Dodaj do ulubionych

Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomówi...

    • zyks No,jeszcze Kaczorka do pudła,też za pomówienie, i 09.08.05, 14:58
      będzie komplet, będą razem mieć wesoło... :)
      • fletniapana Re: No,jeszcze Kaczorka do pudła,też za pomówieni 09.08.05, 18:28
        Lech Kaczyński:
        1. nie został skazany na odsiadkę tylko grzywnę
        2. wyrok jeszcze się nie uprawomocnił (odwołanie)

        Andrzej Lepper:
        1. został skazany odsiadkę
        2. wyrok jest prawomocny

        Nie widzisz różnicy ?
    • wicurpix Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 14:58
      Prawo polskie dziurawe jest jak sito. Człowiek skazany prawomocnym wyrokiem sądu drugiej instancji może kandydowac na urząd prezydenta RP a jesli nim zostanie wowczas chroni go immunitet i kara w zawieszeniu staje sie czystą hipoteza...Polska Temida jest nie tylko ślepa ale i głupia.
    • ciepielaszek Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 14:59
      Dlaczego znów w zawieszeniu ?? Ile jeszcze wyroków skazujących w zawieszeniu
      musi zapaść przeciw niemu, by wreszcie poszedł siedzieć ??? A blokady, a
      wysypywanie zboża ??? A w więzieniu tymczasem rok temu siedział chłopaczek,
      który podrobił jakiś podpis na legitymacji szkolnej. Boże, cóż to za wredne
      państwo !
    • zyks Już czas gnojowicę przed sądem rozlewać... 09.08.05, 15:01
    • blablaszad Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:12
      Lepper, Rokita,Ziobro wszystkich powinni skazać za to samo
    • blablaszad Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:17
      grissley napisał:

      > Szkoda, ze tylko w zawiasach.
      > Szkoda, że tylko lepper.Rokicie i innym oszołomom też się należy
    • chatazboja Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:25
      Pytanie-a gdzie ten wymiar spraw. był kilka lat
      temu jak gbur i fizolof wiejski wysypywał ziarno
      na tory - ziarno którego sam nie zasiał i nie zebrał?
      To wtedy wymiar miał prawo zareagować że Jędrusiowi to
      coś się z moralnością wiejską dobrze po-pie-ło !!!
      Zwyczajny Old Hors !
    • mlody_junak Leper recydywista? 09.08.05, 15:26
      a czy przpadkiem pan Leper nie ma juz jakiegos wyroku w zawiasach? wowczas
      bylaby to recydywa i nalezaloby zasadzic wyroku bez zawiasow!
    • oswiecony2005 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:32
      Zamknac sku.......syna Leppera do wiezienia i dac mu nauczke za ublizanie i
      pomawianie innych ludzi BEZ dowodow a klucz wrzucic do Baltyku! Nie obsrywac
      sie z prostakiem i chamem! Precz z warcholstwem i gnida! On wszystkich oskarza
      o rozne przekrety i malwersacje? Najwyzsza pora aby sprawdzic jaki on "czysty"
      jest! Napewno gnida ma tez cos na sumieniu.........................Zamknac
      Leppera do wiezienia, nie dajmy pokazywac swiatu na zewnatrz ze Polska to
      ciemniogrod i nie respektuje ustanowionych wczesniej praw.........Precz z
      warcholem...........
    • kokoten Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:40
      Wreszcie ktoś skazał tego permanentnego przestępcę/niszczenie mienia
      państwowego, społecznego i prywatnego, ustawiczne pomówienia wszystkich o
      kradzieże i naruszenia prawa, fantazjowanie na temat "jak się rozliczymy" z tą
      bandą, czyli poprzednikami, nawoływanie do ekscesów i nielegalnych strajków,
      blokowanie dróg publicznych i powodowanie tym ogromnych strat materialnych
      wielu firm prywatnych i państwowych oraz zakłócenia w życiu osobistym i
      zawodowym wielu osób/, którego zamiast wsadzić do kryminału, elity rządzące z
      lewa i z prawa zapraszały na salony i kokietowały, aby zyskać przychylność
      dużej partii i łaskawego sprzymierzeńca. Hańba! Panowie! Hańba!
    • gaiaa Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 15:58
      grissley napisał:

      > Szkoda, ze tylko w zawiasach.

      Wcale nie szkoda - jeden mniej na utrzymaniu z naszych podatków. Oby tylko
      dobrze spożytkować to 20 tys. a on sam niech będzie politycznie skończony.
    • an9991 czy ktoś może mi coś wyjaśnić? 09.08.05, 16:01
      nie jestem prawnikiem ale czy nie jest tak, że jeżeli ktoś w trakcie
      trwania 'zawiasów' jest ponownie skazany to zawieszenie kary zostaje anulowane?
      z góry dziękuję za informację.
      • makalon tak jest 09.08.05, 16:02
        ale on nic nie mial pewnie
        • an9991 Re: tak jest 09.08.05, 16:08
          przynajmniej kilkakrotnie był już skazywany za wysypywanie zboża, blokadę
          przejść granicznych czy wychłostanie zarządcy jakiegoś pgr-u. ale może się cały
          czas odwołuje i nie ma jeszcze ostatecznych wyroków.
    • makalon Ależ mnie dobra wiadomość doszła na koniec pracy 09.08.05, 16:01
      !!!
      bardzo fajnie!
      ja bym mu jeszcze bardziej walnął :)
    • turaj1 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 16:02
      ciekawe czy taki zwykły człowiek też może liczyć na pobłazliwość sądów, to ten
      burak ma specjalne układy....
      jak można zwalczać korupcję jak powołani do sejmu maja prawo w d.....
      to nie jest tylko ten cholerny AL....
    • wodzu214 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 16:02
      no i niech sie opala w pierdlu
    • abstracto No wreszcie! 09.08.05, 16:05
      Uff, myślałem, że się nie doczekam. Teraz pewnie pan Kandydat Na Prezydenta
      będzie mówił jakie to polskie sądownictwo i prokuratura jest be.
      • piotr7777 Re: polecam art. 75 k.k. 09.08.05, 16:44
        Dla tych, którzy pytali.
        Lepperowi poprzednich kar już odwiesić nie mozna.
    • jarheb W końcu Lepper został skazany 09.08.05, 17:09
      No i dobrze się stało, że w końcu Leppera skazał niezawisły sąd. Nie może być
      tak, że politykę w Polsce uprawia się przez pomówienia i obrażanie innych.
      Ciekawe jednak, dlaczego Lepper ma identyczną cechę z Lechem Kaczyńskim -
      zupełną ignorancję wyroku sądu??? Jarosław Hebel www.deliberal.blog.onet.pl
    • palestrina2005 Lepper i Cimoszenko - dwóch populistów 09.08.05, 17:26
      Gdyby któryś z nich dorwał się do władzy byłaby to ogólnonarodowa tragedia.
      • uu1 Re: Skoro tak mówi K. D. Palestrinow. 09.08.05, 17:59
        • palestrina2005 Dziekuję za uznanie mojego autorytetu Towarzyszu 09.08.05, 18:21
          • palestrina2005 Cimoszenko i Lepper - tragedia 09.08.05, 18:23
            Tych dwóch doprowadziłoby Polskę do upadku (na szczęście w sondażach stoją
            coraz gorzej)
            • uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 18:31
              Nawet gdybyście reaktywowali <smiersz> nic nie pomoże. Wygra Wł. Cimoszewicz.
          • uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 18:29
            Szanuję profesjonalizm a w końcu rządziliście ponad 70 lat.
            • palestrina2005 Cimoszenko = PZPR 09.08.05, 19:02
              Cimoszenko jak wiesz w chwili obecnej jest poza II turą.
              Nie może się reklamować w TV bo musiałby jasno powiedzieć że jest kandydatem
              SLD a tego się boi.
              Zostały mu więc dwa tygodnie w TV przed wyborami, a jeszcze na karku podejrzana
              sprawa z akcjami Orlenu.
              • uu1 Re:Tusk = Parada Oszustów 09.08.05, 19:25
                Naprawdę nie musisz się martwić o Wł. Cimoszewicza. W II turze ogra kombatanta L.K.
                • palestrina2005 Cimoszenko = Lepper = Gołota 09.08.05, 19:31
                  Sondaże pokazują że nawet z Kaczyńskim nie ma szans - różnica w wynikach jest
                  duża.
                  A z Tuskiem to już wcale nie ma szans - zostanie znokautowany jak Gołota
                  • uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 19:38
                    Sondaże możesz kupować na prawo i lewo. Zwłaszcza na lewo. Wyniku przy urnie nie
                    kupisz. Twój kandydat padnie jak pies Pluto. -:)))
                    • palestrina2005 Cimoszenko - na lewo 09.08.05, 19:56
                      Dobrze napisałeś - zwłaszcza na lewo...
                      Sam przyznałeś mi rację.
                      Wyniki Cimoszenki są już i tak podrasowane.
                      • uu1 Re: Do towarzysza K. D. Palestrinowa. 09.08.05, 20:15
                        Przez L. Kaczyńskiego?
                        PS. Kupowanie wyników na prawo to specjalność "prawicy"?
    • fastum.1 Re: Lepper skazany na rok i trzy miesiące za pomó 09.08.05, 17:47
      to sa ewidentne bzdury, ze Lapper pojdzie siedziec. Oni wszyscy "siedza" na
      Hawai, i wyroki sadow maja,wlasnie na Hawaiach, tam gdzie slonce(nie dochodzi).
    • rrob he he he 09.08.05, 17:49
      znowu się zaśmiewam się jak czytam o tym Gasińskim. Panie Lepper - niech Pan mi
      powie (tak między nami, nie powiem nikomu), jak głupim trzeba być, aby uwierzyć
      w takie banialuki jakie Panu Gasiński naopowiadał ?.
      • uu1 Re: Właśnie takim jak mulat z Kleweek. 09.08.05, 18:00
    • henat brawo Andrzeju Lepperze!!! 09.08.05, 18:36
      Nie lubię kolesi takich jak Jędrek Lepiej ale nie ulega wątpliwości, że świetnie
      sobie radzi w tym teatrzyku. Na razie mogą mu wszyscy nadmuchać i much
      nawpuszczać (na napiszę dokąd - bo automat cenzorski i tak wykropkuje).
      Reklama za bezcen a zamieszczone wyżej opinie obywateli typu "Lepper do pierdla"
      i tak mu wiszą i powiewają.
      Swoją drogą w czym lepsi Szmajdziński, Olechowski et consortes? Że bledsi.
      Jaki naród tacy politycy. Zobaczycie po wyborach kto zawita w Sejmie.
      Niech żyją prezydenci: Cimoszewicz, Tusk, Kaczyński, Lepper i Religa!!!!
      Giertych na premiera a Bochniarzowa do tańca brzucha. Bądź pozdrowiony wyborco>
      • jerry21 Re: brawo Andrzeju Lepperze!!! 09.08.05, 18:40
        dobre - szczegolnie ten automat cenzorski -celnie i krotko.
        moze by redakcja gw -przedstawila tych swoich cenzorkow - i walnela jakis
        krotki tekscik o ich ciezkiej i odpowiedzialnej pracy dla dobra demokracji
        oczywiscie. pan adam m. powinien im ufundowac jakas doroczna nagrode -
        proporzec albo olowiane nozyczki.
      • uu1 Re: skazani do pudła. 09.08.05, 18:46
        a Bochniarzowa do tańca brzucha.
        Ciekawa propozycja, warta rozważenia.
    • me-e ODETCHNOLEM Z ULGA... 09.08.05, 18:55
      ...w polsce nie ma lapowek i kontaktow politykow z mafia
      • amrra Re: ODETCHNOLEM Z ULGA... 09.08.05, 20:57
        me-e napisał:
        > ...w polsce nie ma lapowek i kontaktow politykow z mafia

        50 narzucnych lat wpływów dzikiego wschodu
        pozostawiło swoje ślady, niektórzy Rodacy
        ulegli tej zarazie naśladowania złych wzorów
        ale już zdrowieją .. hmm..przy pomocy prokuratury

      • pantanal Re: ODETCHNOLEM Z ULGA... 10.08.05, 10:47
        me-e napisał:

        > ...w polsce nie ma lapowek i kontaktow politykow z mafia

        wiesz co, mee, poczytaj sobie troche postwo Polakow mieszkajacych w POLSCE. Bo
        twoja optyka jest zachwiana. Za dlugo przebywasz w USA i masz falszywy obraz Polski
    • wy Re: ILE RAZY MOZNA DOSTAWAC WYROK W ZAWIESZENIU? 09.08.05, 19:59
      Ten burak robi sobie jaja z sadu i nic z tego nie wynika!Ten kraj jest chory(na
      kazdym kroku)
    • sluczyn Litania wyborcza. 09.08.05, 20:00
      Litania wyborcza.
      U partyjnego przygłupa
      zamiast głowy jest eseldupa.
      Wolę być wodzem niż w PO portierem.
      Wolę być wodzem niż w SLD zerem.
      Jako wodzowi widzi mi się,
      że nie chcę być kościelnym w PiSie.
      Moja wodza wola,
      nie być w UP za robola.
      Moja wola taka,
      nie być za Wszechpolaka.
      Nawet w LPR byłbym za przygłupa,
      a co gorsze za chłopaka biskupa.
      Feromonem wodza samoobronna gnojowica,
      Ta woń ściąga muchy i zachwyca.
      Końska woń, sex, dużo owsa,
      Taka z PRL Polska mi urosła.
      • ezpa7z9 Rym ze świetego miasta nie do rymu nie do taktu... 09.08.05, 20:10
        wsadz se ....do kontaktu
    • me-e LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 09.08.05, 20:20
      ...Pucz Kwaśniewskiego
      30 lipca sejmowa Komisja Śledcza ds. PKN Orlen przesłucha Włodzimierza
      Cimoszewicza, marszałka Sejmu i bezpartyjnego kandydata SLD na prezydenta RP.
      Niezależnie od tego trwają prace nad raportem końcowym, który ma być gotowy w
      końcu sierpnia. Jego tezy, zebrane przez poszczególnych członków komisji, to:
      Trybunał Stanu dla byłego premiera Leszka Millera, ministra sprawiedliwości
      Barbary Piwnik i byłego szefa UOP Zbigniewa Siemiątkowskiego. Jak podkreślił w
      wypowiedzi dla "Życia Warszawy" (z 20 lipca br.) poseł Konstanty Miodowicz,
      przeprowadzono szeroką operację zarówno w kraju, jak i za granicą po to, by
      ludzie SLD przejęli władzę w Orlenie. Ówczesny minister finansów Marek Belka
      jeździł do USA rozmawiać z tamtejszymi akcjonariuszami, a w Polsce UOP i
      prokuratura zajęły się prezesem Modrzejewskim. Operacja zatrzymania prezesa
      Orlenu została przeprowadzona za zgodą Millera, a według niektórych posłów
      odpowiedzialność powinien ponieść również prezydent Aleksander Kwaśniewski,
      m.in. za rolę, jaką odegrał w planach Jana Kulczyka opanowania sektora
      paliwowego w Polsce. Mamy więc powtórkę z Rywina, gdzie w końcowym raporcie
      pos. Zbigniewa Ziobry z PiS postulowano postawienie przed Trybunałem Stanu
      Kwaśniewskiego, Millera i byłego ministra sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka.
      • davidmors Teraz proponuję osądzić Olechowskiego 09.08.05, 20:46
        Kiedy był ministrem finansów dopuścił do skokowej zmiany kursu złotówki do
        dolara. Umożliwiając w ten sposób wszystkim, którzy o tym się dowiedzieli,
        wzbogacenie się w ciągu 24 godzin.
        Każda operacja skokowej zmiany kursu walut to operacja przestępcza, bez względu
        na uczoność prof ekonomii, którzy to uzasadnią.
        Lepper osądzony i skazany za gadulstwo, czekamy na osądzenie i skazanie
        prawdziwego przestępcy.
        • amrra Re: Teraz proponuję osądzić Olechowskiego 09.08.05, 21:02
          pewnie za dewaluację rubla w `98 też
          i kryzys argentyński..
        • me-e Re: Teraz proponuję osądzić winnych... 09.08.05, 21:06
          ...troche cytaqtow;

          -Minęło 15 lat od wejścia w życie ustawy prywatyzacyjnej. Sprzedany został
          majątek za 97 miliardów złotych. Tych pieniędzy nie ma.

          -To nie był czas i miejsce na refleksję, że po tych 15 latach, gdy
          sprywatyzowane zostało bez mała już wszystko, jesteśmy najbiedniejszym krajem w
          rozszerzonej Unii Europejskiej, o najdroższych kredytach i największym
          bezrobociu. Krajem, w którym wzrost gospodarczy nie przekłada się na wzrost
          miejsc pracy...

          -
          • pantanal Re: Teraz proponuję osądzić winnych... 10.08.05, 09:50
            me-e napisał:

            > ...troche cytaqtow;
            >
            > -Minęło 15 lat od wejścia w życie ustawy prywatyzacyjnej. Sprzedany został
            > majątek za 97 miliardów złotych. Tych pieniędzy nie ma.
            >
            > -To nie był czas i miejsce na refleksję, że po tych 15 latach, gdy
            > sprywatyzowane zostało bez mała już wszystko, jesteśmy najbiedniejszym krajem w
            >
            > rozszerzonej Unii Europejskiej, o najdroższych kredytach i największym
            > bezrobociu. Krajem, w którym wzrost gospodarczy nie przekłada się na wzrost
            > miejsc pracy...
            >
            > -


            Siedzisz w USA i pierdzisz. Nie wiesz kompletnie nic, co sie tu w Polsce dzieje
        • x-y-z Re: Teraz proponuję osądzić Olechowskiego 09.08.05, 21:27
          Ciekawe, kiedy olechowski będzie osądzony za prywatyzację choćby FSM
      • amrra Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 09.08.05, 21:04
        ale odkrycie!!!!!!
        i ten pucz Kwaśniewskiego hahha
        nie pomyliłoci się z puczem Janajewa?
        • me-e Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 09.08.05, 21:10
          amrra napisała:

          > ale odkrycie!!!!!!
          > i ten pucz Kwaśniewskiego hahha
          > nie pomyliłoci się z puczem Janajewa?


          ...wiem u was to normalne
          • pantanal Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 10.08.05, 09:52
            me-e napisał:

            > amrra napisała:
            >
            > > ale odkrycie!!!!!!
            > > i ten pucz Kwaśniewskiego hahha
            > > nie pomyliłoci się z puczem Janajewa?
            >
            >
            > ...wiem u was to normalne


            Skoro piszesz "u was", to przestan sie stroic w puiorka patrioty, Hamerykanie
          • amrra Re: LEPPER TO JEDNAK PROSTY...CHLOP 10.08.05, 10:26
            me-e napisał:

            > amrra napisała:
            >
            > > ale odkrycie!!!!!!
            > > i ten pucz Kwaśniewskiego hahha
            > > nie pomyliłoci się z puczem Janajewa?
            >
            >
            > ...wiem u was to normalne

            słowo: "Wiem" powinna/eś używac z większa ostrożnością,
            podobnie z standardem "normalne", może u was pucz to standard
            ale każdy sądzi według siebie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka