Dodaj do ulubionych

"Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)"

    • 4dagome1 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:14
      Ofkryli to w tvn24 podczas audycji SZKŁO KONTAKTOWE ,Nie przypuszczałem że
      zydokomuna tak szybko zareaguje zeby przykryć wypowiedz Kaczynskiego o
      zachowaniu Tuska .Takie coś to mówcie tym debilom tu piszącym i niewpuszczanym
      do media markt zwolennikom PO . NIe uda wam się zakrzyczeć Kaczynskiego i
      myslących Polaków ,
      • jozosz12 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 04:31
        bardzo sluszna opinia o tych draniach z TVN24
    • freeexciter "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:19
      Może nigdy nie dowiemy się PRAWDY (TEJ "PRAWDY" NAJPRAWDZIWSZEJ), pozostają nam domysły, które nie dają spokoju:

      Tomasz Pietrzak: Gdyby piloci wylądowali w Smoleńsku, odsunąłbym ich od latania

      Pilot, który odmówił L. Kaczyńskiemu, zrobił dobrze

      Incydent gruziński oczami pierwszego pilota

      Sporo o katastrofie można poczytać też na forum
      lotnictwo.net.pl/
    • kurelski "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:25
      Jak zwykle PO udaje UB -cos ktos slyszal po znajomosci - TVN slyszalo
      PIS jest winny - GW kreci lody Rzadowi -ponownie.
    • m.moskwa Polscy kamikadze 14.07.10, 18:31
      Ryzyko utraty zycia swojego i (innych) najblizszych to codziennosc prawie
      kazdego zmotoryzowanego Polaka.

      Wystarczy wyjechac na trase i na kopy zaobserwuje sie takich, ktorzy ryzykuja
      zyciem ludzi w tym najblizszej rodziny oraz zupelnych nieznajomych,

      przez NIEDORZECZNE WYPRZEDZANIE - na granicy szalenstwa, na zakrecie w lesie,
      na wzgorzu, na trzeciego, bez widocznosci, na podwojnej ciaglej, na trzeciego...

      "Rozsadni" ojcowie rodzin tak jak i gowniarze zawsze uwazaja sie ze zdaza.

      Podczas kiedy stawka jest wczesniejsze o 5 min dojechanie nad morze...

      Niestety Polak nie moze okazac sie mieczakiem bez jaj.

      Do konca. To lezy w mentalnosci Polaka.
    • 43-emeryt "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:52
      Racje miał Łukaszenka, który kilka dni po katastrofie oświadczył iż winę za
      katastrofę ponosi Lech Kaczyński.Sugestie czy wręcz prośby aby nie lądować nie
      były przyjmowane do wiadomości.Dalej stwierdził iż nie wyobraża sobie aby w
      czasie jego lotu podważać decyzję pilota.
    • jot9 Timing 14.07.10, 18:54
      O ile pamiętam, to mniej więcej jakieś kilkanaście sekund przed "lądowaniem"
      drugi powiedział "odchodzimy". Pewnie w reakcji na te słowa pierwszy
      powiedział, co powiedział.

    • snellville "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 18:54
      Dla wszystkich zawiedzionych pisiorow piszacych na tym forum.
      www.youtube.com/watch?v=fNU2Q7_s8TU&feature=related
      Dajcie sobie siana,zacznijcie zyc.
      • aaannemarie Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:31
        Racja, luzik, piękna piosenka, nie przemija :)
    • mela_1 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:05
      Biedny, zaszczuty i zastraszony wyprawą gruzińską człowiek.
    • kot789 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:06
      Kazdy rozsadnie myslacy czlowiek jest w stanie wydedukowac, ze naciski na
      pilotow by ladowali byly: wypowiedziane wprost lub dane do zrozumienia.
      Natomiast ludzie chcacy zrobic z tej katastrofy lotniczej drugi Katyn i
      mitologizowac Kaczora sa odporni na wszelkie argumenty.

      Tacy ludzie zyja w swiecie mitow i fantazji, ignoruja zwiazki
      przyczynowo-skutkowe i logike. Zadne wnioski miedzynarodowych komisji ani
      stenogramy nie zmienia ich mesjanistycznego i martyrologicznego myslenia. Dla
      nich Kaczor bedzie swietym mezem stanu i meczenikiem, a katastrofa zamachem,
      nawet gdyby sie okazalo, ze Kaczor osobiscie chwycil za stery i rozbil Tupolewa.

      Logiczne myslenie wymaga wysilku, pozbycia sie stereotypow oraz bycia
      przygotowanym na popelnianie bledow. Kierowanie sie emocjami i tzw. glosem
      serca jest znacznie prostsze. Zwolennicy teorii spiskowej wykorzystuja
      najprostsze emocje i instynkty. Podsycaja strach i nieufnosc, graja na
      poczuciu urazonej dumy oraz wplataja w to tresci religijne. Latwo dac sie
      porwac temu przekazowi, wywoluje on silne emocje, a takze nie wymaga myslenia
      ani wysilku.

      Na chwile obecna mozna z duza doza pewnosci powiedziec, ze katastrofe wywolalo
      polaczenie ponizszych czynnikow:
      - bardzo trudne warunki pogodowe
      - prymitywne lotnisko niezdolne do wspomagania ladowania samolotow w trudnych
      warunkach
      - presja na pilotow zeby ladowac
      - zolnierska mentalnosc wojskowych pilotow: "dowodca wydaje rozkaz, a ja go
      musze wykonac, nawet gdy polecenie jest idiotyczne, bezsensowne, a jego
      wykonanie grozi katastrofa"

      Samolot TU-154M byl w pelni sprawny, najprawdopodobniej gdyby lecieli
      najnowszym boeingiem, airbusem czy embraerem to tez by sie rozbili
      • hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:41
        kot789 napisał:
        > Samolot TU-154M byl w pelni sprawny, najprawdopodobniej gdyby lecieli
        > najnowszym boeingiem, airbusem czy embraerem to tez by sie rozbili

        kocie, ależ z ciebie expert lotniczy jak z kociej d...trąba
        dopóki nie zostanie pozany zapis rejestratora lotu i nałożony na komendy z
        kabiny nikt poważny tego nie stwierdzi
        • kot789 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:48
          taaaa, popsulo sie pancerz w samolocie, wiec ruskim bylo duzo latwiej zestrzelic
          Tupolewa
          • hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:56
            z kocią-de trudno dyskutować na innym poziomie niż ten nad kuwetą
            • suga3 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:45
              samolot byl w pelni sprawny a podchodzenie do ladowania bez ILS i takiej mgle
              bylo samobojstwem...

              niewazne czy mgla zostala wywolana sztucznie, czy nie - nie ma warunkow, nie ma
              ladowania...
              • hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 11:46
                suga3 napisał:

                > samolot byl w pelni sprawny


                skąd to wiesz? To się okaże po analizie rejestratora lotu. Piloci byli takimi
                samobójcami, ze we mgle podchodzili do ladowania z 3 x większą prędkością opadania
    • rsfox "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:09
      Najzabawniejsze sa te wstawki o myslacych Polakach,ktorzy w sumie bezmyslnie
      powtarzaja tezy innych "myslacych",wymyslajac przy okazji najbzdurniejsze
      teorie w stylu;sztuczna mgla,dobijanie itd.Moze zaczeli by nie tylko myslec
      ale dla odmiany inteligentnie myslec,samo myslenie nie jest funkcja
      wystarczajaca do bycia madrym.;)
      A prawda o Smolensku juz 10 IV lezala na talerzu-chciejstwo,cala reszta to
      tylko szukanie szczegolow i gra polityczna.
      • snellville Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:32
        rsfox napisał:

        > Najzabawniejsze sa te wstawki o myslacych Polakach,ktorzy w sumie bezmyslnie
        > powtarzaja tezy innych "myslacych",wymyslajac przy okazji najbzdurniejsze
        > teorie w stylu;sztuczna mgla,dobijanie itd.Moze zaczeli by nie tylko myslec
        > ale dla odmiany inteligentnie myslec,samo myslenie nie jest funkcja
        > wystarczajaca do bycia madrym.;)
        > A prawda o Smolensku juz 10 IV lezala na talerzu-chciejstwo,cala reszta to
        > tylko szukanie szczegolow i gra polityczna.


        No wlasnie!!
        Jest tyle w POLSCE TERAZ DO ZROBIENIA A TA MENDA MALA BEDZIE SIE BAWIL TERAZ POL
        ROKU(CO NAJMNIEJ)W DETEKTYWA.
        Pogrzeby,wybory spotkania cofnely nas pol roku a ten " Polska jest
        najwazniejsza" ma to w dupie.
        Ludzie czy wy tego nie widzicie?
        Nie interes Polski go cieszy lecz prywatne rozgrywki.
        • hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:43
          snellville i rsfox
          Działacie jak porządni sowieccy prokuratorzy dziś pytanie, dziś odpowiedź,
          dajcie mi człowieka, znajdę paragraf
          i to zdaje sie były właśnie MENDY
    • vaterunser Wawel 14.07.10, 19:26
      No, teraz to mam nadzieję,że Kaczyński zostanie cichcem wyprowadzony z
      Wawla...
    • hurdy-gurdy wszyscy komentują a nikt nie czyta stenogramu 14.07.10, 19:38
      wg stenogramu zamieszczonego w samym źródle prawdy czyli GW
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7962680,Czarne_skrzynki_Tu_154___peln
      to o 10:38 - w całej minucie do tej pory nie było niezrozumiałych kwestii
      przypisywanych 1 pilotowi, który wydawał jedynie komendy. Chyba że to któraś z
      kwestii 2 pilota.

      pożyjemy, zobaczymy co z tej rewelacji się ostanie
    • snellville "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:51
      Jeszcze jedno.
      Proponuje Wawel dla zalogi samolotu za odwage i posluszenstwo.
      Pochowali na Wawelu nie te osoby,oj Krakowiacy..Krakowiacy!
      Wy mieliscie najwiecej do powiedzeniaale juz sie nie wroci.
      Mam nadzieje ze sa dowody by najgorszego prezydenta Polski przeniesc na
      zasluzone miejsce spoczynku.

      • hurdy-gurdy Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:59
        snellville, zawsze może być gorzej, kibicuję bronkowi
        • aramba Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:21
          Od razu widać jaki Polak z ciebie.
    • m1r4640 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 19:57
      teraz rozumiem z jakiego powodu jest ten huraganowy chamski atak
      pisu
    • adigyrb4 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:04
      Nie wierzę w żadne odczytane słowa z tych pseudo skopiowanych kopii-z kopii-
      Putin miał aż nadto czasu na spreparowanie ich tak jak chciał - teraz ma
      radość z naszego przeżywania tych rewelacji- perfidnie wcześniej
      zaplanowanych.Co jakiś czas będzie nas "zaskakiwał"-a to wyśle garnitur,który
      miał znajdować się w grobie, a to sobie kolejny raz
      "przesłucha"(podenerwuje)najbliższe rodziny ofiar, a to za jakiś czas, podeśle
      laptop dowódcy sił zbrojnych z kreskówkami lub czymś innym w środku...
      • aramba Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:48
        Jasne, to może w końcu dowiemy się o czym tam JK gawędził z LK tuż
        przed katastrofą? Wodzowi uwierzysz? No, ale wódz może teraz
        powiedzieć co chce. Nawet zabawne, że go próbuje Sikorski, jako
        tako, za uszy wyciągać z wygadywanych przez niego bredni. To może,
        żeby było bardziej obiektywnie, jakiś zapis tej rozmowy pomidzy
        brćmi Kaczyńskimi się zachował? No tak, ale nawet jeśli, to zapewne
        został już 5.000 spreparowany przez Rosjan, CIA, Żydów, masonó i
        wszystkich wrogów Polski. Amen
        • asmad75 Aramba 14.07.10, 21:01
          Aramba, a Ty oczywiscie łykasz wszystko co powiedza w TVN24 i napisza w
          Wyborczej, pogatulowac:)
          • aramba Re: Aramba 14.07.10, 21:33
            Wyobraź sobie, że nie wszystko. Na pewno nie łykam też pisowskiej
            propagandy, bajeczek o przemianie i poległym prezydencie.
    • moherowe_bydle "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 20:56
      Jak zwykle insynuacje i manipulacja. Jak się potwierdzi - ale na razie nic
      pewnego nie wiadomo jednak bije się pianę i judzi na okrągło, podburza i
      uznaje za pewnik coś co nie ma żadnego0 potwierdzenia. WSI 24 "komentuje" bez
      przerwy, Goebbels by sie nie powstydził. Skandal !!!!!!!!
      • kljkljklj Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 21:24
        natomiast radio m i telewizja t nie komentuje nic.
    • jurber1 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 21:49
      Teraz rozumiem powód szalonego ataku Brudzińskiego i Kaczora-u-dwa
      (n/t rzekomych sytuacji w Smoleńsku) - oni dowiedzieli się że
      prokuratura ma rozszyfrowane teksty rozmów (wskazujące prawdziwych
      sprawców katastrofy) i starą metodą "przykrywania" niepomyślnych dla
      nich faktów czymś głośniejszym - wymyślili hałas i dyskusję na ten
      temat... Tak samo,jak wcześniej zorganizowali wielką pielgrzymkę z
      Lechem do Katynia, aby przesłonić i przebić historyczne spotkanie
      Tusk - Putin nad grobami katyńskimi...
      • kljkljklj Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 22:39
        no i trzeba przyznać, że udało im się to. przebili to spotkanie na
        łeb na szyję szkoda tylko że tylu bogu ducha winnych ludzi zgineło i
        zostawiło swoje rodziny, żony, mężów, dzieci w bólu.
    • rozwado Wesoly autobus 14.07.10, 22:34
      Musialo to ciekawie wygladac.
    • inz.a.spoleczny 10:26 nie damy rady; 10:40 Jak nie wyląduję-zabije 14.07.10, 22:45

      Pełniejsza wersja, która się nie zmieściła w tytule:
      10:26:17,1-10:26:18,8 I pilot: Panie dyrektorze wyszła mgła...
      10:26:19,1-10:26:24,7 I pilot: W tej chwili, w tych warunkach, które
      są obecnie, nie damy rady usiąść.
      ...
      10:26:43,6-10:26:44,8 Anonim: No, to mamy problem... {dyrektor
      Kazana}
      wyborcza.pl/1,75478,7964614,Stenogramy_rozmow_z_kabiny_pilotow.html
      ...
      10:40:?? I pilot: Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)

      To wszystko zaczyna się układać w dość logiczną, przerażającą,
      całość. Coś musiało zajść, ktoś spoza załogi musiał użyć jakichś
      bardzo mocnych argumentów, które spowodowały, że załoga, wbrew
      swojej wcześniejszej, trzeźwej ocenie, podjęła się ryzyka lądowania
      w ekstremalnie trudnych warunkach.
      Jeśli ktoś tutaj nie widzi presji i wywołanego tym wielkiego stresu,
      lęku kapitana to po prostu jest ślepy albo fałszywy.
    • terleo "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 14.07.10, 22:50
      "nie wiadomo, w jakim kontekście..."/?/.
      Czy Pilot leciał * na wrotach od stodoły*, razem z wróblem i ze strachu przed nim wypowiedział te słowa? Panowie, trochę powagi i cywilnej odwagi... by się tu przydało. Leciał z takim bizantyjskim dworem, że czuł ogromna presję. To ONA go paraliżowała...Żal ogromny Pilota; nie udźwignął odpowiedzialności, zabrakło Mu asertywności, więc podjął śmiertelne, *wymuszone ryzyko*.
      Pan Lech Kaczyński nie wziął tej odpowiedzialności na siebie. A może właśnie należy po prostu sobie powiedzieć:
      *Pan Prezydent zdecydował*...i zakończyć ten bezdennie pusty, wodolejski spór. Już nic nowego nie usłyszymy... Sapienti sat!
    • paris75017 Wawel ? Wybory ? czy hypokryzja ? 15.07.10, 02:06
      Jesli to sie okaze prawda i potwierdzone przez wszystkie organy
      sledztwa to co robimy z Wawelem ? bo wydawalo mi sie ze tam powinni
      lezec bochaterowie a nie samobojcy ? Mysle ze ten fragment rozmowy
      dlatego byl nieoficjalny do tej pory poniewaz to by tylko swiadczylo
      do jakiego stopnia my Polacy mozemy byc niepowazni , hypokryci i
      nawet mitomani ! Lubimy oklamywac samych siebie ...
    • sound.only "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 03:31
      Czyli wszystko jasne: słowa pilota wskazują na to, że z całą
      pewnoscią nie był to wypadek, lecz morderstwo, a pilot został
      zmuszony do lądowania, (grożono mu śmiercią), aby sprawcy mogli
      upozorować wypadek. I tak go dobili, stąd strzały na filmie, ale
      załoga wierzyła do końca, że mordercy darują im życie. Na pokladzie
      musiał być ktoś jeszcze, bo dwóch ciał przecież niezidentyfikowano,
      a i to tłumaczyloby tajemnicze samobójstwo szefa kancelarii Tuska w
      grudniu 2009, pewnie odkrył w korespondencji morderczy plan.
      • jurzgdanska.10 Re: "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 21:26
        Oto przykład na to jak nadmierne oglądanie horrorów i kiepskiej sensacji w
        telewizji kształtuje wyobraźnię i widzenie świata.
    • jozosz12 "Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)" 15.07.10, 04:29
      TVN24 dowiadywal sie nieoficjalnie duzo falszywych rzeczy albo sam
      falszowal. Napewno to sfabrykowal ta nastepna propagande i powinni
      za to slono zaplacic. Powinni trzymac sie faktow jak sedzia w sadzie
      a jezeli nie co im slina na jezyk przyniesie. Wziac ich pod sad
      jakie maja dowody. Nie ma zadnych niewiadomych zrodel. Polacy
      powinni zrezygnowac z TVN24 to by zobaczyli kto ich utrzymuje. Nigdy
      tego brudu i falszerstwa nie ogladalam i nie bede.
      • polak_k.prawy Ciekawe gdzie przecieka 15.07.10, 10:20
        Pomyliłeś chyba "Fakty" TVN-u z "Fakt"-em tabloidem, który donosił
        że ostatni okrzyk pilota to "Jezu, Jezu", a naprawdę była
        to "Kurwa". Mnie ciekawi inna rzecz - skąd jest ten wczorajszy
        przeciek? Paradowska mówiła rano, że prawdopodobnie z Krakowa, bo
        jak sprawą zajmują się Polacy to nic się nie ukryje, a ja raczej
        uważam, że jest on z MAK-a, bo jednocześnie coś dorzucił
        Radziwinowicz - moskiewski korespondent GW.
    • zuzka111 Czy i w tym wypadku prokurator będzie ścigał 15.07.10, 21:30
      przeciek?

      Kto jest winny tego przecieku?
      Panie prokuratorze ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka