prophets_of_doom Czyli 64 procent Polaków popiera rząd 21.08.06, 12:58 w tym 28 procent zdecydowanie :) Ale mamy fajną miss która też popiera PiS :) Odpowiedz Link Zgłoś
qc Polityka gospodarcza rzadu 21.08.06, 13:09 A co to takiego? Jak mozna popierac lub nie cos co nie istnieje? Odpowiedz Link Zgłoś
gasior1st Re: Polityka gospodarcza rzadu 21.08.06, 13:15 istnieje, istnieje .... Nie wprowadzili ZADNEJ reformy, jeszcze spijaja smietanke korzystajac z pomyslnej, ale jakze kruchej koniunktury, wypompowuja wszelkie srodki ze spolek skarbu panstwa w formie dywidend by latac dziury budzetowe, zero prywatyzacji........ Odpowiedz Link Zgłoś
qc Metoda spalonej ziemi 21.08.06, 13:22 PiS nie zostawi po sobie nic. Nastepna ekipa bedzie miala fatalna sytuacje dymiace ruiny i kompletna demoralizacje spoleczenstwa plus globalna recesje. Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Agorze szybciej spadaja akcje 21.08.06, 13:17 koszalek_opalek1 napisał: > Myślałem, że 96%, może jest literówka w artykule? > To nie mysl bo widac to nie najmocniejsza twoja strona. A swoja droga Agorze szybciej spadaja akcje niz poparcie PiS i rzadu... Odpowiedz Link Zgłoś
freelancer_1 chyba 96% jest przeciw! 21.08.06, 13:20 Nie znam nikogo "za" - skąd ich biorą w badaniach? Czyżby swoista, kacza, "propaganda sukcesu"? Odpowiedz Link Zgłoś
antonioni1 CBOS: 36 proc. Polaków przeciw rządowi 21.08.06, 13:35 Każdy człowiek pozostawia za sobą coś. Kaczyńscy zostawią zwykłe g.wno. Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: CBOS: 36 proc. Polaków przeciw rządowi 21.08.06, 13:43 Propagandziści GW są do niczego! Tytuł 36% Polaków przeciw rządowi sugeruje że pozostałe 64% jest w mniejszym lub większym stopniu ZA. O ileż lepszy sygnał wysyłałyby tytuł 28% Polaków popiera rząd, co sugerowałoby że aż 72% jest temu rządowi przeciwna. O ileż lepszy efekt miałoby takie domniemanie. Gdzieście się uczyli propagandy? Odpowiedz Link Zgłoś
rudy_rudolf to nie dobrze 21.08.06, 13:48 to nie dobrze, ze jedna trzecia Polakow ma stosunek obojetny do tego co sie dzieje w kraju zrelaksuj sie na www.asiaq.pl Odpowiedz Link Zgłoś
isnb.progresja Ale rzetelne dziennikarstwo ! 21.08.06, 14:08 A równie dobrze można było napisać że 64 % nie jest przeciw lub jest za. Tylko to tak fajnie nie wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodeusz To tylko garść oszołomów!....z czerwonym... 21.08.06, 14:22 życiorysem.Za rządów Millera,przeciwko było 80% społeczeństwa,i co podał się do dymisji?... Odpowiedz Link Zgłoś
piekny_romanek hossa na gieldach sie konczy 21.08.06, 14:23 u nas na poczatku 2007 roku zaczna podnosic stopy procentowe, bo inflacja zaczyna rosnac. Poza tym max wskazniki gospodarcze zawsze o kilka miesiecy wyprzedzaly recesje. Tak bedzie i teraz, ale to nie jest wina pisuarow czy czerwonych. Po prostu cykl koniunkturalny w gospodarce powtarza sie co kilka lat. I mniej wiecej socjalisci z prawicy wpadaja na koniec hossy/poczatek bessy, a socjalisci z lewicy wpadaja na koniec bessy/poczztek hossy. Ciekawy jednak jestem jakie gromy beda pisiory rzucac na RPP, gdy zaczna podnosic stopy :PPP Szkoda ino, ze pisiory zamiast zajac sie obnizaniem podatkow i reformami to wzieli sie za rozdawnictwo i rozbudowe i tak juz przerosnietej administracji. Odpowiedz Link Zgłoś
warmonger Dobra wiadomosc: Polska sie zadluza! 21.08.06, 18:20 Dobra wiadomosc: Polska sie zadluza! Link: biznes.interia.pl/news?inf=782054 Odpowiedz Link Zgłoś