Dodaj do ulubionych

Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką

    • pavlikmedvid Panie Prezydencie, a co z Konstytucja? 23.12.05, 13:18
      "Uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji"...
      Daremne przysiegi...
      • bikeman co to kogo obchodzi, wazne ze lud ciemny 23.12.05, 15:05
        ...i ciagle w to wierzy
    • callafior Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 13:21
      Nie dla nierobów, tylko dla ludzi, którym nieudolna transformacja ustrojowa
      "podcięła nogi". A największymi nierobami są polscy pseudoprzedsiębiorcy, którzy
      wykorzystując bezrobocie, "zatrudniają" pracownika, a po wykonaniu przez niego
      pracy nie płacą. Takim "pracodawcom" dziękujemy.
    • signal A Kwaśniewski w archikatedrze nie był ? 23.12.05, 13:23
      dlaczego
    • widziane_inaczej Michnikowszczyzna leje krokodyle łzy, Żenujące 23.12.05, 13:25
    • widziane_inaczej Michnik ta Twoja Gazetka Wybiórcza to wyjątkowySyf 23.12.05, 13:27
      • bikeman to co ty tu jeszcze robisz? zmiataj 23.12.05, 15:08
    • kinga67 polacy nie kaczory...:)) 23.12.05, 13:27
      no to czas sie spakowac...
    • uczciwypolak Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 13:32
      Zenujacy to ty jestes kacapie mogles sie starac o ten urzad glowy panstwa tylko
      kto chcialby miec takiego przyglupa???
    • widziane_inaczej Vivat Kaczor! Zaczynamy nowy dzień bez Czerwonych 23.12.05, 13:37
      • sclavus Re: Vivat Kaczor! Zaczynamy nowy dzień bez Czerwo 23.12.05, 13:42
        sami czerwoni ze wstydu będą.... jeszcze tylko parę chwil.. a zacznie się....
        Masz dużo racji - łatwiej was teraz będzie poznać... choć w zimie to i na mróz
        co nieco będziecie mogli zwalić...
        • bio.mum Kultura PiSiorów:))) 23.12.05, 13:46
          Panie Kaczyńki. Pana fani na Forum GW:))))) Buhahahahahahaha

          • [...]

          Przeczytaj komentowany artykuł »
          tadeusz1965 23.12.05, 10:47 + odpowiedz


          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.



          • [...]

          Przeczytaj komentowany artykuł »
          mindhardcore 23.12.05, 10:49 + odpowiedz


          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.



          • Re: Wstyd... Polacy...

          Przeczytaj komentowany artykuł »
          kantdupy 23.12.05, 12:03 + odpowiedz


          Wal się je.any pederasto.



          • [...]

          Przeczytaj komentowany artykuł »
          mordzinas 23.12.05, 12:20 + odpowiedz


          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • sclavus Re: Kultura PiSiorów:))) 23.12.05, 13:56
            miałem rację, mówiąc że po "nich" dużo sprzątania będzie...
            jeszcze prawie nic a już jak w stajni Augiasza....
    • widziane_inaczej Wybiórczy Cenzor męczysz się i Wycinasz i Wycinasz 23.12.05, 13:38
      • tales1 Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:31
        Ale jaja! To tzw. michnikowa demokracja! Odmieńcy!
        • bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:35
          tales1 napisał:

          > Ale jaja! To tzw. michnikowa demokracja! Odmieńcy!
          to co ty tu jeszcze robisz ???masturbujesz się???
        • bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:36
          typowa odpowiedz idioty...
          • realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:47
            Bik(ej5) i Bik(eman) macie takie same przedrostki - jedna osóbka z was, czy
            rozdwojenie jaźni?
            • bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:48
              realista1000 napisał:

              > Bik(ej5) i Bik(eman) macie takie same przedrostki - jedna osóbka z was, czy
              > rozdwojenie jaźni?
              a ty jastes jeden i te TRZY ZERA????
              • realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:03
                To ty na pewno jesteś Wandzia Rapaczyńska albo Helenka Łuczywo! Chyba że razem
                siedzicie na forum, koleżaneczki!
                • bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:07
                  romek, zostaw juz w spokoju ten komputer i idz spalowac paru "odmiencow" razem z
                  mlodzieza wszechpolska
                • bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:10
                  realista1000 napisał:

                  > To ty na pewno jesteś Wandzia Rapaczyńska albo Helenka Łuczywo! Chyba że razem
                  > siedzicie na forum, koleżaneczki!
                  Tales i realista z TRZEMA ZERAMI-z kim mam rozmawiać??? ,bo każdego podziwiam....uwijacie sie jak w ukropie....ale pokłony dla obu mistrzów pióra!!!
                  • realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:33
                    jaki tales? Ten z Miletu? Ty też bik(ej5)+(man) jesteś niezły! Widać szkołę
                    Adasia! Tylko dyżur chyba ci się niedługo skończy w GW, nie?
                    • bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:35
                      za to ty dzis w szkole miales wolne, wiec masz czas pofolgowac
                      • realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:48
                        Tak jak ty, fąflu!
                    • bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:43
                      realista1000 napisał:

                      > jaki tales? Ten z Miletu? Ty też bik(ej5)+(man) jesteś niezły! Widać szkołę
                      > Adasia! Tylko dyżur chyba ci się niedługo skończy w GW, nie?
                      A twoje TRZY ZERA oddasz na mszę świetą???
                      • realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:48
                        Nie, oddam tobie do kolekcji!
                      • bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:57
                        bikej5 znizasz sie do poziomu realisty, przykre,
                        skoncz dyskusje, bo chlopak zbyt tempy zeby cokolwiek zrozumiec
                        • bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 16:02
                          bikeman napisał:

                          > bikej5 znizasz sie do poziomu realisty, przykre,
                          > skoncz dyskusje, bo chlopak zbyt tempy zeby cokolwiek zrozumiec

                          ściągam zbroje..
            • bikeman znasz pojecie "zbieg okolicznosci"??? 23.12.05, 15:06
              czy tego w podstawowce nie uczyli?
      • rom48 A cos ty z choinki czy ksiezyca,ze dopiero teraz 23.12.05, 18:34
        zauwazyles cenzure w Gazecie:DDDDD Ja to wiem od kilku lat. I nikt mi nie powie, ze to tylko wtedy gdy ktos narusza regulamin lub dobre obyczaje. Tna co im nie pasuje do stawianych tez.
    • widziane_inaczej Michnik! Woda z głów czytelników zrobi Tobie Potop 23.12.05, 13:40
    • widziane_inaczej Nawlewałeś ludziom tyle wody,już sie wylewa,Uważaj 23.12.05, 13:43
    • robo2g POmimo wszystkiego czytelnia GW kocha kwasa!!!!!!! 23.12.05, 13:56
      Ja piurkuje, czego wy !@#$% chcecie od Kaczora. To co przez te ostatnie 10 lat
      bylo super i mieliscie wspanialego prezydenta co spotykal sie ze szpiegiem, pil
      vodke podczas waznych uroczystosci, a na koniec wypuscil przestepce!!!!!. To
      ze jestesmy w NATO i UE, to naprawde zadna zaslugo tej czerwonej szmaty.
      Niewiezcie w cuda. Ten sondaz GW (Kto bedzie/byl najlepszym prezydentem)
      pokazuje kto czyta ta cala GW.
    • padliniarz ..nikt sie z toba nie pojedna bandyto 23.12.05, 13:57
      pojednaj sie ze swoim ZOMO morderco
      • macio19 Re: ..nikt sie z toba nie pojedna bandyto 23.12.05, 14:10
        Szczekajcie to juz ostatni raz
    • bikeman 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 14:23
      w tym roku przybylo nam nowe swieto:
      23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ
      • bikej5 Re: 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 14:36
        bikeman napisał:

        > w tym roku przybylo nam nowe swieto:
        > 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ
        z góry uprzedzam-bedzie dniem wolnym od pracy!!!:)
        • bikeman Re: 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 14:38
          ja tam wolalbym, zeby go w ogole nie bylo :/
          • wy Re: 23 grudnia - PODWOJNE SWIETO NARODOWE!!! 23.12.05, 23:00
            Czyli odejscie Kwacha , i w koncu mamy normalnego prezydenta!!! Wszystkiego
            najlepszego panie Kaczynski!!!
      • mordzinas Re: 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 23:29
        bikeman napisał:

        > w tym roku przybylo nam nowe swieto:
        > 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ

        Spróbuj się skosultować z psychiatrą.
        Dziś znane są leki na twoją niedyspozycję.
        Warto być zdrowym.
    • bsc1 O IV RP powinno zdecydować referendum! 23.12.05, 14:39
      Mnożenie RP jest propagandowym chwytem i prowadzi do nikąd.
      Oby nowy Prezydent nie okazał się Prezydentem "Dwugłowym"
      • bikeman Re: O IV RP powinno zdecydować referendum! 23.12.05, 14:41
        o ile mi wiadomo to taki wlasnie jest, wiec nie ma sie zbytnio co okazac...
      • kotek.filemon Re: O IV RP powinno zdecydować referendum! 23.12.05, 14:42
        > Oby nowy Prezydent nie okazał się Prezydentem "Dwugłowym"

        Marzenie, nomen-omen, ściętej głowy. Oby tylko nie okazało się, że ważniejsza
        jest ta głowa skryta w cieniu...
        • phun Re: O IV RP TO PROJEKT WARTY 24.12.05, 13:15
          by nakarmic nimi warszawskie szczury mieszkajace w studzienkach kanalizacyjnych
    • bloody_rabbit Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:40
      Niech nam żyje miłościwie nam panujący Lech I Kaczyński!!

      Hip hip hurra!

      (To mówiłem ja, trener Jarząbek).
      • bikeman Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:43
        zycze ci, zeby ci zrobil tak dobrze z ogrodkiem jak nam z warszawa, szkoda
        tylko, ze teraz te "wspaniale" rzady beda mialy "nieco" wiekszy zasieg.. :/
    • 123rbr Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:42
      Jaki kraj taki prezydent !!!
      • bikeman Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:44
        swiete slowa :/
        do dupy z takim krajem
        • kanabi Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:51
          obiecales, nie dales
          jak nazwac co zrobiles
          czuje sie pokrzywdzony
          tym co nam uczyniles
          lepiej wyjedz do Bagdadu
          krzycze wraz z innymi
          SPIEPRZAJ DZIADU!!!!!!!:D
          • bikeman Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:56
            trzeba bylo myslec wczesniej i nie glosowac na swirow zawierzajac ich pustym
            obietnicom...
            ale co do jednego sie zgadzamy:
            SPIEPRZAJ DZIADU!!! WON!!!
          • lavojtek Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:57
            Slaba ta twoja "tworczosc" kanabi. I rymy tez jakies takie czestochowskie :)
            Pozdrawiam w ten cudowny dzien :)
    • jarosz-fan Pierwszy Kurdupel Czwartej Rzeczpospolitej 23.12.05, 15:00
      Czekam kurduplu spokojnie aż cię wywiozą na taczkach z Pałacu.
      Nie gratuluję ci - człowiek wynajmujący Kurskiego w celach propagandowych jest
      zwykłą szmatą. SZMATĄ jesteś, kurdupelku bez honoru. Hańba !
      • 1normalnyczlowiek jarosz_fan elitki czerwonych gnojków 23.12.05, 18:01
        jarosz-fan napisał:
        > Czekam kurduplu spokojnie aż cię wywiozą na taczkach z Pałacu.
        > Nie gratuluję ci - człowiek wynajmujący Kurskiego w celach propagandowych jest
        > zwykłą szmatą. SZMATĄ jesteś, kurdupelku bez honoru. Hańba !

        1nc: Niech żyje Krystalicznie Czysty i jego T.Nałęcz.
    • oldbay Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 15:00
      A mi szkoda że Kwasniewscy musieli ustąpić Kaczyńskiemu. Według mnie A.
      Kwaśniewski był bardzo dobrym prezydentem, razem z żoną stanowili bardzo ładną,
      kulturalną prezydencką parę. A teraz Kaczyńscy... Niee, to nie to samo... :-(


      -
      oldbay
    • qc Przysiega. Jedna pusta obietnica mniej czy wiecej 23.12.05, 15:07
      Komu tym razem znow cos obiecal ?
      Nie zwrocil sie do narodu ani raz.
      Ciemny lud juz swoje zrobil ?
      Teraz tylko bedzie bezmyslne i pyszalkowate piastowanie.
      • qc Koronacja. 23.12.05, 15:09
        • qc Re: Koronacja. 23.12.05, 15:09
          Oby korona byla, cierniowa.
          • bikeman Re: Koronacja. 23.12.05, 15:12
            oby nie, bo jeszcze przedziurawi te pusta makowke i wyjdzie na jaw, ze w srodku
            tylko rodzynek...
      • 1normalnyczlowiek Narodu nie musi pouczać 23.12.05, 18:03
        qc napisał:
        > Komu tym razem znow cos obiecal ?
        > Nie zwrocil sie do narodu ani raz.
        > Ciemny lud juz swoje zrobil ?
        > Teraz tylko bedzie bezmyslne i pyszalkowate piastowanie.

        1nc: Naród usłyszał od kogo będzie wymagał uczciwości.
    • jarosz-fan PREZYDENT 23.12.05, 15:11
    • jarosz-fan WSZYSTKICH 23.12.05, 15:11
    • jarosz-fan POLAKÓW 23.12.05, 15:12
    • jarosz-fan A ZWŁASZCZA 23.12.05, 15:12
    • jarosz-fan KURSKIEGO 23.12.05, 15:12

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka