prawypolak 05.01.11, 11:45 Jak prezydent Adamowicz mógł w tak chamski sposób polemizować? Kochani Gdańszczanie, kogo myśmy wybrali za prezydenta naszego miasta??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vibhisana Europejskie Centrum Solidarności - Bizancjum 05.01.11, 13:17 Niestety Panie Prezydencie! Plan budowy gmaszyska za 300 mln, to na nasze gdańskie warunki jest "Bizancjum". Czy w tym mieście nie ma problemów, których rozwiązanie godniej przyczyniłoby się do rozpropagowania idei Solidarności? Tak poza wszystkim, to w Polsce już dawno nie ma Solidarności i szacunku do instytucji Państwa(zwycięzcy 1989 wyszarpują Ją sobie z rąk). PiS i PO w morderczym konflikcie lansują partyjne wizje Polski. Co to ma wspólnego z Solidarnością? Pan też przecież jest tak naprawdę "Gabinetowym Prezydentem". A tacy nie lubią jawności i transparentności w działaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
merlinka99 Re: Europejskie Centrum Solidarności 18.04.11, 22:09 ECS jest potrzebny, ale nie w takim ksztalcie i nie za tak olbrzymie koszty utrzymania. W dodatku od poczatku rzadza w nim ludzie ktorzy maja blade pojecie o "Solidarnosci" i jej etosie i to wylazi na kazdym kroku. Na razie jest to placowka glownie organizujaca eventy i wydawnictwa dla elity. A kilku starych wyzeraczy wyciaga z tego spora kase... Chyba nie o to chodzilo w tej idei?... Ale trudno zainteresowac ludzi placowka, ktora nawet logo ma nijakie - jakies mazniecie czerwona farba w zaden sposob nie kojarzace sie nikomu z "Solidarnoscia". Gdanszczanie sie z takim ECS nie identyfikuja, a cudzoziemicy sie w tym gubia. Przywiezienie dyrektora w teczce tylko pogorszy cala sytuacje. Odpowiedz Link Zgłoś
malpa-z-paryza smrod 05.01.11, 15:18 Gdanszczanie nie wstyd wam? uwazam, ze wiecej niz dwie kadencje nie powin zaden rzadzic! Odpowiedz Link Zgłoś
merlinka99 Re: smrod 15.04.11, 16:01 Niestety, glosuja na niego glownie "mlodzi, dziarscy, wyksztalceni z wielkego miasta". A oni sa teraz wiekszoscia "masy wyborczej"... Wiec mamy Budynia za prezydenta juz trzecia kadencje... Przeciez dobrze sie u-rzadzil, czyz nie?... Odpowiedz Link Zgłoś
depepoz Europejskie Centrum Solidarności. Troska czy ch... 08.01.11, 13:21 Panie Prezydencie. Faktem jest, że przez lata patrzał Pan na degrengoladę Centrum. Czy przed ostatnimi żałosnymi "obchodami" zainteresował się Pan ich organizacją i programem. A może Pana też dotyczy strach przed sukienką duchowną i stąd Pana wieloletnie zaniechania? Odpowiedz Link Zgłoś