Dodaj do ulubionych

Po czynach Blaira poznacie - felieton z cyklu "...

29.06.05, 16:39
Oczywiscie, ze po owocach go poznamy. Oby tylko nie byl podobnie szczery w
swych zamiarach, jak w przypadku wojny irackiej, ktora wspolrozpetal po to, by
uchronic ludzkosc przed BMR. Od tego najpozniej czasu warto postawic uszy w
szpic, gdy Blair szczerze sie w cos angazuje i walczy o dobro innych.
Obserwuj wątek
    • gekon1979 francja, powinna sie polozyc, odpoczac 29.06.05, 16:53
      a nie zajmowac sie przyszloscia UE
      • podpisany Re: Gekon1979 - dobranoc!!!! 30.06.05, 09:56
    • maruda.r Re: Po czynach Blaira poznacie - felieton z cyklu 29.06.05, 19:40


      Wszyscy oczekują więc na to, co zrobi Tony Blair. Nikt nie kwestionuje jego
      kompetencji,

      **********************************

      Czyżby?

      www.guardian.co.uk/cartoons/stevebell/0,7371,1513643,00.html
      • galaxy2099 pojawil sie "wspanialy duet evcia i maruda 01.07.05, 08:24
        i co zrobili ... zaatakowali Blaira bo ... im sie wojna w Iraku nie podoba (to
        taki ich genetyczny feler).
        Zaatakowali jedynego przywodce w Europie, bo zala reszta to jakies obesrance w
        kalesonach z Czyrakiem i Szrederem na czele.
        A jakaz to wizje Europy maja do zaproponowania komunistko evciu ci dwaj
        przegrani pajace z Francji i Niemiec ???
        Maja oni cos do zaproponowania oprocz kontestowania pomyslow innych ?
        Ty chcesz oceniac Blaira po "owocach" ?
        A jakiez to owoce wydali pajace Szreder i Czyrak ?
        No smialo moze ich ocenisz bolszewiczko evo i lewaku marudo.
        • fritz.fritz Re: pojawil sie "wspanialy duet evcia i maruda 01.07.05, 11:31
          > A jakaz to wizje Europy maja do zaproponowania komunistko evciu ci dwaj
          > przegrani pajace z Francji i Niemiec ???

          Blad, eva moze i jest komunistka ale przede wszystkim jest Niemka broniaca
          interesow niemieckich na forum. Do tego jest bardzo antypolska, jej wypowiedzi
          atakuja zawsze to, co jest zgodne z polska racja stanu przeciwna do racji stanu
          niemiec.
      • imponderabilium Guardian? 01.07.05, 14:33
        To tak jakbyś w odpowiedzi na filozoficzny tekst "Tygodnik Powszechnego"
        zaproponował lekturę "Faktów i Mitów".
    • heraldek A Polakom pieniadze uciekaja.... 30.06.05, 00:55
      ...tak czy owak budzet juz nie bedzie tak
      hojny jak dotychczas planowano...
      • janek007 [...] 30.06.05, 02:56
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • janek007 [...] 30.06.05, 03:02
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • podpisany Re: Usunac Janka007 z forum - jest ordynarny. 30.06.05, 10:13
        Jestem bardzo niezadowolony z twojego postu. Mozesz wszystko pisac, tylko nie
        obrazaj ludzi.

        "Dobry sedzia wydaje wyrok bez nienawisci do zbrodniarza" (Seneque)
        • janek007 W takim razie dlaczego takie ewy15 czy heraldki... 30.06.05, 12:52
          moga wypisywac bzdury ktore nia maja nic wspolnego z rzeczywistoscia a sa tylko
          ordynarnymi prowokacjami obliczonymi na dezinformacje i obrazanie innych.
          Ty 'podpisany' masz widocznie bardzo ordynarny sens nie ordynarnosci.
          • podpisany Re: W takim razie dlaczego takie ewy15 czy herald 30.06.05, 17:12
            Zadales pytanie, odpowiem ci na nie:

            Bowiem "heraldek" lub "eva" lub dziesiatki innych - DYSKUTUJA. Kazdy ma prawo
            wuglosic swoj poglad - nie musimy sie z nim zgadzac. To sie nazywa
            DEMOKRATYCZNA dyskusja.

            A ty, janek007 (podejrzewam, ze chcesz sie wcielic w James Bonda - 007) - nie
            potrafisz argumentowac. Jestes WULGARNY, przynosisz nam wstyd.

            Tolerancja, tolerancja - szanowny kolego.
            • janek007 'podpisany' nie badz smieszny... 30.06.05, 19:39
              'podpisany' nie badz smieszny, ty nazywasz dyskusja to co ewa15 i heraldek
              wypisuja . Dyskutowac mozna z faktami a nie z propagandowa i prowokacyjna
              fikcja, ladni mi 'dyskutanci'. Jezeli wklejanie, do znudzenia, tych samych
              wulgarnych, tendencyjnych i ublizajacej opinii to dla ciebie to dyskusja to
              chyba cos z toba nie tak. Przypomne ci ze; 'DYSKUSJA TO JEST WYMIANA POGLADOW
              NA DANY TEMAT' a temat na tym watku jest 'Po czynach Blaira poznacie' natomiast
              trescia tematu (felietonu) jest Blaira szeciomiesieczne przywodztwo w UE.

              'podpisany' wcale nie odpowiedziales na moje pytanie poniewaz w tym kontekscie
              wypowiedzi 'evy15' i 'heraldka' to poprostu wulgarny nonsens, bzdury,
              propaganda i prowokacja.
              Co ma wypowiedz evy15 na temat wojny Irackiej wspolnego z 6 miesiecznym
              przywodztwem Blaira w UE oraz jak ta wojna sie ma do tresci felietonu Thomas'a
              Ferenczi oraz 'dyskusja' (wedlug ciebi) 'heraldka': "A Polakom pieniadze
              uciekaja tak czy owak budzet juz nie bedzie tak hojny jak dotychczas planowano"
              na temat pieniedzy i budzetu wspolnego z felietonem wyzej wymienionego autora.
              Mam nadzieje ze zaczynasz kumac.

              WSTYDZIC TO POWINIENES SIE JEDNAK ZA SIEBIE ze nie potrafisz odroznic
              wulgarnych bredni niektorych forumowiczow od tematu na jaki powinno sie
              dyskutowac oraz za tych ktorzy ciagle te same WULGARNE brednie wklejaja na
              kazdy watek niezaleznie od tematu. 'podpisany' widocznie z ciebie to taki
              wytrawny dyskutant ze zaczynajac dyskutowac zapominasz o czym masz dyskutowac i
              jak zwykle twoje dyskusje to zwykla tolerancyjna paplanina bez tresci i formy.

              Myslenie, trzezwosc umyslu i trzymanie sie tematu- szanowny 'podoisany'.
    • toja3003 Tony ma rację: to nonsens, że 30.06.05, 09:40
      Tony ma rację: to nonsens, że
      UE jest de facto EUWR
      (Europejską Unią Wspierania Rolnictwa),
      skor połowa jej budżetu idzie na te cele.
      jednocześnie blokuje to krajom rozwijającym się
      sprzedaż tego co akurat potrafią robić: produkować
      środki spożywcze. W ten sposób podatnik musi
      potem drugi raz wyłożyć na pomoc dla tych krajów.
      Nonsens.
      • podpisany Re: Europa i ile na rolnictwo .....? 30.06.05, 17:06
        www.independant.co.uk

        Wielka Brytania do konca 2004 otrzymala w ramach polityki rolnej PAC , dotacje
        Euro 87'000. Z tej kwoty: Ksiaze Charles, nastepca tronu - Euro 337'285, Duc
        Westminster - Euro 670'800.

        www.agefi.ch

        Norwegi i Szwajcaria wydaja na dotacje ich rolnictwa dwa razy wiecej niz caly
        budzet dotacyjny w UNI (PAC).

        Rolnictwo europejskie jest bardzo wazne dla Europy i nalezy bardzo ostroznie
        podchodzic do tematu.

        Zostawiam to specjalistom. Politycy, nie wiele sie znaja na rolnictwie, dlatego
        nalezy najpierw dac glos specjalistom od rolnictwa: Francji, Polsce, Niemczech,
        Hiszpanii, Wloszech.
        Rolnictwo Wielkiej Brytani nie jest bardzo istotne dla Uni -
        poza "arystokratycznymi" farmami nie wiele maja rolnictwa.

        • toja3003 o rolnictwo nie pytaj specjalistów od 30.06.05, 17:43
          rolnictwa, bo oni na tej gałęzi siedzą i zawsze
          powiedzą, że to "ważne", bo chcą wyciągnąć jak najwiącej kasy
          dla swoje branży. Spec od energii atomowej też "udowodni"
          jaka ona ważna a spec finansowany przez zielonych
          "udowodni" coś przeciwnego - i obaj mają co najmniej
          po jednej nagrodzie Nobla, 2 profesury i 100 doktoratów
          (a co jak Lechu ma, to taki Norweg czy Szwajcar, o których piszesz
          nie może?)
          • obywatelpiszczyk Re: o rolnictwo nie pytaj specjalistów od 30.06.05, 18:18
            A jakiego jeszcze uwiarygodnienia potrzebuje Blair?
            Dowiodl, ze potrafi dobrze administrowac panstwem w ktorym jest premierem. Tego
            nie dowiedli Czyrak i Szreder. To oni nie maja zadnych listow
            uwierzytelniajacych a nie Tony.
            • podpisany Re: o rolnictwo nie pytaj specjalistów od 30.06.05, 18:34
              obywatelpiszczyk - NIE NA TEMAT, mowa bylao dotacjach dla rodziny krolewskiej i
              arysto angielskich.
              Nie jestem ani za ani przeciwo Blair - Chirac czy inny polityk-technokrata.

              Podalem cyfry, ktorych sie nie da zatuszowac. Jak robic porzadek, to niech
              szczotka zamiata w kazdym kacie, zaczynajac od swojego.

              Ciagle twierdze, ze potrzebujemy rolnictwa, chyba, ze proponujesz PIGULKE i
              wtedy nie potrzeba ani rolnicwta, ani sadownictwa, restauracji, piekarni, -
              bedzie piguleczka, najlepiej zielona.

              Tak jak powiedzialem, problem jest skomplikowany i nalezy go zostawic
              specjalistom a nie politykom.
              Uwazasz, ze specjalisci sa niepotrzebni - to jest twoja opinia. Zamknijmy wobec
              tego szkoly, uczelnie - nie potrzebujemy specjalistow - a moze mi powiesz kogo
              i czego potrzebujemy?
              • toja3003 a niech sobie będzie rolnictwo ale bez dotacji! 01.07.05, 09:15
                • eva15 bez dotacji go NIE bedzie ani dnia 01.07.05, 15:24
                  serwisy.gazeta.pl/swiat/72,34181,2796014.html?a=25870041&v=3#opinie
              • eva15 Re: o rolnictwo nie pytaj specjalistów od 01.07.05, 15:38
                podpisany napisał:

                > Uwazasz, ze specjalisci sa niepotrzebni - to jest twoja opinia. Zamknijmy wobec
                > tego szkoly, uczelnie - nie potrzebujemy specjalistow - a moze mi powiesz kogo
                > i czego potrzebujemy?

                Populistow, przyszedl czas populistow i hasel prostych a chwytliwych.
                • toja3003 jestem generalnie przeciwny wszelkim dotacjom 04.07.05, 14:05
                  a więc i dla rolnictwa i nie wątpię, że spece z tej
                  branży "udowodnią" coś wręcz przeciwnego dlatego
                  ich bym o to nie pytał. Można podobnie pytać
                  speców od energetyki atomowej i jedni będą "udowadniać"
                  jaka ona dobra a inni jaka ona zła. I każdy z nich
                  ma Nobla i profesorkis tytuł. Gdzie więc jest prawda?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka