jerzy-j Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 18:39 Wracać do siebie brudasy! Wystarczy nam już zbrodniarzy kaczyńskich, arabusów zamachowców nam tu nie potrzeba! WON! Odpowiedz Link Zgłoś
davidmors Rachunki zapłaci RZECZPOSPOLITA, a jeszcze lepiej 07.02.06, 18:46 niech zapłaci tych paru głuptaków, którzy spowodowali obrażanie uczuć religinych innych. Za dodatkową ochronę ambasad, za dodatkowe koszta. Niech płacą sprawcy! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Rachunki zapłaci RZECZPOSPOLITA, a jeszcze le 07.02.06, 20:29 - i to z nawiazka!!! Wara od religii! Uczuc religijnych nie wolno obrazac. Wolnosc slowa - tak! - Ale z poszanowaniem uczuc religijnych innych ludzi! Odpowiedz Link Zgłoś
opt Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 19:17 jerzy-j napisał: > Wracać do siebie brudasy! Wystarczy nam już zbrodniarzy kaczyńskich, arabusów > zamachowców nam tu nie potrzeba! WON! Polscy muzułmanie nie wadzą nikomu i naleąży zrobić wszystko by tak dalej było.Również ciągle należy pracować nad wizerunkiem Polski w krajach muzułmńskich, chociażby ze względu na turystykę.Oczywiście nic nie mam przeciwko wysłaniu całego PiSu,np.do Iranu,Arabii Saudyjskiej lub Afganistanu. Odpowiedz Link Zgłoś
altspringe Sprawa jest prosta 07.02.06, 19:19 Wojna już w toku. Dopuszczono do tego (jakieś eurobałwany) że facety w przescieradlach wlazły juz nam na glowe. I sie panoszą. Poniewaz jest wojna, nie czas na głupawe rozwazania moralno-etyczne. Po prostu za wszelką cene trzeba chronić naszych przed rzezimieszkami w przesieradlach. Dlatego należy zwalczać głupoli jak ten facet z Rzepy, ktorzy bezmyslnie narazaja naszych obywateli na poderzniecie gardła. Odpowiedz Link Zgłoś
foxfox4 Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 19:21 ...tym nidogolonym gościom w zwiewnych szatach popierniczyło sie w łbach-ciekaw jestem gdyby nie mieli ropy czym by nas szantażowali? Odpowiedz Link Zgłoś
sajuz33 a mnie denerwuje i obraża ta jego czapeczka,serio! 07.02.06, 19:21 nie wiem czy mogę kogoś prosić, żeby mnie za to przeprosił. To może byc ktokolwiek. Ale najlepiej niech to zrobi Miśkiewicz na pierwszej stronie "Rocznika tatarskiego". Oczywiśśie tłustym drukiem. Odpowiedz Link Zgłoś
ak53 Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 19:36 Muzułmanie jak zwykle przeginają. Stajecie się bezczelni w swoich żądaniach. Odpowiedz Link Zgłoś
jorgensk Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 19:51 Tak oczywiscie - przepraszjmy na kolanach, a moze lepiej i prosciej zabijmy redaktora naczelnego i spalmy redakcje Rzeczpospolitej. Ustapmy tej zdziczalej tluszczy bo jezeli tego nie zrobimy to oni nam dopiero pokaza - na czele ze swym dobrodusznym przewodnikiem duchowym p.Tomaszem Miskiewiczem. To nie my powinnismy przepraszc tylko oni muzulmanie za masakry popelnione na bezbronnych ludziach, za zamachy terrorystyczne, saczenie jadu nietolerancji i jeszcze jedna probe zawladniecia nasza europejska cywilizacja. Nie pozwulmy zapedzic sie terrorysta w slepa ulice. To oni ponosza wine za rozpetanie tej histeri bo kazdu normalny czlowiek, czlowiek gleboko wierzacy najpierw probuje znalesc powod zaistnialej sytuacji i wyjsc z tej sytuacji metodami pokojowymi. Im wieksze przekonanie o slusznosci prawd ktore sie glosi tym lagodniejsza i bardziej milosierna argumentacja bo przeciez wiadomo ze Bog potrafi sam wymierzc odpowiednia kare. To jednak co muzulmanie zademonstrowali nam w ostatnich dniach jasno okresla czego po nich mozemy sie spodziewac - za rysunek smierc! Tymczasem zadowolimy sie spaleniem kilku ambasad i konsulatow, a w Iraku poderzniemy gardla jakims inzynierom ktorzy przyjchali tu aby zbudowac elektrownie czy stacje uzdatniania wody. Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 20:01 ta dzicz biegajaca po ulica jest sterowana przez ich o.dyrektorow i tutaj i tam jest to szkodliwe działanie choc u nas w duzo łagodniejszej formie Odpowiedz Link Zgłoś
mathyy Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 22:09 dorna na kolana i sam przepraszaj. -------- pomóż milicji - pobij się sam Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Re: Dlaczego Marcinkiewicz w moim imieniu 07.02.06, 22:52 bo jestem Polakiem, bez konsultacji spolecznej lub solidaryzowania sie z reszta Europy---PRZEPRASZA?? ZA CO??Za wolnosc mysli??Uwaza, ze trafi owo przeproszenie do swoloczy o bandyckim zachowaniu??Marcinkiewicz, masz farta, ze przepraszasz z Polski, bo w Teheranie, twoje sorry utkneloby pod zwalem kamieni! I nikt by nie uslyszal, ze to polski premier jest taki mily.Oni nie odrozniaja Danii od Niemiec czy Szwecji od Norwegii. Przy okazji spalili wiele flag, wiec przeslanie OBRAZONYCH jest czytelne.No i ta umiarkowana DURNOTA Miskiewicza. Polak, a mu od.........o!Miskiewicz, mowimy po polsku, zyjemy w Polsce, mamy dosyc problemow, wiec wiecej polskich JAJ, chlopie, i nie wazne czy z budda, mahometem, jezusem czy innym prorokiem.Polska to twoja, moja i innych wyznawcow oczyzna, ale WSPOLNA jest POLSKA dupku, nie RELIGIA! Nie pojmujesz?? Odpowiedz Link Zgłoś
pestycyd Re: Polscy muzułmanie: na razie bez doniesienia d 07.02.06, 23:44 Islam kojazy mi sie tylko z wynaturzeniem, wykolejeniem, choroba nienawisci itd itp... szkoda mi tych ludzi. Wiem jedno Islam i wiara w Allaha nie ma niczego wspolnego z religia chrzescijanska. Po czynach ich poznacie - to cytat z Bibli i idac tym tropem Allaha mozna porownac do Szatana. Odpowiedz Link Zgłoś
toporowa Geremek i Smolar bez liberalnych ceregieli 08.02.06, 12:48 Nie spodziewalam sie ze z powodu ubolewania rzadu polskiego po wydrukowaniu w Rzepie chamskich rysunkow, Geremek i Smolar dokonaja ryzykownego striptizu swoich pogladow. Jesli ci zawodowi "liberalowie" porzucaja (z pewnoscia tylko na chwile, ale jednak) poze "mezow sprawiedliwych" i daja glos tonem nieprzejednanym to znaczy, ze konflikt kroi sie arcypowazny. Polska nie jest strona w tym konflikcie i teraz ma znakomita okazje "siedziec cicho" do czego namawiano nas kiedys usilnie. Dlatego reakcje polskiego rzadu oceniam jako roztropna. Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Re: Nie znam polskich moslem, ale znam afganskich. 08.02.06, 23:35 Argumentacja jest prosta:kobieta z Afganistanu, duzo dzieci, pelne utrzymanie rodziny i ramadan. ALE jak kto operatywny, moze dupczyc innowiercow kobiety, KANTOWAC, krasc i robic wiele gowna. Wszystko co robisz INNOWIERCOM-jest OK!Jak zrobia tobie------kamienie, patyki, granaty i deptanie flag!Tak trzeba!Aallah jest wielki.(UALLA!-oryginalna wymowa) Odpowiedz Link Zgłoś