Dodaj do ulubionych

Komorowski półpisowski

22.02.12, 07:44
Ciekawe na jakiej próbie był ten sondaż?Nie wiem jacy wyborcy PiS ufają Bulowi-Komorowskiemu-ja takiego nie znam!
Obserwuj wątek
    • sprzeciw21 Komorowski półpisowski - kiepski żart 22.02.12, 08:02
      Jeżeli jeszcze ktoś wierzy w badania CBOS, SMG/KRC itp to jest wielkim naiwniakiem. Każde dziecko wie, że tzw. sondaże są manipulowane. Ale Wybiórcza - organ propagandowy establishmentu - oczywiście tego nie będzie dostrzegać. Najważniejsze to walić w PIS wszelkimi sposobami, bez względu na rzeczywistość. Zamiast kłamstw i manipulacji sondażowych oraz oficjalnych mediów, lepiej czytać niezależną prasę np. Serwis21 serwis21.blogspot.com i serwisy lokalne serwis21-warszawski.blogspot.com i serwis21-mazowiecki.blogspot.com
    • maxixxx Komorowski półpisowski 22.02.12, 09:42
      Dla mnie Komorowski to bezosobowy klęczon o mentalności proboszcza kiepskiej niewielkiej parafii - jego zdjęcie, gdy już jako prezydent RP klęczał przed watykańskim Benedyktem i oblizywał mu łapę napawa mnie obrzydzeniem do tego typa i wstydzę się, że z moich podatków ma comiesięczną pensję
    • waldemark112 Komorowski półpisowski 22.02.12, 10:17
      Co za tzry lata niewiadomo.Ale dziś nasila się ofensywa pisiakow.Niedawno chwalili Schetynę a dziś Prezydenta -aby wbijać klin miedzy nimi a premierem.Daję głowę za pewność że jak Schetyna wróci do rządu będzie dla prezesa znowu be i wróg.
    • quant34 Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 10:22
      scurvy.super napisał:

> Ciekawe na jakiej próbie był ten sondaż?Nie wiem jacy wyborcy PiS ufają Bulowi
      > -Komorowskiemu-ja takiego nie znam!

A ja znam i to kilku. Ale tu nie chodzi o ufanie sensu stricte. Chodzi raczej o to, że z punktu widzenia wielu wyborców PiSu Komorowski jest niegroźny, co łatwo nazwać w sondażu zaufaniem. Komorowski był wrogiem dopóki działał w Platformie, ale wybór na urząd Prezydenta RP w pewnym sensie wybił mu zęby. Mnie jednak nasuwa się inna refleksja, a mianowicie jak marnym prezydentem musiał być Lech Kaczyński skoro nie potrafił się nawet zbliżyć do wyniku Komorowskiego będącego politykiem nijakim i bez wyrazu. A może o to właśnie chodzi? Może bycie pociesznym i nieco głupkowatym jest drogą do poparcia?
      • erte2 Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 11:30
        quant34 napisał:
        .....A może o to właśnie chodzi? Może bycie pociesznym i nieco głupkowatym jest drogą do poparcia?
        Gdyby tak było to nieżyjący Lech Kaczyński pod koniec kadencji cieszyłby się poparciem nie 17 a 97 %, natomiast ostatnie wybory prezydenckie wygrałby w pierwszej turze Grzegorz Napieralski.
      • 1ewkas Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 19:36
        A jak "wybitny" musi być Komorowski, skoro brakuje mu do Kwaśniewskiego dobre 25 % i to biorąc pod uwag najniższe poparcie dla Olka, bo po charkowskiej wpadce.
        O porównaniu między Kaczyńskim a Kwaśniewskim mowy nawet nie ma.
    • ador43 Komorowski półpisowski 22.02.12, 11:06
      host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity/ To cieszy ze w sondazach ma takie poparcie.Jego dzialania maja na mysli dobro Polski i Polakow i wlasnie dlatego zydkaczynski,chodowca kotow (patrz link) nie ma szans.Jednego kurdupla juz mielismy a jak to wygladalo na tle innych przywodcuw panstw europejskich to pamietamy.W waznych momentach mial nawet sraczke.
    • frey8b Komorowski półpisowski 22.02.12, 12:07
      Najbardziej zatwardziałe PiSdziele nieufają Komorowskiemu bo jak mogą kiedy dlanich był idolem już zimny LECH . Poza tym boją się swojego guru JarKacza, i gdyby się dowiedział kto ufa Komorowskiemu to o tyle zmniejszyła by się jego sekta PiS.
    • grisza14 chlabia bul-komo 22.02.12, 12:23
      glosowal przeciwko rozwiazaniu WSI i za to cieszy sie wielkim mirem w gazecie wyborczej.Tej jednak nie nalezy mieszac z elektoratem PiS.Jesli badana proba skladala sie z pracownikow Palacu Kajfasza, to rzeczywiscie Wojciechowski, Szacki, Czuchnowski, Kubli, Pawka Marozow(Wronski) podnosili obie konczyny na znak milosci do pana chlabi.
      A niskie notowania Tuska; wiarygodnosc Tuska rozbila sie o brzoze smolenska i juz nie wstanie, a przygwozdzi to wszystko komisja Macierewicza.
    • nex_us Komorowski półpisowski 22.02.12, 13:14
      Po prostu już nawet wyjątkowo wyprawni przez prawicowe media wyborcy PISu otwierają oczy i zaczynają zdawać sobie sprawę, że fundację prezydenta można sprawować spokojnie, beż wiecznych awantur, bez agresji i wiecznych oskarżeń tak jak to było za Lecha Kaczyńskiego.

• nektarist Komorowski półpisowski 22.02.12, 13:27
      Bo Komorowski, hr., zresztą i super katolik jest bardzo pisowski. Pewnie nie zrobił tam kariery to spróbował szczęscia w PO. Karierka przede wszystkim. Tak zresztą jak nijaki Niesiołowski i połowa ZCHNu.
      Ale zdjęcie jest pikne. To dobrze, że pan prezydent kocha dzieci. Wzruszające.
    • demetria11 Komorowski półpisowski 22.02.12, 18:00
      Łomajgod! Prezydent Kaczyński "nigdy nie zbliżył się do takiego wyniku"! Jak ja kocham eufemizmy! Prezydent Kaczyński to nawet o zbliżeniu się do połowy tego wyniku mógł sobie tylko pomarzyć. No, chyba że dodamy poparcie dla niego z wszystkich lat prezydentury... ;)
    • antropoid Komorowski półpisowski 23.02.12, 13:40
      >>"Komoruski", "lokator Belwederu", "Bul-Komorowski" - propisowskie media nie kochają Bronisława Komorowskiego<<
      -----------------------------------

Tak samo u nich z poparciem dla Rydzyka i TV Trwam (w ogłupieniu). "Miliony" listów, tylko że poza siedzibą RM nie można się doliczyć więcej niż parę tysięcy.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka