fraglesi67
30.08.06, 07:49
Proponuje otwarcie centralnego ośrodka egzaminacyjnego w Warszawie. jeden na
cały kraj, ludzie dojadą w końcu prawko robi się raz w życiu. Teren pokryje
się siecią kamer a każdy egzaminator będzie chodził z włączonym dyktafonem.
Prawo do egzaminu będą mieli w pierwszej kolejności członkowie jedynie
słusznych partii ;-)