pavlikmedvid Panie Prezydencie, a co z Konstytucja? 23.12.05, 13:18 "Uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji"... Daremne przysiegi... Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman co to kogo obchodzi, wazne ze lud ciemny 23.12.05, 15:05 ...i ciagle w to wierzy Odpowiedz Link Zgłoś
callafior Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 13:21 Nie dla nierobów, tylko dla ludzi, którym nieudolna transformacja ustrojowa "podcięła nogi". A największymi nierobami są polscy pseudoprzedsiębiorcy, którzy wykorzystując bezrobocie, "zatrudniają" pracownika, a po wykonaniu przez niego pracy nie płacą. Takim "pracodawcom" dziękujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
widziane_inaczej Michnik ta Twoja Gazetka Wybiórcza to wyjątkowySyf 23.12.05, 13:27 Odpowiedz Link Zgłoś
uczciwypolak Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 13:32 Zenujacy to ty jestes kacapie mogles sie starac o ten urzad glowy panstwa tylko kto chcialby miec takiego przyglupa??? Odpowiedz Link Zgłoś
widziane_inaczej Vivat Kaczor! Zaczynamy nowy dzień bez Czerwonych 23.12.05, 13:37 Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Vivat Kaczor! Zaczynamy nowy dzień bez Czerwo 23.12.05, 13:42 sami czerwoni ze wstydu będą.... jeszcze tylko parę chwil.. a zacznie się.... Masz dużo racji - łatwiej was teraz będzie poznać... choć w zimie to i na mróz co nieco będziecie mogli zwalić... Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Kultura PiSiorów:))) 23.12.05, 13:46 Panie Kaczyńki. Pana fani na Forum GW:))))) Buhahahahahahaha • [...] Przeczytaj komentowany artykuł » tadeusz1965 23.12.05, 10:47 + odpowiedz Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. • [...] Przeczytaj komentowany artykuł » mindhardcore 23.12.05, 10:49 + odpowiedz Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. • Re: Wstyd... Polacy... Przeczytaj komentowany artykuł » kantdupy 23.12.05, 12:03 + odpowiedz Wal się je.any pederasto. • [...] Przeczytaj komentowany artykuł » mordzinas 23.12.05, 12:20 + odpowiedz Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Kultura PiSiorów:))) 23.12.05, 13:56 miałem rację, mówiąc że po "nich" dużo sprzątania będzie... jeszcze prawie nic a już jak w stajni Augiasza.... Odpowiedz Link Zgłoś
widziane_inaczej Wybiórczy Cenzor męczysz się i Wycinasz i Wycinasz 23.12.05, 13:38 Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:31 Ale jaja! To tzw. michnikowa demokracja! Odmieńcy! Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:35 tales1 napisał: > Ale jaja! To tzw. michnikowa demokracja! Odmieńcy! to co ty tu jeszcze robisz ???masturbujesz się??? Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:36 typowa odpowiedz idioty... Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:47 Bik(ej5) i Bik(eman) macie takie same przedrostki - jedna osóbka z was, czy rozdwojenie jaźni? Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 14:48 realista1000 napisał: > Bik(ej5) i Bik(eman) macie takie same przedrostki - jedna osóbka z was, czy > rozdwojenie jaźni? a ty jastes jeden i te TRZY ZERA???? Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:03 To ty na pewno jesteś Wandzia Rapaczyńska albo Helenka Łuczywo! Chyba że razem siedzicie na forum, koleżaneczki! Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:07 romek, zostaw juz w spokoju ten komputer i idz spalowac paru "odmiencow" razem z mlodzieza wszechpolska Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:10 realista1000 napisał: > To ty na pewno jesteś Wandzia Rapaczyńska albo Helenka Łuczywo! Chyba że razem > siedzicie na forum, koleżaneczki! Tales i realista z TRZEMA ZERAMI-z kim mam rozmawiać??? ,bo każdego podziwiam....uwijacie sie jak w ukropie....ale pokłony dla obu mistrzów pióra!!! Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:33 jaki tales? Ten z Miletu? Ty też bik(ej5)+(man) jesteś niezły! Widać szkołę Adasia! Tylko dyżur chyba ci się niedługo skończy w GW, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:35 za to ty dzis w szkole miales wolne, wiec masz czas pofolgowac Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:48 Tak jak ty, fąflu! Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:43 realista1000 napisał: > jaki tales? Ten z Miletu? Ty też bik(ej5)+(man) jesteś niezły! Widać szkołę > Adasia! Tylko dyżur chyba ci się niedługo skończy w GW, nie? A twoje TRZY ZERA oddasz na mszę świetą??? Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:48 Nie, oddam tobie do kolekcji! Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 15:57 bikej5 znizasz sie do poziomu realisty, przykre, skoncz dyskusje, bo chlopak zbyt tempy zeby cokolwiek zrozumiec Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: Tu cenzurują wypowiedzi niewygodne dla "GW"! 23.12.05, 16:02 bikeman napisał: > bikej5 znizasz sie do poziomu realisty, przykre, > skoncz dyskusje, bo chlopak zbyt tempy zeby cokolwiek zrozumiec ściągam zbroje.. Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman znasz pojecie "zbieg okolicznosci"??? 23.12.05, 15:06 czy tego w podstawowce nie uczyli? Odpowiedz Link Zgłoś
rom48 A cos ty z choinki czy ksiezyca,ze dopiero teraz 23.12.05, 18:34 zauwazyles cenzure w Gazecie:DDDDD Ja to wiem od kilku lat. I nikt mi nie powie, ze to tylko wtedy gdy ktos narusza regulamin lub dobre obyczaje. Tna co im nie pasuje do stawianych tez. Odpowiedz Link Zgłoś
widziane_inaczej Michnik! Woda z głów czytelników zrobi Tobie Potop 23.12.05, 13:40 Odpowiedz Link Zgłoś
widziane_inaczej Nawlewałeś ludziom tyle wody,już sie wylewa,Uważaj 23.12.05, 13:43 Odpowiedz Link Zgłoś
robo2g POmimo wszystkiego czytelnia GW kocha kwasa!!!!!!! 23.12.05, 13:56 Ja piurkuje, czego wy !@#$% chcecie od Kaczora. To co przez te ostatnie 10 lat bylo super i mieliscie wspanialego prezydenta co spotykal sie ze szpiegiem, pil vodke podczas waznych uroczystosci, a na koniec wypuscil przestepce!!!!!. To ze jestesmy w NATO i UE, to naprawde zadna zaslugo tej czerwonej szmaty. Niewiezcie w cuda. Ten sondaz GW (Kto bedzie/byl najlepszym prezydentem) pokazuje kto czyta ta cala GW. Odpowiedz Link Zgłoś
padliniarz ..nikt sie z toba nie pojedna bandyto 23.12.05, 13:57 pojednaj sie ze swoim ZOMO morderco Odpowiedz Link Zgłoś
macio19 Re: ..nikt sie z toba nie pojedna bandyto 23.12.05, 14:10 Szczekajcie to juz ostatni raz Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 14:23 w tym roku przybylo nam nowe swieto: 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 14:36 bikeman napisał: > w tym roku przybylo nam nowe swieto: > 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ z góry uprzedzam-bedzie dniem wolnym od pracy!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 14:38 ja tam wolalbym, zeby go w ogole nie bylo :/ Odpowiedz Link Zgłoś
wy Re: 23 grudnia - PODWOJNE SWIETO NARODOWE!!! 23.12.05, 23:00 Czyli odejscie Kwacha , i w koncu mamy normalnego prezydenta!!! Wszystkiego najlepszego panie Kaczynski!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ 23.12.05, 23:29 bikeman napisał: > w tym roku przybylo nam nowe swieto: > 23 grudnia - DZIEŃ ŻAŁOBY NARODOWEJ Spróbuj się skosultować z psychiatrą. Dziś znane są leki na twoją niedyspozycję. Warto być zdrowym. Odpowiedz Link Zgłoś
bsc1 O IV RP powinno zdecydować referendum! 23.12.05, 14:39 Mnożenie RP jest propagandowym chwytem i prowadzi do nikąd. Oby nowy Prezydent nie okazał się Prezydentem "Dwugłowym" Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: O IV RP powinno zdecydować referendum! 23.12.05, 14:41 o ile mi wiadomo to taki wlasnie jest, wiec nie ma sie zbytnio co okazac... Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: O IV RP powinno zdecydować referendum! 23.12.05, 14:42 > Oby nowy Prezydent nie okazał się Prezydentem "Dwugłowym" Marzenie, nomen-omen, ściętej głowy. Oby tylko nie okazało się, że ważniejsza jest ta głowa skryta w cieniu... Odpowiedz Link Zgłoś
phun Re: O IV RP TO PROJEKT WARTY 24.12.05, 13:15 by nakarmic nimi warszawskie szczury mieszkajace w studzienkach kanalizacyjnych Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:40 Niech nam żyje miłościwie nam panujący Lech I Kaczyński!! Hip hip hurra! (To mówiłem ja, trener Jarząbek). Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:43 zycze ci, zeby ci zrobil tak dobrze z ogrodkiem jak nam z warszawa, szkoda tylko, ze teraz te "wspaniale" rzady beda mialy "nieco" wiekszy zasieg.. :/ Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:42 Jaki kraj taki prezydent !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:44 swiete slowa :/ do dupy z takim krajem Odpowiedz Link Zgłoś
kanabi Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:51 obiecales, nie dales jak nazwac co zrobiles czuje sie pokrzywdzony tym co nam uczyniles lepiej wyjedz do Bagdadu krzycze wraz z innymi SPIEPRZAJ DZIADU!!!!!!!:D Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:56 trzeba bylo myslec wczesniej i nie glosowac na swirow zawierzajac ich pustym obietnicom... ale co do jednego sie zgadzamy: SPIEPRZAJ DZIADU!!! WON!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lavojtek Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 14:57 Slaba ta twoja "tworczosc" kanabi. I rymy tez jakies takie czestochowskie :) Pozdrawiam w ten cudowny dzien :) Odpowiedz Link Zgłoś
jarosz-fan Pierwszy Kurdupel Czwartej Rzeczpospolitej 23.12.05, 15:00 Czekam kurduplu spokojnie aż cię wywiozą na taczkach z Pałacu. Nie gratuluję ci - człowiek wynajmujący Kurskiego w celach propagandowych jest zwykłą szmatą. SZMATĄ jesteś, kurdupelku bez honoru. Hańba ! Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek jarosz_fan elitki czerwonych gnojków 23.12.05, 18:01 jarosz-fan napisał: > Czekam kurduplu spokojnie aż cię wywiozą na taczkach z Pałacu. > Nie gratuluję ci - człowiek wynajmujący Kurskiego w celach propagandowych jest > zwykłą szmatą. SZMATĄ jesteś, kurdupelku bez honoru. Hańba ! 1nc: Niech żyje Krystalicznie Czysty i jego T.Nałęcz. Odpowiedz Link Zgłoś
oldbay Re: Lech Kaczyński złożył przysięgę prezydencką 23.12.05, 15:00 A mi szkoda że Kwasniewscy musieli ustąpić Kaczyńskiemu. Według mnie A. Kwaśniewski był bardzo dobrym prezydentem, razem z żoną stanowili bardzo ładną, kulturalną prezydencką parę. A teraz Kaczyńscy... Niee, to nie to samo... :-( - oldbay Odpowiedz Link Zgłoś
qc Przysiega. Jedna pusta obietnica mniej czy wiecej 23.12.05, 15:07 Komu tym razem znow cos obiecal ? Nie zwrocil sie do narodu ani raz. Ciemny lud juz swoje zrobil ? Teraz tylko bedzie bezmyslne i pyszalkowate piastowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
bikeman Re: Koronacja. 23.12.05, 15:12 oby nie, bo jeszcze przedziurawi te pusta makowke i wyjdzie na jaw, ze w srodku tylko rodzynek... Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Narodu nie musi pouczać 23.12.05, 18:03 qc napisał: > Komu tym razem znow cos obiecal ? > Nie zwrocil sie do narodu ani raz. > Ciemny lud juz swoje zrobil ? > Teraz tylko bedzie bezmyslne i pyszalkowate piastowanie. 1nc: Naród usłyszał od kogo będzie wymagał uczciwości. Odpowiedz Link Zgłoś