sagramor
13.04.12, 12:27
"Piraci!" Petera Lorda to jeden z tych filmów, na których człowiek żałuje, że nie ma w kinie pilota
Nagłówek ten sugeruje zupełnie odwrotny stosunek recenzenta do filmu niż wynika to z entuzjastycznej treści reszty artykułu :).