Dodaj do ulubionych

Martwe dusze na medycynę

05.08.11, 13:00
Wszystko byłoby w największym porządku, jak dotąd, ale wierchuszka uczelniana popełniła zasadniczy błąd - не пo чинy брaли…
Obserwuj wątek
    • aussie1inc Martwe dusze na medycynę 06.08.11, 03:34
      Rosjanin potrafi.
    • netalicja Martwe dusze na medycynę 06.08.11, 09:09
      U nas działanie dociekliwego blogara na nic by się zdało, dzieki Ustawie o ochronie danych osobowych, która pozwala wiele ukryć. "Wiele" obejmuje rozmaite formy korupcji i pospolitych przestępstw, vide sprawa Polki, która okradła brytyjskiego notabla: Daily Mail wymienia ją z imienia i nazwiska, a polskie gazety piszą "Barbara K.".
      Skrupulatnie ukrywać trzeba również dane osobowe przyjętych na studia, dlatego uczelnie wywieszają listy nie nazwisk a peseli. Zapewne w obawie, że przyjęcie na studia może być dla kogoś deprecjonujące lub w inny sposób kłopotliwe.
    • mimoleta Martwe dusze na medycynę 06.08.11, 21:58
      u nas w kraju podobnie . Np . na ASP dostają się osoby ,które chodziły na
      zajęcia do profesora na prywatne lekcje ,który oczywiście podatków z tych
      prywatnych lekcji nie odprowadza -wszystko do kieszonki . Pan B .oczywiście jest przy przeglądzie teczek ,a jego uczniowie dostają max. punktów .Już się nie dziwię . Na rozmowie kwalifikacyjnej go nie ma ,ale dziwne ,że jego podopieczni się dostają na uczelnię a kandydaci uczący się w szkołach artystycznych po 6 lat na samych piątkach i szóstkach nie zdają egzaminu . Dziewczyna która obronila pracę dyplomową na 5 z grafiki ,ze świetnym świadectwem ,nie zdała egzaminu . Cały rok w sobotę i niedzielę uczestniczyla w kursie przygotowawczym na uczelnię za 400 zł miesięcznie ,bez jednego dnia wolnego dla siebie w miesiącu . Teraz widać ,że kurs na ASP należało sobie odpuścić a zapłacić za prywatne lekcje panu B . Bierze 200 zł od osoby ,a przyjęcie na uczelnię pewne .
      w domu panu B .
    • wirus-7 Martwe dusze na medycynę 07.08.11, 14:18
      To znowu dziki kapitalizm i nieodłączna korupcja. A dodatkowo macki mafii rosyjskiej.
      • mimoleta Re: 07.08.11, 16:59
        zwyczajna polska nieuczciwość ,na katowickim ASP nie ma co liczyć
        na dobry poziom kształcenia ,skoro przyjęcia na studia wyglądają w ten sposób.
        Na innej uczelni przegląd teczek jest przy kandydacie ,prace z rysunku i malarstwa na egzaminie nie są podpisywane na pracy tylko imię i nazwisko znajduje się w kopercie na tyłach pracy -w katowicach przegląd teczek tajny, prace Z PRZODU PODPISANE imieniem i nazwiskiem ,rozmowa kwalifikacyjna gdzie kandydat odpowiada na wszystkie pytania bezbłędnie ,jest oceniana celowo słabo ,bo muszą się dostać osoby płacące prywatnie "profesorowi ". To jest obrzydliwe .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka