ciaxp Po co żmiją wolnośc? 06.10.05, 10:42 Czy tylko do tego by węszyc, sprawdzac, osądzac, szczuc, intrygowac? A gdzie te zapowiedzi z lat 80-tych o lepszej Polsce? Lepsza tylko dla swoich kolesi? Gad zawsze będzie tylko gadem. Odpowiedz Link Zgłoś
ciaxp gad zawsze będzie gadem? 06.10.05, 10:45 III RP miejsce egzystencji gadów nisczących wszystko i wszystkich? Miłośc bliźniego tylko na Święta.Po co wam wolna RP? Czy tylko do tego by węszyc, sprawdzac, osądzac, szczuc, intrygowac? A gdzie te zapowiedzi z lat 80-tych o lepszej Polsce? Lepsza tylko dla swoich kolesi? Gad zawsze będzie tylko gadem. Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Polak to hipokryta a więc skąd "miłość bliźniego" 06.10.05, 11:32 Mamy w kraju 99% oddanych religii katolików gotowych zawsze podesr.. jeden drugiemu, atakować z powodu nieukrywanej zazdrości i zawiści. Niech Bóg wyzwoli nas z wrodzonej głupoty! Odpowiedz Link Zgłoś
ubu_roy [...] 06.10.05, 10:51 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
vitek25 życzenia 100 lat w zdrowiu :) 06.10.05, 11:10 dla Pana Mirosława Hermaszewskiego!:) Odpowiedz Link Zgłoś
jacentyy4 [...] 06.10.05, 11:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
stachu44 Orly odchodza, zostaja skunksy i szakale co widac 06.10.05, 11:23 na tej liscie. Ale karawany nie zatrzymaja choc ujadaja jak wsciekle. Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Dobry Polak wyje zawsze przeciw wszystkiemu 06.10.05, 11:39 Osiągnięć jako państwo to mamy niewiele bo "to oni zawinili". Zagłosować nie pójdziemy "bo to nic nie da". Jako "miłujacy bliźniego" naród chcemy każdego bezinteresownie oskarżyć, poniżyć i zniszczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Czemu Hermaszewski mial CZERWPONE RECE 06.10.05, 12:15 jak z tej kacapskiej kapsuly wysiadl? Bo co chcial nimi jakiegos lewarka dotknac, to go kacapy po recach praly! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: Czemu Hermaszewski mial CZERWONE RECE 06.10.05, 20:29 jak z tej kacapskiej kapsuly wysiadl? > > Bo co chcial nimi jakiegos lewarka dotknac, to go kacapy po recach praly! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
yamamoto Re: Ostatni lot Hermaszewskiego 06.10.05, 12:18 jestes palant i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmmm To był bardzo dobry pilot 06.10.05, 14:50 Wypominanie mu WRON-y jest zwykłym debilizmem. Był żołnierzem i miał gó.. do gadania. W czynnej służbie jest nadal pełno aktywnych członków PZPR z tamtych czasów, którzy teraz na wyścigi posuwają do kościoła i wieszają psy na komunie. Piloci w Dęblinie bardzo wysoko oceniali jego umiejętności, wiem bo miałem wątpliwą przyjemność odbywania tam służby wojskowej po studiach. Odpowiedz Link Zgłoś
starywiarus Re: To był bardzo dobry pilot 06.10.05, 15:10 wojtekmmm napisał: > Wypominanie mu WRON-y jest zwykłym debilizmem. Był żołnierzem i miał gó.. do > gadania. To stanowiska we WRON obsadzano z poboru? Co ty powiesz? Rozwin to, to bardzo ciekawe. W czynnej służbie jest nadal pełno aktywnych członków PZPR z tamtych > czasów, którzy teraz na wyścigi posuwają do kościoła i wieszają psy na komunie. No to wyrzucac na zbita morde i skromniutka, cieniutka emeryturke - zwlaszcza, ze pieniadze potrzebne, a z bezkregowcow i tak nic w wojsku nie bedzie, bo byc nie moze. > Piloci w Dęblinie bardzo wysoko oceniali jego umiejętności, wiem bo miałem > wątpliwą przyjemność odbywania tam służby wojskowej po studiach. W istocie. Jego poprzednik w tym programie, kosmonauta czechoslowacki Remek zes.. sie przy starcie. A polski czlowiek radziecki z napisem cyrylica na kombinezonie "M. Giermaszewskij" (poszukaj zdjec z epoki, sa w sieci) jednak nie. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 To byl dobry...karierowicz 06.10.05, 20:28 Jego poprzednik w tym programie, kosmonauta czechoslowacki Remek zes.. sie przy starcie. A polski czlowiek radziecki z napisem cyrylica na kombinezonie "M. Giermaszewskij" (poszukaj zdjec z epoki, sa w sieci) jednak nie. To z czego szedl ten fetor jak za stolem prezydialnym WRONY siedzial? Odpowiedz Link Zgłoś
bat56 Re: To byl dobry...karierowicz 07.10.05, 04:01 www.uranos.eu.org/poland/plkosm.html i /www.poland.gov.pl/?document=1845 M.in. tam można czegoś się o Nim dowiedzieć. I nie tylko Tam. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Hermaszewski - lot w kosmos". Szkoda, że wszędzie pełno małych, zawistnych, pełnych nienawiści gnojków, gotowych zawsze, wszystko i wszystkich opluć. Nawet historię swojego narodu, choć prawda, że czasem bolesną. PS Hermaszewski był członkiem Komitetu Obrony Kraju. A także członkiem np. ASE (The Association of Space Explorers) Executive Committee. W przeciwieństwie do Brynków, mirków34, aptosów meerkatów1 i wielu im podobnych, też członków, ale innych. Takich zwykłych. Odpowiedz Link Zgłoś
skun2 Re: To byl dobry...karierowicz 07.10.05, 07:01 nie wiem jak tam było z Wroną u niego, jeśli dał się w to wkręcić to przykra sprawa, chociaz jako wojskowy nie wiem czy miał inne wyjście, nie wiem też co tam porabiał, ale skoro był w kosmosie to musiał być dobry, a nawet najlepszy z wszystkich polskich pilotów. Ot tyle mam do powiedzenia, nic mądrego:) Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmmm Re: starywiarus 07.10.05, 08:24 Pewnie tego nie przeczytasz, bo późno odpowiadam, ale jeżeli dowiesz się co znaczy WRON, to zrozumiesz skąd brali się jej członkowie. Dowiedz się też, co to jest pobór, bo mylisz pojęcia. Dla ułatwienia dodam, że nie dotyczy on pułkowników w czynnej służbie. Wywalanie na cieniutką emeryturkę, jest też ciekawym pomysłem. Mielibyśmy armię dowodzoną przez samych poruczników i młodszych chorążych, bo oficerowi starsi są w większości "umoczeni" w komunizm - według twojej logiki. Na koniec - faktycznie zesranie się jakiegoś pepika ma bardzo wiele wspólnego z faktem, że Hermaszewski był znakomitym pilotem. Odpowiedz Link Zgłoś