Dodaj do ulubionych

Milosević jest bohaterem !!!

12.03.06, 21:40
to proste żadne śmieszna Del Ponte nie byla w stanie udowodnić Miloseviciowi
niczego o co był oskarżany popatrzcie na Serbię dzisiaj a na Federację
Jugosłowiańską sprzed secesji
republik (popieranej całym sercem przez sprytny Zachód) prawie tak samo jakby
od Polski chciały oderwać się przykładowo: Śląsk, Mazury, Kaszuby itp. jakby
reagował polski prezydent na takie działania? Jako patriota z całą mocą (nawet
przy użyciu siły) starałby się zachować jedność polityczną państwa, które w
miarę suwerenne może być tylko zjednoczone i silne
prezydentowi, któryby przeciwstawił się secesjonistom popieranym przez obce
mocarstwa rodacy budowaliby pomniki, a nasza historia zapisałaby go złotymi
literami w pamięci przyszłych pokoleń
podobnie jest z Serbami...polecam przeczytaniu
www.gavagai.pl/nato/inkwizycja.html
Obserwuj wątek
    • p.s.j Re: Milosević jest bohaterem !!! 12.03.06, 22:58
      > republik (popieranej całym sercem przez sprytny Zachód) prawie tak samo jakby
      > od Polski chciały oderwać się przykładowo: Śląsk, Mazury, Kaszuby itp. jakby
      > reagował polski prezydent na takie działania? Jako patriota z całą mocą (nawet
      > przy użyciu siły) starałby się zachować jedność polityczną państwa, które w
      > miarę suwerenne może być tylko zjednoczone i silne

      No cóż, w wypadku secesji Śląska, wolałbym strzelać do prezydenta, niż do Ślązaków.
    • b.6.1966 Re: Witomir------------------------ 12.03.06, 23:28
      Nie jestes patriota. Jestes idiota, jezeli popierasz ten durnenki odsetek
      Serbow, co wielbia tego ciula! Carla del Ponte jest swietnym sedzia, bo drazy
      k......o bohaterow, wiesz?Niczego nie musi udowadniac facetowi, dzieki ktoremu
      zaszlachtowano tysiace dzieci, kobiet i mezczyzn!!!To ten c..l mial udowodnic,
      ze jest aniolem!Nie zrobil tego, bo nigdy nie byl.A tak juz marginalnie, milosc
      i tozsamosc narodowa, nie opiera sie na strzelaniu w tyl glowy! Nie wiedziales,
      patrioto??!Wznioslam duzy toast, ze kolejny degenerat lub jkak wolisz-dupny
      patriota inaczej, zszedl!!
      • witomir Musisz jeszcze trochę poczytać 12.03.06, 23:46
        świat nie jest tak dokładnie bialo- czarny w Twojej główce zostal precyzyjnie
        zainstalowany "właściwy obraz" Milosewicia oznaczono zastanawiającym piętnem
        ABSOLUTNEGO ZŁA. Na nim uczy się nienawiści (oszczercza kampania TVN 24), tak
        jak na martwych zwłokach kiedyś uczono posługiwania się bagnetem w walce z
        wrogiem. Ta wdrożona nienawiść KAŻE każdemu widzieć w wymyslonym stwierdzeniu
        "rzeźnik balkanów" mroczne siły ciemności czyhające na bezbronne duszyczki , by
        je upiec na szatańskim rożnie.

        wszystki serbożercom a szczególnie Tobie krolewno Dedykuję
        "Ku wzrostowi ludzkiej świadomości" www.gavagai.pl/nato/

    • 1410_tenrok Re: Milosević jest bohaterem !!! 13.03.06, 15:18
      Trzecz najwiekszych bohaterow historii:
      a. hitler
      b. Stalin
      c. Miliosevic

      to na prawde wielcy ludzie!!!!:)))))
      • meerkat1 Re: Milosević jest bohaterem komuchow i faszystow 13.03.06, 15:43
        choc sie powtarzam: socjalista i NARODOWY socjalista to w zasadzie jedno i to
        sam. [vide wspaniala kooperacja KPZR i NSDAP w latach 30tych ]

        Aczkolwiek nie zgadzam sie z kolejnoscia ich bohaterow na liscie <1410-tenroka>.

        Biorac pod uwage liczbe ofiar i okrucienstwo z jakim je usmiercono lista
        (niepelna) powinna wygladac nastepujaco:

        1. STALIN

        2. HITLER

        3. MAO-TSE-TUNG

        4. POL-POT

        5. LENIN

        6. MENGISTU HAILE MARIAM

        7. MOBUTU SESE-SEKO

        8. SLOBODAN MILOSEVIC

        9. KIM-JONG-IL

        10. IDI AMIN

        11. WLADIMIR PUTIN

        12. ROBERT MUGABE

        Rezymy Hutu w Ruandzie i islamistow w Sudanie pomijam, choc nalezy im sie w
        zasadzie 4-te miejsce i 5-te miejsce na liscie najwiekszych rzeznikow w
        historii ludzkosci ex equo z Pol-Potem i Leninem.

        Jesli ktos czuje sie nieslusznie pominiety, prosze napisac!


        • wasyl.szujski Dorzucę jeszcze paru 13.03.06, 15:56
          - Bush stary wraz z juniorem
          - Clinton
          - Saddam
          - Szach Iranu
          - Noriega
          - Peron
          - Pinochet
          - Franco
          • meerkat1 Re: Dorzucę jeszcze paru 13.03.06, 16:36
            SZUJA SIE ODEZWALA!

            Uderz w stol, a spod stolu wypelznie...
    • lortea Milosevic, Stalin i Hitler- bohaterzy Serbów i 13.03.06, 15:28
      kacapów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka