Dodaj do ulubionych

Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy?

03.07.06, 15:29
od wielu miesięcy JKaczyński,Ziobro, obiecują odtajnienie akt tej
sprawy...cisza!... co ich powstrzymuje?.. strach przed prawdą?.czy może,
wpierw trzeba wyczyścić papiery z niewygodnych dla braci, zapisów?
Obserwuj wątek
    • puuchatek Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:30
      To może wreszcie kiedyś te akta zobaczymy? Bo panowie Kaczyńscy obiecują to od bardzi dawna, ale wciąż tego nie robią. Nawet w kampanii wyborcvzej o tym mówili.
      • kaczomowa Jak skończą je pisać, pokażą 03.07.06, 15:51
        Cierpliwości.
    • likkaon Znowu to juz jest nudne 03.07.06, 15:32
      No takj znów dyżurny temat do odwracania uwagi powraca bo rządowi i
      prezydentowi{buuuuhahahahahahahaha} się nie wiedzie lustracja chwilowo się
      przejadła i zahaczyła o swoich, to trzeba odgrzać "inwigilację prawicy"
      ps. a może przy okacji wznowić śledztwo w sprawie inwigilacji dziennikarzy
      Rzeczpospolitej??? :)))))
    • zyks Jeszcze 3 lata będzie: już zaraz, porażające .... 03.07.06, 15:37

      • zgodnik1 można dostać od tego sraczki....jak Lechu! 03.07.06, 15:46
      • amdrzej11 Re: Jeszcze 3 lata będzie: już zaraz, porażające 03.07.06, 15:47
        No prosze odezwalo sie trzech pacanow s....ch w spodnie ze strachu przed PiS-
        em...
        • zyks Re: Jeszcze 3 lata będzie: już zaraz, porażające 03.07.06, 16:44
          Na razie to TWÓJ prezio wali w gacie rzadzizną ... :))
    • emeryt21 Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:46
      Kolejne polowanie na czarownice,tym razem pewnie lewicowe.Dajcie spokoj.W
      naszym kraju rzad zamiast zajmowac sie gospodarka,porzadkiem publicznym itp
      sprawami do ktorych zostal powolanypoluje na przeciwnikow politycznych i bogu
      ducha winnych ludzi,ktorzy padli ofiara poprzedniego systemu.Po kilku lub
      kilkunastu latach historia prekreci sie wokol kola wydarzen i bedzie badanie
      teczek obecnego prawicowego rzadu a moze to bedzie faszystowskich teczek,bo
      obecne sa komunistyczne.
      • amdrzej11 Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:52
        Nie da sie uporzadkowac gospodarki, polityki i czesciowo problemow z porzadkiem
        publicznym bez wyczyszczenia balaganu czynionego przez bylych komunistow i ich
        wiernych pretorianow ze sluzb specjalnych, korumpujacych i degradujacych
        panstwo!
        P.S Zdanie o faszyzmie w Polsce pokazuje kim jestes - prymitywnym uzytecznym
        debilem.
        • tles01 amdrzej11.. a Giertychi MW, to kto? nie faszyści? 03.07.06, 16:24
          a Leper i jego banda to kto? nie SB-cy i kryminaliści?..to słowa prezia
          Jarosława, nie zarzucisz mu kłamstwa, co?
        • r306 hehehehe 03.07.06, 16:33
          > Nie da sie uporzadkowac gospodarki, polityki i czesciowo problemow z
          > porzadkiem
          > publicznym bez wyczyszczenia balaganu czynionego przez bylych komunistow
          Da sie, da. Trzeba tylko umiec.

          > P.S Zdanie o faszyzmie w Polsce pokazuje kim jestes - prymitywnym uzytecznym
          > debilem.
          Hmmmmm, chyba ktos ma tu klapki na oczach. Uzyteczny debil?
        • mayor.cut Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 17:48
          Ależ to właśnie byli komuniści byli rzekomo inwigilowani razem z Kaczyńskim. A
          działo się to w okresie rządu solidarnościowego z poważnym udziałem ZChN-u.

          "Zarzut dotyczy przekroczenia uprawnień poprzez:
          • prowadzenie rozpoznania i gromadzenia danych o politykach;
          • rozpracowanie i dezintegrację legalnie działających partii i ugrupowań
          politycznych (PC, RdR, SdRP, PPS i PUS). Wśród pokrzywdzonych są: Jarosław i
          Lech Kaczyńscy, Adam Glapiński, Antoni Macierewicz, Jan Olszewski, Romuald
          Szeremietiew, Jan Parys, Piotr Ikonowicz."
    • koloratura1 Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:52
      tles01 napisał:

      > od wielu miesięcy JKaczyński,Ziobro, obiecują odtajnienie akt tej
      > sprawy...cisza!... co ich powstrzymuje?.. strach przed prawdą?.czy może,
      > wpierw trzeba wyczyścić papiery z niewygodnych dla braci, zapisów?

      A może, po prostu, nic tam ciekawego ani istotnego nie ma, a przyznanie tego
      faktu byłoby końcem sprawy pt. Inwigilacja prawicy. A to się nie opłaci...
      • s.flores Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:57
        Faktycznie wiele nie ma, ale jak się porobi trochę groźnych min i odpowiednio wybierze moment
        kulminacyjny - np. w okolicach wyborów samorządowych - to coś tam zawsze da się ugrać.
        • tles01 amdrzej11...dyżurna idiotka z sekty Rydzyka? 03.07.06, 16:27
      • r306 Przypomina mi sie grozny Ziobro... 03.07.06, 16:36
        ... jak majtal przed kamerami aktami sprawy Sobotki w kontekscie jego
        uniewinnienia przez czerwonego nieroba Kwasniewskiego :)
        "Porazajace" to dla nich takie slowo-klucz - jak dla dresa pewien wyraz
        na 'k'.....
    • elfhelm inwigilacja to kompletna bzdura 03.07.06, 17:00
      tym bardziej, że wszystkie ewentualne przestępstwa już dawno się przedawniły. 0
      by o tym wiedział, gdyby pamiętał o istnieniu kodeksu karnego.
      • r306 Ale dla Ziobry tak jest wygodniej. 03.07.06, 17:05
        Analogicznie z ulaskawieniem Sobotki czy 'pozyczka moskiewska'.
        Nic w tych sprawach ze wzgledow prawynych nie mozna juz zrobic, ale wbrew
        pozorom, to wlasnie wykorzystuje Zioberek - bo sie nie zblazni gdy sad pozew
        oddali, lub obrona uwali na rozprawie. Moze za to z marsowa mina cos pogadac o
        prawie i sprawiedliwosci - nikt go za to nie rozliczy - brak mozliwosci
        konfrontacji.
    • dzakarta Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 17:20
      Naród ma to w dupie!
      • grisza14 Drodzy SBecy czy zawsze dostajecie cynk, 03.07.06, 20:48
        ze na forum cos dla was?Bo to nie przypadek,ze splywacie jak muchy do gnoju?Ale
        nie bojcie sie koledzy za 4 stowy zasilku zamiast emerytury SB tez da sie wyzyc.
      • wet3 Re: dzakarta 03.07.06, 21:36
        dzakarta napisał:

        > Naród ma to w dupie!

        Nie wiedzialem, ze masz tylek za caly narod! - Bo rozumu to nie pokazujesz
        nawet za 1/10 jednego czlowieka!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka