halfdan_czarny Kandydatka PIS jest za legalizacją 08.06.10, 16:14 związków tej samej płci ?.Jak ktoś mi powie że PIS to prawica to mu zakur... w łeb. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Kandydatka PIS jest za legalizacją 08.06.10, 17:39 No, tak samo jak jest z całym narodem, a nie ze swoimi pisiakami :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
conrad11 Kompromitacją jest ten artykuł i dyskusja pod nim 08.06.10, 16:20 Hektary tekstu na temat tej "strasznej i oburzającej" Romaszewskiej ale jakoś nigdzie nie zamieszczono cytatu tej rzekomo skandalicznej wypowiedzi... Wie ktoś, co właściwie powiedziała? Czytelnik powinien sam ocenić a nie być skazanym wyłącznie na opinię autora artykułu Odpowiedz Link Zgłoś
eruduma Lipowicz 08.06.10, 16:29 Lipowicz tak się różni od Romaszewskiej, jak PO od PiS-u. Czyli tylko sprawianiem lepszego wrażenia. Ale robią dokładnie to samo. Z Polską, z nami . No, może z wyprzedażą polskiego majątku PO lekko przoduje. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec rożnica jest prosta 08.06.10, 16:42 PO majątek prywatyzuje a Pis marnotrawi obsadzając wszystkie stanowiska swoimi nieudacznikami Odpowiedz Link Zgłoś
wronskipacewicz akurat tak samo mówi p. Komorowska .I co ujadacze? 08.06.10, 16:29 widziałem jej wypowiedż na spotkaniu w Warszawie . I co , "pierwsza dama" to też komprotmitacja etc ? smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.htm Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec może poprzyj to jakimś linkiem 08.06.10, 16:40 bo jak na razie to tylko twoje urojenie Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 16:33 Romaszewska - solidaruch o mentalności wiejskiego katomohera z Podkarpacia. Podobnie jak Romaszewski - wstyd wobec całej, cywilizowanej Europy! Oszołomiony katomoher i solidaruch - to dyskwalifikuje najbardziej na każde stanowisko! Odpowiedz Link Zgłoś
babka_z_marsa Re: "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjny 08.06.10, 16:44 proponuję posłać ją na obowiązkowe szkolenie tolerancyjne. Za pomocą łagodnej perswazji i muzyki techno zamienimy ją w Nowego, Cywilizowanego Lewacko Człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec jaka kompromitacja? 08.06.10, 16:38 przecież ta pani mówi to co myśli Pis i jego elektorat Odpowiedz Link Zgłoś
s_f_ogorek Skandaliczne to są wpadki Komorowskiego... 08.06.10, 16:38 Porównanie homoseksualistów do prostytutek do duża przesada, ale znając rzetelność redaktorów Gazety trudno oceniać te niefortunna wypowiedz. Nie zdziwiłbym się gdyby zdanie wyrwane było z kontekstu. Może pani Romaszewska mówiła o strojach/zachowaniach, niektórych uczestników tzw. parady miłości a Gazeta uznała, ze warto dowalić tym PiS-owi. Skoro ta kobieta skłonna jest przyznać homoseksualistom prawo do związków partnerskich (nie mylić z małżeństwem) to nie sposób uznać ja za homofoba. Zdaje się ze ta kobieta rozumie problemy homoseksualistów a jednocześnie mówi głosem społeczeństwa, które nie akceptuje półnagich facetów obmacujących się i udających kopulujące małpy podczas gejowskich pochodów. Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 W związkach gejowskich jeden jest prostytutką 08.06.10, 16:41 Ponieważ związek gejowski jest niemoralny i sprzeczny z religią katolicką , więc jeden z patnerów wykorzystuje słabość psychiczną drugiego i to jest podobne do wykorzystywania prostytutki . Taka jest prawda o tych niemoralnych związkach . Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec danka czy znasz związki gejowskie z autopsji? 08.06.10, 16:46 skoro jesteś taka znawczynią tematu Odpowiedz Link Zgłoś
babka_z_marsa Re: W związkach gejowskich jeden jest prostytutką 08.06.10, 16:47 A wg mnie jest raczej tak, że działacze gejowscy wykorzystują słabość psychiczną i chęć dobrej samooceny obu nieszczęsnych zboczeńców, wmawiając im, że są normalni, tyle że w inny sposób... Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch_z_zomo Re: W związkach gejowskich jeden jest prostytutką 08.06.10, 17:09 danka2007 napisała: > Ponieważ związek gejowski jest niemoralny i sprzeczny z religią > katolicką , więc jeden z patnerów wykorzystuje słabość psychiczną > drugiego i to jest podobne do wykorzystywania prostytutki . Taka > jest prawda o tych niemoralnych związkach . chodzi ci o ministrantów ??? ale to kiepsko wynagradzane prostytutki... co najwyzej "idź z bogiem dziecko" uslysza jako zapłate za wydupczenie w anusa przez proboszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
garbatonosy Kompromitacją jest,że nie można pedała nazwać 08.06.10, 16:43 "po imieniu". Odpowiedz Link Zgłoś
garbatonosy pakulec,jesteś pedałem?(grzecznie pytam), dziwnie 08.06.10, 21:20 atakujesz tych którzy to robią w zaciszu swoich domów a gloryfikujesz tych którzy robią to na ulicy pakulec napisał: > tak to kompromitacja Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch_z_zomo Re: Kompromitacją jest,że nie można pedała nazwać 08.06.10, 17:07 garbatonosy napisał: > "po imieniu". alez naprawde nikt ci nie broni isc pod dowolne seminarium czy siedzibe episkopatu i powiedziec...ba wykrzyczec co o nich myslisz :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 A co byś garbatonosy, gdyby ktos zwrócił się do 08.06.10, 19:41 ciebie "po imieniu", czyli idioto? A to była by najprawdziwsza prawda jak mawiał pewien "klasyk".:) Odpowiedz Link Zgłoś
cyrix22 Czas wziąść się za pedałów 08.06.10, 16:51 czas aby normalni ludzie przestali się bać i pogonili tych zboczeńców seksualnych. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Kościół nie pozwoli 08.06.10, 16:53 bo jeszcze ludzie by chcieli się wziąść za pedofilów-i zaczęto by zamykać biskupów Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch_z_zomo Re: Czas wziąść się za pedałów 08.06.10, 17:05 cyrix22 napisał: > czas aby normalni ludzie przestali się bać i pogonili tych > zboczeńców seksualnych. a fe ty wstretny antyklerykale i ateisto...rotfllll Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Czas wziąść się za pedałów 08.06.10, 18:33 jakos nie slyszalem bys nawolywal do "gonienia" tych czarnych sku...synow w sutannach gwalcacych dzieci!smialo bierz bsie za tych zboczencow!!!normalnym jestes czlowiekiem czy tylko kato-kundlem?bardzo jestem ciekaw!!! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Jak na razie, to ludzie bardziej boją się takich 08.06.10, 19:29 jak ty, intelektualnych zboczeńców, którzy w imię dochodzenia do swoich zboczonych "prawd" gotowi byli by nawet mordować. Tamci walczą o swoje prawa radością i uśmiechami. Wy wykrzywionymi z wściekłości gębami i stekiem wyzwisk. No ale widać taki to polski katolicyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head GW-Prawda odwraca uwagę od wpadek Komo-Ruskiego 08.06.10, 16:59 Komo-Ruski, czyli Lateksowy Bronek, dzień w dzień raczy nas swoimi "przemyśleniami" świadczącymi że jest "myślącym inaczej". Po ostatnich rewelacjach na temat wiz amerykańskich POmuniści wpadli juz chyba w panikę. Uruchomiono więc na poczekaniu tubę merdialną w postaci zawsze gotowej GW-Prawdy i juz możemy dyskutować o kim innym. cały wywiad z Romaszewską pokazuje jak załgana jest GW-Prawda. Nie pada tam ani razu "porównanie" pedryli do prostytutek. Zresztą te ostatnie mogłyby czuć sie urażone a jakoś nie protestują, widac dobrze odczytały tekst wywiadu. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch_z_zomo "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 17:04 b.ciekawe:PPP z jednej strony jej mąż broni kolesia ciagnacego koke i przebierajacego sie w damskie ciuchy z drugiej babon wyjezdza z takimi tekstami. Obydwoje panstwo Romaszewscy powinni isc na emeryture polityczna juz dawno. Myla im sie prywatne poglady wyglaszane u cioci na imieninach z tym co powinien robic senator RP i na strazy jakich wartosci powinien stac R.P.O. Odpowiedz Link Zgłoś
pandora-online komorowski to kompromitacja 08.06.10, 17:06 Ten aparadczyk PZPR chce budowac kopalnie odkrywkowa gazu oczym POstkomunistyczne POlskojezyczne media nie wspominaja.Kompromitacja to MEDIA W CALOSCI to prawdziwe zaklamane dno kompromitujace sie 24 god na dobe.Czasem sie zastanawiam czy GUS nie jast bardziej skompromitowany od tego cos co czasem ktos rzadem nazywa. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch_z_zomo Re: komorowski to kompromitacja 08.06.10, 17:10 pandora-online napisał: > Ten aparadczyk PZPR chce budowac kopalnie odkrywkowa gazu oczym > POstkomunistyczne POlskojezyczne media nie wspominaja.Kompromitacja to MEDIA W > CALOSCI to prawdziwe zaklamane dno kompromitujace sie 24 god na dobe.Czasem > sie zastanawiam czy GUS nie jast bardziej skompromitowany od tego cos co > czasem ktos rzadem nazywa. najwieksza kompromitacja to twoj nauczyciel j.polskiego z podstawówki dla downów. Odpowiedz Link Zgłoś
s_f_ogorek Kompromitacja to wkładanie penisa do odbytu chłopa 08.06.10, 17:11 Warto czasem przypomnieć na czym polega homoseksualizm. Nie ma w tym nic normalnego, to jest obrzydliwe i sprzeczne z natura... anomalie w przyrodzie nazywane są anomaliami nie bez powodu. Jako rozwinięte społeczeństwo powinniśmy nauczyć się tolerancji i zaakceptować te dziwactwa seksualne. Nie znaczy to jednak, ze należy udawać, ze homoseksualizm jest zjawiskiem naturalnym pozwalać na jego promocje na naszych ulicach i w szkołach. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch_z_zomo Re: Kompromitacja to wkładanie penisa do odbytu c 08.06.10, 17:12 s_f_ogorek napisał: > Warto czasem przypomnieć na czym polega homoseksualizm. > no własnie... www.youtube.com/watch?v=lI42mVK3kzE Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Możemy ich tolerować, acz z obrzydzeniem 08.06.10, 17:29 Mylisz tolerancję z akceptacją. GW-Prawda i jej srodowisko chciałaby zmienić cały nasz świat na swoją modłę. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_sobczak1 Oj kłuje w oczy prawda. A ped...two wolało by gdzi 08.06.10, 17:11 A pedalstwo wolało by prawdę mieć w pupie. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch_z_zomo Re: Oj kłuje w oczy prawda. A ped...two wolało by 08.06.10, 17:17 jan_sobczak1 napisał: > A pedalstwo wolało by prawdę mieć w pupie. Paetz? to ty misiaczku??? znamy twoje skryte marzenia cioto...nie muwisz sie az tak afiszowac ... Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Przeciez jest ZA związkami partnerskimi i!!! 08.06.10, 17:16 Ciekawe, że ten jazgot uruchomiono pod adresem Romaszewskiej, która się opowiedziała ZA ZWIĄZKAMI PARTNERSKIMI, podczas gdy jej "PO-stępowa" konkurentka Lipowicz tak się boi klechów, że już zapowiedziała, że związki partnerskie w Polsce nie przejdą, a wprowadzenie Karty Praw...kosztowałoby za drogo! I tamtą babę promuje się jako postępową, a Romaszewską się zatupuje za to tylko, że powiedziała głupotę o paradach... Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman bo Romaszewska si.ę upomni o szarego człowieczka 08.06.10, 17:47 w lichym paltociku, a Lipowicz nigdy nie podejmie tematu który mógłby naruszyć obowiązujące i istniejące stosunki społeczne, tworzenie prawa którego nikt poza maleńką grupką szamanów nie rozumie jest działanie antyspołecznym, antyobywatelskim i antyludzkim Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 A ja z jej wypowiedzi zrozumiałem że pomimo 08.06.10, 19:38 krytyki, opowie się jednak po stronie "tęczowego człowieka" (to deklarowane wspieranie związków partnerskich);) Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Re: Jaki mąż...taka żona... ŻENADA ____ 08.06.10, 17:31 Tak myslałem, nie pomyliłem się zastanawiając się kim jest to coś co napisało ten wpis. twoje zdjęcie do dowodu mówi wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Fizjonomista się znalazł:))) Lepiej sam popatrz do 08.06.10, 19:32 lustra a może zrozumiesz dlaczego ludzie na twój widok z obrzydzeniem przechodzą na drugą stronę ulicy:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kufa-62 "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 17:42 WSZYSTKO.FAJNIE.ALE.W TYM WIEKU.TO RACZEJ,NIECH KONFITURY .ROBI.A,NIE D.ZAWRACA! Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman to kompromitacja - ale propagandystów zwących 08.06.10, 17:43 się dziennikarzami dokładnie to demonstrujących gejów i lesbijki Romaszewska nazwała prostytutkami, a nie wszystkich gejów i lesbijki - to jest znacząca różnica, ale już się propagandowo sprzedać nie da, więc odrzućmy część zdania, część myśli i już będzie można huzia na Józia, w rozmowie z Dominiką Wielowieyską w radiu TOK FM przyznała, że popiera związki partnerskie: "Ja jestem za związkami partnerskimi, one bywają w bardzo różnych sytuacjach niezwykle potrzebne.", Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec czemu kompromitacja? 08.06.10, 17:59 że przeprowadzili wywiad z tym moherem? nie przesadzaj, o poglądach Pisu i jego elektoratu nalezy informować Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
cezaratko "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:01 Kompromitacja ? Czyja Jezeli PO ma takich zwolennikow jak Michnik to koniec z Polska. Pedaly, lesbijki ,zydo-komuna,kombinatorzy i.t.p. to dla Michnika wspaniala organizacja. Pedal i lesbijka powinni tak samo podlegac kastracji chemicznej tak jak pedofile.Demoralizacja robi takie same skutki jak pedofilstwo. Dajmy prawa zlodziejom ,bandytom ,pedofilom oni uwazaja ze tez maja swoje prawa.Kastracje i to publiczna proponuje zaczac od tych zboczencow z GW . Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec w sumie to dobry pomysł 08.06.10, 18:11 księża nie powinni miec dzieci więc ta kastracja była by w sam raz Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:04 jak widać starsza pani jest zwolenniczką cichodajstwa Odpowiedz Link Zgłoś
gumkin "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:07 tak, kolejna artystka po pani minister spraw zagranicznych. Myślałem, że PiS stać na więcej. Najlepiej niech Jarek załatwi sobie Orzechowskiego z LPR, ten autorytet moralny i religijny naszego narodu, co ma słabość do jazdy po kielichu. Ostatnio go nie widać, więc pewnie wziąłby z radością taką funkcję. Odpowiedz Link Zgłoś
jacmenos Re: "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjny 08.06.10, 18:09 czy w 40- milionowym państwie PIS nie może znaleźć kogoś , kto nie kompromituje się sam wygłaszając kuriozalne poglądy ? Odpowiedz Link Zgłoś
xsawer "To kompromitacja". Politycy o kontrowersyjnych... 08.06.10, 18:09 Tak się składa, że słuchałem pani Romaszewskiej i muszę przyznać iż nie ma nic gorszego niż w żywe oczy przeinaczyć sens czyjejś wypowiedzi, a dokonała tego Monika Wielowieyska. P.S. Jestem ostatnim człowiekiem, który odda głos na PiS! Odpowiedz Link Zgłoś