Dodaj do ulubionych

BOJKOT TELE2

24.09.06, 14:28
Wszystko na temat bojkotu tele2 jest na stronie: www.anty_tele2.republika.pl
Obserwuj wątek
    • ssssssm Na stronce są podstawowe infor- 25.09.06, 13:45
      macje, niedługo akcja ruszy w całym kraju, póki co w Poznaniu prowadzi ją
      Stowarzyszenie Lepzy Świat, wszystkich chętnych do udziału i pomocy w swoim
      mieście, miasteczku zapraszam. Mój mail- dawid@lepszyswiat.org.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka