Dodaj do ulubionych

CBOS: 36 proc. Polaków przeciw rządowi

    • prophets_of_doom Czyli 64 procent Polaków popiera rząd 21.08.06, 12:58
      w tym 28 procent zdecydowanie :)

      Ale mamy fajną miss
      która też popiera PiS :)
    • qc Polityka gospodarcza rzadu 21.08.06, 13:09
      A co to takiego?
      Jak mozna popierac lub nie cos co nie istnieje?
      • gasior1st Re: Polityka gospodarcza rzadu 21.08.06, 13:15
        istnieje, istnieje ....
        Nie wprowadzili ZADNEJ reformy, jeszcze spijaja smietanke korzystajac z
        pomyslnej, ale jakze kruchej koniunktury, wypompowuja wszelkie srodki ze spolek
        skarbu panstwa w formie dywidend by latac dziury budzetowe, zero
        prywatyzacji........
        • qc Metoda spalonej ziemi 21.08.06, 13:22
          PiS nie zostawi po sobie nic.
          Nastepna ekipa bedzie miala fatalna sytuacje dymiace ruiny i kompletna
          demoralizacje spoleczenstwa plus globalna recesje.
    • geralt9 Agorze szybciej spadaja akcje 21.08.06, 13:17
      koszalek_opalek1 napisał:

      > Myślałem, że 96%, może jest literówka w artykule?
      >

      To nie mysl bo widac to nie najmocniejsza twoja strona. A swoja droga Agorze
      szybciej spadaja akcje niz poparcie PiS i rzadu...
    • freelancer_1 chyba 96% jest przeciw! 21.08.06, 13:20
      Nie znam nikogo "za" - skąd ich biorą w badaniach? Czyżby swoista, kacza, "propaganda sukcesu"?
    • antonioni1 CBOS: 36 proc. Polaków przeciw rządowi 21.08.06, 13:35
      Każdy człowiek pozostawia za sobą coś. Kaczyńscy zostawią zwykłe g.wno.
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: CBOS: 36 proc. Polaków przeciw rządowi 21.08.06, 13:43
        Propagandziści GW są do niczego!
        Tytuł 36% Polaków przeciw rządowi sugeruje że pozostałe 64% jest w mniejszym
        lub większym stopniu ZA.
        O ileż lepszy sygnał wysyłałyby tytuł 28% Polaków popiera rząd, co sugerowałoby
        że aż 72% jest temu rządowi przeciwna. O ileż lepszy efekt miałoby takie
        domniemanie.

        Gdzieście się uczyli propagandy?
    • rudy_rudolf to nie dobrze 21.08.06, 13:48
      to nie dobrze, ze jedna trzecia Polakow ma stosunek obojetny do tego co sie
      dzieje w kraju

      zrelaksuj sie na
      www.asiaq.pl
    • isnb.progresja Ale rzetelne dziennikarstwo ! 21.08.06, 14:08
      A równie dobrze można było napisać że 64 % nie jest przeciw lub jest za. Tylko
      to tak fajnie nie wygląda.
    • wlodeusz To tylko garść oszołomów!....z czerwonym... 21.08.06, 14:22
      życiorysem.Za rządów Millera,przeciwko było 80% społeczeństwa,i co podał się do
      dymisji?...
    • piekny_romanek hossa na gieldach sie konczy 21.08.06, 14:23
      u nas na poczatku 2007 roku zaczna podnosic stopy procentowe, bo inflacja
      zaczyna rosnac. Poza tym max wskazniki gospodarcze zawsze o kilka miesiecy
      wyprzedzaly recesje. Tak bedzie i teraz, ale to nie jest wina pisuarow czy
      czerwonych. Po prostu cykl koniunkturalny w gospodarce powtarza sie co kilka
      lat. I mniej wiecej socjalisci z prawicy wpadaja na koniec hossy/poczatek
      bessy, a socjalisci z lewicy wpadaja na koniec bessy/poczztek hossy. Ciekawy
      jednak jestem jakie gromy beda pisiory rzucac na RPP, gdy zaczna podnosic
      stopy :PPP Szkoda ino, ze pisiory zamiast zajac sie obnizaniem podatkow i
      reformami to wzieli sie za rozdawnictwo i rozbudowe i tak juz przerosnietej
      administracji.
    • warmonger Dobra wiadomosc: Polska sie zadluza! 21.08.06, 18:20
      Dobra wiadomosc: Polska sie zadluza! Link: biznes.interia.pl/news?inf=782054

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka