Dodaj do ulubionych

"To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych...

    • halfdan_czarny Kandydatka PIS jest za legalizacją 08.06.10, 16:14
      związków tej samej płci ?.Jak ktoś mi powie że PIS to prawica to mu zakur... w łeb.
      • cillian1 Re: Kandydatka PIS jest za legalizacją 08.06.10, 17:39
        No, tak samo jak jest z całym narodem, a nie ze swoimi pisiakami :))))))
    • conrad11 Kompromitacją jest ten artykuł i dyskusja pod nim 08.06.10, 16:20
      Hektary tekstu na temat tej "strasznej i oburzającej" Romaszewskiej ale jakoś
      nigdzie nie zamieszczono cytatu tej rzekomo skandalicznej wypowiedzi... Wie
      ktoś, co właściwie powiedziała? Czytelnik powinien sam ocenić a nie być
      skazanym wyłącznie na opinię autora artykułu
    • eruduma Lipowicz 08.06.10, 16:29
      Lipowicz tak się różni od Romaszewskiej, jak PO od PiS-u. Czyli
      tylko sprawianiem lepszego wrażenia. Ale robią dokładnie to samo. Z
      Polską, z nami . No, może z wyprzedażą polskiego majątku PO lekko
      przoduje.
      • pakulec rożnica jest prosta 08.06.10, 16:42
        PO majątek prywatyzuje a Pis marnotrawi obsadzając wszystkie stanowiska
        swoimi nieudacznikami
    • wronskipacewicz akurat tak samo mówi p. Komorowska .I co ujadacze? 08.06.10, 16:29
      widziałem jej wypowiedż na spotkaniu w Warszawie .
      I co , "pierwsza dama" to też komprotmitacja etc ?

      smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.htm
      • pakulec może poprzyj to jakimś linkiem 08.06.10, 16:40
        bo jak na razie to tylko twoje urojenie
    • dzakarta "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 16:33
      Romaszewska - solidaruch o mentalności wiejskiego katomohera z
      Podkarpacia. Podobnie jak Romaszewski - wstyd wobec całej,
      cywilizowanej Europy!
      Oszołomiony katomoher i solidaruch - to dyskwalifikuje najbardziej na
      każde stanowisko!
      • babka_z_marsa Re: "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjny 08.06.10, 16:44
        proponuję posłać ją na obowiązkowe szkolenie tolerancyjne. Za pomocą łagodnej perswazji i muzyki techno zamienimy ją w Nowego, Cywilizowanego Lewacko Człowieka.
    • pakulec jaka kompromitacja? 08.06.10, 16:38
      przecież ta pani mówi to co myśli Pis i jego elektorat
    • s_f_ogorek Skandaliczne to są wpadki Komorowskiego... 08.06.10, 16:38
      Porównanie homoseksualistów do prostytutek do duża przesada, ale znając rzetelność redaktorów Gazety trudno oceniać te niefortunna
      wypowiedz.

      Nie zdziwiłbym się gdyby zdanie wyrwane było z kontekstu. Może pani
      Romaszewska mówiła o strojach/zachowaniach, niektórych uczestników
      tzw. parady miłości a Gazeta uznała, ze warto dowalić tym PiS-owi.

      Skoro ta kobieta skłonna jest przyznać homoseksualistom prawo do związków partnerskich (nie mylić z małżeństwem) to nie sposób uznać
      ja za homofoba.

      Zdaje się ze ta kobieta rozumie problemy homoseksualistów a jednocześnie mówi głosem społeczeństwa, które nie akceptuje półnagich facetów obmacujących się i udających kopulujące małpy podczas
      gejowskich pochodów.
    • danka2007 W związkach gejowskich jeden jest prostytutką 08.06.10, 16:41
      Ponieważ związek gejowski jest niemoralny i sprzeczny z religią
      katolicką , więc jeden z patnerów wykorzystuje słabość psychiczną
      drugiego i to jest podobne do wykorzystywania prostytutki . Taka
      jest prawda o tych niemoralnych związkach .
      • pakulec danka czy znasz związki gejowskie z autopsji? 08.06.10, 16:46
        skoro jesteś taka znawczynią tematu
      • babka_z_marsa Re: W związkach gejowskich jeden jest prostytutką 08.06.10, 16:47
        A wg mnie jest raczej tak, że działacze gejowscy wykorzystują słabość psychiczną i chęć dobrej samooceny obu nieszczęsnych zboczeńców, wmawiając im, że są normalni, tyle że w inny sposób...
      • wyksztalciuch_z_zomo Re: W związkach gejowskich jeden jest prostytutką 08.06.10, 17:09
        danka2007 napisała:

        > Ponieważ związek gejowski jest niemoralny i sprzeczny z religią
        > katolicką , więc jeden z patnerów wykorzystuje słabość psychiczną
        > drugiego i to jest podobne do wykorzystywania prostytutki . Taka
        > jest prawda o tych niemoralnych związkach .

        chodzi ci o ministrantów ??? ale to kiepsko wynagradzane prostytutki... co
        najwyzej "idź z bogiem dziecko" uslysza jako zapłate za wydupczenie w anusa
        przez proboszcza.
    • garbatonosy Kompromitacją jest,że nie można pedała nazwać 08.06.10, 16:43
      "po imieniu".
      • pakulec chodzi ci o abp. Paetza? 08.06.10, 16:50
        tak to kompromitacja
        • garbatonosy pakulec,jesteś pedałem?(grzecznie pytam), dziwnie 08.06.10, 21:20
          atakujesz tych którzy to robią w zaciszu swoich domów a gloryfikujesz tych
          którzy robią to na ulicy



          pakulec napisał:

          > tak to kompromitacja
      • wyksztalciuch_z_zomo Re: Kompromitacją jest,że nie można pedała nazwać 08.06.10, 17:07
        garbatonosy napisał:

        > "po imieniu".

        alez naprawde nikt ci nie broni isc pod dowolne seminarium czy siedzibe
        episkopatu i powiedziec...ba wykrzyczec co o nich myslisz :PPPP
      • guru133 A co byś garbatonosy, gdyby ktos zwrócił się do 08.06.10, 19:41
        ciebie "po imieniu", czyli idioto? A to była by najprawdziwsza prawda jak mawiał
        pewien "klasyk".:)
    • cyrix22 Czas wziąść się za pedałów 08.06.10, 16:51
      czas aby normalni ludzie przestali się bać i pogonili tych
      zboczeńców seksualnych.
      • pakulec Kościół nie pozwoli 08.06.10, 16:53
        bo jeszcze ludzie by chcieli się wziąść za pedofilów-i zaczęto by
        zamykać biskupów
      • wyksztalciuch_z_zomo Re: Czas wziąść się za pedałów 08.06.10, 17:05
        cyrix22 napisał:

        > czas aby normalni ludzie przestali się bać i pogonili tych
        > zboczeńców seksualnych.

        a fe ty wstretny antyklerykale i ateisto...rotfllll
      • kazik.k Re: Czas wziąść się za pedałów 08.06.10, 18:33
        jakos nie slyszalem bys nawolywal do "gonienia" tych czarnych sku...synow w
        sutannach gwalcacych dzieci!smialo bierz bsie za tych zboczencow!!!normalnym
        jestes czlowiekiem czy tylko kato-kundlem?bardzo jestem ciekaw!!!
      • guru133 Jak na razie, to ludzie bardziej boją się takich 08.06.10, 19:29
        jak ty, intelektualnych zboczeńców, którzy w imię dochodzenia do swoich
        zboczonych "prawd" gotowi byli by nawet mordować. Tamci walczą o swoje prawa
        radością i uśmiechami. Wy wykrzywionymi z wściekłości gębami i stekiem wyzwisk.
        No ale widać taki to polski katolicyzm.
    • talking_head GW-Prawda odwraca uwagę od wpadek Komo-Ruskiego 08.06.10, 16:59
      Komo-Ruski, czyli Lateksowy Bronek, dzień w dzień raczy nas swoimi
      "przemyśleniami" świadczącymi że jest "myślącym inaczej". Po ostatnich
      rewelacjach na temat wiz amerykańskich POmuniści wpadli juz chyba w panikę.
      Uruchomiono więc na poczekaniu tubę merdialną w postaci zawsze gotowej
      GW-Prawdy i juz możemy dyskutować o kim innym.
      cały wywiad z Romaszewską pokazuje jak załgana jest GW-Prawda.
      Nie pada tam ani razu "porównanie" pedryli do prostytutek. Zresztą te ostatnie
      mogłyby czuć sie urażone a jakoś nie protestują, widac dobrze odczytały tekst
      wywiadu.
    • wyksztalciuch_z_zomo "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 17:04
      b.ciekawe:PPP z jednej strony jej mąż broni kolesia ciagnacego koke i
      przebierajacego sie w damskie ciuchy z drugiej babon wyjezdza z takimi
      tekstami. Obydwoje panstwo Romaszewscy powinni isc na emeryture polityczna juz
      dawno. Myla im sie prywatne poglady wyglaszane u cioci na imieninach z tym co
      powinien robic senator RP i na strazy jakich wartosci powinien stac R.P.O.
    • pandora-online komorowski to kompromitacja 08.06.10, 17:06
      Ten aparadczyk PZPR chce budowac kopalnie odkrywkowa gazu oczym
      POstkomunistyczne POlskojezyczne media nie wspominaja.Kompromitacja to MEDIA W
      CALOSCI to prawdziwe zaklamane dno kompromitujace sie 24 god na dobe.Czasem
      sie zastanawiam czy GUS nie jast bardziej skompromitowany od tego cos co
      czasem ktos rzadem nazywa.
      • wyksztalciuch_z_zomo Re: komorowski to kompromitacja 08.06.10, 17:10
        pandora-online napisał:

        > Ten aparadczyk PZPR chce budowac kopalnie odkrywkowa gazu oczym
        > POstkomunistyczne POlskojezyczne media nie wspominaja.Kompromitacja to MEDIA W
        > CALOSCI to prawdziwe zaklamane dno kompromitujace sie 24 god na dobe.Czasem
        > sie zastanawiam czy GUS nie jast bardziej skompromitowany od tego cos co
        > czasem ktos rzadem nazywa.

        najwieksza kompromitacja to twoj nauczyciel j.polskiego z podstawówki dla downów.
    • s_f_ogorek Kompromitacja to wkładanie penisa do odbytu chłopa 08.06.10, 17:11
      Warto czasem przypomnieć na czym polega homoseksualizm.

      Nie ma w tym nic normalnego, to jest obrzydliwe i sprzeczne z
      natura... anomalie w przyrodzie nazywane są anomaliami nie bez
      powodu.

      Jako rozwinięte społeczeństwo powinniśmy nauczyć się tolerancji i
      zaakceptować te dziwactwa seksualne. Nie znaczy to jednak, ze należy
      udawać, ze homoseksualizm jest zjawiskiem naturalnym pozwalać na jego
      promocje na naszych ulicach i w szkołach.

      • wyksztalciuch_z_zomo Re: Kompromitacja to wkładanie penisa do odbytu c 08.06.10, 17:12
        s_f_ogorek napisał:

        > Warto czasem przypomnieć na czym polega homoseksualizm.
        >
        no własnie... www.youtube.com/watch?v=lI42mVK3kzE
      • talking_head Możemy ich tolerować, acz z obrzydzeniem 08.06.10, 17:29
        Mylisz tolerancję z akceptacją.
        GW-Prawda i jej srodowisko chciałaby zmienić cały nasz świat na
        swoją modłę.
    • jan_sobczak1 Oj kłuje w oczy prawda. A ped...two wolało by gdzi 08.06.10, 17:11
      A pedalstwo wolało by prawdę mieć w pupie.
      • wyksztalciuch_z_zomo Re: Oj kłuje w oczy prawda. A ped...two wolało by 08.06.10, 17:17
        jan_sobczak1 napisał:

        > A pedalstwo wolało by prawdę mieć w pupie.
        Paetz? to ty misiaczku??? znamy twoje skryte marzenia cioto...nie muwisz sie az
        tak afiszowac ...
    • honeyr Przeciez jest ZA związkami partnerskimi i!!! 08.06.10, 17:16
      Ciekawe, że ten jazgot uruchomiono pod adresem Romaszewskiej, która się
      opowiedziała ZA ZWIĄZKAMI PARTNERSKIMI, podczas gdy jej "PO-stępowa"
      konkurentka Lipowicz tak się boi klechów, że już zapowiedziała, że związki
      partnerskie w Polsce nie przejdą, a wprowadzenie Karty Praw...kosztowałoby za
      drogo!
      I tamtą babę promuje się jako postępową, a Romaszewską się zatupuje za to
      tylko, że powiedziała głupotę o paradach...
      • jkredman bo Romaszewska si.ę upomni o szarego człowieczka 08.06.10, 17:47
        w lichym paltociku, a Lipowicz nigdy nie podejmie tematu który mógłby naruszyć obowiązujące i istniejące stosunki społeczne,

        tworzenie prawa którego nikt poza maleńką grupką szamanów nie rozumie jest działanie antyspołecznym, antyobywatelskim i antyludzkim
        • guru133 A ja z jej wypowiedzi zrozumiałem że pomimo 08.06.10, 19:38
          krytyki, opowie się jednak po stronie "tęczowego człowieka" (to deklarowane
          wspieranie związków partnerskich);)
    • milo_1 Jaki mąż...taka żona... ŻENADA ____ 08.06.10, 17:21

      • talking_head Re: Jaki mąż...taka żona... ŻENADA ____ 08.06.10, 17:31
        Tak myslałem, nie pomyliłem się zastanawiając się kim jest to coś co
        napisało ten wpis. twoje zdjęcie do dowodu mówi wszystko.
        • guru133 Fizjonomista się znalazł:))) Lepiej sam popatrz do 08.06.10, 19:32
          lustra a może zrozumiesz dlaczego ludzie na twój widok z obrzydzeniem przechodzą
          na drugą stronę ulicy:))))
    • kufa-62 "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 17:42
      WSZYSTKO.FAJNIE.ALE.W TYM WIEKU.TO RACZEJ,NIECH KONFITURY .ROBI.A,NIE D.ZAWRACA!
    • jkredman to kompromitacja - ale propagandystów zwących 08.06.10, 17:43
      się dziennikarzami


      dokładnie to demonstrujących gejów i lesbijki Romaszewska nazwała prostytutkami, a nie wszystkich gejów i lesbijki - to jest znacząca różnica, ale już się propagandowo sprzedać nie da, więc odrzućmy część zdania, część myśli i już będzie można huzia na Józia,

      w rozmowie z Dominiką Wielowieyską w radiu TOK FM przyznała, że popiera związki partnerskie: "Ja jestem za związkami partnerskimi, one bywają w bardzo różnych sytuacjach niezwykle potrzebne.",




      • pakulec czemu kompromitacja? 08.06.10, 17:59
        że przeprowadzili wywiad z tym moherem?
        nie przesadzaj, o poglądach Pisu i jego elektoratu nalezy informować
        Polaków.
    • cezaratko "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:01
      Kompromitacja ? Czyja Jezeli PO ma takich zwolennikow jak Michnik
      to koniec z Polska. Pedaly, lesbijki ,zydo-komuna,kombinatorzy i.t.p.
      to dla Michnika wspaniala organizacja.
      Pedal i lesbijka powinni tak samo podlegac kastracji chemicznej tak
      jak pedofile.Demoralizacja robi takie same skutki jak pedofilstwo.
      Dajmy prawa zlodziejom ,bandytom ,pedofilom oni uwazaja ze tez maja
      swoje prawa.Kastracje i to publiczna proponuje zaczac od tych
      zboczencow z GW .
      • pakulec w sumie to dobry pomysł 08.06.10, 18:11
        księża nie powinni miec dzieci więc ta kastracja była by w sam raz
    • vomitorium1 "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:04
      jak widać
      starsza pani
      jest zwolenniczką
      cichodajstwa
    • gumkin "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:07
      tak, kolejna artystka po pani minister spraw zagranicznych. Myślałem, że PiS
      stać na więcej.
      Najlepiej niech Jarek załatwi sobie Orzechowskiego z LPR, ten autorytet
      moralny i religijny naszego narodu, co ma słabość do jazdy po kielichu.
      Ostatnio go nie widać, więc pewnie wziąłby z radością taką funkcję.
    • jacmenos Re: "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjny 08.06.10, 18:09
      czy w 40- milionowym państwie PIS nie może znaleźć kogoś , kto nie
      kompromituje się sam wygłaszając kuriozalne poglądy ?
    • xsawer "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:09
      Tak się składa, że słuchałem pani Romaszewskiej i muszę przyznać iż
      nie ma nic gorszego niż w żywe oczy przeinaczyć sens czyjejś
      wypowiedzi, a dokonała tego Monika Wielowieyska.
      P.S. Jestem ostatnim człowiekiem, który odda głos na PiS!
    • jonwol Rodzinny interes chcą założyć? 08.06.10, 18:25
      Zbysiu z Zosieńką?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka