jurycho 16.08.06, 08:11 No łaaaaadnie - nic już nie dziwi w Polsce. Czekamy na nowe wybory. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alkud *** Uklad chce zniszczyć niewinnych :))) 16.08.06, 08:12 zły układ... uhh... --- religiapokoju.blox.pl/2006/08/I-jeszcze-jedna-zbrodnia-honoru.html Odpowiedz Link Zgłoś
resdes Kryminaliści z PIS, SO i LPR! 16.08.06, 11:14 Wszyscy będziecie siedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 Wybory w których tym bardziej wygra SamoPis 16.08.06, 08:34 Kto zagłosuje na PO+SLD ? Odpowiedz Link Zgłoś
linfan chyba nie oczekujesz odpowiedzi? 16.08.06, 10:17 pytania retoryczne sa z reguly tendencyjne :) Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw Re: Wybory w których tym bardziej wygra SamoPis 16.08.06, 11:50 Kto zagłosuje na PiS+SO+LPR ? Odpowiedz Link Zgłoś
jan12121 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 08:46 jurycho napisał: "Czekamy na nowe wybory". Moze i na to czekamy, ale ja to czekam, az Pan Minister Jasiński zostanie za tego Netzela wykopany z Rzadu! Toz było od początku jasne, ze ten pan nie moze byc Przezesem PZU (nie spełnia wymogów formalnych zgodny nadzoru), a tu taki upór w ewidentnie złej wierze. No to mamy honor, Panie Ministrze? Odpowiedz Link Zgłoś
karwoj8 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 09:24 W obliczy ewidentnych przestępstw totumfackiego PiSu zamilkły wszystkie tuby głoszące, wbrew logice, peany na cześć tej partii. Fakt poperania tej osoby przez wzorce moralne PiSu świadczy o ich własnej moralności a właściwie jej braku. Ja sam nie mogę zrozumieć dlaczego dla politycznej wygody a może wspólnictwa o moich pieniądzach ma decydować p-ca kryminalny. Ale czym to się różni od afery telegrafu w łonie Porozumienia Centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
prostaczek3 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 11:02 a co to ma do rzeczy? Przeciez ten Netzel to czlowiek zaufany i walczy z ukladem jak caaly PiS. Mozna tylko postawic pytanie po ktorej stronie walczy? Ale jest zaufany, a Pan Prezes Jaroslaw Kaczynski jest nieomylny. Wiec nic Netzlowi nie zrobia! Bo wyszloby na jaw, ze sie myli ... Odpowiedz Link Zgłoś
piwosz8 złodziej i się jeszcze cieszy a ziobro co podkulił 16.08.06, 09:42 ogon ? Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: złodziej i się jeszcze cieszy a ziobro co pod 16.08.06, 10:34 piwosz8 napisał: > ogon ? ... już kombinuje jakby tu tego Netzela z tego wyplątać.... Jak nic, nastapi przedawnienie a CBŚ znajdzie tylko.... niszczarkę - dokumentów...hihihi... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
stalowy.misiek Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:01 A gdzie jest obrońca pana Netzla? Kurski! Zaraz się odezwie, że to pomówienia, za którymi stoi PO! Czekamy na występ Jacka Kurskiego! Ciekawe co wymyśli, tym razem! Odpowiedz Link Zgłoś
parq Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:02 niezla kanalia z tego Netzela, pamietam jak oskarzal dziennikarza Rzeczpospolitej o klamstwa, i w programie Olejnik przedstawial jakis podrobiony czek, oszust!!! A czyim byl kandydatem na prezesa? PiS-u!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cumbro Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:19 ...ot kadry pisiorowe... Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 10:22 Już kiedyś chyba napisałem: POMYSŁOWY JAROMIR. Chciałbym, żeby to przezwisko weszło do obiegu prasowego. Autor: Mający znakomite pomysły Odpowiedz Link Zgłoś
dundrub Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:08 wyluzuj sie monachijski.. netzel ma niezle za uszami.. i wlasnie prawda wylazi na jaw, nie wazne kto ja wyciaga.. wyplywa sama Odpowiedz Link Zgłoś
ponuractwo Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:15 No fajnie jest! Wiadomo, układ należy niszczyć no czym? no jeszcze pazerniejszym układem!!! I tego doświadczamy już od wielu miesięcy! Tylko jakoś ten wizerunek nam nie wychodzi! Ale wyjdzie, jak już zrobimy cenzurę, zniszczymy parę ważnych mediów to i świat nie będzie wiedział i widział i wizerunek poprawimy (a przynajmniej my, ludkowie nie zobaczymy jaki on za granicą jest! Bolszewii gratulujemy!Brawo! Brawo! Jescze raz brawo! W końcu nie na darmo tam jest Jacek Kurski, Ziobro, Cymański i wielu, wielu aktywistóe tak PIS jak i LPR, Samoobtony! Tylko już wstydziś się nie mam siły! Odpowiedz Link Zgłoś
jjr44 Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:19 Daj spokój silesius. Pracuję w tej branży, naprawde uwierz: żeby kierowac taką dużą firmą ubezpieczeniową trzeba miec trochę wyższe kwalifikacje niż umoczony w przekręty adwokat. PiS nie ma kogoś normalnego? Skąd oni go wyciągnęli? Nikt o nim wcześnij nie słyszał. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 11:22 a Stypulkowski jakie mial kwalifikacje? ze bl z SLD-owskiego rozdania i zaufanym czlowiekiem kwacha i millera? jjr44 napisał: > Daj spokój silesius. Pracuję w tej branży, naprawde uwierz: żeby kierowac taką > dużą firmą ubezpieczeniową trzeba miec trochę wyższe kwalifikacje niż umoczony > w przekręty adwokat. PiS nie ma kogoś normalnego? Skąd oni go wyciągnęli? Nikt > o nim wcześnij nie słyszał. Odpowiedz Link Zgłoś
saniba Re: B. Kittel - agent WSI, pisze na zamowienie 16.08.06, 12:23 Czy do Ciebie, człowieku, nie dociera, że w tym wypadku nie chodzi o rodowód tego pana, ale o fakt, iż jest umoczony jak diabli w niejednej aferze. Tak ciężko, do cholery, raz przyznać, że Twoi bliźniaczy idole wraz ze swoją świtą nie są nieomylni??? Poza tym zrozum wreszcie, iż żadną większą sensacją nie są afery związane z poprzednimi władzami, bo tego się można było spodziewać. Natomiast, żadnemu ze świętoszkowatych zwolenników obecnie rządzących w głowie się nie chce zmieścić FAKT, że ich wodzowie mogli popełnić błąd i nominować aferzystę na tak poważne stanowisko. Zdobądź się wreszcie na odrobinę obiektywizmu własnego i rusz mózgownicą, bo na razie powtarzasz to co przeczytałeś bądź zasłyszałeś w zindoktrynowanych mediach. Miłego dnia, Odpowiedz Link Zgłoś
eat.putsy zaden argument 16.08.06, 13:33 10-15 lat temu musieli sila rzeczy tak postepowac bo polskiej kadry nie bylo, dzisiaj jest troche inaczej. Taki numer nie przeszedlby nigdzie na swiecie, tylko w Polsce jest to mozliwe... Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Re: Ze smutkiem konstatuję, że rządy PiS-u ... 16.08.06, 11:10 ... zaczynają przypominać rządy SLD w schyłkowym okresie: te koszmarne postacie przewijające się na obrzeżach i nie tylko! Dorawdy: czy w byłej opozycji solidarnościowej brak już ludzi kompetentnych, a przyzwoitych? Odpowiedz Link Zgłoś
ponuractwo Re: Ze smutkiem konstatuję, że rządy PiS-u ... 16.08.06, 11:17 Widać brak! Odpowiedz Link Zgłoś
babariba-babariba ale za to prawnie, tudzież sprawiedliwie go kaczki 16.08.06, 12:10 ...na silnie tłustej posadzie obsadziły. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 12:12 Moralna odnowa. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 12:20 Dzień dobry. > Moralna odnowa. Czyli moralność a`la PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
arek64 Brawo PiS 16.08.06, 12:26 Brawo, brawo, brawo! Aż słów mi brak jak jestem zachwycony polityką PiSu. Jeszcze raz brawo! Tylko dlaczego aż 30% ankietowanych ciągle popiera tę zakłamaną partię? Czy oni są ślepi i głusi? A może berety źle dobrane? Albo za małe i uciskają mózgownicę, albo za duże i zakrywają oczy i uszy? Odpowiedz Link Zgłoś
fubrawiec Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 12:42 A gdzie jest działający pod płaszczykiem prawicy lewicowy kundelek partyjny, ten popapraniec Galba? Pewnie rozbija układ w terenie... Albo raczej spija śmietankę jak mniemam. Odpowiedz Link Zgłoś
ponuractwo Re: Netzel współprac. z oskarżonym o wyłudzenia 16.08.06, 13:15 Cóż, te 30% poparcia to częściowo Ci, co się jeszcze nie załapali na cokolwiek, nawet na "pyskówkę". Czują swoich. I część takich, którzy nie bardzo wiedzą co jest grane, a kochają wodza, Rydzyka Ojca też i trudno im z tej miłośći zrezygnować?! Odpowiedz Link Zgłoś
monte83 a kto mowi, ze pis jest czysty??? 16.08.06, 16:49 a kto mowi, ze pis jest czysty??? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: a kto mowi, ze pis jest czysty??? 16.08.06, 18:03 > a kto mowi, ze pis jest czysty??? Jak to kto? Prezesopremier mówi. Irasiad mówi. Rydzyk Tadeusz mówi. Odpowiedz Link Zgłoś