skarpetek1 jak te 200000 zamiast do wojska pojdzie pod 06.07.06, 17:52 parlament to bedzie koniec tego rzadu. Wiec nie ma problemu, trzeba sie tylko organizowac i walczyc o swoje! Odpowiedz Link Zgłoś
offkors inteligencja z motłochem 06.07.06, 17:55 nie mam zamiaru przebywać podczas służby wojskowej z bandą prostaków ze wsi, czy MON dokona przynajmniej jakiejś selekcji młodziezy? Odpowiedz Link Zgłoś
moher75 Re: inteligencja z motłochem 06.07.06, 18:00 offkors napisał: > nie mam zamiaru przebywać podczas służby wojskowej z bandą prostaków ze wsi, > czy MON dokona przynajmniej jakiejś selekcji młodziezy? I ty na innych wołasz "prostaki" / to Ciebie należy izolować - młodzież ze wsi żyje jeszcze z szacunkiem do pewnych wartości i tradycji - nie dorasta na ulicy i w centrach handlowyc. Skonfrontuj się kiedyś z kimś z małego miasta czy wsi i nie oceniaj go tylko pod kontem tego czy się "trendy" ubiera i ma zajefajną antenkę w fonie Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: inteligencja z motłochem 06.07.06, 18:11 Moher, frajerze, skoro tak popierasz PISdę, to sam się zgłoś pierwszy na ochotnika do wojska. Odpowiedz Link Zgłoś
ofajdany_kartofelek Re: inteligencja z motłochem 06.07.06, 20:22 atheix_mail napisał: > Moher, frajerze, skoro tak popierasz PISdę, to sam się zgłoś pierwszy na > ochotnika do wojska. nie moze;> , pedałów nie przyjmuja , a on jako ministrant złoci batona ksiedzu proboszczowi 5 razy dziennie..az mu sperma uszami wypływa...:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ofajdany_kartofelek Re: inteligencja z motłochem 06.07.06, 20:21 moher75 napisał: ma zajefajną > antenkę w fonie zajefajna?? a co to takiego prostaczku podwórkowy??? ksiadz tak mówi??? fuj...wstydx sie ...szybko do spowiedzi -najlepiej do paetza bo własnie wrócił...3 lody z połykiem i udzieli ci rozgrzeszenia ten wieprz xiański. Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: inteligencja z motłochem 06.07.06, 23:29 I ja i moi Bracia odsłużyliśmy rzetelnie po roku w wojsku - jesteśmy oficerami rezerwy. Wkłąd naszej rodziny w obronę narodową uważamy za wystarczający. I dlatago naszych porządnie wykształconych dzieci nie damy trepom na poniewierkę. Armia ma być zawodowa ew. ze szkoleniem ochotników - a nie z poboru. Z niewolnika nie będzie wojownika. Odpowiedz Link Zgłoś
wolt-r Re: inteligencja z motłochem 07.07.06, 09:38 Z niewolnika nie będzie wojownika... Dobre. Obawiam się, że gdybym był żołnierzem i Polska zostałaby uwikłana w jakąś wojnę na własnym terenie to byłbym pierwszym, który przy najbliższej okazji palnąłbym głównodowodzącemu w łeb. Za uwikłanie w wojnę, skutkujące koniecznością mojej służby wojskowej, której nie chcę, za uwikłanie w wojnę i narażanie życia mojej rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: jak te 200000 zamiast do wojska pojdzie pod 06.07.06, 17:58 Masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Deficyt mięsa armatniego. 06.07.06, 18:15 Czwartkowy "Dziennik" napisał, że Ministerstwo Obrony Narodowej szykuje prawdziwą bombę - to nowelizacja ustawy o powszechnym obowiązku obrony, która zakłada, że każdego roku do armii trafią wszyscy, którzy ukończyli 19. rok życia i są zdrowi. *********************************** Widocznie większość starszych poborowych spieprzyła do Irlandii i UK. Tyle, ze plany MON niczego nie zmienią, bo uciekac będa jeszcze młodsi. Napiszę dla porządku, że rozwiązaniem jest armia zawodowa, ale to tylko dla porządku, bo zawodowego kretynizmu wojskowych i tak nie zmienię. Odpowiedz Link Zgłoś
caudillo1 Brać wszystkich jak leci 06.07.06, 19:25 NIKT się nie wywinie. :) Mam nadzieję, że kartoteki w WKU zawierają już dane nt. strajkujących darmozjadów z "Inicjatywy SLD-owskiej" :) i oni się pierwsi załapią na JW/JK Orzysz :). Co prawda to tylko 4 mies., ale jeżeli będzie to 4 mies. bez wyjazdów, odwiedzin, z szafami grającymi a nawet "studniówką" :) :) to jest szansa że wyprostuje się trochę mózgi różnym ćpunom, walczącym o legalizację Holandii w Polsce, postępowcom, europejczykom, homoseksualistom. Wszystkie ułomności, teoretycznie nieuleczalne, można w takich środowiskach szybko wyeliminować. Codzienna pobudka o 5.30, 13 wart non stop, amba fatima, bytowanie w lesie z kleszczami, braki zrobione przez "kolegów" w plecaku, o których delikwent dowiaduje się dopiero przy kasie :) , to dla 19-letniego aktywisty Tęczowo- Zielonych jedyna szansa, że kiedyś znormalnieje i wydorośleje :) :) Przecież znane są przypadki, że ojcowie przez 19 lat nie dają sobie rady, a wystarcza przejście przez bramę jednostki, pierwszy obiad, i apel, i synek robi się potulny jak baranek. :) A po wyjściu z instytucji antydemokratycznej i antytolerancyjnej znikają takie odchyły jak: wiara w demokrację, tolerancję, ateizm, homoseksualizm (taki to pewnie się powiesi po 10 dniach "fali" :) ) i człowiek staje się normalny. Przecież przeciętny tęczowy hipis z SdPL, PD, noszący pomarańczowe skarpetki, to bałaganiarz, najczęściej o dwóch lewych rękach, bo przecież na studia typu "etnologia" idą tylko tacy . :) A tam dostanie maskę, OP-1, sześć minut na ubranie i skończy się demokracja. Będzie sobie mógł zagłosować za swoim wyjazdem ale wirtualnie, bo jak nie zaliczy ubierania, to z wyjazdu nici. Poza tym nawet jak jakimś cudem zaliczy to może dostać dwie godziny przed wyjazdem służbę, i będzie płacz i zgrzytanie zębów, bo nie pojedzie się do mamy, i nie dostanie kaszki. :) :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Re: Brać wszystkich jak leci 06.07.06, 21:38 Nie zdziw sie kolego, jak potem cię odwiedzi w podzięce za takie teksty, grupka 15-20 świeżych rezerwistów z "kocówą". A może nawet zostawią ślady glanów na twojej prawicowej d...e. Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: Brać wszystkich jak leci 06.07.06, 21:43 Tylko 1 kocówą? Jemu należy się tyle koców, ile postów takiej treści zamieścił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A autorowi poniższej petycji: www.petitiononline.com/ZMAZURAK/petition.html należy się poparcie wyrażane podpisywaniem petycji. Sam ją zaraz podpiszę. Odpowiedz Link Zgłoś
ofajdany_kartofelek Re: Brać wszystkich jak leci 06.07.06, 21:46 atheix_mail napisał: > Tylko 1 kocówą? Jemu należy się tyle koców, ile postów takiej treści > zamieścił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > koców?? alescie łagodni... ja bym zatłukł te faszystowska szmate caudilla a scierwo wysłał do korei płn. jako wieprzowine dla głodujacych :P Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: Brać wszystkich jak leci 06.07.06, 21:49 Hehehe, racja. Autor wspomnianej petycji też ma rację, okażmy mu poparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
rozwado mlodziez w kamasze i do woja 06.07.06, 18:36 TAZ podac do sadu, bylych ministrow zagranicznych wsadzic za kratki za zdrade stanu, mlodziez wszechpolska dac do sluzby cywilnej, zas inna mlodziez wyslac do woja. MEN zajmuje sie teraz nowa historia Polski dla szkol, potem bedzie pracowac nad nowymi ksiazeczkami do nabozenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
pethate PIS szykuje sie na wojne przeciw ukladowi sloneczn 06.07.06, 19:07 Wojna gwiazd jest juz zaplanowana.Pis wezmie wszystkich do armii,dziadkow, babcie,wnukow, niemowlakow.Kazdy, kto utrzyma smoczek miedzy wargami nadaje sie do walki z ukladem slonecznym.Po wojnie bedziem na emerturze. Brawo piss. Odpowiedz Link Zgłoś
remiksz Re: PIS szykuje sie na wojne przeciw ukladowi slo 06.07.06, 19:42 Nie ma co się dziwić, trzeba wypowiedzieć Niemcom wojnę za kartofla!!! Potrzeba więc żołnierzy, Gosiewski kulawy,Dorn prawie bezzębny a ktoś musi walczyć:))) Odpowiedz Link Zgłoś
marych Przecież jest lepiej ROTFL 06.07.06, 20:02 Tak wygląda zawodowa służba jaka nam obiecali kartoflani politycy przed wyborami. Pomysł ten dołaczył do worka z innymoi ziemniakami jak "tanie państwo", miliony mieszkań" i inne tego typu mydlenie oczu głupiemu narodowi. No ale przecież "polskie rodziny stać na coraz więcej, a inflacje mamy najmniejsza w całej Unii". Bo "dotrzymalismy słowa". ROTFL Ostatni gasi światło. Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l pytam się grzecznie: po co pobór wszystkich? 06.07.06, 20:17 czyżby szykowała się wojna z niemcami, może Rosją? a może jak za dobrych dawnych czasów: jednostki robocze na budowach i na polach? Może jeszcze nazwa PISP batalionów wyrobników ( prawa i sprawiedliwa służba polsce ) Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l a może żeby nie mogli wyjeżdżać z kraju... 06.07.06, 20:20 pod pretekstem permanentnej mobilizacji, szkoleń i tajemnicy państwowej? efekt wiadomy: kto nie chce w kamasze nie pójdzie do psychiatry tylko na lotnisko. I jak za dawnych czasów w woju zasadniczym będa tylko niedojdy Odpowiedz Link Zgłoś
buckiler Re: a może żeby nie mogli wyjeżdżać z kraju... 06.07.06, 20:37 A kto by ciebie, sfrustrowany g... chciał za tą granicą? Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Re: a może żeby nie mogli wyjeżdżać z kraju... 06.07.06, 21:06 głupi pacanie 25 lat szkoliłem nieudaczników z poboru. i nie mam zamiaru wyjeżdżac na stare lata bo chć gó..any to mój kraj Odpowiedz Link Zgłoś
wolt-r Re: a może żeby nie mogli wyjeżdżać z kraju... 06.07.06, 21:14 "bo chć gó..any to mój kraj" Taaa, będę jadł. Wymiociny? Gó..? Ale MOJE! Więc zjem. Taki jest Twój tok rozumowania. Jesteś nie tyle patriotą, bo nie szanujesz rodaków ("głupi pacanie") co po prostu nacjonalistą ("bo chć gó..any to mój kraj") A może nawet moodnym teraz faszystą? Bo to cięższa warstwa nacjonalizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Re: a może żeby nie mogli wyjeżdżać z kraju... 06.07.06, 22:12 nie każdy może wyjechać, jak jesteś młody i zdrowy to jhedź. ja nie jestem patriotą, tu jest jedynie moja ziemia i moja rodzina. Z patriotyzmem ma to trochę wspólnego, z nacjonalizmem, faszyzmem już nic. Głupi pacan to nie obraza, najwyżej lekko obraźliwa forma, jak interpretujesz to jako obelgę to blisko Ci do mentalności śmiertelnie obrażonego obsranego prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: a może żeby nie mogli wyjeżdżać z kraju... 06.07.06, 21:07 Że ciebie nikt by nie chciał, ciężki idioto, to pewne. Odpowiedz Link Zgłoś
milo_minderbinder To jest genialne! 06.07.06, 20:39 To przeciez chodzi o zazegnanie lekarskich strajkow za pieniadze bezposrednio wziete z kieszni podatnika. Do woja biora wszystkich->kazdy daje lakarzowi w lape zeby miec kat C czy jakastam inna->lekarze maja kase i nie protestuja. Genialne:) Odpowiedz Link Zgłoś
remiksz Re: To jest genialne! 06.07.06, 20:53 To nie takie proste. W komisji powiatowej jest średnio 3-5 lekarzy, a co z resztą:))) Odpowiedz Link Zgłoś
some_one_else Re: To jest genialne! 06.07.06, 20:54 a przy okazji beda mieli na wszystkich haka...ech... Odpowiedz Link Zgłoś
wolt-r Jak to jest z prawem? 06.07.06, 20:59 "Koniec odroczeń w zasadniczej służbie wojskowej. Na obowiązkowe szkolenie będą kierowani zarówno studenci, jak i jedyni żywiciele rodzin, którzy osiągnęli wiek poborowy. W sumie 200 tys. mężczyzn rocznie - dowiedziała się gazeta." Niech mi ktoś, k..., wytłumaczy: dlaczego nagłe wprowadzenie przepisu obejmującego wszystkich po 19 roku życia nie jest prawem działającym wstecz? W zasadzie podobnie się ma z pewnymi innymi aspektami działalności w państwie... Jeżeli decyduję się rozpocząć działalność w określonych warunkach to jakim prawem ktoś po 5 latach mi te warunki zmienia wprowadzając niekorzystne przepisy?! Ja wiem, że można tłumaczyć o ekonomiczności pewnych rozwiązań itp. Pytam o idee. Albo prawo działa wstecz (zawsze gdy ktoś uzna to za potrzebne, ekonomiczne) albo prawo wstecz nie działa. Jaka jest zasadza i dlaczego w powyższych przypadkach ma nie działać?! Odpowiedz Link Zgłoś
czytelnik4 'Jeden chce w kamasze lekarzy, drugi młodzież' 06.07.06, 21:00 Kolejny chory pomysł rządzącego reżimu - bo tego inaczej już nazwać nie można. Podczas gdy cały cywilizowany świat przechodzi (właściwie już przeszedł)na armię opartą na zawodowstwie w Polsce wprowadzane są w życie pomysły charakterystyczne dla totalitarnych państw policyjnych. Służyć to będzie jedynie większej kontroli społeczeństwa przez obóz rządzący i zastraszaniu obywateli. PiS i i jego rolniczo-nazistowskie partie satelickie stanowią poważne zagrożenie dla demokracji w tym kraju - największe od 1989roku!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wolt-r Re: 'Jeden chce w kamasze lekarzy, drugi młodzież 06.07.06, 21:05 Teraz się niektórzy obudzili?! Jak pisałem w 2004 roku, nie tylko ja, że będzie faszystowsko w Polsce po wyborach polskiej prawicy to nikt nie słuchał. Wybrano prawicę. Wkurza mnie, bo też na tym cierpię. Ale w sumie dobrze: teraz od prawicy ten naród tak dostanie na różne sposoby, w różnych dziedzinach po dupie, że rządów prawicy mu się odechce na najbliższe 20 lat. (Nie znaczy to, że popieram SLD) Odpowiedz Link Zgłoś
wolt-r Re: 'Jeden chce w kamasze lekarzy, drugi młodzież 06.07.06, 21:10 Przecież nasi miniserkowie i prezydencik sami się nie wybrali - ktoś ich wybrał. Macie więc, coście wybrali. Zaskoczeni niektórzy? Trzeba było w prawicowe bajki nie wierzyć, jak dookoła mówiono (m.in. Aleksander Małachowski) że to bajki. Że w Polsce zapanuje PiS = Przerażenie i Strach. Pamięć Polaka chyba jednak sięga 3 lat. Potem następuje jej zresetowanie - nie pamiętamy co te grupy ludzi narobiły i w kolejnych wyborach znów je wybierzemy: będą na zmianę SLD i PiS tylko, oczywiście, pod nowymi nazwami. Odpowiedz Link Zgłoś
kostia78 do woja wszystkich ? 06.07.06, 21:03 chyba komuś słonko zbyt mocno przygrzało, każdego dziewiętnastolatka do wojska ?, a studia itp. to co? na bok ? chyba trzeba naprawde uciekać z tego chorego kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l nie będą brali homo ;)) 06.07.06, 21:08 no i dopiero się okaże 4 rp się rozrasta, co drugi młodzian to pederasta ( w papierach ) Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: do woja wszystkich ? 06.07.06, 21:11 Ey wiecie że jest petycja w tej sprawie? www.petitiononline.com/ZMAZURAK/petition.html Dobrze, że ktoś wreszcie się skapnął, że nie jesteśmy w tym kraju niewolnikami i mamy prawo do protestu. Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki fajnie jest 06.07.06, 21:18 Piękna perspektywa, co roku 200 tys luda będzie rżnąc Szwejka przez 4 miesiące. No niezały cyrk, jak będzie fajnie to jeszcze postrzelać dadzą. Odpowiedz Link Zgłoś
callafior Wojsko łapy precz od studentów! 06.07.06, 21:23 Nie dość, że nasze dziadowskie "państwo" nie daje młodym wykształconym ludziom żadnych perspektyw kariery, to jeszcze chce utrudniać proces kształcenia się. Won tłuki w kamaszach od kwiatu młodzieży! Sami szkoły nie skończyli nieuki i tumany i innym nie pozwalają. Ten "projekt" nie powinien absolutnie przejść, powinna się tym zająć Komisja Europejska i Trybunał Praw Człowieka, to jest łamanie praw człowieka, tak się nie robiło nawet za komuny! Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail petycja 06.07.06, 21:26 Przeglądając internet natrafiłem na niniejszą petycję: www.petitiononline.com/ZMAZURAK/petition.html Dziwi mnie, że jeszcze jej nie podpisujecie. Ja to zaraz zrobię. Odpowiedz Link Zgłoś
enlightened A mlodzi i lekarze maja politykow gleboko w dupie 06.07.06, 22:10 Teraz to dopiero zaczna emigrowac do normalnych krajow... USA tocza wojny i jakos poboru tu nie ma i nie bedzie, to po h.j w Polsce tyle zolnierzy... Odpowiedz Link Zgłoś
jura05 'Jeden chce w kamasze lekarzy, drugi młodzież' 06.07.06, 22:29 czy ten partyzant z kabulu niema sie czym zajmować ? dość tej chołoty u władzy Odpowiedz Link Zgłoś
wolt-r Re: 'Jeden chce w kamasze lekarzy, drugi młodzież 06.07.06, 22:31 A cały rząd - chce po łbie. Odpowiedz Link Zgłoś
luigi22 Tandeta 06.07.06, 23:11 Ciekawe kto będac przy zdrowych zmysłach uwierzy w te brednie. Nie ma kasy na podwyżki dla szpitali, nie ma kasy na remont dróg i nowe autostrady, nie ma kasy dla uczelni wyższych a tu nagle jest kasa na szkolenia wojskowe :) To jest taka ściema dziennikarska, żeby ludzie mieli się czym podniecać. No o tym że służbę zasadniczą ogranicza się do coraz bardziej, a ludzi po studiach wysyła do rezerwy. Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: Tandeta 07.07.06, 07:43 Ja bym jednak w to wierzył. Rząd Marionetkiewicza jakoś bez wahania zwiększył deficyt budżetowy o 2 miliardy złotych wpisując do budżetu jakieś durne wydatki, więc pobór niestety pewnie też zarządzą bez względu na koszty. Odpowiedz Link Zgłoś
jarek.gurtowski Mamy pecha do doboru rządzących 06.07.06, 23:32 co jeden, to lepszy. Jak jakiś mądry inaczej jeszcze wymyśli zasadniczą służbę wojskową kobiet, niezależnie od jakichkolwiek okoliczności, to właściwie nie mam prawa sie dziwić. Nie dość, że szkodzą, to jeszcze za to przeszkadzanie ludziom dostają grubą kasę. A powinni conajwyżej parę batów na goły tyłek i won z powrotem do swojego macierzystego zakładu szewskiego albo na warzywniak. Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: Mamy pecha do doboru rządzących 07.07.06, 07:44 Kierownictwo PISdy (kaczory, Dorn, Sikorski, Szczygło) nie są z zakładu szewskiego, tylko z psychiatryka. Odpowiedz Link Zgłoś