4dagome1 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:14 Ofkryli to w tvn24 podczas audycji SZKŁO KONTAKTOWE ,Nie przypuszczałem że zydokomuna tak szybko zareaguje zeby przykryć wypowiedz Kaczynskiego o zachowaniu Tuska .Takie coś to mówcie tym debilom tu piszącym i niewpuszczanym do media markt zwolennikom PO . NIe uda wam się zakrzyczeć Kaczynskiego i myslących Polaków , Odpowiedz Link Zgłoś
jozosz12 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 04:31 bardzo sluszna opinia o tych draniach z TVN24 Odpowiedz Link Zgłoś
freeexciter "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:19 Może nigdy nie dowiemy się PRAWDY (TEJ "PRAWDY" NAJPRAWDZIWSZEJ), pozostają nam domysły, które nie dają spokoju: Tomasz Pietrzak: Gdyby piloci wylądowali w Smoleńsku, odsunąłbym ich od latania Pilot, który odmówił L. Kaczyńskiemu, zrobił dobrze Incydent gruziński oczami pierwszego pilota Sporo o katastrofie można poczytać też na forum lotnictwo.net.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:25 Jak zwykle PO udaje UB -cos ktos slyszal po znajomosci - TVN slyszalo PIS jest winny - GW kreci lody Rzadowi -ponownie. Odpowiedz Link Zgłoś
m.moskwa Polscy kamikadze 14.07.10, 18:31 Ryzyko utraty zycia swojego i (innych) najblizszych to codziennosc prawie kazdego zmotoryzowanego Polaka. Wystarczy wyjechac na trase i na kopy zaobserwuje sie takich, ktorzy ryzykuja zyciem ludzi w tym najblizszej rodziny oraz zupelnych nieznajomych, przez NIEDORZECZNE WYPRZEDZANIE - na granicy szalenstwa, na zakrecie w lesie, na wzgorzu, na trzeciego, bez widocznosci, na podwojnej ciaglej, na trzeciego... "Rozsadni" ojcowie rodzin tak jak i gowniarze zawsze uwazaja sie ze zdaza. Podczas kiedy stawka jest wczesniejsze o 5 min dojechanie nad morze... Niestety Polak nie moze okazac sie mieczakiem bez jaj. Do konca. To lezy w mentalnosci Polaka. Odpowiedz Link Zgłoś
43-emeryt "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:52 Racje miał Łukaszenka, który kilka dni po katastrofie oświadczył iż winę za katastrofę ponosi Lech Kaczyński.Sugestie czy wręcz prośby aby nie lądować nie były przyjmowane do wiadomości.Dalej stwierdził iż nie wyobraża sobie aby w czasie jego lotu podważać decyzję pilota. Odpowiedz Link Zgłoś
jot9 Timing 14.07.10, 18:54 O ile pamiętam, to mniej więcej jakieś kilkanaście sekund przed "lądowaniem" drugi powiedział "odchodzimy". Pewnie w reakcji na te słowa pierwszy powiedział, co powiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:54 Dla wszystkich zawiedzionych pisiorow piszacych na tym forum. www.youtube.com/watch?v=fNU2Q7_s8TU&feature=related Dajcie sobie siana,zacznijcie zyc. Odpowiedz Link Zgłoś
aaannemarie Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:31 Racja, luzik, piękna piosenka, nie przemija :) Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:05 Biedny, zaszczuty i zastraszony wyprawą gruzińską człowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
kot789 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:06 Kazdy rozsadnie myslacy czlowiek jest w stanie wydedukowac, ze naciski na pilotow by ladowali byly: wypowiedziane wprost lub dane do zrozumienia. Natomiast ludzie chcacy zrobic z tej katastrofy lotniczej drugi Katyn i mitologizowac Kaczora sa odporni na wszelkie argumenty. Tacy ludzie zyja w swiecie mitow i fantazji, ignoruja zwiazki przyczynowo-skutkowe i logike. Zadne wnioski miedzynarodowych komisji ani stenogramy nie zmienia ich mesjanistycznego i martyrologicznego myslenia. Dla nich Kaczor bedzie swietym mezem stanu i meczenikiem, a katastrofa zamachem, nawet gdyby sie okazalo, ze Kaczor osobiscie chwycil za stery i rozbil Tupolewa. Logiczne myslenie wymaga wysilku, pozbycia sie stereotypow oraz bycia przygotowanym na popelnianie bledow. Kierowanie sie emocjami i tzw. glosem serca jest znacznie prostsze. Zwolennicy teorii spiskowej wykorzystuja najprostsze emocje i instynkty. Podsycaja strach i nieufnosc, graja na poczuciu urazonej dumy oraz wplataja w to tresci religijne. Latwo dac sie porwac temu przekazowi, wywoluje on silne emocje, a takze nie wymaga myslenia ani wysilku. Na chwile obecna mozna z duza doza pewnosci powiedziec, ze katastrofe wywolalo polaczenie ponizszych czynnikow: - bardzo trudne warunki pogodowe - prymitywne lotnisko niezdolne do wspomagania ladowania samolotow w trudnych warunkach - presja na pilotow zeby ladowac - zolnierska mentalnosc wojskowych pilotow: "dowodca wydaje rozkaz, a ja go musze wykonac, nawet gdy polecenie jest idiotyczne, bezsensowne, a jego wykonanie grozi katastrofa" Samolot TU-154M byl w pelni sprawny, najprawdopodobniej gdyby lecieli najnowszym boeingiem, airbusem czy embraerem to tez by sie rozbili Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:41 kot789 napisał: > Samolot TU-154M byl w pelni sprawny, najprawdopodobniej gdyby lecieli > najnowszym boeingiem, airbusem czy embraerem to tez by sie rozbili kocie, ależ z ciebie expert lotniczy jak z kociej d...trąba dopóki nie zostanie pozany zapis rejestratora lotu i nałożony na komendy z kabiny nikt poważny tego nie stwierdzi Odpowiedz Link Zgłoś
kot789 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:48 taaaa, popsulo sie pancerz w samolocie, wiec ruskim bylo duzo latwiej zestrzelic Tupolewa Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:56 z kocią-de trudno dyskutować na innym poziomie niż ten nad kuwetą Odpowiedz Link Zgłoś
suga3 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:45 samolot byl w pelni sprawny a podchodzenie do ladowania bez ILS i takiej mgle bylo samobojstwem... niewazne czy mgla zostala wywolana sztucznie, czy nie - nie ma warunkow, nie ma ladowania... Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 11:46 suga3 napisał: > samolot byl w pelni sprawny skąd to wiesz? To się okaże po analizie rejestratora lotu. Piloci byli takimi samobójcami, ze we mgle podchodzili do ladowania z 3 x większą prędkością opadania Odpowiedz Link Zgłoś
rsfox "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:09 Najzabawniejsze sa te wstawki o myslacych Polakach,ktorzy w sumie bezmyslnie powtarzaja tezy innych "myslacych",wymyslajac przy okazji najbzdurniejsze teorie w stylu;sztuczna mgla,dobijanie itd.Moze zaczeli by nie tylko myslec ale dla odmiany inteligentnie myslec,samo myslenie nie jest funkcja wystarczajaca do bycia madrym.;) A prawda o Smolensku juz 10 IV lezala na talerzu-chciejstwo,cala reszta to tylko szukanie szczegolow i gra polityczna. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:32 rsfox napisał: > Najzabawniejsze sa te wstawki o myslacych Polakach,ktorzy w sumie bezmyslnie > powtarzaja tezy innych "myslacych",wymyslajac przy okazji najbzdurniejsze > teorie w stylu;sztuczna mgla,dobijanie itd.Moze zaczeli by nie tylko myslec > ale dla odmiany inteligentnie myslec,samo myslenie nie jest funkcja > wystarczajaca do bycia madrym.;) > A prawda o Smolensku juz 10 IV lezala na talerzu-chciejstwo,cala reszta to > tylko szukanie szczegolow i gra polityczna. No wlasnie!! Jest tyle w POLSCE TERAZ DO ZROBIENIA A TA MENDA MALA BEDZIE SIE BAWIL TERAZ POL ROKU(CO NAJMNIEJ)W DETEKTYWA. Pogrzeby,wybory spotkania cofnely nas pol roku a ten " Polska jest najwazniejsza" ma to w dupie. Ludzie czy wy tego nie widzicie? Nie interes Polski go cieszy lecz prywatne rozgrywki. Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:43 snellville i rsfox Działacie jak porządni sowieccy prokuratorzy dziś pytanie, dziś odpowiedź, dajcie mi człowieka, znajdę paragraf i to zdaje sie były właśnie MENDY Odpowiedz Link Zgłoś
vaterunser Wawel 14.07.10, 19:26 No, teraz to mam nadzieję,że Kaczyński zostanie cichcem wyprowadzony z Wawla... Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy wszyscy komentują a nikt nie czyta stenogramu 14.07.10, 19:38 wg stenogramu zamieszczonego w samym źródle prawdy czyli GW wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7962680,Czarne_skrzynki_Tu_154___peln to o 10:38 - w całej minucie do tej pory nie było niezrozumiałych kwestii przypisywanych 1 pilotowi, który wydawał jedynie komendy. Chyba że to któraś z kwestii 2 pilota. pożyjemy, zobaczymy co z tej rewelacji się ostanie Odpowiedz Link Zgłoś
snellville "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:51 Jeszcze jedno. Proponuje Wawel dla zalogi samolotu za odwage i posluszenstwo. Pochowali na Wawelu nie te osoby,oj Krakowiacy..Krakowiacy! Wy mieliscie najwiecej do powiedzeniaale juz sie nie wroci. Mam nadzieje ze sa dowody by najgorszego prezydenta Polski przeniesc na zasluzone miejsce spoczynku. Odpowiedz Link Zgłoś
hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:59 snellville, zawsze może być gorzej, kibicuję bronkowi Odpowiedz Link Zgłoś
aramba Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:21 Od razu widać jaki Polak z ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
m1r4640 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:57 teraz rozumiem z jakiego powodu jest ten huraganowy chamski atak pisu Odpowiedz Link Zgłoś
adigyrb4 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:04 Nie wierzę w żadne odczytane słowa z tych pseudo skopiowanych kopii-z kopii- Putin miał aż nadto czasu na spreparowanie ich tak jak chciał - teraz ma radość z naszego przeżywania tych rewelacji- perfidnie wcześniej zaplanowanych.Co jakiś czas będzie nas "zaskakiwał"-a to wyśle garnitur,który miał znajdować się w grobie, a to sobie kolejny raz "przesłucha"(podenerwuje)najbliższe rodziny ofiar, a to za jakiś czas, podeśle laptop dowódcy sił zbrojnych z kreskówkami lub czymś innym w środku... Odpowiedz Link Zgłoś
aramba Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:48 Jasne, to może w końcu dowiemy się o czym tam JK gawędził z LK tuż przed katastrofą? Wodzowi uwierzysz? No, ale wódz może teraz powiedzieć co chce. Nawet zabawne, że go próbuje Sikorski, jako tako, za uszy wyciągać z wygadywanych przez niego bredni. To może, żeby było bardziej obiektywnie, jakiś zapis tej rozmowy pomidzy brćmi Kaczyńskimi się zachował? No tak, ale nawet jeśli, to zapewne został już 5.000 spreparowany przez Rosjan, CIA, Żydów, masonó i wszystkich wrogów Polski. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
asmad75 Aramba 14.07.10, 21:01 Aramba, a Ty oczywiscie łykasz wszystko co powiedza w TVN24 i napisza w Wyborczej, pogatulowac:) Odpowiedz Link Zgłoś
aramba Re: Aramba 14.07.10, 21:33 Wyobraź sobie, że nie wszystko. Na pewno nie łykam też pisowskiej propagandy, bajeczek o przemianie i poległym prezydencie. Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_bydle "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:56 Jak zwykle insynuacje i manipulacja. Jak się potwierdzi - ale na razie nic pewnego nie wiadomo jednak bije się pianę i judzi na okrągło, podburza i uznaje za pewnik coś co nie ma żadnego0 potwierdzenia. WSI 24 "komentuje" bez przerwy, Goebbels by sie nie powstydził. Skandal !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kljkljklj Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 21:24 natomiast radio m i telewizja t nie komentuje nic. Odpowiedz Link Zgłoś
jurber1 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 21:49 Teraz rozumiem powód szalonego ataku Brudzińskiego i Kaczora-u-dwa (n/t rzekomych sytuacji w Smoleńsku) - oni dowiedzieli się że prokuratura ma rozszyfrowane teksty rozmów (wskazujące prawdziwych sprawców katastrofy) i starą metodą "przykrywania" niepomyślnych dla nich faktów czymś głośniejszym - wymyślili hałas i dyskusję na ten temat... Tak samo,jak wcześniej zorganizowali wielką pielgrzymkę z Lechem do Katynia, aby przesłonić i przebić historyczne spotkanie Tusk - Putin nad grobami katyńskimi... Odpowiedz Link Zgłoś
kljkljklj Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 22:39 no i trzeba przyznać, że udało im się to. przebili to spotkanie na łeb na szyję szkoda tylko że tylu bogu ducha winnych ludzi zgineło i zostawiło swoje rodziny, żony, mężów, dzieci w bólu. Odpowiedz Link Zgłoś
inz.a.spoleczny 10:26 nie damy rady; 10:40 Jak nie wyląduję-zabije 14.07.10, 22:45 Pełniejsza wersja, która się nie zmieściła w tytule: 10:26:17,1-10:26:18,8 I pilot: Panie dyrektorze wyszła mgła... 10:26:19,1-10:26:24,7 I pilot: W tej chwili, w tych warunkach, które są obecnie, nie damy rady usiąść. ... 10:26:43,6-10:26:44,8 Anonim: No, to mamy problem... {dyrektor Kazana} wyborcza.pl/1,75478,7964614,Stenogramy_rozmow_z_kabiny_pilotow.html ... 10:40:?? I pilot: Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją) To wszystko zaczyna się układać w dość logiczną, przerażającą, całość. Coś musiało zajść, ktoś spoza załogi musiał użyć jakichś bardzo mocnych argumentów, które spowodowały, że załoga, wbrew swojej wcześniejszej, trzeźwej ocenie, podjęła się ryzyka lądowania w ekstremalnie trudnych warunkach. Jeśli ktoś tutaj nie widzi presji i wywołanego tym wielkiego stresu, lęku kapitana to po prostu jest ślepy albo fałszywy. Odpowiedz Link Zgłoś
terleo "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 22:50 "nie wiadomo, w jakim kontekście..."/?/. Czy Pilot leciał * na wrotach od stodoły*, razem z wróblem i ze strachu przed nim wypowiedział te słowa? Panowie, trochę powagi i cywilnej odwagi... by się tu przydało. Leciał z takim bizantyjskim dworem, że czuł ogromna presję. To ONA go paraliżowała...Żal ogromny Pilota; nie udźwignął odpowiedzialności, zabrakło Mu asertywności, więc podjął śmiertelne, *wymuszone ryzyko*. Pan Lech Kaczyński nie wziął tej odpowiedzialności na siebie. A może właśnie należy po prostu sobie powiedzieć: *Pan Prezydent zdecydował*...i zakończyć ten bezdennie pusty, wodolejski spór. Już nic nowego nie usłyszymy... Sapienti sat! Odpowiedz Link Zgłoś
paris75017 Wawel ? Wybory ? czy hypokryzja ? 15.07.10, 02:06 Jesli to sie okaze prawda i potwierdzone przez wszystkie organy sledztwa to co robimy z Wawelem ? bo wydawalo mi sie ze tam powinni lezec bochaterowie a nie samobojcy ? Mysle ze ten fragment rozmowy dlatego byl nieoficjalny do tej pory poniewaz to by tylko swiadczylo do jakiego stopnia my Polacy mozemy byc niepowazni , hypokryci i nawet mitomani ! Lubimy oklamywac samych siebie ... Odpowiedz Link Zgłoś
sound.only "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 03:31 Czyli wszystko jasne: słowa pilota wskazują na to, że z całą pewnoscią nie był to wypadek, lecz morderstwo, a pilot został zmuszony do lądowania, (grożono mu śmiercią), aby sprawcy mogli upozorować wypadek. I tak go dobili, stąd strzały na filmie, ale załoga wierzyła do końca, że mordercy darują im życie. Na pokladzie musiał być ktoś jeszcze, bo dwóch ciał przecież niezidentyfikowano, a i to tłumaczyloby tajemnicze samobójstwo szefa kancelarii Tuska w grudniu 2009, pewnie odkrył w korespondencji morderczy plan. Odpowiedz Link Zgłoś
jurzgdanska.10 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 21:26 Oto przykład na to jak nadmierne oglądanie horrorów i kiepskiej sensacji w telewizji kształtuje wyobraźnię i widzenie świata. Odpowiedz Link Zgłoś
jozosz12 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 04:29 TVN24 dowiadywal sie nieoficjalnie duzo falszywych rzeczy albo sam falszowal. Napewno to sfabrykowal ta nastepna propagande i powinni za to slono zaplacic. Powinni trzymac sie faktow jak sedzia w sadzie a jezeli nie co im slina na jezyk przyniesie. Wziac ich pod sad jakie maja dowody. Nie ma zadnych niewiadomych zrodel. Polacy powinni zrezygnowac z TVN24 to by zobaczyli kto ich utrzymuje. Nigdy tego brudu i falszerstwa nie ogladalam i nie bede. Odpowiedz Link Zgłoś
polak_k.prawy Ciekawe gdzie przecieka 15.07.10, 10:20 Pomyliłeś chyba "Fakty" TVN-u z "Fakt"-em tabloidem, który donosił że ostatni okrzyk pilota to "Jezu, Jezu", a naprawdę była to "Kurwa". Mnie ciekawi inna rzecz - skąd jest ten wczorajszy przeciek? Paradowska mówiła rano, że prawdopodobnie z Krakowa, bo jak sprawą zajmują się Polacy to nic się nie ukryje, a ja raczej uważam, że jest on z MAK-a, bo jednocześnie coś dorzucił Radziwinowicz - moskiewski korespondent GW. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzka111 Czy i w tym wypadku prokurator będzie ścigał 15.07.10, 21:30 przeciek? Kto jest winny tego przecieku? Panie prokuratorze ... Odpowiedz Link Zgłoś