asiek101
07.04.05, 17:21
Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale żeby zdjęcie zmarłego Papieża
umieszczać na stronie ze zdjęciami psów to chyba już przegięcie co sądzicie
www.gorchan.republika.pl/index1.htm
Wszystkich odsyłam do księgi gości tej strony i zachęcam do komentowania
Pozdrawiam serdecznie