tles01 03.07.06, 15:29 od wielu miesięcy JKaczyński,Ziobro, obiecują odtajnienie akt tej sprawy...cisza!... co ich powstrzymuje?.. strach przed prawdą?.czy może, wpierw trzeba wyczyścić papiery z niewygodnych dla braci, zapisów? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
puuchatek Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:30 To może wreszcie kiedyś te akta zobaczymy? Bo panowie Kaczyńscy obiecują to od bardzi dawna, ale wciąż tego nie robią. Nawet w kampanii wyborcvzej o tym mówili. Odpowiedz Link Zgłoś
likkaon Znowu to juz jest nudne 03.07.06, 15:32 No takj znów dyżurny temat do odwracania uwagi powraca bo rządowi i prezydentowi{buuuuhahahahahahahaha} się nie wiedzie lustracja chwilowo się przejadła i zahaczyła o swoich, to trzeba odgrzać "inwigilację prawicy" ps. a może przy okacji wznowić śledztwo w sprawie inwigilacji dziennikarzy Rzeczpospolitej??? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Jeszcze 3 lata będzie: już zaraz, porażające 03.07.06, 15:47 No prosze odezwalo sie trzech pacanow s....ch w spodnie ze strachu przed PiS- em... Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Re: Jeszcze 3 lata będzie: już zaraz, porażające 03.07.06, 16:44 Na razie to TWÓJ prezio wali w gacie rzadzizną ... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt21 Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:46 Kolejne polowanie na czarownice,tym razem pewnie lewicowe.Dajcie spokoj.W naszym kraju rzad zamiast zajmowac sie gospodarka,porzadkiem publicznym itp sprawami do ktorych zostal powolanypoluje na przeciwnikow politycznych i bogu ducha winnych ludzi,ktorzy padli ofiara poprzedniego systemu.Po kilku lub kilkunastu latach historia prekreci sie wokol kola wydarzen i bedzie badanie teczek obecnego prawicowego rzadu a moze to bedzie faszystowskich teczek,bo obecne sa komunistyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:52 Nie da sie uporzadkowac gospodarki, polityki i czesciowo problemow z porzadkiem publicznym bez wyczyszczenia balaganu czynionego przez bylych komunistow i ich wiernych pretorianow ze sluzb specjalnych, korumpujacych i degradujacych panstwo! P.S Zdanie o faszyzmie w Polsce pokazuje kim jestes - prymitywnym uzytecznym debilem. Odpowiedz Link Zgłoś
tles01 amdrzej11.. a Giertychi MW, to kto? nie faszyści? 03.07.06, 16:24 a Leper i jego banda to kto? nie SB-cy i kryminaliści?..to słowa prezia Jarosława, nie zarzucisz mu kłamstwa, co? Odpowiedz Link Zgłoś
r306 hehehehe 03.07.06, 16:33 > Nie da sie uporzadkowac gospodarki, polityki i czesciowo problemow z > porzadkiem > publicznym bez wyczyszczenia balaganu czynionego przez bylych komunistow Da sie, da. Trzeba tylko umiec. > P.S Zdanie o faszyzmie w Polsce pokazuje kim jestes - prymitywnym uzytecznym > debilem. Hmmmmm, chyba ktos ma tu klapki na oczach. Uzyteczny debil? Odpowiedz Link Zgłoś
mayor.cut Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 17:48 Ależ to właśnie byli komuniści byli rzekomo inwigilowani razem z Kaczyńskim. A działo się to w okresie rządu solidarnościowego z poważnym udziałem ZChN-u. "Zarzut dotyczy przekroczenia uprawnień poprzez: • prowadzenie rozpoznania i gromadzenia danych o politykach; • rozpracowanie i dezintegrację legalnie działających partii i ugrupowań politycznych (PC, RdR, SdRP, PPS i PUS). Wśród pokrzywdzonych są: Jarosław i Lech Kaczyńscy, Adam Glapiński, Antoni Macierewicz, Jan Olszewski, Romuald Szeremietiew, Jan Parys, Piotr Ikonowicz." Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:52 tles01 napisał: > od wielu miesięcy JKaczyński,Ziobro, obiecują odtajnienie akt tej > sprawy...cisza!... co ich powstrzymuje?.. strach przed prawdą?.czy może, > wpierw trzeba wyczyścić papiery z niewygodnych dla braci, zapisów? A może, po prostu, nic tam ciekawego ani istotnego nie ma, a przyznanie tego faktu byłoby końcem sprawy pt. Inwigilacja prawicy. A to się nie opłaci... Odpowiedz Link Zgłoś
s.flores Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 15:57 Faktycznie wiele nie ma, ale jak się porobi trochę groźnych min i odpowiednio wybierze moment kulminacyjny - np. w okolicach wyborów samorządowych - to coś tam zawsze da się ugrać. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Przypomina mi sie grozny Ziobro... 03.07.06, 16:36 ... jak majtal przed kamerami aktami sprawy Sobotki w kontekscie jego uniewinnienia przez czerwonego nieroba Kwasniewskiego :) "Porazajace" to dla nich takie slowo-klucz - jak dla dresa pewien wyraz na 'k'..... Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm inwigilacja to kompletna bzdura 03.07.06, 17:00 tym bardziej, że wszystkie ewentualne przestępstwa już dawno się przedawniły. 0 by o tym wiedział, gdyby pamiętał o istnieniu kodeksu karnego. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Ale dla Ziobry tak jest wygodniej. 03.07.06, 17:05 Analogicznie z ulaskawieniem Sobotki czy 'pozyczka moskiewska'. Nic w tych sprawach ze wzgledow prawynych nie mozna juz zrobic, ale wbrew pozorom, to wlasnie wykorzystuje Zioberek - bo sie nie zblazni gdy sad pozew oddali, lub obrona uwali na rozprawie. Moze za to z marsowa mina cos pogadac o prawie i sprawiedliwosci - nikt go za to nie rozliczy - brak mozliwosci konfrontacji. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: Ruszy śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy? 03.07.06, 17:20 Naród ma to w dupie! Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Drodzy SBecy czy zawsze dostajecie cynk, 03.07.06, 20:48 ze na forum cos dla was?Bo to nie przypadek,ze splywacie jak muchy do gnoju?Ale nie bojcie sie koledzy za 4 stowy zasilku zamiast emerytury SB tez da sie wyzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: dzakarta 03.07.06, 21:36 dzakarta napisał: > Naród ma to w dupie! Nie wiedzialem, ze masz tylek za caly narod! - Bo rozumu to nie pokazujesz nawet za 1/10 jednego czlowieka! Odpowiedz Link Zgłoś