Dodaj do ulubionych

Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla...

26.05.10, 21:11
Uff - są jednak jakieś granice. Trójka to radio PUBLICZNE, a więc da wszystkich, nie tylko dla fanatyków PiS
Obserwuj wątek
    • elve Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 26.05.10, 21:27
      ciekawe, kto teraz. byle nie z deszczu pod rynnę...
      • rydzyk_fizyk Pewnie wróci Skowroński 26.05.10, 23:10
        chyba jedyne sensowne wyjście dla PiS.
        • www.nasznocnik.pl Skowroński już poprzednim razem uprzejmie... 26.05.10, 23:46
          ...podziękował - dlaczego miałby się teraz zgodzić?
        • mariuszelwood > chyba jedyne sensowne wyjście dla PiS. 26.05.10, 23:48
      • q-ku siekierka za kijek - Karnowski za Sobalę 26.05.10, 23:26
        jeszcze zatęsknimy za Sobalą

        Dziś rano Karnowski tak skandalicznie stronniczo prowadził audycję w radiu
        PUBLICZNYM

        prowadził wywiad z posłanką partii której ewidentnie nie popiera on - i dawał to
        jasno do zrozumienia komentując wypowiedzi, wchodził w słowo kobiecie itd

        żenujący spektakl marksizmu-leninizmu w praktyce

        a przecież był reprezentantem publicznego radia robiącego z kimś wywiad a nie
        prywatnym ... Sobalą na wiecu
        • mysia2010 Re: siekierka za kijek - Karnowski za Sobalę 27.05.10, 15:09
          q-ku napisał:

          > jeszcze zatęsknimy za Sobalą
          >
          > Dziś rano Karnowski tak skandalicznie stronniczo prowadził audycję
          w radiu
          > PUBLICZNYM
          >
          > prowadził wywiad z posłanką partii której ewidentnie nie popiera
          on - i dawał t
          > o
          > jasno do zrozumienia komentując wypowiedzi, wchodził w słowo
          kobiecie itd
          >
          > żenujący spektakl marksizmu-leninizmu w praktyce
          >
          > a przecież był reprezentantem publicznego radia robiącego z kimś
          wywiad a nie
          > prywatnym ... Sobalą na wiecu
          Zgadzam się w 100%. Nie można słuchać Karnowskiego. Ignoruje
          odpowiedzi rozmówcy i wszystko wie najlepiej. Po co wogóle zaprasza
          gości. Może sobie przez 15 min sam ze sobą konwersować. I jeszcze
          ten wywiad z karnowskim w Rzeczpospolitej. Dramat. Wiadmości
          najlepszy kanał informacyjny. Bzdura totlana.
          pozdrawiam słuchaczy TRÓJKI
      • zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 00:57
        Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem...
        ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. -
        >niezalezna.pl/article/show/id/34606
        Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak się
        czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one
        obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...)
        • henryk-sikora odpowiedź dla "zuza.pomponik" 27.05.10, 08:05
          Nie bądź żałosna "zuza.pomponik", Krystyna Mokrosińska zmanipulowana
          przez publikacje GW. Trzeba być idotą aby coś takiego napisać!!!
          • sam-to-ja Re: odpowiedź dla "zuza.pomponik" 27.05.10, 08:55
            I to właśnie na takich ludziach widzących rzeczywistość w odmienny sposób bazuje
            Niezależna, ale również Fakt i kilka innych "poprawnych"
        • 3henryk Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 10:02
          zuza.pomponik napisała:

          > Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem...
          > ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. -
          > >niezalezna.pl/article/show/id/34606
          > Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak się
          > czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one
          > obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...)

          Nie pisz gdy masz obrzęk mózgu.
        • telefon70 Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 10:35
          To po co je czytasz? Czytasz i komentujesz... Po co Ci to, skoro w
          nic co GW pisze nie wierzysz? Placa Ci PiSowcy za Twoje komentarze,
          czy co?
          • zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 21:09
            zwyczajnie ciekawi mnie co będzie się działo dalej.
            Może dopiero za dwa lata dowiemy się jak było naprawdę (jak dzieje się co chwilę
            np. z wyrokami w sprawie CBA czy Ziobry...)
            Nie jestem ślepym wyznawcą niczego.
            Po prostu oglądam, czytam, myślę i komentuję...
            skąd w Was takie silne emocje? naprawdę szkoda zdrowia, polecam jakieś piweczko,
            wineczko, miłą rozmowę z kimś przyjaznym i od razu przejdą Wam te silne
            nienawistne emocje;)
          • zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 21:12
            zwyczajnie ciekawi mnie co będzie się działo dalej.
            Może dopiero za dwa lata dowiemy się jak było naprawdę (jak dzieje się co chwilę
            np. z wyrokami w sprawie CBA czy Ziobry...)
            Nie jestem ślepym wyznawcą niczego.
            Po prostu oglądam, czytam, myślę i komentuję...
            skąd w Was takie silne emocje? naprawdę szkoda zdrowia, polecam jakieś piweczko,
            wineczko, miłą rozmowę z kimś przyjaznym i od razu przejdą Wam te silne
            nienawistne emocje;)
            • zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 21:13
              A GW czytam jeszcze tylko z przyzwyczajenia...ale faktycznie chyba już wkrótce
              przestanę, bo szkoda na takie pisemko czasu...
      • zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 01:05
        Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem...
        ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. ->niezalezna.pl/article/show/id/34606
        Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak się
        czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one
        obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...)
        • pis_fujara Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 15:38
          zuza.pomponik napisała:

          > Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem...
          > ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. -
          >niezalezna.pl/article/show/id/34606
          > Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak
          się
          > czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one
          > obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...)
          Płyta ci się PiStirówko zacięła???
    • gemelar Sobala wypie...la ? Kolej na Karnowskiego DTV 26.05.10, 21:37
      "Wildsteina. Ziemkiewicza, Sakiewicza, Janeckiego ?"
      W "trójce?"
      No, to bez dezynfekcji się nie obejdzie. Inaczej grozi zarażenia
      syfem przez eter
    • borys_j Głupia Kublik- zraził słuchaczy? Słuchalność rosła 26.05.10, 21:47
      Ech najbardziej proplatformerska hujwenbinka Kublik bredzi jak
      potłuczona - jak zmierzyła, że Sobala zraził do siebie słuchaczy,
      skoro słuchalność za Sobali biła rekordy?... :))
      • zimorodek_znad_wisly Słuchacze Trójki słuchali tej jazdy 26.05.10, 22:46
        bo nie wierzyli własnym uszom, ze można takie rzeczy jak Sobala i Spółka wyprawiać w publicznym radiu. W pierwszych dniach bytności Karnowskiego (15 lutego chyba) prowadzący robili sobie dosłownie żarty, dyskutując np. o tym za co można dostać karne punkty. Karnowski robił wtedy przegląd prasy o 6:50, 7:15, 7;45, następnie Salon o 8,15 i rozmowę z dziennikarzami o 8.30. W przeglądzie politycznym głownie prawicowa prasa - Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Polska, Rzepa, wszystkie komentarze z tezą. To nie jest publiczne radio dla wszystkich. Jest jedna stacja, w którym panowie Sobala z Karnowskim by sie doskonale odnaleźli. Ale nie jest radio publiczne (na szczęście). Oto cała historyja. Trójka budzi mnie od wczesnej podstawówki. Od 3 miesięcy wyłączam radio o 8.15
      • q-ku Słuchalność rosła - sam zajrzałem co to za cyrk 26.05.10, 23:27
        z ciekawości zajrzałem a nigdy rano nie słuchałem

        jakby publicznie kogoś tam gwałcili to też by wzrosłą słuchalność

        w zasadzie gwałcili - obiektywność medium publicznego
      • 3henryk Re: Głupia Kublik- zraził słuchaczy? Słuchalność 26.05.10, 23:36
        borys_j napisał:

        > Ech najbardziej proplatformerska hujwenbinka Kublik bredzi jak
        > potłuczona - jak zmierzyła, że Sobala zraził do siebie słuchaczy,
        > skoro słuchalność za Sobali biła rekordy?... :))


        Ty też bijesz rekordy, ale głupoty.
    • trzymilionowy.post Czy dojdzie do apolitycznego protestu?:-)))) 26.05.10, 21:50
      www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=17874

      Panie Sakiewicz, wierzę w Pana!!!!
    • trajkotek Sobala wyleciał 26.05.10, 22:10
      ... może znajdzie jakąs prace w mediach prywatnych, bo w prywatnych jest całkiem inaczej
      • arzamas5 Re: Sobala wyleciał 26.05.10, 22:23
        Dlatego prywatne nazywają się PRYWATNE czyj cyrk - tego małpy a ja nie muszę tego czytać/oglądać/słuchać i żadna ustawa nie nakazuje mi płacić wtedy za to. Z publicznymi mediami jest podobnie też nie muszę czytać/oglądać/słuchać ale płacić za to muszę bo ustawa mi i tobie nakazuje. Ale zrozumienie tego jest zbyt skomplikowane. Jak widać tutaj
        • trajkotek Sobala wyleciał 26.05.10, 22:45
          to za co własciwie on wyleciał, za to co robił jako naczelny w pracy - za którą
          mu placiłem, czy za to, co robił nie za moje pieniądze, czyli prywatnie???
    • m.godwin Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia 26.05.10, 22:15
      > Uff - są jednak jakieś granice.

      A już przestawałem wierzyć, że uda się skończyć z tym łajdactwem, że uda się skończyć z tymi kłamstwami. Ale dzisiaj wreszcie się udało. Ten łajdak powinien teraz poczuć strach, jego świat się wali.

      • wrd6611 Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia 26.05.10, 22:37
        No to Trojka skonczyla z lajdactwem. Brawo!
      • q-ku nic sie nie "skończyło" 26.05.10, 23:30
        - Karnowski jest identyczn
    • wojtek-gdansk Uff, jeden wyleciał drugi sie szykuje 26.05.10, 22:58
      Mała pociecha, a jednak pociecha.
      Mam tylko pytanie czy rzeczywiście odwołał go Zarząd TVP?, he he
      • rydzyk_fizyk Re: Uff, jeden wyleciał drugi sie szykuje 26.05.10, 23:11
        a co zarząd TVP ma do radia? :>
    • kamyczek_55 Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 26.05.10, 23:32
      Co z tego, kiedy powołają na to miejsce nową swołocz.
      • kurelski Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 01:56
        O mamy Kacapa na internecie.Polskiego nie umie i sie rusycyzmami
        podpiera.Zawsze jezyk ojczysty milszy niz polski-a jaka kultura
        wypowiedzi PO na zywo.
    • roo72 "miesięcznicę" 26.05.10, 23:46
      Na litość boską.. pisz proszę po polsku i nie wymyślaj słów.

      --
      Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
      • marek1846 A ja spróbuję 27.05.10, 06:04
        miesiąc to 1/12 roku, czli 1/12 rocznicy czyli dwunastnica. Powinno
        przyjąć się tak jak "tacierzyństwo".
    • jac-rep Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 00:11
      Powinien wylecieć za stworzenie DWÓCH alternatywnych "trójek".
      Pierwszej tej normalnej, wyluzowanej i na poziomie i drugiej tej z
      cyklu "z dymem pożarów i kurzem krwi bratniej" czyli radia
      Sakiewiczów, Janeckich, Vildsteinów, Karnowskich i tym podobnej
      swołoczy. Jeśli słuchało się dłużej to było wrażenie jakiejś schizy,
      dwa w jednym a pasujące do siebie jak pięść do nosa. Pasowali do
      TEGO programu jak obiektywizm redaktory Siedleckiej do opisywanych
      faktów. Oby następca był bardziej... finezyjny.
    • kurelski Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 01:45
      Codziennie GW popiera - wytycza funkcjonowanie PO -kieruje kompania
      Komorowskiego a teraz bzdurzy na temat - jakoby inne publikatory
      przedstawialy nie obiektywnie i popieraly PIS . Smierdzicie TRYBUNA
      LUDU szanowni panstwo - myc sie trzeba w cieplej wodzie z mydlem a nie
      w gnoju nienawisci.
      • tadekok Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 06:37
        kurelski napisał:

        > Codziennie GW popiera - wytycza funkcjonowanie PO -kieruje kompania
        > Komorowskiego a teraz bzdurzy na temat - jakoby inne publikatory

        ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
        ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

        p u b l i k a t o r y

        no,no

        bo łoyciec rydzyk tadeusz okaże gniew
    • kurelski Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 01:49
      I napewno nie dla fanatykow PO .Mysl czlowieku jak klepiesz w te glupie
      klawisze.Ucaluj Putina od Polakow najlepiej w dupe.
      • 3henryk Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 10:08
        kurelski napisał:

        > I napewno nie dla fanatykow PO .Mysl czlowieku jak klepiesz w te glupie
        > klawisze.Ucaluj Putina od Polakow najlepiej w dupe.


        Nie znoszę lachoobciągaczy yarowych. Spieprzaj dziadu.
    • marek1846 Smutne jest to, że wylatuje za politykę 27.05.10, 07:04
      a nie za obniżanie poziomu Trójki. Trójka podobnie jak inne media
      publiczne jest miejscem do zarabiania, stąd po kilku czytaczy
      wiadomości, tych samych we wszystkich rozgłośniach publicznego
      radia. Wycieczki tzw reporterów, w najodleglejsze zakątki świata,
      oczywiście dla dobra słuchaczy. Korespondenci w Wiedniu informujący
      co dzieje się w Bratysławie, bo rzecz jasna z Wiednia lepiej widać,
      zwłaszcza jak się stanie na krześle. Popisy Marcinik, mdlejącej dla
      dobra słuchacz przy zapowiedziach dzieł zaprzyjażnionych "pisarzy".
      To są prawdziwe problemy, a poglądy polityczne ma każdy. Osobiście
      wolę słuchać opini ludzi mających odmienne zdanie od mojego, niż
      tych którzy utwierdzają mnie w tym jaki jestem doskonały.
    • yanuss etykietki w wybiorczej... 27.05.10, 07:19
      Kiedy w TVP info nadredaktor Zakowski zbiera swoich kolegow z wybiorczej i polityki to nie ma w tym nic gorszacego..Ale nie wolno by w programie byl Ziemkiewicz czy Wildstein bo oni juz maja w wybiorczej etykietki prawicowca a to gorzej jeszcze niz PiS-owiec... Jak mozna tak zdurniec..Ale jak moga rozpoznawac "naszych" od tych brzydkich skolowani czytelnicy wybiorczej.. tylko po etkietkach.. myslec im nie wolno..za nich pomysli Kuczynski z Zakowskim...
      • pis_fujara Re: etykietki w wybiorczej... 27.05.10, 15:48
        yanuss napisał:

        Ale nie wolno by w programie byl Ziemkiewi
        > cz czy Wildstein bo oni juz maja w wybiorczej etykietki prawicowca
        a to gorzej
        > jeszcze niz PiS-owiec...

        Chyba się PiSmoherze mylisz, tym matołom nikt nie przylepia etykiety
        prawicowców, bo nie można tak nazywać bolszewików i nazistów.
    • bibliokretynka bracia Karnowscy do radia i tiwi! 27.05.10, 07:57
      Polska będzie WASZA!!!
    • robert9998 Komorowskiego sztab w mieszaniu A.Bikont z GW 27.05.10, 08:12
      Polskie media publiczne powinny być jak BBC w Anglii.Pan Sobala niech
      idzie do pracy w "radiu od ryja", lub Gazecie Polskiej tam jego
      miejsce.
      Obiektywizm GW skłania się do Warszawa ul. Wiejska 14/5 prywatne
      mieszkanie dziennikarki Gazety Wyborczej Anny Bikont, tu się
      zarejestrował sztab wyborczy kandydata PO na prezydenta PR Bronisława
      Komorowskiego.
      Dworak były prezes TVP był i pozostał członkiem PO, wtedy nikt w GW
      nie lamentował o partyjnej nominacji.
      • 3henryk Re: Komorowskiego sztab w mieszaniu A.Bikont z GW 27.05.10, 10:12
        robert9998 napisał:

        > Polskie media publiczne powinny być jak BBC w Anglii.Pan Sobala niech
        > idzie do pracy w "radiu od ryja", lub Gazecie Polskiej tam jego
        > miejsce.
        > Obiektywizm GW skłania się do Warszawa ul. Wiejska 14/5 prywatne
        > mieszkanie dziennikarki Gazety Wyborczej Anny Bikont, tu się
        > zarejestrował sztab wyborczy kandydata PO na prezydenta PR Bronisława
        > Komorowskiego.
        > Dworak były prezes TVP był i pozostał członkiem PO, wtedy nikt w GW
        > nie lamentował o partyjnej nominacji.


        Kościoły to dopiero żenada, manipulować nie wypada, PISlamisto.
        • brat_kumoter Re: Komorowskiego sztab w mieszaniu A.Bikont z GW 27.05.10, 13:29
          3heniu

          ale mu dowalil. No no sila argumentow przemocna :)

          pisz wiecej

          a moze PISz wiecej :)

    • ale-o-co-kaman Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 08:28




      zimorodek_znad_wisly napisała:

      > Uff - są jednak jakieś granice. Trójka to radio PUBLICZNE, a więc da wszystkich
      > , nie tylko dla fanatyków PiS



      Jasne! Poprzeć PIS w radio publicznym to zbrodnia. Zbrodnia przeciw jedynym sprawiedliwym, czyli partii rządzącej. Już to kiedyś przerabialiśmy.W jednym masz rację-trójka rzeczywiście nie jest dla fanatyków PIS. Ona jest dla fanatyków PO, elektoratu Komorowskiego, który we wszystkich mediach daje upust swej nienawiści do każdego, kogo zdanie choć na jotę różni się od tego "pożądanego" sposobu myślenia. Mierzi mnie sposób prowadzenia kampanii przez PO, ta kampania zniszczy nie tylko wizerunek Komorowskiego, ale i całej partii.
      • ponte_aronte zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 09:19
        goście radia mogą sobie popierać kogo chcą, publiczna rozgłośnia, na którą płaca wszyscy, nie może mieć poglądów politycznych
        • ale-o-co-kaman Re: zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 09:49
          ponte_aronte napisał:

          > goście radia mogą sobie popierać kogo chcą, publiczna rozgłośnia, na którą płac
          > a wszyscy, nie może mieć poglądów politycznych

          Masz całkowitą rację, tyle, że to tylko nasze pobożne życzenia. Nie powinna mieć poglądów politycznych, ale je ma. Sobala, Janke i wielu innych. Zastanawiające jest dla mnie to, że jak do tej pory nikt nie wyleciał z pracy z powodu poparcia dla POartii rządzącej.
          • 3henryk Re: zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 10:17
            ale-o-co-kaman napisała:

            > ponte_aronte napisał:
            >
            > > goście radia mogą sobie popierać kogo chcą, publiczna rozgłośnia, na któr
            > ą płac
            > > a wszyscy, nie może mieć poglądów politycznych

            Gdzie tu masz kogoś z PO, kretynie. Za wasze kłamstwa i manipulacje tego typu
            spychacie yarkacza w niebyt. Więcej pluj to skuteczniej zatopisz oczywistą
            oczywistość.
            >
            > Masz całkowitą rację, tyle, że to tylko nasze pobożne życzenia. Nie powinna mie
            > ć poglądów politycznych, ale je ma. Sobala, Janke i wielu innych. Zastanawiając
            > e jest dla mnie to, że jak do tej pory nikt nie wyleciał z pracy z powodu popar
            > cia dla POartii rządzącej.

            • ale-o-co-kaman Re: zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 10:32
              3henryk, czytaj proszę ze zrozumieniem. Nie uczyli w twojej szkole?
    • gragos Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 08:42
      Pospieszalski kolejnym naczelnym Trójki? Łomatko!
    • cypryjan Sobala i spółka 27.05.10, 09:03
      Jak zobaczę lub usłyszę panów Wildstejna,Ziemkiewicza,Sakiewicza
      i im podobnych natychniast wyłączam TV lub radio.
      Oni żyją w świecie " pisowskim" a ja w normalnym kraju.
      Mój świat kraj nie jest idealny wiele w nim trzeba zmienić.
      Niech go jednak reformują ludzie nie tacy jak Kaczyński,
      Ziemkiewicz,O.Rydzyk, Wildstejn i Sobala. Niestety brak u nas
      polityków i partii jak to się dziś mówi z "górnej półki "
      Demagodzy i karierowicze mają głos !!Zagłuszają resztę.
    • hania6391 Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 09:36
      wreszcie........ może i w innych mediach też zacznie się porządek?
      • olewus.1 PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprzątać ! 27.05.10, 09:43
        Przegnać to kurestwo !
        • ale-o-co-kaman Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 09:57
          olewus.1 napisał:

          > Przegnać to kurestwo !

          I czekać na cudów Tuska ciąg dalszy:)
          • 3henryk Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 10:22
            ale-o-co-kaman napisała:

            > olewus.1 napisał:
            >
            > > Przegnać to kurestwo !
            >
            > I czekać na cudów Tuska ciąg dalszy:)


            Spieprzaj dziadu.

            Gdzie tu masz kogoś z PO, kretynie. Za wasze kłamstwa i manipulacje tego typu
            spychacie yarkacza w niebyt. Więcej pluj to skuteczniej zatopisz oczywistą
            oczywistość.
            • ale-o-co-kaman Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 10:35
              Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć.
              • 3henryk Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 10:49
                ale-o-co-kaman napisała:

                > Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć.

                Poczytaj spot z godz. 8.28 To może zrozumiesz rydzykowa niedojdo językowa (
                Przyznawać, że cię nie rozumieć. )
                • ale-o-co-kaman Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 11:03
                  3henryk napisał:

                  > ale-o-co-kaman napisała:
                  >
                  > > Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć.
                  >
                  > Poczytaj spot z godz. 8.28 To może zrozumiesz rydzykowa niedojdo językowa (Przyznawać, że cię nie rozumieć. )



                  Oj młocie, młocie :)QA o czymś takim jak sarkazm to słyszałeś może? I jaki spot? Post chyba, prawda?
              • pis_fujara Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 15:55
                ale-o-co-kaman napisała:

                > Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć.
                To nie dziwi, percepcja PiSuara nie jest w stanie ogarnąć
                najprostszych rzeczy.
    • 53gosia Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 10:57
      Pan Sobala był szkodnikiem Naszego Ukochanego Radia.Dzisiaj, pomimo różnych
      trudności mogę rzec ,że to bardzo dobry dzień.Trójko!!!!!!!
      Tak trzymaj.
    • barakkobamaa Bikont niech będzie szefemk Trójki 27.05.10, 10:58
      A nadawać nowe radio będzie z mieszkania dziennikarki Anny Bikont na ulicy
      Wiejskiej w którym znajduję sztab wyborczy Komorowskiego. Wtedy będzie
      niezależnie. Tak jak obecnie w GW.
    • drugilana dzięki Bogu 27.05.10, 11:00
      Lepszego prezentu nie mogłem dostać na urodziny, bo trójki powoli
      nie daje się słuchać. A kiedy polecą pisowskie żołnierzyki
      zwerbowane na antenę przez Sobalę?
      • ale-o-co-kaman Re: dzięki Bogu 27.05.10, 11:16
        drugilana napisał:

        > Lepszego prezentu nie mogłem dostać na urodziny, bo trójki powoli
        > nie daje się słuchać. A kiedy polecą pisowskie żołnierzyki
        > zwerbowane na antenę przez Sobalę?



        A czego w tej chwili da się jeszcze posłuchać? Polećcie jakieś medium niezaangażowane politycznie, bo czkawki już dostaję od tej wyborczej szarpaniny. Poglądy osób kierujących każdą stacją TV, radiową, czy gazetą są dla mnie czytelne po wysłuchaniu jednego programu publicystycznego. Z tą wolnością mediów to jedna wielka bujda jest.


        Plaudite cives, plaudite amici, finita est comaedia.
    • rtoip158 Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 12:01
      Trójka to był moje zawsze ukochane radio. Niestety od kilku lat (z
      przerwą na Magdę Jethon) mam mieszane uczucia, muzyka super, audycje
      dla kogoś kto naprawdę myśli, ale ci z nadania Sobali nie do
      akceptacji, jad jak w radiu pana rydzyka (małe litery napisałem
      świadomie!
      • wobo1704 Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 12:19
        > Trójka to był moje zawsze ukochane radio. Niestety ...

        Było kiedyś i moim radiem.
        Niestety część starszych słuchaczy (nawet tych kiedyś bardzo
        rozsądnych) '3' zmocherzyła się.
        Polityka kadrowa Sobali była zgodna z życzeniami bardzo dużej części
        słuchaczy.
        Obawiam się, że jego następca będzie z tego samego kręgu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka