oghana7
25.06.11, 16:14
pis koniecznie stara sie za wszelka cene popsuc polska prezydencje .najpierw wyslanie zlodziejskiego redemptoryste do brukseli opluwajacego nie tylko rzad ,ale caly kraj -podobno totalitarny nierzadzony przez polakow .na dodatek zbigniew ziobro ,ktory w czasie pisowskich rzadow wyslal na tamten swiat setki pacjentow dr garlickiego z powodu zamkniecia transplantologii na 3 lata i blide pisze list do brukseli szkalujacy nasz kraj tuz przed rozpoczeciem prezydencji .to sie dopiero nazywa PATRIOTYZM ! pisowski naturalnie -wszystko zadeptac ,wszystko zohydzic w oczach swiata .dobrze ,ze caly swiat zna kaczynskich i ich role w destrukcji stosunkow miedzypanstwowych .czy naprawde zadna prokuratura nie potrafi rozprawic sie z tym szkodliwym ugrupowaniem dla polski -glownie ziobra i kaczynskim .czy my mamy prokurature?