Dodaj do ulubionych

Wierzejski o gejach: zlać ich pałami!

    • tralala31 BUHAHA !!! 11.05.06, 12:45
      dlaczego normalni ludzie których "nic nie boli" nie demonstrują???
      wniosek jest taki ze geje i pedały nie czują się normalnie więc potrzebne im są
      demonstracje? czy w taki sposób sie "dowartościowują"? najlepiej jakby mi gej
      odpisał na moje pytanie
      www.cotynato.prv.pl
      • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 12:47
        jak to nie demonstruja? Niedawno np. demonstrowali lekarze. Tez dewianci?
        • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 12:57
          Nie zrozumiałeś mnie, lekarze mieli w tym cel bo czuli sie pokrzywdzeni,a w
          jakim sensie geje czują sie pokrzywdzeni? że zabrania im sie robienia
          demonstracji? to by była bezsensowna odpowiedz; a moze czują sie dyskryminowani?
          ja ich nie dyskryminuje i ciezko jest dyskryminowac kogoś kogo "nie widać" czy
          to na demonstracjach czy gdzie indziej;)
          Ja rozumiem to tak, że chcą pokazać całemu światu swoją inność - ja nie mam
          potrzeby ogladania tego
          • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:00
            na przyklad moga czuc sie pokrzywdzeni wypowiedziami Wierzejskiego i innych na
            tym forum.

            Dlaczego kobiety organizowaly kiedys demonstracje walczac o swoje prawa?
            Dlaczego Murzyni w Ameryce buntowali sie i domagali praw?

            Jezeli zabrania sie im zorganizowania pokojowej demonstracji, to jest to
            wystarczajacy powod do czucia sie dyskryminowanymi i organizowania marszu. Nie
            wiem czemu uwazasz to za bezsensowne.

            Nikt Cie nie zmusza do ogladania. Rownie dobrze mozesz powiedziec, ze lekarze
            chca pokazac calemu swiatu swoje niskie pensje, ale Ty nie masz potrzeby
            ogladania tego.
            • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:08
              "na przyklad moga czuc sie pokrzywdzeni wypowiedziami Wierzejskiego i innych na
              tym forum." ok tutaj sie zgadzam z Tobą jak najbardziej
              Musze zrobić forłardin i poczytać co nieco wstecz co było bodźdzcem do
              rozpoczęcia akcji przeciwko "tym innym"(dla mnie są troche inni ale to moje
              osobiste zdanie), na dzień dzisiejszy mam wrażenie, że oni sami są sobie winni
              www.cotynato.prv.pl
        • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:07
          Ale nie demonstrowali w sprawie "prawa do seksu" :)))
          • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:12
            marsz rownosci tez nie szedl pod tym haslem.
            • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:15
              Ale jakoś nie widziałam demonstrujących niepełnosprawnych na wózkach :)
              A bynajmniej ich życie wcale nie jest cudowne :P
              • pinos Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:23
                To kiepsko patrzysz. Kilkukrotnie demonstrowali przeciwko utrudnieniom w
                poruszaniu się.
                www.idn.org.pl/sonnszz/Kongres.htm
                Podobnie jak demonstrują cykliści, górnicy itp.
                • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:36
                  Też aż tak wrzaskliwie jak "obrońcy gejów"???
      • laaazy_boy Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 12:58
        Proste wnioski = prostackie myślenie.

        Gdyby przydupas wicepremiera straszył mnie pałą, gdybym nie mógł chodzić za rękę
        z moją dziewczyną w obawie przed pobiciem, gdybym nie mógł być przy łóżku chorej
        osoby, którą kocham, gdyby musiał się bać o swoje zdrowie/życie z powodu tego, z
        kim śpię i gdyby zakazywano mi mówić głośno o tym, co mnie boli i gdybym czytał
        takie komentarze, jak twój - też bym protestował.

        Rozumiem więc homoseksualistów.

        Poza tym znamiennym jest, że tacy chłopcy jak ty, ziejący nienawiścią, którzy
        używają słów "ty geju" jako zniewagi, nigdy nie widzieli homoseksualisty na
        oczy, a tym bardziej go nie znali, nie rozmawiali itp. Boimy się tego, czego nie
        znamy - jak zwierzęta.
        • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:02
          "Poza tym znamiennym jest, że tacy chłopcy jak ty, ziejący nienawiścią"
          przepraszam ale ja wcale nie zieje nienawiścią;)
          postawiłem pytanie na które odpowiedzi nie uzyskałem
          • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:04
            uzyskales dwie. A ze nie pasuja do Twojej wizji swiata, to Twoj problem.
            • laaazy_boy Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:08
              Typ ma poważny problem ze zrozumieniem, że ograniczanie demokratycznych praw
              mniejszości jest wystarczającym powodem do ich obrony.
              • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:10
                ja sie to Ciebie kolego nie zwracam per "Typ" wiec troche kultury tutaj bo nie
                ładnie piszesz, z Toba nie bede sie wdawał w polemike boś gamoń, a z "yellow"
                jak najbardziej bo ciekawie pisze
                www.cotynato.prv.pl
                • laaazy_boy Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:17
                  tralala31 napisała:

                  > ja sie to Ciebie kolego nie zwracam per "Typ" wiec troche kultury tutaj bo nie
                  > ładnie piszesz, z Toba nie bede sie wdawał w polemike boś gamoń, a z "yellow"
                  > jak najbardziej bo ciekawie pisze

                  Kolego - per pan do mnie też się nie zwracasz, więc nie wiem, w czym rzecz. Poza
                  tym nie rzucałem w Twoim kierunku inwektywami typu "gamoń", co sobie wypraszam.
                  Co się zaś tyczy polemiki - tutaj musisz się niestety wiele nauczyć. By
                  polemizować, należy rozumieć to, co pisze adwersarz.
              • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:21
                Jakie "ograniczenie praw"???
                Nie mogą mieszkac razem?
                Nie mogą dziedziczyć po sobie majątku? A od czego prawo przewiduje testament?
                Nie moga odbierać listów/paczek adresowanych do partnera? A od czego są
                pełnomocnictwa??????
                Wystarczy troszke sie tylko rozejrzeć... I korzystać!
                A nie wyleźć i labidzić... że sie nie da :/
                • laaazy_boy Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:26
                  Nie, nie mają prawa do dziedziczenia w przypadku śmierci partnera - chyba, że
                  istnieje testament (w Polsce to rzadkość).

                  Mają ograniczone prawa w szpitalach - nie są traktowani jak rodzina chorego.

                  Nie mają prawa do wspólnego opodatkowania i do wspólnoty majątkowej.
                  • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:39
                    > Nie, nie mają prawa do dziedziczenia w przypadku śmierci partnera - chyba, że
                    > istnieje testament (w Polsce to rzadkość).
                    A kto im zabrania napisac testament??

                    > Mają ograniczone prawa w szpitalach - nie są traktowani jak rodzina chorego.
                    ??? Każdy może przyjśc do chorego :) Zgodnie z Kartą Praw Pacjenta :)
                    A informowanie o stanie zdrowia pacjenta? Bardzo często rodzina pacjenta też
                    jest traktowana "per noga"...
                    Żaden argument...

                    > Nie mają prawa do wspólnego opodatkowania i do wspólnoty majątkowej.
                    Pary hetero w konkubinacie też nie mają i co z tego? Argument jw
                    • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:44
                      > > Nie mają prawa do wspólnego opodatkowania i do wspólnoty majątkowej.
                      > Pary hetero w konkubinacie też nie mają i co z tego? Argument jw

                      dlatego tez by skorzystaly z ustawy o zwiazkach partnerskich.
                      • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:50
                        To trzeba było ją przeprowadzić przez parlament jak była odpowiednia ku temu
                        [znaczy przychylna] większość...
                        A nie robić durne marsze i pikiety :)
                        • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:01
                          dlaczego durne, mnie sie podobalo :)
                          • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:10
                            Dało coś? Poza latającymi kamieniami???
                            • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:52
                              w Warszawie nie lataly. Dalo. Rzadzacy doksztalcili sie z Konstytucji, a to juz
                              duzo. Sady wydaly kilka wyrokow i juz nie powinno byc prawnych watpliwosci. To
                              duzo.
                    • laaazy_boy Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:45
                      > > Nie, nie mają prawa do dziedziczenia w przypadku śmierci partnera - chyba
                      > , że
                      > > istnieje testament (w Polsce to rzadkość).

                      > A kto im zabrania napisac testament??

                      Nikt nie zabrania. Jednak w przypadku jego braku - nie dostaną nic.

                      > Mają ograniczone prawa w szpitalach - nie są traktowani jak rodzina chore
                      > go.
                      > ??? Każdy może przyjśc do chorego :) Zgodnie z Kartą Praw Pacjenta :)
                      > A informowanie o stanie zdrowia pacjenta? Bardzo często rodzina pacjenta też
                      > jest traktowana "per noga"...

                      Gdy pacjent jest nieprzytomny to się raczej nie zobaczą. Rodzina może mieć
                      problemy z uzyskaniem takiej informacji (to problem służby zdrowia), lecz ma do
                      niej prawo. Partner-homoseksualista takiego prawa nie posiada.

                      > > Nie mają prawa do wspólnego opodatkowania i do wspólnoty majątkowej.
                      > Pary hetero w konkubinacie też nie mają i co z tego? Argument jw

                      Pary w konkubinacie mogą wstąpić w związek małżeński zyskując to prawo. Geje nie
                      mogą.
                    • y00rek Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 15:47
                      > A kto im zabrania napisac testament??

                      Nawet rodzina, z która się od nastu czy -dziesięciu lat nie utrzymywało
                      kontaktów (bo się 'wyrzekli', 'nie przyjmowali do wiadomości' itp) taki
                      testament może podważyć, bo to 'rodzina', 'krewni' itp - taki jest niestety
                      prawo (jak na sali jest prawnik, to proszę o sprostowania, jeśli się mylę -
                      wyjątkowo chciałbym się mylić w tej sprawie...). To fikcja, że można w takim
                      testamencie rozdysponowac swoim majątkiem: tylko o ile wszyscy spadkobiercy
                      (również Ci z krewnych upranionych do dziedziczenia, którzy mogliby coś
                      potencjalnie dostać, a nie dostali - zgodzą się na to. A zwykłe darowizny?
                      Proszę bardzo: tylko oczywiście trzeba od tego zapłacić podatek, który jest jak
                      to w Polsce duży, zwolnienia i upusty są oczywiście: dla rodziny.

                      Sytuacja par KM żyjących w konkubinacie jest oczywiście diametralnie odmienna:
                      one MOGĄ zawrzeć związek małżeński (partnerskiego jeszcze w Polsce ni ma), a
                      pary KK czy MM tego NIE MOGĄ ZROBIĆ.
                • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:27
                  wiedźmo;) to chyba nie sa powody do demonstrowania,
                  prędzej brak zrozumienia bedzie takim powodem
                  www.cotynato.prv.pl
                • pinos Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:29
                  I znowu się nie znasz
                  testament przewidziany prawem polskim ma jedną wadę - to samo prawo przewiduje
                  także instytucję zachowku. Oznacza to, że osoby, które w braku testamentu,
                  dziedziczyłyby ustawowo, maja prawo do połowy tego, co by odziedziczyły.

                  Czyli nie możesz rozporządzić swoim majątkiem.

                  Warto mieć także na uwadze to, że jeżeli małżeństwo heteroseksualne nie ma
                  dzieci, to w przypadku braku testamentu, dziedziczą rodzice i rodzeństwo
                  zmarłego małżonka...

                  Polskie prawo spadkowe jeszcze nie wylazło z ram napoleońskich...
                  • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:41
                    > testament przewidziany prawem polskim ma jedną wadę - to samo prawo przewiduje
                    > także instytucję zachowku.
                    Jeśli rozporządzający w tekście testamentu wydziedziczy spadkobiercę
                    "ustawowego" to zachowek nie przysługuje :)
                    Podszkol sie z prawa :D
                    • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:44
                      To pośród gejów i lesbijek są same staruchy i schorowane osoby że już myślą o
                      TESTAMENCIE? paranoja i to wcale nie sa argumenty!
                      ja jestem młody i szcześliwy i o testamencie nie myśle bo po co ?
                      • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:48
                        zyjesz w blogim przeswiadczeniu, ze umieraja tylko starzy ludzie??? Przejdz sie
                        kiedys na cmentarz.
                        • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:59
                          Nie teraz moj kolega z uczelni wypadł z okna na juwenaliach takze umierają
                          ludzie w różnym wieku ale nie o to chodzi.
                          Jeśli powodami są testamenty, rozliczenia podatkowe czy inne kweste np finansowe
                          to mozna dojść do wniosku że geje sa strasznymi materialistami! a gdzie jest
                          miłość? przecież NIKT IM TEGO NIE ZABRANIA
                          Nawet ja mimo że przychylny im nie jestem;)
                          • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:03
                            Wierzejski zabrania im chodzenia po parku z chlopakiem za reke. A taki
                            romantyzm potrzebny jest milosci, prawda?

                            Rozumiem, ze lekarze tez sa strasznymi materialistami, prawda? Bo chodzi im
                            TYLKO o pieniadze.
                            • tralala31 Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:14
                              Nie, lekarze idą walczyć o godne pieniądze bo rzeczywiście ryjesz 6 lat a kasa
                              za to nijaka, idą z celem wywalczenia lepszych płac
                              A parady równości co mają na celu? Ja szanuje każdego człowieka za to właśnie że
                              jest człowiekiem; czy demonstranci homoseksualni idą w celu uzyskania możliwości
                              dziedziczenia spadku po swoim partnerze? i tu zonk a w postach temat testamentu
                              pojawia sie cały czas;)
                              • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:55
                                aha, w tych ponad 600 postach ciagle jest o testamencie?
                                Chciales prawne przyklady dyskryminacji, to dostales. Ale byly tez bardziej
                                romantyczne. Chodzi tez o to, zeby para chlopakow idaca w parku za rece nie
                                wzbudzala agresji i niepotrzebnej sensacji. I o to, zeby taki Wierzejski nie
                                mogl sobie wyglaszac takich tyrad bezkarnie i nie znajdowal nasladowcow. Dla
                                mnie to wsystarczajace powody.
                    • pinos Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:07
                      Tak, ale wydziedziczenie zawsze można podważyć...
                      • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:10
                        To się je motywuje odpowiednimi argumentami :)
                        Od czego dobry prawnik??? :)
                        • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:56
                          nie kazdego stac na dobrego prawnika. Dlaczego nie ulatwic calej procedury za
                          jednym zamachem?

                          Poza tym nie chodzi tylko o kwestie prawne. Wpadnij na marsz, ale do Warszawy,
                          bo w Krakowie chuliganow jest jakby wiecej, to zobaczysz, ze jest milo i wesolo.
                • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:31
                  > Jakie "ograniczenie praw"???
                  > Nie mogą mieszkac razem?

                  moga, ale z utrudnieniami. Np. przy odbiorze listow poleconych, itp.

                  > Nie mogą dziedziczyć po sobie majątku? A od czego prawo przewiduje testament?

                  prawo spadkowe jest dla nich w tym wypadku dyskryminujace. Poza tym rodzina
                  moze skutecznie podwazac testament.

                  > Nie moga odbierać listów/paczek adresowanych do partnera? A od czego są
                  > pełnomocnictwa??????

                  wiec przy kazdej dupereli potrzeba pelnomocnictwa. A jak partner jest
                  nieprzytomny i lezy w szpitalu, to drugiego nie wpuszcza.

                  > Wystarczy troszke sie tylko rozejrzeć... I korzystać!
                  > A nie wyleźć i labidzić... że sie nie da :/

                  tak, cyklisci tez moga jezdzic po lesie lub ulicach, a nie narzekac, ze nie ma
                  sciezek rowerowych. Lekarze moga wyemigrowac, a nie narzekac na pensje. Itp.
                  Wszystko po to, zeby wredna_jedza byla ukontentowana.
                  • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:46
                    > prawo spadkowe jest dla nich w tym wypadku dyskryminujace. Poza tym rodzina
                    > moze skutecznie podwazac testament.
                    Dobrze napisany testament i rodzinka może ci skoczyć :P
                    Możesz zapisać majątek nawet swojemu psu :P I że sie TOZ ma nim opiekować :)
                    > A jak partner jest
                    > nieprzytomny i lezy w szpitalu, to drugiego nie wpuszcza.
                    I rodzinę często traktują "per noga"...
                    Zwłaszcza, jak pacjent nieprzytomny...
                    Żaden argument :/

                    > tak, cyklisci tez moga jezdzic po lesie lub ulicach, a nie narzekac, ze nie ma
                    > sciezek rowerowych.
                    Zalezy jeszcze gdzie te ścieżki będą :)

                    > Lekarze moga wyemigrowac, a nie narzekac na pensje. Itp.
                    Nie wszystkim nalezy sie podwyżka :P Bo tym, co zaszywają pacjentom chusty w
                    brzuchu, albo obcinają nie tą noge co trzeba, to raczej obniżenie pensji :P
                    • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:52
                      podatek spadkowy tez nie jest pewnie argumentem.
                      Ale prawda jest taka, ze do zorganizowania pokojowego marszu nie trzeba zadnych
                      argumentow. Marsze milczenia tez sa bez sensu, zgodnie z Twoja logika. Jednak
                      nikt nie rozgania ich palami.
                      • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:57
                        Marsze demonstrujące jakąkolwiek orientacje seksualną [obojetne czy homo czy
                        hetero] to zwykły ekshibicjonizm, a ten jest karalny.
                        • laaazy_boy Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:02
                          Ekshibicjonizmem karanym przez prawo jest na przykład publiczne pokazywanie
                          dupy. Manifestacja, której celem jest propagowanie równouprawnienia i tolerancji
                          ekshibicjonizmem jest natomiast wyrazem wolności słowa.
                        • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:04
                          bzdura. Po pierwsze marsz nie demonstrowal zadnej orientacji (ja szedlem, a
                          jestem hetero). To juz wieksza manifestacja orientacji jest slub, rozumiem, ze
                          nowozencow powinno sie aresztowac za ekshibicjonizm, tak? I pare idaca za reke
                          po parku tez?
                          • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:09
                            A to śluby odbywają sie na środku rynku???
                            Bo myślałam że w kościele albo w USC :P A tam wchodzi ten kto chce, natomiast na
                            Rynku każdy przechodzący MUSI przyjrzeć sie demonstracji :) No chyba że sobie
                            oczy zawiąże...
                            Jak są plaże dla nudystów, tak niech będą kluby dla homo :P
                            • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:59
                              to chyba nie widzialas slubu :). Na tych, na ktorych ja bylem nikt nie wymykal
                              sie chylkiem z kosciola, czy USC, a wrecz przeciwnie, para mloda stala sobie
                              np. przed Katedra na starowce i zbierala gratulacje.

                              A co do parady rownosci, to, przynajmniej w Warszawie, nic zdroznego bys nie
                              zobaczyla. Normalnych, usmiechnietych ludzi. Zyczliwie machajacych i
                              pozdrawiajacych nawet tych, ktorzy umieli tylko wyciagnac w gore srodkowy palec
                              (zdarzali sie, ale w duzej mniejszosci). Bardzo fajna atmosfera.
        • xxx82xxx Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksualistą 11.05.06, 13:08
          Wskazują na to twoje wypowiedzi: "tacy chłopcy siejący nienawiścią", "ty geju".
          Homoseksualiści mają swoje potrzeby tak jak np. kochający miłością kazirodczą,
          ale czy to jest powód o ogłaszania tego całemu światu.
          • yeellow Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:14
            to, ze Ty nie masz pojecia o tym, czym jest demokracja tez nie jest powodem do
            oglaszania calemu swiatu swojej ignorancji. A jednak nie mozesz sie powstrzymac.
            • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:18
              Co ma demokracja, do moich stwierdzeń nt. tego czy ktoś jest homosiem czy
              nie???? Poza tym moja uwaga nie była adresowana do ciebie, yeellow!
          • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:23
            Upraszczasz tragicznie sądząc, że popieranie praw homoseksualistów implikuje
            moją seksualność. Uproszczenia tego typu dowodzą, że uproszczone odbieranie
            rzeczywistości polegające na kategoryzowaniu zjawisk i ludzi poprzez pryzmat
            swycg ciasnych schematów poznawczych, prowadzą do błędów.

            Homoseksualiści mają takie same potrzeby jak wszyscy ludzie. Podobnie jak oni
            odczuwają też potrzebę akceptacji - choćby tej biernej, wyrażanej obojętnością.
            Przyrównanie zaś homoseksualizmu do kazirozdztwa jest kompletnie chybione -
            homoseksualizm nie jest prawnie zakazaną praktyką seksualną, lecz jedną z 2
            preferencji.
            • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:43
              Homoseksualizm przestał być chorobą po demokratycznym głosowaniu na pocz. lat
              80-ch.
              • tralala31 Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:50
                a może teraz jest taka moda "być jak gej" i robić demonstracje z tej okazji?;)
              • yeellow Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:52
                wiec juz ponad 20 lat temu i czas przyjac to do wiadomosci :).
                • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:04
                  Tak, tylko że zaraz zbierze jakieś gremium i przegłosuje, że np. Hitler był
                  olbrzymim dobroczyńcą ludności. I co ma to być obowiązująca wykładnia????
                  • yeellow Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:08
                    a kto, jezeli nie lekarze, maja decydowac co jest choroba, a co nie?
                    Poza tym, zdaje sie, ze byles niedawno wielkim zwolennikiem racji wiekszosci i
                    glosowania ;-P. Obludniku ;-).
                    • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:16
                      Ja mówiłem o większości, ale społeczeństwa, a nie większości pewnego gremium.
              • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:53
                W jakim głosowaniu, gdzie przeprowadzony, w którym roku i jaką większością? Bo
                się nie orientuję ?

                I jak to się ma do twoich chybionych insynuacji na temat mojej seksualnej
                orientacji? To znamienne, że tak łatwo przychodzi tobie szufladkować, a tak
                trudno odnieść się do repliki.

                • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:13
                  Nadrób braki edukacyjne. Jest truizmem, w jaki sposób homoseksualizm przestał
                  być chorobą. Więc po co mam to robić
                  • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:22
                    Piszesz o demokratycznym głosowaniu. Pytam więc, gdzie się odbyło to głosowanie,
                    w jakiej formie i w jakim akcie stwierdzone zostało, że homoseksualizm nie jest
                    (już) chorobą ?

                    To proste pytania, chciałbym byś udzielił na nie odpowiedzi.
                    • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:30
                      A ja ci po raz kolejny odpowiadam, że pytania które zadajesz są truizmem dla
                      każdego kto choć trochę jest obeznany z tą problematyką. To tak jak byś mi
                      kazał podać dokładne źródła mówiące o tym kiedy Hitler napadł na Polskę.
                      • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:35
                        Skoro są truizmem - mógłbyś zawrzeć odpowiedź w jednym zdaniu - podając kraj/typ
                        głosowania/akt prawny. Użyłeś jednak z d..py argumentu, który nie ma pokrycia w
                        rzeczywistości. Tak bywa.
                        • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:44
                          Swiatowa Org. Zdrowia, pocz. lat 80-ch, tzn. 1981 lub 1982.
                          • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:51
                            O WHO akurat wiem. Tyle, że rezolucję WHO trudno podiąć pod kategorię
                            demokratycznego głosowania.
                      • kralik11 Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 15:31
                        xxx82xxx napisał:

                        > A ja ci po raz kolejny odpowiadam, że pytania które zadajesz są truizmem dla
                        > każdego kto choć trochę jest obeznany z tą problematyką. To tak jak byś mi
                        > kazał podać dokładne źródła mówiące o tym kiedy Hitler napadł na Polskę.

                        ktos kto jest obeznany z ta "problematyka" :) jest z nia obeznany tylko
                        dlatego, ze dotyczy go samego, wynika z tego, ze sam jestes malym pedalkiem
                        ukrywajacym przed wszystkimi i samym soba swoja "problematyke".
                        Przemysl to slodziutki ;)
              • wlodzimierz.ilicz IOd od tej pory uznano,że homosekualiści są zdrowi 11.05.06, 15:57
                biologicznie i mogą rodzić potomstwo. Glosowaniem uzanano.
                No nie ?
                • yeellow Re: IOd od tej pory uznano,że homosekualiści są z 11.05.06, 16:31
                  A Ty umiesz urodzic dziecko, czy jestes chorym dewiantem?
            • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:48
              Dwóch facetów żyjących razem jest tak samo "normalne" jak związek kazirodczy.
              • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 13:58
                xxx82xxx napisał:

                > Dwóch facetów żyjących razem jest tak samo "normalne" jak związek kazirodczy.

                Nie jest - związek kazirodczy, pedofilia i zoofilia są zakazane przez prawo.
                Natomiast dwoje dorosłych, kochających się ludzi ma prawo być razem, niezależnie
                od ich płci, rasy etc.

                Normalnością jest tolerancja dla decyzji innych, szacunek dla ich uczuć i
                akceptacja wolności jednostki jako dobra najwyższego. Nietolerancja powiązana z
                agresją jest natomiast prymitywnym uczuciem dowodzącym niedojrzałości
                emocjonalnej - powszechna akceptacja takich dewiacyjnych postaw była powodem
                wojen religijnych, pogromów, niewolnictwa czy holocaustu.
                • tralala31 Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:02
                  I CO NAJCZĘŚCIEJ PADA W KOMENTARZACH "TESTAMENT"
                  • yeellow Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:09
                    chyba malo komentarzy przeczytales.
                  • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:12
                    Równouprawnienie w świetle prawa jest wtórne do nadania homoseksualistom równych
                    praw w społecznej świadomości, potwierdza ich równy status. Tak naprawdę chodzi
                    o tolerancję, o świadomość, że uczucie dwojga ludzi może być piękne i budujące
                    niezależnie od płci, o przekonanie że dwoje dorosłych ludzi ma pełne społeczne
                    przyzwolenie na układanie sobie życia zgodnie z własnymi preferencjami
                    seksualnymi i nie spotka ich odwetowy ostratyzm, nienawiść etc. O to walczą
                    homoseksualiści.

                    Zmiany w prawie są tylko odzwieciedleniem zmian w mentalności społeczeństwa i w
                    jakimiś sensie wobec nich wtórne.
                    • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:25
                      Aha, czyli homoseksualiści walczą o to żebym ich kochał, a jak nie to co? siłą
                      zmuszą? W Wielkiej Brytanii jest już prawo nakazujące ściganie tzw. "homofobów"
                      za to że powiedzą sobie, że homoseksualizm to dewiacja.
                      • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:34
                        Nie kochał lecz akceptował. Traktował jak normalnych ludzi. Bądź przechodził
                        obojętnie.

                        W Stanach otwierając drzwi przed kobietą lub komplementując ją możesz się
                        narazić na zarzut molestowania seksualnego. Akty prawne tego typu, doprowadzone
                        do skrajności, są ocziwiście absurdem.
                        • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:42
                          Ależ ja wlaśnie tego pragnę przechodzić obojętnie obok homoseksualistów, Jednak
                          oni mi to uniemożliwiają, wrzeszcząc na ulicach i pokazując piura w dupach etc.
                          Niestety muszę już kończyć tą frapującą wymianę zdań. Studenci czekają.
                          • yeellow Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 15:30
                            studenci? Mam nadzieje, ze chodzi tylko o otworzenie sali, czy podanie
                            plaszczy...
                    • wlodzimierz.ilicz Z gumową lalką, z kozą tez piękne uczucie ? 11.05.06, 15:32
                      Chorzy mają po prostu narąbane i wydają się sobie piękni... Wiele takich
                      przypadków w szpitalach psychiatrycznych.
                      • 3l337 Re: Z gumową lalką, z kozą tez piękne uczucie ? 11.05.06, 15:48
                        nie wiem, masz w tej materii jakieś doświadczenie? bo ja nie.
                • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:20
                  Nie jest - związek kazirodczy, pedofilia i zoofilia są zakazane przez prawo.
                  Natomiast dwoje dorosłych, kochających się ludzi ma prawo być razem, niezależnie
                  od ich płci, rasy etc.

                  Widzę darzysz olbrzymim szacunkiem prawo. W niektórych krajach obecnie związek
                  homoseksualny jest zakazany przez prawo. Czy wobec tego akceptujesz to?
                  Przecież prawo w tch krajach nie akceptuje tych związków?
                  • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:26
                    Szacunek dla prawa i przestrzeganie go wcale nie implikuje przekonania o jego
                    słuszności. Jednym słowem - jeżeli nie zgadzam się z jakimś paragrafem i jest on
                    wbrew moim przekonaniom, nie oznacza to, że będę te przepisy łamał.
                    • xxx82xxx Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:34
                      To wobec tego nie zasłaniaj się przepisami prawa, kiedy mówisz, że związek
                      homoseksualny jest OK. bo nie zakazuje go prawo, a związek kazirodczy i in. są
                      złe - bo zakazuje je prawo.
                      • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:45
                        Rozróżnienie dobra i zła zależy od morlanych norm, które zostały wpojone
                        jednostce w procesie socjalizacji pierwotnej. Normy prawne natomiast są emanacją
                        uogólnionej moralności społeczenej, odzwierciedlają ją. Moralność jednostki jest
                        relatywna, normy wynikające z prawa - absolutne, ponieważ dotyczą wszystkich.
                        Dlatego też powoływałem się w pierwszym rzędzie na prawo, a nie na własne
                        przekonania.
                    • tralala31 Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:39
                      za dużo "implikuje" kolego;)
                      a szacunek do prawa trzeba mieć
                      Ja juz nie mam czasu na pisanie postów dziś
                      Konkluzja = jak inne orientacje chcą być szczęśliwe to będą mimo tego że mają
                      problemy z testamentem ze wspólnym rozliczaniem sie bo to nie są znaczące
                      problemy; najważniejsza dla nich jest chyba miłość a nie inne błahostki
                      Jednyne na co nie daje im swojego przyzwolenia to adopcja dzieci, dlatego że
                      tylko kobieta i mężczyzna jest zdolna do utworzenia nowego życia i dziecko
                      powinno mieć i mame i tate bo inaczej to sie robia np. z dziewczynek straszne
                      ździry, gdy nie ma ojca w domu buhehe;)
                      Dziekuje wszystkim za komentarze i milego dnia zyczę
                      • laaazy_boy Re: Sądząc z twojej wypowiedzi jesteś homoseksual 11.05.06, 14:49
                        Zgadzam się z Tobą w niemal 100%. Z jednym wyjątkiem - społeczna dezaprobata i
                        ostracyzm sprawiają, że część tych ludzi żyje drugim życiem nie mogąc być jawnie
                        szczęśliwymi. To smutne.

                        W kwestii adopcji - również nie sądzę, by był to dobry pomysł.

                        Na mnie czas. Dzięki za dyskusję.
        • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:13
          95% gejów wcale nie uważa sie za dyskryminowanych :) I wcale nie ma ochoty
          obnosić sie publicznie ze swoją "odmiennością".
          A o tym, że umiejętne korzystanie z prawa, pozwala na znacznie więcej, niż myślą
          "paradowicze", to trzeba mieć odrobinkę oleju w głowie :)
          Gej nie może odziedziczyć nic w spadku po swoim partnerze? A kto takie brednie
          opowiada? Wystarczy odpowiednio sformułowany testament!
          Nie możesz być przy łózku chorego partnera w szpitalu? KAŻDY może być, nie ma
          takiego prawa, że MUSI to być mąż/żona!
          Itd...
          A o swoje prawa to sie walczy lobbingiem odpowiednich ustaw w parlamencie, a nie
          darciem ryja na Rynku!
          • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:33
            > 95% gejów wcale nie uważa sie za dyskryminowanych :)

            jakies statystyki?

            > Gej nie może odziedziczyć nic w spadku po swoim partnerze? A kto takie brednie
            > opowiada? Wystarczy odpowiednio sformułowany testament!

            a podatek spadkowy bedzie taki sam, jak dla malzenstwa?

            > A o swoje prawa to sie walczy lobbingiem odpowiednich ustaw w parlamencie, a
            > nie darciem ryja na Rynku!

            to samo powiesz o lekarzach?
            • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 14:14
              yeellow napisał:

              > > 95% gejów wcale nie uważa sie za dyskryminowanych :)
              >
              > jakies statystyki?
              Ilu gejów było na paradzie??? :))) Bo sama znam kilku, co na 100% ich tam nie
              było :)

              > > Gej nie może odziedziczyć nic w spadku po swoim partnerze? A kto takie br
              > ednie
              > > opowiada? Wystarczy odpowiednio sformułowany testament!
              a podatek spadkowy bedzie taki sam, jak dla malzenstwa?

              Gdyby był to związek parnerski, to pewnie tak :P
              Trzeba było przeprowadzić ustawę przez parlament :P

              > > A o swoje prawa to sie walczy lobbingiem odpowiednich ustaw w parlamencie
              > , a
              > > nie darciem ryja na Rynku!
              >
              > to samo powiesz o lekarzach?
              Do pewnego stopnia też :) Bo to nie rząd gwarantuje wysokość wynagrodzeń :)
              Tylko pracodawca :) [i w tym konkretnym przypadku NFZ] :P
              Powinni rozliczyć swój konkretny wojewódzki oddział NFZ, na co poszła kasa...
              Może na nowe meble w gabinetach?
              • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 15:05
                > > 95% gejów wcale nie uważa sie za dyskryminowanych :)
                > jakies statystyki?
                >Ilu gejów było na paradzie??? :))) Bo sama znam kilku, co na 100% ich tam nie
                >było :)

                aha, czyli nie znasz statystyk, a liczbe sobie wymyslilas. Poza tym nie pojscie
                na parade nie musi oznaczac, ze nie czuja sie dyskryminowani, tak samo jak
                pojscie nie musi oznaczac, ze sie czuja.

                Marsze milczenia tez sa bez sensu, tak? Co prawda nie "dra tam ryja", jak to
                uroczo podsumowalas, ale laza bez celu.

                Ludzie maja ochote od czasu do czasu poczuc pewna wspolnote i przejsc sie po
                miescie w ladny czerwcowy dzien, czy to sie podoba wrednej_jedzy i czy widzi
                tego sens, czy nie. Wazne, ze maszerujacy widza.
                • wredna_jedza Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 15:16
                  yeellow napisał:

                  > > > 95% gejów wcale nie uważa sie za dyskryminowanych :)
                  > > jakies statystyki?
                  > >Ilu gejów było na paradzie??? :))) Bo sama znam kilku, co na 100% ich tam
                  > nie
                  > >było :)
                  >
                  > aha, czyli nie znasz statystyk, a liczbe sobie wymyslilas. Poza tym nie pojscie
                  >
                  > na parade nie musi oznaczac, ze nie czuja sie dyskryminowani, tak samo jak
                  > pojscie nie musi oznaczac, ze sie czuja.
                  A jaki jest "temat" parady :))))
                  Przecież nikt im nie zabrania kochac tej czy innej osoby :))))
                  Bo postulatów prawnych o dyskryminacji, to na tych "paradach" jeszcze nie
                  spotkałam :)))


                  > Marsze milczenia tez sa bez sensu, tak? Co prawda nie "dra tam ryja", jak to
                  > uroczo podsumowalas, ale laza bez celu.
                  >
                  > Ludzie maja ochote od czasu do czasu poczuc pewna wspolnote i przejsc sie po
                  > miescie w ladny czerwcowy dzien, czy to sie podoba wrednej_jedzy i czy widzi
                  > tego sens, czy nie.

                  > Wazne, ze maszerujacy widza.
                  I większośc patrzy jak na bande wariatów - a na pewno rozrywke za free :)))
                  • yeellow Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 15:32
                    moge byc dla Ciebie wariatem. Bedziesz miala ucieche, a i ja sie usmiechne :-).

                    Pojdz do programu Strasburgera. Z Twoim wyczuciem nastrojow wiekszosci wygrana
                    Familiady masz jak w banku ;-)
          • poiuy_2006x Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 15:14
            Racja, jeden z tematów zastępczych. Brakuje odwagi żeby powiedzieć "młodzieży"
            że nie ma przyszłości to wymyśla się brednie typu cel-gej, ciekawe, dwa dni po
            ustanowieniu Koalicji Której Oczekiwali Wszyscy Polacy jedna strona kombinuje z
            komornikami i wymiarem sprawiedliwości, druga w wypowiedzi prasowej podżega do
            nienawiści. Brawo.
      • majster_g Re: BUHAHA !!! 11.05.06, 13:03
        tralala31 napisała:

        > dlaczego normalni ludzie których "nic nie boli" nie demonstrują???
        > wniosek jest taki ze geje i pedały nie czują się normalnie (...)

        Ciekawe dlaczego?
      • peer2 A dlaczego katolicy tak lubią 11.05.06, 21:19
        pielgrzymki i w okresie letnim tak często wyłaża na ulicę i drogi, żeby
        pochodzić? Aż tak bardzo ich własna nienormalność uwiera? Tak bardzo czują się
        pokrzywdzeni?
    • carmamir Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 12:47
      A ja gejów nie lubię i tych ich parad równości, co to wogule ma znaczyć ?

      To jest sprawiedliwe że oni sobie urządzają parady a hetero nie ?? Dlaczego mamy
      ich lepiej tratkować z tego powodu że są homo i sobie parady urządzają ? Wogule
      co mnie obchodzi jaką oni mają orientacje ? Po co te marsze organizują ? Jeśli
      są homo (dla mnie to zwykłe zboczenie/choroba i jestem kategorycznie przeciw
      jakimkolwiek legalnym związkom homoseksualnym i tym bardziej możliwości
      wychowywania dzieci (TO NIE JEST NORMALNE !!)) to niech sobie będą ale niech nie
      obwieszczają tego na cały świat...

      To wogule paranoja że coś nienormalnego jest przedstawiane jako normalne i pod
      płaszczykiem wolności obywatelskich chcą to zalegalizować...
      • yeellow Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 12:50
        Ty mozesz urzadzic parade dyslektykow. Zbierzesz spore grono na tym forum :-).
    • poglodek Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! Poseł 11.05.06, 12:48
      Wojciech Wierzejski ma całkowitą rację, zgadzam się z jego wypowiedzią i
      solidaryzuje się z nią. Bo cięzko dzisiaj mówić pawde i to co myślą normalni
      ludzie bez narażania się na furiackie ataki lewaków, anarchistó, zobczeńców,
      feminonazistek i abrocjonistw. By powiedzieć prawde jak pan poseł trzeba
      wielkiej odwagi. Tym bardziej się cieszę, że tacy ludzie są w Polskim Sejmie.
      • yeellow Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! Poseł 11.05.06, 12:51
        Wziales juz w dlon swoja pale?
      • sarmata Do kryminalu z nijakim Wierzejskim !!! 11.05.06, 12:53
        Takie wyrodki pokroju Wierzejskiego niby to pozal sie Boze politycy skoncza na
        smietniku historii i nikt o nich nawet nie wspomi. A geje wczesniej czy pozniej
        i tak zdobeda prawo do zawierania malzenstw i adopcji niechcianych dzieci.
    • 123rbr Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 12:50
      Jeżeli to co pisze prasa jest prawdą to Ziobro powinien natychmiast uruchomić
      postępowanie prokuratorskie. Nie moZna tolerować faszyzmu !!!
    • meji_mage Re: kolejna powtórka wyciętej wypowiedzi 11.05.06, 12:54
      Mnie martwią w słowach Wierzejewskiego raczej zapowiedzi "lania pałami"
      niemieckich polityków. Mam takie niejasne wrażenie, że jest to głupi pomysł,
      jak zawsze stosowanie przemocy wobec oficjalnych przedstawicieli innego państwa.

      W tym miejscu chciałbym postulować o oficjalny zakaz zawierania małżeństw parom
      bezdzietnym, bo przecież jeśli nie brać pod uwagę reprodukcji, nie ma żadnych
      istotnych różnic pomiędzy zwiąkami homo- a heteroseksualnymi.

      chciałbym też zakazu okazywania uczuć publicznie, ale to tylko dlatego, że
      jestem samotny i zgorzkniały.:)
      • wredna_jedza Re: kolejna powtórka wyciętej wypowiedzi 11.05.06, 13:00
        > W tym miejscu chciałbym postulować o oficjalny zakaz zawierania małżeństw parom
        > bezdzietnym, bo przecież jeśli nie brać pod uwagę reprodukcji, nie ma żadnych
        > istotnych różnic pomiędzy zwiąkami homo- a heteroseksualnymi.
        Jest różnica :)) Przynajmniej teoretycznie :)))
        W chwili zawierania związku para hetero [teoretycznie] jest zdolna do
        rozmnażania, prawda wychodzi później, jak mimo starań dzieci brak.
        Para homo, w momencie zawierania związku z samej natury rzeczy jest bezdzietna :))))
        Widziałeś w naturze, żeby powstało potomstwo z pary dwóch samców lub samiczek???



        > chciałbym też zakazu okazywania uczuć publicznie, ale to tylko dlatego, że
        > jestem samotny i zgorzkniały.:)
        • mazurek111 Re: kolejna powtórka wyciętej wypowiedzi 11.05.06, 13:03
          wredna_jedza napisała:
          Widziałeś w naturze, żeby powstało potomstwo z pary dwóch samców lub samiczek???


          Jedyna nadzieja w klonowaniu...
          • wredna_jedza Re: kolejna powtórka wyciętej wypowiedzi 11.05.06, 13:06
            Tylko, że klon w momencie narodzin, ma zegar biologiczny swoich komórek taki jak
            oryginał. Jest "starym malutkim" :)))
            PS - poczytaj o Dolly :) Dlaczego tak szybko rozstała sie z tym światem :)
            Praktycznie jeszcze jagnię, a miała wszystkie zmiany i schorzenia
            charakterystyczne już dla wieku "oryginału" :)
            • mazurek111 Re: kolejna powtórka wyciętej wypowiedzi 11.05.06, 13:08
              Ale za to klon dziedziczyłby wszystkie „postępowe” geny;-)))
        • meji_mage Re: kolejna powtórka wyciętej wypowiedzi 11.05.06, 16:29
          Której części sformułowania "jeśli nie brać pod uwagę reprodukcji" nie udało się
          szanownej pani zrozumieć? Bo wydawało mi się, że wyraziłem się precyzyjnie...
    • krytyka.org Bic gejow i lesbijki... 11.05.06, 12:54
      ... to calkiem niezla metoda, ale moze lepiej ich zrozumiec?
      Psychologiczne, socjologiczne oraz prawne aspekty wychowywania dzieci przez pary
      homoseksualne: krytyka.org/pokaz_pracenaukowa.php?id=24
      Świat po Stonewall: rola czynników społeczno-kulturowych w kształtowaniu wiedzy
      społecznej na temat homoseksualizmu: krytyka.org/pokaz_pracenaukowa.php?id=22
      Gej w szkole, czyli homoseksualizm a pedofilia:
      krytyka.org/pokaz_opinie.php?id=27
      Kultura nietolerancji - kto się boi gejów i lesbijek:
      krytyka.org/pokaz_opinie.php?id=25
    • aferster Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 12:56
      WSTYD MI ZA TEGO CZŁOWIEKA!!! WSTYD, ŻE JEST POLSKIEM!!! BRAK MI SŁÓW Z
      OBURZENIA!!!
      • jola135 Czego boi się Wierzejski? 11.05.06, 13:03
        Bić homoseksualistów chca głównie mężczyzni,a przecież to kobiety tracą na tej
        orientacji wielu wspaniałych facetów.Czyżby Wierzejski to kolejny homofob
    • milena.rl Inny cytat Wierzejskiego. 11.05.06, 13:01
      "Pan Kowalski upadł chyba na głowę, jeśli coś takiego proponuje. W obecnej
      sytuacji uważam, że Prawo i Sprawiedliwość powinno go pogonić i kijem mu
      jeszcze pogrozić - odpowiada Wojciech Wierzejski, wiceprzewodniczący Ligi
      Polskich Rodzin."
    • belaqua Mówi to, co myśli zdecydowana większość 11.05.06, 13:03
      Mówi to, co myśli zdecydowana większość. Pomyślcie - dlaczego mamy popierać
      zachowania naruszające ład społeczny i tak już mocno nadwerężony? Niech pedały
      robią w swoich prywatnych mieszkaniach, co chcą - kopulują, parzą się, jak chcą
      i z kim chcą, nawet z pchłami i wszami, ale dlaczego niby mieliby z tego tytułu
      mieć prawo np. do zawierania małżeństw między sobą, albo adopcji dzieci, albo
      manifestowania na ulicach w celu chwalenia się, że swoich odbytów używają nie
      tylko do defekacji. To jakiś absurd.
      • jola135 Wierzejski -homofob 11.05.06, 13:07
        cytat-Niektórzy teoretycy, rozważają możliwość wpływu na homofobię strachu
        ludzi przed byciem postrzeganymi jako osoby homo- lub biseksualne. Zwolennicy
        tej teorii wskazują, że wyrażanie homofobicznych emocji i poglądów może nie
        tylko służyć ekspresji sądów o osobach LGBT, ale również być czynną próbą
        zdystansowania się od tej kategorii ludzi i przypisywanego jej statusu
        społecznego. Zachowując się w sposób homofobiczny dana osoba utwierdza swoją
        rolę jako reprezentant/ka heteroseksualności, zabezpieczając się zarazem przed
        byciem postrzeżonym - i w konsekwencji naznaczonym i traktowanym - przez resztę
        grupy jako osoba homo- bądź biseksualna.

      • majster_g Re: Mówi to, co myśli zdecydowana większość 11.05.06, 13:09
        belaqua napisał:

        > Mówi to, co myśli zdecydowana większość. Pomyślcie - dlaczego mamy popierać
        > zachowania naruszające ład społeczny i tak już mocno nadwerężony? Niech pedały
        > robią w swoich prywatnych mieszkaniach, co chcą - kopulują, parzą się, jak
        chcą
        > i z kim chcą, nawet z pchłami i wszami,

        Myslisz, ze zdecydowana wiekszosc tak mysli? To moze dlatego geje czuja
        sie "inaczej"? Moze dlatego "cos" ich boli?

        Swoja sciezka, dlaczego "wiekszosc" nie wstydzi sie takich slow?

        Mnie mniej przeraza fakt, ze wszechpolak jest w rzadzie niz to, ze teraz ta
        wiekszosc bedzie sie czula, ze moze robic co chce. A co chce latwo widac. Tylko
        czekac jak geje beda palowani i zabijani. Wtedy ta wiekszosc to beda zwykli
        mordercy... Juz raz tak bylo...
        • belaqua Re: Mówi to, co myśli zdecydowana większość 11.05.06, 13:15
          Do czego to doszło!? Zwolennicy pedalstwa próbują wmówić społeczeństwu, że ich
          sytuacja jest podobna do sytuacji podbitych narodów przez Niemcy w czasie II
          wojny światowej. To tani populistyczny wybieg. Pobodny do wszystkich tych
          kłamstw głoszonych przez organizacje pedalskie, że większość wielkich ludzi w
          historii miała rzekomo mieć ciągoty pedalskie. Stara śpiewka, na którą nabierają
          się tylko nieucy.
          • majster_g Re: Mówi to, co myśli zdecydowana większość 11.05.06, 13:30
            belaqua napisał:

            > Stara śpiewka, na którą nabierają się tylko nieucy.

            A gdzie Ty pobierales nauki?
    • ginusia WOW, wreszcie ktos rozumie gejow :)) 11.05.06, 13:03
      Moi sympatyczni, najmilsi koledzy - geje uwielbiaja traktowanie palami ;-)).
      Tak naprawde to wstyd i hanba, wracamy nawet nie do sredniowiecza ale do jakiej
      dziwnej, nieznanej mi epoki...
      • majster_g Re: WOW, wreszcie ktos rozumie gejow :)) 11.05.06, 13:12
        ginusia napisała:

        > Tak naprawde to wstyd i hanba, wracamy nawet nie do sredniowiecza ale do
        > jakiej dziwnej, nieznanej mi epoki...

        Znanej, znanej. Najpierw Niemcy, potem Polska 68, a teraz IV RP. Nazywa sie
        faszyzm.
        • belaqua Re: WOW, wreszcie ktos rozumie gejow :)) 11.05.06, 13:25
          Chcę przypomnieć, że twórca SA - Ernst Rohm w hitlerowskich Niemczech był
          czynnym pedałem, Hitler był wegeterianinem, Goebbels niepełnosprawnym kuśtykiem,
          Himmler maniakiem okultyzmu, a Goering morfinistą. Czyli jednym słowem -
          postępowa zgraja, która bardzo łatwo odnalazłaby się we współczesnych czasach.
          Wszak wegeterianie, homoseksualiści, narkomani, wróżkarze mają wzięcie dzisiaj,
          jak nigdy:))))
          • majster_g Re: WOW, wreszcie ktos rozumie gejow :)) 11.05.06, 14:19
            Rozumiem Twoje intencje, ale grupujesz ludzi troche dziwnie ;-)
    • komentator15 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:05
      Za tak FASZYSTOWSKIE wypowiedzi pelne nienawisci wobiec innych ludzi powinien
      zainteresowac sie prokurator. mam nadziej, ze unia Europejska weznei sie za
      dupy politykom, chyba juz dosc tej nienawisci i nietolerancji do wszytkiego,
      dzis geje , juto garbaci a pojutrze matki z 5 dzieci, potem rudzi i Zydzi.
      opamietajcie sie politycy bo zaczyna sie chyab cos nie tak . Takich ludzi jak
      ten pamn powinno sie eleiminowac ze spoleczenstwa bo sa niebezpieczni tak jak
      kiedys zaczal sie hitleryzm i faszyzm , zaczyna sie terazpodobnie i nikt nie
      mowi STOP???????????
    • mysl_czytaj Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:07
      Wszystkim zainteresowanym jak tworzy się płeć mózgu polecam książkę: "Płeć mózgu" Moir Anne, Jessel David.

      Wolność słowa i polityczna poprawność

      Jest bardzo szeroki problem. Ludzie powinni mówić i pisać to co naprawdę myślą i czują o zdarzeniach, manifestach, politykach.
      To jest wolność słowa.
      Jeśli ktoś mówi że jestem **** albo obrażą moją rodzinę, ja mam prawo go zaskarżyć i uważam że to w porządku. Mogę też wziążć kij i mu połamać żebra. Wtedy on może mnie zaskarżyć. I to też jest w porządku.
      Jeśli ktoś wypowiada się o całej grupie społecznej, obrażając ją i przypisując jej członkom jakieś cechy tylko na podstawie przynależności do grupy to nie chodzi o polityczną poprawność. Tutaj chodzi o dyskryminacje której przykładem może być rasizm czy wypowiedź Wierzejskiego.

      Nigdy w polsce nie widziałem geja całującego geja. Natomiast widziałem całujące się pary i nikomu to nie przeszkadzało. Prawdopodobnie gdybym zauważył całującą się parę facetów zrobiło by mi się niedobrze. Ale nie wiem nigdy nie widziałem. Wraz z zakazem np. całowania się par gejowskich należy zakazać całowania także par hetero, ponieważ to może pzeszkadzać gejom.

      Jeśli chodzi o marsz tolerancji chętnie wybrałbym bym się i w nim uczestniczył. Nie jest to marsz "spójrzcie chcemy wasze dzieci i chcemy żeby was nienawidziły" tylko marsz "chcemy się trzymać za ręce idąc przez ulicę i nie dostać cegłówką od młodzieży wszechpolskiej".

      Gó.. mnie obchodzi czy zachód się z nas śmieje i gó.. mnie obchodzi co o wszystkim sądzi zachód, liberałowie, prezydent, radio maryja i nacjonaliści. Wiem jednak, że każdy ma prawo być tym kim chce dopuki nie krzywdzi (morduje, okrada, gwałci, bije czy rzuca cegłami w kobiety) innych ludzi.

      Dobrze się stało że Wierzyński powiedział to co powiedział. Przynajmniej nie ukrywa się pod płaszczykiem poprawności. Dzięki temu wiem że jego poglady są debilne i kim jest w rzeczywistości. Gdyby reszta polityków była tak szczera zawsze i wszędzie (a nie tylko jak już zostanie wybrana i niepilnowana) wiedziałbym na kogo nie głosować.

      Jeśli chodzi o prawo naturalne to w społeczności zwierząt podobnie jak wśród ludzi około 10% jest homoseksualna.
      Statystycznie rzecz biorąc badania podają że 75% procent mężczyzn choć raz chciała mieć bądź poważnie myślała o stosunku analnym. 25% jako "bierny" uczestnik.

      Homoseksualiści zawsze byli i będa. Są takimi samymi ludźmi jak ja i ty. Powinni mieć prawa w związku ze swoim niesczęściem nie orientacji, ale urodzenia się w Polsce. Powinni mieć prawo być traktowani jak ludzie.

      Wypowiedż Wierzejskiego nie powinna być odbierana w sensie "pałujmy gejów". Należy ją rozważyć w sensie "pałujmy wszystko co nam się nie podoba". A to oznacza, że Wierzyński powinien trafić do więzienia za nawoływanie do nienawiści. A czy chodzi o gejów, czy np. miłośników meksykańskiego żarcia - nie ma znaczenia.

      Ps. Nawiasem mówiąc gdybym zobaczył trzymające sie za ręce kobiety - ok, przytulające się - ok, całujące się - na pewno by mną to nie wstrząsnęło, jeśli chodzi o facetów... co najmniej dziwnie bym się czuł. Jak u was?
      • majster_g Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:18
        mysl_czytaj napisał:

        (...)
        > Wypowiedż Wierzejskiego nie powinna być odbierana w sensie "pałujmy gejów".
        > Należy ją rozważyć w sensie "pałujmy wszystko co nam się nie podoba". A to
        > oznacza, że Wierzyński powinien trafić do więzienia za nawoływanie do
        > nienawiści.

        Swieta racja! Ale tak sie nie stanie i to jest straszne.

        Piszesz, ze dziwnie bys czul? Moze normalnie? Poznaj gejow, zapros ich do domu,
        zobacz jak zyja Twoi bracia, moze symowie? Byc czlowiekiem jest wielka
        przygoda...
      • milena.rl Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:37
        Ja mam inny podział.
        Widziałam takie pary i nie ruszyło mnie to jakoś szczególnie. Bo wiedziałam że
        coś między nimi jest - to się czuje.
        Ale gdy zobaczyłam filmy hetero typu Sado-Maso, kobieta i dwóch, kobieta jak
        jakiś worek (sam seks) było mi "dziwnie". Wolę patrzeć na miłość/uczucie
        hetero, homo bez lub z seksem niż na jakikolwiek (hetero,homo) seks bez
        miłości czy chociaż szacunku - brzydzi mnie to jakoś.
    • rabox chce okładania pałami? 11.05.06, 13:07
      próźne błagania
      żaden szanujący się gej swojej pały do niego nie przyłoży
    • 3gr Sigmunt Freud, hipoteza: Wierzejski jest gejem! 11.05.06, 13:07
      Utajona skolonnosc do homoseksualizmu a jednoczesnie rygorystyczne wychowanie
      pelne religijnych i seksualnych tabu oraz zakazow doprowadzily do wielkiego
      poczucia winy, chaosu i konfliktu w psychice posla. W efekcie doprowadzilo to
      do werbalizacji agresji do gejow i rozpetania politycznej nagonki i nawolywania
      do przemocy. Utajone sklonnosci homoseksualne posla Wierzejskiego nie moga
      zostac zaspokojnie z/w autocenzure posla, co znalazlo w przejaw w jego
      socjopatycznych wypodziedziach. Wobec tego, posel ten powinien przestac pelnic
      funkcje publiczna i zajac sie wlasnymi problemami psychicznymi. Wskazana pomoc
      psychologa i trening relaksacyjny. Jesli to nie pomoze, prosze szukac pomocy
      specjalisty medycznego.
      • belaqua Re: Sigmunt Freud, hipoteza: Wierzejski jest geje 11.05.06, 13:35
        Tia... a aktywny pederasta tak naprawdę ma ciągoty heteroseksualne... W myśl tej
        "naukowej teorii" pacyfista jest ukrytym zwolennikiem wojny, a pod tępą mordą
        złodzieja ukrywa się tak naprawdę niewinność w całej krasie... Co za bajki dla
        dorosłych dzieci! Ech! pokłosie XX wieku - komuna i nazizm zrobiły swoje...
    • taborex Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:08
      Niestety efekt polaczenia RAJu mamy :/ teraz zrobic prezydentem ksiedza.
      Niedlugo moze beda sprawdzac cnotliwosc studentek.
      Paranoja
    • komentator15 Re: kolejna powtórka wyciętej wypowiedzi 11.05.06, 13:13
      mazurek111 napisał:
      TY CHYBA JAKIS NIENORMALNY JESTES FACET WYPISUJAC TAKIE BZDURY!!!!!!!!
      >Kto się upomni o podeptane prawa
      braci
      >
      > sodomitów i innych zapomnianych frakcji "kochających inaczej"??!!
      > Gazeto Wyborczo, do boju!!!
      >
      • wredna_jedza Przestań wrzeszczeć! 11.05.06, 13:29

    • szarymen 13 V.12.00 Rynek Manifestacja W Krakowie 11.05.06, 13:14
      Witam
      Jaka sytuacja jest każdy widzi. W związku z tym dnia 13. maja (sobota) o 12.00
      na Rynku Głównym w Krakowie, pod Ratuszem, rozpocznie się uczniowsko-studencka
      demonstracja przeciw "ministrowi" R. Giertychowi oraz "wicepremierowi
      Andzrzejowi L. . Udział zapowiedziały m.in. Federacja Anarchistyczna, Inicjatywa
      Uczniowska i przede wszystkim masa ludzi o różnych poglądach politycznych!!
      Serdecznie zapraszamy, przyjdźcie i zaprotestujcie przeciw sprawowaniu tak
      newralgicznych urzędów przez nacjonalistę i wielokrotnie skazanego przestępcę!!
      NIE MOŻNA BYĆ BIERNYM!!
      • majster_g Re: 13 V.12.00 Rynek Manifestacja W Krakowie 11.05.06, 13:20
        szarymen napisał:

        >
        > NIE MOŻNA BYĆ BIERNYM!!

        Oby Was wiecej bylo tak szarych! Bron Krakowa!
        • szarymen wiecej szarych ;) 11.05.06, 16:03
          no bedzie wiecej,HEJSZARAWIARA!!!
          • majster_g Re: wiecej szarych ;) 11.05.06, 16:17
            W Was nadzieja!
    • gw_lgarze Wyrzucić z Polski to klamliwe esbeckie GW-no 11.05.06, 13:20
      i palami po tym talatajstwie
    • patrykbj Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:21
      a Wierzejskiemu trzeba wlac do czaszki oleju troche moze byc biopaliwo.
      Juz dawno nie slyszalem tak aroganckiego polityka.
      Sluchjac jesgo stwierdzenia ze gej to tchorz mozna stwierdzic ze Wierzejski to
      wydmuszka.
    • sanoy Kto to jest Wierzejewski? 11.05.06, 13:22
      Rozumiem że nie ma paragrafu na umysłowe dewiacje prezentowane przez typa o
      nazwie Wierzejewski, ale na głoszone poglądy to już chyba paragraf jest! Więc
      trzeba go użyć i po sprawie!
      • majster_g Re: Kto to jest Wierzejewski? 11.05.06, 13:24
        sanoy napisał:

        > Rozumiem że nie ma paragrafu na umysłowe dewiacje prezentowane przez typa o
        > nazwie Wierzejewski, ale na głoszone poglądy to już chyba paragraf jest! Więc
        > trzeba go użyć i po sprawie!

        A zebys zdrowy byl!
      • belaqua No a co z "wolnością słowa"???:))))) 11.05.06, 13:29
        No a co z wolnością słowa, której zapewne hołdujesz. Czyżby wolność słowa była
        zarezerwowana tylko dla zwolenników pedalstwa, a przeciwnikom zboczeń należy
        zabronić wyrażania własnych opinii na ten temat, hę?:))))
        • pinos Re: No a co z "wolnością słowa"???:))))) 11.05.06, 13:32
          Jeżeli homoseksualiści zaczną nawoływać do pałowania heteroseksualistów, też
          ich bedziemy za kratki wsadzać.
          Bycie posłem to nie tylko przywileje, ale i odpowiedzialność.
        • majster_g Re: No a co z "wolnością słowa"???:))))) 11.05.06, 13:35
          belaqua napisał:

          > No a co z wolnością słowa, której zapewne hołdujesz. Czyżby wolność słowa była
          > zarezerwowana tylko dla zwolenników pedalstwa, a przeciwnikom zboczeń należy
          > zabronić wyrażania własnych opinii na ten temat, hę?:))))

          Nawolywanie do nienawisci nie ma nic wspolnego z wolnoscia slowa a ze zwyklym
          morderstwem...

          Jezeli w najblizszym czasie zostanie pobity gej, a nie daj Boze zabity (jak to
          sie zdarza nawet w tak demokratycznym kraju jak USA) to "wine ponosic bedziesz
          ty", kazdy nawolujacy do nienawisci... I dlatego juz dzisiaj nazywam was
          mordercami. Bo zabici juz sa.
        • laaazy_boy Re: No a co z "wolnością słowa"???:))))) 11.05.06, 13:35
          Wolność słowa nie wyraża się w nawoływaniu do bezprawia czy do nienawiści.
          Różnica mała, acz subtelna.
    • in_touch Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:28
      poseł Wierzejski powinien odpowiedzieć przed sądem za sianie nienawiści i
      nawoływanie do przemocy wobec innych ludzi.
    • marek9993 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:33
      Rządzą nami czubki.
    • b467 Oni się pałami okładają na codzien................ 11.05.06, 13:34
      więc pałowanie gumowymi pałami nie zaszkodzi degeneratom
    • bajt52 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:34
      Sieg Heil Wierzejsky!!
    • rzep3 Re: Wierzejski o gejach: zlać ich pałami! 11.05.06, 13:34
      Ciekawe, kiedy Wierzejski zostanie ministrem spraw wewnętrznych. I kiedy w
      ogóle pedały, żydy, i heretycy objęci zostaną obowiazkiem zdejmowania czapek i
      ustępowania z chodnika przez wszechpolakami, zaś opozycja trafi do obozu (na
      szczęscie dla pisopodobnych jeszcze się trzymają baraki w Auschwitz i nie
      trzeba będzie budować niczego nowego).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka