Dodaj do ulubionych

Dlaczego odchodzą z lubelskiej Platformy?

05.09.06, 07:09
A kto by chciał być w jednej partii z Tuskiem, Schetyną i Niesiołowskim?
Masochista chyba.
Obserwuj wątek
    • milet_z_sedesu Partii Przewodniej gratulujemy Galby!!!! 05.09.06, 08:12
      Jaka Partia taka tuba propagandowa.
      • centrolew Marketing polityczny... 05.09.06, 09:17
        PO to balon, twór marketingu politycznego. To nie jest żadna alternatywa dla PiS.
    • t-800 Dlaczego odchodzą z lubelskiej Platformy? 05.09.06, 08:15
      Jak to dlaczego? Partia bez wizji, czekająca, aż jej władza sama z nieba
      spadnie. "Wystarczy być"?
    • emar2 niech idą do kurdupli tam się nauczą co to autoryt 05.09.06, 09:23
      aryzm
    • najwiekszydeszczowiec Demokracja to fikcja 05.09.06, 11:05
      To nie wina władz Po, top efekt demokratycznego złudzenia. Prawidłowości WŁADZY
      sa zawsze takie same i nic ich nioe zastąpi - anmi "lud" ani "rynek"...
      Wszyscy chcą być dyktatorami ale ni wszyscy o tym wiedza
    • rejtann Drugi raz nie zaglosuję na Prezydenta z Zasadami! 05.09.06, 15:47
      Drugi raz nie zaglosuję na Prezydenta z Zasadami! Nie ma obaw.
    • rejtann "Ludzie Schetyny wciągali na listy nieświadome oso 05.09.06, 15:54
      Interesuje mnie, czy w innych regionach istnieje coś takiego właśnie jak w
      regionie warmińsko-mazurskim czyli "przedwyborcze pompowanie kół" Platformy?
      Polega to na tym, że nieliczne osobowo do tej pory koła z dnia na
      dzień "puchną" wielokrotnie osiągając stan wieluset osób . Ma to na celu
      wywindowanie "pompiarzy" czyli organizatorów "pompowania" na funkcje
      partyjne...
      W Olsztynie była na to zgoda Schetyny oraz komisarzy Rybickiego i Liska, którzy
      mają chęć przejąć władzę w Olsztynie i startować do parlamentu z tego okręgu
      (obaj są obcy w regionie warmińsko - mazurskim!)
      Wykonawcami "pompowania" w Olsztynie byli Kamil Musielak i Rafał Targoński -
      młodzi, szczwani kombinatorzy...

      Wysłany: 03 Mar 2006 15:20 Temat postu: Schetyna zapowiada kontrolę w
      lubuskiej PO

      --------------------------------------------------------------------------------

      Schetyna zapowiada kontrolę w lubuskiej PO

      Będzie kontrola w lubuskiej Platformie Obywatelskiej. Sekretarz generalny PO
      Grzegorz Schetyna powiedział, że zostanie sprawdzona faktyczna liczba czlonków
      lubuskiej PO. Do sekretarza generalnego dotarły informacje o tym, że przed
      zjazdem regionalnym rośnie liczba członków kół.

      Do sekretarza z takimi informacjami zwrócili się niektórzy działacze lubuskiej
      Platformy Obywatelskiej. - Będziemy to sprawdzać, gdyż takie niepokojące
      sygnały otrzymałem od członków lubuskiej PO- powiedział Grzegorz Schetyna. Z
      naszych informacji wynika, że będą sprawdzane dokumenty.

      Grzegorz Schetyna wyraził zdziwienie zmianami jakie nastąpiły w zarządzie
      regionalnym partii. Jeden z liderów platformy był zaskoczony pomysłem powołania
      rzecznika prasowego i zakazu wypowiedzi dla innych członków. Ta sprawa będzie
      również tematem spotkania Grzegorza Schetyny z przewodniczącym zarządu
      regionalnego lubuskiej PO Jackiem Bachalskim. - Nie może być tak, że w całej
      dyskusji jest możliwa dyskusja , z której korzysta senator Jacek Bachalski a
      swoim regionie blokuje wszelkiego rodzaju dyskusję. To jest rzecz absurdalna -
      uważa sekretarz generalny PO. Według Grzegorza Schetyny nie można mówić o
      konflikcie pomiędzy senatorem Jackiem Bachalskim i posłem Czesławem
      Fiedorowiczem. Dopóki nie szkodzi to wizerunkowi partii, można o tym mówić jako
      o wewnętrznej dyskusji w PO - uważa Grzegorz Schetyna.

      Robert Gromadzki
      www.radio.zachod.pl/zachodv1/news.php?id=14713

      W 1999 r. tuż przed lokalnym zjazdem Unii Wolności okazało się, że w partii
      lawinowo przybywa członków. Oba obozy - Frasyniuka i Schetyny - oskarżały się o
      pompowanie kół. Związane z Frasyniukiem koło na Wydziale Prawa i Administracji
      Uniwersytetu Wrocławskiego w ciągu roku urosło o 1000 procent. Zarząd partii
      przysłał do Wrocławia specjalną partyjną komisję. Wyszło, że obóz Frasyniuka
      nie wpisywał na listy martwych dusz. Przekonywał po prostu studentów, żeby
      zapisywali się do UW.

      Ludzie Schetyny wciągali zaś na listy zupełnie nieświadome osoby. W kole UW
      przy wrocławskiej PWST, gdzie zanotowano przyrost o ponad 1000 proc., znalazły
      się m.in. emerytki z Krakowa, uczennice liceum z Górnego Śląska, inżynierowie z
      Rybnika. Po kontroli zawieszono 11 kół na Dolnym Śląsku.

      • maaac Re: "Ludzie Schetyny wciągali na listy nieświadom 05.09.06, 21:19
        "Martwe dusze" wśród członków popierających "liberałów" w łonie UW to stara i
        dobrze znana mi sprawa. Ostatecznie afery związane z próbą przejęcia w ten
        sposób kontroli nad UW skończyły się wycinaniem wszystkich "liberalnych"
        kandydatów przez pozostałych członków co skończyło się "obrażeniem" "liberałów"
        i utworzeniem "Platformy". Ciekawe kto jeszcze pamięta jaki "kit pociskali" na
        początku tworzenia tej organizacji: że to ma nie być partia, że partie "są
        be"...

        Co do wzrostu o 1000% - jeżeli jakieś koło ma 5 członków, a potem 10 jest to
        wzrost o 100%? A jak z 5 zmieni się na 55 to już bedzie 1000%? Czy tak trudno
        znaleźć 50 naprawdę zainteresowanych ludzi polityką, jeżeli partia ma akurat
        powodzenie? Garną się wtedy "jak głupi" licząc na "załapanie się". Jestem
        ciekaw ile kół PiS obecnie zanotowało taki piękny skok "stanu członków". :)
    • mieczyslaw.koluszki Platformie to nie zaszkodzi 05.09.06, 18:38
      Od odejscia tej grupki ludzi, Platformie naprawde nic sie nie moze stac.
      Proponuje skonczyc z histeria. Po prostu, zobaczyli ze nie ubija interesu bedac
      w tej partii. Dlatego odeszli.
      • haniawalec Re: Platformie to nie zaszkodzi 05.09.06, 21:28
        Ubić interes z trupem, dobre sobie:))))
        • ubudubu4 Re: Platformie to nie zaszkodzi 05.09.06, 22:08
          Platforma umiera.
          Największym problemem jest to co wyrośnie na jej trupku: czerwono-liberalna
          hydra z byłymi komunistami u steru. Powrócą Millery, Jakubowskie, Wiatry itd. i
          będą od nowa tworzyć mafijne układy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka