marmaris_pl
31.10.06, 00:58
Geremek cytowany w tekście: "Teraz nie wiem, czy tego dorobku sympatii dla
Polski w Europie nie tracimy". Tytuła artykułu kategoryczny: "tracimy
sympatię Europy". To jest właśnie przykład klasycznego wolnego polskiego
dziennikarstwa w stylu GW, gdzie własny komentarz staje się wydarzeniem a
wydarzenia i to co ktoś powiedział stanowią jedynie pretekst dla wyrażenia
poglądów dziennikarzy i ich pracodawców.
A swoją drogą Geremek i Mazowiecki pokazali kim są bratając się oficjalnie z
SLD.