gresiek 07.07.05, 13:29 tygiel kulturowy, pozyteczny i zdrowy... :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katatolik Widziałem w BBC to wystąpienie. Gadał dobrze, 07.07.05, 14:15 ale zbyt powoli. I sprawiał wrażenie przytłoczonego grozą tego, co się stało. Nie wyglądał na kogoś, kto stracił głowę, ale wyglądał na kogoś, kto stacił cojones. Nie wyglądał jak przywódca, który panuje nad sytuacją i wie, co robić. Wyglądał jak ojciec zrozpaczony utratą dziecka. Nie wiem, czy to dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Widziałem w BBC to wystąpienie. Gadał dobrze, 07.07.05, 14:19 Najwazniejsze nie to, co mowi, ale jak sie zachowa. Po ataku na Nowy Jork Bush zachowal sie bardzo odpowiedzialnie. Zycze Blairowi, zeby zachowal sie tak samo Odpowiedz Link Zgłoś
xxxxyyyyzzzz Re: Widziałem w BBC to wystąpienie. Gadał dobrze, 07.07.05, 14:58 pantanal napisał: > Po ataku na Nowy Jork Bush zachowal sie bardzo odpowiedzialnie. Bo uderzyl na Irak, Bogu ducha winny, jak sie okazalo? Odpowiedz Link Zgłoś
robert4321 to tylko igrzyska się zaczęły - sportowcy z Iraku 07.07.05, 15:26 .... Odpowiedz Link Zgłoś
olo1033 Re: Gdzie jest kropekuk? 07.07.05, 14:22 a_s_i_m_o napisał: > kropekuk? Zyjesz? :) >>>>>>>nie ruszj gó... bo zacznie śmierdzić ..... Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Gdzie jest kropekuk? 07.07.05, 15:41 tu jest: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26114415&a=26151484 Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 13:37 "Zapowiedział, że opuści obrady szczytu G-8 za kilka godzin i wróci do Londynu, ale że szczyt będzie kontynuowany." Musi uwazac, zeby go pod nieobecosc nie odsuneli od zlobu z ropa, nie po to tyle ofiar w Iraku i w Londynie "Oświadczył, że terroryści w żadnym razie nie osiągną swoich celów." To on juz wie, jacy terrorysci i jakie cele? Odpowiedz Link Zgłoś
debilator Dziś swięto. Idol Evy15 Putinokio wreszcie w G7. 07.07.05, 14:59 Po wyjeździe Blaira. A Eva15 w siódmym niebie. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Ale wymysliłeś,"idol"!Pisze co każą i dostaje za t 07.07.05, 16:17 o kasę. Nie martwi się, że tego błazna sowieckie elity pewnie przepędzą (narobił Imperium duzo szkody), bo szczury na Łubiance zawsze będą potrzebne. Czeka też przejęła prawie cały stan osobowy Ochrany... Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus to tylko roznica kulturowa 07.07.05, 13:42 a islamisci kochaja pokoj... Odpowiedz Link Zgłoś
vitmik [...] 07.07.05, 13:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bluelate Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:04 wiele było krucjat ale jakoś żadnej się nie udało odnieśc sukcesu :) Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:15 lepiej pochamuj emocje i nie opowiadaj więcej takich rzeczy, bo nie zwykli muzułmanie są odpowiedzialni za takie bandyckie zamachy. Odpowiedz Link Zgłoś
vitmik Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:20 a jacy? jacys niezwykli? jakos katolicy czy protestanci nie wysadzaja sie na ulicach pelnych ludzi. jak zwierze nie potrafi zachowywac sie odpowiednio w waszym domu to co robicie? czekacie az waz zagryzie czy dajecie je do uspienia? Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 masz na myśli: już nie 07.07.05, 15:48 > Jakos katolicy czy protestanci nie wysadzaja sie na > ulicach pelnych ludzi. Od niedawna, zauważmy. Poczytaj en.wikipedia.org/wiki/History_of_Northern_Ireland jeśli nie pamiętasz. Odpowiedz Link Zgłoś
winka53 tak-wybic muzulmanow w pien...!!! 07.07.05, 16:12 <<<dokladnie ,masz racje,nie mozna sie z nimi cackac...bo zechca pokazac cywilizowanym jak maja zyc...a to dobre... jestem za-,a nawet przeciw..won wszyscy do siebie ,boso...tam i na drzewa... tu nie ma dla was miejsca... Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 19.07.05, 03:02 a jacy? jacys niezwykli? jakos katolicy czy protestanci nie wysadzaja sie na > ulicach pelnych ludzi. >>>Ech, próbowałem normalnie i kulturalnie, ale widać się nie da z debilami inaczej niż ich własnym językiem. Terroryści z IRA, którzy wysadzali się z Wielkiej Brytanii jak rozumiem nie istnieją. baskowie, którzy wysadzają się w Hiszpanii również nie istnieją. O tym nieduczony kmiocie nie pamiętasz, albo najprawdopodobniej nie wiesz wypisując podobne brednie. Więc lepiej nic już nie pisz bo bredzisz. > jak zwierze nie potrafi zachowywac sie odpowiednio w waszym domu to co robicie? czekacie az waz zagryzie czy dajecie je do uspienia? >>>Po pierwsze nie wiem czemu piszesz do mnie jakbym był muzułmaninem, rozumiem że wynika to z ograniczenia umysłowego: skoro nie mam takich samych kretyńskich pomysłów, to pewnie jestem jednym z nich. niestety nie jestem i w odróżnieniu od ciebie cokolwiek wiem o świecie islamu. Religia islamska nie propaguje nienawiści ani zabijania. Islamscy radykałowie lub po prostu zwykli bandyci zasłaniają się nią, bo to wygodne aby ukryć, że tak naprawdę to zwykli kryminaliści. W Islamie tak jak w każdej religii istnieją fanatycy i Ci, którzy nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. W Polsce też tak jest, bo mamy tutaj Radio z Twarzą jako przykład ekstremy i większość chrześcijan, która nie chce mieć z rasistami z okolic RM nic wspólnego. Więc z łaski swojej przestań opowiadać głupoty skoro nie wiesz za wiele na jakiś temat. Odpowiedz Link Zgłoś
r.p.mcmurphy zwykli muzulmanie swietuja 07.07.05, 14:51 "zwykli" muzulmanie teraz swietuja pewnie na ulicach, jak bylo za kazdym razem jak te tchorzliwe zwierzeta mordowaly cywili - to sa twoi zwykli, niewinni i pokojowo nastawieni muzulmanie. sa w pelni odpowiedzialni za pomiot ktory zrodzila ich chora mentalnosci i chora religia. i g.. mnie obchodzi co jest napisane w koranie, co ma koran do islamu? Odpowiedz Link Zgłoś
stagaz Re: zwykli muzulmanie swietuja 07.07.05, 15:00 Masz rację, powoływanie się na Koran nie ma żadnego sensu. Zawsze liczy się praktyka, czyli "po owocach ich poznacie". Fundamentalistyczny islam to nie jest religia, to sposób sprawowania władzy w morzu ciemnoty muzułmańskiej. Ci, którzy praktykują zbrodnię na niewinnych ludziach dobrze wiedzą, że gdyby otworzyli się na świat, ich władza i wpływy znikną po roku. Trzymają więc motloch w ciemnocie i ubóstwie, powołując się na rzekomo świętą wojnę. Sadystyczni zboczeńcy i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
gresiek Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:26 no nie, przeciez tam jest ropa a do poki jest ropa trzeba byc politycznie poprawnym, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:32 najpierw powiedz do amerykancow,angoli,polakow i innych,zeby wypier.... z Iraku. To pewnie odwet za okapacje ich kraju.Biali,a szczegolnie tzw.chrzescijanie wyrzadzili Arabom wiele krzywd. Odpowiedz Link Zgłoś
vitmik Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:35 ale to muzulmanie najpierw tu przyjechali. poza tym wysadzali sie zanim podbito irak afryka wschodnia 1998 stany 2001 bali 2000 i jak w buzi? Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 Pycha, naiwność, głupta czy kłamstwa? 07.07.05, 13:58 Jak można było sądzić, że można walczyć z terroryzmem tysiące kilometrów od domu, za pomocą lotniskowców, czołgów i nalotów bombowych, okupując inne kraje... Jak można przypuszczać, że uda się pokonać stosunkowo niewielką grupę desperatów mieszkających kilka ulic dalej za pomocą regularnej armii na drugim końcu swiata? Co za paranoiczny umysł to wymyślił? Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: Pycha, naiwność, głupta czy kłamstwa? 07.07.05, 14:10 bloczek4 napisał: Jak można przypuszczać, że uda się pokonać stosunkowo niewielką grupę > desperatów mieszkających kilka ulic dalej za pomocą regularnej armii na drugim > końcu swiata? Co za paranoiczny umysł to wymyślił? ---- Odpowiedz:bylo kilka umyslow ktore polaczyly sie razem w wysilku intelektualny. Byly to umysly pewnego dezertera z poprzedniej wojny amerykanskiej, nijakiego Busha W., polskiego prawie magistra Ola Kwasniewskiego i brytyjskiego przyjaciela Busha. Niestety, bywa ze trzy glowy to nie to samo co jedna , ale madra. P.S.Ameryka juz byla na liscie, W. Brytania jest, to chyba kolej na trzeciego koalicjanta. Odpowiedz Link Zgłoś
vitmik Re: Pycha, naiwność, głupta czy kłamstwa? 07.07.05, 14:37 a co mieli zrobic? pie..ąc atomówke w bagdad i inne miasta? wtedy bys dopiero narzekal malkontencie.zdecyduj po ktorej jestes stronie Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:01 Tony Blair: to był atak terrorystyczny !!!!! A napad na Irak byl gestem przyjazni??? Odpowiedz Link Zgłoś
pankasztelan Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:14 Przede wszystkim nie byl to napad, bo przeciez uprzedzali ze zaatakuja jak Saddam nie pojdzie na wspolprace. Wykrecal sie to teraz ma i do tego narazil swoj narod na tak wiele ofiar. A mogl temu zapobiec... cymbal jeden... mocarstwowosci mu sie zachcialo. Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:18 No tak, oczywiście, ludzie zginęli a debil będzie teraz na forum pieprzył, że niby wojska koalicji weszły do iraku i co, zaczęły wysadzać się w metrze? A może zaczęli wysadzać autbusy? Bo oczywiście o tym, że zwalczyli mordercę i tyrana i jego fanatyków-złodziei-morderców to nie napiszesz w swoich rewelacjach no nie? nawet w obliczu tragedii trzeba opowiadać brednie i kłamstwa, nie można uszanować tragedii co? Debil jeden... Odpowiedz Link Zgłoś
zyks A juści,wycofają się...Długo kombinowałeś. Szczury 07.07.05, 16:24 z łubianki zapiszczałaby by z roskoszy. Blair to nie ta menda małego kalibru Zapatero. No i na Anglików takie siurpryzy działają inaczej, odwrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś
pankasztelan Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:05 A lewacy wciaz chca zeby wylapanych bandytow traktowac z honorami... Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:26 pankasztelan napisał: > A lewacy wciaz chca zeby wylapanych bandytow traktowac z honorami.. --------ROZUMIEM ZE ZA BANDYTOW UWAZASZ TYCH CO NAPADAJA NA NIEPODLEGLE KRAJE I DOJA ICH ROPE.ORAZ TYCH KTORZY ZMUSZAJA DO OGLADANIA JEDYNIE SLUSZNEJ FILMOWEJ PRODUKCJI AMERYKANSKIEJ, PICIA JEDYNIE ZDROWYCH NAPOJOW COKE/PEPSI,ZAKAZUJA SPRZEDAZY LEKOW TANIEJ NIZ KOSZTY PRODUKCJI RAZY TRZY TYSIACE,SLUCHANIA MUZYKI RAPEROW, .... PRZESADZAM?ZNAM PARE KRAJOW, ROWNIEZ TEN W KTORYM MIESZKAM,GDZIE KINA ALBO WYSWIETLAJA TYLKO FILMY AMERYKANSKIE ALBO OBCE, NIE WOLNO MIESZAC.ZNAM KRAJ/KANADA/ W KTORYM TRZEBA BYLO U S T A W O W O W PROWADZIC MUZYKE KRAJOWA NA ANTENE RADIOWA. .... ZANAM INNE PRZYKLADY TEZ ... OCZYWISCIE ZAMACH NA NIEWINNYCH LUDZI W METRZE JEST ZBRODNIA. ALE NAPAD NA SPIACY BAGDAD TEZ JEST ZBRODNIA, BOMBARDOWANIE NA OSLEP AFGANISTANU JEST ZBRODNIA,BOMBARDOWANIE MIAST BYLEJ JUGOSLAWII BYLO ZBRODNIA,WYCINANIE LASOW LASOW TROPIKALNYCH JEST ZBRODNIA, UBIEGLOTYGODNIOWA WYPOWIEDZ PANA BUSHA, ZE OLEWA WSZELKA OCHRONE SRODOWISKA JEST ZBRODNIA,... INACZEJ, TRAFIL ZBRODNIARZ NA ZBRODNIARZA.CZAS ZACZAC MYSLEC A NUIE WOJOWAC. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:37 Masz absolutną racje.To są zbrodnie.Ameryka ma swojego Kaczynskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 15:13 > ZMUSZAJA DO OGLADANIA JEDYNIE SLUSZNEJ FILMOWEJ > PRODUKCJI AMERYKANSKIEJ, PICIA JEDYNIE ZDROWYCH NAPOJOW COKE/PEPSI,ZAKAZUJA > SPRZEDAZY LEKOW TANIEJ NIZ KOSZTY PRODUKCJI RAZY TRZY TYSIACE,SLUCHANIA MUZYKI > RAPEROW, .... Bredzisz, przyjacielu. I WYŁĄCZ CAPS LOCK! Odpowiedz Link Zgłoś
kamil.makom Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 15:48 szkoda słów... co za brednie... nie potrafi idiota jeden chociaż na jeden dzień przestać bredzić i uszanować śmierci ludzkiej... brzydzę się takimi ludźmi. ps. polecam kino Muranów albo Kadr. fajn, niemaerykańskie niezależne filmy. Trzeba tylko się dowiedzieć, nie opowiada się potem bredni na forum debilu jeden... Odpowiedz Link Zgłoś
sternsternhard Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 17:19 2560a napisał: > --------ROZUMIEM ZE ZA BANDYTOW UWAZASZ TYCH CO NAPADAJA NA NIEPODLEGLE KRAJE I > > DOJA ICH ROPE. masz racje, przetanmy kupowac ich rope, nie ch zdychaja z glodu > ORAZ TYCH KTORZY ZMUSZAJA DO OGLADANIA JEDYNIE SLUSZNEJ FILMOWEJ > PRODUKCJI AMERYKANSKIEJ, PICIA JEDYNIE ZDROWYCH NAPOJOW COKE/PEPSI,ZAKAZUJA > SPRZEDAZY LEKOW TANIEJ NIZ KOSZTY PRODUKCJI RAZY TRZY TYSIACE,SLUCHANIA MUZYKI > > RAPEROW, .... > PRZESADZAM? przesadzasz lewaku. nikt mnie nigdy nie zmusil do robienia zadnej z powyzszych rzeczy. tak samo jak do ogladania nieamerykanskich filmow. > ZNAM PARE KRAJOW, ROWNIEZ TEN W KTORYM MIESZKAM,GDZIE KINA ALBO > WYSWIETLAJA TYLKO FILMY AMERYKANSKIE ALBO OBCE, NIE WOLNO MIESZAC. a zakaz wynika z? ustawowy ? > ZNAM > KRAJ/KANADA/ W KTORYM TRZEBA BYLO U S T A W O W O W PROWADZIC MUZYKE KRAJOWA > NA ANTENE RADIOWA. .... a wczesniej byl nakaz grania muzyki amerykanskiej? czy tez uwazasz, ze ludziom wolno narzucac czego maja sluchac. > INACZEJ, TRAFIL ZBRODNIARZ NA ZBRODNIARZA.CZAS ZACZAC MYSLEC A NUIE WOJOWAC. ktorys cesarz rzymski nakazal oddawac barbarzyncom 1/3 majątku. moze my im tez oddamy? Odpowiedz Link Zgłoś
zenek68 arabowie do kastracji a ich baby do sterylizacji.. 07.07.05, 14:21 trzeba stworzyć taką sytuację aby muzułmanie sami zrobili porządek ze swoimi terrorystami. jeżeli to nie nastąpi to tylko bomba atomowa i to nie jedna zostaje jako wyjście... Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: arabowie do kastracji a ich baby do steryliza 07.07.05, 14:30 zenek68 napisała: > trzeba stworzyć taką sytuację aby muzułmanie sami zrobili porządek ze swoimi > terrorystami. jeżeli to nie nastąpi to tylko bomba atomowa i to nie jedna > zostaje jako wyjście... ZENUS, ALE PO BOMBIE ATOMOWEJ CZKAWKI DOSTANA WSZYSCY . TY TEZ.WIECEJ BOMBEK WIECEJ CZKAWKI! --------- SKUTKI ATAKOW "TERRORYSTYCZNYCH " JUZ ZNAMY TO MOZE BY TAK SIE W KONCU ZASTANOWIC JAKIE SA PRZYCZYNY TYCH ATAKOW. Odpowiedz Link Zgłoś
vitmik Re: arabowie do kastracji a ich baby do steryliza 07.07.05, 14:36 zanim odpowiesz co jest przyczyna to odlecisz w zaswiaty w metrze,busie albo samolocie Odpowiedz Link Zgłoś
tow1sekr Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:49 Wielka Brytania dokonała zaś wraz z USA ataku terrorystycznego na Irak. Odpowiedz Link Zgłoś
vitmik Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:53 mentalnosc i rozum towarzysza1sekretarza.durniu w łeb pie..iety! Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Toefekt humanitarnego traktowania tego bydła 07.07.05, 14:59 islamskiego.Bez pomocy miejscowych wyznawców "Szatańskich Wersetów" takie zamachy byłyby niemozliwe. Czas wreszie zmienic polityke wobec tego najazdu na nasz kontynent. Odpowiedz Link Zgłoś
indris Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 15:26 Kto zdecydował o przyłączeniu się do amerykańskiej "koalicji kłamstwa" w marcu 2003 ? Tak jak Hitler był odpowiedzialny za ofiary nalotów na Hamburg i Drezno, tak Blair jest odpowiedzialny za ofiary w Londynie. Odpowiedz Link Zgłoś
robert4321 tzw. walka z terroryzmem jest terroryzmem państw 07.07.05, 15:27 owym Odpowiedz Link Zgłoś
zenek68 oddaj sią do uśpienia jak nie masz co jeść... 07.07.05, 15:36 jak jesteś głodny to nie zwalaj winy na świat cały... Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 15:48 A co jest odpowiedzialne za Twoja glupote? Bo widze, ze popis Twoich "intelektualnych erupcji" trwa - po tym jak zalowales, ze zamachy nie mial miejsca wczoraj, bo olimpiade dostalby wowczas Paryz, teraz to... > Tak jak Hitler był odpowiedzialny za ofiary nalotów na Hamburg i Drezno, tak > Blair jest odpowiedzialny za ofiary w Londynie. To kto jest opowiedzialny z zamachy w Afryce, na Bali, 11.IX? Kto jest odpowiedzialny za zaglade Kurdow i szyitow, a wczesniej za Kuwejt? Sadzisz, ze to Irakijczycy zrobili rozpierduche w Madrycie i teraz w Londynie? Jestem juz zmeczony tymi Waszymi rozowymi, glodnymi haselkami na tym forum. Zwyczajnie zmeczony... Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 15:57 Gdy żałowałem, ze "to" nie zdarzyło się wczoraj, to miałem wiadomości z radia TYLKO o awarii metra a NIE o zamachach. TERAZ oczywiście mój pogląd jest zupełnie inny. Oczywiście zawsze szkoda niewinnych ludzi. Ale niesposób zaprzeczyć, ze to Blair przez udział w amerykańskiej "koalicji kłamstwa" przeciw Irakowi owe zamachy sprowokował. Agresja na Irak pod kłamliwym pretekstem (broń masowej zagłady) przyczyniła się do zwiększenia terroryzmu a nie do jego zmniejszenia, co zresztą było jasne od początku. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 16:09 Czlowieku - zaden Irakijczyk nie bral udzialu w tych zamachach. Wiec ma sie to jak piesc do nosa, ze te zamachy sa zemsta za Irak. Po prostu pretekst tak dobry jak kazdy inny. Kiedy zrozumiecie, ze dla tych ludzi, ktorzy stoja za tymi wszystkimi zamachami, realny powod nie jest potrzebny???? Nie byloby Iraku, to by mieli inny "rownie dobry" pretekst. Czy to tak trudno zrozumiec? Owszem, okupacja Iraku wplywa na jeszcze wieksza radykalizacje, czy przyrost liczby sympatykow terrorystow, ale wcale nie jest powodem tych tragedii... Zmeczony jestem... Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 16:38 Atak na Irak został odebrany jako atak na islam i demonstracja pretensji Zachodu, czy przynajmniej jego części, do urządzania siłą stosunków w krajach muzułmańskich. Wpływowi publicyści amerykańscy (i niektórzy polscy, jak Ziemkiewicz) wprost o tym piszą. Dlatego atak na Irak wywołał kolosalne wzburzenie nie tylko wśród Irakijczyków. Islam był zawsze wspólnota bardziej ideową niż narodową. Dlatego wśród "rebeliantów" irackich też jest wielu nie- Irakijczyków. Identyczna sytuacja była zresztą przy interwencji ZSRR w Afganistanie, też przybywali tam muzułmanie z całego świata. Zaś ilość potencjalnych terrorystów ma zasadnicze znaczenie dla szans ich zwalczania. Odpowiedz Link Zgłoś
lolo11 Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 16:53 Zaden irakijczyk nie bral udzalu w zamachu 9/11 a mimio to zosali zaatakowani. Odpowiedz Link Zgłoś
stagaz Z tobą indris jest inaczej 07.07.05, 16:43 ty nie jestes odpowiedzialny za swoją głupotę, taki się po prostu urodziłeś Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Lewacki sposób myslenia 07.07.05, 16:53 Nawet jeżeli cywilizacja europejska nie ma racji w tym sporze, to ja jestem po jej stronie. Wolę wyrzynać islamistów, niż być przez nich zabity. Ty i Twoi kompani, to renegaci naszego kręgu cywilizacyjnego. Twoi kumple ogołocili Londyn z policji, która musiała pilnować antyglobalistycznego motłochu, zamiast teraz pomagać Londyńczykom. Trzeba do was strzelać z karabinów maszynowych, a nie paktować z Wami. Nie ma lewicy cywilizowanej. Każde rządy lewicy kończą się terrorem, bez względu jakiego są pochodzenie. Trzeba Was tłuc, tak jak się tłucze robactwo, bo jesteście robactwem. Ja popieram inwazję Iraku. Albo oni, albo my. Nie ma innego wyjścia. M. Odpowiedz Link Zgłoś
doradca1 ZDROWY NA UMYŚLE TO TY NIE JESTEŚ 07.07.05, 19:22 Nie zamierzam Ciebie przyrównywać do ścierwa albo do jordolonego polaczka bo nie można obrażać ścierwa i jordolonych polaczków. Odpowiedz Link Zgłoś
dolby2 W odróżnieniu od ataków USA i Wielkiej Brytanii... 07.07.05, 15:41 na cywilne obiekty w Iraku i Afganistanie... (Kali, Myśli zebrane, t.1.) Odpowiedz Link Zgłoś
jakarta Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:09 Nie na cywilizowane narody Europy, tylko na jednego z czołowych agresorów na Irak - agresora i najeźdźcę : Wlk. Brytanię! Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:21 Tak, tak, oczywiście. Brytyjczycy oczywiście zaatakowali pokojowo nastawionego Saddama, który wcale nie był tyranem, nie mordował masowo ludzi, a Brytyjczycy wcale nie walczyli jedynie z jego fanatykami, przecież oni walczyli z cywilami, podkładali bomby pod budynki mieszkalne i autobusy, zabijali niwinnych prawda? Weź już nie bredź więcej... Odpowiedz Link Zgłoś
lolo11 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:59 Zapomniales dodac o ogromnych ilosciach broni chemicznej i atomowej gotowej do uzycia w ciagu kilku minut. Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny........ 07.07.05, 17:34 .y napisał: > Tak, tak, oczywiście. Brytyjczycy oczywiście zaatakowali pokojowo nastawionego > Saddama, który wcale nie był tyranem, nie mordował masowo ludzi, a Brytyjczycy > wcale nie walczyli jedynie z jego fanatykami, przecież oni walczyli z cywilami, > > podkładali bomby pod budynki mieszkalne i autobusy, zabijali niwinnych prawda? > Weź już nie bredź więcej... 1.SADDAM NIE MORDOWAL W TAKIM TEPIE JAK ROBI TO KOALICJA USA/W.BRYTANIA/POLSKA 2.SADDAM NIE ZAGRAZAL ANI USA ANI W.BRYTANII ANI POLSCE 3.ISTOTNIE TZW. KOALICJA NIE PODKLADA W IRAKU BOMB POD BUDYNKI MIESZKALNE I AUTOBUSY.KOALICJA BUDYNKI MIESZKALNE BOMBARDUJE A TO AUTOBUSOW STRZELA Z BRONI MASZYNOWEJ I TYLKO CZASEM UZYWA DO TEGO HELIKOPTEROW. 4.NIESTETY CELEM TZW. KOALICJI JEST ZABIJANIE NIEWINNYCH =CYWILOW CO TEZ JEST ROBIONE CODZIENNIE, A ULUBIONA ZASADA JEST:ENTLICZEK PENTLICZEK TEMU STRZELIMY W LEB. Odpowiedz Link Zgłoś
stagaz Re:Dzięki, 2560a 07.07.05, 18:48 Nareszcie zrozumiałem. To Amerykanie wysyłają dzieci do samobójczych zamachów na niewinnych ludzi i biorą za to pieniądze; Amerykanie zabijają masowo Irakijczyków, a światowe media o tym milczą; to Amerykanie obiecują nagrodę w raju za zabijanie wyznawców chrześcijaństwa; to Amerykanie traktują kobiety jak bydło domowe. Największą zaś winą Amerykanów jest to, że są zamożni; że czują się wolni we własnym kraju. Poza tym wydają się być szczęśliwi i o zgrozo!-twierdzą, że wszystko to zawdzięczają sobie , a nie Allahowi. Absolutnie nie do wybaczenia jest również, że się bronią i dają tym samym zły przykład innym narodom Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen039 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:34 Padl strach na Europe, widocznie ma przejsc swoja golgote, pisalam,prosilam. nie siedzcie jak zapiecem u Pana Boga, przyjdzie nie spodziewana trwoga, kiedy wybuchaly autobysy,kawiarnie w Izraelu, cieszylo sie wielu, trzeba tepic terorystow na swiecie calym, isc jednym frontem wysilkiem nie malym znow tyle ludzi niewinnych poszlo, czy to jeszcze do was nie doszlo? Izraelczycy tym zyja na co dzien, kazde dziecko wie i kazdy przechodzen, prucz Ameryki nikt ich nie broni, chociaz Izrael na larum dzwoni, niema praw rownych ni demokracji, dla ludzi terorystycznej nacji, Europa,Skandynawija,w cieplarniach hoduje, terorystow,prawa im daje,lansuje, oni sie rosszerzaja,plodza wiecej dzieci, czekaja dnia gdy gospodarzy prawdziwych wyrzuca na smieci, pomozcie Izraelowi,cieplym sercem,mieniem, ktory walczy z teroryzmem o istnienie, to co zrobili w Anglii,w Ameryce, na calym swiecie, Bog da wiatr dobry ze swiata ich zmiecie, musimy byc twardzi,stac o sluszna sprawe, zakonczyc terorystom ich krwawa zabawe. Sienkiewicz dobrze pisal, zeby w usmiechu szczerzy, a noz w plecy mierzy, lecz przebrala sie miarka, przyszla kryska na matyska, terorysci-swiat wam tego nie wybaczy! nikt z wami nie bedzie trzymal, nie bedzie tlomaczyl. Odpowiedz Link Zgłoś
walrus2 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 16:38 NIemca w okupowanej Polsce, 10 Polakow pod mur.A zdarzalo sie wiecej.Po zamachu na Kutshere w Warszawie dr .Frank chcial wysterylizowac caly narod ,dobrze ze go nie posluchano bo by was cymbalow nie bylo dzisiaj.Sedno sprawy jest ze :czym wojujesz to od tego giniesz.Akcja budzi reakcje .Sympatyzuje z Brits ale nie jestem zaskoczony,nikt nie jest. Bomba Atomowa ani sterylizacja nie zalatwia sprawy,nie bedzie Arabow,beda inni.Swiat jako caly potzebuje innego sposobu myslenia.Dopoki tego nie osiagniemy bedziemy mieli Londyny ,Nowe Jorki,MOskwy i Boze bron Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
tk123 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 16:47 walrus2 napisał: > was cymbalow nie bylo dzisiaj. "Was" tzn. Polaków? zaskakująco dobrze piszesz po polsku jak na obcokrajowca. > czym wojujesz to od tego giniesz. Święte słowa - i te oliwkowe dzikusy powinny odczuć to na własnej skórze! Nie opieka socjalna (jak ma to miejsce na zachodzie Europy), ale kop w brudne dupsko, a kiedy to nie pomoże - terror za terror. Odpowiedz Link Zgłoś
walrus2 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 17:00 tk123 napisał: > walrus2 napisał: > > > was cymbalow nie bylo dzisiaj. > "Was" tzn. Polaków? zaskakująco dobrze piszesz po polsku jak na obcokrajowca. > > > czym wojujesz to od tego giniesz. > Święte słowa - i te oliwkowe dzikusy powinny odczuć to na własnej skórze! Nie > opieka socjalna (jak ma to miejsce na zachodzie Europy), ale kop w brudne > dupsko, a kiedy to nie pomoże - terror za terror. > Jestem Polakiem tak jak i Ty.Tyle ze urodzilem sie przypadkiem w Kanadzie.Piszac ,,was cymbalow,, nie mialem na mysli Narodu Polskiego ale ludzi jak Ty .To tacy jak wy napedzaja zamkniete kolo przemocy,oko za oko zab za zab. NIestety jest was pelno wszedzie,zwykle czym bardziej religijni tym bardziej rwa sie do zabijania.Gratuluje ,dzis jest waszym swietem. Odpowiedz Link Zgłoś
stagaz Re:walrus 07.07.05, 17:17 Ty, walrus, używasz oklepanych zbitek słownych w rodzaju "napędzacie zamkniete koło przemocy". Przecież to nic nie znaczy, człowieku. Porzuć ten gazetowy żargon i spróbuj napisać coś po ludzku. Napisz np., co mam zrobić ja, człowiek religijny, który wcale nie "rwie się do zabijania", a ktoś chce mnie zabić tylko za to, że wg niego jestem niewierny. I nie ma czasu, żeby go przekonać, że to nietakt. Odpowiedz Link Zgłoś
tk123 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 17:38 > NIestety jest was pelno wszedzie,zwykle czym bardziej religijni tym bardziej > rwa sie do zabijania. Pudło, misiu. Ja w ogóle nie jestem religijny. Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 Tak panie Blair, to jest atak także na księżyc i . 07.07.05, 16:51 i słońce, a także wszystkie formy inteligencji zemieszkujące wszechświat. Po prostu debilizm do kwadratu. Więc jestem niecywilizowany gnojek. A ja uważam, że to wasza ploityka jest barbażyńska i wy jesteście niecywilizowani - bo o tym swiadczy stan ducha a nie zamożność zdobyta na złodziejstwie USA i G Britain nota bene... Jaka perfuidna obłuda. DIALOG LUDZIE DIALOG!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wyzwoliciel letsroll911.org - ach ta mityczna al-kaida + 07.07.05, 17:10 + arabscy terrorysci na dokladke :) Komus sie koncza zapasy energii ? Trza sie pozywic ? Nie ma to jak posiac troche strachu wsrod pospolstwa ... www.911wasalie.com/phpwebsite/index.php?module=pagemaster&PAGE_user_op=view_page&PAGE_id=22 so ... letsroll911.org , www.pentagonstrike.co.uk/ Odpowiedz Link Zgłoś