ssbn-633 PO: Premier rozgrzesza ... 28.09.06, 11:36 Czy ta para kopniętych staruchów wykrzykująca zza pleców reportera we wczorajszych wiadomościach TVP1 to młodzieżówka SLD czy raczej przedstawiciele skrępowanych przez obecny reżim przedsiębiorczych zwolenników PO, niemogących rozwiąć skrzydeł i zmuszanych do emigracji? Odpowiedz Link Zgłoś
waldek1946 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 11:45 Premier w orędziu stwierdził, że Polska idzie w "dobrym" kierunku. Więc tak trzeba trzymać dalej, to pisowcy padną sami na kolana i prosić będą elektorat o 231 mandatów w sejmie. Już widzę ile uzyskają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
matkajoanna Tyle was ile pod namiotem przed sejmem :))))) 28.09.06, 11:53 aż pięciu :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ella115 Re: PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 12:47 Premier uwaza, ze nikt nie jest w stanie mu zaszkodzic, uwaza sie za meza stanu... ale przyjdzie czas, ze trzeba bedzie stanac przed spoleczenstwem i powiedziec prawde... powiedziec przepraszam... Odpowiedz Link Zgłoś
arian3 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 13:01 Przemówienie Premiera bardzo dobre.pokazany film przedstawiający grupę polityków przestraszonych mającą odbyć się lustracją pod przewodnictwem Wałęsy obalająCa rząd Olszewskiego, swietnie ilustruje poczynania tych samych ludzi próbujących obalić rząd Kaczyńskiego,który ma zamiary dokonać naprawy Rzczypospolitej.Tego rodzaju sztuczki będą się powtarzać coraz brutalniejsze,zwłaszcza że w tle znalazł się wielki intrygant-Leper,który ma powody do zemsty.arian3 Odpowiedz Link Zgłoś
jurwal Tragedią jest działanie PiS nie widzącą nic złego 28.09.06, 13:24 Teraz sobie gratuluję, że nie głosowałem na PiS. Chcę mieszkać w kraju uczciwym i rozwijającym się. Gdzie słowo członka rządu jest słowem honoru. Niestety żyję w kraju w którym kłamstwo jest codziennym działaniem rządu, gdzie partia rządząca posuwa się do najgorszych praktyk sprzymierzając się z mętami politycznymi żeby tylko utrzymać władzę, gdzie obiecywanie o postępie gospodarczym jest pustym słowem nie popartym czynami. Gdzie pracownikiem rządowym może być każdy kto poprze partię rządzącą. Dlaczego my, społeczeństwo mielibyśmy płacić np. pani Beger za nic nie robienie w ministerstwie plus za bycie posłem? Za te pieniądze można wspomóc co najmniej kilkanaście biednych rodzin, które biedują nie z własnej winy tylko z winy polityków. Nie daję wiary Kaczyńskim, którzy obiecują nam lepszą przyszłość. Ta przyszłość będzie zdecydowanie gorsza. Kaczyńscy powinni odejść a wraz z nimi oszołomy z LPR i Samoobrony. Obie partie nastawione są tylko na czerpanie zysków z państwowej (naszej) kasy. W dodatku PiS swoim działaniem doprowadził że niema na kogo głosować. Pozostaje tylko PO. A jeśli oni oszukają to ... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: jacek230 28.09.06, 15:25 jacek230 napisał: > NIech zyje PO!! Wiwat Tusk !!! Wiwat Wwehrmacht, ptasi mozdzku! Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Re: jacek230 28.09.06, 20:41 Czy, ptaszku, jesteś młodzieniec wszechpolski? To zrób to, co miał zrobić dziad! Odpowiedz Link Zgłoś
eat.putsy Re: jacek230 29.09.06, 01:42 > Wiwat Wwehrmacht, ptasi mozdzku! Zarzucilo cie? Mokro w spodniach? Odpowiedz Link Zgłoś
kosa811 Rozczarowali się ci, co wierzą w PiS...y 28.09.06, 15:27 to tak a'propos taśm berger-mojezsovic Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Zacietrzewienie oślepia 28.09.06, 15:38 Baatman napisał:"Czy znowu powstanie koalicja strachu jak 15 lat temu z SLD, UD i KLD? Teraz w rolach glownych PO, SLD, SO i PSL? Widac ile chlopaki maja do stracenia. Czy w Polsce juz nigdy nie bedzie normalnie?" I dobrze Baatman bo już myślałem że na tym forum piszą sami Fani Leppera i SlD. Bo czegoś takiego jak poglądy PO nie ma, bo PO sprowadza się do przemalowanej na prawicowo-liberalną służby ochrony postkomunistycznego układu. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Zacietrzewienie oślepia 28.09.06, 15:59 eon3 napisał: > Baatman napisał:"Czy znowu powstanie koalicja strachu jak 15 lat temu z SLD, UD > > i KLD? Teraz > w rolach glownych PO, SLD, SO i PSL? Widac ile chlopaki maja do stracenia. > Czy w Polsce juz nigdy nie bedzie normalnie?" > I dobrze Baatman bo już myślałem że na tym forum piszą sami Fani Leppera i SlD. > Bo czegoś takiego jak poglądy PO nie ma, bo PO sprowadza się do przemalowanej > na prawicowo-liberalną służby ochrony postkomunistycznego układu. PO ma korzenie komuchowe. Wywodzi sie z UW. Wiadomo, czlonkowie UW to byli czlonkowie PZPR. "Prawicowosc" PO jest gra aktorska. W rzeczywistosci jest to lewicowa partia proniemiecka i wyraznie antypolska. Kto tego nie widzi, musi byc niezwykle naiwny. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek969 Re: Zacietrzewienie oślepia 28.09.06, 16:33 CZy jesteś pewien, że pisząc o zacietrzewieniu nie piszesz o sobie? Odpowiedz Link Zgłoś
jurek969 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 16:26 I niech nam nikt nie mówi, że białe jest białe a czarne jest czarne. PIS ma własny słownik pojęć. Czarne to białe a korpcja to negocjacje. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 PO: Premier rozgrzesza korupcję polityczną 28.09.06, 20:38 To już naprawdę przestaje być śmieszne, a zaczyna byc tragiczne. Premier jest lepkim od brudu fałszywości, zdegenerowanym bucem! Mam już tego dość, nie chcę się wstydzić za chamskiego, nieuczciwego kretyna, po którym brudna woda spływa jak po kaczce! Miał możliwość wyjścia z jaką taką twarzą demisjonując durnych przydupasów, ale z tego nie skorzystał. No to zapłaci! Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka101 O co ten rejwach? 29.09.06, 00:20 Ujadanie kundli na forum nic nie zmieni. Nawet gdyby te dyskusje i piania były w cenie złota to i tak nikt z nich nie skorzysta. Władza nie jest od tego żeby zawracać sobie głowę pierdołami w rodzaju: demokracja, sprawiedliwość, uczciwość, kultura etc. To i każde inne forum to tylko wentyl co by nadmiar pary wypuścić, niech sobie ciemny naród pogada. Nota bene - znakomita większość dyskutantów na forum ma niewiele do zaoferowania. Pozdrawiam wszystkich kłapaczy. zuzanka Odpowiedz Link Zgłoś