bojkot1 24.09.06, 14:28 Wszystko na temat bojkotu tele2 jest na stronie: www.anty_tele2.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ssssssm Na stronce są podstawowe infor- 25.09.06, 13:45 macje, niedługo akcja ruszy w całym kraju, póki co w Poznaniu prowadzi ją Stowarzyszenie Lepzy Świat, wszystkich chętnych do udziału i pomocy w swoim mieście, miasteczku zapraszam. Mój mail- dawid@lepszyswiat.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś