marcus_crassus 05.10.06, 14:56 zapowiada sie lepszy cyrk niz moglismy przypuszczac. Korwin to gwarancja zabawy :) yes yes yes :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kijwoko Re: Jezuu... Ten błazen znowu ? 05.10.06, 15:35 Nastepny "inteligent" pcha sie do wladzy i od razu jak intelektem zablysnal: "Były prezes Unii Polityki Realnej Janusz Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydenta stolicy. Kandydat UPR zapowiada, że w razie zwycięstwa będzie prezydentem tylko przez jedną kadencję." Wygrywa sie JEDNE wybory to sie piastuje stanowisko przez JEDNA kadencje, proste... Albo koles nic nie rozumie, albo wyrazac sie nie umie, ewentualnie mialo to byc w jego mniemaniu bardzo madre co powiedzial - czego by sie nie doszukac, wielkiej roznicy nie robi... Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_srul A merytorycznie tez potrafisz? :)))) 05.10.06, 15:58 Powiedz co ci sie nie podoba w programie UPR? :) Odpowiedz Link Zgłoś
silezius.monachijski już mówię 05.10.06, 16:07 sam program wydaje się być ogólnie w porządku, może trochę zbyt bardzo neo-cons, tu jednak jest Europa i pewne sprawy nawet w najbardziej liberalnych krajach (Irlandia, UK, Hiszpania za Aznara) mają nieco inne priorytety niż w USA. Ale kompletnie, całkowicie nie wierzę w realizację, całkowity brak kadr, a jeżeli zejdziemy na szczebel lokalny... to zaczyna się pajacowanie na poziomie Obiecankiewicza-Marionetkowicza. Na przykład JMK z uporem od lat głosi potrzebę likwidacji kolei (!), mając najwyraźniej problem z odróżnieniem monopolowego trupa PKP od innych firm przewozowych. Warszawa właśnie się dusi w korkach, codziennie coraz większe, miasto za irasiada nie zrobiło kompletnie nic!!! Brak wspólnego biletu na kolej i reform komunikacji kosztuje nas godziny w ko rkach każdego dnia. Europa to na szczęście nie jest Los Angeles, gdzie drogi zajmują ponad połowę terenu a i tak korki są codziennie. Ale ten facet nie nadawałby się i do LA, to jest pajac niestety. Podono niegdyś niezły brydżysta. Mam nadzieję, że u młodych wyznawców prawicy maniakalnej odbierze głosy Partii Rządzącej. Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek To nie tak 05.10.06, 16:13 Korwin czy Michalkiewicz rzeczywiscie maja, jak na nasze czasy, radykalne podejscie do spraw ekonomii. I bardzo dobrze, Dzieki temu wlasnie nie ma miejsca na obiecanki, w ktore z reszta UPR kompletnie sie nie bawi. Co zas dotyczy tramsportu, to UPR nie zamierza likwidowac kolei jako takich a PKP, czyli, jak slusznie zauwazyles, starego trupa zdolnego pochlonac kazde pieniadze. Odpowiedz Link Zgłoś
silezius.monachijski przeczytaj i sam się zawstydzisz 05.10.06, 16:18 niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&group=pl.misc.kolej&aid=42584233 ale może w kręgach prawicowo-maniakalnych wstydu nie ma, gdy się dokonuje kolejna zmiana w koncepcji Wodza :) Michalkiewicz - liberał w Radyju buhahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Brednie :) GW tez wierzysz? :) 05.10.06, 16:22 Co to wg ciebie sa krego "prawicowo-maniakalne"??? To jakis belkot zaczerpniety z GW? Program UPR powinien byc zrozumialy nawet dla ciebie. Chodzi w nim o likwidacje panstwa opiekunczego, znizenie podatkow do niezbednego minimum, armie zawodowa etc. ZERO OBIECANEK. Co zas dotyczy Michalkiewicza to jest 100% liberalem w kwestiach ekonomii o czym bys wiedzial gdybys czytal jego felietony. Ty jednak wolisz sobie poszczekac. Odpowiedz Link Zgłoś
silezius.monachijski mam hasło: JKM - nudno nie będzie :) 05.10.06, 16:25 dom wariatów... ale ja mam nadzieję, że wygra Hanna Odpowiedz Link Zgłoś
dem-leftist Re: Brednie :) GW tez wierzysz? :) 05.10.06, 17:02 rabl_srulek napisał: > Co to wg ciebie sa krego "prawicowo-maniakalne"??? To jakis belkot zaczerpniety > z GW? Program UPR > powinien byc zrozumialy nawet dla ciebie. Chodzi w nim o likwidacje panstwa opi > ekunczego, znizenie > podatkow do niezbednego minimum, armie zawodowa etc. ZERO OBIECANEK. Co zas do > tyczy > Michalkiewicza to jest 100% liberalem w kwestiach ekonomii o czym bys wiedzial > gdybys czytal jego > felietony. Ty jednak wolisz sobie poszczekac. to wszystko wlasnie sa obiecanki :) Utopia !!! Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Re: Brednie :) GW tez wierzysz? :) 05.10.06, 17:10 Co obiecuje UPR oprocz mozliwosci cieskiej pracy na swoim? Odpowiedz Link Zgłoś
dem-leftist Re: A merytorycznie tez potrafisz? :)))) 05.10.06, 16:59 wielki_srul napisał: > Powiedz co ci sie nie podoba w programie UPR? :) to,ze to jest program UPR :) Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Mogę. Mówi wyraźnie,że na jedną kadencję, a potem 05.10.06, 16:29 chce powtórzyć swój sukces w skali kraju. No i zapowiada inne kacze tricki, tj. awantury z Niemcami Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Jakie awantury? Mowi o tym od lat. 05.10.06, 16:35 A to, ze mowi o kandydowaniu na prezydenta RP jest chyba naturalne? Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Więc mówię: kupił kaczy patent. Naturalne? Faktycz 05.10.06, 16:39 nie, dla świrusa jest naturalne, że przymierza się na prezydenta RP. W Tworkach jest paru, co uważają, że już są prezydentami ... Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm Re: Więc mówię: kupił kaczy patent. Naturalne? Fa 05.10.06, 16:41 > W Tworkach > jest paru, co uważają, że już są prezydentami ... mam nadzieje, ze trafi tam tez kolejny, ktory faktycznie nim jest. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Korwin-Mikke - to dobra kandydatura 05.10.06, 15:56 Ten pan jest inteligentnym graczem w brydża , więc uzyska poparcie brydżystów. Odpowiedz Link Zgłoś
kabja Re: Korwin-Mikke - to dobra kandydatura 05.10.06, 15:58 Tak,i wszystkich lubiących dobrą zabawę. Fajnie będzie! Wesoło! nie to, co teraz-czysta rozpacz... Odpowiedz Link Zgłoś
maciejtakitam No JKM jest 100 razy lepszy niz Gorzowianin i 05.10.06, 16:16 ta przytluczona dama co morzna ja o kant d... rozbic, chyba jeszcze startuje poztym to dno z SDRP... - Stawiam na JKM. Lubie chlopa chociaz czasem przesadza ale i tak lepszy niz gorzowianin co myli ursynow z ursusem albo te babsko z po... Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Calkowicie sie zgadzam. 05.10.06, 16:18 Wole wyrazistego (nawet bardzo) Korwina czy Michalkiewicza niz wszelkiej masci Millerow, Dyduchow, Kaczorow, Lepperow et consortes. Przede wszystkim jednak przemawia do mnie program UPR - prosty jak konstrukcja cepa. Odpowiedz Link Zgłoś
logofag Re: Korwin-Mikke - to dobra kandydatura 05.10.06, 17:35 Nie obrażać brydżystów. Odpowiedz Link Zgłoś
vox.populi.vox.dei Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 15:57 niech on wystartuje w konkursie do cyrku ku.. debil Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek A normalnie rozmawiac tez potrafisz, mongole? 05.10.06, 16:09 Co konkretnie nie podoba ci sie w programie UPR? Napisz, jesli potrafisz. vox.populi.vox.dei napisał: > niech on wystartuje w konkursie do cyrku ku.. debil Odpowiedz Link Zgłoś
asimek Jak się mu nie da szansy, to się nie dowiemy.... 05.10.06, 15:59 czy jest szaleńcem czy geniuszem. Osobiście uważam, że jego podejście do spraw gospodarki i do roli panstwa jest jak najbardziej słuszne. Zresztą na ten temat to on niczego nowego nie wymyślił, to czyste tezy A.Smitha - bardzo popularne w świecie anglosaskim (może dlatego anglosasi wyprzedzają i będą wyprzedzać w rozwoju gospodarczym skażoną socjalizmem europę kontynentalną) Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 15:59 No to macie warszawiacy super kandydata na prezydenta miasta.Głsujcie na Korwina on was załatwi bez mydła co do jednego. Odpowiedz Link Zgłoś
asimek Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:00 Skąd wiesz? Załatwił już kogoś? Twoi ulubieńcy na pewno. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 ,,Rząd rżnie głupa''-powiedzenie JKM super! 05.10.06, 16:04 Masz mój głos,Panie Januszu.Mądry i uczciwy człowiek.Inteligencją bije wszystkich kandydatów i kandydatkę razem wziętych. Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Re: ,,Rząd rżnie głupa''-powiedzenie JKM super! 05.10.06, 16:25 Jego nakwiekszym "grzechem" jest to, iz jest wyrazisty w przeciwienstwie do obecnej, politycznie poprawnej zbieraniny. Ma moj glos. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Ma moj glos. Konserwatywny liberalizm ma przyszlos 05.10.06, 16:07 Ma moj glos. Konserwatywny liberalizm ma przyszlosc takze w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
silezius.monachijski yes yes yes! junkierze bardzo ładnie 05.10.06, 16:08 oszołomy na JKM to słabiej u kazia, bardzo ładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Nieladnie jest uciekac sie do sloganow GW :) 05.10.06, 16:15 Lepiej rozmawiac i przedstawiac swoje racje, jesli sie je ma. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Ma moj glos. Konserwatywny liberalizm ma przyszlos 05.10.06, 16:16 Slabiej to komuchom i rozowym sie zrobi jak wyniki wyborow zostana ogloszone. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:13 odbierze głosy HGW. Ciekawe czy aż tyle żeby nie weszła do II tury? Pewnie nie. Odpowiedz Link Zgłoś
kot.prezesa kolejna intryga WSI... 05.10.06, 16:16 Szara Sieć chce odebrać głosy komisarzowi Marcinkiewiczowi Odpowiedz Link Zgłoś
kot.prezesa zapytaj Korwina,za co dostawał paszport w PRL-u... 05.10.06, 16:33 takie pytanko utrzymane w poetyce pisu... Odpowiedz Link Zgłoś
mi_strz Re: Liczysz glosy na forum programem? Get a life! 05.10.06, 16:41 Przy urnie rowniez bedzie male poparcie. Nie uda mu sie przekroczyc 5% - jak zwykle... Odpowiedz Link Zgłoś
mi_strz Re: Żartujesz,koleś. 5% :)? 0,5% ! Góra! 05.10.06, 16:47 Przeszacowalem, bo nie chcialem urazic fanatykow UPR ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Przy słowach"wasze opinie" jest liczba.Wg. ciebie, 05.10.06, 16:44 co ona znaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Aaa, czyli poprostu nie potrafisz sie wyslowic :) 05.10.06, 16:48 Wszystko jasne. A ile glsow jest teraz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm [...] 05.10.06, 16:25 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos To nie riposta, tylko ojcowska przygana 05.10.06, 18:26 Oj, nie uczyło się tyle, ile trzeba, nie uczyło... Odpowiedz Link Zgłoś
altar_of_madness Re: To wszystko? Miazdzaca riposta :)))))))) 05.10.06, 18:27 wybacz, ale w pewnych sytuacjach takie oczywiste błędy jak "komentaż" czy "młodzierzówka" WYJąTKOWO rażą. Zbyt dużo pewności siebie też nie popłaca. Odpowiedz Link Zgłoś
commo28 Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 16:32 Gdybym mieszkal w Warszawie to bym na niego zaglosowal. Bardzo ciekawa osobowosc, ale wolalbym Michalkiewicza. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg a ja bym wolał Jana III Sobieskiego 05.10.06, 16:35 wreszcie by zbudowali tramwaj do Wilanowa :) Michałkiewicz podobno już wkrótce zostanie merem Tel Awiwu? Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Unlike you, I have one ;) 05.10.06, 16:47 And do something about those puff obessions - they're rather obvious... Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm [...] 05.10.06, 16:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.72 "Get a life" to idiom, zreszta bardzo powszechny, 05.10.06, 19:44 a tys jego sensu nie ponial:) Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm cos ci nie pasi? czepiles sie jak jezus gwozdzi, 05.10.06, 17:03 tylko dlatego ze nie lubie jkm? czyli top nie doazenie do liberalizmy jest wazne, tylko pod czyim przewodem? buhahahah. a "merytoryczne" argumenty o blokach to tez jakas strategia? a mlodziezowka SLD? kacze myslenie do kwadratu. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_srul [...] 05.10.06, 17:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm [...] 05.10.06, 17:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rabi_focker Probka twojej "angielszczny". Nie osmieszaj sie :) 05.10.06, 17:04 Murzyni w Mabutu mowia lepiej :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_srul Tak, wszyscy sie przelogowali bo cie nie lubia :)) 05.10.06, 17:07 Lecz sie, maly :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
altar_of_madness Re: Rozumiem, ze to autodiagnoza. Mysle, ze trafn 05.10.06, 18:32 tak nawiasem mówiąc - widzę ze dyskusja w tym kraju już nie tylko w polityce spadła na żenujący poziom. Dać ludziom temat a się od razu od schizofreników i upośledzonych wyzywają. Odpowiedz Link Zgłoś
suchodolski4 "warszawiacy" , jeżeli leży Wam dobro kraju to.... 05.10.06, 16:35 zagłosujcie na JK Mikke , zobaczymy , może ten eksperyment warto zrobić najpierw w skali mikro a potem - w razie powodzenia - w skali makro .Dajcie szanse Mikkemu wszak jeszcze tylko on i jego partia nie były u "steru władzy ".Ryzyko w razie niepowodzenia jest nikłe bo inni kandydaci s p i e r d o l ą , owiele więcej niż JKM , wprowadzając swoje rozwiązania . Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg nasze miasto i tak zmarnowało 4 lata 05.10.06, 16:37 i nie możemy sobie pozwolić na kolejnego irasiada. Z taką szlachetną intencją zwróć się do mieszkańców na przykład Wrocławia. Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm przypuszczalnie masz racje, ale 05.10.06, 16:37 dlaczego znow wszawa ma byc polem jakiegos eksperymentu? kiedy wreszcie sprawy beda sie odbywac rutynowo i normalnie? wolny rynek, wolne obyczaje, wolne poglady - kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo wiem, a po wolna gospodarke do USA. 05.10.06, 17:56 twoi lewicowi kumple podwyzszaja podatki i rujnuja gospodarke tak jak wasi poprzednicy z SLD. Lewakow musisz poszukac w PiS, LPR i Samoobronie, ktore powsadzaly ich na stolki. Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek A co ma piernik do wiatraka? 05.10.06, 18:00 UPR jest konserwatywne w sferze obyczajowej i ultraliberalne w kwestiach ekonomicznych. Napisz co ci sie w tym nie podoba ale nie obszczekuj. Odpowiedz Link Zgłoś
altar_of_madness Re: wolne obyczaje to sobie jedz do Amsterdamu 05.10.06, 18:36 czy ktokolwiek zakazywał kiedys wyskakiwania z okna? nie. A jednak ludzie jakos sobie radzą bez tego zakazu. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.72 Psychopaci nie. Z dziecinstwa im pozostala ta 05.10.06, 19:50 seksualna niemalze rozkosz lamania zakazu i poszukiwania kary:) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: "warszawiacy" , jeżeli leży Wam dobro kraju t 05.10.06, 16:40 chyba sie do Wa-wki przeprowadze w takim razie ! Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo Re: "warszawiacy" , jeżeli leży Wam dobro kraju t 05.10.06, 17:54 ciec mojego bloku tez nie byl jeszcze u steru wladzy ale to nie powod zeby zostal prezydentem. Korwina lubie za liberalne podejscie do gospodarki ale jesli jesli chodzi o cala reszte to jest ultra-konserwatysta i dlatego nigdy na niego nie zaglosuje. Spokojnie moge sobie wyobrazic jak zabrania koncertow metalowych i demonstracji gejow jak jego poprzednik prezio Kaczynski. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:40 Zycie na smietniku historii mu sie znudzilo? Odpowiedz Link Zgłoś
commo28 Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 16:43 Nie mieszkam w Polsce od 7 roku zycia i wciaz mnie to zastanawia, ze na forum wszyscy na siebie klna, nie ma praktycznie rozmowy o programie czy argumentacji swoich racji bez obrazania kogos. W styczniu bede w Polsce po raz pierwszy od 22 lat, czy ludzie tez tak sie u nas zachowuja tak jak tutaj na forum? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
de_semen Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:54 Spoko, w rzeczywistości ludzie u nas nie zachowują się tak jak tutaj na forum, wpadaj śmiało. Na żywo Polacy tak się nie zachowują, boją się szczekać, bo na żywo ktoś im może zęby wybić. Na żywo Polacy są przyjacielscy i gościnni :) Również pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
commo28 Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 17:00 Dzieki, jestem o tym przekonany moi rodzice to Polacy, ale strasznie nie lubia Polski, ja jestem wielkim patriota he he i czuje sie polakiem a nie aussie, ale moja dziewczyna to azjatka, przyjezdza ze mna, mam nadzieje ze nie bedzie maniany :) Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 17:04 jak bedzie maniana to dasz w zeby i juz :) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
starybaca Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 17:05 commo28 napisał: > [...] W styczniu bede w Polsce po raz pierwszy od > 22 lat, czy ludzie tez tak sie u nas zachowuja tak jak tutaj na forum? Nie, nie wszyscy. Forum to taki wirtualny Hyde Park - każdy krzyczy to, co mu ślina na język przyniesie, często w sposób o wiele bardziej agresywny niz w realu. Zobacz sobie fora yahoo, przekonasz się, że fora GW nie są najgorsze, a Polacy nie są wcale bardziej zbydlęceni niż inne nacje. No i jeszcze jedno: powyższe jest przyczyną, dla której większość gazet na świecie nie odważa się na to, co robi GW - mówię o pozwalaniu czytelnikom komentować artukuły natychmiast i z minimalną interwencją cenzury. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Jesli Korwin-Mikke wygra- UBkistan sie zesra!!!!! 05.10.06, 16:48 Jesli Korwin-Mikke wygra- UBkistan sie po prosru zesra!!!!! Przepraszam za to okreslenie ale tak bedzie...a Bruksela to chyba wysle Krzyzakow do Polski by spalic Warszawe. Odpowiedz Link Zgłoś
rabl_srulek Minimalna interwencja cenzury w GW? Zartujesz? 05.10.06, 17:26 Jedynie wyjatkowej tepocie cenzorow GW zawdzieczam fakt, ze moge sie tu wypowiadac. Zapewniam cie, probowali i probuja nadal mnie wyrzucic. Jak dotad bezskutecznie :) Odpowiedz Link Zgłoś
corgran Folklor wiecznie żywy? 05.10.06, 16:54 Po co w ogóle o tym informować? Na szczęście jest to tylko jego kolejny łabędzi śpiew. Życzyłbym sobie, aby pana Marcinkiewicza spotkał podobny los. Odpowiedz Link Zgłoś
dem-leftist Re: Jezuu... Ten błazen znowu ? 05.10.06, 16:57 wielki_srul napisał: > Dlaczego "inteligent". Facet w przeciwienstwie do mgr golenia, ktorego jedynym > "meritem" byl tatus w > zydowskiej UB, jest inteligentem z pochodzenie i wyksztalcenia. hahaha,czyli genetyczny inteligent Co konkretnie m > asz do zarzucenia UPR? > Liberalny program gospodarczy czy konserwatyzm w sferze spolecznej? to i to :) Odpowiedz Link Zgłoś