jaskier73 07.03.05, 09:46 Piekan zima tylko drogowcy nie daja rady odsniezac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
foruman Po poludniu skonczy "latwo" i na wschodzie 07.03.05, 09:54 a drogowcy i tak niezle sobie radza... dzis widzialem jak plugami w korkach walczyli. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 10:12 W Waszyngtonie +16C. I TEZ nie potrafia odsniezyc! Sie nie utrzyma ten kraj!;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
drambui Re: natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 11:55 Eee, tam w Waszyngtonie... w zeszłym roku w okolicy NY ogłosili stan klęski żywiołowej, kiedy (mierzyłem biurową linijką na tarasie) były 2 cale śniegu. Dzisiaj już w Warszawie jest 30 cm śniegu Odpowiedz Link Zgłoś
von.pierrugh Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 13:44 czyli PDZetPR - chce nam zafundowac druga zime stulecia. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 14:28 Słusznie prawisz! Uknuli to już w Magdalence i przy Okrągłym Stole! Odpowiedz Link Zgłoś
parambol Re: Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 15:09 no ba, panie, sam widziałem, jak w nocy jacyś żydomasoni sypali nam ten śnieg na ulice. Nienawidzą oni Polski, oj nienawidzą... Odpowiedz Link Zgłoś
zen-on Re: Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 16:08 Na drogach to byli komuniści. Żydomasoni zasypywali chodniki. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 16:00 Kiedy przed wielu laty mieszkalem w Pd. Kalifornii, gdy pewnego dnia zaczal padac drobny deszczek, to sam uslyszalem w samochodowym radiu, jak zaniepokojona mieszkanka LA donosila, ze kilkadziesiat kropli spadlo na jej kota, i pytala rozglosnie czy mu to nie zaszkodzi! Tak, tak! co klimat, to obyczaj! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
tiggry Re: natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 19:10 a w alexandrii, va 2 stopnie cieplej:)niz w waszyngtonie ma sie rozumiec:) Odpowiedz Link Zgłoś
patman Jest taki głupi film "Pojutrze" 07.03.05, 11:23 Tylko dlaczego te bzdury zaczynają wyglądać dziwnie prawdziwie? Odpowiedz Link Zgłoś
grarza Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 12:15 "...Na drogach w całym kraju panują bardzo złe warunki. Najgorzej jest w województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, podkarpackim i łódzkim. Zablokowana jest trasa Warszawa-Katowice między Piotrkowem Trybunalskim a Tomaszowem Mazowieckim. Nieprzejezdna jest też krajowa szóstka w miejscowości Darżyno w powiecie słupskim..." HAHAHA!!! wracalam wczoraj z Krynicy Gorskiej. zle warunki, o rany!!!! snieg pada, normalnie jak to w zimie! w gorach jakos ludzie sobie daja rade i mozna przejechac, odsniezane drogi sa i sypane, a najgorzej jest w tej naszej dumnej i chmurnej stolicy! WSTYD i SKANDAL!!!! 100 km od warszawy nie widzielismy ANI JEDNEJ piaskarki, jechalismy calu czas 50 km/h i momentami NIC oprocz atakujacego sniegu nie bylo widac, bo DROGI nie bylo widac!!! o przepraszam, jedna piaskarke widzielismy, na drodze do Rawy Maz. sic! najgorzej bylo w wawie - tu juz jechalismy 30 km/h - ulice w stanie fatalnym! jak zwykle zaskoczyla drogowcow zima w srodku zimy, haha! drogowcow nie pozdrawiam! dziennikarzy wypisujacych bzdury o ataku zimy tez nie! powinni sie raczej zastanowic gdzie sa ludzie odpowiedzialni za odsniezanie itp. zima jest piekna! Odpowiedz Link Zgłoś
majka9 Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 12:47 Absolutnie zgadzam sie z komentarzem grarzy. W calej Europie szaleje zima i warunki atmosferyczne sa bardzo podobne. W Niemczech cala noc jezdza plugi(czasami jest to denerwujace, bo spac nie daja!) i odsniezaja glowne drogi oraz drogi dojazdowe. Nie do pomyslenia jest aby trasa takiego kalibru jak Warszawa-Katowice byla nieprzejezdna! Jak siegne pamiecia, tak zima w Polsce zawsze zaskakiwala drogowcow. Pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo. Popieram pomysl, aby dziennikarze zamiast powtarzac frazesy pod adresem zimy, zainteresowali sie, kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.handz Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 13:41 Nie tylko tam bylo fatalnie. Jechalem wczoraj w nocy z Wroclawia do Swiecia (50 km na polnoc od Bydgoszczy). Normalnie ta trase jade 4-4,5h natomiast wczoraj 8h (pomiedzy 20:00, a 4:00)!!! Na calej trasie nie widzialem ani jednej solniczki ani nawet plugu. Dopiero 30km od Swiecia byl wypadek (TIR stal w poprzek drogi) i tam widzialem staly 3 (slownie TRZY) plugo-solniczki !!! Czy to nie jest jakas paranoja??? Przeciez nie jechalem jakimis polnymi drogami tylko po drogach krajowych!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wkorput Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 14:35 Potwierdzam. Bydgoszcz - Malbork + powrot zajelo mi prawie 6h. Zamiast wrocic przed polnoca dojechalem (na szczescie calo) po 2 w nocy! Najgorzej bylo do Swiecia do Malborka, choc tam widzialem 2 plugi i jedna piaskarke sypiaca ostro grubym piaskiem po karoseriach przejezdzajacych pojazdow. Jest szansa ze troche spadlo na jezdnie... TIR faktycznie stal w rowie i to w miejscu gdzie jeszcze nie bylo tak zle na drodze. Mimo tego dwa inne przy wjezdzie do B-czy na dwupasmowce tak jechaly, ze nie dalo sie ich wyprzedzic lewym pasem lub go blokowaly. Koszmar. Odpowiedz Link Zgłoś
drambui Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 21:31 oni nic, tylko solą, zamiast przejechać, odgarnąć i posypać piaskiem. Dzisiaj był chyba pierwszy dzień w roku, kiedy tak naprawdę trudno sie jeździło na letnich oponach. Odpowiedz Link Zgłoś
grarza Re: Fatalne warunki na drogach 08.03.05, 13:24 drambui napisał: > oni nic, tylko solą, zamiast przejechać, odgarnąć i posypać piaskiem. > Dzisiaj był chyba pierwszy dzień w roku, kiedy tak naprawdę trudno sie jeździło > na letnich oponach. oj, bardzo celna uwaga hihihi!..... a czytaliscie te komentarze w dodatku warszawskim?... o wydanych 5mln na akcje.... ciekawa jestem jaka to byla akcja, bo na pewno nie odsniezania! ale sie chlopcy musieli niezle zabawic, ze az tyle ich kosztowala tylko niedzielna zabawa!..... Odpowiedz Link Zgłoś
speev Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 16:26 dzisiaj o 3.00 rano wyjeżdżałem do pracy i po mieście (Wawie) tłukło się sporo pługów i piaskarek. chłopaki nic nie poradzą, że śnieg zapindala jak opętany. Odpowiedz Link Zgłoś
tequila57 Aresztowanie dziennikarza GW - kto mieczem wojuje 07.03.05, 13:05 Wrocławski sąd aresztował na trzy miesiące 24-letniego Tomasza Z., dziennikarza wrocławskiego oddziału "Gazety Wyborczej" pod zarzutem m.in. dokonywania innych czynności seksualnych z osobą poniżej 15. roku życia Odpowiedz Link Zgłoś
okrutnik1 A co to ma za przeproszenıem wspolnego? 07.03.05, 13:48 To tak jak Gıertych tropıacy afere w Orlenıe przy okazjı probuje zajrzec do teczkı Mazowıeckıego - tzw. chrzescıjanska moralnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
alatien Zima zaskoczyla drogowcow.... 07.03.05, 13:58 ... zreszta jak co roku miedzy grudniem a marcem. moze ktos im powie ze w tym okresie w naszym klimacie panuje zima? Biedne chlopaki chyba maja problemy.... Odpowiedz Link Zgłoś
r_azor Re: Aresztowano pedofila z GW 07.03.05, 15:07 Wrocławski sąd aresztował na trzy miesiące 24-letniego Tomasza Z., dziennikarza wrocławskiego oddziału "Gazety Wyborczej" pod zarzutem m.in. dokonywania innych czynności seksualnych z osobą poniżej 15. roku życia - poinformowała prowadząca sprawę prokurator Beata Łęcka. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Zima w Lublinie 07.03.05, 16:53 w Lublinie ok. 30 cm śniegu i dalej sypie autobusy mają problem z podjechaniem pod górkę na 3 Maja Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Gdzie jest Tyszowiec? 07.03.05, 19:00 Może dziennikarze GW wiedzą gdzie jest TYSZOWIEC? bo na takiej miejscowości na mapie Polski nie znalazłem :-) owszem, jest miejscowość TYSZOWCE, ale nie na Podkarpaciu. Odpowiedz Link Zgłoś