galba 05.09.06, 07:09 A kto by chciał być w jednej partii z Tuskiem, Schetyną i Niesiołowskim? Masochista chyba. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milet_z_sedesu Partii Przewodniej gratulujemy Galby!!!! 05.09.06, 08:12 Jaka Partia taka tuba propagandowa. Odpowiedz Link Zgłoś
centrolew Marketing polityczny... 05.09.06, 09:17 PO to balon, twór marketingu politycznego. To nie jest żadna alternatywa dla PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Dlaczego odchodzą z lubelskiej Platformy? 05.09.06, 08:15 Jak to dlaczego? Partia bez wizji, czekająca, aż jej władza sama z nieba spadnie. "Wystarczy być"? Odpowiedz Link Zgłoś
najwiekszydeszczowiec Demokracja to fikcja 05.09.06, 11:05 To nie wina władz Po, top efekt demokratycznego złudzenia. Prawidłowości WŁADZY sa zawsze takie same i nic ich nioe zastąpi - anmi "lud" ani "rynek"... Wszyscy chcą być dyktatorami ale ni wszyscy o tym wiedza Odpowiedz Link Zgłoś
rejtann Drugi raz nie zaglosuję na Prezydenta z Zasadami! 05.09.06, 15:47 Drugi raz nie zaglosuję na Prezydenta z Zasadami! Nie ma obaw. Odpowiedz Link Zgłoś
rejtann "Ludzie Schetyny wciągali na listy nieświadome oso 05.09.06, 15:54 Interesuje mnie, czy w innych regionach istnieje coś takiego właśnie jak w regionie warmińsko-mazurskim czyli "przedwyborcze pompowanie kół" Platformy? Polega to na tym, że nieliczne osobowo do tej pory koła z dnia na dzień "puchną" wielokrotnie osiągając stan wieluset osób . Ma to na celu wywindowanie "pompiarzy" czyli organizatorów "pompowania" na funkcje partyjne... W Olsztynie była na to zgoda Schetyny oraz komisarzy Rybickiego i Liska, którzy mają chęć przejąć władzę w Olsztynie i startować do parlamentu z tego okręgu (obaj są obcy w regionie warmińsko - mazurskim!) Wykonawcami "pompowania" w Olsztynie byli Kamil Musielak i Rafał Targoński - młodzi, szczwani kombinatorzy... Wysłany: 03 Mar 2006 15:20 Temat postu: Schetyna zapowiada kontrolę w lubuskiej PO -------------------------------------------------------------------------------- Schetyna zapowiada kontrolę w lubuskiej PO Będzie kontrola w lubuskiej Platformie Obywatelskiej. Sekretarz generalny PO Grzegorz Schetyna powiedział, że zostanie sprawdzona faktyczna liczba czlonków lubuskiej PO. Do sekretarza generalnego dotarły informacje o tym, że przed zjazdem regionalnym rośnie liczba członków kół. Do sekretarza z takimi informacjami zwrócili się niektórzy działacze lubuskiej Platformy Obywatelskiej. - Będziemy to sprawdzać, gdyż takie niepokojące sygnały otrzymałem od członków lubuskiej PO- powiedział Grzegorz Schetyna. Z naszych informacji wynika, że będą sprawdzane dokumenty. Grzegorz Schetyna wyraził zdziwienie zmianami jakie nastąpiły w zarządzie regionalnym partii. Jeden z liderów platformy był zaskoczony pomysłem powołania rzecznika prasowego i zakazu wypowiedzi dla innych członków. Ta sprawa będzie również tematem spotkania Grzegorza Schetyny z przewodniczącym zarządu regionalnego lubuskiej PO Jackiem Bachalskim. - Nie może być tak, że w całej dyskusji jest możliwa dyskusja , z której korzysta senator Jacek Bachalski a swoim regionie blokuje wszelkiego rodzaju dyskusję. To jest rzecz absurdalna - uważa sekretarz generalny PO. Według Grzegorza Schetyny nie można mówić o konflikcie pomiędzy senatorem Jackiem Bachalskim i posłem Czesławem Fiedorowiczem. Dopóki nie szkodzi to wizerunkowi partii, można o tym mówić jako o wewnętrznej dyskusji w PO - uważa Grzegorz Schetyna. Robert Gromadzki www.radio.zachod.pl/zachodv1/news.php?id=14713 W 1999 r. tuż przed lokalnym zjazdem Unii Wolności okazało się, że w partii lawinowo przybywa członków. Oba obozy - Frasyniuka i Schetyny - oskarżały się o pompowanie kół. Związane z Frasyniukiem koło na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w ciągu roku urosło o 1000 procent. Zarząd partii przysłał do Wrocławia specjalną partyjną komisję. Wyszło, że obóz Frasyniuka nie wpisywał na listy martwych dusz. Przekonywał po prostu studentów, żeby zapisywali się do UW. Ludzie Schetyny wciągali zaś na listy zupełnie nieświadome osoby. W kole UW przy wrocławskiej PWST, gdzie zanotowano przyrost o ponad 1000 proc., znalazły się m.in. emerytki z Krakowa, uczennice liceum z Górnego Śląska, inżynierowie z Rybnika. Po kontroli zawieszono 11 kół na Dolnym Śląsku. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Ludzie Schetyny wciągali na listy nieświadom 05.09.06, 21:19 "Martwe dusze" wśród członków popierających "liberałów" w łonie UW to stara i dobrze znana mi sprawa. Ostatecznie afery związane z próbą przejęcia w ten sposób kontroli nad UW skończyły się wycinaniem wszystkich "liberalnych" kandydatów przez pozostałych członków co skończyło się "obrażeniem" "liberałów" i utworzeniem "Platformy". Ciekawe kto jeszcze pamięta jaki "kit pociskali" na początku tworzenia tej organizacji: że to ma nie być partia, że partie "są be"... Co do wzrostu o 1000% - jeżeli jakieś koło ma 5 członków, a potem 10 jest to wzrost o 100%? A jak z 5 zmieni się na 55 to już bedzie 1000%? Czy tak trudno znaleźć 50 naprawdę zainteresowanych ludzi polityką, jeżeli partia ma akurat powodzenie? Garną się wtedy "jak głupi" licząc na "załapanie się". Jestem ciekaw ile kół PiS obecnie zanotowało taki piękny skok "stanu członków". :) Odpowiedz Link Zgłoś
mieczyslaw.koluszki Platformie to nie zaszkodzi 05.09.06, 18:38 Od odejscia tej grupki ludzi, Platformie naprawde nic sie nie moze stac. Proponuje skonczyc z histeria. Po prostu, zobaczyli ze nie ubija interesu bedac w tej partii. Dlatego odeszli. Odpowiedz Link Zgłoś
haniawalec Re: Platformie to nie zaszkodzi 05.09.06, 21:28 Ubić interes z trupem, dobre sobie:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ubudubu4 Re: Platformie to nie zaszkodzi 05.09.06, 22:08 Platforma umiera. Największym problemem jest to co wyrośnie na jej trupku: czerwono-liberalna hydra z byłymi komunistami u steru. Powrócą Millery, Jakubowskie, Wiatry itd. i będą od nowa tworzyć mafijne układy. Odpowiedz Link Zgłoś