golbar 08.06.05, 14:20 kiedy on powie wreszcie ze NIE oznacza NIE, a tu znowu "na razie..." bla bla Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
s.flores Cimoszewicz: nie zmieniłem decyzji w sprawie ka... 08.06.05, 14:23 Sytuacja jak z greckiej tragedii. Cimoszewicz udowodni, że jako polityk jest coś wart, jeśli dotrzyma słowa i politykiem być przestanie... Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny PR Ciemszewicza, ciagle potarza NIE 08.06.05, 14:37 ale wszyscy sie go prosza, Wlodziu ratuj i startuj, tak to trwa od tygodnii, mnie tez sie zona prosi, idz do roboty, a mnie sie nie chce. Dramatu z tego powodu nie ma. Ale dramat bedzie jak uproszony Ciemoszewicz wspanialomyslnie zastartuje i przegra z Tyminskim, wtedy bedzie Wlodziz, dlaczego startowales? Ech ty Wlodziu... Odpowiedz Link Zgłoś
janmucha Narodzie na kolana! 08.06.05, 14:53 I pros Wybawce, by zechcial kandydowac. On sie namysli i ewentualnie wystartuje. Na litosc boska - kiedy ta zabawa sie skonczy? W pierwszej chwili uwierzylem, ze Cimoszewicz ma charakter i ze szczerze po prostu ma dosc. Teraz mysle, ze ta jego rezygnacja, to zastanawianie sie, te prosby prezydenta to wszystko jest z gory ukartowane przedstawienie wymyslone przez specjalistow od reklamy, by podgrzac atmosfere, zainteresowanie i uczynic z Cimoszewicza wybawiciela Ojczyzny. Zalosne Odpowiedz Link Zgłoś
wicurpix Re: Narodzie na kolana! 08.06.05, 15:23 Cimoszewicz i charakter??? Przecież to goguś jakich mało. Odpowiedz Link Zgłoś
mike-great A idź ty w cholerę!!! W końcu... 08.06.05, 14:53 A idź ty w cholerę!!! W końcu... Odpowiedz Link Zgłoś
koopa Mówi stanowcze nie, ale jego głos trochę się łamie 08.06.05, 15:30 chyba się waha, a może jednak, prosi Olek, na kolanach błaga Józek, zrób to dla nas, Włodek nadal się waha "a może jednak", teraz dzwoni sam Leszek z Hameryki ... Narodzie oczekuj niecierpliwie na dalsze wieści. Odpowiedz Link Zgłoś
estr Cimoszewicz: zmieniłem decyzję i zbłaźniłem się 08.06.05, 15:34 Proszę, stań się kolejnym błaznem i pośmiewiskiem tak jak CAŁA tzw. lewica (raczej lewizna). Zmień zdanie, stań do wyborów i odnieś oszałamiający sukces 4,8%. Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Cimoszewicz: nie zmieniłem decyzji. I dobrze. 08.06.05, 15:43 Cimoszewicz na Prezydenta?!!! Chyba tylko Zrzeszenia Zubrow. :) Odpowiedz Link Zgłoś
bestia81 to powiedz po prostu nie zamiast owijac w bawelne 08.06.05, 15:44 "nic na to nie wskazuje" czyli jeszcze za malo mu obiecali? śmieszne. jeżeli koleś zmieni zdanie to właśnie dlatego na niego nie zagłosuję. Odpowiedz Link Zgłoś
wojakszwejk Cimoszewicz i Arafat 08.06.05, 15:52 Cimoszewicz nadal nie kandyduje. Arafat wciąż nie żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany Re: Cimoszewicz i Arafat 08.06.05, 15:57 roznica taka, ze z Arafatem sprawa jakby pewna :) Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Moja 7 letnia córa ma więcej powagi. 08.06.05, 15:56 Nie spodziwam się po komunistach takiego cudu jak honor,ale troche powagi by się przydało. Najpierw ostatnia nadzieja komunistów ogłasza w świetle kamer, że rezygnuje z "obrzydliwej" polityki po to, by w misiąc później ogłosić powrót do tej "obrzydliwości". Nie wiem śmiać się czy płakać. A najgorsze,że nie zabraknie frajerów, którzy będą głosować na tego błazna. Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany Re: Cimoszewicz: nie zmieniłem decyzji w sprawie 08.06.05, 15:56 "Cimoszewicz: nadal nie kandyduję" Gdyby chcial uciac to wariactwo i rzeczywiscie trzymac sie decyzji o odejsciu z polityki i niekandydowaniu, powiedzialby "nie bede kandydowal". a to jest takie. na razie, do tej pory, poki co, w dalszym ciagu, obecnie, na dzien dzisiejszy, w tym momencie, nadal, wciaz... oj cos mi mowi, ze to kolejny spektakl komunistow. Odpowiedz Link Zgłoś
khmara Panie Marszałku! Niech Pan nie kandyduje! 08.06.05, 16:25 Doprowadził Pan do przyjęcia przez Sejm ustawy o szkolnictwie wyższym, która głęboko podzieliła środowisko akademickie. Stanął Pan po stronie autorów ustawy, którzy zadbali nie o rozwój nauki i interesy całego środowiska akademickiego, ale jedynie o własne, stwarzając projekt, który niczym gorset ograniczy rozwój już i tak podupadającej polskiej nauki i na wiele lat utrudni dogonienie uciekającej reszty świata. Ponad interes kraju postawił Pan partykularne interesy lobbystów, którzy gardzą porządkiem prawnym III R.P. i nie liczą się z wolą demokratycznie wybranego Sejmu, doprowadzając do reasumpcji głosowania w komisji sejmowej. Rolą prezydenta nie jest popieranie tych, którzy mają lepsze dojścia do władzy. Niech Pan nie kandyduje! Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Tylko Tyminski! 09.06.05, 10:35 Lepiej nie bedzie, ale smieszniej- na pewno. :-((( Odpowiedz Link Zgłoś