - jak podali rosyjscy śledczy (22.04.10) na pokładzie samolotu
      nie było żadnego pożaru
      - pierwszy naoczny świadek w polskiej TV, montażysta z TVP mówił
      (10.04.10) o dwóch wybuchach i dwóch małych pożarach zewnętrznych,
      - czemu identyfikacją zwłok zajmuje się polityk PO Min. Ewa Kopacz
      za zgodą "swojej koleżanki" Min. Zdrowia Rosji ?
      - czy polska komisja, prokuratura wykonuje jakiekolwiek badania zwłok
      ofiar katastrofy ?, Przecież to nie była katastrofa turystycznego
      samolotu czarterowego, na pokładzie rządowego samolotu zginęli
      Prezydent, Sztab WP - generałowie i admirał NATO, ministrowie,
      senatorowie, posłowie, prezesi NBP, IPN, RPO
      Policzmy co teraz posiadają : UPR +kancelaria, URM +kancelaria,
      Prokuratura, Sądownictwo, KGP, BBN, ABW, CBŚ, CBA, IPN?, NBP?,
      Dowództwa wszystkich rodzajów wojsk, SGWP, Sejm + komisje sejmowe,
      Senat - opluwanie nie ich Marszałka Senatu Borusewicza już się
      zaczęło (od prowokacji dziennikarza rosyjskiego), … będą uzupełniać
      listę zdobyczy,
      • ergo12 awatar_sm polecam dobrego psychiatrę! 22.04.10, 12:39
        Rydzykowy skrybo
    • aa_6 Oczywiście T. Nałęcz ma rację. Wystarczy 22.04.10, 11:26
      porównać przemówienia B. Komorowskiego i J. Kaczyńskiego oraz
      reakcję zebranych na oba na pogrzebie K. Putry. B. Komorowski szukał
      tego, co łączy, odwołując się m.in. do elementów z życia osobistego,
      ponad różnicami politycznymi, i starając się ponad tymi różnicami
      przerzucać pomosty, a J. Kaczyński zagrzewał do walki z PO o IV RP,
      tyle że w sposób stonowany i zakumflowany. Zebrani zaś bili temu
      ostatniemu brawa jak na wiecu, a nie jak w kościele na pogrzebie (za
      długo i za głośno), ale przecież musieli pokazać B. Komorowskemu, że
      w gruncie rzeczy jest tu obcym ciałem... Trzeba wszystkie przejawy
      politycznej instrumentalizacji katastrofy pod Smoleńskiem po prostu
      pokazywać ludziom i piętnować publicznie, włącznie z przejawami
      nienawiści, których na pogrzebach osób związanych z PiS-em
      doświadczają przedstawiciele władz państwowych tylko dlatego, że są
      z PO.
      • awatar_sm Chyba gimnazjalista, znalazł treść 22.04.10, 11:38
        tam gdzie puste słowa
        tylko piękna głowa
        piękny włos, piękne okulary,
        piękne krawaty, piękny głos
        i wzrost nie lichy,
        nie taki kurduplowaty,
        a to jak wiecie,
        bardzo ważne,
        dla pozycji Polski na świecie
        • cillian1 Re: Chyba gimnazjalista, znalazł treść 22.04.10, 12:37
          > dla pozycji Polski na świecie
          ino pozycja nie ta,
          bo zawsze doopa wypięta ;)
    • praskicwajnos Komorowski= widmo W.S.I. 22.04.10, 11:30
      wiadomosci.wp.pl/kat,1342,page,2,title,Komorowski-i-WSI,wid,9309885,wiadomosc_prasa.html
    • praskicwajnos Ważne info o komorowskim 22.04.10, 11:36
      representation1 napisał:

      "Jeśli Bronisław Komorowski chciałby dziś zapomnieć o inwigilacji
      Sikorskiego i
      ludzi ze środowisk antykomunistycznych lub nie pamięta o swojej roli
      w
      nadzorowaniu działań WSI, może powinien zwrócić się do wojskowych
      przyjaciół o
      odświeżenie pamięci? Ich wiedza o Komorowskim nadal ma swoją cenę."

      Radosław Sikorski tak pisał o swoich doświadczeniach z wojskowymi
      służbami:

      "WSI były ostatnią funkcjonującą organizacją komunistyczną, która
      mogła przejąć
      kontrolę nad krajem, gdyby ze Wschodu znów zaczęły wiać chłodniejsze
      wiatry.
      Jeszcze długo po puczu w Związku Radzieckim polscy szefowie WSI
      wciąż myśleli,
      że ich czas może nadejść. (...) Obecni i byli oficerowie WSI mieli
      mieszkania i
      zagraniczne konta bankowe, prowadzili operacje przemytu broni,
      mieli własne źródła dochodu i własne kontakty na Wschodzie i na
      Zachodzie. W
      ciągu kilku ostatnich miesięcy komunizmu sprzedawali swe tajemnice
      każdemu, kto
      gotów był zapłacić".

      c.d.

      cogito.salon24.pl/160905,szpak-czyli-weryfikacja-komorowskiego
      www.niezalezna.pl/article/show/id/31368
      www.niezalezna.pl/article/show/id/19926

      W pełni popieram!!!
    • wuj1234 Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV Rz... 22.04.10, 11:38
      P. Nałęcz o ile sobie przypominam to właśnie ty wypowiadałeś się lekceważąco
      o Prezydencie Kaczyńskim. Jakie masz prawo dalej się mieszać w sprawy innych.
      Pamiętam jak jeszcze tworzył Pan UNIĘ PRACY w której miałem wiele nadziei.
      Był Pan wiecznie dyżurnym rozmówcą w mediach. Udowadniał Pan wszystkim jai
      jest Pan lewicowy, dobry itp. Po dojściu do władzy zmienił Pan punkt widzenia
      od punktu siedzenia. Zachciało się Panu znów rozgłosu? To koniec już Pańskiej
      kariery. Do bawienia dzieci i do wspomień a nie nabierania innych.
    • szasza7 Co za idiotyzm domagać się spełniania jakiegoś 22.04.10, 11:41
      testamentu czy woli śp.prezydenta.Testamentem jego i jego wolą było
      doprowadzenie wszelkimi możliwymi środkami do upadku rzadu Tuska i
      doprowadzenie do przejęcia rządów przez PiS i brata oraz zbudowanie
      IV RP.To przecież oczywiste dla każdego myslącego faceta.
      I co?
      Komorowski ma kierować się takimi założeniami?
      Nie dajmy się zwariować!
      Śp prezydent odszedł do wieczności i swoją rolę na tym łez padole
      już spełnił.Jak?Każdy może to ocenić.PO owocach i tylko po owocach a
      nie po tworzonych na potrzeby znów "ciemnego ludu"mitu.
      A czy lud to kupi?
      Mądry/rzadko się zdarza/biskup napisał

      ....Nową przypowieść polak sobie kupi

      Że i przed szkodą i po szkodzie głupi...
    • duziabuzia nawracające widmo Nałęcza zaiste przerażające... 22.04.10, 11:48

    • 12.12a1 Nalecz wycofal sie z wyborów i juz... 22.04.10, 11:51
      ...tradycyjnie wykonuje "stójke na odbytnicy".W poprzednich wyborach byl w
      komitecie wyborczym Borowskiego co nie przeszkadzalo mu poprzec dezertera
      Cimoszke i przeflancowac sie do niego.Nawet w srodowisku Unii Pracy jest
      opinia o nim,ze to niewiarygodny politykier i koniunkturalista,ale w mediach
      usiluje robic sie na jeden z "altorytetów" wspólczesnej Polski.Cale
      szczescie,ze ja potrafie myslec i mam w doopie wszelkie autorytety,niech dalej
      wykonuja swoje ulubione "stójki na odbytnicach".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka