Dodaj do ulubionych

Fatalne warunki na drogach

07.03.05, 09:46
Piekan zima tylko drogowcy nie daja rady odsniezac.
Obserwuj wątek
    • foruman Po poludniu skonczy "latwo" i na wschodzie 07.03.05, 09:54
      a drogowcy i tak niezle sobie radza... dzis widzialem jak plugami w korkach
      walczyli. Brawo!
      • meerkat1 natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 10:12
        W Waszyngtonie +16C.

        I TEZ nie potrafia odsniezyc!

        Sie nie utrzyma ten kraj!;-(((
        • drambui Re: natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 11:55
          Eee, tam w Waszyngtonie...
          w zeszłym roku w okolicy NY ogłosili stan klęski żywiołowej, kiedy (mierzyłem
          biurową linijką na tarasie) były 2 cale śniegu.
          Dzisiaj już w Warszawie jest 30 cm śniegu
          • von.pierrugh Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 13:44
            czyli PDZetPR - chce nam zafundowac druga zime stulecia.
            • cymber.gaj Re: Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 14:28
              Słusznie prawisz! Uknuli to już w Magdalence i przy Okrągłym Stole!
              • slon2002 Jaki atak? Pada śnieg. Atak głupoty gazeciarzy GW 07.03.05, 15:49
            • parambol Re: Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 15:09
              no ba, panie, sam widziałem, jak w nocy jacyś żydomasoni sypali nam ten śnieg
              na ulice. Nienawidzą oni Polski, oj nienawidzą...
              • zen-on Re: Wszystko wina Partii Demokratycznej 07.03.05, 16:08
                Na drogach to byli komuniści. Żydomasoni zasypywali
                chodniki.
          • meerkat1 Re: natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 16:00
            Kiedy przed wielu laty mieszkalem w Pd. Kalifornii, gdy pewnego dnia zaczal
            padac drobny deszczek, to sam uslyszalem w samochodowym radiu, jak
            zaniepokojona mieszkanka LA donosila, ze kilkadziesiat kropli spadlo na jej
            kota, i pytala rozglosnie czy mu to nie zaszkodzi!

            Tak, tak! co klimat, to obyczaj! :-)))
        • tiggry Re: natomiast w WASZYNGTONIE!!! :-((( 07.03.05, 19:10
          a w alexandrii, va 2 stopnie cieplej:)niz w waszyngtonie ma sie rozumiec:)
    • patman Jest taki głupi film "Pojutrze" 07.03.05, 11:23
      Tylko dlaczego te bzdury zaczynają wyglądać dziwnie prawdziwie?
    • grarza Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 12:15
      "...Na drogach w całym kraju panują bardzo złe warunki. Najgorzej jest w
      województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, podkarpackim i łódzkim.

      Zablokowana jest trasa Warszawa-Katowice między Piotrkowem Trybunalskim a
      Tomaszowem Mazowieckim. Nieprzejezdna jest też krajowa szóstka w miejscowości
      Darżyno w powiecie słupskim..."

      HAHAHA!!! wracalam wczoraj z Krynicy Gorskiej. zle warunki, o rany!!!! snieg
      pada, normalnie jak to w zimie! w gorach jakos ludzie sobie daja rade i mozna
      przejechac, odsniezane drogi sa i sypane, a najgorzej jest w tej naszej dumnej
      i chmurnej stolicy! WSTYD i SKANDAL!!!! 100 km od warszawy nie widzielismy ANI
      JEDNEJ piaskarki, jechalismy calu czas 50 km/h i momentami NIC oprocz
      atakujacego sniegu nie bylo widac, bo DROGI nie bylo widac!!! o przepraszam,
      jedna piaskarke widzielismy, na drodze do Rawy Maz. sic!
      najgorzej bylo w wawie - tu juz jechalismy 30 km/h - ulice w stanie fatalnym!
      jak zwykle zaskoczyla drogowcow zima w srodku zimy, haha!

      drogowcow nie pozdrawiam! dziennikarzy wypisujacych bzdury o ataku zimy tez
      nie! powinni sie raczej zastanowic gdzie sa ludzie odpowiedzialni za
      odsniezanie itp.
      zima jest piekna!
      • majka9 Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 12:47
        Absolutnie zgadzam sie z komentarzem grarzy. W calej Europie szaleje zima i
        warunki atmosferyczne sa bardzo podobne. W Niemczech cala noc jezdza
        plugi(czasami jest to denerwujace, bo spac nie daja!) i odsniezaja glowne drogi
        oraz drogi dojazdowe. Nie do pomyslenia jest aby trasa takiego kalibru jak
        Warszawa-Katowice byla nieprzejezdna! Jak siegne pamiecia, tak zima w Polsce
        zawsze zaskakiwala drogowcow. Pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo.
        Popieram pomysl, aby dziennikarze zamiast powtarzac frazesy pod adresem zimy,
        zainteresowali sie, kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Powodzenia!
        • wojciech.handz Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 13:41
          Nie tylko tam bylo fatalnie. Jechalem wczoraj w nocy z Wroclawia do Swiecia (50
          km na polnoc od Bydgoszczy). Normalnie ta trase jade 4-4,5h natomiast wczoraj 8h
          (pomiedzy 20:00, a 4:00)!!! Na calej trasie nie widzialem ani jednej solniczki
          ani nawet plugu. Dopiero 30km od Swiecia byl wypadek (TIR stal w poprzek drogi)
          i tam widzialem staly 3 (slownie TRZY) plugo-solniczki !!! Czy to nie jest jakas
          paranoja??? Przeciez nie jechalem jakimis polnymi drogami tylko po drogach
          krajowych!!!
          • wkorput Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 14:35
            Potwierdzam. Bydgoszcz - Malbork + powrot zajelo mi prawie 6h. Zamiast wrocic
            przed polnoca dojechalem (na szczescie calo) po 2 w nocy! Najgorzej bylo do
            Swiecia do Malborka, choc tam widzialem 2 plugi i jedna piaskarke sypiaca ostro
            grubym piaskiem po karoseriach przejezdzajacych pojazdow. Jest szansa ze troche
            spadlo na jezdnie... TIR faktycznie stal w rowie i to w miejscu gdzie jeszcze
            nie bylo tak zle na drodze. Mimo tego dwa inne przy wjezdzie do B-czy na
            dwupasmowce tak jechaly, ze nie dalo sie ich wyprzedzic lewym pasem lub go
            blokowaly. Koszmar.
        • drambui Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 21:31
          oni nic, tylko solą, zamiast przejechać, odgarnąć i posypać piaskiem.
          Dzisiaj był chyba pierwszy dzień w roku, kiedy tak naprawdę trudno sie jeździło
          na letnich oponach.
          • grarza Re: Fatalne warunki na drogach 08.03.05, 13:24
            drambui napisał:

            > oni nic, tylko solą, zamiast przejechać, odgarnąć i posypać piaskiem.
            > Dzisiaj był chyba pierwszy dzień w roku, kiedy tak naprawdę trudno sie
            jeździło
            > na letnich oponach.

            oj, bardzo celna uwaga hihihi!.....

            a czytaliscie te komentarze w dodatku warszawskim?... o wydanych 5mln na
            akcje.... ciekawa jestem jaka to byla akcja, bo na pewno nie odsniezania!
            ale sie chlopcy musieli niezle zabawic, ze az tyle ich kosztowala tylko
            niedzielna zabawa!.....
      • speev Re: Fatalne warunki na drogach 07.03.05, 16:26
        dzisiaj o 3.00 rano wyjeżdżałem do pracy i po mieście (Wawie) tłukło się sporo
        pługów i piaskarek. chłopaki nic nie poradzą, że śnieg zapindala jak opętany.
    • tequila57 Aresztowanie dziennikarza GW - kto mieczem wojuje 07.03.05, 13:05
      Wrocławski sąd aresztował na trzy miesiące 24-letniego Tomasza Z., dziennikarza
      wrocławskiego oddziału "Gazety Wyborczej" pod zarzutem m.in. dokonywania innych
      czynności seksualnych z osobą poniżej 15. roku życia
      • okrutnik1 A co to ma za przeproszenıem wspolnego? 07.03.05, 13:48
        To tak jak Gıertych tropıacy afere w Orlenıe przy okazjı probuje zajrzec do
        teczkı Mazowıeckıego - tzw. chrzescıjanska moralnosc.
        • tequila57 można kutasa odmrozić przy pokazywaniu - tylko to 07.03.05, 14:26
    • alatien Zima zaskoczyla drogowcow.... 07.03.05, 13:58
      ... zreszta jak co roku miedzy grudniem a marcem. moze ktos im powie ze w tym
      okresie w naszym klimacie panuje zima? Biedne chlopaki chyba maja problemy....
    • r_azor Re: Aresztowano pedofila z GW 07.03.05, 15:07
      Wrocławski sąd aresztował na trzy miesiące 24-letniego Tomasza Z., dziennikarza
      wrocławskiego oddziału "Gazety Wyborczej" pod zarzutem m.in. dokonywania innych
      czynności seksualnych z osobą poniżej 15. roku życia - poinformowała prowadząca
      sprawę prokurator Beata Łęcka.
      • slon2002 podobno to kochanek Adama M. 07.03.05, 15:51
        • aron2004 Zima w Lublinie 07.03.05, 16:53
          w Lublinie ok. 30 cm śniegu i dalej sypie autobusy mają problem z podjechaniem
          pod górkę na 3 Maja
    • aron2004 Gdzie jest Tyszowiec? 07.03.05, 19:00
      Może dziennikarze GW wiedzą gdzie jest TYSZOWIEC?

      bo na takiej miejscowości na mapie Polski nie znalazłem :-)

      owszem, jest miejscowość TYSZOWCE, ale nie na Podkarpaciu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka