Dodaj do ulubionych

Stanisław Kluza nowym ministrem finansów

09.07.06, 19:20
Kaczyński potrafi zaskakiwac królikami z kapelusza ;)
Obserwuj wątek
    • bernard.gui Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:24
      i co ten koleś będzie robił to co mu Jarek powie, tak?


      --
      "W kapitalizmie każdy ma własna miskę, talerz czy menażkę. W socjalizmie jest
      jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. W kapitalizmie nie ma tego, który
      rozdziela. Dlatego kapitalizm to wolność. Natomiast społeczeństwo
      sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra
      i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli,
      uzyskuje tak wielka władze, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście."
      • panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:27
        > i co ten koleś będzie robił to co mu Jarek powie, tak?

        Mam nadzieję, że ma swój rozum i nie pozwoli się zmanipulować nie mającym
        pojęcia o ekonomii premierom.
        • przemjod __G_0_D_Ł_0__kaczej__P_R_L 09.07.06, 19:29
          Na czerwonym tle białe reformy z kreską brązową...
          • tales1 Re: __G_0_D_Ł_0__Donaldowej__P_R_L 09.07.06, 19:41
            Na niebieskim tle czarne chmury
            • centrolew Re: __G_0_D_Ł_0__Donaldowej__P_R_L 09.07.06, 19:42
              Hihi... czytając jego CV to mamy drugiego Balcerowicza!
              • tales1 Re: __G_0_D_Ł_0__Donaldowej__P_R_L 09.07.06, 19:46
                No to Donald powinien zamknąć...dziób i nie krytykować, hi, hi, hi!
              • dyskutant6 Zmienmy zazwe PiS na "Odwet i Sprawiedliwisc" 09.07.06, 19:47
                • dyskutant6 Sikorski szybowcami zaatakuje Berlin 09.07.06, 19:48
                  • dyskutant6 Zemsta nad Ribentropami i Molotami bedzie gorzka 09.07.06, 19:49
                    • dyskutant6 Nie beda Moloty szydzic z prezia 09.07.06, 19:50
                      • dyskutant6 Szable w dlon, bij giermanca poki zyw 09.07.06, 19:51
                        • chrongen KLUZA JEST OK 09.07.06, 19:58
                          Kluza jest ok. znam jego dokonania. życzę mu jak najlepiej. ale nie podejrzewam,
                          że długo wytrzyma w politycznym tyglu. to młody fachowiec. bardzo zdolny facet.
                          a pis nie znosi fachowcow. pis lubi aparatczykow.
                          • centrolew Facet nie ma szans! 09.07.06, 20:29
                            W mojej opinii jeśli jest mądry to nie wytrzyma w tym tyglu politycznym zbyt
                            długo. Jeśli głupi to posiedzi na tym stanowisku, tyle że Polska straci.

                            Ministrem powinien być polityk, który potrafi zorganizować sobie zaplecze dla
                            ważnych reform. Naukowcy nic nie zrobią, a nawet mogą zaszkodzić, jesli będą
                            swoje teorie wprowadzać na raty.
      • zupa_wolowa JK by się lepiej sam mianował ministrem finansów 09.07.06, 19:28
        zamiast eksperymentować z kolejną wersją Marcinkiewicza (nawet z gęby podobny)...
        • tales1 Chociaż nickiemt rafiłeś, prawdziwa zupo wołowa! 09.07.06, 19:42
    • panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:26
      Przynajmniej wykształcony. Wydaje mi się jednak, że można było uniknąć tego
      kombinowania, bo skoro (jak twierdzi PiS) polityka finansowa się nie zmienia, to
      po co ciągle zmieniać tych ministrów? Nie szkoda pieniędzy na nowe pieczątki,
      nominacje, ciągłe zastoje?
      To ma być tanie państwo?
      Tanie?!
      • agaj.agaj Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:29
        Gosc z tego krotkiego cv wydaje sie dosc/bardzo kompetentny. Byc moze po raz
        wtory pogrobowy ton GW byl chybiony.
      • muzg_na_patyku Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:31
        > Przynajmniej wykształcony.

        Życzę mu powodzenia w niełatwej misji. Dobrze też, że już wiadomo kto będzie ministrem finansów.
      • zwyczajnyczlowiek Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:43
        panrysio napisał:

        > Przynajmniej wykształcony. Wydaje mi się jednak, że można było uniknąć tego
        > kombinowania, bo skoro (jak twierdzi PiS) polityka finansowa się nie zmienia, t
        > o
        > po co ciągle zmieniać tych ministrów? Nie szkoda pieniędzy na nowe pieczątki,
        > nominacje, ciągłe zastoje?
        > To ma być tanie państwo?
        > Tanie?!

        No pewnie ze tanie, moglo bys drozsze, a kto wie czy nie bedzie?
    • dar1114 Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:27
      Kolejny as w tali "zawsze dziwicy" ciekawe, że o gościu ciężko przeczytać w
      jakiejkolwiek przeglądarce internetowej - no musi, że kolejny autorytet i mąż
      stanu IV RP u władzy
    • chateau Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:28
      Oczywiście ministerm finansów w nowym rządzie, który premier
      J.K. przedstawi na najbliższym posiedzeniu sejmu.

      A co będzie, jeśli RIP zakwestionuje oświadczenie lustracyjne premiera? ;-)
      • panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:37
        > A co będzie, jeśli RIP zakwestionuje oświadczenie lustracyjne premiera? ;-)

        Nie zakwestionuje, bo nie można kłamać w sprawie sfałszowanej teczki. Jarek
        powinien zamiast pracą w rządzie zająć się wyszukiwaniem różnych fałszywek -
        teczek, banknotów, umów...

        Albo pracą w fabryce układów... scalonych.
        • chateau Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:43
          A co z ekspertyzą grafologiczną fałszywek? Jakieś postępy?
          :))
          • panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:49
            > A co z ekspertyzą grafologiczną fałszywek? Jakieś postępy?

            Jarek nie może znaleźć grafologa nie z układu.
            Poza tym on nie potrzebuje nikogo, sam wszystko widzi. I jak on mówi, że
            fałszywe to ma rację a jak układ to układ. I tylko on potrafi go namierzyć i
            zniszczyć. My, słabi i nic nie wiedzący (oraz nie widzący) ludzie jesteśmy
            bezbronni. Żyjemy pośród układów niczym Neo w Matriksie. I tylko ten jeden -
            WYBRANIEC (który nie chce, ale musi - podobnie jak Neo) - weźmie na siebie
            brzemię całego narodu wybranego (tj. Polan) i uzdrowi go od środka. Zniszczy
            układy, powie co jest fałszywe i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie. Ale gdy
            Jarek będzie za górami i lasami...
    • buj_w_chutach Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 19:33
      Lepszych nie było ?
      • panrysio Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 19:38
        > Lepszych nie było ?

        Grzegorz Kołodko nie miał czasu, bo przygotowuje się do maratonu.
      • mfs0 Młodszych ministrów ma chyba tylko Burkina Faso... 09.07.06, 19:41
        • tales1 Lepsze stare dziady ze szkoły Marksa i Lenina? 09.07.06, 19:44
          Jak np. ni(e)jaki Balcerowicz Leszek?
          • mfs0 Re: Lepsze stare dziady ze szkoły Marksa i Lenina 09.07.06, 19:52
            Nie trzeba zaraz stawiać kwestii na zasadzie mlekowąs vs. powiew krypty.
      • 77qwerty Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 19:42
        Złapali go na ulicy ?

        > Lepszych nie było ?
        stał tam jeszcze Balcerowicz
        Ale nikt go juz nie łapie
        • bernard.gui Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 19:52
          Balcerek wielkim ekonomistom był (i jest)!!!
          buhahaha


          --
          "W kapitalizmie każdy ma własna miskę, talerz czy menażkę. W socjalizmie jest
          jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. W kapitalizmie nie ma tego, który
          rozdziela. Dlatego kapitalizm to wolność. Natomiast społeczeństwo
          sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra
          i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli,
          uzyskuje tak wielka władze, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście."
      • jo5348 Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 20:16
        Najwyraźniej wzięty z łapanki. Kazio Bis. Ludzie, pokażmy ziemniakom na jesieni,
        że nie można się tak szarokaczęcić.
    • maureen2 Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:42
      przecież BGŻ to siedlisko SLD i ich sławnych afer.
    • friedmar 30letni żółtodziób w rządzie populistów.... 09.07.06, 19:43
      co taki koleś z którego kariery wynika, że raczej porusza się po jakimś
      układzie towarzyskim może zzrobić w rządzie kaczyńskich, giertychów i
      chojarskich?
      nic
      • tales1 To tylko trochę młodszy od "prezydenta" Tuska?! 09.07.06, 19:45
      • baciarek Re: 30letni żółtodziób w rządzie populistów.... 09.07.06, 19:47
        Heh co za stabilne rządy - ten ostani minister to chyba zdążył przeliczyć jaki
        przelew dostanie na konto. W poniedziałek będzie baardzo czerwono na GPW - jak
        się okaże że właściwym ministrem finasów będzie J.Kaczyński który będzie
        sterował wygiętym do przodu ministrem do dopiero będziemy mieli krach. Na
        szczęście można lokować kase gdzie indziej :)))))
        • 77qwerty Re: 30letni żółtodziób w rządzie populistów.... 09.07.06, 19:50
          baciarek przeciez i tak kase trzymasz w izraelu
          to czego sie martwisz ?
    • 1410_tenrok Kluza - to dobre nazwisko! 09.07.06, 19:50
      Jego ustami poleci kotwica finansowej polityki jaroonia, ściągająca nas na
      dno! I znowu lata wyrzeczen pojdą sie pieprzyc!!!
    • sebastian76a Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:53
      Sądząc po postach poprzedników obojętnie kto byłby desygnowany byłoby źle.
      Nowy MF papiery ma imponujące. Jest praktykiem, a nie tylko teoretykiem jak
      wielu jego poprzedników.
      Ilu w Polsce jest ludzi, którzy mają taki dorobek w tak młodym wieku? Niewielu.
      Ja osobiście stosunkowo młody wiek uważam, za zaletę, a nie wadę.

      Ciekaw jestem jaką zawartość CV mają osoby krytykujące osobę nowego MF.

      Pozdrawiam
      • 77qwerty Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:07
        > Ciekaw jestem jaką zawartość CV mają osoby krytykujące osobę nowego MF.
        połowa współpraca z SB reszta z Mosadem
        • maruda.r Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 21:03
          77qwerty napisał:

          > > Ciekaw jestem jaką zawartość CV mają osoby krytykujące osobę nowego MF.
          > połowa współpraca z SB reszta z Mosadem

          ***************************************

          Dane SB uznawane są za wiarygodne przez najniższe czynniki państwowe.

    • maruda.r Kaczka w lojalkach 09.07.06, 20:01

      W niedzielę po południu prof. Religa po rozmowie z prezesem PiS, kandydatem na
      premiera Jarosławem Kaczyńskim

      *****************************

      podpisał lojalkę.

      • amhu Re: Kaczka w lojalkach 09.07.06, 20:14
        Kolejna.
      • jo5348 Re: Kaczka w lojalkach 09.07.06, 20:24
        Młody minister finansów tym bardziej podpisze. Kazio bis.
        • maruda.r Re: Kaczka w lojalkach 09.07.06, 20:53
          jo5348 napisała:

          > Młody minister finansów tym bardziej podpisze. Kazio bis.

          *************************************

          Spoko. W końcu lojalki to specjalność prezesa PiS-u.

    • herbat Czy Staszek to "przyjaciel" Jarka? 09.07.06, 20:15
      młody, ambitny...
      • jo5348 Re: Czy Staszek to "przyjaciel" Jarka? 09.07.06, 20:34
        Niegłupia supozycja. Chyba coś w tym jest. "Do zakochania jeden krok, jedenn
        jedyny, jak najprędzej..." śpiewał skądinąd ten inaczej i dla tych co inaczej
        Jerzy Połomski. Platonicznie, zawsze można liczyć na kota i mamusię.
        • tommy48 Re: Czy Staszek to "przyjaciel" Jarka? 09.07.06, 21:22
          Dabrowski to śpiewał... :-)
      • lze_elita_0 Mlody, ambitny i raczej P.R.Z.Y.S.T.O.J.N.Y;) n/t 09.07.06, 21:37

        • koham.mihnika i raczej P.R.Z.Y.S.T.O.J.N.Y; - zauwazyles? ;-{) 10.07.06, 00:09
          nie pucowales sie do tej pory....
    • aplusd Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:26
      CV ma imponujące, a za miesiąc jak będzie "na własną prośbę" składać dymisję
      przybędzie mu kolejna fajna pozycja :)

      Ogólnie to już szkoda patrzeć na tą menażerię Kaczora - od byłego neofaszysty
      przerobionego na speca od morza po kryminalistę od rolnictwa, antysemitę i
      ksenofoba od edukacji i geniusza od ekonomii.

      Naprawdę w dziedzinie "skład rządu z kapelusza" to bijemy wszytskich na świecie
    • handzia55 Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:26
      A czego się po nim spodziewasz?Przecież nie będzie mianował ludzi z
      autorytetem,potrafiących bronić własnego zdania!!! Tylko posłuszni wykonawcy
      rozkazów wodzusia mają szanse na stanowiska!!!Orndung muss sein!!! Heill
      Katschoren!!!
      • jorn Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:52
        Cholera, facet studiował razem ze mną, nazwisko wydaje się jakby nieco znajome,
        ale gościa zupełnie nie kojarzę (ale było nas ponad 1000)...
        • pollack5 Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 21:06
          Jaki by nie był, OK, czy BMW, datę dymisji juz ma w aktach
        • economista.34.lata Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 21:12
          >doświadczenie zawodowe także m.in. w McKinsey&Co, WSHiFM, Elektrownia Siersza
          (Rada Nadzorcza), Unilever.

          Bardzo dużo jak na ten młody wiek, ale dlaczego odszedł z takich wspaniałych
          firm jak McKinsey&Co i Unilever??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka