Dodaj do ulubionych

Świadek ataku na Abdela: To był rasizm

26.07.06, 08:00
A Kazio mówił, że u nas nie ma rasizmu ! oj kłamczuszek....
Obserwuj wątek
    • puba Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 08:04
      fraglesi67 napisał:

      > A Kazio mówił, że u nas nie ma rasizmu ! oj kłamczuszek....

      fanatyzmu i totalitaryzmu też nie.
      • puba zabawa 26.07.06, 08:05
        w ogóle to proponuje zabawę pt.
        czego w Polsce nie ma wg Kazia M.?
        fragles i puba zaczęli jak niżej...
        no, dalej! nie wstydźcie się!

        puba napisał:

        > fraglesi67 napisał:
        >
        > > A Kazio mówił, że u nas nie ma rasizmu ! oj kłamczuszek....
        >
        > fanatyzmu i totalitaryzmu też nie.
        • sapervodicka a ciagle bojki na wiejskich dyskotekach?? 26.07.06, 08:13
          to taka blisko wschodnia polska mentalnosc, zadem rasizm
          • poszeklu Prowokacja sie udala. "Jest w Polsce rasizm!" 26.07.06, 17:05
            PO i inni targowiczanie moga smialo doniesc do Brukseli:
            Prowokacja sie udala, w Polsce mamy rasizm i bojowki
            rasistowskie. Teraz Parlament Europejski smialo moze
            krytykowac Polske i nakladac na nia kary.
            Nastepnym razem przywioza do Polski grupe pederastow i
            beda ja obwozic po wsiach tak dlugo, az gdzies ich wreszcie
            pobija. Nastepna prowokacja bedzie tez udana.
            • wyksztalcony Re: Prowokacja sie udala. "Jest w Polsce rasizm!" 26.07.06, 17:09
              niech przywoza
              znowu im damy w morde, tak jak na to zasluguja
      • dobrasekta Media kłamią! Przeciez w polsce nie ma rasizmu! 26.07.06, 12:54
        Rząd powiedział , że nie ma to nie ma.
        To łżelity i układ takie plotki rozsiewają!

        W polsce nie ma rasizmu , nie ma też głupoty w sejmie, i kaczki nigdy nie
        oszukują wyborców!
        ---------------
        www.moherfucker.com i tyle
    • el_p Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 08:15
      Wedlug tych relacji nie wyglada to za bardzo na atak rasitowski. Ot zwykle menty
      jakich wiele w kazdym miescie.
      Zastanawia mnie tylko jedno. Normalnie ofiara pobicia nie ma szans liczyc na
      zadna pomoc "wyzszych urzednikow", zwykle sledztwo umozone przez prokurature.
      Czy specjalne traktowanie ludzi ze wzgledu na ich kolor skory to nie rasizm?
      • bai3 Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 10:00
        el_p napisał:

        > Wedlug tych relacji nie wyglada to za bardzo na atak rasitowski. Ot zwykle
        ment
        > y
        > jakich wiele w kazdym miescie.

        Rasizm w znaczeniu "naukowej" ideologii może nie, ale nienawiść i ksenofobia.
        Nie znam, nie rozumiem, więc nienawidzę. Wszystkiego co inne.
        Poza tym wyraz prymitywnej podkulturowej mentalności - "ja pokażę, kto tu
        rządzi".

        > Zastanawia mnie tylko jedno. Normalnie ofiara pobicia nie ma szans liczyc na
        > zadna pomoc "wyzszych urzednikow", zwykle sledztwo umozone przez prokurature.
        > Czy specjalne traktowanie ludzi ze wzgledu na ich kolor skory to nie rasizm?

        A dlaczego Cię to zastanawia, czy to nie tak powinny reagować policja i
        prokuratura? Tu widzisz rasizm??? A może wreszcie coś się ruszyło w tych
        ospałych służbach, które powinny zawsze i wszędzie stawać w obronie
        pokrzywdzonego, k a ż d e g o pokrzywdzonego.
        Poza tym to byli zaproszeni goście, jakie więc ma tu znaczenie kolor skóry?

        • el_p Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 10:14
          Nienawisc tak, ale oberwal by po ryju nawet gdyby byl z Lubartowa albo z Lomzy,
          nosil zielona kurtke lub chodzil w okularach. Taki typ bydla i tyle.

          Chodzi o to, ze prokuratura/policja jest tak gorliwa tylko w przypadku ataku na
          Zydow, murzynow. Typowa pokazowka. Gdybym ja dostal po ryju skonczyloby sie na
          oj chlopcy sie pobili na wiejskiej zabawie. Wielu moich znajomych w tym ja
          dostalo nie raz po ryju i zazwyczaj tak sie to konczylo. Nie mozna ustalic
          sprawcy zdarzenia, znikoma szkodliwosc, postepowanie nie wyczerpuje znamion
          przestepstwa/wykroczenia itp.

          Zebys mnie zle nie zrozumiala, jak najbardziej potepiam atak na tego biednego
          czlowieka, ale chcialbym zeby policja codziennie wykazywala sie taka
          gorliwoscia. Nierowne traktowanie ze wzgledu na kolor skory jest dla mnie rasizmem.
          • vitabravo Re: ...w przedstawieniu szkalującym Polskę,,,, 26.07.06, 11:35
            "...grał w Węgajtach w przedstawieniu "Rasa pieczątek" mówiącym o tym,
            jak trudno żyje się uchodźcom w naszym kraju..."
            --
            I kto teraz zagra w przedstawieniu mówiącym o brzydkości Polski ?
            Jeszcze kilka takich akcji i skończy się szkalowanie Polski na scenie
            i w mediach.
          • bernard.gui Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 13:23
            el_p masz 100% racji.
            wiadomo, że atak na tle rasistowskim jest obrzydliwy, ale tak naprawde czym się
            różnie od ataku za to, że: "na chooj się gapił", "wyglądał na frajera to mu
            przy..łem", "potrzebowałem rozrywki, a monopol już zamknięty, więc obiłem mu
            morde" itp.??
            jak jakiś dres zabije kogoś, żeby ukraść pare złotych + komórke którą sprzeda za
            kilka dych to jest wszystko cacy - znaczy się przestępstwo jest ale na papierze,
            a sprawcy są nie uchwytni. jak pobiją czarnego lub ktoś pchnie rabina to cała
            policja wkracza do akcji i nagle się okazuje że jednak przestępców można ująć
            (wystarczy się wysilić i ruszyć doope aby przesłuchać swiadków, przepytać kto
            bywa w tym klubie, co robił tej nocy czy może właśnie był tam na tej imprezie,
            popytać w monopolowym może sklep był monitorowany i mają zapis osób kupujących
            tam alkohol albo zrobić cokolwiek przecież ci przestępcy to nie są geniusze co
            więcej nie planują oni swoich przestępst często działają impulsowo, a o
            znalezieniu takiego cw..la często decyduje przypadek!! tylko, że oni wolą
            siedzić cały dzień na klimatyzowanym komisariacie i czekać jak winny sam się
            zgłosi...).

            ps. troche się rozpisałem, ale człowieka trafia szlag jak sobie pomyśli na co
            idą jego pieniądze :-/


    • trueapasz Jaki rasizm pijacka bojka :( 26.07.06, 08:30
      Jaki rasizm ? zwykła pijacka bójka . Wcześniej ktos oskarżał strażaków o
      bierność a tutaj się okazało ze zachowali się normalnie ale nie już na pewno
      strażacy to rasisci od razu ich na stos ! ludzie to normalna bójka czarny wypił
      za duzo wódki przecenił swoje możliwości , pewnie patrzył na jakąs wioskową
      panienkę i mu to zapamiętali ot co się wydarzyło. Już o tym pisałem byłem w
      niedziele na kompielisku i tam tez była bojka i nie było policji i nie było na
      drugi dzien w gazecie artykułu .. ile jeszcze czasu musi minąc abysmy zaczeli
      traktowac takie akcje tak samo ile jeszcze musi minąc abysmy przestali się
      obchodzic z mniejszościami jak ze zgniłym jajej to jest chore
      • vitmik wg świadka biło 2 a zatrzymano już 5 26.07.06, 08:35
        policja jest pewnie na tropie 20 kolejnych podejrzanych
        tylko dlatego ze pobity nie jest biały
        jak mój kolo dostał po ryju dlatego ze miejscowy zakapior pomylił go z kimś
        innym to policji nawet dupy sie nie chciąło ruszyć z komisariatu chociaz
        wiedziałą kto pobil i gdzie mieszka.
    • zakk.wylde Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 08:38
      Panowie z GW, to już naprawdę nudne... Jakieś prymitywne pijane drechy
      pobiły "innego" ( mógł to być równie dobrze inteligencik albo chłopak
      z "wrogiej" wioski, albo "miastowy"), a wy uparcie robicie z tego sprawę
      polityczną - oczywiście w domyśle to wszystko wina PiS-u, a wcześniej w Polsce
      nikogo nie pobito?
      • cokebottle Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 11:30
        Kolego, nie rozumiesz pewnej sprawy. Panom redaktorom z GWnianej gazety chodzi
        o udowodnienie tezy, którą poparli ich reprezentanci w Europarlamencie -
        mianowicie, że Polska to kraj antysemicki, ksenofobiczny i homofobiczny. O to
        tutaj "biega".
    • antithesis winne sa media, ktore rozniecaja w PL rasizm 26.07.06, 08:42
      i nienawosc do Arabow. GW przoduje w tej dziedzinie.
      • patrzminausta Re: winne sa media, ktore rozniecaja w PL rasizm 26.07.06, 08:45
        Winna jest glupota ludzka. Taka sama jaka sklania do pisania rownie
        absurdalnych wypowiedzi jak ta twoja antithesis.
        Gazety sa dla ludzi myslacych. Przestan je czytac bo tobie szkodza.
        • cokebottle Re: winne sa media, ktore rozniecaja w PL rasizm 26.07.06, 11:32
          Niestety, jak widać po tobie, gazety służą ogłupianiu ludzi fanatycznych i
          bezrefleksyjnych
    • kelob3 a to jest antysemityzm 26.07.06, 09:14
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3507897.html
    • darth-oor A tak w ogole... 26.07.06, 09:14
      to o co siem rozchodzi?
      Dostal w dziub i co? Poruszymy to na forum ONZ?
    • les1 Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 09:18
      Ladne zdjecie. Dwoch terrorystow ze szmatami na gebach porwalo bialego
      chlopca. ;-)
    • mister1 Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 09:21
      z tym rasizmem bez przesady - dresy bija wszystkich. A nawiasem mowiac ekscesy
      rasistowskie i terroryzm to domena marokanczykow.
      • wari Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 12:55
        mister1 napisał:
        A nawiasem mowiac ekscesy
        > rasistowskie i terroryzm to domena marokanczykow.

        A złodziejstwo, pijaństwo i hipokryzja to domena polaków.
    • zwispokolana Walili razem gorzałę i mordy sobie poobijali. Ale 26.07.06, 09:42
      jeden to brykiet więc mamy rasizm. Wot, dialektyka.
    • alkud ** Sposób na dresiarzy ** 26.07.06, 09:45
      Każdego dnia dawkować 5 1/2 wpie.. :)

      ---
      religiapokoju.blox.pl/2006/07/Zbrodnie-IDFu-Israel-Defense-Forces.html
    • antykretyn W Polsce nie ma zadnego rasizmu!!!! 26.07.06, 09:57
    • antykretyn [...] 26.07.06, 10:06
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • antypatos Re: W Polsce nie ma zadnego rasizmu!!!! 26.07.06, 10:14
        Oto wypowiedź półgłówka która tylko potwierdza to że problem rasizmu w Polsce
        istnieje
        • darth-oor Re: W Polsce nie ma zadnego rasizmu!!!! 26.07.06, 10:30
          Odezwal sie nie "polglowek".
          Gosc prawde rzecze, a ty, skoro jestes taki milosnik obcych, to moze przejedz
          sie do Francji i pogadaj z rdzennymi zabojadami, jak to oni chetnie goszcza u
          siebie wszelkiej masci kolorowa swolocz. WTEDY dopiero zabieraj glos, pieprzony
          lewaku.
          • vitabravo Re: Tak, ale Gazeta Wyborcza bardzo chce, aby był 26.07.06, 11:37
            Gazeta Wyborcza robi wszystko, aby rasizm w Polsce był.
            ---
            A może zrezygnować z przedstawień szkalujących Polskę?
      • dzieciatko_o_dyrektora Re: W Polsce nie ma zadnego rasizmu!!!! 26.07.06, 10:18
        Brudasie nie pojmujesz jednej rzeczy . Jestes takim samym odpadem jak arab czy
        zyd . W polsce nie ma rasizmu , bo polacy to podludzie .
      • el_p Re: W Polsce nie ma zadnego rasizmu!!!! 26.07.06, 10:21
        moze i nie ma rasizmu ale jest nietolerancja religijna. Sekta katolicka, ktora
        siedzi tu ~1000lat gnebi pogan
    • el_bigos niesety w wielu wioskach panuje jeszcze głębokie 26.07.06, 10:20
      średnowiecze, wiem, bo sam mieszkałem większość życia na wiosce
      • indianski Re: niesety w wielu wioskach panuje jeszcze głębo 26.07.06, 11:47
        I tak mial szczescie ze nie mieszkal w warszawie
    • m_see Abdel nie pij wódki!!! 26.07.06, 10:45
      Nie róbcie afery , każdy z nas mógłby być napadnięty.Jak się podcięty chodzi po
      jakiejś wiosce to trzeba liczyć się z konsekwencjami.Abdelowi mało było wina ze
      szklanki to chłop sobie "nawarzył piwa".Wieśniaki nałożyły kaptury i już
      piszą,że polski"Ku-Klux-Klan" powstał.Trochę zdrowego rozsądku.
    • tragikomix Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 10:52
      Abdel popełnił kilka niewybaczalnych grzechów - mieszka wsród niewiernych, pije z nimi zabronioną przez islam gorzałę, pewnie zagryza nieczystym dla islamu świńskim mięsem.
      Allah go pokarał! Może mówić o szczęściu bo jego bracia za te grzechy ścinają głowy.
    • palestrina2005 Czy jeśli powodem był rasizm kary będą wyższe ? 26.07.06, 11:16
      Pytanie czy jeśli powodem pobicia był rasizm to kary będą wyższe ?

      Wg nie ma znaczenia czy ktoś zostanie pobity dlatego że ma inny kolor skóry czy
      dlatego że np wygląda zbyt inteligentnie i to powoduje wściekłość chuligana.

      I jedna i druga sytuacja pobicia to zwykłe chuligaństwo i obydwa zdarzenia
      powinny być karane z taką samą surowością.

      Nie może być tak że pobicie na innym tle niż rasistowskie jest karane łagodniej.
      Każdy czyn chuligański powinien być karany w zależności od szkód jakie wywołał.
      • vitabravo Re: Ale ten gościu szkalował Polskę w przedstawien 26.07.06, 11:40
        Za to też powinny być kary sądowe, bo jak nie będzie kar sądowych
        za szkalowanie Polski, to mogą wystapić tendencje jak wyżej.
        • uu1 Re: Oglądałeś przedstawienie? 26.07.06, 11:47

          • 1410_tenrok czesc uu1 - przeczytaj wszystkie posty! 26.07.06, 12:08
            a. są niezłe, co?
            b. zle rokują, co?
            c. co byłoby tu, gdyby np. było w Polsce o 100.000 tysiecy cudzoziemców wiecej?
            d. Taki cyrk, takie małpy!
            • uu1 Re: czesc uu1 - przeczytaj wszystkie posty! 26.07.06, 12:14
              Witaj. Przeczytałem i mam takie skojarzenie. Gdyby Polska była w granicach 1939
              r. urządzilibyśmy wojnę jak na Bałkanach.
              PS. Czy bezkrytycyzm to jest sterowana bezmyślność? pozdro
              • 1410_tenrok Re: czesc uu1 - przeczytaj wszystkie posty! 26.07.06, 12:39
                Czyli wiesz wszystko!
                Czasami jest lepiej nie wiedziec i zamiast tego majtac sobie nogami, siedzac w
                długie letnie popołudnie na wysokim wiadukcie dawnej linii kolejowej, trzymajac
                w rece piwo i mysląc o pieknie dawnych chwil..... Bezkrytycyzm? Nie, to
                wielkosc w myslach z bycia....., z bycia...... No właśnie czym?

                Carpe diem
                • uu1 Re: czesc uu1 - przeczytaj wszystkie posty! 26.07.06, 12:50
                  Si vis pacem para bellum. :(
        • vitabravo Re: Ale ten gościu szkalował Polskę w przedstawie 26.07.06, 12:01
          "...grał w Węgajtach w przedstawieniu "Rasa pieczątek" mówiącym o tym,
          jak trudno żyje się uchodźcom w naszym kraju..."
          --
          Chcesz powiedzieć, że Gazeta Wyborcza kłamie? Możliwe, uwierzę.
      • indianski Re: Czy jeśli powodem był rasizm kary będą wyższe 26.07.06, 11:43
        W czape gnoi . wszelkie debilstwo trzeba tepic .
    • wrojoz Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 11:41
      A u nas jest Pisizm.
      • 1wolnyczlowiek rasizm?Jaki rasizm 26.07.06, 11:52
        To,co tam się zdarzyło to zwykły napad bandycki,który należy zwalczać,ale nie
        rasizm.Ten przypadek to jeszcze jedna sprawa rozdmuchana przez gazetę judaszową
        • czarek1 Re: rasizm?Jaki rasizm 26.07.06, 12:00
          1wolnyczlowiek napisał:

          > To,co tam się zdarzyło to zwykły napad bandycki,który należy zwalczać,ale nie
          > rasizm.Ten przypadek to jeszcze jedna sprawa rozdmuchana przez gazetę
          judaszową

          Byloby to conajmniej dziwne. Skoro, GW ma byc "gazeta judaszowa", czyli, jak
          sugerujesz, zydowska, powinna zawsze i wszedzie pilnowac interesow Zydow, a
          wiec z ataku na Araba cieszyc sie, ew. usprawiedliwiac go, albo co najwyzej,
          nie eksponowac tego. A tak widac,ze wszystkie te pomawiania GW o jakies rzekome
          grzechy, zdrady itd. wymyslone przez zaslepione nienawiscia mozgi, okazuja sie
          byc niedorzeczne.
    • danziger ciekawe 26.07.06, 11:50
      Świadek (woli nie ujawniać nazwiska),
      gdyby swiadem mówił tylko o zajściu to trzeba zakładać że je widział, ale skoro
      daje tyle szczegółów o festiwalu i poszkodowanej osobie, to wiadomo że go zna,
      brał udział w festiwalu, być może nawet jeden z organiztatorów.
      • vitabravo Re: Czy ten sam świadek co widział atak na Rabina? 26.07.06, 12:03
        • uu1 Re: Dlaczego tak się zachowujesz? 26.07.06, 12:15

    • jotur44 Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 12:23
      Dziwny to naród, bije za kolor skóry,a mówi, że nie, kradnie, oszukuje,kłamie w
      żywe oczy, brudzi, wyzywa, a ma pretensje do tych, którzy mu to wytykają.
      Pokażcie mi ciepłego, uśmiechniętego Polaka,może jakby dobrze poszukać, a nawet
      jeśli taki próbuje być, to szybciej lub później życzliwi rodacy sprowadza go na
      ziemię.I mieni się demokratycznym!!!
      • jot6 Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 12:34
        o tym,że u nas jest rasizm,nikogo nie trzeba przekonywać - wystarczy lektura
        zdecydowanej większości powyższych postów! Ludzie,ile w was nienawiści!
        a gdzie współczucie,zwykłe ludzkie współczucie dla napadniętego? czy jak na
        waszego gościa,w waszym mieszkaniu napadną,to też będziecie się licytować w
        nienawiści?
        • uu1 Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 12:53
          czy jak na
          > waszego gościa,w waszym mieszkaniu napadną,to też będziecie się licytować w
          > nienawiści?
          Ależ skąd. Podadzą jakieś poręczne narzędzie - bejsbol, tasak do mięsa. A potem
          pójdą do spowiedzi.
    • neoleo wypuscić chłopaków, nic się nie stało!!!!!!!!! 26.07.06, 12:33
      • tles01 to faszyści i rasiści z MW i sekty Rydzyka! 26.07.06, 12:50
        wyszkoleni w szkole Rydzyka!
        • futomaki.pl Re: to faszyści i rasiści z MW i sekty Rydzyka! 26.07.06, 13:00
          Z pieśnią Ojca Dyrektora na ustach.
    • stryjaszek_pepi U nas niczego nie ma. 26.07.06, 12:59
      Uchodźca został pobity, a jego biały towarzysz nie. Jeśli ktos zostaje pobity z
      powodu koloru skóry tz. żę było to naruszenie nietykalności osobistej o podłożu
      rasistowskim. Po co zarzekac się, że w Polsce takie zjawiska nie istnieją skoro
      to nie prawda, gdyż są obecne w każdym kraju.
      • trueapasz czytaj ... 26.07.06, 15:34
        Czytaj dokładnie ten koles uciekł widocznie czarny był bardziej nawalony i nie
        dał rady uciekac ot co i taka prawda

        :(
    • wyksztalcony Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 16:28
      bardzo dobrze, ze w polsce jest rasizm
      niech czarnuchy i brudasy nie przyjezdzaja
    • thlalock Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 26.07.06, 22:34
      A co na to Brat Jarek??

      Swoją drogą takie zachowanie w wiosce na końcu świata mnie nie dziwi .. nie
      oszukujmy się polska (poza większymi miastami) jest w Europie tylko
      politycznie. A społecznie i kulturowo jej jeszcze daleko, co i europejczycy
      powoli spowrotem dostrzegają.

      Polska ma PIS na jakiego zasługuje - - - niestety.
      • wyksztalcony Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 27.07.06, 00:56
        i dobrze, ze nie jestesmy w europie
        nie mam zamiaru widziec wszedzie czarnuchow i pedalow, jak to jest w francji i
        anglii
        • thlalock Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 27.07.06, 23:42
          wyksztalcony napisał:

          > i dobrze, ze nie jestesmy w europie
          > nie mam zamiaru widziec wszedzie czarnuchow i pedalow, jak to jest w francji i
          > anglii

          Ludzie mi was wylko może być żal - pozostaje mi modlić się o zdrowie psychiczne
          waszych dzieci. :):)
          • kaska711 Re: Świadek ataku na Abdela: To był rasizm 28.07.06, 14:19
            Moi drodzy rodacy chcialam was poinformowac, ze niestety gazety zamiescily
            nieprawdziwy obraz zdarzen. Tak sie zlozylo, ze bylam na organizowanej w
            Wegajtach imprezie od samego poczatku az do przyjazdu policji. Z relacji GW i
            Gazety Olsztynskiej wynika, ze to byla libacja alkoholowa, ze sie chlopaki
            popili i pobili. Przykro mi Was rozczarowac, ale niestety to nie byla zadna
            bojka, a na imprezie alkohol nie 'lał sie strumieniami'jak to podaje prasa.
            Abdel zostal napadniety za to, ze jest ciamnoskory. Smutne to bardzo, ale prawdziwe.
      • trueapasz a dlaczego gonimy z europą ? 27.07.06, 08:37
        Jaki autorytet społeczny twierdzi ze mamy gonić za europą a może powinniśmy isc
        swoją drogą a nie małpować złe i głupie zachowania z zepsutej europy która już
        pożera swój ogon
        • antykretyn [...] 27.07.06, 12:15
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • wyksztalcony niech czarnuchy i brudasy spadaja z naszego kraju 27.07.06, 12:54
            • trudny99 Czy w tym kraju 27.07.06, 13:50
              nie ma już ludzi inteligentnych ?!..
              Jak można na poważnie brać bzdet a'la Schudrich ?!..

              ,,Coś mówił?

              - Zawołał: Ale za co? Odpowiedzieli: Za to, że jesteś czarny, ciemny...''

              A to było tak !..

              - Zawołał: Ale za co? Odpowiedzieli: Za to, że jest czarno i ciemno !!..
              ..bo nam k..wa światło wyłączyli..nawet o tym w telewizji mówili !..

              ,,Ciemny czy czarny?

              - Nie pamiętam.''

              A co pamiętasz ?!..
              Może to ty go flaszką uderzyłeś..
              a póżniej zbirów wymyśliłeś !?..

              ,,Bili go we dwóch czy we trzech?

              - Nie mam pewności, czy ten, który go przyprowadził, dołączył do bicia. Ale
              chyba się zamachnął...''

              A może on był z Hezbollahu skoro się...zamachnął ?!

              ,,To by znaczyło, że specjalnie odciągnął na bok Abdela?

              - Prawdopodobnie, ale nie wiem. Byłem przerażony.
              Krzyczałem, nie pamiętam, co..''

              Pytanie kto tu właściwie odciągał a kto był odciągany ?!
              Niby świadek..a nic właściwie nie pamięta (może był zalany ??)..!!..

              ;-(
              • trueapasz obaj pili spirytus przez całą noc .... 27.07.06, 15:48
                Obaj byli pijanie w sztok pewnie pobili się o tą ostania flaszkę która się
                stłukła na ziemi a na dodatek wpadła im w oko ta sama dziewczyna na potańcówce.
                Abdel po prostu zapragnął mieć drugą żonę a tutaj klops na wiankach napadł go
                kolega z którym imprezowa ot cała historia z podtekstem rasistowskim ;) no może
                jeszcze lepiej prubowali wyłudzic ubezpieczenie z tego zyje wielu naciągaczy,
                tego właśnie uczepili się pismacy ciągle próbując nam wmówić ze jesteśmy
                strasznymi rasistami i mieszkamy na zadupiu europy w ciemnogrodzie bo nie
                bierzemy przykładu z cywilizowanego Paryża z jego dzielnicami dla arabów i
                liberalnej Holandii z pierwszą zalegalizowaną partią pedalską. Ale panowie
                pismaki i panowie lewaki my mamy swoje zdanie i nie boimy się go głosić
                choćbyśmy byli ogłaszani homofobami i niepoprawnymi politycznie ciemno
                grodczykami ! Historia osądzi kto z nas miał racje.
            • tadek1247 niech twoi rodacy (złodzieje i pijaki) też 27.07.06, 17:15
              spadają z innych krajów
          • tadek1247 Re: Pedzic Polaków (pijaków - złodzieji) 27.07.06, 17:17
            z innych krajów do ich własnego zoo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka