jankowski1960 Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV Rz... 22.04.10, 10:37 Precz z pisem, precz z IV rp Odpowiedz Link Zgłoś
teraz_komentator Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV Rz... 22.04.10, 10:41 Pan Profesor ma rację; Lech Kaczyński to było nieszczęście, ale Jarosław Kaczyński to może być tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
tomiczek7 Re: Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV 22.04.10, 10:42 Dzicko drogie, PZPR to własnie jarsłowa Kaczyński na stolcu prezydenckim. Akurat Nałećz wyciągnął wniski i nauki z historii. Oprzytomnija, azanim będziesz deklarować emigaracje polityczną- ekonomiczną z kraju!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Każdy uczciwy człowiek dla takiego padalca jak ty 22.04.10, 10:47 będzie widmem straszącym go po nocach. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Nałecz to bardziej to widmo z Marksa... 22.04.10, 10:44 Nie mylić z Marsa,chodzi o tego z brodą obok Lenina i Stalina. Pisał o widmie krażącym nad Europą ,widmie komunizmu. A to młodość Pana(Tow.) Nałęcza -:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ma-xa Nałęcz agituje jak Nowotko po mordzie katyńskim 22.04.10, 10:52 PPR obejmując władzę przy pomocy morderców z NKWD używał podobnych "argumentów" jak postkomunista Nałęcz, tyle że straszyła widmem II RP. Odpowiedz Link Zgłoś
miejscowy2 Widmo krąży nad Polską 22.04.10, 10:53 smutne jest to, że tacy kandydaci jak prof.Nałęcz w tym kraju nie mają najmniejszych szans w wyścigu prezydenckim. To tylko daje obraz tego,czy podejmując decyzję kierujemy się językiem mediów czy własnym rozumem. Odpowiedz Link Zgłoś
evident A wy tu czego pisbolszewicka zarazo 22.04.10, 10:54 idźcie pisać peany na cześć króla do repy poisbolszewickiej Odpowiedz Link Zgłoś
praskicwajnos Re: A wy tu czego pisbolszewicka zarazo 22.04.10, 11:09 fak ju men Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Spłycanie problemu tylko do PiSu i Kaczyńskiego 22.04.10, 10:56 jest szkodliwą pomyłką! Problemem jest POPiS, a nie tylko PiS, PO rączka w rączkę z PiSem wprowadzała wszelkie fanaberie związane z IVRP. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech6j Tomasz Nałęcz w PZPR 1979-1990 22.04.10, 11:00 I ten osobnik poucza i moralizuje. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Tomasz Nałęcz w PZPR 1979-1990 22.04.10, 11:06 wojciech6j napisał: > I ten osobnik poucza i moralizuje. Ma do tego większe prawo niż solidaruchy!! Odpowiedz Link Zgłoś
swojak11 Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 11:02 Śmieć zwykły spotkam cię w Wa-wie ty czerwona gnido to ci w ten ruski pysk napluje Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 11:28 swojak11 napisał: > Śmieć zwykły spotkam cię w Wa-wie ty czerwona gnido to ci w ten > ruski pysk napluje Jarosław powinien był lecieć z Lechem. Odpowiedz Link Zgłoś
17summerfield Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 13:29 Kultura godna prawdziwego patrioty ... albo prowokatora ... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mus-zek0 Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 13:59 17summerfield napisał: > Kultura godna prawdziwego patrioty ... albo prowokatora ... > Pozdrawiam A to coś takiego jeszcze istnieje?,jeżeli tak,to nie w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
maria20 Re: Wpierw na Lecha plułeś teraz na Jarosława... 22.04.10, 15:56 Bo to jeszcze gorsza kopia Lecha!!! Odpowiedz Link Zgłoś
estestest Styl godny "Tredowatej". Pan N. 22.04.10, 11:03 liczy,ze tym sposobem sam zostanie tym wspolnym kandydatem lewicy? Marne widoki. Odpowiedz Link Zgłoś
gutek102 jak widze ta gnide i psi pomiot ! to .... 22.04.10, 11:05 się pytam jak takie pospolite ścierwo jeszcze może istnieć w polityce ???? Odpowiedz Link Zgłoś
tersta Jarosław Kaczyński powinien najpie rozliczyć sie.. 22.04.10, 11:15 ze sprawy Blidy, afery gruntowej oraz wielu innych spraw, które namotał, próbując zastawić wnyki na przeciwników politycznych. Ten człowiek to szkodnik społeczny i polityczny, nigdy nie powinien piastować żadnej funkcji państwowej. Niech lepiej siedzi w domu, przy chorej matce. Przynajmniej zrobi coś pożytecznego. Odpowiedz Link Zgłoś
kotloskot Wraca widmo ... 22.04.10, 11:15 Owszem,wraca widmo... Vide: pogrzeb Szmajdzinskiego - niezla paczka sie zebrala ... widmo jaruzelskiego, obok Kwasniewskiego i tego cynika i renegata Niesiolowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
awatar_sm Znudziły się Nałęczowi pogrzeby 22.04.10, 11:18 powrócił do tego co lubi, do plucia Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Znudziły się Nałęczowi pogrzeby 22.04.10, 11:25 Jeszcze tylko piątek, i koniec tej pogrzebowej składki na mszy! A co do pani Izabeli Jarugi-Nowackiej, ona była z tych co wierzą, czy co muszą? Kk nie pluje się????? Odpowiedz Link Zgłoś
awatar_sm cillian1 ty jesteś niedouk 22.04.10, 11:30 KK jest otwarty, nie wiesz co to znaczy, zapytaj się księdza, albo jak się wstydzisz, poczytaj "Gościa Niedzielnego". Ucz się, ucz, może zostaniesz woźnym Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: cillian1 ty jesteś niedouk 22.04.10, 11:41 > KK jest otwarty, nie wiesz co to znaczy, jest tak otwarty, ile da się kasy :))) > poczytaj "Gościa Niedzielnego". już wolę Kajko i kokosza! Ciekawsze i zabawniejsze > zostaniesz woźnym nie odbieram awatarom :) Odpowiedz Link Zgłoś
awatar_sm Czy Polscy piloci to idioci ? 22.04.10, 11:20 Uwagi w mediach polskich i rosyjskich o pilotach : nie znają języków, nie znają liczb po rosyjsku - Rosjanin mówi piat'- to sr.ać, szest'- to sz.czać, diewiat'- to blać ?, nie znają terenu lądowiska, nie korzystają z systemów lotniska, nie korzystają s systemów pokładowych, podejmują lądowanie wbrew procedurom - w kakofonii dźwięków alarmowych - w lasach, setki metrów od pasa startowego, - zaraz po starcie wyłączają systemy bezpiecznego lądowania i systemy wczesnego ostrzegania, - w czasie lotu kierują się poleceniami Prezydenta, Premiera nie, który co chwilę wpada do kabiny pilotów po coś - przed lądowaniem pilot wychyla łeb z kokpitu żeby dojrzeć pasa Uwagi w mediach polskich i rosyjskich o Polakach : - Polacy idioci uwielbiają pogrzeby masowe i tragedie narodowe, - Polacy idioci uwielbiają katastrofy by tworzyć teorie spiskowe, Teraz kilka pytań wokół katastrofy : - jak zablokowano stery, drogą radiową, parametrycznie, EMP ?, - czy piloci rozpoczęli zrzut paliwa, wiedząc, że lądują awaryjnie?, - dlaczego FSB rekwirowała aparaty, kamery, kasety ?, - czemu wymieniano/naprawiano oświetlenie pasa startowego przed późniejszym lądowaniem samolotu z Putinem, - czemu z lotniska usunięto sprzęt nawigacyjny instalowany na przylot Putina i Tuska trzy dni temu, - dlaczego kontroler z wieży lotniska proponował lot prezydenckiego Tu-154 do Mińska lub Moskwy - Rosja i Białoruś mają kilka innych lotnisk, głównie wojskowych, położonych znacznie bliżej Smoleńska, jak Wiaźma lub Witebsk. - kto i jak kompletował listę pasażerów ?, - kto i dlaczego upublicznił listę pasażerów ?, - czy katastrofa umożliwiła przejęcie władzy dyktatorskiej i realizację wcześniejszych zapowiedzi ?: jeden z polityków groził dożynaniem watach PiS-u, inny polityk groził (styczeń 2006) Prezydentowi, że "doprowadzi do takiego kryzysu politycznego Polsce jakiego jeszcze Polska nie widziała", ten sam groził (styczeń 2008) Prezydentowi "że jego OBALI i zrobi taka “zadymę” w Polsce że Prezydent się nie połapie z rozumem" - czemu w niecałe 2 godziny po katastrofie rozpoczęło się rewidowanie i zajmowanie gabinetów, gdy śmierć żadnego uczestnika lotu nie była jeszcze rozstrzygnięta ?, - czemu marszałek objął urząd prezydenta przed potwierdzeniem śmierci urzędującego prezydenta czyli cóż takiego zmusiło marszałka do poświęcenia się dla Polski łamiąc konstytucję - czemu na czele rosyjskiego komitetu badawczego przyczyn katastrofy w której zginęli Lech Kaczyński i dowódcy wszystkich rodzajów wojsk wraz z szefem Sztabu Generalnego Franciszkiem Gągorem, Jarosław Kaczyński nie wszedł na pokład samolotu przez przypadek, uznawanych przez Kreml za wrogów Rosji, stanął Premier Putin - były KGB-ista jest specjalistą od katastrof lotniczych czy międzynarodowego terroryzmu ? - czy prawdą jest, że w bazie wojskowej w obrębie lotniska wojskowego pod Smoleńskiem jest zainstalowana elektromagnetyczna (EMP) broń wszech czasów o nazwie "Nika" (Nike) - z takiej broni można na jakiś czas wyłączyć wszystkie systemy na pokładzie samolotu bez śladu sabotażu - taką bronią Rosja dysponuje od 2008 roku. - czemu prokuratury Rosyjska i Polska nie przedstawiły listy wątków śledztwa ? - czemu Prokurator Generalny Rosji wykluczył awarię samolotu jako możliwą przyczynę katastrofy rozpoczynając śledztwo przeciwko polskim pilotom ? - czemu Prokurator Generalny Polski w konferencji prasowej ustanowił błąd pilotów jako wątek katastrofy wyłączając: możliwe awarie, atak terrorystyczny, zamach zewnętrzny na Prezydenta, dowództwo i elitę ( lista pasażerów rejsu była upubliczniona - celowo? ), zamach wewnętrzny na Prezydenta, dowództwo i elitę, zamach celowy na innego z członków delegacji (pozostałe ofiary przy okazji) ? - czemu wojskowy prokurator wykluczył możliwość ujawniania postępu polskiego śledztwa zasłaniając się zakazem prokuratury rosyjskiej - czy polska prokuratura jest już zależna ?, od kogo ? - czemu rząd polski godzi się by Rosjanie byli "gospodarzami" śledztwa i nie dąży do przejęcia śledztwa lub ustanowienia międzynarodowej komisji śledczej z uwagi na katastrofę lotniczą na terenie obcego państwa ? - czemu Rosjanie zajęli wszystkie dowody rzeczowe, materialne będące własnością państwa Polskiego lub jego obywateli ? - czemu polska komisja godzi się by Rosjanie przekazywali dowody wg własnego widzimisię?, to bardzo ułatwia manipulowanie dowodami: usuwanie, podmienianie, fałszowanie oraz wykorzystywanie do innych celów np. wywiadowczych - pamięci telefonów komórkowych, kamer, laptopów, dokumentów osobistych ? - czemu do kluczowych dowodów, czarnych skrzynek, dopuszczony został najpierw tylko jeden prokurator, czemu ten prokurator - płk Zbigniew Rzepa - zgodził się na taką procedurę ? - co spowodowało taką deformację, rozczłonkowanie, bardzo wielu ofiar katastrofy, w tym wszystkich członków załogi, że identyfikacja możliwa była (22.04.10) tylko śladami DNA - to było awaryjne lądowanie z prędkością 200 km/h z lotu ślizgowego, z upadkiem z wysokości kilku metrów, pasażerowie byli przypięci pasami do foteli, - jak podali rosyjscy śledczy (22.04.10) na pokładzie samolotu nie było żadnego pożaru - pierwszy naoczny świadek w polskiej TV, montażysta z TVP mówił (10.04.10) o dwóch wybuchach i dwóch małych pożarach zewnętrznych, - czemu identyfikacją zwłok zajmuje się polityk PO Min. Ewa Kopacz za zgodą "swojej koleżanki" Min. Zdrowia Rosji ? - czy polska komisja, prokuratura wykonuje jakiekolwiek badania zwłok ofiar katastrofy ?, Przecież to nie była katastrofa turystycznego samolotu czarterowego, na pokładzie rządowego samolotu zginęli Prezydent, Sztab WP - generałowie i admirał NATO, ministrowie, senatorowie, posłowie, prezesi NBP, IPN, RPO Policzmy co teraz posiadają : UPR +kancelaria, URM +kancelaria, Prokuratura, Sądownictwo, KGP, BBN, ABW, CBŚ, CBA, IPN?, NBP?, Dowództwa wszystkich rodzajów wojsk, SGWP, Sejm + komisje sejmowe, Senat - opluwanie nie ich Marszałka Senatu Borusewicza już się zaczęło (od prowokacji dziennikarza rosyjskiego), … będą uzupełniać listę zdobyczy, Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Oczywiście T. Nałęcz ma rację. Wystarczy 22.04.10, 11:26 porównać przemówienia B. Komorowskiego i J. Kaczyńskiego oraz reakcję zebranych na oba na pogrzebie K. Putry. B. Komorowski szukał tego, co łączy, odwołując się m.in. do elementów z życia osobistego, ponad różnicami politycznymi, i starając się ponad tymi różnicami przerzucać pomosty, a J. Kaczyński zagrzewał do walki z PO o IV RP, tyle że w sposób stonowany i zakumflowany. Zebrani zaś bili temu ostatniemu brawa jak na wiecu, a nie jak w kościele na pogrzebie (za długo i za głośno), ale przecież musieli pokazać B. Komorowskemu, że w gruncie rzeczy jest tu obcym ciałem... Trzeba wszystkie przejawy politycznej instrumentalizacji katastrofy pod Smoleńskiem po prostu pokazywać ludziom i piętnować publicznie, włącznie z przejawami nienawiści, których na pogrzebach osób związanych z PiS-em doświadczają przedstawiciele władz państwowych tylko dlatego, że są z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
awatar_sm Chyba gimnazjalista, znalazł treść 22.04.10, 11:38 tam gdzie puste słowa tylko piękna głowa piękny włos, piękne okulary, piękne krawaty, piękny głos i wzrost nie lichy, nie taki kurduplowaty, a to jak wiecie, bardzo ważne, dla pozycji Polski na świecie Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Chyba gimnazjalista, znalazł treść 22.04.10, 12:37 > dla pozycji Polski na świecie ino pozycja nie ta, bo zawsze doopa wypięta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
praskicwajnos Komorowski= widmo W.S.I. 22.04.10, 11:30 wiadomosci.wp.pl/kat,1342,page,2,title,Komorowski-i-WSI,wid,9309885,wiadomosc_prasa.html Odpowiedz Link Zgłoś
praskicwajnos Ważne info o komorowskim 22.04.10, 11:36 representation1 napisał: "Jeśli Bronisław Komorowski chciałby dziś zapomnieć o inwigilacji Sikorskiego i ludzi ze środowisk antykomunistycznych lub nie pamięta o swojej roli w nadzorowaniu działań WSI, może powinien zwrócić się do wojskowych przyjaciół o odświeżenie pamięci? Ich wiedza o Komorowskim nadal ma swoją cenę." Radosław Sikorski tak pisał o swoich doświadczeniach z wojskowymi służbami: "WSI były ostatnią funkcjonującą organizacją komunistyczną, która mogła przejąć kontrolę nad krajem, gdyby ze Wschodu znów zaczęły wiać chłodniejsze wiatry. Jeszcze długo po puczu w Związku Radzieckim polscy szefowie WSI wciąż myśleli, że ich czas może nadejść. (...) Obecni i byli oficerowie WSI mieli mieszkania i zagraniczne konta bankowe, prowadzili operacje przemytu broni, mieli własne źródła dochodu i własne kontakty na Wschodzie i na Zachodzie. W ciągu kilku ostatnich miesięcy komunizmu sprzedawali swe tajemnice każdemu, kto gotów był zapłacić". c.d. cogito.salon24.pl/160905,szpak-czyli-weryfikacja-komorowskiego www.niezalezna.pl/article/show/id/31368 www.niezalezna.pl/article/show/id/19926 W pełni popieram!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wuj1234 Wybory 2010. Nałęcz w TOK FM: Wraca widmo IV Rz... 22.04.10, 11:38 P. Nałęcz o ile sobie przypominam to właśnie ty wypowiadałeś się lekceważąco o Prezydencie Kaczyńskim. Jakie masz prawo dalej się mieszać w sprawy innych. Pamiętam jak jeszcze tworzył Pan UNIĘ PRACY w której miałem wiele nadziei. Był Pan wiecznie dyżurnym rozmówcą w mediach. Udowadniał Pan wszystkim jai jest Pan lewicowy, dobry itp. Po dojściu do władzy zmienił Pan punkt widzenia od punktu siedzenia. Zachciało się Panu znów rozgłosu? To koniec już Pańskiej kariery. Do bawienia dzieci i do wspomień a nie nabierania innych. Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Co za idiotyzm domagać się spełniania jakiegoś 22.04.10, 11:41 testamentu czy woli śp.prezydenta.Testamentem jego i jego wolą było doprowadzenie wszelkimi możliwymi środkami do upadku rzadu Tuska i doprowadzenie do przejęcia rządów przez PiS i brata oraz zbudowanie IV RP.To przecież oczywiste dla każdego myslącego faceta. I co? Komorowski ma kierować się takimi założeniami? Nie dajmy się zwariować! Śp prezydent odszedł do wieczności i swoją rolę na tym łez padole już spełnił.Jak?Każdy może to ocenić.PO owocach i tylko po owocach a nie po tworzonych na potrzeby znów "ciemnego ludu"mitu. A czy lud to kupi? Mądry/rzadko się zdarza/biskup napisał ....Nową przypowieść polak sobie kupi Że i przed szkodą i po szkodzie głupi... Odpowiedz Link Zgłoś
12.12a1 Nalecz wycofal sie z wyborów i juz... 22.04.10, 11:51 ...tradycyjnie wykonuje "stójke na odbytnicy".W poprzednich wyborach byl w komitecie wyborczym Borowskiego co nie przeszkadzalo mu poprzec dezertera Cimoszke i przeflancowac sie do niego.Nawet w srodowisku Unii Pracy jest opinia o nim,ze to niewiarygodny politykier i koniunkturalista,ale w mediach usiluje robic sie na jeden z "altorytetów" wspólczesnej Polski.Cale szczescie,ze ja potrafie myslec i mam w doopie wszelkie autorytety,niech dalej wykonuja swoje ulubione "stójki na odbytnicach". Odpowiedz Link Zgłoś