zimorodek_znad_wisly 26.05.10, 21:11 Uff - są jednak jakieś granice. Trójka to radio PUBLICZNE, a więc da wszystkich, nie tylko dla fanatyków PiS Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elve Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 26.05.10, 21:27 ciekawe, kto teraz. byle nie z deszczu pod rynnę... Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Pewnie wróci Skowroński 26.05.10, 23:10 chyba jedyne sensowne wyjście dla PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
www.nasznocnik.pl Skowroński już poprzednim razem uprzejmie... 26.05.10, 23:46 ...podziękował - dlaczego miałby się teraz zgodzić? Odpowiedz Link Zgłoś
q-ku siekierka za kijek - Karnowski za Sobalę 26.05.10, 23:26 jeszcze zatęsknimy za Sobalą Dziś rano Karnowski tak skandalicznie stronniczo prowadził audycję w radiu PUBLICZNYM prowadził wywiad z posłanką partii której ewidentnie nie popiera on - i dawał to jasno do zrozumienia komentując wypowiedzi, wchodził w słowo kobiecie itd żenujący spektakl marksizmu-leninizmu w praktyce a przecież był reprezentantem publicznego radia robiącego z kimś wywiad a nie prywatnym ... Sobalą na wiecu Odpowiedz Link Zgłoś
mysia2010 Re: siekierka za kijek - Karnowski za Sobalę 27.05.10, 15:09 q-ku napisał: > jeszcze zatęsknimy za Sobalą > > Dziś rano Karnowski tak skandalicznie stronniczo prowadził audycję w radiu > PUBLICZNYM > > prowadził wywiad z posłanką partii której ewidentnie nie popiera on - i dawał t > o > jasno do zrozumienia komentując wypowiedzi, wchodził w słowo kobiecie itd > > żenujący spektakl marksizmu-leninizmu w praktyce > > a przecież był reprezentantem publicznego radia robiącego z kimś wywiad a nie > prywatnym ... Sobalą na wiecu Zgadzam się w 100%. Nie można słuchać Karnowskiego. Ignoruje odpowiedzi rozmówcy i wszystko wie najlepiej. Po co wogóle zaprasza gości. Może sobie przez 15 min sam ze sobą konwersować. I jeszcze ten wywiad z karnowskim w Rzeczpospolitej. Dramat. Wiadmości najlepszy kanał informacyjny. Bzdura totlana. pozdrawiam słuchaczy TRÓJKI Odpowiedz Link Zgłoś
zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 00:57 Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem... ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. - >niezalezna.pl/article/show/id/34606 Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak się czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...) Odpowiedz Link Zgłoś
henryk-sikora odpowiedź dla "zuza.pomponik" 27.05.10, 08:05 Nie bądź żałosna "zuza.pomponik", Krystyna Mokrosińska zmanipulowana przez publikacje GW. Trzeba być idotą aby coś takiego napisać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sam-to-ja Re: odpowiedź dla "zuza.pomponik" 27.05.10, 08:55 I to właśnie na takich ludziach widzących rzeczywistość w odmienny sposób bazuje Niezależna, ale również Fakt i kilka innych "poprawnych" Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 10:02 zuza.pomponik napisała: > Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem... > ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. - > >niezalezna.pl/article/show/id/34606 > Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak się > czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one > obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...) Nie pisz gdy masz obrzęk mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
telefon70 Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 10:35 To po co je czytasz? Czytasz i komentujesz... Po co Ci to, skoro w nic co GW pisze nie wierzysz? Placa Ci PiSowcy za Twoje komentarze, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 21:09 zwyczajnie ciekawi mnie co będzie się działo dalej. Może dopiero za dwa lata dowiemy się jak było naprawdę (jak dzieje się co chwilę np. z wyrokami w sprawie CBA czy Ziobry...) Nie jestem ślepym wyznawcą niczego. Po prostu oglądam, czytam, myślę i komentuję... skąd w Was takie silne emocje? naprawdę szkoda zdrowia, polecam jakieś piweczko, wineczko, miłą rozmowę z kimś przyjaznym i od razu przejdą Wam te silne nienawistne emocje;) Odpowiedz Link Zgłoś
zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 21:12 zwyczajnie ciekawi mnie co będzie się działo dalej. Może dopiero za dwa lata dowiemy się jak było naprawdę (jak dzieje się co chwilę np. z wyrokami w sprawie CBA czy Ziobry...) Nie jestem ślepym wyznawcą niczego. Po prostu oglądam, czytam, myślę i komentuję... skąd w Was takie silne emocje? naprawdę szkoda zdrowia, polecam jakieś piweczko, wineczko, miłą rozmowę z kimś przyjaznym i od razu przejdą Wam te silne nienawistne emocje;) Odpowiedz Link Zgłoś
zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 21:13 A GW czytam jeszcze tylko z przyzwyczajenia...ale faktycznie chyba już wkrótce przestanę, bo szkoda na takie pisemko czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
zuza.pomponik Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 01:05 Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem... ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. ->niezalezna.pl/article/show/id/34606 Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak się czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...) Odpowiedz Link Zgłoś
pis_fujara Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 15:38 zuza.pomponik napisała: > Hm, pani Mokrosińska z tego co widzę jest już straszona sądem... > ciekawe jak się to dalej potoczy ?.. - >niezalezna.pl/article/show/id/34606 > Może faktycznie dała się zmanipulować GW? o to nietrudno, bo jak się > czyta relacje GW z czegokolwiek, to właściwie nigdy nie są one > obiektywne... (zazwyczaj są po prostu "pisane pod tezę"...) Płyta ci się PiStirówko zacięła??? Odpowiedz Link Zgłoś
gemelar Sobala wypie...la ? Kolej na Karnowskiego DTV 26.05.10, 21:37 "Wildsteina. Ziemkiewicza, Sakiewicza, Janeckiego ?" W "trójce?" No, to bez dezynfekcji się nie obejdzie. Inaczej grozi zarażenia syfem przez eter Odpowiedz Link Zgłoś
borys_j Głupia Kublik- zraził słuchaczy? Słuchalność rosła 26.05.10, 21:47 Ech najbardziej proplatformerska hujwenbinka Kublik bredzi jak potłuczona - jak zmierzyła, że Sobala zraził do siebie słuchaczy, skoro słuchalność za Sobali biła rekordy?... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
zimorodek_znad_wisly Słuchacze Trójki słuchali tej jazdy 26.05.10, 22:46 bo nie wierzyli własnym uszom, ze można takie rzeczy jak Sobala i Spółka wyprawiać w publicznym radiu. W pierwszych dniach bytności Karnowskiego (15 lutego chyba) prowadzący robili sobie dosłownie żarty, dyskutując np. o tym za co można dostać karne punkty. Karnowski robił wtedy przegląd prasy o 6:50, 7:15, 7;45, następnie Salon o 8,15 i rozmowę z dziennikarzami o 8.30. W przeglądzie politycznym głownie prawicowa prasa - Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Polska, Rzepa, wszystkie komentarze z tezą. To nie jest publiczne radio dla wszystkich. Jest jedna stacja, w którym panowie Sobala z Karnowskim by sie doskonale odnaleźli. Ale nie jest radio publiczne (na szczęście). Oto cała historyja. Trójka budzi mnie od wczesnej podstawówki. Od 3 miesięcy wyłączam radio o 8.15 Odpowiedz Link Zgłoś
q-ku Słuchalność rosła - sam zajrzałem co to za cyrk 26.05.10, 23:27 z ciekawości zajrzałem a nigdy rano nie słuchałem jakby publicznie kogoś tam gwałcili to też by wzrosłą słuchalność w zasadzie gwałcili - obiektywność medium publicznego Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Głupia Kublik- zraził słuchaczy? Słuchalność 26.05.10, 23:36 borys_j napisał: > Ech najbardziej proplatformerska hujwenbinka Kublik bredzi jak > potłuczona - jak zmierzyła, że Sobala zraził do siebie słuchaczy, > skoro słuchalność za Sobali biła rekordy?... :)) Ty też bijesz rekordy, ale głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Czy dojdzie do apolitycznego protestu?:-)))) 26.05.10, 21:50 www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=17874 Panie Sakiewicz, wierzę w Pana!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
trajkotek Sobala wyleciał 26.05.10, 22:10 ... może znajdzie jakąs prace w mediach prywatnych, bo w prywatnych jest całkiem inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
arzamas5 Re: Sobala wyleciał 26.05.10, 22:23 Dlatego prywatne nazywają się PRYWATNE czyj cyrk - tego małpy a ja nie muszę tego czytać/oglądać/słuchać i żadna ustawa nie nakazuje mi płacić wtedy za to. Z publicznymi mediami jest podobnie też nie muszę czytać/oglądać/słuchać ale płacić za to muszę bo ustawa mi i tobie nakazuje. Ale zrozumienie tego jest zbyt skomplikowane. Jak widać tutaj Odpowiedz Link Zgłoś
trajkotek Sobala wyleciał 26.05.10, 22:45 to za co własciwie on wyleciał, za to co robił jako naczelny w pracy - za którą mu placiłem, czy za to, co robił nie za moje pieniądze, czyli prywatnie??? Odpowiedz Link Zgłoś
m.godwin Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia 26.05.10, 22:15 > Uff - są jednak jakieś granice. A już przestawałem wierzyć, że uda się skończyć z tym łajdactwem, że uda się skończyć z tymi kłamstwami. Ale dzisiaj wreszcie się udało. Ten łajdak powinien teraz poczuć strach, jego świat się wali. Odpowiedz Link Zgłoś
wrd6611 Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia 26.05.10, 22:37 No to Trojka skonczyla z lajdactwem. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek-gdansk Uff, jeden wyleciał drugi sie szykuje 26.05.10, 22:58 Mała pociecha, a jednak pociecha. Mam tylko pytanie czy rzeczywiście odwołał go Zarząd TVP?, he he Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Uff, jeden wyleciał drugi sie szykuje 26.05.10, 23:11 a co zarząd TVP ma do radia? :> Odpowiedz Link Zgłoś
kamyczek_55 Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 26.05.10, 23:32 Co z tego, kiedy powołają na to miejsce nową swołocz. Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 01:56 O mamy Kacapa na internecie.Polskiego nie umie i sie rusycyzmami podpiera.Zawsze jezyk ojczysty milszy niz polski-a jaka kultura wypowiedzi PO na zywo. Odpowiedz Link Zgłoś
roo72 "miesięcznicę" 26.05.10, 23:46 Na litość boską.. pisz proszę po polsku i nie wymyślaj słów. -- Artificial intelligence is no match for natural stupidity. Odpowiedz Link Zgłoś
marek1846 A ja spróbuję 27.05.10, 06:04 miesiąc to 1/12 roku, czli 1/12 rocznicy czyli dwunastnica. Powinno przyjąć się tak jak "tacierzyństwo". Odpowiedz Link Zgłoś
jac-rep Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 00:11 Powinien wylecieć za stworzenie DWÓCH alternatywnych "trójek". Pierwszej tej normalnej, wyluzowanej i na poziomie i drugiej tej z cyklu "z dymem pożarów i kurzem krwi bratniej" czyli radia Sakiewiczów, Janeckich, Vildsteinów, Karnowskich i tym podobnej swołoczy. Jeśli słuchało się dłużej to było wrażenie jakiejś schizy, dwa w jednym a pasujące do siebie jak pięść do nosa. Pasowali do TEGO programu jak obiektywizm redaktory Siedleckiej do opisywanych faktów. Oby następca był bardziej... finezyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 01:45 Codziennie GW popiera - wytycza funkcjonowanie PO -kieruje kompania Komorowskiego a teraz bzdurzy na temat - jakoby inne publikatory przedstawialy nie obiektywnie i popieraly PIS . Smierdzicie TRYBUNA LUDU szanowni panstwo - myc sie trzeba w cieplej wodzie z mydlem a nie w gnoju nienawisci. Odpowiedz Link Zgłoś
tadekok Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 06:37 kurelski napisał: > Codziennie GW popiera - wytycza funkcjonowanie PO -kieruje kompania > Komorowskiego a teraz bzdurzy na temat - jakoby inne publikatory ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ p u b l i k a t o r y no,no bo łoyciec rydzyk tadeusz okaże gniew Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 01:49 I napewno nie dla fanatykow PO .Mysl czlowieku jak klepiesz w te glupie klawisze.Ucaluj Putina od Polakow najlepiej w dupe. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 10:08 kurelski napisał: > I napewno nie dla fanatykow PO .Mysl czlowieku jak klepiesz w te glupie > klawisze.Ucaluj Putina od Polakow najlepiej w dupe. Nie znoszę lachoobciągaczy yarowych. Spieprzaj dziadu. Odpowiedz Link Zgłoś
marek1846 Smutne jest to, że wylatuje za politykę 27.05.10, 07:04 a nie za obniżanie poziomu Trójki. Trójka podobnie jak inne media publiczne jest miejscem do zarabiania, stąd po kilku czytaczy wiadomości, tych samych we wszystkich rozgłośniach publicznego radia. Wycieczki tzw reporterów, w najodleglejsze zakątki świata, oczywiście dla dobra słuchaczy. Korespondenci w Wiedniu informujący co dzieje się w Bratysławie, bo rzecz jasna z Wiednia lepiej widać, zwłaszcza jak się stanie na krześle. Popisy Marcinik, mdlejącej dla dobra słuchacz przy zapowiedziach dzieł zaprzyjażnionych "pisarzy". To są prawdziwe problemy, a poglądy polityczne ma każdy. Osobiście wolę słuchać opini ludzi mających odmienne zdanie od mojego, niż tych którzy utwierdzają mnie w tym jaki jestem doskonały. Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss etykietki w wybiorczej... 27.05.10, 07:19 Kiedy w TVP info nadredaktor Zakowski zbiera swoich kolegow z wybiorczej i polityki to nie ma w tym nic gorszacego..Ale nie wolno by w programie byl Ziemkiewicz czy Wildstein bo oni juz maja w wybiorczej etykietki prawicowca a to gorzej jeszcze niz PiS-owiec... Jak mozna tak zdurniec..Ale jak moga rozpoznawac "naszych" od tych brzydkich skolowani czytelnicy wybiorczej.. tylko po etkietkach.. myslec im nie wolno..za nich pomysli Kuczynski z Zakowskim... Odpowiedz Link Zgłoś
pis_fujara Re: etykietki w wybiorczej... 27.05.10, 15:48 yanuss napisał: Ale nie wolno by w programie byl Ziemkiewi > cz czy Wildstein bo oni juz maja w wybiorczej etykietki prawicowca a to gorzej > jeszcze niz PiS-owiec... Chyba się PiSmoherze mylisz, tym matołom nikt nie przylepia etykiety prawicowców, bo nie można tak nazywać bolszewików i nazistów. Odpowiedz Link Zgłoś
bibliokretynka bracia Karnowscy do radia i tiwi! 27.05.10, 07:57 Polska będzie WASZA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
robert9998 Komorowskiego sztab w mieszaniu A.Bikont z GW 27.05.10, 08:12 Polskie media publiczne powinny być jak BBC w Anglii.Pan Sobala niech idzie do pracy w "radiu od ryja", lub Gazecie Polskiej tam jego miejsce. Obiektywizm GW skłania się do Warszawa ul. Wiejska 14/5 prywatne mieszkanie dziennikarki Gazety Wyborczej Anny Bikont, tu się zarejestrował sztab wyborczy kandydata PO na prezydenta PR Bronisława Komorowskiego. Dworak były prezes TVP był i pozostał członkiem PO, wtedy nikt w GW nie lamentował o partyjnej nominacji. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Komorowskiego sztab w mieszaniu A.Bikont z GW 27.05.10, 10:12 robert9998 napisał: > Polskie media publiczne powinny być jak BBC w Anglii.Pan Sobala niech > idzie do pracy w "radiu od ryja", lub Gazecie Polskiej tam jego > miejsce. > Obiektywizm GW skłania się do Warszawa ul. Wiejska 14/5 prywatne > mieszkanie dziennikarki Gazety Wyborczej Anny Bikont, tu się > zarejestrował sztab wyborczy kandydata PO na prezydenta PR Bronisława > Komorowskiego. > Dworak były prezes TVP był i pozostał członkiem PO, wtedy nikt w GW > nie lamentował o partyjnej nominacji. Kościoły to dopiero żenada, manipulować nie wypada, PISlamisto. Odpowiedz Link Zgłoś
brat_kumoter Re: Komorowskiego sztab w mieszaniu A.Bikont z GW 27.05.10, 13:29 3heniu ale mu dowalil. No no sila argumentow przemocna :) pisz wiecej a moze PISz wiecej :) Odpowiedz Link Zgłoś
ale-o-co-kaman Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 08:28 zimorodek_znad_wisly napisała: > Uff - są jednak jakieś granice. Trójka to radio PUBLICZNE, a więc da wszystkich > , nie tylko dla fanatyków PiS Jasne! Poprzeć PIS w radio publicznym to zbrodnia. Zbrodnia przeciw jedynym sprawiedliwym, czyli partii rządzącej. Już to kiedyś przerabialiśmy.W jednym masz rację-trójka rzeczywiście nie jest dla fanatyków PIS. Ona jest dla fanatyków PO, elektoratu Komorowskiego, który we wszystkich mediach daje upust swej nienawiści do każdego, kogo zdanie choć na jotę różni się od tego "pożądanego" sposobu myślenia. Mierzi mnie sposób prowadzenia kampanii przez PO, ta kampania zniszczy nie tylko wizerunek Komorowskiego, ale i całej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 09:19 goście radia mogą sobie popierać kogo chcą, publiczna rozgłośnia, na którą płaca wszyscy, nie może mieć poglądów politycznych Odpowiedz Link Zgłoś
ale-o-co-kaman Re: zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 09:49 ponte_aronte napisał: > goście radia mogą sobie popierać kogo chcą, publiczna rozgłośnia, na którą płac > a wszyscy, nie może mieć poglądów politycznych Masz całkowitą rację, tyle, że to tylko nasze pobożne życzenia. Nie powinna mieć poglądów politycznych, ale je ma. Sobala, Janke i wielu innych. Zastanawiające jest dla mnie to, że jak do tej pory nikt nie wyleciał z pracy z powodu poparcia dla POartii rządzącej. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 10:17 ale-o-co-kaman napisała: > ponte_aronte napisał: > > > goście radia mogą sobie popierać kogo chcą, publiczna rozgłośnia, na któr > ą płac > > a wszyscy, nie może mieć poglądów politycznych Gdzie tu masz kogoś z PO, kretynie. Za wasze kłamstwa i manipulacje tego typu spychacie yarkacza w niebyt. Więcej pluj to skuteczniej zatopisz oczywistą oczywistość. > > Masz całkowitą rację, tyle, że to tylko nasze pobożne życzenia. Nie powinna mie > ć poglądów politycznych, ale je ma. Sobala, Janke i wielu innych. Zastanawiając > e jest dla mnie to, że jak do tej pory nikt nie wyleciał z pracy z powodu popar > cia dla POartii rządzącej. Odpowiedz Link Zgłoś
ale-o-co-kaman Re: zbrodnia - jeśli to RADIO publiczne popiera 27.05.10, 10:32 3henryk, czytaj proszę ze zrozumieniem. Nie uczyli w twojej szkole? Odpowiedz Link Zgłoś
gragos Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 08:42 Pospieszalski kolejnym naczelnym Trójki? Łomatko! Odpowiedz Link Zgłoś
cypryjan Sobala i spółka 27.05.10, 09:03 Jak zobaczę lub usłyszę panów Wildstejna,Ziemkiewicza,Sakiewicza i im podobnych natychniast wyłączam TV lub radio. Oni żyją w świecie " pisowskim" a ja w normalnym kraju. Mój świat kraj nie jest idealny wiele w nim trzeba zmienić. Niech go jednak reformują ludzie nie tacy jak Kaczyński, Ziemkiewicz,O.Rydzyk, Wildstejn i Sobala. Niestety brak u nas polityków i partii jak to się dziś mówi z "górnej półki " Demagodzy i karierowicze mają głos !!Zagłuszają resztę. Odpowiedz Link Zgłoś
hania6391 Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 09:36 wreszcie........ może i w innych mediach też zacznie się porządek? Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprzątać ! 27.05.10, 09:43 Przegnać to kurestwo ! Odpowiedz Link Zgłoś
ale-o-co-kaman Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 09:57 olewus.1 napisał: > Przegnać to kurestwo ! I czekać na cudów Tuska ciąg dalszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 10:22 ale-o-co-kaman napisała: > olewus.1 napisał: > > > Przegnać to kurestwo ! > > I czekać na cudów Tuska ciąg dalszy:) Spieprzaj dziadu. Gdzie tu masz kogoś z PO, kretynie. Za wasze kłamstwa i manipulacje tego typu spychacie yarkacza w niebyt. Więcej pluj to skuteczniej zatopisz oczywistą oczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
ale-o-co-kaman Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 10:35 Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 10:49 ale-o-co-kaman napisała: > Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć. Poczytaj spot z godz. 8.28 To może zrozumiesz rydzykowa niedojdo językowa ( Przyznawać, że cię nie rozumieć. ) Odpowiedz Link Zgłoś
ale-o-co-kaman Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 11:03 3henryk napisał: > ale-o-co-kaman napisała: > > > Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć. > > Poczytaj spot z godz. 8.28 To może zrozumiesz rydzykowa niedojdo językowa (Przyznawać, że cię nie rozumieć. ) Oj młocie, młocie :)QA o czymś takim jak sarkazm to słyszałeś może? I jaki spot? Post chyba, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
pis_fujara Re: PIS uczynił z Polski chlew . Trzeba posprząta 27.05.10, 15:55 ale-o-co-kaman napisała: > Ale o co kaman? Przyznawać, że cię nie rozumieć. To nie dziwi, percepcja PiSuara nie jest w stanie ogarnąć najprostszych rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
53gosia Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 10:57 Pan Sobala był szkodnikiem Naszego Ukochanego Radia.Dzisiaj, pomimo różnych trudności mogę rzec ,że to bardzo dobry dzień.Trójko!!!!!!! Tak trzymaj. Odpowiedz Link Zgłoś
barakkobamaa Bikont niech będzie szefemk Trójki 27.05.10, 10:58 A nadawać nowe radio będzie z mieszkania dziennikarki Anny Bikont na ulicy Wiejskiej w którym znajduję sztab wyborczy Komorowskiego. Wtedy będzie niezależnie. Tak jak obecnie w GW. Odpowiedz Link Zgłoś
drugilana dzięki Bogu 27.05.10, 11:00 Lepszego prezentu nie mogłem dostać na urodziny, bo trójki powoli nie daje się słuchać. A kiedy polecą pisowskie żołnierzyki zwerbowane na antenę przez Sobalę? Odpowiedz Link Zgłoś
ale-o-co-kaman Re: dzięki Bogu 27.05.10, 11:16 drugilana napisał: > Lepszego prezentu nie mogłem dostać na urodziny, bo trójki powoli > nie daje się słuchać. A kiedy polecą pisowskie żołnierzyki > zwerbowane na antenę przez Sobalę? A czego w tej chwili da się jeszcze posłuchać? Polećcie jakieś medium niezaangażowane politycznie, bo czkawki już dostaję od tej wyborczej szarpaniny. Poglądy osób kierujących każdą stacją TV, radiową, czy gazetą są dla mnie czytelne po wysłuchaniu jednego programu publicystycznego. Z tą wolnością mediów to jedna wielka bujda jest. Plaudite cives, plaudite amici, finita est comaedia. Odpowiedz Link Zgłoś
rtoip158 Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia dla... 27.05.10, 12:01 Trójka to był moje zawsze ukochane radio. Niestety od kilku lat (z przerwą na Magdę Jethon) mam mieszane uczucia, muzyka super, audycje dla kogoś kto naprawdę myśli, ale ci z nadania Sobali nie do akceptacji, jad jak w radiu pana rydzyka (małe litery napisałem świadomie! Odpowiedz Link Zgłoś
wobo1704 Re: Sobala wyleciał z "Trójki" za wiec poparcia d 27.05.10, 12:19 > Trójka to był moje zawsze ukochane radio. Niestety ... Było kiedyś i moim radiem. Niestety część starszych słuchaczy (nawet tych kiedyś bardzo rozsądnych) '3' zmocherzyła się. Polityka kadrowa Sobali była zgodna z życzeniami bardzo dużej części słuchaczy. Obawiam się, że jego następca będzie z tego samego kręgu. Odpowiedz Link Zgłoś