adamw
18.11.05, 12:52
Brezniew takoż dostał Virituti bodajze, które mu ze wzgledów formalnych odebrano.
Niemniej jednak nadanie sekciarskiemu kryminaliscie najwyższego w Rzeczpospolitej odznaczenia byłoby symbolicznym dowodem upadku wartości patriotycznych w Polsce. Nieszczęsne królestwo i zginienia bliskie...ech:(