scurvy.super 22.02.12, 07:44 Ciekawe na jakiej próbie był ten sondaż?Nie wiem jacy wyborcy PiS ufają Bulowi-Komorowskiemu-ja takiego nie znam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sprzeciw21 Komorowski półpisowski - kiepski żart 22.02.12, 08:02 Jeżeli jeszcze ktoś wierzy w badania CBOS, SMG/KRC itp to jest wielkim naiwniakiem. Każde dziecko wie, że tzw. sondaże są manipulowane. Ale Wybiórcza - organ propagandowy establishmentu - oczywiście tego nie będzie dostrzegać. Najważniejsze to walić w PIS wszelkimi sposobami, bez względu na rzeczywistość. Zamiast kłamstw i manipulacji sondażowych oraz oficjalnych mediów, lepiej czytać niezależną prasę np. Serwis21 serwis21.blogspot.com i serwisy lokalne serwis21-warszawski.blogspot.com i serwis21-mazowiecki.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś
spinach.ltd Re: Komorowski półpisowski - kiepski żart 22.02.12, 08:06 Sondaże są manipulowane - twierdzono, że 45% Polaków uważa, że Kaczyńskiego należy poddać badaniom psychiatrycznym. W istocie chodziło o jakieś 60-75%. Odpowiedz Link Zgłoś
mawapo Ty jednak czytasz wyborczą PiS-owski gamoniu 22.02.12, 10:30 po co się produkujesz na forum gazety ? Spadaj na ten swój salon 21 czy jak tam się to zwie. Odpowiedz Link Zgłoś
2_mirabelka40 Re: Komorowski półpisowski - kiepski żart 22.02.12, 10:37 Gdyby Kaczyński miał wynik 70% na tak, to wg Ciebie sondaże byłyby w porządku. Ale nie są, bo nieustanne żenujące wypowiedzi Kaczyńskiego i jego popleczników coraz bardziej irytują ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
stany48 Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 08:04 Postrzeganie Polski z za krowiego ogona lub budki z piwem, nie musi być przypadłością wszystkich sympatyków PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
spinach.ltd Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 08:07 Jak widać jakiś procent pisiorków nie jest zaślepiona kaczomiłością. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Za mną jest jeszcze gorzej! 22.02.12, 08:19 scurvy.super napisał: > Nie wiem jacy wyborcy PiS ufają Bulowi-Komorowskiemu-ja takiego nie znam! Ja nie znam ani jednego wyborcy PiS... Odpowiedz Link Zgłoś
maxixxx Komorowski półpisowski 22.02.12, 09:42 Dla mnie Komorowski to bezosobowy klęczon o mentalności proboszcza kiepskiej niewielkiej parafii - jego zdjęcie, gdy już jako prezydent RP klęczał przed watykańskim Benedyktem i oblizywał mu łapę napawa mnie obrzydzeniem do tego typa i wstydzę się, że z moich podatków ma comiesięczną pensję Odpowiedz Link Zgłoś
nuvolari4 Propaganda ... nawet zwolennicy PO nie trawią Kom. 22.02.12, 09:49 a z tymi przezwiskami to znowu kłamiecie ... żaden publicysta oficjalnie nie pisze o nim w ten sposób, jeśli już to robią to czytelniczy albo wolni blogerzy ... wiec nie kłamcie. poczytajcie sobie inwektywy na temat pis na stronach GW i o tym napiszcie artykulik-paszkwilik Odpowiedz Link Zgłoś
miroo Po PiS PSL - prawica katolicka wszyscy.. 22.02.12, 10:10 nic dziwnego... mogliby się zamieniać między partiami codziennie.. Odpowiedz Link Zgłoś
waldemark112 Komorowski półpisowski 22.02.12, 10:17 Co za tzry lata niewiadomo.Ale dziś nasila się ofensywa pisiakow.Niedawno chwalili Schetynę a dziś Prezydenta -aby wbijać klin miedzy nimi a premierem.Daję głowę za pewność że jak Schetyna wróci do rządu będzie dla prezesa znowu be i wróg. Odpowiedz Link Zgłoś
quant34 Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 10:22 scurvy.super napisał: > Ciekawe na jakiej próbie był ten sondaż?Nie wiem jacy wyborcy PiS ufają Bulowi > -Komorowskiemu-ja takiego nie znam! A ja znam i to kilku. Ale tu nie chodzi o ufanie sensu stricte. Chodzi raczej o to, że z punktu widzenia wielu wyborców PiSu Komorowski jest niegroźny, co łatwo nazwać w sondażu zaufaniem. Komorowski był wrogiem dopóki działał w Platformie, ale wybór na urząd Prezydenta RP w pewnym sensie wybił mu zęby. Mnie jednak nasuwa się inna refleksja, a mianowicie jak marnym prezydentem musiał być Lech Kaczyński skoro nie potrafił się nawet zbliżyć do wyniku Komorowskiego będącego politykiem nijakim i bez wyrazu. A może o to właśnie chodzi? Może bycie pociesznym i nieco głupkowatym jest drogą do poparcia? Odpowiedz Link Zgłoś
zapora10 Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 11:24 To pokazuje jakim marnym i żałosnym politykiem jest Jarosław Kaczyński.. a Lech był tylko jego "kopią".. Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 11:30 quant34 napisał: .....A może o to właśnie chodzi? Może bycie pociesznym i nieco głupkowatym jest drogą do poparcia? Gdyby tak było to nieżyjący Lech Kaczyński pod koniec kadencji cieszyłby się poparciem nie 17 a 97 %, natomiast ostatnie wybory prezydenckie wygrałby w pierwszej turze Grzegorz Napieralski. Odpowiedz Link Zgłoś
1ewkas Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 19:36 A jak "wybitny" musi być Komorowski, skoro brakuje mu do Kwaśniewskiego dobre 25 % i to biorąc pod uwag najniższe poparcie dla Olka, bo po charkowskiej wpadce. O porównaniu między Kaczyńskim a Kwaśniewskim mowy nawet nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
grenlandzki-opos Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 10:58 PiSlamiści zawsze mieli słabość do takich "fenomenów". Odpowiedz Link Zgłoś
ador43 Komorowski półpisowski 22.02.12, 11:06 host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity/ To cieszy ze w sondazach ma takie poparcie.Jego dzialania maja na mysli dobro Polski i Polakow i wlasnie dlatego zydkaczynski,chodowca kotow (patrz link) nie ma szans.Jednego kurdupla juz mielismy a jak to wygladalo na tle innych przywodcuw panstw europejskich to pamietamy.W waznych momentach mial nawet sraczke. Odpowiedz Link Zgłoś
frey8b Komorowski półpisowski 22.02.12, 12:07 Najbardziej zatwardziałe PiSdziele nieufają Komorowskiemu bo jak mogą kiedy dlanich był idolem już zimny LECH . Poza tym boją się swojego guru JarKacza, i gdyby się dowiedział kto ufa Komorowskiemu to o tyle zmniejszyła by się jego sekta PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 chlabia bul-komo 22.02.12, 12:23 glosowal przeciwko rozwiazaniu WSI i za to cieszy sie wielkim mirem w gazecie wyborczej.Tej jednak nie nalezy mieszac z elektoratem PiS.Jesli badana proba skladala sie z pracownikow Palacu Kajfasza, to rzeczywiscie Wojciechowski, Szacki, Czuchnowski, Kubli, Pawka Marozow(Wronski) podnosili obie konczyny na znak milosci do pana chlabi. A niskie notowania Tuska; wiarygodnosc Tuska rozbila sie o brzoze smolenska i juz nie wstanie, a przygwozdzi to wszystko komisja Macierewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
nex_us Komorowski półpisowski 22.02.12, 13:14 Po prostu już nawet wyjątkowo wyprawni przez prawicowe media wyborcy PISu otwierają oczy i zaczynają zdawać sobie sprawę, że fundację prezydenta można sprawować spokojnie, beż wiecznych awantur, bez agresji i wiecznych oskarżeń tak jak to było za Lecha Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
nektarist Re: Komorowski półpisowski 22.02.12, 13:32 Masz racje, bratku. Tylko spokój. Co tam, że na świecie wojna, byle polska wieś spokojna. Już jest tak spokojnie, że może wogóle nie potrzeba tego marionetkowego stanowiska. SZaaaa. Odpowiedz Link Zgłoś
nektarist Komorowski półpisowski 22.02.12, 13:27 Bo Komorowski, hr., zresztą i super katolik jest bardzo pisowski. Pewnie nie zrobił tam kariery to spróbował szczęscia w PO. Karierka przede wszystkim. Tak zresztą jak nijaki Niesiołowski i połowa ZCHNu. Ale zdjęcie jest pikne. To dobrze, że pan prezydent kocha dzieci. Wzruszające. Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 Komorowski półpisowski 22.02.12, 13:32 75 % Polakow nie ufa parti PIS a J.Kaczynskiemu nie ufa 63 % polakow ..... Odpowiedz Link Zgłoś
demetria11 Komorowski półpisowski 22.02.12, 18:00 Łomajgod! Prezydent Kaczyński "nigdy nie zbliżył się do takiego wyniku"! Jak ja kocham eufemizmy! Prezydent Kaczyński to nawet o zbliżeniu się do połowy tego wyniku mógł sobie tylko pomarzyć. No, chyba że dodamy poparcie dla niego z wszystkich lat prezydentury... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
demetria11 Komorowski półpisowski 22.02.12, 18:02 Z tego sondażu płynie jeszcze jedna dobra wiadomość - nie wszyscy wyborcy Pisu to "ciemny lud"! Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Komorowski półpisowski 23.02.12, 13:40 >>"Komoruski", "lokator Belwederu", "Bul-Komorowski" - propisowskie media nie kochają Bronisława Komorowskiego<< ----------------------------------- Tak samo u nich z poparciem dla Rydzyka i TV Trwam (w ogłupieniu). "Miliony" listów, tylko że poza siedzibą RM nie można się doliczyć więcej niż parę tysięcy. Odpowiedz Link Zgłoś