IP: *.gildersleeve.org.uk / *.cable.ubr02.brad.blueyonder.co.uk 17.05.05, 18:44
Jestech z Bendzinia i co mi zrobiycie=he?,
prziznaje sie zem je gorol i nic w tym zlygo,pra??,
Obserwuj wątek
      • wielkipolskislask wasze problemy z tożsamością to fraszka przy... 17.05.05, 19:46
        problmach z tożsamością narodową Dasdasa;))))

''DASDASDAS Ja np. jestem człowiekiem bardzo szczerym i bardzo prawdomównym i udowodnie ci to teraz i tutaj, nie będe się jak ak zasłaniał że nic mnie nie rusza i działał jedynie tak by cię jakoś ukłuć jakoś obrazić, on tak działa a nie nazwiesz go żydem. Ale do sedna... mnie bardzo boli jak ktoś nazywa mnie żydem, czemu? ano temu że za nic w świecie nie chce nim być, mam poglądy zbliżone do tych w III Rzeszy dlatego posiadanie krwi takiej bardzo na mnie ciąży.
        Przyznam ci się że nawet dałem swoje zdjęcia na forach zachodnich by ocenili mnie rasowo, mało tego czytam ostatnio książeczki i broszurki antysemickie nawet z lat 20 i nawet polskie i doszukuje się tam swoich cech. Cech psychicznych nie znajduje ,nie jestem sprytny, nie jestem zaradny w interesach, wogóle jestem na tej płaszczyźnie zerem. Zapewniam cie że psychicznie żydem nie jestem. A teraz co do fizyczności, mój dziadek pochodzi z ukrainy... i przyznam że na starość jak utył zaczął wyglądać dla mnie podobnie do żyda, ale to taka iluzja ponieważ nie ma orlego nosa, wogóle nie ma semickich typowo cech, z charakteru był człowiekiem który bardzo lubił się dzielić i sam bogaty nie był. Jego matka, czyli moja prababcia była skrajną chrześcijanką a jego ojciec ukrainiec wogóle nie jest podobny do żyda. Wnioskuje więc że dlatego ten mój dziadek wyglądał jak żyd bo utył. Ale może coś tam gdzieś daleko być nie wykluczam, jest to na pewno coś a nie żydostwo w pełnej krasie. Obliczyłem sobie z pewną znajomą ( studiujebiologie )że gdybym miał żydostwo w sobie to przeszło by na mnie w 1/16 lub 1/32. Ale to nie jest pewne że wogóle coś jest. Na forach zachodnich odnośnie mojego wyglądu są zdania podzielone, część osób mówi że coś tam mogą być za cechy, ale większość że nie. Wskazują jedynie że za żydostwem przemawiają oczy ( które na zdjęciu wyszły mi ciemno bo głupi dałęm ciemne zdjęcie ), niektórzy mówią że nos tylko że nos mam prosty i bez żadnych zaokrągleń także nie wiem co oni widzą, oni są mniejszośćią. Mówią także że powinienem się z tym liczyć ponieważ w polsce było przed wojną mnóstwo żydów. O tak i oni mówią wielką prawde, było ich wielu... i nikt inny nie pozwalał im tu mieszkać jak sami polacy, nikt inny nie wydawał zasad konfederacji warszawskiej o tolerancjach religijnych jak sami polacy. Wyście tymi swoimi wydziwieniami tolerowaliście wszystkich i jak się to skończyło? że polska etnicznie jest bagnem. Mało tego większość krajów polski nie lubi. A ja nie lubie dlatego że polska podejmowała bardzo głupie decyzje, odcinam się od polski szerokim łukiem. Właśnie dlatego że zostałem tak oszukany. Chciałbym być 100 % polakiem ale nie jestem jestem gdzieś tam turkiem daleko, włochem, ukraińcem, niemcem, żydem może nawet. Ale to nie moja wina, bo ja nie miałem i nigdy mieć nie będe wpływu na polityke... ale ty, ak wy jesteście masami, wy będziecie mieli... takie masy właśnie podejmowały narodowe decyzje ( jak o tolerancji ) i teraz ja ponosze konsekwencje. Dlatego nie nawidze polski, nienawidze was a samą nienawiść podburzacie jeszcze chamskim zachowaniem i obelgami, ja nie jestem święty, wielokrotnie zaczynałem zadymy owszem no i zbieram owoce. Nie mówie tego wszystkiego by szukać rozgrzeszenia ale po to byś zrozumiał że nie jestem ostatnim zakłamańcem, kombinatorem.. że nie mam psychicznych cech żydowskich. Nie jestem ogólnie żydem a cechy jakie być może małe mam, choć ja ich nie widze i moi znajomi także, są mi nadane przez polską politykę. Zapewniam cie też że skoro ja mam cechy żydowskie to masz i ty i ak i 3/4 tego forum tylko ja jeden mam tyle szczerości i otwartości że to wszystko powiedziałem. A nikt z was nie powie o swojej rodzinie o swoich słabościach tyle co ja. Jeżeli wy tego nie zrobicie to będzie to znak że jesteście bardziej zażydzeni niż ja.''
        • Gość: builder&mrW Re:pie..ny klon-ie bier pozoor! IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk 19.05.05, 01:57
          Autor: Gość: builder IP: *.gildersleeve.org.uk /
          *.cable.ubr02.brad.blueyonder.co.uk
          Data: 18.05.2005 07:26 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
          silesia7 napisał:

> jak nojbarzyj

Cieszam siy bardzo,

pozdrawiam!,
          thy builder

Data: 18.05.2005 07:26 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
          silesia7 napisał:

> jak nojbarzyj

Cieszam siy bardzo,

pozdrawiam!,
          thy builder

uazisz do kafeyjki co?,
          badz` cichy na codzien` bo jak sie ujawnisz to stracisz vten zasrany leb =
          polski zacofany!,
          the builder
    • tow.stalin Re: Wlyzta!, 18.05.05, 08:44
      Gość portalu: builder napisał(a):

> Jestech z Bendzinia i co mi zrobiycie=he?,
      > prziznaje sie zem je gorol i nic w tym zlygo,pra??,

chłopie, dla zdecydowanej większości ślązaków to nie ma znaczenia, ale dla
      "superślązaków" wręcz przeciwnie... bo nie dość, że gorol, to jeszcze z zagłębia :)
      • slezan Re: Wlyzta!, 18.05.05, 09:26
        tow.stalin napisała:

> Gość portalu: builder napisał(a):
        >
        > > Jestech z Bendzinia i co mi zrobiycie=he?,
        > > prziznaje sie zem je gorol i nic w tym zlygo,pra??,
        >
        > chłopie, dla zdecydowanej większości ślązaków to nie ma znaczenia,

Sądzę, że niewielkie masz pojęcie o tym, co dla Ślązaków ma znaczenie.

> bo nie dość, że gorol, to jeszcze z zagłębi
        > a :)

No tu to na pewno masz coś do powiedzenia.
        • tow.stalin Re: Wlyzta!, 18.05.05, 11:12
          "Sądzę, że niewielkie masz pojęcie o tym, co dla Ślązaków ma znaczenie."

sądzę, że sam masz niewielkie pojęcie o tym.

1. są normalni ślązacy, ale są też i superślązcy - jak pisałem normalni ślązacy
          mają gdzieś to czy jesteś gorolem czy nie :), natomiast superślązcy, jedyni
          prawdziwi wyznawcy wiary "narodu śląskiego", sądzą zupełnie co innego :). żeby
          cię uświadomić zaglądaj na forum o znamiennej nazwie: "tylko dla ślązaków"

np tutaj:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21068&w=21264661&v=2&s=0
          wypowiedzi pana e.day, pana eichendorffa...

• slezan Re: Wlyzta!, 18.05.05, 11:18
            W przeciwieństwie do Ciebie jestem Ślązakiem i mieszkam na Śląsku. Sądzę, że z
            tych prozaicznych względów w omawianej kwestii dysponuję większym
            doświadczeniem.
            Brak doświadczenia można czasem nadrobić włączając myślenie. Tak wieć pomyśl,
            dlaczego wogóle pojwiło się pojęcie "gorol" i dlaczego jest wciąż stosowane i
            to zapewne przez większość Ślązaków (choć z różną częstotliwością).
            Twierdzenie, że dla Ślązaków nie ma znaczernia czy ktoś jest gorolem czy nie,
            jest niedorzeczne. Dla każdej grupy, która podkreśla swoją odrębność, ma
            znaczenie czy ktoś do niej przynależy, czy nie. To tak jakby twierdzić, że dla
            Polaków nie ma znczenia, czy ktoś jest Polakiem, czy nie.
            • tow.stalin Re: Wlyzta!, 18.05.05, 11:32
              slezan napisał:

> W przeciwieństwie do Ciebie jestem Ślązakiem i mieszkam na Śląsku. Sądzę, że z
              > tych prozaicznych względów w omawianej kwestii dysponuję większym
              > doświadczeniem.

wątek dotyczy traktowania gorli przez ślązaków (i superślązaków), więc w
              przeciwieństwie do ciebie, ja jako gorol mam tu dużo większe doświadczenie.

> Brak doświadczenia można czasem nadrobić włączając myślenie. Tak wieć pomyśl,
              > dlaczego wogóle pojwiło się pojęcie "gorol" i dlaczego jest wciąż stosowane i
              > to zapewne przez większość Ślązaków (choć z różną częstotliwością).
              > Twierdzenie, że dla Ślązaków nie ma znaczernia czy ktoś jest gorolem czy nie,
              > jest niedorzeczne. Dla każdej grupy, która podkreśla swoją odrębność, ma
              > znaczenie czy ktoś do niej przynależy, czy nie. To tak jakby twierdzić, że dla
              > Polaków nie ma znczenia, czy ktoś jest Polakiem, czy nie.

podkreślanie swojej odrębności poprzez poniżanie "innych" wyraźnie stanowi o
              głupocie osób tak postepujących. tacy ludzie nie potrafią udowodnić że są
              "lepsi" więc na siłę udowadniają, że inni są "gorsi". czysta głupota. moje słowa
              dotyczą oczywiście tylko superslązaków.

p.s. zajrzałeś pod ten link do forum "tylko dla ślązaków"? przykłądowo, co
              sądzisz o wypowiedziach pana e.day?
              • slezan Re: Wlyzta!, 18.05.05, 11:53
                Między poniżaniem kogoś ze względu na pochodzenie a przywiązywaniem znaczenia
                do pochodzenia jest kolosalna różnica.
                Szowinistyczne wypowiedzi Ślązaków o innych są równie naganne jak szownistyczne
                wypowiedzi Polaków o Ślązakach czy Niemcach.
                • tow.stalin Re: Wlyzta!, 18.05.05, 12:01
                  slezan napisał:

> Między poniżaniem kogoś ze względu na pochodzenie a przywiązywaniem znaczenia
                  > do pochodzenia jest kolosalna różnica.

w zbyt wielu wypadkach przywiązywanie uwagi do swego pochodzenia nierozerwalnie
                  przeplata się z poniżaniem kogoś ze względu na inne pochodzenie, żeby różnica o
                  której mówisz była kolosalna. moim zdaniem jest bardzo cienka.

> Szowinistyczne wypowiedzi Ślązaków o innych są równie naganne jak szownistyczne
                  >
                  > wypowiedzi Polaków o Ślązakach czy Niemcach.

zgadzam się, dlatego wyraźnie rozgraniczam superślązaków od ślązaków,
                  szowinistów od normalnych ludzi.
                  • slezan Re: Wlyzta!, 18.05.05, 12:07
                    tow.stalin napisała:

> slezan napisał:
                    >
                    > > Między poniżaniem kogoś ze względu na pochodzenie a przywiązywaniem znacz
                    > enia
                    > > do pochodzenia jest kolosalna różnica.
                    >
                    > w zbyt wielu wypadkach przywiązywanie uwagi do swego pochodzenia
                    nierozerwalnie
                    > przeplata się z poniżaniem kogoś ze względu na inne pochodzenie, żeby różnica
                    o
                    > której mówisz była kolosalna. moim zdaniem jest bardzo cienka.
                    >

W większości przypadków tak nie jest. Każdy kto mówi o sobie, że jest
                    Ślązakiem, przywiązuje wagę do swego pochodzenia czy raczej swej tożsamości. W
                    tej masie przekonani o swej wyższości stanowią niewielki procent.
              • tow.stalin Re: Iebane pszes uosua gorole!!!!!!!!!!!! 18.05.05, 17:34
                2. "Pamietasz niejakiego gorola7? To jego klon. Podszywa się pod drcarlosa bez
                kropki."

ee, to znaczy, że gorol7 udaje drcarlosa jako dr.carlos? a skąd masz takie
                dokładne dane? a może jest dokładnie na odwrót :)?
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=23479066&a=23606546
                jak czytałem wypowiedzi gorola7 to powiedziałbym raczej, że jego klonem jest
                drcarlos bez kropki, niż ten z kropką :)

może lepiej daj sobie spokój z liczeniem punktów, spiskami, prowokacjami...
                      • wielkipolskislask Re: Nie jastrzębie, tylko gołębice 18.05.05, 19:20
                        slezan napisał:

> Właśnie- gołębice, do których i Ciebie zaliczam na podstawie lektury Twoich
                        > postów. I bynajmniej nie chodzi tu o Ducha Św., ale o pewien sympatycny serial.

O widzę jednak przyczajony jastrząb miłośnik czeskich seriali;)))) dla mnie to zabawa bo do ETA i jej politycznych skrzydeł, to RAŚ ma lata świetlene ;)))

ps. w Krakowie to kibice wisły i cracowi bardziej się miedzy sobą naparzają niż hanysy i gorole w zachodniej małopolsce;)
                          • wielkipolskislask Faktów nie uznają tylko gołębice;))))) 20.05.05, 07:49
                            slezan napisał:

> No i to dobrze o nas świadczy, natomiast o kibolach z Krakowa gorzej.

''24 XII 1854 ZAKŁADA OSADĘ PANNA MARIA'' wczoraj oglądałem film w TVP o tej osadzie w Teksasie, cytowano tam fragmenty listów osadników z pruskiego wówczas Śląska, było tam takie zdanie nie dosłownie przytoczę ale sens był taki, że uciekali oni od złodziejstwa, ucisku, i coś w tym stylu.
                            Wy nie uznajecie faktów, gdyby za Prus Ślask był rajem toby Ślazacy nie robili trzech Powstań Śląskich.
                            Gdyby różnice genetyczne, językowe, między Ślązakami, a resztą Polaków były takie jak między Baskami i Hiszpanami, to prawdopodobnie konflikt byłby już bardzo gorący.
                            Ale fakty są takie, że to sami Ślązacy przyłączyli się zbrojnie do Polski.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=639&w=24149299&a=24156888
                            A faktów nie uznają tylko gołębice;)))))
                            • tow.stalin Re: Faktów nie uznają tylko gołębice;))))) 20.05.05, 08:08
                              wielkipolskislask napisał:

> slezan napisał:
                              >
                              > > No i to dobrze o nas świadczy, natomiast o kibolach z Krakowa gorzej.
                              >
                              > ''24 XII 1854 ZAKŁADA OSADĘ PANNA MARIA'' wczoraj oglądałem film w TVP o tej os
                              > adzie w Teksasie, cytowano tam fragmenty listów osadników z pruskiego wówczas Ś
                              > ląska, było tam takie zdanie nie dosłownie przytoczę ale sens był taki, że ucie
                              > kali oni od złodziejstwa, ucisku, i coś w tym stylu.
                              > Wy nie uznajecie faktów, gdyby za Prus Ślask był rajem toby Ślazacy nie robili
                              > trzech Powstań Śląskich.
                              > Gdyby różnice genetyczne, językowe, między Ślązakami, a resztą Polaków były tak
                              > ie jak między Baskami i Hiszpanami, to prawdopodobnie konflikt byłby już bardzo
                              > gorący.
                              > Ale fakty są takie, że to sami Ślązacy przyłączyli się zbrojnie do Polski.
                              >
                              > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=639&w=24149299&a=24156888
                              > A faktów nie uznają tylko gołębice;)))))

fakty, fakty, ty tu ciągle z tymi faktami - żadnego polotu :) z tych twoich
                              "faktów" wynika jedynie, że czytasz niewłaściwe książki, oglądasz niewłaściwe
                              programy w telewizji i masz po prostu niewłaściwe poglądy. jak się poprawisz, to
                              masz jeszcze szanse, żeby zostać "przyjacielem-gorolem" eichiego :)
                              • wielkipolskislask Re: Faktów nie uznają tylko gołębice;))))) 20.05.05, 08:55
                                tow.stalin napisała:
                                > fakty, fakty, ty tu ciągle z tymi faktami - żadnego polotu :) z tych twoich
                                > "faktów" wynika jedynie, że czytasz niewłaściwe książki, oglądasz niewłaściwe
                                > programy w telewizji i masz po prostu niewłaściwe poglądy. jak się poprawisz, t
                                > o
                                > masz jeszcze szanse, żeby zostać "przyjacielem-gorolem" eichiego :)

Mosz Recht;)))))))))))))))))
                                ps. Tylko, że z mitomani można się wyleczyć tylko dzięki faktom;)
                        • tow.stalin Re: Nie jastrzębie, tylko gołębice 18.05.05, 21:03
                          > ps. w Krakowie to kibice wisły i cracowi bardziej się miedzy sobą naparzają
                          niż
                          > hanysy i gorole w zachodniej małopolsce;)
                          >

nie mówiąc już o tym jak kibice gieksy z tysiąclecia kochają z wzajemnością
                          swoich sąsiadów, kibiców ruchu :)
                  • tow.stalin Re: Iebane pszes uosua gorole!!!!!!!!!!!! 18.05.05, 22:03
                    slezan napisał:

> No i widzę, że znalazłeś. Widzę też, że się z kolegą identyfikujesz. Tego się
                    > można było w sumie spodziewać.

słuchaj, czy często masz wrażenie, że widzisz co inni robią, albo że słyszysz
                    co inni myslą, nawet jesli tych osób nie ma w pobliżu? albo czy masz może
                    czasem wrażenie, że jesteś wszechwiedzący?
    • Gość: builder&mrW Re:do fietki, IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk 19.05.05, 01:47
      Wlyzta!,
      Data: 17.05.2005 18:44 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

Jestech z Bendzinia i co mi zrobiycie=he?,
      prziznaje sie zem je gorol i nic w tym zlygo,pra??,

widze, z`e moge ci fiucie wytoczyc` proces bo uz`ywasz lini "org" = wiec zrobie
      to!,
      a zrobie to dlatego by inni kretyni nie mieli takich problemo`w jak ty,

ps; ja rozumie, ze juz` sie martwisz no ale bedziesz nie stety placic` za te
      samowolke, ktora me imie Go`rnos`loonzaka obarczyles` = jeydnym slowem mosz
      wpierdoul,
      i mogymy siy sam chycic` kiydy chcysz fajtlapo, = podyj data i godz.,
      • Gość: -?- Re:do fietki, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.05, 22:21
        Gość portalu: builder&mrW napisał(a):

> Wlyzta!,
        > Autor: Gość: builder IP: *.gildersleeve.org.uk /
        > *.cable.ubr02.brad.blueyonder.co.uk
        > Data: 17.05.2005 18:44 + dodaj do ulubionych wątków
        >
        > skasujcie post
        >
        > + odpowiedz
        >
        > ------------------------------------------------------------------------------
        -
        > -
        > Jestech z Bendzinia i co mi zrobiycie=he?,
        > prziznaje sie zem je gorol i nic w tym zlygo,pra??,
        >
        > widze, z`e moge ci fiucie wytoczyc` proces bo uz`ywasz lini "org" = wiec
        zrobie
        >
        > to!,
        > a zrobie to dlatego by inni kretyni nie mieli takich problemo`w jak ty,
        >
        > ps; ja rozumie, ze juz` sie martwisz no ale bedziesz nie stety placic` za te
        > samowolke, ktora me imie Go`rnos`loonzaka obarczyles` = jeydnym slowem mosz
        > wpierdoul,
        > i mogymy siy sam chycic` kiydy chcysz fajtlapo, = podyj data i godz.,

O co Ci chodzi, możesz to wytłumaczyć? Czemu klniesz!?
        Dziwnie wypadasz w naszych oczach...

Pozdr.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka