Dodaj do ulubionych

Najwięcej ufa Komorowskiemu

22.03.11, 13:12
Jaki NarUd, taki prezydent i zaufanie do niego.
Obserwuj wątek
    • antropoid Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 13:19
      "Liderem rankingu nieufności jest prezes PiS Jarosław Kaczyński - nie ufa mu 55 proc. badanych."
      ---------------
      Nie dziwota. Kto przy zdrowych zmysłach chciałby ufać niezrównoważonemu psychicznie pieniaczowi, który z nikim rozmawiał nie będzie, bo dla niego nikt partnerem do rozmowy nie jest...
      I to chyba prawda - nikt normalny...

• oghana7 Re: Najwięcej ufa Komorowskiemu 23.03.11, 00:25
        a ja ufam komorowskiemu .pamietamy ,jak wstydzilismy sie za lecha k.jak jechal do brukseli ,mlaskal ,ciamkal ,usmiechal sie czarnymi zebami koszmarnie ,machal rekami ,a jezykow ani du du .za to obmawial kobiety na sali ,ze zacpane.to byl wielki ,nieustanny wstyd ,bo nic nie wnosil w te debaty ,dlatego zawsze chcial jechac z tuskiem ,choc tam mu przeszkadzal .teraz nie podoba sie przystojny,mily,usmiechniety i koncyliacyjny komorowski? dziwne ,bo w swiecie juz go lubia jak i premiera tuska .
    • zajumany Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 13:37
      Nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale Komorowski to straszna dópa wołowa. Gdybym miał wymienić polityka, któremu ufam najmniej, byłby to Napieralski, choć do lewicy kulturowej mi najbliżej. I na kogo tu głosować? :(
      • kamyk_wj Re: Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 13:42
        > Nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale Komorowski to straszna dópa wołowa. Gdybym m
        > iał wymienić polityka, któremu ufam najmniej, byłby to Napieralski, choć do lew
        > icy kulturowej mi najbliżej. I na kogo tu głosować? :(

Bo to nie są preferencje wyborcze, tylko zaufanie. D... wołowej można ufać, bo gafy i nieznajomość ortografii nie wykluczają poczciwości i dobrych intencji.
        Plastikowy Napieralski robi wrażenie zbyt dużego cwaniaka, by mu ufać. To coś jak test, od kogo kupiłbyś używany samochód. Od średnio rozgarniętego poczciwca nawet chętnie, od gładkiego japiszona raczej nie. Samochód od Kaczyńskiego miałby zainstalowany podsłuch.
    • twspawacz No i co z tego? 22.03.11, 14:10
      To znaczy że jeśli w badaniu wyszło że 69% badanych tak odpowiedziało to ja też tak mam myśleć? Czy jeśli jednak mam inne zdanie to coś ze mną nie tak i mam się zmienić?
    • madot Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 14:53
      Widać już efekty polityki odznaczeniowej prezydenta Komorowskiego. Domyślam się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zaufanie do prezydenta według sondaży Gazety Wyborczej jeszcze wzrośnie. Uważajcie tylko Państwo, żeby nie przekroczyło 100 proc. i nie zapomnijcie podkreślać w co drugim wydaniu, że Kaczyńskiego coraz mniej ludzi ma zaufanie. Podpierać trzeba też Platformę bo za jakiś czas mogą się pojawić niewygodne pytania, dlaczego Donald Tusk i jego ludzie zrezygnowali z należnych Polsce pieniędzy za transfer gazu, do zapłacenia których zobowiązał Gazprom wyrok sądowy? Czy ten wielki gest ocieplił nasze stosunki? Co ze sprzedażą PKP Cargo i Polskich Kolei Linowych, jednego z symboli polskiej myśli technicznej okresu międzywojennego? Dlaczego premier nie interesuje się, że od kliku miesięcy rosyjskie władze nie odpowiadają na wnioski polskich śledczych o wydanie czarnych skrzynek? Skąd przyjdzie trzecia fala nowoczesności jak sprzedamy większość dużych firm, nawet tych które przynoszą zyski, a nasza młodzież, najbardziej ambitna i wykształcona odpłynie do innych krajów UE? Skąd przyjdzie ta stabilizacja polskiej rodziny skoro większość społeczeństwa pracuje za marne grosze, a ceny mamy wielu przypadkach takie jak w Niemczech, lub wyższe? Mieszkam blisko granicy i mam na bieżąco możliwość porównywania cen. To nie są jakieś bujdy, że wiele towarów spożywczych w Niemczech można kupić taniej niż w Polsce, inne jak chemia mają zupełnie inną jakość niż produkty tej samej firmy sprzedawane u nas (na niemieckim proszku do prania w polskim sklepie nie ma informacji, że jest sprzedawany w Niemczech, tylko w krajach Europy Wschodniej). Odzież i produkty RTV mają po niemieckiej stronie ceny takie jak w Polsce, tylko, że w Niemczech są większe upusty cenowe w okresie promocji. Więc nie wydaje mi się, żebyśmy w najbliższym czasie wiele się wzbogacili. Wszystko to sprawia, że mam bardzo ograniczone zaufanie do premiera bajkopisarza i prezydenta, jakby to powiedzieć niezbyt okrzesanego i błyskotliwego umysłowo.
    • oghana7 Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 15:35
      komorowski jak na razie duzo nie zrobil ,natomiast plastus napieralski -zero to po prostu NIKT ,niedoswiadczony ,zarozumialy bubek ,ktorym kieruja czarzasty i ordynacka ,tj.grupa trzymajaca wladze .o glupocie napieralskiego swiadczy rowniez to ,ze uznal ,ze nie bylo afery rywina .jezeli taki facet ,ktory poza kanapkami i tancami nie zrobil nic i nie umie nic ma takie zaufanie ,to tylko znaczy ,ze narod zglupial i tyle .smutne .
    • katalizyna Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 18:49
      Jacek Żakowski płynąc z Prądem Trendu okazał się genijalnym barometrem nastrojów cichej owczarni GW. Jego współczucie dla Wielkiego Dyslektyka ( Einstein IIIRP patrz wyborcza.pl/1,75968,9289668,Znamy_ten_bul.html ) potwierdza się w sondażu. Ufam, że zaufanie do Pierwszego Obywatela w kwestii jego powszechnie znanego obycia, doskonałej znajomości ortografii i zasad savoir vivre'u będzie się wśród naszej kulturalnej większości utrzymywać conajmniej przez dwie kadencje, podobnie jak zaufanie do Aleksandra Wielkiego - Prezydenta Dwudziestolecia i Wielokrotnego Laureata Nagrody Obcasów Najwyższych w kategorii Absolwent Roku... Nieodżałowanej pamięci Aleksandra jakże sympatyczne i ludzkie przywary (magister podwójnie licencjonowany i nosiciel słynnej "gorączki filipińskiej") przypominają jako żywo, swojskie i ludzkie cechy Pierwszego Myśliwca Polski W Najwyższym Stopniu Europejskiej. Czemuż się dziwić że "lut prosty koha go nad rzycie"? Niech żyje prezydent Bronisław Bul Komorowski
    • kutnowianka Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 19:08
      Komorowski jest może dópą wołową, ale o swioje prywatne interesy to umie zadbac. Ta dópowatość przejawia się niestety tylko w sprawach publicznych. Ale skoro nie ma sie nic do zaoferowania , oprócz żenującego nieuctwa. Żenada.
    • lzeelitytozwyklebydlonieelity czy w Polsce najwięcej jest idiotów? 22.03.11, 20:41
      Perełki WSIowego:

"Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30-tu metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera". (24.11.2010)

“No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były… kaszaloty”. (2009-05-27 na spotkaniu ze studentami w prywatnej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie).

"Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dokoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła". (2010, fragment wierszyka skierowanego do grupy parlamentarzystek PO wygłoszonego po przekazaniu listu z poparciem 36 parlamentarzystek dla Hrabiego w czasie tzw. prawyborów w PO ).

"Tu wybacz Panie, odstrzelmy jakąś zgrabniutką łanie" (13.02.2010, fragment wierszyka ułożonego dla myśliwych z bialskiego koła łowieckiego "Ponowa").

"In vitro powinno być finansowane, ale państwo ma prawo traktować wydatki z budżetu jako swoistą inwestycję, nie w stosunku do wszystkich, tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, wychowane na dobrych obywateli w przyszłości" (21.03.2010, podczas tzw. debaty z Sikorskim na koniec tzw. prawyborów w PO).

"...gdyby chciał je zająć, to skierowałby nowelizację do Trybunału Konstytucyjnego, a tego nie zrobił" (29.04.2010, wytłumaczenie, czemu śp. Lech Kaczyński nie skierował do TK ustawy o IPN, którą dostał z Sejmu niespełna dzień przed swoją śmiercią).

"Nie dostrzegłem żadnych jakichś przejawów braku szacunku ze strony instytucji rosyjskich. Ja bym sugerował zachowanie umiaru w tego rodzaju tworzeniu atmosfery, że gdzieś znaleziono jakiś kawałek, fragment odzieży. To nie jest wielki problem". (05.05.2010, wypowiedź nt. niezabezpieczonego miejsca katastrofy smoleńskiej, w którym znaleziono m.in. ludzkie szczątki).

"Zawsze mamy gdzieś w zanadrzu polską pamięć, że 400 lat temu w trochę innym charakterze, żołnierze polscy maszerowali po Placu Czerwonym". (09.05.2010, wyemitowana przez Fakty TVN wypowiedź Bronisława Komorowskiego w Moskwie).

(Tomasz Lis: - Dlaczego oni mieliby głosować na Pana, a nie na Jarosława Kaczyńskiego?) "No, wie Pan, trudno mi samego siebie zachwalać, ale...ja nie muszę nic zmieniać w moich poglądach, zachowaniach..." (10.05.2010, w programie "Tomasz Lis na żywo").

"Nie znajdzie Pan ani jednego słowa, przesadnie ostrego, pod adresem Prezydenta Kaczyńskiego które by padło z moich ust." (10.05.2010, w programie "Tomasz Lis na żywo").

"Ja nie wiem, czy Jarosław Kaczyński jest rzeczywiście głęboko w żałobie, czy jest gotowy do normalnej akcji politycznej." (10.05.2010, w programie "Tomasz Lis na żywo").

"Dzisiaj pan generał Jaruzelski, jeden z najwyższych dowódców, z zupełnie innego obozu, z innej bajki niż moja, no, powiedział coś, coś wręcz przeciwnego, że mam charyzmę, że świetnie to robię. Jako żywo, jako żywo, panie redaktorze, jako żywo, jako żywo, bardziej tu ufam generałowi niż pani profesor, która nawet nigdy harcerką nie była, jak się okazała. Więc jesli chodzi o cechy przywódcze, to bym się zdałbym tutaj na opinię generała." (10.05.2010, w programie "Tomasz Lis na żywo").

12.05.2010 - prezentacja strony internetowej Bronisława Komorowskiego... niedziałającej.

13.05.2010 - ogłoszenie reaktywacji RBN, z wydrukiem z Wikipedii w ręku

13.05.2010 - przyznanie się Hrabiego do napisania pracy magisterskiej w 11 dni, jak sam tłumaczył, z konieczności.

"Mowy powinny być krótkie, a kiełbasy tylko długie" (13.05.2010, na spotkaniu ze studentami Uniwersytetu Śląskiego).

"To jest zawsze problem tego, co by się chciało, a co można. Ja staram się być realistą. Od czegoś trzeba zacząć. To tak, jak zawsze pytają obcokrajowcy: dlaczego całujemy kobiety w rękę? Ja odpowiadam: Od czegoś trzeba zacząć". (13.05.2010 , na spotkaniu ze studentami UŚ).

"Trudno dźwigając dwa ciężkie worki obowiązków na plecach, tańczyć oberka wyborczego. Staram się wyciągnąć pewne profity z działalności jako marszałek i p.o. prezydenta". (13.05.2010, na spotkaniu ze studentami UŚ).

"Widać, że nie jesteś ani z Krakowa, ani z Poznania, ani tym bardziej ze Szkocji, skoro zrobiłeś taki wielki, wspaniały dar". (16.05.2010, na prezentacji komitetu honorowego w Łazienkach).

"Jestem częściowo pyrą". (17.05.2010, tłumaczenie swojego przytyku nt. mieszkańców Poznania).

"Jeżeli będzie trzeba wprowadzić stan wyjątkowy, to na jakimś terenie, nie na terenie całego kraju i na pewno nie na długi okres" (18.05.2010 na konferencji prasowej w Częstochowie, pomylenie stanu nadzwyczajnego ze stanem wyjątkowym; dodatkowo Komorowski nie wiedział, że z powodu stanu nadzwyczajnego trzeba przełożyć wybory).

"Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku, więc nie słyszałem od dłuższego czasu o zjawiskach powodziowych, które by trwały dłużej niż tydzień, czy dwa". (18.05.2010 na konferencji prasowej w Częstochowie).

"W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem". (21.05.2010, w czasie wizytacji terenów powodziowych k. Bielska-Białej).

"Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych". (21.05.2010).

"Do strefy euro powinniśmy dołączyć wówczas, gdy gospodarka europejska będzie się rozwijała szybciej od polskiej, bo wtedy członkostwo w tym klubie będzie niosło nas w górę. A dziś, gdy mamy szybsze tempo rozwoju, jest odwrotnie - to my byśmy ciągnęli gospodarkę europejską(...) Powinniśmy przystąpić do eurolandu w okresie, gdy to gospodarka europejska będzie nas ciągnęła. Ale to wcale nie oznacza, że mamy mieć recesję." (26.05.2010, Hrabia przesunął swą wypowiedzią nasze wejście do euro o ..dziesiąt lat, gratulacje!).

"Przypomnę, że jest to były premier, były wicepremier, minister finansów, a obecnie zastępca sekretarza generalnego ONZ w sprawach ważnych z punktu widzenia problemów gospodarczych Europy" (27.05.2010, Komorowski nie wiedział, że M. Belka w ONZ był sekretarzem wykonawczym Komisji Gospodarczej ONZ ds. Europy i że już w styczniu 2009 roku pracował gdzie indziej - w MFW, podobno nieaktualne informacje były również w Wikipedii ).

"Na przykład w Grecji czy we Włoszech doprowadziły do stu, stupiętnastoprocentowego deficytu." (31.05.2010, pomylenie przez Hrabiego długu publicznego z deficytem).

Bez daty: "Bede strzelał jak do kaczek tylko powstrzymuje mnie teraz okres ochronny dla ptactwa"

"Kiedy ktoś zatem spyta: a konkretnie z jakiej części Polski? Odpowiadam: konkretnie z całej Polski." (Ze spotu wyborczego Hrabiego).

02.06.2010 - Komorowski cudownie odkrył nową metodę wydobycia gazu łupkowego (z głębokości kilometra/ów) w Polsce - metodę odkrywkową!

Kilka cytatów o WikiBronku:

"Wcześniej studentów raczył anegdotkami, które miały udowodnić, że Polsce uczestnictwo w UE wychodzi na dobre. Opowiedział np. o swoim znajomym Marku, który przy domu w stylu staropolskiego dworku wymarzył sobie mur. I poprosił o jego wybudowanie miejscową złotą rączkę - Stanisława. Ów wybudował, ale mur był krzywy, byle jaki, a w dodatku wzniesiony jedynie do połowy. Stanisław tłumaczył, że jakoś tak wyszło. Po czym poprosił o pomoc w wyjeździe do pracy w Niemczech. I pojechał. Na pół roku. Po powrocie mur dokończył. - Okazało się, że ta część była wspaniała, równiutka, jakby ktoś salceson pokroił. Pyta więc pan Marek pana Stanisława jak to się stało. A on na to: pracowałem w Niemczech i już inaczej nie potrafię. Proszę państwa, ten mur to pomnik polskiego członkostwa w UE - mówił Komorowski"

rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,6656433,Komorowski__pamietajcie__kto_was_straszyl.html.

• goransol Najwięcej ufa Komorowskiemu 22.03.11, 21:37
      Sondażom się nie ufa... bo są same brednie... Niestety telewizja też koloryzuje i komu to ufać.
      Oczywiście temu co się słyszy... ale czasami trzeba zajrzeć za okładkę i przejrzeć przynajmniej pierwszą stronę zanim się kogoś oceni. Kocham moją POLSKĘ najbardziej na świecie i czuje się dumny iż jestem Polakiem, ale za naszą głowę Państwa nie skoczył bym w ogień. Nieudolność jak dotąd doradców Prezydenta i jego sztabu jest jak dotąd największa widziana jak do tej pory.
    • landaverde Najwięcej ufa Komorowskiemu 23.03.11, 01:51
      Znaczy - jest instrukcja, że społeczeństwo ufa Dupowatemu et consortes, więc PZPR-owski CBOS niezawodnie podaje wedle rozkazu.

--
      Grupa trzymająca sondaże
      Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 34
      Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 37
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka