Dodaj do ulubionych

Tony Blair: to był atak terrorystyczny

07.07.05, 13:29
tygiel kulturowy, pozyteczny i zdrowy... :(
Obserwuj wątek
    • a_s_i_m_o Gdzie jest kropekuk? 07.07.05, 13:33
      kropekuk? Zyjesz? :)
      • eva15 Re: Gdzie jest kropekuk? 07.07.05, 13:38
        Moze jest bileterka w metrze?
        • katatolik Widziałem w BBC to wystąpienie. Gadał dobrze, 07.07.05, 14:15
          ale zbyt powoli.
          I sprawiał wrażenie przytłoczonego grozą tego, co się stało.
          Nie wyglądał na kogoś, kto stracił głowę, ale wyglądał na kogoś, kto stacił
          cojones. Nie wyglądał jak przywódca, który panuje nad sytuacją i wie, co robić.
          Wyglądał jak ojciec zrozpaczony utratą dziecka.
          Nie wiem, czy to dobrze.
          • pantanal Re: Widziałem w BBC to wystąpienie. Gadał dobrze, 07.07.05, 14:19
            Najwazniejsze nie to, co mowi, ale jak sie zachowa. Po ataku na Nowy Jork Bush
            zachowal sie bardzo odpowiedzialnie. Zycze Blairowi, zeby zachowal sie tak samo
            • xxxxyyyyzzzz Re: Widziałem w BBC to wystąpienie. Gadał dobrze, 07.07.05, 14:58
              pantanal napisał:

              > Po ataku na Nowy Jork Bush zachowal sie bardzo odpowiedzialnie.

              Bo uderzyl na Irak, Bogu ducha winny, jak sie okazalo?
              • robert4321 to tylko igrzyska się zaczęły - sportowcy z Iraku 07.07.05, 15:26
                ....
      • olo1033 Re: Gdzie jest kropekuk? 07.07.05, 14:22
        a_s_i_m_o napisał:

        > kropekuk? Zyjesz? :)

        >>>>>>>nie ruszj gó... bo zacznie śmierdzić .....
      • tymon99 Re: Gdzie jest kropekuk? 07.07.05, 15:41
        tu jest:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26114415&a=26151484
      • zyks Stęskniłeś się za tym szczurem z Łubianki? 07.07.05, 16:04
    • eva15 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 13:37
      "Zapowiedział, że opuści obrady szczytu G-8 za kilka godzin i wróci do Londynu,
      ale że szczyt będzie kontynuowany."

      Musi uwazac, zeby go pod nieobecosc nie odsuneli od zlobu z ropa, nie po to tyle
      ofiar w Iraku i w Londynie

      "Oświadczył, że terroryści w żadnym razie nie osiągną swoich celów."

      To on juz wie, jacy terrorysci i jakie cele?
      • lebierre EVA - piszesz jak anty-G8 darmozjad-oszolom! 07.07.05, 13:56
      • pantanal Eva jak zwykle zgodna z Kremlem 07.07.05, 14:14
        • debilator Dziś swięto. Idol Evy15 Putinokio wreszcie w G7. 07.07.05, 14:59
          Po wyjeździe Blaira.

          A Eva15 w siódmym niebie.
          • zyks Ale wymysliłeś,"idol"!Pisze co każą i dostaje za t 07.07.05, 16:17
            o kasę. Nie martwi się, że tego błazna sowieckie elity pewnie przepędzą (narobił
            Imperium duzo szkody), bo szczury na Łubiance zawsze będą potrzebne. Czeka też
            przejęła prawie cały stan osobowy Ochrany...
      • zyks Ani Eva,ani 15,tylko szczur z Łubianki 07.07.05, 16:02
    • marcus_crassus to tylko roznica kulturowa 07.07.05, 13:42
      a islamisci kochaja pokoj...
      • vitmik [...] 07.07.05, 13:47
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • bluelate Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:04
          wiele było krucjat ale jakoś żadnej się nie udało odnieśc sukcesu :)
        • y.y Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:15
          lepiej pochamuj emocje i nie opowiadaj więcej takich rzeczy, bo nie zwykli
          muzułmanie są odpowiedzialni za takie bandyckie zamachy.
          • vitmik Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:20
            a jacy? jacys niezwykli? jakos katolicy czy protestanci nie wysadzaja sie na
            ulicach pelnych ludzi.
            jak zwierze nie potrafi zachowywac sie odpowiednio w waszym domu to co robicie?
            czekacie az waz zagryzie czy dajecie je do uspienia?
            • tymon99 masz na myśli: już nie 07.07.05, 15:48
              > Jakos katolicy czy protestanci nie wysadzaja sie na
              > ulicach pelnych ludzi.

              Od niedawna, zauważmy. Poczytaj
              en.wikipedia.org/wiki/History_of_Northern_Ireland
              jeśli nie pamiętasz.
            • winka53 tak-wybic muzulmanow w pien...!!! 07.07.05, 16:12
              <<<dokladnie ,masz racje,nie mozna sie z nimi cackac...bo zechca pokazac
              cywilizowanym jak maja zyc...a to dobre...
              jestem za-,a nawet przeciw..won wszyscy do siebie ,boso...tam i na drzewa...
              tu nie ma dla was miejsca...
            • y.y Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 19.07.05, 03:02
              a jacy? jacys niezwykli? jakos katolicy czy protestanci nie wysadzaja sie na
              > ulicach pelnych ludzi.

              >>>Ech, próbowałem normalnie i kulturalnie, ale widać się nie da z debilami
              inaczej niż ich własnym językiem. Terroryści z IRA, którzy wysadzali się z
              Wielkiej Brytanii jak rozumiem nie istnieją. baskowie, którzy wysadzają się w
              Hiszpanii również nie istnieją. O tym nieduczony kmiocie nie pamiętasz, albo
              najprawdopodobniej nie wiesz wypisując podobne brednie. Więc lepiej nic już nie
              pisz bo bredzisz.

              > jak zwierze nie potrafi zachowywac sie odpowiednio w waszym domu to co
              robicie? czekacie az waz zagryzie czy dajecie je do uspienia?

              >>>Po pierwsze nie wiem czemu piszesz do mnie jakbym był muzułmaninem, rozumiem
              że wynika to z ograniczenia umysłowego: skoro nie mam takich samych kretyńskich
              pomysłów, to pewnie jestem jednym z nich. niestety nie jestem i w odróżnieniu
              od ciebie cokolwiek wiem o świecie islamu. Religia islamska nie propaguje
              nienawiści ani zabijania. Islamscy radykałowie lub po prostu zwykli bandyci
              zasłaniają się nią, bo to wygodne aby ukryć, że tak naprawdę to zwykli
              kryminaliści. W Islamie tak jak w każdej religii istnieją fanatycy i Ci, którzy
              nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. W Polsce też tak jest, bo mamy tutaj Radio
              z Twarzą jako przykład ekstremy i większość chrześcijan, która nie chce mieć z
              rasistami z okolic RM nic wspólnego. Więc z łaski swojej przestań opowiadać
              głupoty skoro nie wiesz za wiele na jakiś temat.
          • r.p.mcmurphy zwykli muzulmanie swietuja 07.07.05, 14:51
            "zwykli" muzulmanie teraz swietuja pewnie na ulicach, jak bylo za kazdym razem
            jak te tchorzliwe zwierzeta mordowaly cywili - to sa twoi zwykli, niewinni i
            pokojowo nastawieni muzulmanie. sa w pelni odpowiedzialni za pomiot ktory
            zrodzila ich chora mentalnosci i chora religia. i g.. mnie obchodzi co jest
            napisane w koranie, co ma koran do islamu?
            • stagaz Re: zwykli muzulmanie swietuja 07.07.05, 15:00
              Masz rację, powoływanie się na Koran nie ma żadnego sensu. Zawsze liczy się
              praktyka, czyli "po owocach ich poznacie". Fundamentalistyczny islam to nie
              jest religia, to sposób sprawowania władzy w morzu ciemnoty muzułmańskiej. Ci,
              którzy praktykują zbrodnię na niewinnych ludziach dobrze wiedzą, że gdyby
              otworzyli się na świat, ich władza i wpływy znikną po roku. Trzymają więc
              motloch w ciemnocie i ubóstwie, powołując się na rzekomo świętą wojnę.
              Sadystyczni zboczeńcy i tyle.
        • gresiek Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:26
          no nie, przeciez tam jest ropa a do poki jest ropa trzeba byc politycznie
          poprawnym, prawda?
        • wanda43 Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:32
          najpierw powiedz do amerykancow,angoli,polakow i innych,zeby wypier.... z Iraku.
          To pewnie odwet za okapacje ich kraju.Biali,a szczegolnie tzw.chrzescijanie
          wyrzadzili Arabom wiele krzywd.
          • vitmik Re: PROSTY SPOSÓB NA PAJACY 07.07.05, 14:35
            ale to muzulmanie najpierw tu przyjechali. poza tym wysadzali sie zanim podbito
            irak
            afryka wschodnia 1998
            stany 2001
            bali 2000
            i jak w buzi?
    • bloczek4 Pycha, naiwność, głupta czy kłamstwa? 07.07.05, 13:58
      Jak można było sądzić, że można walczyć z terroryzmem tysiące kilometrów od
      domu, za pomocą lotniskowców, czołgów i nalotów bombowych, okupując inne
      kraje... Jak można przypuszczać, że uda się pokonać stosunkowo niewielką grupę
      desperatów mieszkających kilka ulic dalej za pomocą regularnej armii na drugim
      końcu swiata? Co za paranoiczny umysł to wymyślił?
      • 2560a Re: Pycha, naiwność, głupta czy kłamstwa? 07.07.05, 14:10
        bloczek4 napisał: Jak można przypuszczać, że uda się pokonać stosunkowo
        niewielką grupę
        > desperatów mieszkających kilka ulic dalej za pomocą regularnej armii na
        drugim
        > końcu swiata? Co za paranoiczny umysł to wymyślił?
        ----
        Odpowiedz:bylo kilka umyslow ktore polaczyly sie razem w wysilku intelektualny.
        Byly to umysly pewnego dezertera z poprzedniej wojny amerykanskiej, nijakiego
        Busha W., polskiego prawie magistra Ola Kwasniewskiego i brytyjskiego
        przyjaciela Busha.
        Niestety, bywa ze trzy glowy to nie to samo co jedna , ale madra.
        P.S.Ameryka juz byla na liscie, W. Brytania jest, to chyba kolej na trzeciego
        koalicjanta.
      • vitmik Re: Pycha, naiwność, głupta czy kłamstwa? 07.07.05, 14:37
        a co mieli zrobic? pie..ąc atomówke w bagdad i inne miasta?
        wtedy bys dopiero narzekal malkontencie.zdecyduj po ktorej jestes stronie
    • 2560a Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:01
      Tony Blair: to był atak terrorystyczny !!!!!

      A napad na Irak byl gestem przyjazni???
      • pankasztelan Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:14
        Przede wszystkim nie byl to napad, bo przeciez uprzedzali ze zaatakuja jak
        Saddam nie pojdzie na wspolprace. Wykrecal sie to teraz ma i do tego narazil
        swoj narod na tak wiele ofiar. A mogl temu zapobiec... cymbal jeden...
        mocarstwowosci mu sie zachcialo.
      • y.y Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:18
        No tak, oczywiście, ludzie zginęli a debil będzie teraz na forum pieprzył, że
        niby wojska koalicji weszły do iraku i co, zaczęły wysadzać się w metrze? A
        może zaczęli wysadzać autbusy? Bo oczywiście o tym, że zwalczyli mordercę i
        tyrana i jego fanatyków-złodziei-morderców to nie napiszesz w swoich
        rewelacjach no nie? nawet w obliczu tragedii trzeba opowiadać brednie i
        kłamstwa, nie można uszanować tragedii co? Debil jeden...
    • koopa No to pewnie się teraz wycofają z Iraku. 07.07.05, 14:01
      • pantanal A potem wprowadza malzenstwa gejow 07.07.05, 14:16
      • zyks A juści,wycofają się...Długo kombinowałeś. Szczury 07.07.05, 16:24
        z łubianki zapiszczałaby by z roskoszy. Blair to nie ta menda małego kalibru
        Zapatero. No i na Anglików takie siurpryzy działają inaczej, odwrotnie.
    • pankasztelan Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:05
      A lewacy wciaz chca zeby wylapanych bandytow traktowac z honorami...
      • 2560a Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:26
        pankasztelan napisał:

        > A lewacy wciaz chca zeby wylapanych bandytow traktowac z honorami..
        --------ROZUMIEM ZE ZA BANDYTOW UWAZASZ TYCH CO NAPADAJA NA NIEPODLEGLE KRAJE I
        DOJA ICH ROPE.ORAZ TYCH KTORZY ZMUSZAJA DO OGLADANIA JEDYNIE SLUSZNEJ FILMOWEJ
        PRODUKCJI AMERYKANSKIEJ, PICIA JEDYNIE ZDROWYCH NAPOJOW COKE/PEPSI,ZAKAZUJA
        SPRZEDAZY LEKOW TANIEJ NIZ KOSZTY PRODUKCJI RAZY TRZY TYSIACE,SLUCHANIA MUZYKI
        RAPEROW, ....
        PRZESADZAM?ZNAM PARE KRAJOW, ROWNIEZ TEN W KTORYM MIESZKAM,GDZIE KINA ALBO
        WYSWIETLAJA TYLKO FILMY AMERYKANSKIE ALBO OBCE, NIE WOLNO MIESZAC.ZNAM
        KRAJ/KANADA/ W KTORYM TRZEBA BYLO U S T A W O W O W PROWADZIC MUZYKE KRAJOWA
        NA ANTENE RADIOWA. .... ZANAM INNE PRZYKLADY TEZ ...
        OCZYWISCIE ZAMACH NA NIEWINNYCH LUDZI W METRZE JEST ZBRODNIA. ALE NAPAD NA
        SPIACY BAGDAD TEZ JEST ZBRODNIA, BOMBARDOWANIE NA OSLEP AFGANISTANU JEST
        ZBRODNIA,BOMBARDOWANIE MIAST BYLEJ JUGOSLAWII BYLO ZBRODNIA,WYCINANIE LASOW
        LASOW TROPIKALNYCH JEST ZBRODNIA, UBIEGLOTYGODNIOWA WYPOWIEDZ PANA BUSHA, ZE
        OLEWA WSZELKA OCHRONE SRODOWISKA JEST ZBRODNIA,...
        INACZEJ, TRAFIL ZBRODNIARZ NA ZBRODNIARZA.CZAS ZACZAC MYSLEC A NUIE WOJOWAC.
        • wanda43 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:37
          Masz absolutną racje.To są zbrodnie.Ameryka ma swojego Kaczynskiego.
        • tymon99 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 15:13
          > ZMUSZAJA DO OGLADANIA JEDYNIE SLUSZNEJ FILMOWEJ
          > PRODUKCJI AMERYKANSKIEJ, PICIA JEDYNIE ZDROWYCH NAPOJOW COKE/PEPSI,ZAKAZUJA
          > SPRZEDAZY LEKOW TANIEJ NIZ KOSZTY PRODUKCJI RAZY TRZY TYSIACE,SLUCHANIA MUZYKI
          > RAPEROW, ....

          Bredzisz, przyjacielu. I WYŁĄCZ CAPS LOCK!
        • kamil.makom Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 15:48
          szkoda słów... co za brednie... nie potrafi idiota jeden chociaż na jeden dzień
          przestać bredzić i uszanować śmierci ludzkiej... brzydzę się takimi ludźmi.

          ps. polecam kino Muranów albo Kadr. fajn, niemaerykańskie niezależne filmy.
          Trzeba tylko się dowiedzieć, nie opowiada się potem bredni na forum debilu
          jeden...
        • sternsternhard Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 17:19
          2560a napisał:
          > --------ROZUMIEM ZE ZA BANDYTOW UWAZASZ TYCH CO NAPADAJA NA NIEPODLEGLE KRAJE I
          >
          > DOJA ICH ROPE.

          masz racje, przetanmy kupowac ich rope, nie ch zdychaja z glodu

          > ORAZ TYCH KTORZY ZMUSZAJA DO OGLADANIA JEDYNIE SLUSZNEJ FILMOWEJ
          > PRODUKCJI AMERYKANSKIEJ, PICIA JEDYNIE ZDROWYCH NAPOJOW COKE/PEPSI,ZAKAZUJA
          > SPRZEDAZY LEKOW TANIEJ NIZ KOSZTY PRODUKCJI RAZY TRZY TYSIACE,SLUCHANIA MUZYKI
          >
          > RAPEROW, ....
          > PRZESADZAM?

          przesadzasz lewaku.
          nikt mnie nigdy nie zmusil do robienia zadnej z powyzszych rzeczy.
          tak samo jak do ogladania nieamerykanskich filmow.

          > ZNAM PARE KRAJOW, ROWNIEZ TEN W KTORYM MIESZKAM,GDZIE KINA ALBO
          > WYSWIETLAJA TYLKO FILMY AMERYKANSKIE ALBO OBCE, NIE WOLNO MIESZAC.

          a zakaz wynika z?
          ustawowy ?

          > ZNAM
          > KRAJ/KANADA/ W KTORYM TRZEBA BYLO U S T A W O W O W PROWADZIC MUZYKE KRAJOWA
          > NA ANTENE RADIOWA. ....

          a wczesniej byl nakaz grania muzyki amerykanskiej?
          czy tez uwazasz, ze ludziom wolno narzucac czego maja sluchac.

          > INACZEJ, TRAFIL ZBRODNIARZ NA ZBRODNIARZA.CZAS ZACZAC MYSLEC A NUIE WOJOWAC.


          ktorys cesarz rzymski nakazal oddawac barbarzyncom 1/3 majątku.

          moze my im tez oddamy?

    • zenek68 arabowie do kastracji a ich baby do sterylizacji.. 07.07.05, 14:21
      trzeba stworzyć taką sytuację aby muzułmanie sami zrobili porządek ze swoimi
      terrorystami. jeżeli to nie nastąpi to tylko bomba atomowa i to nie jedna
      zostaje jako wyjście...
      • 2560a Re: arabowie do kastracji a ich baby do steryliza 07.07.05, 14:30
        zenek68 napisała:

        > trzeba stworzyć taką sytuację aby muzułmanie sami zrobili porządek ze swoimi
        > terrorystami. jeżeli to nie nastąpi to tylko bomba atomowa i to nie jedna
        > zostaje jako wyjście...

        ZENUS, ALE PO BOMBIE ATOMOWEJ CZKAWKI DOSTANA WSZYSCY . TY TEZ.WIECEJ BOMBEK
        WIECEJ CZKAWKI!
        ---------
        SKUTKI ATAKOW "TERRORYSTYCZNYCH " JUZ ZNAMY TO MOZE BY TAK SIE W KONCU
        ZASTANOWIC JAKIE SA PRZYCZYNY TYCH ATAKOW.
        • vitmik Re: arabowie do kastracji a ich baby do steryliza 07.07.05, 14:36
          zanim odpowiesz co jest przyczyna to odlecisz w zaswiaty w metrze,busie albo
          samolocie
        • tymon99 WYŁĄCZ CAPSLOCK, na miły Bóg!!!!!!! /bt 07.07.05, 15:15
    • tow1sekr Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:49
      Wielka Brytania dokonała zaś wraz z USA ataku terrorystycznego na Irak.
      • vitmik Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 14:53
        mentalnosc i rozum towarzysza1sekretarza.durniu w łeb pie..iety!
    • rsrh Toefekt humanitarnego traktowania tego bydła 07.07.05, 14:59
      islamskiego.Bez pomocy miejscowych wyznawców "Szatańskich Wersetów" takie
      zamachy byłyby niemozliwe.
      Czas wreszie zmienic polityke wobec tego najazdu na nasz kontynent.
    • indris Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 15:26
      Kto zdecydował o przyłączeniu się do amerykańskiej "koalicji kłamstwa" w marcu
      2003 ?
      Tak jak Hitler był odpowiedzialny za ofiary nalotów na Hamburg i Drezno, tak
      Blair jest odpowiedzialny za ofiary w Londynie.
      • robert4321 tzw. walka z terroryzmem jest terroryzmem państw 07.07.05, 15:27
        owym
        • zenek68 oddaj sią do uśpienia jak nie masz co jeść... 07.07.05, 15:36
          jak jesteś głodny to nie zwalaj winy na świat cały...
      • r306 Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 15:48
        A co jest odpowiedzialne za Twoja glupote?
        Bo widze, ze popis Twoich "intelektualnych erupcji" trwa - po tym jak
        zalowales, ze zamachy nie mial miejsca wczoraj, bo olimpiade dostalby wowczas
        Paryz, teraz to...

        > Tak jak Hitler był odpowiedzialny za ofiary nalotów na Hamburg i Drezno, tak
        > Blair jest odpowiedzialny za ofiary w Londynie.
        To kto jest opowiedzialny z zamachy w Afryce, na Bali, 11.IX?
        Kto jest odpowiedzialny za zaglade Kurdow i szyitow, a wczesniej za Kuwejt?

        Sadzisz, ze to Irakijczycy zrobili rozpierduche w Madrycie i teraz w Londynie?

        Jestem juz zmeczony tymi Waszymi rozowymi, glodnymi haselkami na tym forum.
        Zwyczajnie zmeczony...
        • indris Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 15:57
          Gdy żałowałem, ze "to" nie zdarzyło się wczoraj, to miałem wiadomości z radia
          TYLKO o awarii metra a NIE o zamachach.
          TERAZ oczywiście mój pogląd jest zupełnie inny. Oczywiście zawsze szkoda
          niewinnych ludzi. Ale niesposób zaprzeczyć, ze to Blair przez udział w
          amerykańskiej "koalicji kłamstwa" przeciw Irakowi owe zamachy sprowokował.
          Agresja na Irak pod kłamliwym pretekstem (broń masowej zagłady) przyczyniła się
          do zwiększenia terroryzmu a nie do jego zmniejszenia, co zresztą było jasne od
          początku.
          • r306 Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 16:09
            Czlowieku - zaden Irakijczyk nie bral udzialu w tych zamachach. Wiec ma sie to
            jak piesc do nosa, ze te zamachy sa zemsta za Irak. Po prostu pretekst tak
            dobry jak kazdy inny.
            Kiedy zrozumiecie, ze dla tych ludzi, ktorzy stoja za tymi wszystkimi
            zamachami, realny powod nie jest potrzebny????
            Nie byloby Iraku, to by mieli inny "rownie dobry" pretekst. Czy to tak trudno
            zrozumiec?
            Owszem, okupacja Iraku wplywa na jeszcze wieksza radykalizacje, czy przyrost
            liczby sympatykow terrorystow, ale wcale nie jest powodem tych tragedii...

            Zmeczony jestem...
            • indris Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 16:38
              Atak na Irak został odebrany jako atak na islam i demonstracja pretensji
              Zachodu, czy przynajmniej jego części, do urządzania siłą stosunków w krajach
              muzułmańskich. Wpływowi publicyści amerykańscy (i niektórzy polscy, jak
              Ziemkiewicz) wprost o tym piszą. Dlatego atak na Irak wywołał kolosalne
              wzburzenie nie tylko wśród Irakijczyków. Islam był zawsze wspólnota bardziej
              ideową niż narodową. Dlatego wśród "rebeliantów" irackich też jest wielu nie-
              Irakijczyków. Identyczna sytuacja była zresztą przy interwencji ZSRR w
              Afganistanie, też przybywali tam muzułmanie z całego świata.
              Zaś ilość potencjalnych terrorystów ma zasadnicze znaczenie dla szans ich
              zwalczania.
            • lolo11 Re: Tony Blair sam go sprowokował 07.07.05, 16:53
              Zaden irakijczyk nie bral udzalu w zamachu 9/11 a mimio to zosali zaatakowani.
      • stagaz Z tobą indris jest inaczej 07.07.05, 16:43
        ty nie jestes odpowiedzialny za swoją głupotę, taki się po prostu urodziłeś
      • mariner4 Lewacki sposób myslenia 07.07.05, 16:53
        Nawet jeżeli cywilizacja europejska nie ma racji w tym sporze, to ja jestem po
        jej stronie. Wolę wyrzynać islamistów, niż być przez nich zabity. Ty i Twoi
        kompani, to renegaci naszego kręgu cywilizacyjnego. Twoi kumple ogołocili Londyn
        z policji, która musiała pilnować antyglobalistycznego motłochu, zamiast teraz
        pomagać Londyńczykom. Trzeba do was strzelać z karabinów maszynowych, a nie
        paktować z Wami. Nie ma lewicy cywilizowanej. Każde rządy lewicy kończą się
        terrorem, bez względu jakiego są pochodzenie. Trzeba Was tłuc, tak jak się
        tłucze robactwo, bo jesteście robactwem.
        Ja popieram inwazję Iraku. Albo oni, albo my. Nie ma innego wyjścia.
        M.
      • doradca1 ZDROWY NA UMYŚLE TO TY NIE JESTEŚ 07.07.05, 19:22
        Nie zamierzam Ciebie przyrównywać do ścierwa albo do jordolonego polaczka bo
        nie można obrażać ścierwa i jordolonych polaczków.
    • dolby2 W odróżnieniu od ataków USA i Wielkiej Brytanii... 07.07.05, 15:41
      na cywilne obiekty w Iraku i Afganistanie... (Kali, Myśli zebrane, t.1.)
    • jakarta Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:09
      Nie na cywilizowane narody Europy, tylko na jednego z czołowych agresorów na
      Irak - agresora i najeźdźcę : Wlk. Brytanię!
      • y.y Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:21
        Tak, tak, oczywiście. Brytyjczycy oczywiście zaatakowali pokojowo nastawionego
        Saddama, który wcale nie był tyranem, nie mordował masowo ludzi, a Brytyjczycy
        wcale nie walczyli jedynie z jego fanatykami, przecież oni walczyli z cywilami,
        podkładali bomby pod budynki mieszkalne i autobusy, zabijali niwinnych prawda?
        Weź już nie bredź więcej...
        • lolo11 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:59
          Zapomniales dodac o ogromnych ilosciach broni chemicznej i atomowej gotowej do
          uzycia w ciagu kilku minut.
        • 2560a Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny........ 07.07.05, 17:34
          .y napisał:

          > Tak, tak, oczywiście. Brytyjczycy oczywiście zaatakowali pokojowo
          nastawionego
          > Saddama, który wcale nie był tyranem, nie mordował masowo ludzi, a
          Brytyjczycy
          > wcale nie walczyli jedynie z jego fanatykami, przecież oni walczyli z
          cywilami,
          >
          > podkładali bomby pod budynki mieszkalne i autobusy, zabijali niwinnych
          prawda?
          > Weź już nie bredź więcej...
          1.SADDAM NIE MORDOWAL W TAKIM TEPIE JAK ROBI TO KOALICJA USA/W.BRYTANIA/POLSKA
          2.SADDAM NIE ZAGRAZAL ANI USA ANI W.BRYTANII ANI POLSCE
          3.ISTOTNIE TZW. KOALICJA NIE PODKLADA W IRAKU BOMB POD BUDYNKI MIESZKALNE I
          AUTOBUSY.KOALICJA BUDYNKI MIESZKALNE BOMBARDUJE A TO AUTOBUSOW STRZELA Z BRONI
          MASZYNOWEJ I TYLKO CZASEM UZYWA DO TEGO HELIKOPTEROW.
          4.NIESTETY CELEM TZW. KOALICJI JEST ZABIJANIE NIEWINNYCH =CYWILOW CO TEZ JEST
          ROBIONE CODZIENNIE, A ULUBIONA ZASADA JEST:ENTLICZEK PENTLICZEK TEMU STRZELIMY
          W LEB.
          • stagaz Re:Dzięki, 2560a 07.07.05, 18:48
            Nareszcie zrozumiałem. To Amerykanie wysyłają dzieci do samobójczych
            zamachów na
            niewinnych ludzi i biorą za to pieniądze; Amerykanie zabijają masowo
            Irakijczyków, a światowe media o tym milczą; to
            Amerykanie obiecują nagrodę w raju za zabijanie wyznawców chrześcijaństwa; to
            Amerykanie traktują kobiety jak bydło domowe. Największą zaś winą Amerykanów
            jest to, że są zamożni; że czują się wolni we własnym kraju. Poza tym wydają
            się być szczęśliwi i o zgrozo!-twierdzą, że wszystko to zawdzięczają sobie , a
            nie Allahowi. Absolutnie nie do wybaczenia jest również, że się bronią i dają
            tym samym zły przykład innym narodom
    • szerszen039 Re: Tony Blair: to był atak terrorystyczny 07.07.05, 16:34
      Padl strach na Europe,
      widocznie ma przejsc swoja golgote,
      pisalam,prosilam.
      nie siedzcie jak zapiecem u Pana Boga,
      przyjdzie nie spodziewana trwoga,
      kiedy wybuchaly autobysy,kawiarnie w Izraelu,
      cieszylo sie wielu,
      trzeba tepic terorystow na swiecie calym,
      isc jednym frontem wysilkiem nie malym
      znow tyle ludzi niewinnych poszlo,
      czy to jeszcze do was nie doszlo?
      Izraelczycy tym zyja na co dzien,
      kazde dziecko wie i kazdy przechodzen,
      prucz Ameryki nikt ich nie broni,
      chociaz Izrael na larum dzwoni,
      niema praw rownych ni demokracji,
      dla ludzi terorystycznej nacji,
      Europa,Skandynawija,w cieplarniach hoduje,
      terorystow,prawa im daje,lansuje,
      oni sie rosszerzaja,plodza wiecej dzieci,
      czekaja dnia gdy gospodarzy prawdziwych
      wyrzuca na smieci,
      pomozcie Izraelowi,cieplym sercem,mieniem,
      ktory walczy z teroryzmem o istnienie,
      to co zrobili w Anglii,w Ameryce,
      na calym swiecie,
      Bog da wiatr dobry ze swiata ich zmiecie,
      musimy byc twardzi,stac o sluszna sprawe,
      zakonczyc terorystom ich krwawa zabawe.
      Sienkiewicz dobrze pisal,
      zeby w usmiechu szczerzy,
      a noz w plecy mierzy,
      lecz przebrala sie miarka,
      przyszla kryska na matyska,
      terorysci-swiat wam tego nie wybaczy!
      nikt z wami nie bedzie trzymal,
      nie bedzie tlomaczyl.
    • walrus2 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 16:38
      NIemca w okupowanej Polsce, 10 Polakow pod mur.A zdarzalo sie wiecej.Po
      zamachu na Kutshere w Warszawie dr .Frank chcial wysterylizowac caly
      narod ,dobrze ze go nie posluchano bo by was cymbalow nie bylo dzisiaj.Sedno
      sprawy jest ze :czym wojujesz to od tego giniesz.Akcja budzi
      reakcje .Sympatyzuje z Brits ale nie jestem zaskoczony,nikt nie jest. Bomba
      Atomowa ani sterylizacja nie zalatwia sprawy,nie bedzie Arabow,beda inni.Swiat
      jako caly potzebuje innego sposobu myslenia.Dopoki tego nie osiagniemy bedziemy
      mieli Londyny ,Nowe Jorki,MOskwy i Boze bron Warszawy.
      • tk123 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 16:47
        walrus2 napisał:

        > was cymbalow nie bylo dzisiaj.
        "Was" tzn. Polaków? zaskakująco dobrze piszesz po polsku jak na obcokrajowca.

        > czym wojujesz to od tego giniesz.
        Święte słowa - i te oliwkowe dzikusy powinny odczuć to na własnej skórze! Nie
        opieka socjalna (jak ma to miejsce na zachodzie Europy), ale kop w brudne
        dupsko, a kiedy to nie pomoże - terror za terror.
        • walrus2 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 17:00
          tk123 napisał:

          > walrus2 napisał:
          >
          > > was cymbalow nie bylo dzisiaj.
          > "Was" tzn. Polaków? zaskakująco dobrze piszesz po polsku jak na obcokrajowca.
          >
          > > czym wojujesz to od tego giniesz.
          > Święte słowa - i te oliwkowe dzikusy powinny odczuć to na własnej skórze! Nie
          > opieka socjalna (jak ma to miejsce na zachodzie Europy), ale kop w brudne
          > dupsko, a kiedy to nie pomoże - terror za terror.
          > Jestem Polakiem tak jak i Ty.Tyle ze urodzilem sie przypadkiem w
          Kanadzie.Piszac ,,was cymbalow,, nie mialem na mysli Narodu Polskiego ale ludzi
          jak Ty .To tacy jak wy napedzaja zamkniete kolo przemocy,oko za oko zab za zab.
          NIestety jest was pelno wszedzie,zwykle czym bardziej religijni tym bardziej
          rwa sie do zabijania.Gratuluje ,dzis jest waszym swietem.
          • stagaz Re:walrus 07.07.05, 17:17
            Ty, walrus, używasz oklepanych zbitek słownych w rodzaju "napędzacie zamkniete
            koło przemocy". Przecież to nic nie znaczy, człowieku. Porzuć ten gazetowy
            żargon i spróbuj napisać coś po ludzku. Napisz np., co mam zrobić ja, człowiek
            religijny, który wcale nie "rwie się do zabijania", a ktoś chce mnie zabić
            tylko za to, że wg niego jestem niewierny. I nie ma czasu, żeby go przekonać,
            że to nietakt.
          • tk123 Re: Rozwiązanie.Za kazdego zabitego..... 07.07.05, 17:38
            > NIestety jest was pelno wszedzie,zwykle czym bardziej religijni tym bardziej
            > rwa sie do zabijania.

            Pudło, misiu. Ja w ogóle nie jestem religijny.
    • the.bill1 Tak panie Blair, to jest atak także na księżyc i . 07.07.05, 16:51
      i słońce, a także wszystkie formy inteligencji zemieszkujące wszechświat.
      Po prostu debilizm do kwadratu.
      Więc jestem niecywilizowany gnojek. A ja uważam, że to wasza ploityka jest
      barbażyńska i wy jesteście niecywilizowani - bo o tym swiadczy stan ducha a nie
      zamożność zdobyta na złodziejstwie USA i G Britain nota bene...
      Jaka perfuidna obłuda.
      DIALOG LUDZIE DIALOG!!!!
    • wyzwoliciel letsroll911.org - ach ta mityczna al-kaida + 07.07.05, 17:10
      + arabscy terrorysci na dokladke :) Komus sie koncza zapasy energii ? Trza sie
      pozywic ? Nie ma to jak posiac troche strachu wsrod pospolstwa ...

      www.911wasalie.com/phpwebsite/index.php?module=pagemaster&PAGE_user_op=view_page&PAGE_id=22
      so ... letsroll911.org , www.pentagonstrike.co.uk/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka