Dodaj do ulubionych

Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent...

05.10.06, 14:56
zapowiada sie lepszy cyrk niz moglismy przypuszczac. Korwin to gwarancja
zabawy :)

yes yes yes :)
Obserwuj wątek
    • zyks Jezuu... Ten błazen znowu ? 05.10.06, 15:00

      • kijwoko Re: Jezuu... Ten błazen znowu ? 05.10.06, 15:35
        Nastepny "inteligent" pcha sie do wladzy i od razu jak intelektem zablysnal:

        "Były prezes Unii Polityki Realnej Janusz Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na
        prezydenta stolicy. Kandydat UPR zapowiada, że w razie zwycięstwa będzie
        prezydentem tylko przez jedną kadencję."

        Wygrywa sie JEDNE wybory to sie piastuje stanowisko przez JEDNA kadencje,
        proste... Albo koles nic nie rozumie, albo wyrazac sie nie umie, ewentualnie
        mialo to byc w jego mniemaniu bardzo madre co powiedzial - czego by sie nie
        doszukac, wielkiej roznicy nie robi...
      • wielki_srul A merytorycznie tez potrafisz? :)))) 05.10.06, 15:58
        Powiedz co ci sie nie podoba w programie UPR? :)
        • silezius.monachijski już mówię 05.10.06, 16:07
          sam program wydaje się być ogólnie w porządku, może trochę zbyt bardzo neo-cons,
          tu jednak jest Europa i pewne sprawy nawet w najbardziej liberalnych krajach
          (Irlandia, UK, Hiszpania za Aznara) mają nieco inne priorytety niż w USA. Ale
          kompletnie, całkowicie nie wierzę w realizację, całkowity brak kadr, a jeżeli
          zejdziemy na szczebel lokalny... to zaczyna się pajacowanie na poziomie
          Obiecankiewicza-Marionetkowicza. Na przykład JMK z uporem od lat głosi potrzebę
          likwidacji kolei (!), mając najwyraźniej problem z odróżnieniem monopolowego
          trupa PKP od innych firm przewozowych. Warszawa właśnie się dusi w korkach,
          codziennie coraz większe, miasto za irasiada nie zrobiło kompletnie nic!!! Brak
          wspólnego biletu na kolej i reform komunikacji kosztuje nas godziny w ko rkach
          każdego dnia.

          Europa to na szczęście nie jest Los Angeles, gdzie drogi zajmują ponad połowę
          terenu a i tak korki są codziennie. Ale ten facet nie nadawałby się i do LA, to
          jest pajac niestety. Podono niegdyś niezły brydżysta. Mam nadzieję, że u młodych
          wyznawców prawicy maniakalnej odbierze głosy Partii Rządzącej.
          • rabl_srulek To nie tak 05.10.06, 16:13
            Korwin czy Michalkiewicz rzeczywiscie maja, jak na nasze czasy, radykalne podejscie do spraw ekonomii.
            I bardzo dobrze, Dzieki temu wlasnie nie ma miejsca na obiecanki, w ktore z reszta UPR kompletnie sie
            nie bawi. Co zas dotyczy tramsportu, to UPR nie zamierza likwidowac kolei jako takich a PKP, czyli, jak
            slusznie zauwazyles, starego trupa zdolnego pochlonac kazde pieniadze.
            • silezius.monachijski przeczytaj i sam się zawstydzisz 05.10.06, 16:18
              niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&group=pl.misc.kolej&aid=42584233
              ale może w kręgach prawicowo-maniakalnych wstydu nie ma, gdy się dokonuje
              kolejna zmiana w koncepcji Wodza :)

              Michalkiewicz - liberał w Radyju buhahahahahaha
              • rabl_srulek Brednie :) GW tez wierzysz? :) 05.10.06, 16:22
                Co to wg ciebie sa krego "prawicowo-maniakalne"??? To jakis belkot zaczerpniety z GW? Program UPR
                powinien byc zrozumialy nawet dla ciebie. Chodzi w nim o likwidacje panstwa opiekunczego, znizenie
                podatkow do niezbednego minimum, armie zawodowa etc. ZERO OBIECANEK. Co zas dotyczy
                Michalkiewicza to jest 100% liberalem w kwestiach ekonomii o czym bys wiedzial gdybys czytal jego
                felietony. Ty jednak wolisz sobie poszczekac.
                • silezius.monachijski mam hasło: JKM - nudno nie będzie :) 05.10.06, 16:25
                  dom wariatów... ale ja mam nadzieję, że wygra Hanna
                  • soulworm hahahahaha :) 05.10.06, 16:26

                • dem-leftist Re: Brednie :) GW tez wierzysz? :) 05.10.06, 17:02
                  rabl_srulek napisał:

                  > Co to wg ciebie sa krego "prawicowo-maniakalne"??? To jakis belkot
                  zaczerpniety
                  > z GW? Program UPR
                  > powinien byc zrozumialy nawet dla ciebie. Chodzi w nim o likwidacje panstwa
                  opi
                  > ekunczego, znizenie
                  > podatkow do niezbednego minimum, armie zawodowa etc. ZERO OBIECANEK. Co zas
                  do
                  > tyczy
                  > Michalkiewicza to jest 100% liberalem w kwestiach ekonomii o czym bys
                  wiedzial
                  > gdybys czytal jego
                  > felietony. Ty jednak wolisz sobie poszczekac.

                  to wszystko wlasnie sa obiecanki :)
                  Utopia !!!
                  • rabl_srulek Re: Brednie :) GW tez wierzysz? :) 05.10.06, 17:10
                    Co obiecuje UPR oprocz mozliwosci cieskiej pracy na swoim?
        • dem-leftist Re: A merytorycznie tez potrafisz? :)))) 05.10.06, 16:59
          wielki_srul napisał:

          > Powiedz co ci sie nie podoba w programie UPR? :)


          to,ze to jest program UPR :)
      • hotrod404 oj buraku! 05.10.06, 16:28
        ;-)
    • zyks Aha, kupił kaczy patent. Trampolina do pałacu :) 05.10.06, 15:02

      • rabl_srulek Mozesz rozwinac? ( a ty cenzorku GW nie tnij :)) 05.10.06, 16:02
        • zyks Mogę. Mówi wyraźnie,że na jedną kadencję, a potem 05.10.06, 16:29
          chce powtórzyć swój sukces w skali kraju. No i zapowiada inne kacze tricki, tj.
          awantury z Niemcami
          • rabl_srulek Jakie awantury? Mowi o tym od lat. 05.10.06, 16:35
            A to, ze mowi o kandydowaniu na prezydenta RP jest chyba naturalne?
            • zyks Więc mówię: kupił kaczy patent. Naturalne? Faktycz 05.10.06, 16:39
              nie, dla świrusa jest naturalne, że przymierza się na prezydenta RP. W Tworkach
              jest paru, co uważają, że już są prezydentami ...
              • soulworm Re: Więc mówię: kupił kaczy patent. Naturalne? Fa 05.10.06, 16:41
                > W Tworkach
                > jest paru, co uważają, że już są prezydentami ...

                mam nadzieje, ze trafi tam tez kolejny, ktory faktycznie nim jest.
              • rabl_srulek O czym ty mowisz? :) Obawiam sie, ze masz obsesje 05.10.06, 16:42
    • wojtek2784 Korwin-Mikke - to dobra kandydatura 05.10.06, 15:56
      Ten pan jest inteligentnym graczem w brydża , więc uzyska poparcie brydżystów.
      • kabja Re: Korwin-Mikke - to dobra kandydatura 05.10.06, 15:58
        Tak,i wszystkich lubiących dobrą zabawę. Fajnie będzie! Wesoło! nie to, co
        teraz-czysta rozpacz...
      • rabl_srulek Tez tak uwazam :) 05.10.06, 16:03
      • maciejtakitam No JKM jest 100 razy lepszy niz Gorzowianin i 05.10.06, 16:16
        ta przytluczona dama co morzna ja o kant d... rozbic, chyba jeszcze startuje
        poztym to dno z SDRP...
        - Stawiam na JKM. Lubie chlopa chociaz czasem przesadza ale i tak lepszy niz
        gorzowianin co myli ursynow z ursusem albo te babsko z po...
        • rabl_srulek Calkowicie sie zgadzam. 05.10.06, 16:18
          Wole wyrazistego (nawet bardzo) Korwina czy Michalkiewicza niz wszelkiej masci Millerow, Dyduchow,
          Kaczorow, Lepperow et consortes. Przede wszystkim jednak przemawia do mnie program UPR - prosty jak
          konstrukcja cepa.
      • logofag Re: Korwin-Mikke - to dobra kandydatura 05.10.06, 17:35
        Nie obrażać brydżystów.
    • vox.populi.vox.dei Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 15:57
      niech on wystartuje w konkursie do cyrku ku.. debil
      • rabl_srulek A normalnie rozmawiac tez potrafisz, mongole? 05.10.06, 16:09
        Co konkretnie nie podoba ci sie w programie UPR? Napisz, jesli potrafisz.


        vox.populi.vox.dei napisał:

        > niech on wystartuje w konkursie do cyrku ku.. debil
    • soulworm ••• powodzenia powodzianom ••• 05.10.06, 15:59

    • asimek Jak się mu nie da szansy, to się nie dowiemy.... 05.10.06, 15:59
      czy jest szaleńcem czy geniuszem. Osobiście uważam, że jego podejście do spraw
      gospodarki i do roli panstwa jest jak najbardziej słuszne. Zresztą na ten temat
      to on niczego nowego nie wymyślił, to czyste tezy A.Smitha - bardzo popularne w
      świecie anglosaskim (może dlatego anglosasi wyprzedzają i będą wyprzedzać w
      rozwoju gospodarczym skażoną socjalizmem europę kontynentalną)
    • leszek993 Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 15:59
      No to macie warszawiacy super kandydata na prezydenta miasta.Głsujcie na Korwina
      on was załatwi bez mydła co do jednego.
      • asimek Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:00
        Skąd wiesz? Załatwił już kogoś? Twoi ulubieńcy na pewno.
    • amanasunta53 ,,Rząd rżnie głupa''-powiedzenie JKM super! 05.10.06, 16:04
      Masz mój głos,Panie Januszu.Mądry i uczciwy człowiek.Inteligencją bije
      wszystkich kandydatów i kandydatkę razem wziętych.
      • rabl_srulek Re: ,,Rząd rżnie głupa''-powiedzenie JKM super! 05.10.06, 16:25
        Jego nakwiekszym "grzechem" jest to, iz jest wyrazisty w przeciwienstwie do obecnej, politycznie
        poprawnej zbieraniny. Ma moj glos.
      • roland_x głosuję na JKM 09.10.06, 20:04
        tradycyjnie!!!
    • junkier Ma moj glos. Konserwatywny liberalizm ma przyszlos 05.10.06, 16:07
      Ma moj glos. Konserwatywny liberalizm ma przyszlosc takze w Polsce.
      • silezius.monachijski yes yes yes! junkierze bardzo ładnie 05.10.06, 16:08
        oszołomy na JKM to słabiej u kazia, bardzo ładnie.
        • rabl_srulek Nieladnie jest uciekac sie do sloganow GW :) 05.10.06, 16:15
          Lepiej rozmawiac i przedstawiac swoje racje, jesli sie je ma.
        • junkier Ma moj glos. Konserwatywny liberalizm ma przyszlos 05.10.06, 16:16
          Slabiej to komuchom i rozowym sie zrobi jak wyniki wyborow zostana ogloszone.
    • aron2004 Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:13
      odbierze głosy HGW. Ciekawe czy aż tyle żeby nie weszła do II tury? Pewnie nie.
    • bmkms Glosuje na niego !! 05.10.06, 16:13
      .
      • rabl_srulek I bardzo rozsadnie. Ja tez :) 05.10.06, 16:16
      • kot.prezesa kolejna intryga WSI... 05.10.06, 16:16
        Szara Sieć chce odebrać głosy komisarzowi Marcinkiewiczowi
        • rabl_srulek Dzieciaku :) Co ty bredzisz? :))))) 05.10.06, 16:23
          • kot.prezesa zapytaj Korwina,za co dostawał paszport w PRL-u... 05.10.06, 16:33
            takie pytanko utrzymane w poetyce pisu...
            • rabl_srulek Nie insynuuj tylko powiedz jesli "cos wiesz":))) 05.10.06, 16:35
    • zyks Małe zainteresowanie błaznem.Przez 2,5h 30 wpisów. 05.10.06, 16:23

      • rabl_srulek Siedzisz i liczysz?:) Get a life! :)))))))))) 05.10.06, 16:24
        • zyks Zajrzałem po 2,5h . Program sam liczy :) 05.10.06, 16:36

          • rabl_srulek Liczysz glosy na forum programem? Get a life! :))) 05.10.06, 16:38
            • mi_strz Re: Liczysz glosy na forum programem? Get a life! 05.10.06, 16:41
              Przy urnie rowniez bedzie male poparcie. Nie uda mu sie przekroczyc 5% - jak
              zwykle...
              • zyks Żartujesz,koleś. 5% :)? 0,5% ! Góra! 05.10.06, 16:46

                • mi_strz Re: Żartujesz,koleś. 5% :)? 0,5% ! Góra! 05.10.06, 16:47
                  Przeszacowalem, bo nie chcialem urazic fanatykow UPR ;)
            • zyks Przy słowach"wasze opinie" jest liczba.Wg. ciebie, 05.10.06, 16:44
              co ona znaczy?
              • rabl_srulek Aaa, czyli poprostu nie potrafisz sie wyslowic :) 05.10.06, 16:48
                Wszystko jasne. A ile glsow jest teraz? :)
    • soulworm [...] 05.10.06, 16:25
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kot.prezesa "mlodzieżowkę",synku... 05.10.06, 16:28
      • rabl_srulek To wszystko? Miazdzaca riposta :)))))))) 05.10.06, 16:30
        • ukos To nie riposta, tylko ojcowska przygana 05.10.06, 18:26
          Oj, nie uczyło się tyle, ile trzeba, nie uczyło...
        • altar_of_madness Re: To wszystko? Miazdzaca riposta :)))))))) 05.10.06, 18:27
          wybacz, ale w pewnych sytuacjach takie oczywiste błędy jak "komentaż" czy
          "młodzierzówka" WYJąTKOWO rażą. Zbyt dużo pewności siebie też nie popłaca.
    • hotrod404 Yes yes yes! 05.10.06, 16:28
      ;-)
    • soulworm jest duzo lepiej niz w twojej ortografii :D 05.10.06, 16:28

      • maciejtakitam ale lepiej niz z woja kultura :-) 05.10.06, 16:30
        .
        • soulworm no trudno :) 05.10.06, 16:34

    • commo28 Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 16:32
      Gdybym mieszkal w Warszawie to bym na niego zaglosowal. Bardzo ciekawa
      osobowosc, ale wolalbym Michalkiewicza.
      Pozdrawiam
      • qawsedrftg a ja bym wolał Jana III Sobieskiego 05.10.06, 16:35
        wreszcie by zbudowali tramwaj do Wilanowa :)

        Michałkiewicz podobno już wkrótce zostanie merem Tel Awiwu?
        • ecot Re: a ja bym wolał Jana III Sobieskiego 05.10.06, 19:07
          nie! Hajfy!
    • soulworm lepiej niz twoja noclegownie :) 05.10.06, 16:34

      • rabl_srulek Co to jest noclegownia? Opowiedz nam o tym :) 05.10.06, 16:37
        • soulworm miejsce, gdzie sypiasz? 05.10.06, 16:39

          • rabl_srulek Fantazjujesz o miejscach, w ktorych sypiam? :) 05.10.06, 16:43
            • soulworm bynajmniej, get a life! 05.10.06, 16:43

              • rabl_srulek Unlike you, I have one ;) 05.10.06, 16:47
                And do something about those puff obessions - they're rather obvious...
                • soulworm [...] 05.10.06, 16:52
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • rabl_srulek Where did you learn English?? Zimbabwe? Freak:) 05.10.06, 16:57
                    • lze_elita.72 Srulu: antysemityzm ci w nauce jezyka nie pomogl. 05.10.06, 19:43

                      • lze_elita.72 "Get a life" to idiom, zreszta bardzo powszechny, 05.10.06, 19:44
                        a tys jego sensu nie ponial:)
                  • soulworm cos ci nie pasi? czepiles sie jak jezus gwozdzi, 05.10.06, 17:03
                    tylko dlatego ze nie lubie jkm? czyli top nie doazenie do liberalizmy jest
                    wazne, tylko pod czyim przewodem? buhahahah. a "merytoryczne" argumenty o
                    blokach to tez jakas strategia? a mlodziezowka SLD? kacze myslenie do kwadratu.
                    • rabi_focker Palce ci sie placza. Nie pij juz :) 05.10.06, 17:05
                      • soulworm no i wlasnie tak sie to konczy :) 05.10.06, 17:07

                        • wielki_srul [...] 05.10.06, 17:07
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • soulworm [...] 05.10.06, 17:10
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                            • rabl_srulek Mama wie, ze bawisz sie internetem, maly? 05.10.06, 17:12
                              • lze_elita.72 Ty, srulu, sprawdz se lepiej to "get a life":) 05.10.06, 19:45

                  • rabi_focker Probka twojej "angielszczny". Nie osmieszaj sie :) 05.10.06, 17:04
                    Murzyni w Mabutu mowia lepiej :)))))
                    • soulworm o, przelogowal sie :) no co nie pasi? :D 05.10.06, 17:05

                      • wielki_srul Tak, wszyscy sie przelogowali bo cie nie lubia :)) 05.10.06, 17:07
                        Lecz sie, maly :))))
                        • rabl_srulek Daj mu spokoj. Jest ewidentnie uposledzony. 05.10.06, 17:09
                        • soulworm schizofrenik 05.10.06, 17:09

                          • rabl_srulek Rozumiem, ze to autodiagnoza. Mysle, ze trafna. 05.10.06, 17:10
                            • altar_of_madness Re: Rozumiem, ze to autodiagnoza. Mysle, ze trafn 05.10.06, 18:32
                              tak nawiasem mówiąc - widzę ze dyskusja w tym kraju już nie tylko w polityce
                              spadła na żenujący poziom. Dać ludziom temat a się od razu od schizofreników i
                              upośledzonych wyzywają.
    • suchodolski4 "warszawiacy" , jeżeli leży Wam dobro kraju to.... 05.10.06, 16:35
      zagłosujcie na JK Mikke , zobaczymy , może ten eksperyment warto zrobić
      najpierw w skali mikro a potem - w razie powodzenia - w skali makro .Dajcie
      szanse Mikkemu wszak jeszcze tylko on i jego partia nie były u "steru
      władzy ".Ryzyko w razie niepowodzenia jest nikłe bo inni kandydaci s p i e r d
      o l ą , owiele więcej niż JKM , wprowadzając swoje rozwiązania .
      • qawsedrftg nasze miasto i tak zmarnowało 4 lata 05.10.06, 16:37
        i nie możemy sobie pozwolić na kolejnego irasiada. Z taką szlachetną intencją
        zwróć się do mieszkańców na przykład Wrocławia.
      • soulworm przypuszczalnie masz racje, ale 05.10.06, 16:37
        dlaczego znow wszawa ma byc polem jakiegos eksperymentu? kiedy wreszcie sprawy
        beda sie odbywac rutynowo i normalnie?
        wolny rynek, wolne obyczaje, wolne poglady - kiedy?
        • langston wolne obyczaje to sobie jedz do Amsterdamu 05.10.06, 16:49
          lewaku
          • soulworm o, nastepny... pfff. 05.10.06, 16:53

          • kolargolo wiem, a po wolna gospodarke do USA. 05.10.06, 17:56
            twoi lewicowi kumple podwyzszaja podatki i rujnuja gospodarke tak jak wasi
            poprzednicy z SLD. Lewakow musisz poszukac w PiS, LPR i Samoobronie, ktore
            powsadzaly ich na stolki.
            • rabl_srulek A co ma piernik do wiatraka? 05.10.06, 18:00
              UPR jest konserwatywne w sferze obyczajowej i ultraliberalne w kwestiach ekonomicznych. Napisz co ci
              sie w tym nie podoba ale nie obszczekuj.
          • altar_of_madness Re: wolne obyczaje to sobie jedz do Amsterdamu 05.10.06, 18:36
            czy ktokolwiek zakazywał kiedys wyskakiwania z okna? nie. A jednak ludzie jakos
            sobie radzą bez tego zakazu.
            • lze_elita.72 Psychopaci nie. Z dziecinstwa im pozostala ta 05.10.06, 19:50
              seksualna niemalze rozkosz lamania zakazu i poszukiwania kary:)
      • anka1 Re: "warszawiacy" , jeżeli leży Wam dobro kraju t 05.10.06, 16:40
        chyba sie do Wa-wki przeprowadze w takim razie !
      • kolargolo Re: "warszawiacy" , jeżeli leży Wam dobro kraju t 05.10.06, 17:54
        ciec mojego bloku tez nie byl jeszcze u steru wladzy ale to nie powod zeby
        zostal prezydentem. Korwina lubie za liberalne podejscie do gospodarki ale
        jesli jesli chodzi o cala reszte to jest ultra-konserwatysta i dlatego nigdy na
        niego nie zaglosuje. Spokojnie moge sobie wyobrazic jak zabrania koncertow
        metalowych i demonstracji gejow jak jego poprzednik prezio Kaczynski.
    • douglasmclloyd Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:40
      Zycie na smietniku historii mu sie znudzilo?
    • commo28 Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezydent.. 05.10.06, 16:43
      Nie mieszkam w Polsce od 7 roku zycia i wciaz mnie to zastanawia, ze na forum
      wszyscy na siebie klna, nie ma praktycznie rozmowy o programie czy argumentacji
      swoich racji bez obrazania kogos. W styczniu bede w Polsce po raz pierwszy od
      22 lat, czy ludzie tez tak sie u nas zachowuja tak jak tutaj na forum?
      Pozdrawiam
      • de_semen Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 16:54
        Spoko, w rzeczywistości ludzie u nas nie zachowują się tak jak tutaj na forum,
        wpadaj śmiało.
        Na żywo Polacy tak się nie zachowują, boją się szczekać, bo na żywo ktoś im może
        zęby wybić.
        Na żywo Polacy są przyjacielscy i gościnni :)
        Również pozdrawiam.
        • commo28 Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 17:00
          Dzieki, jestem o tym przekonany moi rodzice to Polacy, ale strasznie nie lubia
          Polski, ja jestem wielkim patriota he he i czuje sie polakiem a nie aussie, ale
          moja dziewczyna to azjatka, przyjezdza ze mna, mam nadzieje ze nie bedzie
          maniany :)
          • soulworm Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 17:04
            jak bedzie maniana to dasz w zeby i juz :) pozdrawiam!
      • starybaca Re: Korwin-Mikke wystartuje w wyborach na prezyde 05.10.06, 17:05
        commo28 napisał:

        > [...] W styczniu bede w Polsce po raz pierwszy od
        > 22 lat, czy ludzie tez tak sie u nas zachowuja tak jak tutaj na forum?

        Nie, nie wszyscy. Forum to taki wirtualny Hyde Park - każdy krzyczy
        to, co mu ślina na język przyniesie, często w sposób o wiele bardziej
        agresywny niz w realu.
        Zobacz sobie fora yahoo, przekonasz się, że fora GW nie są najgorsze,
        a Polacy nie są wcale bardziej zbydlęceni niż inne nacje.

        No i jeszcze jedno: powyższe jest przyczyną, dla której większość gazet
        na świecie nie odważa się na to, co robi GW - mówię o pozwalaniu czytelnikom
        komentować artukuły natychmiast i z minimalną interwencją cenzury.
    • langston Jesli Korwin-Mikke wygra- UBkistan sie zesra!!!!! 05.10.06, 16:48
      Jesli Korwin-Mikke wygra- UBkistan sie po prosru zesra!!!!!
      Przepraszam za to okreslenie ale tak bedzie...a Bruksela to chyba wysle
      Krzyzakow do Polski by spalic Warszawe.
      • soulworm powalajace masz marzenia. 05.10.06, 16:54

        • rabl_srulek Minimalna interwencja cenzury w GW? Zartujesz? 05.10.06, 17:26
          Jedynie wyjatkowej tepocie cenzorow GW zawdzieczam fakt, ze moge sie tu wypowiadac. Zapewniam cie,
          probowali i probuja nadal mnie wyrzucic. Jak dotad bezskutecznie :)
      • rabl_srulek Czego Jewropie z serca zycze :) 05.10.06, 17:57
    • corgran Folklor wiecznie żywy? 05.10.06, 16:54
      Po co w ogóle o tym informować? Na szczęście jest to tylko jego kolejny łabędzi
      śpiew. Życzyłbym sobie, aby pana Marcinkiewicza spotkał podobny los.
    • dem-leftist Re: Jezuu... Ten błazen znowu ? 05.10.06, 16:57
      wielki_srul napisał:

      > Dlaczego "inteligent". Facet w przeciwienstwie do mgr golenia, ktorego
      jedynym
      > "meritem" byl tatus w
      > zydowskiej UB, jest inteligentem z pochodzenie i wyksztalcenia.

      hahaha,czyli genetyczny inteligent

      Co konkretnie m
      > asz do zarzucenia UPR?
      > Liberalny program gospodarczy czy konserwatyzm w sferze spolecznej?

      to i to :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka