kirdan1
20.10.11, 07:35
Tak naprawdę nie wiemy do końca jak to tam w tym PiSie jest. W ostatnim wywiadzie Kaczysński wypowiadał się bardzo koncyliacyjnie o Ziobrze, nie sądzę by zależało mu teraz na jakimś upokarzaniu p.Zbigniewa w stylu rozgrywki "Tusk-Schetyna". Ziobro raczej też się przyczai, co mu teraz da wyjście z PiS z powiedzmy 20 posłami? Nieuchronne powtórzenie casusu PJN.
Sądzę więc, ze ten artykuł to bardziej "myślenie życzeniowe" GW niż analiza oparta na faktach.