Dodaj do ulubionych

PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną

    • ssbn-633 PO: Premier rozgrzesza ... 28.09.06, 11:36
      Czy ta para kopniętych staruchów wykrzykująca zza pleców reportera
      we wczorajszych wiadomościach TVP1 to młodzieżówka SLD czy raczej
      przedstawiciele skrępowanych przez obecny reżim przedsiębiorczych
      zwolenników PO, niemogących rozwiąć skrzydeł i zmuszanych do emigracji?
    • waldek1946 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 11:45
      Premier w orędziu stwierdził, że Polska idzie w "dobrym" kierunku. Więc tak
      trzeba trzymać dalej, to pisowcy padną sami na kolana i prosić będą elektorat o
      231 mandatów w sejmie. Już widzę ile uzyskają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • matkajoanna Tyle was ile pod namiotem przed sejmem :))))) 28.09.06, 11:53
        aż pięciu :)))))))
    • ella115 Re: PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 12:47
      Premier uwaza, ze nikt nie jest w stanie mu zaszkodzic, uwaza sie za meza
      stanu... ale przyjdzie czas, ze trzeba bedzie stanac przed spoleczenstwem i
      powiedziec prawde... powiedziec przepraszam...
    • arian3 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 13:01
      Przemówienie Premiera bardzo dobre.pokazany film przedstawiający grupę polityków
      przestraszonych mającą odbyć się lustracją pod przewodnictwem Wałęsy obalająCa
      rząd Olszewskiego, swietnie ilustruje poczynania tych samych ludzi próbujących
      obalić rząd Kaczyńskiego,który ma zamiary dokonać naprawy Rzczypospolitej.Tego
      rodzaju sztuczki będą się powtarzać coraz brutalniejsze,zwłaszcza że w tle
      znalazł się wielki intrygant-Leper,który ma powody do zemsty.arian3
    • jurwal Tragedią jest działanie PiS nie widzącą nic złego 28.09.06, 13:24
      Teraz sobie gratuluję, że nie głosowałem na PiS. Chcę mieszkać w kraju uczciwym
      i rozwijającym się. Gdzie słowo członka rządu jest słowem honoru.
      Niestety żyję w kraju w którym kłamstwo jest codziennym działaniem rządu, gdzie
      partia rządząca posuwa się do najgorszych praktyk sprzymierzając się z mętami
      politycznymi żeby tylko utrzymać władzę, gdzie obiecywanie o postępie
      gospodarczym jest pustym słowem nie popartym czynami. Gdzie pracownikiem
      rządowym może być każdy kto poprze partię rządzącą. Dlaczego my, społeczeństwo
      mielibyśmy płacić np. pani Beger za nic nie robienie w ministerstwie plus za
      bycie posłem? Za te pieniądze można wspomóc co najmniej kilkanaście biednych
      rodzin, które biedują nie z własnej winy tylko z winy polityków.
      Nie daję wiary Kaczyńskim, którzy obiecują nam lepszą przyszłość. Ta przyszłość
      będzie zdecydowanie gorsza. Kaczyńscy powinni odejść a wraz z nimi oszołomy z
      LPR i Samoobrony. Obie partie nastawione są tylko na czerpanie zysków z
      państwowej (naszej) kasy.
      W dodatku PiS swoim działaniem doprowadził że niema na kogo głosować. Pozostaje
      tylko PO. A jeśli oni oszukają to ...
    • wet3 Re: jacek230 28.09.06, 15:25
      jacek230 napisał:

      > NIech zyje PO!! Wiwat Tusk !!!

      Wiwat Wwehrmacht, ptasi mozdzku!
      • aleksandra991 Re: jacek230 28.09.06, 20:41
        Czy, ptaszku, jesteś młodzieniec wszechpolski? To zrób to, co miał zrobić dziad!
      • eat.putsy Re: jacek230 29.09.06, 01:42
        > Wiwat Wwehrmacht, ptasi mozdzku!

        Zarzucilo cie? Mokro w spodniach?
    • kosa811 Rozczarowali się ci, co wierzą w PiS...y 28.09.06, 15:27
      to tak a'propos taśm berger-mojezsovic
      • eon3 Zacietrzewienie oślepia 28.09.06, 15:38
        Baatman napisał:"Czy znowu powstanie koalicja strachu jak 15 lat temu z SLD, UD
        i KLD? Teraz
        w rolach glownych PO, SLD, SO i PSL? Widac ile chlopaki maja do stracenia.
        Czy w Polsce juz nigdy nie bedzie normalnie?"
        I dobrze Baatman bo już myślałem że na tym forum piszą sami Fani Leppera i SlD.
        Bo czegoś takiego jak poglądy PO nie ma, bo PO sprowadza się do przemalowanej
        na prawicowo-liberalną służby ochrony postkomunistycznego układu.
        • wet3 Re: Zacietrzewienie oślepia 28.09.06, 15:59
          eon3 napisał:

          > Baatman napisał:"Czy znowu powstanie koalicja strachu jak 15 lat temu z SLD,
          UD
          >
          > i KLD? Teraz
          > w rolach glownych PO, SLD, SO i PSL? Widac ile chlopaki maja do stracenia.
          > Czy w Polsce juz nigdy nie bedzie normalnie?"
          > I dobrze Baatman bo już myślałem że na tym forum piszą sami Fani Leppera i
          SlD.
          > Bo czegoś takiego jak poglądy PO nie ma, bo PO sprowadza się do przemalowanej
          > na prawicowo-liberalną służby ochrony postkomunistycznego układu.

          PO ma korzenie komuchowe. Wywodzi sie z UW. Wiadomo, czlonkowie UW to byli
          czlonkowie PZPR. "Prawicowosc" PO jest gra aktorska. W rzeczywistosci jest to
          lewicowa partia proniemiecka i wyraznie antypolska. Kto tego nie widzi, musi
          byc niezwykle naiwny.
          • jurek969 Re: Zacietrzewienie oślepia 28.09.06, 16:33
            CZy jesteś pewien, że pisząc o zacietrzewieniu nie piszesz o sobie?
    • jurek969 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 16:26
      I niech nam nikt nie mówi, że białe jest białe a czarne jest czarne. PIS ma
      własny słownik pojęć. Czarne to białe a korpcja to negocjacje.
    • aleksandra991 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 20:38
      To już naprawdę przestaje być śmieszne, a zaczyna byc tragiczne. Premier jest
      lepkim od brudu fałszywości, zdegenerowanym bucem! Mam już tego dość, nie chcę
      się wstydzić za chamskiego, nieuczciwego kretyna, po którym brudna woda spływa
      jak po kaczce! Miał możliwość wyjścia z jaką taką twarzą demisjonując durnych
      przydupasów, ale z tego nie skorzystał. No to zapłaci!
      • zuzanka101 O co ten rejwach? 29.09.06, 00:20
        Ujadanie kundli na forum nic nie zmieni. Nawet gdyby te dyskusje i piania były w
        cenie złota to i tak nikt z nich nie skorzysta. Władza nie jest od tego żeby
        zawracać sobie głowę pierdołami w rodzaju: demokracja, sprawiedliwość,
        uczciwość, kultura etc.
        To i każde inne forum to tylko wentyl co by nadmiar pary wypuścić, niech sobie
        ciemny naród pogada. Nota bene - znakomita większość dyskutantów na forum ma
        niewiele do zaoferowania. Pozdrawiam wszystkich kłapaczy.
        zuzanka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka