drmuras 10.11.10, 07:34 W Poznaniu Palikot stchórzył kiedy przyjechała na happening szambiarka z NAszością. Schował się za Policją. Tak wygląda odwaga tego marnego , leniwego prowokatora.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzi1a Re: Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 08:18 poseł palikot w tempie expresowym odnawia oblicze tej ziemi ,cywilizuje nas . nie mieliśmy rewolucji francuskiej i wielkich debat światopogladowych np w 1968 roku. chociaż podczas insurekcji kosciuszkowskiej lud warszawski paru biskupów zaciagnął na szubienicę , potem były rozbiory ,PRL ,nastał palikot i dyskusja o k.k. 3/4 ludzi mówi to co palikot ale tylko na imieninach u cioci www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/329120,chca-postawic-palikota-przed-sad-za-profanacje-krzyza,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
honoratak Re: Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 11:29 Dobrze byłoby jednak, gdyby Palikot wrócił do "źródeł" i skoncentrował się na walce z wszechogarniająca biurokracją, zyskującą już powoli wymiar terroryzmu państwowego. Niestety, hydrze biurokracji wyrastają coraz to nowe głowy i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to w najbliższym czasie zmienić. Warto przypomnieć, że krytykowana swego czasu totalnie "komuna" zatrudniała w administracji państwowej wszelkiego rodzaju niespełna 100 tysięcy ludzi, podczas gdy obecnie liczba urzędników, utrzymywanych przez podatników, sięga blisko połowy miliona! Konsekwencją tego (bo przecież urzędniucy muszą coś robić) jest pęczniejący w postępie geometrycznym gąszcz przepisów i coraz większa liczba rozmaitych formalności, pozwoleń, licencji itp. Niedługo, nie będzie już można bez zezwolenia odpowiedniego organu władzy kichnąć na ulicy (bo palić papierosów już właściwie nigdzie w miejscach publicznych nie wolno). A przeciez Palikot miał zlikwidować obowiązek meldunkowy, pozwolenia budowlane i parę innych rzeczy. I takiego Palikota popierało właśnie wielu ludzi. Nie jestem pewna czy wszyscy ci ludzi będą go popierać nadal jeśli ograniczy się tylko do paru haseł. Odpowiedz Link Zgłoś
hk-47 Re: Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 16:13 Palikot jest taki jaki był. Np. w Łodzi bardzo dużo mówił na temat działań komisji Przyjazne Państwo. A wiem to wszystko dlatego, że codziennie przeglądam stronę Ruchu Poparcia i innym to polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
malpa-z-paryza dzi1a 11.11.10, 00:48 podpisuje sie pod twoim tekstem, Palikot stara sie zmienic mentalnosc naszego spoleczenstwa, i jesli TO nastapi, to wowczas bedzie mniej biurokracji, glupoty w urzedach, a przede wszytkim pazernosc proboszczow jak i lokalnej wladzy. Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Erotoman gawędziarz to nie to samo co liberał 10.11.10, 08:20 Laboga, w tym kraju naprawdę nie ma liberałów, skoro Palikot uchodzi za ikonę liberała! 8-/ Odpowiedz Link Zgłoś
dlugpubliczny Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 10:48 Prof. Andrzej Rychard: - Polacy w coraz większym stopniu akceptują postawy liberalne. W ciągu ostatnich pięciu lat wzrósł poziom aprobaty dla mniejszości seksualnych, środków antykoncepcyjnych, aborcji. I zmalała aprobata dla takich zachowań jak nieuczestniczenie w wyborach. Rychard zarzucił jednak Palikotowi, że swój program prezentowany na konwencji ograniczył ostatnio do demonstrowania antyklerykalizmu. Panie P. nie wiem czy pan to przeczyta, ale pan prof. Rychard ma rację. Niech pan nie zapomni wrócić 'do korzeni'. Walka z tym co najbardziej męczy czyli biurokracją i obłudą zagwarantuje każdemu sukces. Tak pan zaczął i na tym pan wyrósł. Inaczej będzie pan kolejnym Kaczyńskim, Milerem, Macierewiczem, Pawlakiem czy Sierakowską. Odpowiedz Link Zgłoś
honoratak Re: Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 11:16 Przychyliłabym się raczej do opinii Kingi Dunin niz pana Marcina Króla. Również moim zdaniem "ludowy antyklerykalizm" ma wymiar plotek o proboszczu, a nie zrywania z ideologią i polityką kościoła, a zatem nie przeszkadza w głosowaniu na partię katolicką. Lud wiejski jest obrażalski i gniewny, ale bogobojny, bo ciemny. Ciemnota zawsze sprzyja bogobojności i dlatego ponad 80 proc. laureatów Nagrody Nobla to ateiści, podczas gdy odsetek niewierzących wśród ludu wynosi (zapewne) ledwie kilka procent. Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Ani populista tym bardziej liberał.. 10.11.10, 12:08 Nie obrażajcie polskich słów. To zwykły pacan z rozdwojoną jażnią, który ma na wydanie parę groszy. Tylko czekać jak zostanie zaproszony do Nowego Jorku, skąd będzie wykrzykiwał, że Polska to "dziki i antysemicki kraj" hrr..hrr Szalom!, a tfuj! chciałem powiedzieć So long! Odpowiedz Link Zgłoś
grawdhaga Re: Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 15:10 a co to jest "szambiarka z NAszością"? Odpowiedz Link Zgłoś
grawdhaga Re: Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 15:15 drmuras napisał: > W Poznaniu Palikot stchórzył kiedy przyjechała na happening szambiarka z NAszoś > cią. Schował się za Policją. Tak wygląda odwaga tego marnego , leniwego prowoka > tora.... A co to jest szambiarka z NAszością? Odpowiedz Link Zgłoś
pablobodek Re: Palikot: liberał czy populista? 10.11.10, 21:34 Naszość jest na poziomie tego szambelańskiego pojazdu . Nie macie rzeczowych argumentów ?? Przystawka PiS-u i Króla Wariatów ??!! Odpowiedz Link Zgłoś
eryn_7 Palikot: liberał czy populista? 15.11.10, 04:00 Raczej cyniczny pajac. Na dodatek wygląda na krewnego Radovana Karadzicza. Jak go wybiorą na urzędy, to świat będzie miał niezły ubaw że sobowtór tego Serbskiego zbrodniarza wojennego znowu pojawił się w polityce. Będą zdezorientowani mówić: przecież już raz go wsadziliśmy! Kto go znowu wypuścił? A wtajemniczeni odpowiedzą: Wszak to jedna, wspólna słowiańska rodzina! Odpowiedz Link Zgłoś