Dodaj do ulubionych

CIA na Mazurach

04.11.05, 02:21
Trzeba przyznac ze to jest doskonaly zarzut przed ktorym nie da sie obronic.
Jezeli i Human Watch i Red Cross mowia ze jest tam tajne wiezienie to znaczy
ze to musi byc prawda. Jezeli nikt tego wiezienia nie moze znalezc to tylko
dlatego ze jest tajne. To oczywiscie dowod na to wiezienie istnieje poniewaz
gdyby nie bylo tajne to byloby je mozna znalezc.

Catch 22
Obserwuj wątek
    • szczurbiurowy Rosyjska prowokacja 04.11.05, 06:18
      Myślę, że ala sprawa jest rosyjskaprowokacją, mającą na celu osłabienie pozycji
      Polski w Uniii Europejskiej. Bo jeśli Polsk ajest "amerykańskim psem
      łańcuchowym" i robi takie rzeczy, to jak można jej pomagac w sprawie rurociagu
      i jak w ogóle można być solidarnym z takim krajem. Trzeba przyznać, ze z punktu
      widzeni aRosjan pociągnięcie mistrozowskie, bo nie wskazujące na nich jako
      inspiratorów i nie mające żadnego zwiazku ze sprawami wschodnimi. Ale dla
      wizerunku Polski w zachjodnich demokracjach - kompletnie demolujące. Teraz
      trzeba się skupić na osłabieniuwiarogodności Humans Right Watch i wskazaniu
      dotychczasowych pomyłek, że są paputczykami i że w czasie stanu wojennego nie
      widzieli łamania praw człowieka w Polsce
    • bagarmosen Re: CIA na Mazurach 04.11.05, 06:25
      ------jesli NIE MA ! naprawde więzień ---to jedyne wyjście zaprosić KE !celem
      sprawdzenia , to może być ratunek! ale jesli naprawdę sa TO HANBA TEMU
      KRAJOWI I NIM RZADZĄCYM!!!
      • maureen2 Re: CIA na Mazurach 04.11.05, 09:28
        nie można zapraszać na kontrolę,bo wykryją przeludnienie w więzieniach niezgod-
        ne z przepisami i nauszające humanitarne warunki odbywania kary i każa wypuścic
        więżniów.
    • zarah80 Re: CIA na Mazurach 04.11.05, 06:53
      Trzeba zaczac z tym, ze jedyna argumentacja Human Watch polega na ladowaniu
      samolotu na polskim lotnisku. Wiecej nie wiemy, i wiecej nie wie tez HumanWatch.
      Niekoniecznie ladowanie musi oznaczac, ze sa wiezenia. W innych krajach oprocz
      PL i Rumunii tez ladowaly ale nikt niczego podejrzanego w tym nie widzial.
      Washington Post pisze, ze CIA nie chce ujawnic krajow, w ktorych takie wiezenia
      istnieja, poniewaz sie obawia, ze te kraje padna ofiarom zamachow. Human Watch
      jednak, mimo braku PRAWDZIWYCH I 100 PROCENTOWYCH dowodow naraza Polske i
      Rumunie na zamachy!
      To nie jest sobie jakas story ktora w celach sensacyjnych mozna rozdmuchac.
      Szczegolnie ludzie z Human Watch powinni byc odpowiedzialni i ostrozni w takiej
      sytuacji!

      PS: Jesli jednak istnieja takie wiezenia, trzebaby koniecznie zajac sie
      politykami ktorzy byliby odpowiedzialni za ta sytuacje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka