toja3003 29.08.06, 08:36 te zwierzęta zostały wywabione ze swoich nor przez kręgi zbożowe. Brawo nasi rolnicy, dzięki ci UE, za dopłaty, bo za to można robić jeszcze więcej kręgów to i UFO kiedyś u nas wyląduje jak na pustyni Nazka nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gugula Re: Powrót susła 29.08.06, 11:42 Gdy ktoś nie wie, co pisać, nie powinien pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
toja3003 zgadzam się w pełni - nie powinien. 29.08.06, 13:55 zgadzam się w pełni - nie powinien. Odpowiedz Link Zgłoś
koralikv Re: zgadzam się w pełni - nie powinien. 29.08.06, 15:25 Śliczny susełek. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Powrót susła 30.08.06, 13:15 Żeby jakoś uratować honor czytelników "Gazety" napiszę, że to jest świetna wiadomość, po której aż serce rośnie, kibicowałam temu projektowi! Odpowiedz Link Zgłoś
mt7 Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świata! 30.08.06, 13:26 Bardzo się cieszę, to bardzo sympatyczne zwierzątka. Mówi się: śpi jak suseł. Ciekawe dlaczego? Tak mocno i smacznie śpią? Aż mi się humor poprawił po tym artykule. Odpowiedz Link Zgłoś
van_monster Re: Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świ 30.08.06, 14:59 Miejmy nadzieję, że żadna nowobudowana droga ich nie przępędzi, nie zapominajmy jakim stosunkiem do polskiej przyrody i jaką znajomością tematu wykazał sie pan premier psia jego mać [nie chciałem psów urazić :(] Odpowiedz Link Zgłoś
gogorz76 Re: Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świ 30.08.06, 17:59 No wlasniem tez mi sie od razu to pytanie nasunelo. Czemu mowi sie ze ktos spi jak susel? I masz racje, sliczne maluchy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ilirian Re: Powrót susła - nareszcie coś z normalnego świ 30.08.06, 20:41 Susły przesypiają zimę i wtedy łatwo jest na nie kłusować. Wystarczy rozkopać jamkę i wyciągnąć nieszczęsnika, nie obudzi się i mamy obiad dla rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Re: Powrót susła 30.08.06, 16:12 eee, długo nie pobrykają - dzieci je wyłapią:) Odpowiedz Link Zgłoś
poglodzio Re: Powrót susła 30.08.06, 16:54 czekam aż powróci w moje strony Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lubie_dziewczynki Szacunek dla Andrzeja Kepela i innych 30.08.06, 17:08 Fajnie że są ludzie którzy robią coś pożytecznego dla polskiej przyrody. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Powrót susła 30.08.06, 17:58 No nareszcie możemy z otwartą przyłbicą powiedzieć : Witajcie Susełki w naszych skromnych progach Dobrze jest usłyszeć od czasu do czasu iż do Polski powraca "normalność" Odpowiedz Link Zgłoś
smalochleb Powrót susła 01.09.06, 23:49 Co do tych dotacji UE to nie bylabym taka pewna.. Ale sam projekt jest wspanialy. Gratulacje dla calej ekipy, powodzenia w dalszych dzialaniach Jesli potrzeba pomocy, kontaktujcie sie ze mna na ten nick na gazecie.pl SMB Odpowiedz Link Zgłoś