zupa_wolowa 09.07.06, 19:20 Kaczyński potrafi zaskakiwac królikami z kapelusza ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bernard.gui Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:24 i co ten koleś będzie robił to co mu Jarek powie, tak? -- "W kapitalizmie każdy ma własna miskę, talerz czy menażkę. W socjalizmie jest jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. W kapitalizmie nie ma tego, który rozdziela. Dlatego kapitalizm to wolność. Natomiast społeczeństwo sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli, uzyskuje tak wielka władze, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście." Odpowiedz Link Zgłoś
panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:27 > i co ten koleś będzie robił to co mu Jarek powie, tak? Mam nadzieję, że ma swój rozum i nie pozwoli się zmanipulować nie mającym pojęcia o ekonomii premierom. Odpowiedz Link Zgłoś
przemjod __G_0_D_Ł_0__kaczej__P_R_L 09.07.06, 19:29 Na czerwonym tle białe reformy z kreską brązową... Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: __G_0_D_Ł_0__Donaldowej__P_R_L 09.07.06, 19:41 Na niebieskim tle czarne chmury Odpowiedz Link Zgłoś
centrolew Re: __G_0_D_Ł_0__Donaldowej__P_R_L 09.07.06, 19:42 Hihi... czytając jego CV to mamy drugiego Balcerowicza! Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: __G_0_D_Ł_0__Donaldowej__P_R_L 09.07.06, 19:46 No to Donald powinien zamknąć...dziób i nie krytykować, hi, hi, hi! Odpowiedz Link Zgłoś
chrongen KLUZA JEST OK 09.07.06, 19:58 Kluza jest ok. znam jego dokonania. życzę mu jak najlepiej. ale nie podejrzewam, że długo wytrzyma w politycznym tyglu. to młody fachowiec. bardzo zdolny facet. a pis nie znosi fachowcow. pis lubi aparatczykow. Odpowiedz Link Zgłoś
centrolew Facet nie ma szans! 09.07.06, 20:29 W mojej opinii jeśli jest mądry to nie wytrzyma w tym tyglu politycznym zbyt długo. Jeśli głupi to posiedzi na tym stanowisku, tyle że Polska straci. Ministrem powinien być polityk, który potrafi zorganizować sobie zaplecze dla ważnych reform. Naukowcy nic nie zrobią, a nawet mogą zaszkodzić, jesli będą swoje teorie wprowadzać na raty. Odpowiedz Link Zgłoś
zupa_wolowa JK by się lepiej sam mianował ministrem finansów 09.07.06, 19:28 zamiast eksperymentować z kolejną wersją Marcinkiewicza (nawet z gęby podobny)... Odpowiedz Link Zgłoś
panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:26 Przynajmniej wykształcony. Wydaje mi się jednak, że można było uniknąć tego kombinowania, bo skoro (jak twierdzi PiS) polityka finansowa się nie zmienia, to po co ciągle zmieniać tych ministrów? Nie szkoda pieniędzy na nowe pieczątki, nominacje, ciągłe zastoje? To ma być tanie państwo? Tanie?! Odpowiedz Link Zgłoś
agaj.agaj Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:29 Gosc z tego krotkiego cv wydaje sie dosc/bardzo kompetentny. Byc moze po raz wtory pogrobowy ton GW byl chybiony. Odpowiedz Link Zgłoś
muzg_na_patyku Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:31 > Przynajmniej wykształcony. Życzę mu powodzenia w niełatwej misji. Dobrze też, że już wiadomo kto będzie ministrem finansów. Odpowiedz Link Zgłoś
zwyczajnyczlowiek Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:43 panrysio napisał: > Przynajmniej wykształcony. Wydaje mi się jednak, że można było uniknąć tego > kombinowania, bo skoro (jak twierdzi PiS) polityka finansowa się nie zmienia, t > o > po co ciągle zmieniać tych ministrów? Nie szkoda pieniędzy na nowe pieczątki, > nominacje, ciągłe zastoje? > To ma być tanie państwo? > Tanie?! No pewnie ze tanie, moglo bys drozsze, a kto wie czy nie bedzie? Odpowiedz Link Zgłoś
dar1114 Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:27 Kolejny as w tali "zawsze dziwicy" ciekawe, że o gościu ciężko przeczytać w jakiejkolwiek przeglądarce internetowej - no musi, że kolejny autorytet i mąż stanu IV RP u władzy Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:28 Oczywiście ministerm finansów w nowym rządzie, który premier J.K. przedstawi na najbliższym posiedzeniu sejmu. A co będzie, jeśli RIP zakwestionuje oświadczenie lustracyjne premiera? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:37 > A co będzie, jeśli RIP zakwestionuje oświadczenie lustracyjne premiera? ;-) Nie zakwestionuje, bo nie można kłamać w sprawie sfałszowanej teczki. Jarek powinien zamiast pracą w rządzie zająć się wyszukiwaniem różnych fałszywek - teczek, banknotów, umów... Albo pracą w fabryce układów... scalonych. Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:43 A co z ekspertyzą grafologiczną fałszywek? Jakieś postępy? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
panrysio Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:49 > A co z ekspertyzą grafologiczną fałszywek? Jakieś postępy? Jarek nie może znaleźć grafologa nie z układu. Poza tym on nie potrzebuje nikogo, sam wszystko widzi. I jak on mówi, że fałszywe to ma rację a jak układ to układ. I tylko on potrafi go namierzyć i zniszczyć. My, słabi i nic nie wiedzący (oraz nie widzący) ludzie jesteśmy bezbronni. Żyjemy pośród układów niczym Neo w Matriksie. I tylko ten jeden - WYBRANIEC (który nie chce, ale musi - podobnie jak Neo) - weźmie na siebie brzemię całego narodu wybranego (tj. Polan) i uzdrowi go od środka. Zniszczy układy, powie co jest fałszywe i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie. Ale gdy Jarek będzie za górami i lasami... Odpowiedz Link Zgłoś
panrysio Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 19:38 > Lepszych nie było ? Grzegorz Kołodko nie miał czasu, bo przygotowuje się do maratonu. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Lepsze stare dziady ze szkoły Marksa i Lenina? 09.07.06, 19:44 Jak np. ni(e)jaki Balcerowicz Leszek? Odpowiedz Link Zgłoś
mfs0 Re: Lepsze stare dziady ze szkoły Marksa i Lenina 09.07.06, 19:52 Nie trzeba zaraz stawiać kwestii na zasadzie mlekowąs vs. powiew krypty. Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 19:42 Złapali go na ulicy ? > Lepszych nie było ? stał tam jeszcze Balcerowicz Ale nikt go juz nie łapie Odpowiedz Link Zgłoś
bernard.gui Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 19:52 Balcerek wielkim ekonomistom był (i jest)!!! buhahaha -- "W kapitalizmie każdy ma własna miskę, talerz czy menażkę. W socjalizmie jest jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. W kapitalizmie nie ma tego, który rozdziela. Dlatego kapitalizm to wolność. Natomiast społeczeństwo sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli, uzyskuje tak wielka władze, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście." Odpowiedz Link Zgłoś
jo5348 Re: Złapali go na ulicy ? 09.07.06, 20:16 Najwyraźniej wzięty z łapanki. Kazio Bis. Ludzie, pokażmy ziemniakom na jesieni, że nie można się tak szarokaczęcić. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:42 przecież BGŻ to siedlisko SLD i ich sławnych afer. Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar 30letni żółtodziób w rządzie populistów.... 09.07.06, 19:43 co taki koleś z którego kariery wynika, że raczej porusza się po jakimś układzie towarzyskim może zzrobić w rządzie kaczyńskich, giertychów i chojarskich? nic Odpowiedz Link Zgłoś
baciarek Re: 30letni żółtodziób w rządzie populistów.... 09.07.06, 19:47 Heh co za stabilne rządy - ten ostani minister to chyba zdążył przeliczyć jaki przelew dostanie na konto. W poniedziałek będzie baardzo czerwono na GPW - jak się okaże że właściwym ministrem finasów będzie J.Kaczyński który będzie sterował wygiętym do przodu ministrem do dopiero będziemy mieli krach. Na szczęście można lokować kase gdzie indziej :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: 30letni żółtodziób w rządzie populistów.... 09.07.06, 19:50 baciarek przeciez i tak kase trzymasz w izraelu to czego sie martwisz ? Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Kluza - to dobre nazwisko! 09.07.06, 19:50 Jego ustami poleci kotwica finansowej polityki jaroonia, ściągająca nas na dno! I znowu lata wyrzeczen pojdą sie pieprzyc!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sebastian76a Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 19:53 Sądząc po postach poprzedników obojętnie kto byłby desygnowany byłoby źle. Nowy MF papiery ma imponujące. Jest praktykiem, a nie tylko teoretykiem jak wielu jego poprzedników. Ilu w Polsce jest ludzi, którzy mają taki dorobek w tak młodym wieku? Niewielu. Ja osobiście stosunkowo młody wiek uważam, za zaletę, a nie wadę. Ciekaw jestem jaką zawartość CV mają osoby krytykujące osobę nowego MF. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:07 > Ciekaw jestem jaką zawartość CV mają osoby krytykujące osobę nowego MF. połowa współpraca z SB reszta z Mosadem Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 21:03 77qwerty napisał: > > Ciekaw jestem jaką zawartość CV mają osoby krytykujące osobę nowego MF. > połowa współpraca z SB reszta z Mosadem *************************************** Dane SB uznawane są za wiarygodne przez najniższe czynniki państwowe. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Kaczka w lojalkach 09.07.06, 20:01 W niedzielę po południu prof. Religa po rozmowie z prezesem PiS, kandydatem na premiera Jarosławem Kaczyńskim ***************************** podpisał lojalkę. Odpowiedz Link Zgłoś
jo5348 Re: Kaczka w lojalkach 09.07.06, 20:24 Młody minister finansów tym bardziej podpisze. Kazio bis. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Kaczka w lojalkach 09.07.06, 20:53 jo5348 napisała: > Młody minister finansów tym bardziej podpisze. Kazio bis. ************************************* Spoko. W końcu lojalki to specjalność prezesa PiS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
jo5348 Re: Czy Staszek to "przyjaciel" Jarka? 09.07.06, 20:34 Niegłupia supozycja. Chyba coś w tym jest. "Do zakochania jeden krok, jedenn jedyny, jak najprędzej..." śpiewał skądinąd ten inaczej i dla tych co inaczej Jerzy Połomski. Platonicznie, zawsze można liczyć na kota i mamusię. Odpowiedz Link Zgłoś
tommy48 Re: Czy Staszek to "przyjaciel" Jarka? 09.07.06, 21:22 Dabrowski to śpiewał... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika i raczej P.R.Z.Y.S.T.O.J.N.Y; - zauwazyles? ;-{) 10.07.06, 00:09 nie pucowales sie do tej pory.... Odpowiedz Link Zgłoś
aplusd Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:26 CV ma imponujące, a za miesiąc jak będzie "na własną prośbę" składać dymisję przybędzie mu kolejna fajna pozycja :) Ogólnie to już szkoda patrzeć na tą menażerię Kaczora - od byłego neofaszysty przerobionego na speca od morza po kryminalistę od rolnictwa, antysemitę i ksenofoba od edukacji i geniusza od ekonomii. Naprawdę w dziedzinie "skład rządu z kapelusza" to bijemy wszytskich na świecie Odpowiedz Link Zgłoś
handzia55 Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:26 A czego się po nim spodziewasz?Przecież nie będzie mianował ludzi z autorytetem,potrafiących bronić własnego zdania!!! Tylko posłuszni wykonawcy rozkazów wodzusia mają szanse na stanowiska!!!Orndung muss sein!!! Heill Katschoren!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jorn Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 20:52 Cholera, facet studiował razem ze mną, nazwisko wydaje się jakby nieco znajome, ale gościa zupełnie nie kojarzę (ale było nas ponad 1000)... Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 21:06 Jaki by nie był, OK, czy BMW, datę dymisji juz ma w aktach Odpowiedz Link Zgłoś
economista.34.lata Re: Stanisław Kluza nowym ministrem finansów 09.07.06, 21:12 >doświadczenie zawodowe także m.in. w McKinsey&Co, WSHiFM, Elektrownia Siersza (Rada Nadzorcza), Unilever. Bardzo dużo jak na ten młody wiek, ale dlaczego odszedł z takich wspaniałych firm jak McKinsey&Co i Unilever?? Odpowiedz Link Zgłoś