zyks No,jeszcze Kaczorka do pudła,też za pomówienie, i 09.08.05, 14:58 będzie komplet, będą razem mieć wesoło... :) Odpowiedz Link Zgłoś
fletniapana Re: No,jeszcze Kaczorka do pudła,też za pomówieni 09.08.05, 18:28 Lech Kaczyński: 1. nie został skazany na odsiadkę tylko grzywnę 2. wyrok jeszcze się nie uprawomocnił (odwołanie) Andrzej Lepper: 1. został skazany odsiadkę 2. wyrok jest prawomocny Nie widzisz różnicy ? Odpowiedz Link Zgłoś
wicurpix Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 14:58 Prawo polskie dziurawe jest jak sito. Człowiek skazany prawomocnym wyrokiem sądu drugiej instancji może kandydowac na urząd prezydenta RP a jesli nim zostanie wowczas chroni go immunitet i kara w zawieszeniu staje sie czystą hipoteza...Polska Temida jest nie tylko ślepa ale i głupia. Odpowiedz Link Zgłoś
ciepielaszek Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 14:59 Dlaczego znów w zawieszeniu ?? Ile jeszcze wyroków skazujących w zawieszeniu musi zapaść przeciw niemu, by wreszcie poszedł siedzieć ??? A blokady, a wysypywanie zboża ??? A w więzieniu tymczasem rok temu siedział chłopaczek, który podrobił jakiś podpis na legitymacji szkolnej. Boże, cóż to za wredne państwo ! Odpowiedz Link Zgłoś
blablaszad Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:12 Lepper, Rokita,Ziobro wszystkich powinni skazać za to samo Odpowiedz Link Zgłoś
blablaszad Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:17 grissley napisał: > Szkoda, ze tylko w zawiasach. > Szkoda, że tylko lepper.Rokicie i innym oszołomom też się należy Odpowiedz Link Zgłoś
chatazboja Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:25 Pytanie-a gdzie ten wymiar spraw. był kilka lat temu jak gbur i fizolof wiejski wysypywał ziarno na tory - ziarno którego sam nie zasiał i nie zebrał? To wtedy wymiar miał prawo zareagować że Jędrusiowi to coś się z moralnością wiejską dobrze po-pie-ło !!! Zwyczajny Old Hors ! Odpowiedz Link Zgłoś
mlody_junak Leper recydywista? 09.08.05, 15:26 a czy przpadkiem pan Leper nie ma juz jakiegos wyroku w zawiasach? wowczas bylaby to recydywa i nalezaloby zasadzic wyroku bez zawiasow! Odpowiedz Link Zgłoś
oswiecony2005 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:32 Zamknac sku.......syna Leppera do wiezienia i dac mu nauczke za ublizanie i pomawianie innych ludzi BEZ dowodow a klucz wrzucic do Baltyku! Nie obsrywac sie z prostakiem i chamem! Precz z warcholstwem i gnida! On wszystkich oskarza o rozne przekrety i malwersacje? Najwyzsza pora aby sprawdzic jaki on "czysty" jest! Napewno gnida ma tez cos na sumieniu.........................Zamknac Leppera do wiezienia, nie dajmy pokazywac swiatu na zewnatrz ze Polska to ciemniogrod i nie respektuje ustanowionych wczesniej praw.........Precz z warcholem........... Odpowiedz Link Zgłoś
kokoten Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:40 Wreszcie ktoś skazał tego permanentnego przestępcę/niszczenie mienia państwowego, społecznego i prywatnego, ustawiczne pomówienia wszystkich o kradzieże i naruszenia prawa, fantazjowanie na temat "jak się rozliczymy" z tą bandą, czyli poprzednikami, nawoływanie do ekscesów i nielegalnych strajków, blokowanie dróg publicznych i powodowanie tym ogromnych strat materialnych wielu firm prywatnych i państwowych oraz zakłócenia w życiu osobistym i zawodowym wielu osób/, którego zamiast wsadzić do kryminału, elity rządzące z lewa i z prawa zapraszały na salony i kokietowały, aby zyskać przychylność dużej partii i łaskawego sprzymierzeńca. Hańba! Panowie! Hańba! Odpowiedz Link Zgłoś
gaiaa Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:58 grissley napisał: > Szkoda, ze tylko w zawiasach. Wcale nie szkoda - jeden mniej na utrzymaniu z naszych podatków. Oby tylko dobrze spożytkować to 20 tys. a on sam niech będzie politycznie skończony. Odpowiedz Link Zgłoś
an9991 czy ktoś może mi coś wyjaśnić? 09.08.05, 16:01 nie jestem prawnikiem ale czy nie jest tak, że jeżeli ktoś w trakcie trwania 'zawiasów' jest ponownie skazany to zawieszenie kary zostaje anulowane? z góry dziękuję za informację. Odpowiedz Link Zgłoś
an9991 Re: tak jest 09.08.05, 16:08 przynajmniej kilkakrotnie był już skazywany za wysypywanie zboża, blokadę przejść granicznych czy wychłostanie zarządcy jakiegoś pgr-u. ale może się cały czas odwołuje i nie ma jeszcze ostatecznych wyroków. Odpowiedz Link Zgłoś
makalon Ależ mnie dobra wiadomość doszła na koniec pracy 09.08.05, 16:01 !!! bardzo fajnie! ja bym mu jeszcze bardziej walnął :) Odpowiedz Link Zgłoś
turaj1 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 16:02 ciekawe czy taki zwykły człowiek też może liczyć na pobłazliwość sądów, to ten burak ma specjalne układy.... jak można zwalczać korupcję jak powołani do sejmu maja prawo w d..... to nie jest tylko ten cholerny AL.... Odpowiedz Link Zgłoś
wodzu214 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 16:02 no i niech sie opala w pierdlu Odpowiedz Link Zgłoś
abstracto No wreszcie! 09.08.05, 16:05 Uff, myślałem, że się nie doczekam. Teraz pewnie pan Kandydat Na Prezydenta będzie mówił jakie to polskie sądownictwo i prokuratura jest be. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: polecam art. 75 k.k. 09.08.05, 16:44 Dla tych, którzy pytali. Lepperowi poprzednich kar już odwiesić nie mozna. Odpowiedz Link Zgłoś
jarheb W końcu Lepper został skazany 09.08.05, 17:09 No i dobrze się stało, że w końcu Leppera skazał niezawisły sąd. Nie może być tak, że politykę w Polsce uprawia się przez pomówienia i obrażanie innych. Ciekawe jednak, dlaczego Lepper ma identyczną cechę z Lechem Kaczyńskim - zupełną ignorancję wyroku sądu??? Jarosław Hebel www.deliberal.blog.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Lepper i Cimoszenko - dwóch populistów 09.08.05, 17:26 Gdyby któryś z nich dorwał się do władzy byłaby to ogólnonarodowa tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Cimoszenko i Lepper - tragedia 09.08.05, 18:23 Tych dwóch doprowadziłoby Polskę do upadku (na szczęście w sondażach stoją coraz gorzej) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 18:31 Nawet gdybyście reaktywowali <smiersz> nic nie pomoże. Wygra Wł. Cimoszewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 18:29 Szanuję profesjonalizm a w końcu rządziliście ponad 70 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Cimoszenko = PZPR 09.08.05, 19:02 Cimoszenko jak wiesz w chwili obecnej jest poza II turą. Nie może się reklamować w TV bo musiałby jasno powiedzieć że jest kandydatem SLD a tego się boi. Zostały mu więc dwa tygodnie w TV przed wyborami, a jeszcze na karku podejrzana sprawa z akcjami Orlenu. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re:Tusk = Parada Oszustów 09.08.05, 19:25 Naprawdę nie musisz się martwić o Wł. Cimoszewicza. W II turze ogra kombatanta L.K. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Cimoszenko = Lepper = Gołota 09.08.05, 19:31 Sondaże pokazują że nawet z Kaczyńskim nie ma szans - różnica w wynikach jest duża. A z Tuskiem to już wcale nie ma szans - zostanie znokautowany jak Gołota Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 19:38 Sondaże możesz kupować na prawo i lewo. Zwłaszcza na lewo. Wyniku przy urnie nie kupisz. Twój kandydat padnie jak pies Pluto. -:))) Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Cimoszenko - na lewo 09.08.05, 19:56 Dobrze napisałeś - zwłaszcza na lewo... Sam przyznałeś mi rację. Wyniki Cimoszenki są już i tak podrasowane. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 20:15 Przez L. Kaczyńskiego? PS. Kupowanie wyników na prawo to specjalność "prawicy"? Odpowiedz Link Zgłoś
fastum.1 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 17:47 to sa ewidentne bzdury, ze Lapper pojdzie siedziec. Oni wszyscy "siedza" na Hawai, i wyroki sadow maja,wlasnie na Hawaiach, tam gdzie slonce(nie dochodzi). Odpowiedz Link Zgłoś
rrob he he he 09.08.05, 17:49 znowu się zaśmiewam się jak czytam o tym Gasińskim. Panie Lepper - niech Pan mi powie (tak między nami, nie powiem nikomu), jak głupim trzeba być, aby uwierzyć w takie banialuki jakie Panu Gasiński naopowiadał ?. Odpowiedz Link Zgłoś
henat brawo Andrzeju Lepperze!!! 09.08.05, 18:36 Nie lubię kolesi takich jak Jędrek Lepiej ale nie ulega wątpliwości, że świetnie sobie radzi w tym teatrzyku. Na razie mogą mu wszyscy nadmuchać i much nawpuszczać (na napiszę dokąd - bo automat cenzorski i tak wykropkuje). Reklama za bezcen a zamieszczone wyżej opinie obywateli typu "Lepper do pierdla" i tak mu wiszą i powiewają. Swoją drogą w czym lepsi Szmajdziński, Olechowski et consortes? Że bledsi. Jaki naród tacy politycy. Zobaczycie po wyborach kto zawita w Sejmie. Niech żyją prezydenci: Cimoszewicz, Tusk, Kaczyński, Lepper i Religa!!!! Giertych na premiera a Bochniarzowa do tańca brzucha. Bądź pozdrowiony wyborco> Odpowiedz Link Zgłoś
jerry21 Re: brawo Andrzeju Lepperze!!! 09.08.05, 18:40 dobre - szczegolnie ten automat cenzorski -celnie i krotko. moze by redakcja gw -przedstawila tych swoich cenzorkow - i walnela jakis krotki tekscik o ich ciezkiej i odpowiedzialnej pracy dla dobra demokracji oczywiscie. pan adam m. powinien im ufundowac jakas doroczna nagrode - proporzec albo olowiane nozyczki. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: skazani do pudła. 09.08.05, 18:46 a Bochniarzowa do tańca brzucha. Ciekawa propozycja, warta rozważenia. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e ODETCHNOLEM Z ULGA... 09.08.05, 18:55 ...w polsce nie ma lapowek i kontaktow politykow z mafia Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: ODETCHNOLEM Z ULGA... 09.08.05, 20:57 me-e napisał: > ...w polsce nie ma lapowek i kontaktow politykow z mafia 50 narzucnych lat wpływów dzikiego wschodu pozostawiło swoje ślady, niektórzy Rodacy ulegli tej zarazie naśladowania złych wzorów ale już zdrowieją .. hmm..przy pomocy prokuratury Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: ODETCHNOLEM Z ULGA... 10.08.05, 10:47 me-e napisał: > ...w polsce nie ma lapowek i kontaktow politykow z mafia wiesz co, mee, poczytaj sobie troche postwo Polakow mieszkajacych w POLSCE. Bo twoja optyka jest zachwiana. Za dlugo przebywasz w USA i masz falszywy obraz Polski Odpowiedz Link Zgłoś
wy Re: ILE RAZY MOZNA DOSTAWAC WYROK W ZAWIESZENIU? 09.08.05, 19:59 Ten burak robi sobie jaja z sadu i nic z tego nie wynika!Ten kraj jest chory(na kazdym kroku) Odpowiedz Link Zgłoś
sluczyn Litania wyborcza. 09.08.05, 20:00 Litania wyborcza. U partyjnego przygłupa zamiast głowy jest eseldupa. Wolę być wodzem niż w PO portierem. Wolę być wodzem niż w SLD zerem. Jako wodzowi widzi mi się, że nie chcę być kościelnym w PiSie. Moja wodza wola, nie być w UP za robola. Moja wola taka, nie być za Wszechpolaka. Nawet w LPR byłbym za przygłupa, a co gorsze za chłopaka biskupa. Feromonem wodza samoobronna gnojowica, Ta woń ściąga muchy i zachwyca. Końska woń, sex, dużo owsa, Taka z PRL Polska mi urosła. Odpowiedz Link Zgłoś
ezpa7z9 Rym ze świetego miasta nie do rymu nie do taktu... 09.08.05, 20:10 wsadz se ....do kontaktu Odpowiedz Link Zgłoś
me-e LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 09.08.05, 20:20 ...Pucz Kwaśniewskiego 30 lipca sejmowa Komisja Śledcza ds. PKN Orlen przesłucha Włodzimierza Cimoszewicza, marszałka Sejmu i bezpartyjnego kandydata SLD na prezydenta RP. Niezależnie od tego trwają prace nad raportem końcowym, który ma być gotowy w końcu sierpnia. Jego tezy, zebrane przez poszczególnych członków komisji, to: Trybunał Stanu dla byłego premiera Leszka Millera, ministra sprawiedliwości Barbary Piwnik i byłego szefa UOP Zbigniewa Siemiątkowskiego. Jak podkreślił w wypowiedzi dla "Życia Warszawy" (z 20 lipca br.) poseł Konstanty Miodowicz, przeprowadzono szeroką operację zarówno w kraju, jak i za granicą po to, by ludzie SLD przejęli władzę w Orlenie. Ówczesny minister finansów Marek Belka jeździł do USA rozmawiać z tamtejszymi akcjonariuszami, a w Polsce UOP i prokuratura zajęły się prezesem Modrzejewskim. Operacja zatrzymania prezesa Orlenu została przeprowadzona za zgodą Millera, a według niektórych posłów odpowiedzialność powinien ponieść również prezydent Aleksander Kwaśniewski, m.in. za rolę, jaką odegrał w planach Jana Kulczyka opanowania sektora paliwowego w Polsce. Mamy więc powtórkę z Rywina, gdzie w końcowym raporcie pos. Zbigniewa Ziobry z PiS postulowano postawienie przed Trybunałem Stanu Kwaśniewskiego, Millera i byłego ministra sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka. Odpowiedz Link Zgłoś
davidmors Teraz proponuję osądzić Olechowskiego 09.08.05, 20:46 Kiedy był ministrem finansów dopuścił do skokowej zmiany kursu złotówki do dolara. Umożliwiając w ten sposób wszystkim, którzy o tym się dowiedzieli, wzbogacenie się w ciągu 24 godzin. Każda operacja skokowej zmiany kursu walut to operacja przestępcza, bez względu na uczoność prof ekonomii, którzy to uzasadnią. Lepper osądzony i skazany za gadulstwo, czekamy na osądzenie i skazanie prawdziwego przestępcy. Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Teraz proponuję osądzić Olechowskiego 09.08.05, 21:02 pewnie za dewaluację rubla w `98 też i kryzys argentyński.. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: Teraz proponuję osądzić winnych... 09.08.05, 21:06 ...troche cytaqtow; -Minęło 15 lat od wejścia w życie ustawy prywatyzacyjnej. Sprzedany został majątek za 97 miliardów złotych. Tych pieniędzy nie ma. -To nie był czas i miejsce na refleksję, że po tych 15 latach, gdy sprywatyzowane zostało bez mała już wszystko, jesteśmy najbiedniejszym krajem w rozszerzonej Unii Europejskiej, o najdroższych kredytach i największym bezrobociu. Krajem, w którym wzrost gospodarczy nie przekłada się na wzrost miejsc pracy... - Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Teraz proponuję osądzić winnych... 10.08.05, 09:50 me-e napisał: > ...troche cytaqtow; > > -Minęło 15 lat od wejścia w życie ustawy prywatyzacyjnej. Sprzedany został > majątek za 97 miliardów złotych. Tych pieniędzy nie ma. > > -To nie był czas i miejsce na refleksję, że po tych 15 latach, gdy > sprywatyzowane zostało bez mała już wszystko, jesteśmy najbiedniejszym krajem w > > rozszerzonej Unii Europejskiej, o najdroższych kredytach i największym > bezrobociu. Krajem, w którym wzrost gospodarczy nie przekłada się na wzrost > miejsc pracy... > > - Siedzisz w USA i pierdzisz. Nie wiesz kompletnie nic, co sie tu w Polsce dzieje Odpowiedz Link Zgłoś
x-y-z Re: Teraz proponuję osądzić Olechowskiego 09.08.05, 21:27 Ciekawe, kiedy olechowski będzie osądzony za prywatyzację choćby FSM Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 09.08.05, 21:04 ale odkrycie!!!!!! i ten pucz Kwaśniewskiego hahha nie pomyliłoci się z puczem Janajewa? Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 09.08.05, 21:10 amrra napisała: > ale odkrycie!!!!!! > i ten pucz Kwaśniewskiego hahha > nie pomyliłoci się z puczem Janajewa? ...wiem u was to normalne Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 10.08.05, 09:52 me-e napisał: > amrra napisała: > > > ale odkrycie!!!!!! > > i ten pucz Kwaśniewskiego hahha > > nie pomyliłoci się z puczem Janajewa? > > > ...wiem u was to normalne Skoro piszesz "u was", to przestan sie stroic w puiorka patrioty, Hamerykanie Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 10.08.05, 10:26 me-e napisał: > amrra napisała: > > > ale odkrycie!!!!!! > > i ten pucz Kwaśniewskiego hahha > > nie pomyliłoci się z puczem Janajewa? > > > ...wiem u was to normalne słowo: "Wiem" powinna/eś używac z większa ostrożnością, podobnie z standardem "normalne", może u was pucz to standard ale każdy sądzi według siebie Odpowiedz Link Zgłoś