Dodaj do ulubionych

Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia

16.08.06, 08:11
No łaaaaadnie - nic już nie dziwi w Polsce. Czekamy na nowe wybory.
Obserwuj wątek
    • alkud *** Uklad chce zniszczyć niewinnych :))) 16.08.06, 08:12
      zły układ...

      uhh...

      ---
      religiapokoju.blox.pl/2006/08/I-jeszcze-jedna-zbrodnia-honoru.html
      • resdes Kryminaliści z PIS, SO i LPR! 16.08.06, 11:14
        Wszyscy będziecie siedzieć.
    • fraglesi67 Wybory w których tym bardziej wygra SamoPis 16.08.06, 08:34
      Kto zagłosuje na PO+SLD ?
      • linfan chyba nie oczekujesz odpowiedzi? 16.08.06, 10:17
        pytania retoryczne sa z reguly tendencyjne :)
      • q_vw Re: Wybory w których tym bardziej wygra SamoPis 16.08.06, 11:50
        Kto zagłosuje na PiS+SO+LPR ?
    • jan12121 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 08:46
      jurycho napisał: "Czekamy na nowe wybory".
      Moze i na to czekamy, ale ja to czekam, az Pan Minister Jasiński zostanie za
      tego Netzela wykopany z Rzadu! Toz było od początku jasne, ze ten pan nie moze
      byc Przezesem PZU (nie spełnia wymogów formalnych zgodny nadzoru), a tu taki
      upór w ewidentnie złej wierze.
      No to mamy honor, Panie Ministrze?
      • karwoj8 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 09:24
        W obliczy ewidentnych przestępstw totumfackiego PiSu zamilkły wszystkie tuby
        głoszące, wbrew logice, peany na cześć tej partii. Fakt poperania tej osoby
        przez wzorce moralne PiSu świadczy o ich własnej moralności a właściwie jej
        braku. Ja sam nie mogę zrozumieć dlaczego dla politycznej wygody a może
        wspólnictwa o moich pieniądzach ma decydować p-ca kryminalny. Ale czym to się
        różni od afery telegrafu w łonie Porozumienia Centrum.
      • prostaczek3 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 11:02
        a co to ma do rzeczy?

        Przeciez ten Netzel to czlowiek zaufany i walczy z ukladem jak caaly PiS.

        Mozna tylko postawic pytanie po ktorej stronie walczy?

        Ale jest zaufany, a Pan Prezes Jaroslaw Kaczynski jest nieomylny. Wiec nic
        Netzlowi nie zrobia! Bo wyszloby na jaw, ze sie myli ...
    • piwosz8 złodziej i się jeszcze cieszy a ziobro co podkulił 16.08.06, 09:42
      ogon ?
      • tles01 wybrańcy Kaczyńskich, to przestępcy SB-cy i 16.08.06, 10:01
      • sclavus Re: złodziej i się jeszcze cieszy a ziobro co pod 16.08.06, 10:34
        piwosz8 napisał:

        > ogon ?

        ... już kombinuje jakby tu tego Netzela z tego wyplątać....
        Jak nic, nastapi przedawnienie a CBŚ znajdzie tylko.... niszczarkę -
        dokumentów...hihihi... :))
    • stalowy.misiek Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:01
      A gdzie jest obrońca pana Netzla? Kurski! Zaraz się odezwie, że to pomówienia,
      za którymi stoi PO! Czekamy na występ Jacka Kurskiego! Ciekawe co wymyśli, tym
      razem!
    • parq Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:02
      niezla kanalia z tego Netzela, pamietam jak oskarzal dziennikarza
      Rzeczpospolitej o klamstwa, i w programie Olejnik przedstawial jakis podrobiony
      czek, oszust!!! A czyim byl kandydatem na prezesa? PiS-u!!!!
    • cumbro Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:19
      ...ot kadry pisiorowe...
    • michalparadowski Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:22
      Już kiedyś chyba napisałem: POMYSŁOWY JAROMIR. Chciałbym, żeby to przezwisko
      weszło do obiegu prasowego.
      Autor:
      Mający znakomite pomysły
    • silesius.monachijski0 [...] 16.08.06, 10:56
      Treść postu jest niedostępna.
      • dundrub Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:08
        wyluzuj sie monachijski.. netzel ma niezle za uszami.. i wlasnie prawda wylazi na jaw, nie wazne kto ja
        wyciaga.. wyplywa sama
        • ponuractwo Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:15
          No fajnie jest! Wiadomo, układ należy niszczyć no czym? no jeszcze pazerniejszym
          układem!!!
          I tego doświadczamy już od wielu miesięcy! Tylko jakoś ten wizerunek nam nie
          wychodzi! Ale wyjdzie, jak już zrobimy cenzurę, zniszczymy parę ważnych mediów
          to i świat nie będzie wiedział i widział i wizerunek poprawimy (a przynajmniej
          my, ludkowie nie zobaczymy jaki on za granicą jest! Bolszewii gratulujemy!Brawo!
          Brawo! Jescze raz brawo! W końcu nie na darmo tam jest Jacek Kurski, Ziobro,
          Cymański i wielu, wielu aktywistóe tak PIS jak i LPR, Samoobtony! Tylko już
          wstydziś się nie mam siły!
      • jjr44 Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:19
        Daj spokój silesius. Pracuję w tej branży, naprawde uwierz: żeby kierowac taką
        dużą firmą ubezpieczeniową trzeba miec trochę wyższe kwalifikacje niż umoczony
        w przekręty adwokat. PiS nie ma kogoś normalnego? Skąd oni go wyciągnęli? Nikt
        o nim wcześnij nie słyszał.
        • silesius.monachijski0 Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:22
          a Stypulkowski jakie mial kwalifikacje? ze bl z SLD-owskiego rozdania i
          zaufanym czlowiekiem kwacha i millera?

          jjr44 napisał:

          > Daj spokój silesius. Pracuję w tej branży, naprawde uwierz: żeby kierowac
          taką
          > dużą firmą ubezpieczeniową trzeba miec trochę wyższe kwalifikacje niż
          umoczony
          > w przekręty adwokat. PiS nie ma kogoś normalnego? Skąd oni go wyciągnęli?
          Nikt
          > o nim wcześnij nie słyszał.
          • saniba Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 12:23
            Czy do Ciebie, człowieku, nie dociera, że w tym wypadku nie chodzi o rodowód
            tego pana, ale o fakt, iż jest umoczony jak diabli w niejednej aferze. Tak
            ciężko, do cholery, raz przyznać, że Twoi bliźniaczy idole wraz ze swoją świtą
            nie są nieomylni??? Poza tym zrozum wreszcie, iż żadną większą sensacją nie są
            afery związane z poprzednimi władzami, bo tego się można było spodziewać.
            Natomiast, żadnemu ze świętoszkowatych zwolenników obecnie rządzących w głowie
            się nie chce zmieścić FAKT, że ich wodzowie mogli popełnić błąd i nominować
            aferzystę na tak poważne stanowisko.
            Zdobądź się wreszcie na odrobinę obiektywizmu własnego i rusz mózgownicą, bo na
            razie powtarzasz to co przeczytałeś bądź zasłyszałeś w zindoktrynowanych
            mediach.
            Miłego dnia,
          • eat.putsy zaden argument 16.08.06, 13:33
            10-15 lat temu musieli sila rzeczy tak postepowac bo polskiej kadry nie bylo,
            dzisiaj jest troche inaczej. Taki numer nie przeszedlby nigdzie na swiecie,
            tylko w Polsce jest to mozliwe...
      • eat.putsy nie znasz gdanskich ukladow 16.08.06, 13:28
    • konrad.ludwik02 Re: Ze smutkiem konstatuję, że rządy PiS-u ... 16.08.06, 11:10
      ... zaczynają przypominać rządy SLD w schyłkowym okresie: te koszmarne postacie
      przewijające się na obrzeżach i nie tylko! Dorawdy: czy w byłej opozycji
      solidarnościowej brak już ludzi kompetentnych, a przyzwoitych?
      • ponuractwo Re: Ze smutkiem konstatuję, że rządy PiS-u ... 16.08.06, 11:17
        Widać brak!
    • fnoll PiS'owi gratulujemy propagandy 16.08.06, 11:30
      walka z korupcją... tia...
    • babariba-babariba ale za to prawnie, tudzież sprawiedliwie go kaczki 16.08.06, 12:10
      ...na silnie tłustej posadzie obsadziły.
    • mietowe_loczki Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 12:12
      Moralna odnowa.
      • uu1 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 12:20
        Dzień dobry.
        > Moralna odnowa.
        Czyli moralność a`la PiS.
    • arek64 Brawo PiS 16.08.06, 12:26
      Brawo, brawo, brawo! Aż słów mi brak jak jestem zachwycony polityką PiSu.
      Jeszcze raz brawo!

      Tylko dlaczego aż 30% ankietowanych ciągle popiera tę zakłamaną partię? Czy oni
      są ślepi i głusi? A może berety źle dobrane? Albo za małe i uciskają
      mózgownicę, albo za duże i zakrywają oczy i uszy?
    • fubrawiec Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 12:42
      A gdzie jest działający pod płaszczykiem prawicy lewicowy kundelek partyjny, ten
      popapraniec Galba? Pewnie rozbija układ w terenie... Albo raczej spija śmietankę
      jak mniemam.
      • ponuractwo Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 13:15
        Cóż, te 30% poparcia to częściowo Ci, co się jeszcze nie załapali na cokolwiek,
        nawet na "pyskówkę". Czują swoich. I część takich, którzy nie bardzo wiedzą co
        jest grane, a kochają wodza, Rydzyka Ojca też i trudno im z tej miłośći
        zrezygnować?!
    • monte83 a kto mowi, ze pis jest czysty??? 16.08.06, 16:49
      a kto mowi, ze pis jest czysty???
      • uu1 Re: a kto mowi, ze pis jest czysty??? 16.08.06, 18:03
        > a kto mowi, ze pis jest czysty???
        Jak to kto? Prezesopremier mówi. Irasiad mówi. Rydzyk Tadeusz mówi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka