Dodaj do ulubionych

Powrót susła

29.08.06, 08:36
te zwierzęta zostały wywabione ze swoich nor przez kręgi zbożowe. Brawo nasi
rolnicy, dzięki ci UE, za dopłaty, bo za to można robić jeszcze więcej kręgów
to i UFO kiedyś u nas wyląduje jak na pustyni Nazka nie?
Obserwuj wątek
    • gugula Re: Powrót susła 29.08.06, 11:42
      Gdy ktoś nie wie, co pisać, nie powinien pisać.
      • toja3003 zgadzam się w pełni - nie powinien. 29.08.06, 13:55
        zgadzam się w pełni - nie powinien.
        • koralikv Re: zgadzam się w pełni - nie powinien. 29.08.06, 15:25
          Śliczny susełek.
    • morgen_stern Re: Powrót susła 30.08.06, 13:15
      Żeby jakoś uratować honor czytelników "Gazety" napiszę, że to jest świetna
      wiadomość, po której aż serce rośnie, kibicowałam temu projektowi!
    • mt7 Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świata! 30.08.06, 13:26
      Bardzo się cieszę, to bardzo sympatyczne zwierzątka.
      Mówi się: śpi jak suseł. Ciekawe dlaczego? Tak mocno i smacznie śpią?
      Aż mi się humor poprawił po tym artykule.
      • van_monster Re: Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świ 30.08.06, 14:59
        Miejmy nadzieję, że żadna nowobudowana droga ich nie przępędzi, nie zapominajmy
        jakim stosunkiem do polskiej przyrody i jaką znajomością tematu wykazał sie pan
        premier psia jego mać [nie chciałem psów urazić :(]
      • gogorz76 Re: Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świ 30.08.06, 17:59
        No wlasniem tez mi sie od razu to pytanie nasunelo. Czemu mowi sie ze ktos spi
        jak susel?

        I masz racje, sliczne maluchy.

        Pozdrawiam
        • ilirian Re: Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świ 30.08.06, 20:41
          Susły przesypiają zimę i wtedy łatwo jest na nie kłusować. Wystarczy rozkopać
          jamkę i wyciągnąć nieszczęsnika, nie obudzi się i mamy obiad dla rodziny.
    • misza1000 Czy to znaczy ze ja tez powinienem wracac? 30.08.06, 15:35
      ;-)
    • tajemniczy_don_pedro Proponuję jeszcze kangury 30.08.06, 15:55
      I pingwiny.
    • lemur_78 Re: Powrót susła 30.08.06, 16:08
      No i to jest bardzo dobra wiadomość!
    • gagapapa Re: Powrót susła 30.08.06, 16:12
      eee, długo nie pobrykają - dzieci je wyłapią:)
    • poglodzio Re: Powrót susła 30.08.06, 16:54
      czekam aż powróci w moje strony
      Pozdrawiam
    • lubie_dziewczynki Szacunek dla Andrzeja Kepela i innych 30.08.06, 17:08
      Fajnie że są ludzie którzy robią coś pożytecznego dla polskiej przyrody.
    • morfeusz_1 Re: Powrót susła 30.08.06, 17:58

      No nareszcie możemy z otwartą przyłbicą powiedzieć :
      Witajcie Susełki w naszych skromnych progach
      Dobrze jest usłyszeć od czasu do czasu iż do Polski powraca "normalność"
      • koczisss :) 30.08.06, 18:13

    • smalochleb Powrót susła 01.09.06, 23:49
      Co do tych dotacji UE to nie bylabym taka pewna..
      Ale sam projekt jest wspanialy.
      Gratulacje dla calej ekipy, powodzenia w dalszych dzialaniach
      Jesli potrzeba pomocy, kontaktujcie sie ze mna na ten nick na gazecie.pl
      SMB

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka